Houtdistributie. Accountantskantoor R Jelefoo° 7_L6 Da Vsenendaalse Ververij (2e. Serie) Inwoners van Veenendaal die geen of zeer weinig brandstof ineer voorradig hebben, kun nen wederom in aanmerking komen voor een houttoewijzing. Zij die hiervoor nóg geen aanvraagformulier hebben ontvang-n, kunnen een dergelijk formu lier afhalen aan het kantoor der Brandstoffen- Commissie (Gasfabriek) en wel zi] die wonen ten Zuiden van het Kanaal op Donderdag 5 Juli van 9-12 uur en van 14 17 uur, en voor de overige inwoners op Vrijdag 6 Juli eveneens van 9-12 en van 14-17 uur. Brandstof fencommissie Kring „Veenendaal". Bericht hiermede dat vanaf j 1. MAANDAG, in beperkte mate wederom goederen worden gestoomd en Rouwgoederen gevend. Dit geldt voorlopig alleen voor de kring Veenendaal. Bel. aanbev. J. v HardeveldRz. Beetrixstr. 37Tel. 264 29 Juni 1945 Veertig N.S B.-ers gingen Uit de Ritmeesterfabriek. Op hun achterbenen schuifelend Heden weg zonder muziek. 't Leek een optocht in de vroegte Niets verheffends, deze troep. Velen sloegen 't schouwspel gade Hupdaar gaan, ze klonk tgeroep Opgeruimd staat netjes mensen, Sprak men met een blijde lach. En de trekkers trokken verder Door de frisse jonge dag. Toch is nu de stemming anders Als eerst op de tiende Mei. Nu was alles nogal rustig Geen gejoel weerklonk er bij. Tevens werd er weer gemompeld Zoals veel de laatste tijd Laat ze die of die maar halen Want die raken wij nooit kwijt. Het is werk'lijk onrechtvaardig Moet je hem en hem eens zien Die toch waren niet gevaarlijk Deden goed zelfs bovendien. Ondertussen trekt het troepje Steeds maar verder verder voort Roffelend met hiinne voeten Op de weg naar Amersfoort. Veenendaal getooid met vlaggen Ieder weet waar dat voor is 't Is niet voor de N.S.B-ers Dat gevlagdan was het mis Neende Prins der Nederlanden Viert weer zijn geboortedag Daarom is het heden vreugde Daarom wappert onze vlag. Spoedig is de stoet verdwenen Nagestaard door het publiek Dat hen stiekem laat verdwijnen Hen betitelend met „KLIEK". 't Dorpsbeeld ligt weer als tevoren In de zomerzonneschijn Vreugdestroom ons harte binnen N. S. B. och toe vedwijn Nimmer kon je ons bekoren In je kruiperige stand In ons hart weerklinkt de jubel: Hoog de Prins en 't Vaderland. T. u. B. BURGERLIJKE STAND GEBOREN Aaltje, d. v. Hermanus Leidek ker en Sophie van Beek - Diedrich Friedrich, z. v. Frie- drich Hein rich Ariessen en Everdina Maria Petronella v. d. Kraats - Jochem, z. v. Lambertus van Zanten en Johanna Catharina Poppenk,- Cornelis Anthonie, z. v. Albertus Quint en Adriana Onderstal - Cornelia Dirkje, d. v. Gornelis ,Dirk v. Essen en Metje v. Laar - Rikje, d. v. Jan Hardeman en Maria Johanna Beijer - Neeltje, d. v. Evert v. Soerst en Geertruida Maria Slok - Jannetje, d. v. Arris Blanke- spoor en Maria Anna Versteeg Johan, z. v. Peter Leppers en Aaltje v. Dijk - Hendrijntje, d. v. Lambertus Schoonderbeek en Teunisje Beijer - Johannes Bart, z. v. Rijk Johan v. Tuil en Augenietje Schrijver - Cornelis, z. v. Cornelis Pater en Gerritje Jannetje v. d. Hoef - Theodoor, z v. Jan Anton Huibers en Woutje Meijnen-Nicolaas, z. v. Gerrit Burgstede en Catharina v. Ingen - Cornelia Lina, d. v. Louis v. Beek en Cornelia v. Capelle. Vraag en Aanbod Gevraagd een loopiongen bij Huishoudster gevraagd Te ruil gevraagd een wandel wagentje voor nieuw linnengoed. Br. onder nr. 293 bur'. v. d. bl. Wie ruilt een z g.a.n. wasch- ketel voor een paarinmaakpotten of herenschoenen maat 43 of 44 Mulderslaan 46. Veenendaal. Zou de persoon zich be kend wl&len maken die bij Wie wil ruilen, een paar in goede staat zijnde witte lede ren damesschoenen maat 41, voor dito schoenen zwart met platte hak. Te bevragen Davids- straat 39. Fil.: Mulderslaan 31 - Veenendaal ^5" V. 0. D6P£) Wie WÜ ruilen een vulpen met gouden pen, voor een hor loge. Brieven onder nr. 301 a/h bur. v. d. blad. Te ruil aangeboden 1 paar herenschoenen maat 41 voor 1 paar kinderschoenen maat 25 of 26. Adres Dennenlaan 22. C. van Woudenberg Melkhandel Julianastr. 41 Net meisje gevraagd van 8-4 uur. 