&pa>d, RPienen De eerste Veenendaelse Autorijschool Zoals U op bovenstaande foto ziet mag een Vader zich trots gevoelen als zijn dochters de voetsporen volgen. Zij zijn de eerste vrouwelijke instructeurs in de omgeving van Veenendaal. Een k* ur van leswagens staan hun ten dienste, welke speciaal zijn ingericht voor dit doel. Dat er door »De Coureur* Jan Kool en zijn Dochters goede lessen worden gegeven, getuigen de vele geslaagden. Blinden-Concert te Veenendaal Veenendaal wacht een mooie avond. Het bekende Blindentrio, bestaande uit, Gusta van der Heijden, violiste, Joh. Slegtenhorst, pianist en Joh. van den Berg spreker-declamator, zal ook in onze Gemeente optreden. Het program ma wat aangeboden wordt, is vol afwisselingen biedt de aanwezigen, veel mazikaal genot. In de zeer vele plaatsen waar dit gezelschap optreedt, is de belangstelling groot en men steeds vol lof over het gebodene. De Ned. Blinden Bond. welke deze Propaganda-Kunstavond organiseert, is een algemene orga nisatie, waarbij zich alle blinden kunnen aansluiten. Moge ook te Veenendaal de Ned Blinden Bond, zich kunnen ver heugen in de warme sympathie en hartelijke belangstelling van zeer velen. Het mooie programma wat ons de blinden zullen schenken, wordt aangevuld door het bekende Veenendaal's Meisjeskoor onder leiding van Gijs van Zanten. Een.ieder lette dus goed op. De Propaganda-Kunstavond wordt ge houden op Vrijdag 25 Februari a.s., in Gebouw »Eltheto«. De aanvang is bepaald op 7 30 uur en de entrée bedraagt 75 cent Men voorziet zich spoedig van een programma, tevens bewijs van toe gang Programma's zijn verkrijg baar bij Boekhandel Davelaar Opbrengst ten bate van de Ned Blindenbond. Comité van aanbeveling: Burg. A. Bakker Dr. J. Bax Dr. J. G. Thoomes Ds. S. G. van Wijngaarden Ds. D. van Enl^ v. d. Nadort S. de Man Mej. Arnoldussen G. van Zanten GESLAAGD Op het gehouden examen te Zwolle slaagden de volgende da mes. Voor Lerares Mej. G. van Baren, Mej. M. Robbertsen. Voor Coupeuse Hennie Vonk T v/d Pavert Voor Costumiëre Marie Vlastuin» Eefje van Eist, Roelofje Simonzs- Al deze dames genoten hun opleiding aan de Eerste Zwolse Modevakschool. Veenendaals oudste inwoonster overleden. Zondagavond overleed in de wo ning van de familie Weerdhof, waar zij de laatste levensdagen een gerie- velijk onderdak had gevonden, Vee nendaals oudste inwoonster, n.l. Martha van de Brink, weduwe van G. van de Haar. Zij werd op 6 December 1849 te Barneveld geboren en zou dit jaar dus 100 jaar geworden zijn. Opoe van de Haar kon zich in huis nog vrij goed bewegen en deed het vorige jaar nog dagelijks lichte werkzaamheden. Zij kwam ongeveer 50 jaar geleden met haar man en 9 kinderen in Veenendaal wonen. Van haar kinderen zijn er thans nog 5 in leven, waarvan de oudste inmid dels ook reeds 77 jaar geworden is. Honden beten kippen dood. De landbouwer v. E. aan het Be nedeneind kwam Dinsdagmorgen tot de minder aangename ontdekking, dat twee honden tussen zijn kippen terecht waren gekomen en daar een geweldige slachting aanrichtten. Toen de honden verjaagd waren bleek, dat er een 25 stuks pluimvee gedood was. De politie heeft de zaak in onder zoek, teneinde de eigenaars van deze bloeddorstige honden op te sporen. Band Nederland-Indië Vrijdagavond werd in gebouw El- theto de film vertoond „Java's Pracht en Praal. Deze avond was georganiseerd door de Afd. Veenen daal van de Band Nederland-Indo- nesië. Te ruim half acht gingen de lichten uit en waren alle ogen ge richt op het witte doek. De film, die eigendom is van de Stoomvaart Maatschappij „Nederland", toonde ons de zeereis naar Indië en verder het prachtige eiland Java. De kleu ren waren