Een genoegeiuh uiteinde en een geiuKKig nieuwjaar, uienschen u: H. DE KONING G. HENKEN Adr. Bakelaar een geluKKig 1941 A. v. d. Loosdrecht J. N. Hülstein N.V. Veensche Oliehandel J. v. d. Craats Zonen H. van Zetten Stationsrijwielstalling en Ver huur inrichting Fa. J. J. Weijers Bakkerij „De Toekomst" H. Rebergen Fa. G. H. v. Leeuwen D. Hendriks A. van Barneveld Tabak - Sigaren - Sigaretten en verdere Rookartiken C< Henzen G. de Jong Ge van Kooten J. v. d. Pol Zoon R. Middelhoven J. de Haas A. Prette Chr. van Barneveld H. Brinkman „Het IJzerhuis" J. Ariesen Fa. A. J. v. Doorn H. J. A. Heintzbergen J. van Hardeveld Rz Fam. van Zanten A. L. Konings P. Kroesbergen A van Cappelleveen Fa. J. van Dijk en Zn. Wed. J. Gaasbeek G. van Amerongen Wed. G. van Eden B. Wallet J. R. Dijkstra Gebr. Veldhuizen H. Gerritsen E. Bor J. van Hunnik W. Kroesbergen J. L. Welkzijn F. v. d. Bosch. D. Takken D. Mater J. Huibers Firma A. Krouwel M. -K. Koppejan K. L. Verhoef H. J. Ditewig Fa. G. R. de Ruiter Zn. A. Gerritsen G. J. van Eden Nic. Bakker R. van Eden G. Janssen A. Middelhoven De Chef van „ALBINO" „Hector" A. Hljnekamp J. Slotboom Tj. de Wilde J. F. Tak Fa. Kraan en van Kuyk A. v. d. Weerd Wed. van Dijk A. v. d. Weerd G. Dikkenberg A. W. van de Broek E. A. v. d. Broek H. Hofland W. van Ravenzwaaij P. Groeneveld H. Horlings Chocolaterie „LIDO' N v. d. Haar Joh. van Eden P. H. Jansen Sigarenhandel Kiosk (hoek Hoofdstraat) Drogisterij „Onze Hoop" P. H. ran Rijnstraat 58 - Telefoon 172 EERSTE VEENENDAALSCHE STOOM-, V/ASCH- EN GLANS-STRIJKINR. J. W. T. Chr. Schrijver ingezonden mededeeling. M. Vlastuin J. van den Heuvel H. A. van Manen Jansen J. M. Groenhof St. Otte G. H. v. d. Bosch S. V. Wijk J Huibers C. Welkzijn J. Oskam M. van Otterlo H. Budding en Zn. Bekendmaking Annex Cantine wenscht alle cliëntéle een voorspoedig Nieuwjaar D. W. Kulik Telef. 303 - De Klomp Schoenhandel Hardeveld Drost Cafe „Modern44 Huishoudelijke artikelen en Ijzerhandel Electr. Smederij en Mach. Rep. Inrichting M. van Zanten Brandstoffenhandel - Parallelweg 5 Manufacturenhandel Kerkewijk 96 - Telefoon 396 - Veenendaal Talmaplein 4 Brandstoffenhandel Electrische Schoenmakerij. Talmastraat 3 Kolonialewaren Sigaren Sigaretten HORLOGERIE ZANDSTRAAT 101 Meubelhandel Zandstrraat 135 Kantoormachinehandel Rijwielhandel le klas Schoenreparatie Lederhandel Het personeel van drukkerij „DE GELDERSCHE VALLEI" wenscht vrienden en bekenden Rijwiel-Reparatie - Inrichting Garage Beatrixstraat 57 Gortstraat 2 Machinale Breierij Tabak, Sigaren en Sigaretten Patrimoniumlaan 57 A, van Erk Patrimoniumlaan - Telef. 640 Brood- en Banketbakkerij Boschlaan 73 Schoenhandel - Markt 10 Wijnhandel en gedist., slijter ij Beatrixstraat 51 De Veenendaalsche Ververij Beatrixstraat 37 Telef. 264 - Giro 260818 Veenendaal Kruidenierswaren Dijkstraat 65 - Veenendaal Smederij - Huishoudelijke art. Kerke wijk Gortstraat 27 Slagerij Manufacturen G ^rtstraat 3 Bouwmaterialen Patrimoniuml. 64 - Telef. 250 Veenendaal Kruidenierswaren en Aanver wante Artikelen Parallelweg 103 - Veenendaal Meubileering Hoogstraat 20-22 Electr. Smederij en Rijwiel handel - Nieuweweg 37 Brood- en Banketbakkerij Mulderslaan 29 Banketbakker Hoofdstraat 21 Expediteurs Achterkerkstraat 23 Sigaren-, groot- en kleinhandel Zandstraat 39 - Veenendaal Kruidenierswaren en Suiker werken - Zandstraat 161 Melkhandel Zandstraat 84a Schoenhandel en Reparatie In richting - Zandstraat 70 Ki uideniershandel Zandstraat 201 Hoofdstraat 12-14 Veenendaal Kruidenier Bergweg Veenendaal Kruideniers en Brandstoffen- handel - Keucheniusstraat 6 Kruidenier Dacostastraat 2 Bato Rijwielen Velo Waschmachines Kerkewijk 140 Piano- en Orgelhandel Reparatie inrichting Patrimoniumlaan - Veenendaal Schilder - Behanger Parallelweg 86 Veenendaal Manufacturen Wilhelministr. 3 Veenendaal Speciaalzaak hoeden en petten Opgericht 1840 Gelderland 26 - Veenendaal Kruidenier Dijkstraat 4 Graan en Meelhandel Nieuweweg Fotograaf Hoofdstraat 27 - Telef. 