Belastingzaken BOEKHOUDER Chr. Ulo school Veenendaal BERICHT WIE KAN HELPEN ROOKARTIKELEN Courantenbezoroers UROUUIELIJKE KRACHTEN gepl. «en. 2 FLINKE MEISJES Grote Streekvergadering W. v. Rijswijk. LEVENSPOSITIE Vraag en Aanbod G. van Kooten - Zandstraat 131 Spreker: Os. N. O. Steenbeek Onderwerp: „DE NIEUWE KOERS', D. M. VAN LEUSDEN, accountant vd. Zee, Hoofdstraat. J. Stomphorst SILO's v/h de Jong Schout® gevraagd Op het kantoor der N.V. Veenendaal- sche Sajet- en Vijfschachtfabriek v.h. Wed. D. S. van Schuppen en Zoon te Veenendaal kunnen enkele LOEF bij 't Postkantoor plant ze nu Hotel de Koerheuvel Rhenen (Utr.) De nieuwe voorbereidende cursus zal D.V aanvangen op ZATERDAG 15 Sept. a s 's morgens 8 45 uur. Wie niet adverteert... wordt vergeten Volgaarne maken wy, van de ons geboden gelegenheid gebruik om met enkele woorden nog eens de aandacht te vestigen op de Grote Streek Ver gadering uitgaande van de Ned. Herv. Kerk, onder leiding van de Classieale Commissie voor het werk onder de jonge lidmaten. Is dat niet overbodig, zo zult ge misschien vragen? U heeft toch reeds een advertentie geplaatst? Wie zich er voor interesseert, gaat en wie dat niet doet, gaat niet! We geloven dat zo niet mhg en niet kan gesproken worden, want de kerk heeft in deze tijd „de tijd van ver nieuwing" recht op Uw aller aan dacht, vooral nu, nu in haar gelede ren een sterke koersverandering valt waar te nemen. Meer dan ooit geldt nu „all hens on deck". Juist daarvoor zyn nodig de leiders, Predikanten, Ouderlingen, Diakenen, Jeugdleiders enz. en alle jonge lidmaten. Vandaar, dat wy Ds. H. O. Steen beek van Amersfoort, die speciaal met het werk onder de jonge lidmaten door de Synode is belast, hebben ge vraagd ons te komen voorlichten wat juist ons als jonge leden der kerk te doen staat. Op deze Streekvergadering zal in den vrede gesproken worden over de nieuwe koers die de Herv. Kerk be zig is te volgen. De Herv. Kerk moet weer worden een belydende Kerk. Een Kerk waar in Jezus Christus als Heiland en Here wordt beleden. Wy in Veenendaal stellen er prjjs op, dat de Woordverkondiging over eenkomstig Schrift en Belydenis zal worden uitgedragen. Als we dit op prys stellen, dan heb ben we ook de verplichting hieraan actief deel te nemen. Allereerst zal dan moeten blyken dat we ons werkelyk willen geven aan het werk waartoe de Kerk ons roept. Vandaar, dat wy als Commissie elke gelegenheid aangrypen om Uw belangstelling op te wekken voor wat er in onze aloude Vaderlandse Kerk gaande is. Jonge leden der Kerk, laat a.s. Woensdagavond 12 September bly ken, door Uw tegenwoordigheid, dat de Kerk niet tevergeefs Uw belang stelling heeft opgewekt. De Kerk roept! Zy verwacht ook U! Wy hopen om 7 uur vanaf de Berg weg te vertrekken. Zie voor verdere by zonderheden de advertentie in dit blad. De C. C. Gevraagd net dagmeisje Zandstraat 103. Gevraagd een baker begin Januari te Veenendaal. Br. onder No. 381 bur. v. d. bl. Bakkersbediende gevr. bij T. Bolderman, Achterkerkstr. 25 Mevr. M. J. van Leeuwen-Rad- staak, „Melina" Veenendaal vraagt voor direct flinke dienst* bede voor dag en nacht, zelf standig kunn. werken en koken. In gezin van 3 personen wordt gevraagd een net meisje voor dag en nacht, veel vrij P.G. Aanm. „Overweide". Nieuwe- weg D 22, Veenendaal. Wegens huwelijk der tegenw. voor direct gevr een dienst meisje, liefst niet ben. 18 jaar. Mevr. van Kuyk, Markt 5. Gevr. in gezin van 2 pers. een net dagmeisje, niet beneden 16 jaar. Mevr. de Wed. de Ruiter, Julianastraat 15. Gevr. door net meisje, goed kunnende stoppen, Stopwerk aan huis. Br. onder no. 382 van dit blad. Gevr. rijwielhersteller, vol ledig met het vak bekend. R. v. Eden, Hoofdstr. 62. Net meisje gevraagd van 8 30 tot 12 uur, of werkster, meer dere hulp aanw. Mevr. Beek man, Kerkew 164. Gevraagd nette bakkersbe diende. M. Bastmeijer, Hoofd straat 70, Veenendaal. Te koop gevr. colbertjasje, grote maat. Br. onder no. 379 bur. v. d. blad. Jongedame zoekt zit-Slaap- kamer in net pension. Br. onder. no. 374 bur. v d. blad Aangeboden accordeon, als nieuw, piano klavier, 12C bassen met schuif in koffer, ruilen voor motorrijwiel, radio of piano. Renswoude B 72. Biedt zich aan SI. boeren knecht, goed kpnn. melken en met paard omgaan. Leeft, bijna 19 j. Liefst omg V'daal Chr. Geref Br. onder no. 380 bur. v. d. blad. Wie kan mij inlichten waar mijn fiets, merk Magneet, die Donderdagnacht bij mij uit de schuur gebaald, gebleven is. Ik ben zeer gedupeerd, daar ik nu niet meer naar mijn werk kan gaan. Inlichtingen aan R. Ver steeg, Davidstr. 