's Zondags vrij. Mulder Vendelseweg 35. Meisje gevraagd van 8.30-2.30 uur, in klein gezin, niet beneden de 18 jaar. Mevr. Beekman, Kerke wijk 166. P.G., in gezin van 2 personen. Brieven nr. 294 v. d. blad. Gevraagd alle soorten duiven behalve wilde- en lachduiven. A. W. van Hardeveld, Kerke- wijk 94, Veenendaal. Gevraagd tegen 15 Juli of 1 Aug. nette huisboudsteri bij oude heer van 77 jaar. Bekendheid me; verpleging strekt tot aan beveling. Brieven onder letter B. aan Kleefsman's Boekhuis Zandstraat 3 - Veenendaal Gevraagd op boerderij een flinke dienstbode voor dag en nacht, voor directe indienst treding. H. Griffioen, Middel- buurtseweg 7, Rhenen (post Veenendaal). Gevraagd net dagmeisje van 8-3 uur. Mevr. Griffioen, Den nenlaan 6. In gezin, met baby van 9 maan den, waar de vrouw een operatie moet ondergaan wordt voor de duur van ca. 6 weken juffrouw gezocht die de leiding op zich neemt, dienstmeisje aanwezig. Br. onder nr. 292 bur. v. d. bl. Zakenman Kruidenierswaren zoekt huishoudster, leeftijd tot 40 j., in de prov. Utrecht. Br. onder nr. 291 bur. v. d. bl. Gezocht zit- en slaapkamer voor jong echtpaar. Br. onder nr. 295 bur. v. d. blad. Te koop 5 jonge Bouviers van scherpe ouders. Ook de moeder te kooJ>, met officieele stamboom. Niet op Zondag. Bij v. Burken, Sterkenburg 14, Driebergen. Aangeboden prima drumstel compleet. M Hasselaar, Middel- buurt A I, V'daal. Weggelopen een lichte Duitse Herder, linkerkant van de kop brand- vlek, en een der achterpoten stuk, hij luistert naar de naam „BRUNO". Terug te bezorgen tegen vergoeding bij H. Markus, Middellaan 87 B Parapluie verloren, rood van kleur, op de Kerkewijk of de Kanaalweg, op Zaterdag 30 Juni j.l., terug te bezorgen tegen beloning bij G. v. d. Bos, Gortstraat 84, Veenendaal. Wie kan mij voor mijn studie één der volgende boeken lenen? Verbsrne* Geschiedenis der Arbeidèbeweging in de 19 eeuw of BruymansDe arbeidende klasse in Val in de 19e eeuw, of enige andere lectuur over de arbeidsbeweging in de 19e eeuw. Ineke Brouwer - Kanaalweg 2 Onderwijzeres zoekt zit-slaap- kamer met pension. Brieven onder nr. 300 bur. v. d. blad. kapper Ravenswaay, Pr. Bem- hardlaan alhier, tegen een jongen gezegd heeft: „van den Brink, wonende Mulderslaan alhier, vanuit Duitschland in Emmen gezien te hebben". Onkosten worden gaarne vergoed. B. v. d. Brink, Mulderslaan 27, V'daal Gevraagd een dienstbode, boven 18 j., voor dag of dag en nacht. D. H. Hiensch, Kerke wijk 53, aanmelden H. Hiensch, Hoofdstraat 8. Dienstmeisje gevraagd voor dag of dag en nacht, bij G. J. v. d. Bovenkamp, Kerkewijk 37, Veenendaal. Gevraagd aank. kruideniers bediende, liefst met enige ervaring, in de omgeving van Zutphen, intern met loon. Br. onder No. 297 bur. v. d. bl. Gevraagd net dagmsisje E. W. v. Ginkel, Kerkewijl? 198 Net dagmeisje gevraagd niet beneden 16 jaar, bij Mevr. de Ruiter, Julianastraat 17. Jongelui, die wensen te trouwen zoeken een zit- en slaapka mer met gebruik van keuken. Br. onder nr. 296 bur. v. d. bl. Tricotagefabriek „Ho 11 an dia" vraagt voor baar kantoren een nette werkster. Uren nader overeen te komen. Aanmelden tussen 10 en 12 uur. Enige amateurs zoeken voor hun bandje, een drummer met drumstel. Brieven onder nr. 298 bur. v. d. blad. Biggen verkrijgbaar op aan koopvergunning bij W. Ditewig, Achterkerkstraat 20. Voorradig andijviezaad en stamslabonen, dubbele witte zonder draad. Zaadhandel H. v. Dijk, Buurtlaan 50. Te ruii aangeboden 1 paar in g. s z. hoge br. leren schoe nen, voor wol. Adres G. J. Heikamp, Spoorlaan 80, Veenen daal. Net meisje gevraagd, in klein gezin. Goedé kost, goed loon en elke Zaterdag tot Maandag vrij. Aanmelden J. Jager,Lindelaan 20 Ede. Testond gevraagd een net meisje voor de morgenuren, om met de vrouw des huizes alle voorkomende werkzaam heden te verrichten. Aanmelden bij J. v. d. Nadort, Hoofd der Vrije Chr. School, Vendelse weg 49. Gevraagd nette werkster, liefst op Donderdag. J. A. H. de Haas, Kerkewijk 115, Vee nendaal. Gevraagd nette dienstbode, voor dag of v. d. e n. Jac. van Hardeveld, Hoofdstraat 64, Vee nendaal. Goed onderhouden kinder stoel te ruilen voor een luid spreker. H. Leppers - Moleristraat 15 Ter overname aangeboden 1 cassette Gero tafelzilver, nog ongebruikt, inh.1 soeplepel, 6 grote- en ,6 kleine couverts, 6 grote- en 6 kleine tafelmessen, aardappel-, groente- en juslepel, puddinglepel, voorsnijmes en vork, messenslijper. Br. onder nr. 299 bur. v. d. bl.

De Vallei | 1945 | | pagina 3