zeer goed en de prach tige klederdracht van de Soendanese vrouwen kwamen dan ook prachtig uit. In de pauze sprak de waarnemend Voorzitter van de Afd., de heer van Hardeveld enkele woorden. Aller eerst dankte hij heren Burgemees ter en Wethouders en hun echtge noten voor hun belangstelling, ter wijl hij tevens woorden van dank- uitbracht aan dit College, Ds. Bak ker, Ds. van Enk en de Gemeente secretaris de Heer Blankespoor, voor hun prachtige medewerking. Ver der riep hij de hulp in van alle aanwezigen voor het doen slagen van de te houden Bazar. Aan het eind sprak de Burge meester van Veenendaal woorden van dank namens alle aanwezigen tot het Bestuur van de Afd. en wek te iedereen op zijn steun te verlenen aan het werk van de Band. Ongeveer half tien keerden allen zeer voldaan huiswaarts. 40-jarig jubileum. De Afd. Veenendaal van de Alg. Sigarenmakers- en Tabakbewer- kersbond viert op 26 Februari haar 40-jarig bestaansfeest, met een re ceptie in „De Samenwerking". Op Donderdag 3 Maart a.s. is er een feestavond voor de leden in het Luxor-theater, waarbij het cabaret gezelschap Brekvoort-Prins uit De venter haar medewerking verleent. Eiermarkt. Op de wekelijkse eiermarkt waren Dinsdagmorgen te Veenendaal aan gevoerd 74.000 stuks eieren. De prij zen lagen gemiddeld 2 ct. per ei hoger en schommelden tussen ƒ15.- en 16.- per 100 stuks. Uit het Politierapport. Dat het de politie ernst wordt met het jeugdprobleem bleek wel dit af gelopen weekeinde. Zaterdagavond werden niet minder dan 19 jeugdige personen bekeurd, omdat zij zich in portieken ophielden. Zondagavond werden nog eens 11 personen voor deze overtreding verbaliseerd. Het is de politie overigens wel gebleken, dat het niet uitsluitend de Veenen- daalse jeugd is, die zich 's Zater dags en 's Zondags als een deinende massa door de Hoofdstraat beweegt, want ook verschillende jongelui uit de omliggende plaatsen waren bij deze processen-verbaal betrokken. De politie is voorts deze week scherper gaan letten op de maximum snelheid, waartegen op de drukke Kerkewijk en Hoofdstraat vaak ge zondigd wordt. Het resultaat was, dat 7 automobilisten te hard reden. Eén automobilist was aan het rond toeren zonder een rijbewijs. De po litie houdt stand bij de controle op het rode achterlicht, waardoor deze week eveneens weer 7 personen „te gen de lamp vlogen". Een wielrijder die langs de spoorbaan fietste, zag zich eveneens bekeurd, zodat dit mooie pad een duur pad werd. BEKENDMAKING. Waardebonnen Consumenten- crediet. De Directeur van het Centraal Bu reau voor het Consumentencrediet maakt bekend, dat alle geldig ver klaarde waardebonnen van het Consumentencrediet, dus zowel de oude genummerde als de nieuwe ongenummerde waardebonnen, na 28 Februari 1949 hun geldigheid verliezen. Leveranciers kunnen de zich op 1 Maart 1949 nog in hun bezit bevin dende waardebonnen tot en met 19 Maart 1949 op de gebruikelijke wijze bij de banken ter verzilvering aan bieden. Na deze datum worden geen waardebonnen meer door de banken verzilverd. HANDEL EN NIJVERHEID hield Jaarvergadering enen Woensdagavond vergaderde de Veenendaalse Winkeliersvereni ging «Handel en Nijverheid» in de bovenzaal van hotel «De Ko en beurs» In zijn openingswoord gaf de voorzitter, de Heer Ant, de Rui ter een overzicht over het afgelo pen jaar, waarin zo heel veel actie geweest was. De Voorzitter drong er bij de zeer vele aanwezigen op aan, ook in de toekomst uiterst actief te blijven. Vervolgens gaf de Heet W. A. van Son als secretaris zijn jaar verslag, waaruit bleek dat de ver eniging thans 134 leden telt. Ver der stond het jaarverslag stil bij de belangrijkste gebeurtenissen in het