5, V'daal. Verloren een zilveren arm band. Daar het een aandenken is, gaarne terug te bezorgen bij Gelderselaan 108. Verloren een bruine lederen damessandaal, van de Buurt- laan tot Station de Klomp. Terug te bezorgen bij H. v. Veldhuizen, Koninginnelaan 5 Noord. Weggelopen een zwart tax hondje. Gaarne liefst zo gauw mogelijk tegen bel. terug te bezorgen Patrimoniumlaan 50. Weggevlogen een postduif, blauwbander, tegen bel. terug te bezorgen bij E. v. Zanten, Gortstraat 96. De eerst volgende ROKERSBON besteedt U toch in „R O K E R S L U ST" SPECIAALZAAK IN ROOKARTIKELEN Op Woensdag 12 September a.s. in de Ned. Herv. Kerk te Eist. Aanvang 7.30 u U komt toch ook i een totaal gedupeerde van wien alle9 door oorlogsgeweld is verbrand, aan een BED en SPIRAAL, wil goed betalen. Ondanks actie Veenendaal helpt Rhenen en zichzelf, waarvoor veel is gegeven, en de vele goe deren die aanwezig waren van dien aard in de Panter fabriek, ben ik niet in het genot gesteld iets van dien aard te ontvangen Aan te bieden H. VAN DOORN, Wilhelminastr. Ia, Veenendaal Lid Ned. Unie van Accountants Administratiën - Belastingzaken Kantoor tijdelijk: Kastanjelaan 9. Woning tijdelijk: Oranjestraat 28, LUNTEREN Tel. No. 371 Loopt niet met een oude hoed. Wij maken Uw hoed binnen een week als nieuw. Wie wil ruilen een paar Da- meischoenen m. 37. 3/< hak voor en vooroorl. ^ark- broek of stof. Br. onder no. 378 bur. v. d. blad. Wie ruilt een paar v.o. Jon gensschoenen maar 40 z.g.a n. voor Wol. Groen v. Prinsterer- straat 29. Wie wil een wieg ruilen voor werkschoenen maat 43, Pa rallelweg 101. Te ruil hout en tabak voor wol o£ sajet. Te bevr G. v. d. Kolk, Middelbuurt B 171 Wie ruilt 2 paar gymnastiek schoenen maat 36 en 37 en 1 paar schoentjes maat 27 voor 1 paar meisjessch maat 33 a 34 of voor wol of sajet. Parallelweg 29. Wie ruilt mijn mantel m 42 voor een paar damesschoenen m. 40 (groot) R. van Laar, Rijn straat 47 Rhenen. Boekhoudingen - Accountancy ACCOUNTANT Belasting Consulent Lid Nat. Ver. v. Acc. - Lid N. I. v. B LUNTEREN Weer als vanouds Uw leverancier voor r— Geld.-Veenendaal Buurtsteeg 70 Te ruil aangeboden 1 paar br. damesschoenen, m. 38 lage hak voor 1 paar herenschoe nen maat 43. Br. onder letter V Boekhandel fa Jac. van Har- develd, Veenendaal. Weggelopen een zwart hondje witte borst en witte pluim aan de staart, luistert naar de naam Tippie, tegen beloning terug te bezorgen bij A. de Jager, „Op de Hope" c 46, Renswoude. Van gebogen gewapende Beton platen. In volgorde van bestelling BETONINDUSTRIE Zandstr. 54a - Tel. 231 - V'daal voor het 2 x per week rondbrengen van 06 1/31181 in Sc herpenzeel - Rens woude - Ederveen en Amerongen. Goed loon. Sollicitaties worden alleen schriftelijk ingewacht. Herrinnert U zich die wagen A Q met de was aan de Siegfriedlijn I B U mag 't nu ook vergeten! Maar wilt U vooral onthouden dat we een zeer mooie collectie BLOEMBOLLEN zoals Tulpen en Hya cinthen hebben ontvangen! Gevraagd op fabriekskantoor op de Veluwe in het bezit van praktijk-diploma boekhouden, in staat de gehele administratie te voeren. Bekendheid met fa- brieksadministratie en calculatie strekt tot aanbeveling. Voor energieke jongeman met werklust Uitvoerige sollicitaties (uitsl. schriftelijk) met opgave van verlangd 9alaris aan D. M. van Leusden, Accountant. Lunteren Voor onmiddellijke indiensttreding GEVRAAGD boven 18 jaar. Zelfstandig kunnende werken. Goed loon. Goede kost, goede behandeling (intern) AANMELDEN: Aangifte bij de Hoofden der Lagere Scholen. J. G Thoomes, H. d. S. Ondergetekende bericht hiermede, dat hij wegens zijn huwelijk, door zijn Broer en Zuster wordt gedwongen uit de zaak der fa. Wed. J. van Doorn Zonen te treden, en hij vanaf 4 Sept bij de fa. Wed. J. A. de Kleuver Zn. Schoenhandt 1 en Schoenmakerij Zandstraat 43 in dienst betrekking is getreden, alwaar mijn geachte clientèle hun reparaties kunnen bezorgen HOOGACHTEND L. A. van DOORN Zandstraat 147

De Vallei | 1945 | | pagina 3