zoekt eerst liet Ksnakriik loos Consultatiebureau DE VALLEI MOEDERS wij kunnen U weer de vanouds be kende Nütrlcla melk en tioedlngssulker leve ren, doch alleen op Doktersattest. Drogisterij „DE VIJZEL" HENNY JANSEN Apoth. Ass. Zandstraat 11 - Telefoon 215 - Veenendaal Familieberichten In Plaats van Kaarten. Wim Gijsbertse en Wouk Bos hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen Huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op 4 Juli a.s. Huwelijksinzegening door den WelEerw, Heer Ds. W. Mulder, om 3.15 uur in de oude Kerk op de Markt alhier. Toekomstig adresIraay 108 D, Driebergen. Joh. Ph. Wijnberger en Hans Heintzbergen hebben de eer U kennis te geven van hun voor? enomen Huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Donderdag 5 Juli' Huwelijksinzegening inde Ned. Herv. Kerk Markt te Veenendaaldoor den WelEerw. Heer Ds. A. J. Westra Hoeksema van Scherpenzeel, te 12 uur. Gelegenheid tot feliciteren Scherpenzeel Donderdag 28 Juni 7.30-8,30 uur. Toekomstig adres Bergweg 33, Veenendaal. HENDRIK SCHUT 8EPPIE Herman Pieter de Vries Evang. Vereen. Willem van Barneveld Ook ons bereikte het treurige bericht van het overlijden, op 26 Febr. '45 te Buchen walde in Duitschland, van onzen buurtgenoot WILLEM VAN BARNEVELD Zijn heengaan wordt door ons allen diep betreurd. God trooste zijn zwaar getroffen familie. De bewoners van de Sav. Lohmanstraat. FRANS LEEMAN HENDRIK Jannetje Hendriks uan Uulpen yen. uan Doorn Wéllen* v. Barneveld yfiLLEm vnn barheueld het blad voor Veenendaal en omstreken iiliem uan Barneueiti Willem v. Barneveld ALLEENVERKOOP VOOR VEENENDAAL Heden overleed, tot onze diepe droefheid, in het Stads en Academisch Ziekenhuis te Utrecht, onze lieve Man, Vader. Broeder en Behuwdbroeder, de Heer in de ouderdom van 60 jaar. Uit aller naam, J. SCHUT-le Cavelier. ROEL SCHUT. WIM SCHUT. Rhenen, 20 Juni 1945. Heerenstraat 89. De bijzetting in de Familiegrafkelder, op de algemene begraafplaats te Rhenen, heeft plaats gehad, op Zater dag 23 Juni. Heden overleed na een korte ongesteldheid, ons geliefd Dochterje en Zusje in de leeftijd van 3 maanden. De Heere trooste ons in dit smartelijk verlies. E. Hasselaar J. Hasselaar-Hardeman Ko Gerrie en Verloofde Jan Truus Japie Veenendaal, 22 Juni 1945. Parallelweg 98 De begrafenis heeft plaats gehad, Dinsdag 26 Juni. Heden ontvingen wij de droeve tijding dat in een der martelkampen in Duitschland is overleden, onze vriend oud 36 jaar uit Santpoort. Zijn aandeel in het verzet tegen den laffen onderdrukker van ons volk, had tengevolge, dat de vijand hem onge veer l1/2 jaar onder mensonterende omstandigheden ge vangen hield en dat hij aan de gevolgen hiervan, slechts twee weken voor de bevrijding is bezweken. Ant. de Ruiter J. C. de Ruiter-Konings Ve .endaal, 18 Juni 1945. Algem. kennisgev. voor vrienden en kennissen in Rhenen. Na geruime tijd in angst en spanning gewacht te hebben op de wederkering, bereikte ons heden het droeve be richt dat op 26 Febr. '45 te Buchenwalde in Duitschland aldaar is overleden, onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd en Grootvader in de ouderdom van bijna 57 jaar P. v. Barneveld-v. Barneveld G. de Kruijf- v. Barneveld W. de Kruif A. J Bruis-v. Barneveld C. Bruis G. v. Barneveld en kleinkinderen Veenendaal, 18 Juni 1945 de Sav. Lohmanstr. 