MAIIMCHIIIE OLIE STOFKHOPEH ARS music A CONCERT Nederlandse Rode Kruis Pelronella Ulilhelmlna Kuver Barlus lïlarinus u. d. Berg Johanna Pelronella HEDEII WEER G. KOOlYlEn UITII0ERIK6 Will DE RECITEERCLUB 'tCEIITRUm I „EEN KERSTAUOflD' B Familieberichten B 6errii van de Scneur Tzn. GERARD LODDER DANKBETUIGING II mEEN SPOEDOPERATIE" De geneesmiddelenvoorziening dreigt vast te lopen door gebrek aan medicijnflesssen Afdeling Veenendaal PREDIKBEURTEN. Zoadag 16 December 1945. VEENENDAAL. Ned. Herv. Kerk (Oude kerk) 9 u. Ds. van Wijngaarden. 10.30 u. Ds. Bakker. 5 u. Ds. van Wijngaarden (H. Doop). Eltheto dhr. Schinkel van Scherpen- aeel, 5 u. Ds. de Bruin (H. Doop). Kamp Dijkstraat 2.30 u. dhr. Gaasbeek. Kade bij Eagemaat 2.30 u. dhr. van Wakeren. Geref. Kerk. 9.30 u. Ds. van Enk en 5 u. Ds. J. J. Berens. Em. pred. te Amers foort. Geref. Gem. 9.30 en 5 u. Ds. Kok. Chr. Ger. Kerk. 9.30 en 5 u. Ds. de Bruin. Leger des Heils. 10 u. Heüigingsdienst. 12. u. Zondagsschool. 7 u. Openluchtsamen komst. 8 u. Verlossingssamenkomst. Woens dag 19 Dec. 2.30 u. Gezinsbondssamen komst. Gebouw „Sola Fide" 10 u. Ds. W. H. Walvaart van Doesburg. Ned. Prot. Bond. Geen Dienst. RHENEN. Ned. Herv. Kerk 10 u. Ds. J. van de Heide en 6 u. Ds. J. Bakker van Veenendaal. Ned. Herv. (Ger. Evangelisatie). 10 en 3 u. dhr. F. Luytjes van Oegsgeest. Ger. Gem. 10 en 5.30 u. Leestdienst W. v. d. Vate. ELST. Ned. Herv. Kerk. 10 en 6 u. Ds. van Galen. Ger. Gem. 9.30 en 6 u. Leesdienst. ACHTERBERG. Ned. Herv. Kerk. 10 en 6.30 u. dhr. van Viegen. AMERONGEN. Ned. Herv. Kerk. 10 en 6.30 u. Ds. C. van der Vlies. Geref. Kerk. 10 en 4 u. Ds. H. Brinkman. SCHERPENZEEL. Ned. Herv. Kerk. 10 en 6 u. Ds. A. G. Westra Hoeksema. Ger. Gem. 10 en 6 u dhr. B. Roest. Geref. Kerk. Ds. J. C. Jonkers. EDERVEEN. Ned. Herv. Kerk. 9.30 en 2.30 u. Ds. A. J. de Jong. Ger. Gem. 2 u. Ds. Kok. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk. 10 en 6.30 u. Ds. J. J. v. d. Krift. Geref. Kerk. 10 en 4.30 u. onbekend. OVERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 u. dhr. van Noort. IN 'T KORT. Welpen schonken lammeren. De Orestes, de Ierse veeboot, bracht drie lammetjes mee, een geschenk van de Ierse welpen (jonge padvinders) voor onze prinsesjes. Hun lot in de loterij. De ondervakgroep tussenpersonen loterij wezen heeft den minister een telegram ge zonden om te protesteren tegen de verkoop van loten, uitsluitend door staatscollecteurs (trices). Laten wij ze verwennen! Gedurende December zullen 10.000 Ne derlanders uit Indië terugkeren; in Januari komen er nog 40.000, evenals in Februari. Roken wij te veel? In Nederland werden 2.803.968 tabaks- kaarten uitgereikt en 1.575.462 gecombi neerde kaarten. Ook sport rijkszaak. Bij K.B. is een Rijksdienst voor de Li chamelijke Opvoeding en de Sport ingesteld. Nummer duizend. Te Rotterdam is het duizendste schip bin nengekomen. Logger gestrand. Bij Zandvoort strandde een Nederlandse logger; de opvarenden werden gered. Retour. 150.000 kg. celvezel, voor de spinnerijen van groot belang, werd uit Duitsland terug gehaald. Wij kochten van Canada. Voor ettelijke millioenen dollars kocht de Nederlandse regering legermateriee! voor gebruik in de Oost. Op voor het plan! De vorming van een Centraal Plan-Bu reau bij K.B. is officieel uitgesteld. Er zal nu de Tweede Kamer een wetsontwerp er over worden aangeboden. Hallo! Nederlandse P.T.T.