Tandarts KETS rATRimomumsGHOOL ombaciiMiool - NiiierheidsaunndsGhool Buurtvereniging DijKstraat West ONTVANGEN B Familieberichten J Jan A. Achterberg Corry Oeleijnse W. J. J. v. Mourik H. v. Mourik- HERVAT Naandag 10 Sept. de practijk. Frederik van Reeden Frederik van Reeden Frederik van Reeden HENDRIK ERTMAN H. ERTMAN Dankt allen die hebben medegewerkt tot het welslagen van ons Feest Zo spoedig mogelijk gevraagd UIL ZLIta/% UW BESTE ADRES Ondertrouwd en Huwelijksvoltrekking op Don derdag 20 Sept. a.s. te 12 uur ten gemeentehuize. Huwelijksbevestiging te 12.30 uur in de Chr. Ger. Kerk, Beatrix8traat te Veenendaal door den WelEerw. Heer Ds. P. J. de Bruin. 6 Sept. 1945. Veenendaal, Julianastraat 26 Wageningen, „Ziekenzorg" Receptie: Veenendaal, Juliana straat 26,13 Sept. van 7-8.30 uur. 1020 1045 EBEN HAE2ER Zo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders J. Swankhuizen en M. Zwankhuizan- van dar Blonk op 23 Sept. a 8. de dag te herdenken dat zij voor 25 jaar in de band des huwelijks werden verbon den. Dat de Heere hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen. Marie Suze Willy Dick Veenendaal, 9 Sept. 1945. Beatrix8traat 33. Onze geliefde Ouders Hommerson hopen zo de Heere wil Dinsdag 18 Sept. de dag te herdenken, dat zij voor 25 jaar in de echt zijn verbonden. Hun dankbare Kinderen en Verloofde. 8 September 1945. Eist (bij Amerongen) Rijksstraatweg E 56. Door een droevig onge val werd van onze zijde weggerukt onze beste Vriend Fraek van Reeden Zijn nagedachtenis zal bij ons altijd in ere blijven. Zijn vrienden van de Stoottroepen. Zo God wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders en Grootouders A. NAGEL en H. G. NAGEL-van Veenendaal 23 September 1945 de dag te herdenken dat ze voor 40 jaar in de echt zijn verbonden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare Kinderen, Behuwd-, Kleinderen en Verloofde. G. v/d Heuvel-Nagel Gonni M. v/d Heuvel Gre A. Nagel G. Nagel-Versteeg Anton Gerrit Jan m J. Nagel H. H. Nagel-v. Beek Eist (U), E.V. straat 21. Beppie Jac. Nagel W. M. Nagel-Alberti Toni H. G. v. Garderen-Nagel L. W. v. Garderen W. E. Nagel en Verloofde H. J. Nagel. Heden bereikte ons het droeve bericht dat te Culem- borg door een ongeval plotseling van onze zijde is weg genomen onze lieve Zoon, Broeder en Verloofde in de ouderdom van bijna 19 jaar. G. van Reeden F. S. W. van Reeden geb. Knoop Herman - Janny Veenendaal, 4 Sept. 1945. Boslaan 79. De begrafenis heeft plaats te Veenendaal op Zaterdag 8 Sept. 1945 te 12 uur. Vertrek van het sterfhuis te 11 uur. Heden bereikte ons het ontstellende bericht, dat onze beste vriend door een noodlottig ongeval is overleden. Zijn trouwe vriendschap zal steeds in onze herinne ring blijven. Zijn vrienden Cor van den Broek en Wim van Nieuw Amerongen Heden werd door een noodlottig ongeval te Culem- borg van onze zijde weggenomen, ons geacht medelid in de nog jeugdige leeftijd van bijna 19 jaar. Steeds zullen wij zijn nagedachtenis blijven eeren. Namens de Buurtvereen. BOSLAAN Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden bij het overlijden van onzen geliefden Man, Vader, Be- huwdvader, Grootvader, Broeder en Zoon betuigen wij allen onze hartelijke dank. Uit aller naam A. Ertman-van Ginkel Veenendaal, September 1948. Beatrixstraat 46. Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden na het overlijden van onzen medefirmant, den Heer betuigen wij onze oprechte dank. Fa. Kleuver Ertman Veenendaal Veenendaal, September 1945. Aan allen, die hun belang stelling getoond hebben bij de teraardebestelling van mijn innig geliefden Man en der kinderen zorgzamen Vader Morinus van Manen betuig ik hiermede mijn op rechte dank, in het bijzonder den Directeur en leden der muziekvereniging „Ons Genoe gen". A. van Manen-van Ingen Teuni Jantje Tonni Rhenen, 6 September 1945. Cuneraweg 396. Hartelijk dank aan de Fam. van Stempvoort voor het beschikbaar stel len van hun garage op Koninginnedag 1945 en voor het vele werk, door hun gedaan vóór en op dien dag. De Buurtvereen. Zandstraat-Hoogstraat In 't bijzonder Vereen. Oranjedig Den heer Hille Hardeveld Drost A. v Barneveld Den Heer Sandbrink Fa. Kraan v. Kuyk Fa. C. Diepeveen Den heer Smit Vemiez Politie en B.S. De leerlingen van de oude 2e en 3e klasse worden Maandag a s. 4 uur verwacht in de U L.O. School. De leerlingen, die dit jaar wer den ingeschreven, moeten nog tot nadere aan kondiging wachten. Ouders, die in hun woning ruimte beschikbaar hebben om aan leerlingen groepsgewijze onderwijs te laten geven, worden verzocht daarvan medede'ing te doen aan de onderwijzeres bij wie hun kind in de klasse zat. Opgaven worden dus ingewacht bij: Mej. A. Beeftink Dennenlaan 20 M. G. Kwint 20 G. J. de Nies 20 G. de Boer Bergweg 32 A. J. Boers 32 S. Goote Kerkewijk 102 Mogelijke verdere aankondigingen zullen worden bekend gemaakt per raamadvertentie in de winkel van den heer Hofland Tenslotte deel ik hierbij mede, dat ik me ge noodzaakt zie de volgende spreekuren te houden voor schoolzaken: Dinsdag en Vrijdag van 4V« - 5Vs uur. Het Hoofd der School C. GOOTE 1. Aan de A B.S. twee tijd. leraren voor de afd. timmeren (practijk, vaktekenen en vaktheorie) zo mogelijk in het bezit van de wett. bevoegdh., voor 35 lesuren per week. Vermoedelijke duur 4 maanden, 2. Idem aan de N.A.S. voor 1 of 2 avonden per week. 3. Aan de A B.S. een tijd. leraar voortgezet lager onderwijs* zo mogelijk in het bezit van de hoofdacte en de acte wis kunde L.Ö., voor 37 lesuren p.w. Vermoedelijke duur 4 mnd- 4. Aan de A.B.S. een leraar V.L.O. in het bezit van de hoofd akte en de akte wiskunde L.O., voor 3'/2 uur op Woens dagmiddag. 5. Idem aan de N.A.S. voor 1 of 2 avonden p.w. Combinatie met de onder 4 genoemde functie is gewenst. 6. Aan de A.B.S. een leraar technisch schetsen, in het bezit van de wett. bevoegdh. voor plm. 10 lesuren p.w. 7. Idem aan de N.A S. voor 2 a 3 avonden p. w. Combinatie met de onder 6 genoemde functie is gewenst. Voor de onder 4 t/m 7 vermelde functies kan vaste aan stelling na 1 jaar plaatsvinden. Sollicitaties zo spoedig mogelijk aan het Bestuur. Inlichtingen worden door den waarnemend directeur verstrekt. Salaris volgens Rijksregeling Collectie zeer mooi uitgevoerde ge schilderde TEGELS, o.a. intocht der bevrijders, Bevrijding van Indii, Ne derland en Veenendaal. Tevens ver krijgbaar; zeer sterke Bloempotten en Vazen, Verjaardagscadeaux, Sgeelgoed, Baby-poppen, Schilderijen, Luxe-artikelen, Tassen, enz., enz. WW 1?RA A Gort8iraat 37> Veenendaal

De Vallei | 1945 | | pagina 4