ueenenaaai. HOUTDISTRIBUTIE ManneitHoor „De ueeircangers DINER'S JOLIflüD ZIEKENHUIS Denk om het Geef-feest van 18 tot 23 Juni! Gijsueria uan de roei Gijsnert Dirk Willem uan Dijk FAMILIE BERICHTEN Pieter Albertus van Stempvoort Dirk Valkenburg in de ouderdom van ruim 23 jaar. Dik Valkenburg Getrrit de Kleuver Dik Valkenburg Dieni Gerrit de Kleuver iiiimeimina Hendrika uan de meent In plaats van kaarten. Verloofd: en Veenendaal, 14 Juni 1945. K. J. Karsten Arts en G. C. van de Westeringh hebben de eer U kennis te geven van hun voor genomen huwelijk, waarvan de voltrekking is be paald op Vrijdag 29 Juni a s. om 12 uur te Veenendaal. Driebergen, Traay 246 B. Kerkelijke Huwelijksinzegening om 14 uur in de Kerk van de Ned. Prot Bond. Erica- laan te Ede door den Weleerw. Heer Ds. F. H. van Aalst, Toekomstig adres: De Klomp 5, Langs deze weg dank ik fam, buren, vrienden en kennissen, die irij bij mijn thuiskomst uit Duitschland verwelkomden voor de vele blijken van mede leven. Ook de fam. G. H Hiensch een woord van dank, waar ik thans weer in functie ben. G. Hensen Ondergetekende zegt hier bij fam., buren, vrienden en kennissen hartelijk dank voor de bewijzen van medeleven, bij mijn terug keer uit Duitschland onder vonden. Ook zeg ik hartelijk dank aan mijn cliëntéle, dat zij in de tijd dat ik weg was, toch steeds onze zaak ge steund hebben, door bij ons te kopen. Wij hopen ook in de toekomst het vertrouwen te behouden en U als altijd weer te kunnen bedienen. J. H. HIENSCH Bakker, Hoofdstraat aanmelding uan nieuwe leden tot hst koor is toe gelaten tot 1 Juli en dan weer na 31 Augustus a.s. door het varzorgen uan diner's öd Trouw en verjaardagen. Fa miliefeesten enz. kookt Henk Bank hij Uw muls. tegen een hiliilke uergosfllng. Hollewegló, Veenendaal Zij die nog iets te vorde ren hebben, worden b - leefd verzocht derek nin g n in duplo V00P ZOtOP- dag 23 Juni In te dienen bil Ui.v UJaisum. Juliana- straat 21, vesnenoaal. Predikbeurten ZONDAG 16 JUNI NED. HERV. KERK Oude Kerk 9 uur: ds. Mulder IOV2 uur: ds. Bakker (Plaatsen vrij). 5 uur: ds Bakker Eltheto 9 uur: cand. van Slooten van Bennekom 5 uur: ds. Van Wijngaarden In Eltheto zijn alle plaatsen vrij. In alle beurten extra Diaconie collecten. Geref. Kerk 9.30 uur v.m. en 5 uur n.m. ds. v. Enk Geref. Gemeente 9.30 uur v.m. en 5 uur n.m. ds. Kok Chr. Geref. Kerk 9.30 uur v.m. en 5 uur n.m. ds. de Bruin Ned. Prot. Bond Afd. Veenendaal n.m. 3 uur ds. v. Aalst van Ede In de conversatiezaal van het Noodzi* kenhuis op het terrein van de fi ma D.S. v. Schuppen aan de Z indstraat. Heden overleed na een, langdurig, smartelijk, doch geduldig gedragen lijden onze innig geliefde, zeer zorg zame Man, Vader, Schoonzoon, Broer Zwager en Oom de Heer in de ouderdom van 52 jaar en 11 maanden. Zij vaste getuigenis, 'tzij dat wij leven, 'tzij dat wij sterven, wij zijn des Heeren, troost ons in dit zo smar telijk verlies. S. C. van Stempvoort-de Ruyter Dick, Gert, Wimmie. Veenendaal, 13 Juni 1945. Hoofdstraat 75 De begrafenis zal D.V. plaats hebben op Maandag 18 Juni a.s. op de Nieuwe Begraafplaats. Vertrek vanaf het sterfhuis 4 uur. Na geruime tijd in angst en spanning gewacht te hebü n op de wederke ring bereikte ons heden het droeve bericht dat op 17 April 1945 te Rötha bij Leipzig in Duitschland aldaar door het oorlogs geweld om het leven is gekomen onze innig ge liefde Zoon, Broeder, Behuwdbroeder, Oom en Verloofde De Heere die geen reken schap geeft van Zijne daden doet ons berusten in Zijn Heilige wil. B. Valkenburg J. Valkenburg-v.Barneveld Kinderen