487 Hoofdstraat 62 - Veenendaal Electriciteit - Radio - Lampen enz. Hoofdstraat 76 en 68 Ijzerhandel en Bazar Elec. Brood en Banket bakkerij Patrimoniumlaan 54 wenscht zijn geachte cliëntéle een gelukkig Nieuwjaar Schoenhandel Hoofdstraat 49 Hoofdstraat 37 - Telef. 269 Bonbons, fruit en comestibles Dames- en Heerenkapper Kerkewijk 125 - Veenendaal Horlogerie Hoogstraat 8 Drogist Hoofdstraat Groothandel - Veenendaal Handel in Muziek en Muziek instrumenten Beatrixstraat 60 - Veenendaal Kruidenierswaren Parallelweg 20 Veenendaal Brood en kleingoed Bakkerij Parallelweg 82 Brandstoffenhandel Parallelweg 100 - Telef. 420 Rund- en Varkensslagerij Boschlaan 75 - Veenendaal Schildersbedrijf Boschlaan 75 Kruidenierswaren Kerkewijk 100 Kruideniers- en Grutterswaren Boter, Kaas en Eieren Groenten - Aardappelen Patrimoniumlaan 10 Gedipl. Drogist Patrimoniumlaan 6 Kapper Nieuweweg, Geld-Veenendaal Gelderland Automobielen-en Rijwielhandel Gelderland 23 - Telefoon 561 Dames- en Heerenkapper Gelderland - Veenendaal Brood- en Banketbakkerij Nieuweweg HOOFDSTRAAT 85 Wenscht zijn geachte cliëntéle een gelukkig Nieuwjaar Beatrixstraat 43 - Telefoon 678 Postrekening 130863 - Veenendaal Schoenmakerij Groenelaan 50 Veenendaal H«ndel in 2e nandsch goederen Nieuweweg 38 Schoenhandel Prins Bernhardlaan 84 Geld. Veenendaal Dames- en Heerenkleermaker Prirs Bernhardlaan 172-173 Huishoudelijke artikelen Nieuweweg 156 Slagerij Nieuweweg 34 Buurtsteeg 39 Aannemer Brood- en Banketbakkerij Prins Bernhardlaan 185 Garage en Rijwielhandel Prins Bernhardlaan Groenten en Fruithandel Nieuweweg D. 96 Kruidenier Prins Bernhardlaan 33 Sandbrinkstraat 3 - Telef. 387 Dagelijksche Expeditie naar Utrecht Brood-, Koek- en Beschuit bakkerij Patrimoniumlaan 7, Veenendaal Melkhandel Kastanjestraat 18 Veenendaal Veel Veenendaalsche kinde ren konden na de evacuatie met ouders, broertjes en zusjes naar hun dorp terugkeeren. Wat een vreugde! Wat een dankbaarheid! Veel Rotterdamsche kinderen keerden naar de stad hunner inwoning terug, maar sommigen zonder ouders en velen zonder woning. Zij werden gehuisvest op al lerlei manier. Voor sommige van die kinderen, die allen overdag de school bezoeken (leeftijd 6-12 jaar), komen wij een plaatsje zoeken. Geduren de 4 a 6 weken in uw groote oi in uw kleine woning, in uw drukke huishouding of in uw rustige kleine huishouding. De komst van deze kinderen wordt mede voorbereid door een aantal Rotterdamsche pre dikanten, die ze gaarne geplaatst zagen in een gezin, waar Gods Woord de eereplaats heeft die het toekomt. Uit uw houding moge blijken dat in vele harten weerklank vindt de onsterflijke Kerstbood schap, als een getuigenis van het eeuwige licht, dat nimmer uitgedoofd zal worden en zal blijven schijnen juist in eenvou dige harten van hen die van goedenwille zijn en het Kind van Bethlehem toelieten in hun levenswoning plaats te maken voor de liefde van zijn Hemel- sche Vader. Zij, die zich voor dit liefde werk willen geven, gelieve zich aan te melden bij Mevrouw E. Thoomes, Kerkewijk naast de Ulo school, op Maandag 30 De cember a.s. s'middags tusschen 3 en 5 uur en s'avonds tus schen 7-30 en 9.30 uur. Mej. M. Recter Mevr. E. Thoontes, v/d Schoot Mevr. C. E. Engel-Bakker Mevr. A. Heij-Sletteraar Mevr. H. Bekker-Ertman De Burgemeester der gem. Veenendaal, maakt bekend, dat Op de Gemeentelijke aanplak borden is aangebracht een afschrift van een besluit van den Procureur-Generaal, fun- geerend Directeur van Politie te Arnhem, inzake het colpor- teeren met drukwerken en ge schriften met staatkundige strekking. Electr. Schoenmakerij - Wilhelminastraat 54 Wenscht allen een gelukkig Nieuwjaar Hoogstraat 2 - Hoek Hoofdstraat Nieuweweg 164 - Veenendaal wenscht allen een Voorspoedig 1941 Nieuweweg D. 91 Veenendaal Hoogstraat 7 - Veenendaal Prins Bernhardlaan 239 - Telefoon 577 Telefoon 450 - Veenendaal Parallelweg 40 - Veenendaal wenscht zijn geachte cliëntéle een gelukkig Nieuwjaar wenscht zijn geachte cliëntéle, en begunstigers een gelukkig Nieuwjaar P. H" van Rijnstraat 2 - Veenendaal Beatrixstraat 21 Verlaat Veenendaal Nieuweweg 70 - Veenendaal

De Vallei | 1940 | | pagina 4