18 Heden nam de Heere tot zich in Zijne Heerlijkheid, in de vaste zekerheid des geloofs, na een smartelijk, langdurig, geduldig gedra gen lijden onze innig ge liefde man, vader, behuwd- en grootvader in de ouderdom van 62 j. Uit aller naam, Wed. A. Leeman- Voerman Veenendaal, 13 Juni 1945 Sav. Lohmanstraat 80 De teraardebestelling heeft plaats gehad op Maandag 18 Juni j 1. op de nieuwe begraafplaats. Heden nam de Heere tot Zich ons enigst geliefd Zoontje en broertje in de aanvallige leeftijd van ruim een jaar. De Heer trooste ons in dit smartelijk verlies. G. v. Spanje E. v. Spanje- Kramer Sannie, Hennij, Gerda. Veenendaal 16 Juni, Smidstraat 5. Heden nam de Heere van ons weg, tot onze grote droefheid, ons geliefd Zoontje en Broertje in de leeftijd van 11 m. G. J. van Schoonhoven G. van Schoonhoven- Dekker Izaak, Elizabeth en Jan Veenendaal, 20 Juni 1945. Panhuis 32. De begrafenis heeft plaats gehad Zaterdag 23 Juni 1945. Heden nam de Heere plotseling van mijn zijde weg, mijn geliefde echt genote in de ouderdom van ruim 63 jaar. De Heere trooste mij in dit smartelijk verlies W. VAN VULPEN Veenendaal, 21 Juni 1945 Parallelweg 49 De teraardebestelling heeft plaats gevonden op Dinsdag 26 Juni j 1. op de oude begraafplaats al hier. Heden bereikte ons het droeve bericht dat op 26 Febr. '45 te Buchenwalde in Duitschland is overle den onze voorzitter Zijn bezielende strijdlust zullen we thans node moe ten missen. N. V. tot Afsch. v. Alcoh. houd. Dranken Afd.V'daal Het bestuur Heden bereikte ons het ontstellende bericht dat onze trouwe Kameraad en medestrijder op 26 Febr. in het concen tratiekamp Buchenwalde is overleden Zijn werkzaamheid blijve ons tot voorbeeld, zijn nagedachtenis in ere. Afd Veenendaal der S. D. A. P, Veenendaal 20 Juni 1945. Na geruime tijd in angst en spanning te hebben gewacht op de wederke ring, bereikte ons heden het droeve bericht dat op 26 Februari 1945, te Buchenwalde in Duitsch land, aldaar is overleden, onze innig geliefde zoon en broeder in de ouderdom van bijna 57 jaar Veenendaal G. v. Barneveld C. v. Barneveld-Drost W. Drost P. v. Barneveld G. v. Barneveld-Gaasbeek A. v. Barneveld A. v. Barneveld-Boers C. v. Barneveld A. v. Barneveld-de Bruin W. Hendriks en echtgen. Hilversum M. v. Barneveld- v. d. Meijden A. v. d. Meijden G. v. Barneveld J v. Barneveld-Kamphorst Rotterdam A. v. Barneveld-v. Wijk G. van Wijk Schagen Wed. J. G. v. Barneveld- Bos Noord Scharwoude N. v. Barneveld P. v. Barneveld-de Bruin Glanerbrug A. Kuiper-Gol en kinderen Veenendaal, 18 Juni. '45 De Sav. Lohmanstr. 18 Na geruime tijd in angst en spanning gewacht te hebben op de wederke ring, bereikte ons heden het droeve bericht, dat op 26 Febr. '45 te Buch enwalde in Duitschl. aid is overleden onze onver getelijke Schoonzoon, Zwager en Oom in de ouderdom van bijna 57 jaar Veenendaal: Wed. A. v. Barneveld- Gerritsen Amersfoort: B. Buursma-v- Barneveld S. Buursma Veenendaal: A. v. Barneveld E. v. Barneveld-v. Doorn Haarlem: J. v. Barneveld A. v. Barneveld-v.Offeren Veenendaal: J. v. d. Weerdhof- v. Barneveld W. v. d. Weerdhof G. J. v. Barneveld H. v. Barneveld-v. Dijk A. v. Barneveld H H. v Eden-v.Barneveld J. v. Eden A. H. v, Barneveld J. v. Barneveld F. v. Barneveld-Sukke B. Aaldenberg Neven en Nichten

De Vallei | 1945 | | pagina 4