COnCERT Oprichting Aid. Jonge Boeren vereniging „Oranjedag" Het „Entertainment Committee Netherlands" AHRIE WOUD. LAIÏ1BERT ERHO, Als gevolg van onvoorziene omstandigheden N.V.H. H.A.R.K. Juist NU adverteren Vraag en Aanbod B. H. de Lange de Heer P. v. Kingten de oprichting van een Afd. der Jonge Boeren te Veenendaal en omgeving. Timmerlieden, Metselaars en Opperman HERM. VAN DOORN, aannemer niet eerder voortgang vinden dan met 1 OCTOBER. twee jongedames DE UITSLAG VAN HET RING" RIJDEN. Het enthousiasme voor dit spel was geweldig, 't Was natuurlijk jam mer, dat de uitvoering van Sparta en het ringrijden tegelyk plaats vond. In de Hoofdstraat en op het feestterrein zag liet zwart van de mensen, waar door het moeiljjk te zeggen was, wat de meeste belangstelling trok. Het aantal deelnemers was voel groter dan verwacht werd. Niettegenstaande dat. had alles een vlot verloop. Het was een prachtig gezicht al die paar den door ons dorp te zien draven. Mede door het mooie weer en de muziek waren alle mensen in een ware feeststemming. De uitslag is als volgt: No. 1: 14 jeeps gedeeltelijk van hier, ïedeelteljjk van Eist, elk be mand met een Can. militair en een Holl. meisje. Evenals bij de volgende cat. reed elke jeep 2 keer het trajèct en kon max. 8 ringen halen. De eerste prijs was direct bekend, om de volgende 5 prijzen is nog gele genheid gegeven tot kampen. No. 2: 35 dog- en dresseerkarren. Vele waren versierd en in het alge meen was hiervan veel werk gemaakt. Zodanig zelfs, dat het aantal prijzen nog iets uitgebreid moest worden, n.l. tot 6. Voor het mooiste goheel werd door de jury toegekend de: le prijs aan de dames H. de Haas, I. van Schuppen met de heren J. de Haas en B. de Haas. 2e prijs aan Mej. E. van Baren met den heer K. van Ruiswijk 3e prijs aan Mej. M. Nieboer met den heer J. W. van Eist. 4e prijs aan Mej. J. G. Heerikhui- zen met den heer D. A. Verbeek. 5e prijs aan Mevr. A. v. d. Lust- graaf met den heer A. v. d. Lust- graaf. 6e prijs aan Mej. G. .Toosten met den heer H. van Gendt. Ringsteken zelf waren 10 prijzen, waarvan de le prijs aan Mevr. Koks-Bouman met den heer C. van Hardeveld. 2e prijs aan Mej. J. de Haas met den heer J. de Haas. 3e prjjs aan Mevr. v. d. Boven- kamp-de Haas met den heer H. v. d. Bovenkamp. 4e prijs aan Mej. G. J. Meijerman met den Heer C. de Haas. 5e prijs aan Mej. A. Hcerikhuizen met den heer D. A. Verbeek. 6e prijs aan Mej. G. Joosten met den hoer H. van Gendt. No. 3: Te paard, 42 deelnemers en deelneemsters, 16 prijzen alle he ren. le prjjs: D. Hardeman; 2e: J. Gee- renstein; 3e: W. Jansen en 4e J. van Dijk. Voor de 2 laatste nummers was geen tijd beschikbaar om te kampen. Ver schillende beslissingen zjjn daarom gevallen door lotingen. EXAMEN-UITSLAGEN STENO EN TYPEN. Dezer dagen slaagde voor het exa men kantoorstenograaf „Groote" ge middelde snelheid 130 lettergrepen per minuuut: Mej. M. v. Noort en Mej. S. Ver- woert en de Heren S. de Fluiter, H. v. Geerenstein, C. Heikamp, G. Hille- brand. Voor typen slaagden de dames: G. v. Amerongen, H. v. Doorn, M. P. v. t Eden, C. Hootsen, J. Kroesbergen, C. v. Leeuwen, G. v. Manen, B. Mud- de, M. v. Noort, H. Versteeg, G. v. Dijk, B. Prette, E. v. d. Pol, A. D. Takke, benevens de HerenG. Bakke- nes (met lof), C. H. Brinkhuis, J. Diepeveen, J. ter Haar, D. Post, J. Drost, G. v. Ingen, J. v. Ingen, A. Hardeman, F. Lam, G. Rauw, G. Smit en J. Vink. Het examen in steno en typen werd afgenomen door de Koninklijk erken de Centrale Bond van Leraren en Leraressen in stenografie en machine- schrijven. Alle gediplomeerden werden opge leid door het Handelsinstituut van Rijswijk te Veenendaal. In ruil aangeboden 1 paar z.g.a.n. jongensschoenen br. mi 39 voor 1 paar br. herenschoenen m. 40 of 41. Gevr. 1 p. meisjes* schoenen m. 29 in ruil voor babywol. A. Achterberg, Bea- trixstraac 34. Te pruil aangeboden kinder schoenen voor wandelwa gentje, met bijbetaling. Br. on der no. 384 bur. van dit blad Te ruil aangeb. een kinderstoel en babybox voor wandelwa gentje of voor damessch. m. 41. Sav. Lohmanstraat 72. Te ruil aangeb. 1 p. jongens- schoenen m. 33 z.g.a n. voor 1 p. jongensschoenen m 36/35. v. Kooten, P. H. v. Rijnstr. 