afgelopen jaar, waarvan de Ju bileum-klokjesweek, de Vewibeto en de herdenking van het 25-jarig bestaan hoofdpunten waren. Het jaarverslag maakte tevens melding van het feit, dat er thans meer dan 100 leerlingen op de Handelsavondschool zijn en dat het einddiploma van deze school vrijstelling geeft van het Midden standsdiploma. Uit het jaarverslag van de Pen ningmeester bleek, dat de vereni ging financiëel kerngezond is. Het totaal bedrag van de inkomsten en uitgaven over 1948 beliepen f 52.555.09. De aftredende bestuursleden, de Heren J. v. d. Bosch, J. Tak en M. Versteeg werden herkozen Het voorstel om het bestuur van 7 op 9 personen te brengen werd bij zitten en opstaan ver worpen, Besloten werd dit jaar weer een Pal mpaasoptocht te organiseren en in de week van 7 t.e.m. 14 Mei e.k., een winkelweek te houden, waartoe het Bestuur verdeje/jnan nen zal uitwerken. Ook vereniging medewerking aan de feestelijkheden 400-jarig bestaan van Ve Nadat de winkelsluiting breedvoerig besproken was, bracht de rondvraag geen verdere bijAn- derheden en kon de vergadeiing door de voorzitter met een op wekkend woord gesloten worden. Burgerlijke Stand- Geboren: Willemijntje Margaretha, d. van W. Scholten en H. Boers; Marina Carolina Catharina, d. van J. D. Boogaard en M. H. v. Ameron- gen; Evertje, d. van B. Haalboom en A. Vos; Antonia, d. van A. G. Hei kamp en J. Reuvers; Gerard, z. van G. van Wakeren en G. van den Bruinhorst. Overleden: Allegonda Hommer som, 73 jaar, wed. van W. van Ge stel; Maart je van den Brink, 99 jaar, wed. van W. L. van de Haar; Maria Debora Elizabeth Bos, 65 jaar; Johanna Hus, 90 jaar, wed van C. Dor jee, overleden te Rhenen; Zeger Verhoef, 70 jaar, echtgenoot van J. van Dijk, overleden te Wageningen; Gerritje Johanna Hensen, 70 jaar, wed. van Reinhard Muller. Ondertrouwd: Arie Legerstee, 27 jaar en Barendina Demoed, 26 jaar; Arie van Leeuwen, 44 jaar en Cor nelia van Wijk, 37 jaar; Albertus Johannes Wilhelmus de Kruiff, 20 jaar en Neeltje van Baaren, 17 jaar; Hendrikus Johannes Albers, 36 jaar en Marietje Leeman, 24 jaar. Getrouwd: Matthijs de Koning, 42 jaar en Cornelia Gijsbertha van de Haar, 35 jaar; Willem Gaasbeek, 26 jaar en Willemijntje van Dijk, 25 jaar. Gevonden en verloren voorwerpen. De Burgemeester der gemeente Veenendaal maakt bekend dat ten Gemeentehuize, Hoofdstraat 100, dezer gemeente terug te bekomen zijn de navolgende op den openbaren weg gevonden voorwerpen: een ceintuur, een kinderwant, een paar dames glacé handschoenen, een portemonnaie, een kinder schoentje. Dat als verloren aangegeven zijn dè navolgende voorwerpen: een paar wanten, een reserve wiel van een Ford, een portemonnaie, een heren polshorloge met riempje, een blauwe regenmantel, weggevlo gen een donker rode krop-duif. Dierense BoysVeenendaal 1—2 In een uitermate spannende en gelijk opgaande strijd, heeft Vee nendaal de lastige uitwedstrijd tegen Dierense Boys weten te winnen en daardoor 2 kostbare punten ver overd. Davelaar stond deze middag als linksbinnen opgesteld, terwijl op zijn backplaats Van Kooten opge steld stond. Voor rust is het een voortdurend op en neer golvend spel geweest. De beide verdedigingen bleken hecht te zijn, zodat geen enkel doelpunt gescoord werd en de rust nog steeds een blanke stand te zien gaf. Na rust kwam Veenendaal meer en meer opzetten. De voorhoede werd uitstekend gestuwd door de middenlinie, waarbij spil Noortman het leeuwenaandeel had. Na 8 mi nuten spelen wist Bleyenberg II op fraaie wijze zijn club de leiding te geven. De uitvallen van de gast heren waren niet zonder gevaar, maar ook doelman Dillen stond voortdurend paraat, zodat hij zijn doel, althans