-ambtenaren hebben in Duitsland, te Neurenberg, een groot aan tal uit Nederland weggesleepte telefoontoe stellen in beslag genomen en weer naar on« land doen vervoeren. Uitgekeken. Het bekende geillustreerde Weekblad „Kijk" zal niet meer verschijnen. VERLOOFD en Be Slaag A 32, Hoogland (Uir.) Rijksstraatweg 129, Eist (Utr.) 25 December 1945 Receptie 26 December a.s. van 2.30 5 uur Heden werden wij verblijd met de voorspoedige geboorte van onz^ Dochter M. v. Hardeveld W. H. v. Hardeveld- v. Hardeveld Veenendaal, 6 Dec. 1945 Kerkewijk 123 Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, in het Ziekenhuis te Wage- ningen, na een kortston dig, geduldig gedragen lijden, zacht en kalm, onze geliefde Man, Vader, Broeder, Behuwdbroeder en Oom, in de ouderdom van 40 jaar en 10 maanden. De Heere trooste ons in dit zo smartelijk verlies. Uit aller naam, G. v. d. Scheur-Donselaar Klaartje, Evert, Teuntje, Appie Ackterberg-Rhenen 8 Dec. 1945 Ctimeraweg 244 De teraardebestelling heeft plaats gehad op Donderdag 13 Dec. j.l. Van onze dochter ont vingen wij het ontstellen de bericht dat haar man Ir. Jan van West op 1 Juni 1945 te Palem- bang is overleden in de leeftijd van 36 jaar. Fam. C. G. v. Hardeveld. Veenendaal, Dec. 1945. Markt 20. Zo de Heere wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders, Behuwd-, Groot- en Overgrootouders, Evert Snijders en Hillegonda Elisabeth Snijders-Jochems de 24ste December a.s, de dag te herdenken, waarop zij voor 60 jaar in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare Kinderen, Behuwd-, Klein- en Achter kleinkinderen. Rhenen, December 1945 Fred. v. d. Palishof 1 Gelegenheid tot geluk wensen 24 Dec. a.s. van 2-6 uur in hotel Lahey. 1890 1945 Zo de Heere wil, hopen onze lieve Ouders Hermanus Henzen en Hendrika Johanna Henzen-Beissink 18 December a.s, de dag te herdenken, dat zij voor 55 jaar in het huwelijk traden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dank bare kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkin deren. Rhenen J. P. de Jong-Henzen P. de Jong Doorn G. Henzen D. Henzen-Thuyl Rhenen W. Henzen W. Henzen-Bovenkamp Veenendaal P. Henzen M. Henzen-van Baren C. Henzen R. G. Henzen-Leppers H. J. Kampert-Henzen E. Kampert Wassenaar Thea ter Burg-Henzen G. ter Burg Zeist D. Kuus-Henzen R. Kuus Rhenen W. v. NieuwAmerongen- Henzen J. v. NieuwAmerongen Rhenen, Grutterstraat 14 Heden nam de Heere van onze zijde weg, onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, in de ouderdom van 64 jaar en 4 maanden. Uit aller naam. G. LODDER-van Dijk ELST, 10 December 1945 Engweg 10 De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 15 Dec. a.s, vertrek vanaf het sterfhuis v.m. half twaalf Hiermede brengen de Buurtbewoners van de MIDDELBUURT dank aan het Bestuur, de goede Sint en zijn knecht, voor het bezoek en de verrassingen op 8 December aan hen gebracht. Uit aller naam: De Buurtbewoners flesjes medebrengen in alle maten. AJ0UREI1 - UESTODEREII PLISSEREIt tol 20 cm. OP. Naaimachine Repar.