en Verloofde Veenendaal, 10 Juni *45. Fluiterstraat 8 Zondag ontvingen wij het ontstellende bericht, dat op 17 April, na zijn be vrijding, te Rötha in Duitschland door het oor logsgeweld om het leven is gekomen onze geliefde Verloofde, a. s. Schoon zoon en Zwager in de ouderdom van ruim 23 jaar. Dat hij ruste in vrede is onze oprechte wens. Fam. van de Berg Veenendaal, 13 Juni '45 Patrimoniumlaan 102. Plotseling onvingen wij het uiterst pijnlijk bericht dat op 17 April 1945 te Rötha bij Leipzig in Duitschland, door het oor logsgeweld om het leven il? gekomen onze innig geliefde Kleinzoon en Neef in de ouderdom van bijna 22 jaar De Heere wiens wegen ondoorgrondelijk zijn sterke ons in dit smarte lijk verlies en geve ons in stilte te berusten. Uit aller naam Fam. G. Leppers Veenendaal, 10 Juni 1945 Heden bereikte ons het droeve bericht dat op 17 April 1945 te Rötha in Duitschland aldaar kort na de bevrijding om het leven is gekomen, onze beste buurjongen in de ouderdom van ruim 23 jaar. De Heere trooste zijn diep bedroefde Ouders. Broers, Zusters en Ver loofde. G. Chaudron A. Chaudron v. d. Meulen en kinderen. Veenendaal, 10 Juni *45 Fluitersstraat 6 Heden nam de Heiland tot Zich ons innig geliefd Dochterje en Zusje in de aanvallige leeftijd van 8 maanden. De Heere trooste ons in dit smartelijk verlies, D. v. Kesteren D. v. Kesteren v. d. Berg Dickie Veenendaal, 14 Juni 1945 Dijkstraat 3 De begrafenis heeft plaats Zaterdag 16'Juni '45 te 1 uur. Vertrek vanaf het sterfhuis 12 uur. Heden bereikte ons de droeve tijding dat op 17 Apr. te Rötha b. Leipzig in Duitschland aldaar door het oorlogsgeweld om het leven is gekomen onze beste vriend in de ouderdom van bij na 22 jaar. Zijn trouwe en oprechte kameraadschap, zal bij on9 steeds in herinnering blijven. R. Gijsbertsen, H. v. d. Broek, D. van Capelleveen. Op 28 April 1945 over leed in de Hope des Eeuwige Levens, na een langdurig, geduldig gedra gen lijden, in het Sanato rium Zonnegloren te Soest, onze innig geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante in de leeftijd van 21 jaar. Uit aller naam Fam. v. d. Meent Veenendaal, 12 Juni 1945 Hondzenelleboog 27 De begrafenis zal plaats hebben op Vrijdag 15 Juni a.s. op de Nieuwe Begraafplaats. Vertrek van het sterfhuis 1 uur. Klein Schutje 67. Savornin Lohmanstr. 61. Veenendaal, Pr. Bernh. laan 128. Het is de bedoeling om op zeer bescheiden schaal een houtdistributie voor Veenendaal in te voeren, teneinde in de ergste nood te voorzien. U begrijpt dat hiervoor alleen zij in aanmerking komen, die dit werkelijk dringend nodig hebben. De inwoners van Veenendaal ten Zuiden van de spoorlijn Amersfoort Kesteren die menen tot deze groep te behoren, kunnen Maandag 18 Juni a.s. op het kantoor der brandstoffencommissie (gasfabriek) tussen 9 en 12 uur v.m. een aanvraagformulier in ontvangst nemen. Uw aanvraag wordt gecontroleerd, indien bij controle blijkt dat Uw gegevens niet juist zijn, dan wordt U van verdere brandstoffendistributie geheel uitgesloten. Het is in het algemeen belang dat U alleen aanvraagt, wanneer dit werkelijk nodig is. Brandstoffencommissie Kring Veenendaal H. G. v. Schuppen - Plaatselijk Leider 99 Hierbij dient vermeld dat geen leden worden aangenomen be- neden de leeftijd van 20 jaar, en dat de repetities voorlopig zullen plaats hebben des Maandagsavonds vanaf 19.30 uur in de Geld. School. Het Bestuur. De Dames die Rode-Kruis schorten in bruikleen hebben gehad worden vriendelijk ver zocht deze aan bovengenoemd adres in te leveren.

De Vallei | 1945 | | pagina 3