voorlopig, voor een doorboring wist te behoeden. Nadat Davelaar enkele malen te gen paal en lat geschoten had, wist hij na uitstekend spel na 20 minuten de voorsprong voor Veenendaal te vergroten, 02. Dierense Boys begonnen hierna een offensief, hetgeen aan de Vee- nendaal-verdediging de hoogste eisen stelde, doch eerst 6 minuten voor het einde kwam eerst het verdiende tegenpunt. Uit een kluwen van spe lers voor het Veenendaal-doel werd de bal onhoudbaar langs Dillen ge deponeerd, 12. Fel kwamen de Boys nu opzetten om alsnog een gelijk spel uit het vuur te slepen. Zij slaagden er ech ter niet meer in om in deze laat ste minuten het gelijkmakende doel punt te scoren. Doelman Dillen stond in deze periode ongenaakbaar in zijn doel. De spanning brak eerst, toen de scheidsrechter het einde van de wedstrijd aankondigde, waardoor Veenendaal als het ware de over winning uit het vuur sleepte. Voor Veenendaal staat a.s. Zon dag de laatste thuiswedstrijd op het programma, n.l. tegen Theole. Dat het zal spannen op het sportterrein ,.T>e Salamander" behoeft geen be toog. Theole heeft door de twee misstappen van Gelria weer een behoorlijke kans op het kampioen schap, zodat zij zich tot het uiterste zal geven om de overwinning te be halen, waartoe haar vorm in de laatste wedstrijden wel aanleiding geeft. Of Veenendaal zich de mindere zal tonen van* Theole valt echter te betwijfelen. In de wedstrijd te Tiel ging de Veenendaalse ploeg eerst in de laatste minuten van de wedstrijd ten onder. Sindsdien is er een belangrijke verbetering te be speuren in het Veenendaal-elftal. Bovendien heeft V'daal nog altijd 1 punt nodig om de een na onderste plaats te ontgaan. Het zou niet tot de onmogelijkheden behoren, indien de Veenendaalse ploeg juist dit ene punt in de wedstrijd tegen Theole wist te bemachtigen. Sensatie bij DOVOW.H.C. Meer dan tweeduizend toeschou wers (een record bij Zatérdagmid- dagvoetbal) zijn getuige geweest van een sensationele wedstrijd tussen DOVO en W.H.C., welke wedstrijd in een 33 gelijk spel eindigde, onder protest van W.H.C. Vijf minuten voor het einde van de wedstrijd stond DOVO nog met 31 voor, waardoor zij het kam pioenschap eigenlijk reeds geheel in handen had. W.H.C., dat zelf geen enkel belang bij de uitslag had, heeft echter op buitengewone sportieve wijze het kampioenschap teniet ge daan, althans voorlopig uitgesteld, want zij aarzelde niet de kansen, haar in de laatste phase van de wed strijd geboden, te benutten. DOVO werd geheel in de verdediging ge drongen. Een vrije trap op de rand van het strafschopgebied leverde W.H.C. een doelpunt op en een mi nuut later, werd op dezelfde wijze de gelijkmaker gescoord. DOVO, dat aan een gelijk spel niet voldoende had, deed nog een krampachtige poging om haar voorsprong te her overen, doch de laatste aanval was voor de gasten. En bij deze laatste aanval ontstond een strafschop. De spanning steeg ten top. Protesten, dat de tijd reeds verstreken was, onthield scheidsrechter Jansen niet, de strafschop toch te laten nemen. De DOVO-doelman Labee stopte deze uitnemend, doch de penalty moest opnieuw genomen worden. Ook nu stopte doelman Labee de bal, niet voldoende echter, want hij ver dween toch in het DOVO-doel. Het bleek echter, dat scheidsrechter Jansen, die deze middag al meer eigenaardige beslissingen genomen had, afgefloten had op het moment, dat doelman Labee de bal weg- stompte. Het doelpunt viel dus bui ten de speeltijd en werd niet toe gekend, zodat de stand gelijk bleef. W.H.C. kon niet anders doen, dan protest aantekenen. DOVO heeft deze middag enigs zins teleurgesteld. De wetenschap, dat beslist gewonnen moest worden, is