-Inr. Zandstraat 72 - Tel. 353 Iff Op DONDERDAG 20 DEC. 1945 in geb. ELTHETO Fluitersstraat - Aanvang 7.30 uur Opvoering van het Toneelstuk Drama in 2 bedrijven Dolkomisch spel, in 1 bedrijf Opgeluisterd door Hawaï-Ensemble ,.DE HILO's" Programma's a f 1.- verkrijgbaar bij E. VOS, Fluiters straat 57, en verder bij de Leden. De doktoren verzoeken daarom met de meeste nadruk, ieder, die nog in het bezit is van ledige flessen, deze zo spoedig mogelijk te willen terug bezorgen. Muziekschool Veenendaal 5e abonnementsconcert door gevorderde leerlingen van de muziekschool uit de klasse van Else Kettelarij-Hoekstra (hoofdlerares piano) op maandag 17 December 's avonds 7'b uur in het gebouw ..ELTHETO" - Hu.tersstraat - veenendaal Toegang f 1.-. Kaarten verkrijgbaar bij boekhandel HARDEVELD - Hoofdstraat - Veenendaal Leerlingen van ,,Ars Musica" gratis kaarten afhalen Uitnodiging tot bijwoning der LEDENVERGADERING die gehouden zal worden op Donderdag 20 Dec. 1945, des avonds om 8 uur in hotel „De Korenbeurs" Markt - Veenendaal AGENDA: 1. Opening 2. Notulen 3. Vaststelling begroting 1946 4. Benoeming Kascommissie 5. Overzicht over het werk der Afd. in de laatste jaren 6. Rondvraag 7. Sluiting De Seer. P. H. v. d. W B Vraag en Aanbod B Te koop een stalen wringer met bok. Nieuweweg D. 64. Tc koop ijzeren m.bussenrek, ligstoel en z.g.a.n. japon. Tel 519 Cuneraweg 385. Te koop orgel 7 registers f 165,- ook genegen te ruilen voor piano met bijbetaling. Br. onder No. 489 Bur. v. d. blad. Net meisje gevraagd voor hele of halve dagen niet beneden de 18 jaar. Jac. Bouman Achter kerkstraat 14. Te koop gevraagd padvinders- hoed. Patrimoniumlaan 94. Voor direct gevraagd sen zelf standig dagmeisje. Brieven onder letter F.A. Bureau van het blad. Mevr. C. P. Engel Sandbrink- straat 2 vraagt voor terstond een dagmeisje niet boven 18 jaar. Gevr. wegens ziekte der tegen woordige een flinke dienst* bode v.d. of v.d.e.n. Mevr. W. N.A. v. Schuppen. "De Staete" Veenendaal. Wie wil ruilen leren dames* schoenen maat 37 platte hak Br. onder no. 490 bur. v/d bi. Wie ruilt een paar meisjes schoenen maat 36 of een paar jongensschoenen maat 28 voor een paar jongensschoenen maat 30. Te bevr. Molenstraat 45. Te ruil 1 p. br. h. herenschoe nen, grote maat 46 voor wol tevens te koop luidspreker en marmer klokstel, prima uurwerk Buurtsteeg 79. Gedipl. boekhouder te Vee nendaal met jarenlange ervaring heeft nog enkele avonduren be schikbaar. Br. No. 492 Bur. v. d. blad. Gevr. net ds gneis je niet ben 18 jaar. C. C. Boers Julianastr. 9 Gevraagd 2 dagen per week voermans-werk, zelf paard beschikbaar. Br. No. 494 bur. v. d. blad. Net persoon zoekt werkzaam heden als controleur, i. magazijn, winkel of iets dergelijks. Kan goed met personeel omgaan. Br. onder No. 491 bur. v. d. blad Zit'Slaapkamer aangeboden met goed pension, huiselijk ver keer. Zeer geschikt voor onder wijzeres of kantoorjuffr. Br. on der No. 488 v. d. blad. Te koop of te ruil voor wol flinke keukentafel, salon- spiegel, kinderbox met vloer, kinderstoel, luidspreker. Mul derslaan 46 Veenendaal. Aangeboden 1 eiken W8S* kast met marmeren plaat en spiegel, ook genegen te ruilen voor tweepersoons ledikant met spiraal. Sav. Lohmanstr. 148 Veenendaal. Werkster gevraagd zo spoe dig mogelijk, 1 of 2 dagen in de week. H. v. Hunnik, Cuneraweg „Dennenhoeve".

De Vallei | 1945 | | pagina 3