3 Wie wil ruilenwandelwagen tje of 1 paar hoge meisjesschoe nen m 32/33, tegen 2 goede ac tetassen» Brouwer, Kanaal weg 2. Wie wil ruilen 10 meter geel Egyptisch linnen voor een pond koord wol liefst bruin. W. v/d Bruinhorst, Spoorl. 100. V'daal. Mevr. M. J. van Leeuwen-Rad- staak, „Melina" Veenendaal vraagt voor direct flinke dienst bode voor dag en nacht, zelf standig kunn. werken en koken. Wegens huwelijk der tegenw. voor direct gevr. een dienst meisje, liefst niet ben. 18 jaar. Mevr. van Kuyk, Markt 5. Net meisje of werkster ge vraagd bij W. A. van Bezooijen, Bergweg 19. Voor direct gevraagd een eerste en tweede bakkersbediendc Bakker. C. Bolderman, Zandstr. 137, Veenendaal. Zakenman vraagt flinke huis houdster plm. 35 jaar. Brieven onder no. 388 bureau dezer. Net persoon vraagt kosthuis in V'daal of omgeving. Br. on der no. 386 bur. v/d blad. Flinke Bakkersbediende ge vraagd in gemengd bedrijf. Fa. A. Koster, Rhenen. Weggelopen jonge bruine hond wit aan de borst, ruige kop. Te gen beloning terug te bezorgen Kerkewijk, 39. VERLOREN tussen Renswou- de en Scherpenzeel, br. lederen portefeuille met inhoud. Fl. beloning voor hen die hem terugbezorgen bij Wed. C. Bud ding. Dorpsstraat 86, Scherpen zeel. Te huur gevraagd: Verloofd paar wil trouwen en zoekt een borenhuis of ougem. ka mer met stookgel. Eenv. omg. Omtrek Rhenen. Br. onder no. 385 bur. van dit blad. Te huur gevr. opslagruimte van plm. 15m8 voor meubels. Br. onder no. 383 bur. v/d blad. Te huur gevr. een gramofoon met platen voor drie avonden per week Br. onder no. 387 bur. v/d blad. PETROLEUMSTELLEN 2 en 3 pits te KOOP. B. Inkenhaag Munnikenweg B 59. Orgel. Worchester orgel te koop. 2 spel, 11 reg., donkere kast, goed onderhouden, te bevr. Mulderslaan 55. JONGEMAN die graag voor uit wil, zag zich gaarne geplaatst in magazijn of iets dergelijks. Br. onder no. 389 Bur. v/d blad. Wie ruilt mijn (1 w) inmaakpo1 voor wol. Keucheniusstr. 17. Wie wil mijn voor- en achter wiel tour 26 x 1 ll\ ruilen voor een voor- en achterwiel 26xl8/s Mulderslaan 73 Wie RUILT, mijn vooroorlogse D. Schoenen m. 39 voor m. 40. en z.g.a.n. J.-Schoenen m. 36 voor m. 37 of m. 38 de Sav. Lohm. straat 27. Wie ruilt z g.a.n. damesschoe nen m. 4C (wit) voor flinke jon- gensoverall of lap stof daar voor. Boschlaan 53, V'daal. Voor direct gevraagd flinke jonge vrouw of keurig meisje in zakengezin met 2 kinderen. Meerdere hulp aanwezig. Goe de ko6t. Huiselijk verkeer. Br. Banketbakkerij A. Kerkhofs- Diepeveen. Heuvelstraat 105 A TILBURG Te ruil aangeboden een paar nieuwe Damesschoenen m. 38 voor een z.g.a.n. fantasie broek (d. blauw) Davidstraat 21 nodigt alle vrienden van onze bevrijders uit de in hun bezit zijnde Engelse boeken tijdelijk te behoeve van de hier gelegerde Canadezen af te staan. Het geeft de ver zekering dat de boeken zorgvuldig worden behandeld en dat zij na vertrek der bevrijders aan de rechtmatige eigenaars worden teruggegeven. Daarvoor is vermelding van naam en adres van den lener in de boeken nood zakelijk. De inlevering van de boeken kan plaats hebben aan het bureau van het Entertainment Committee Netherlands, gevestigd in het Oude Postkantoor, Kerkewijk, Veenendaal, waarvan de kantooruren zijn van 10-12 en van 2—4 uur. Allen die wegens leveranties, etc. een vordering hebben op de verzoeken wij ten spoedigste hunne rekeningen te willen in zenden aan den Heer Markt 17 Veenendaal in de Ned. Herv. Kerk op de Markt te Veenen daal ten bate van de „STICHTING *40-'45" te geven door alt, Haarlem organist van de Nicolaïkerk te Utrecht, op Dinsdag 18 September 1945 des avonds te 7.30 uur Toegangskaarten a f 2.50 bij alle boekhandelaren VRIJDAGAVOND 14 SEPT., 's avonds half 8, hoopt •n de Ned. Herv. School, Beatrixstraat, te spreken over A. HOOGEBOOM J. v. BEMMEL GEVRAAGD Prins Bernhardlaan 189 - Tel. 347 - Veenendaal kan de distributie van Textielgoederen, die per 17 September was voorgenomen, Nadere publicatie volgt in de laatste week van September. Distributiedienst H.A.R K. Veenendaal Veenendaal Gevraagd voor Hark Bureau, in het bezit van Mulodiploma en kunnende typen Aanmelding Hark Bureau Markt 3 I

De Vallei | 1945 | | pagina 3