voor de club phychisch te zwaar geweest. Er werd wat zenuwachtig gespeeld, vooral door de achter hoede. Ook de voorhoede miste vele opgelegde kansen. De gasten daaren tegen waren buitengewoon snel en vooral de rechtervleugel was een voortdurend gevaar. Zoals gezegd, zij speelden of hun eigen kampioen schap er van afhing, waardoor zij hun sportieve plicht ten opzichte van D.V.S. '33 uit Nunspeet volko men nakwamen. Voor rust nam DOVO na een kwartier spelen de leiding door een goed schot van C. Klumpenaar, die een voorzet van zijn broer vanaf de linksbuitenplaats goed benutte. Er volgde een periode van DOVO-over- wicht, dat W.H.C. weerstond. Tien minuten voor rust kwam de gelijk maker door een misverstand in de DOVO-achterhoede, waardoor W. Nieboer in eigen doel trapte. Na de rust ging het spel volkomen gelijk tegen elkaar op. Op onver wachte wijze kreeg DOVO een straf schop toegewezen, min of meer een geschenk van de scheidsrechter. W.H.C. protesteerde aanvankelijk tegen deze strafschop, doch midvoor Kroesbergen nam de strafschop zeer goed. Dezelfde speler maakte bin nen een minuut na zeer goed spel opnieuw een doelpunt, waardoor het kampioenschap in feit bleek te zijn. Hoe in de laatste minuten deze ver wachting in rook vervloog hebben wij reeds aan het begin vermeld. Er zal nu waarschijnlijk een be slissingswedstrijd noodzakelijk zijn, daar DOVO en D.V.S. '33 met een gelijk aantal punten geëindigd zijn W.H.C. had waarschijnlijk op dit succes niet gerekend, want de bloe men die zij reeds bij zich hadden voor DOVO werden weer meegeno men naar Wezep! Schaaknieuws- De beide plaatselijke schaakclubs Veenendaal I en Ritmeester I hebben elkaar deze week in een competitie wedstrijd voor de derde klasse Oos telijke Schaakbond bekampt. Het tiental van de Ritmeester was com pleet, terwijl Veenendaal met 9 spelers opkwam, zodat al direct een verliespunt geboekt werd. Het is een sportieve ontmoeting geworden. De persoonlijke uitslagen waren: C. van GenderenG. A. Blanke stijn V?XA; P. van BeekG. Dave laar 10; J. KoningsJ. Veenhof 10; G. van DalenJ. de Fluiter 10; J. DiepeveenG. Beukhof 10; J. WandersJ. Sterkenburg 01; L. J. BeukenkampC. Beijer V?Va; J. N. ElenbaasM. P. van Schijndel 10; D. WillemsenA Blankespoor Va—Va; Meulenbroek 0—1. Veenendaal I won deze ontmoeting dus met 6Va3Vj, waardoor zij haar kansen op het kampioenschap be hield. Burgemeester en wethouders van Rhenen brengen ter kennis van be sturen van verenigingen, die menen in aanmerking te komen voor een uitkering uit het verdelingsfonds van de V.V.V. vacantieweek en Mid denstandstentoonstelling, dat de ter mijn voor inzending van de aan vragen daartoe met de bijlagen op 1 Maart a.s. onherroepelijk wordt afgesloten. Met na die datum ont vangen bescheiden zal geen reke ning worden gehouden. Rhenen, 15 Februari 1949. Burgemeester en wethouders voornoemd, L. BOSCH v. ROSENTHAL. De secretaris, Th. v. d. WILLIK. Motorrevue 1948 In gebouw Centrum gaf de Motor club „Rhenen" Maandagavond een schitterend K.N.M.V. filmprogram ma. Wegens ziekte van de voorzit ter, opende de secretaris van de vereniging, tevens districtsvoorzit ter van de K.N.M.V., de heer D. J. Bovenschen de avond. Spr. drukte er zijn spijt over uit, dat de zaal niet geheel gevuld was, ondanks het feit, dat er geen entree werd geheven. Dat deze avond gratis wordt aan geboden, aldus de heer Bovenschen, moet niet worden gezien als een geste van een vereniging die ruim bij kas zit, doch als een compensatie voor het motorsportminnend publiek in Rhenen, dat het afgelopen jaar de motorraces op het landgoed Rem- merstein moest missen. Wij willen een ieder thans in de gelegenheid stellen de belangrijkste motorsport gebeurtenissen van 1948 op het witte doek te volgen. Spr. kondigde aan, dat dit jaar, weer races op Remmer - stein zullen plaats vinden, mits Rhenen op de motorsportkalender van de K.N.M.V. wordt geplaatst. De geluidsfilm „Motorrevue 1948" bracht zeer veel interessants, o.a. de grote prijs van Nederland en de races van Zandvoort. Ook het bij- programma was keurig verzorgd. Al met al een mooie avond. Burgemeester opende het eigen gebouw van „Ons 'Genoegen". Zaterdagmiddag was het feest voor „Ons Genoegen". De vurige wens van deze muziekvereniging, een eigen gebouw te hebben, is eindelijk in vervulling gegaan. Nadat het muziekcorps met vliegende vaandel en slaande trom een rondwandeling had gemaakt, werd halt gehouden voor het nieuwe gebouw aan de Muntstraat, waar een groot aantal belangstellenden was samenge stroomd, w.o. zich de Burgemeester Jhr. Mr. L. Bosch Ridder van Rosen thal en vele genodigden bevonden. Dirigeerstok werd duimstok. De voorzitter van „Ons Genoe gen", de heer M. van Manen voerde als eerste spreker het woord. Na een ogenblik met de gedachten bij onze jongens in Indië te hebben vertoefd, deelde spr. mede, dat de vereniging had gemeend aan de opening van het nieuwe gebouw een officieel karakter te moeten geven om tevens de gelegenheid te hebben allen te danken die op een of andere wijze aan de totstandkoming ervan hebben medegewerkt. Dit gebouw, aldus de heer van Manen, is verrezen door het werken der leden in hun vrije tijd, zelfs vacantiedagen en snipper dagen werden opgeofferd om in een dracht samen te werken tot vervul ling van ons aller wens: een eigen gebouw. Spreker bracht dank aan de dirigent de heer P. Hoolhorst, die in zijn vrije uren de dirigeerstok verwisselde voor de duimstok en zijn beste krachten gaf. De Burgemeester memoreerde in zijn toespraak, hoe in de middel eeuwen de mensen op elkaar waren aangewezen wanneer er iets tot stand moest worden gebracht en noemde in verband daarmede het bouwen van de stadsmuren. Het deed spr. genoegen, dat hier is aan getoond wat een goede samenwer king vermag. In hartelijke bewoor dingen complimenteerde hij de ver eniging. De beide dochtertjes Jannie en Dickie van het lid R. v. d. Ooster kamp, boden de Burgemeester de sleutel van het gebouw aan, welke op een kussen met versierselen lag en onder het spelen van de Feest- mars opende Rhenens Magistraat de deur. In een ogenblik was het ge bouw met belangstellenden gevuld. Afgevaardigden van diverse vereni gingen uit Rhenen, Achterberg en Eist waren tegenwoordig, benevens vele particulieren, om hun geluk wensen aan te bieden. De heer G. de Roder, oud-lid en ere-lid van „Ons Genoegen" hield een speech, waarin spr. het omtoveren van een oude schuur tot zulk een fraai gebouw een product noemde van hechte samen werking. De heer de Roder offreerde de vereniging een prachtig schilderij Niet „Ons Genoegen" maar „Aller Genoegen". De voorzitter van het Actie Co mité „Rhenen Opwaarts", de heer C. P. P. Wolff, memoreerde de woor den van „Ons Genoegen's" voorzitter bij de eerste steenlegging: „een huur huis is er niet voor „Ons Genoegen", dus bouwen wij een eigen huis". Voor in het gebouw staat geschreven Ons Genoegen", doch we kunnen er wel van maken „Aller Genoegen", aldus de ACRO-voorzitter. De heer van Manen dankte alle sprekers en deed mededeling, dat bij Notaris van Rhijn bericht was inge komen, van de Koninklijke goed keuring op de reglementen en sta tuten, waarvan voorlezing werd ge daan. Tot besluit van de plechtigheid werd het Wilhelmus gespeeld, waar na er nog geruime tijd een gezellige drukte heerste in het gebouw en men onder het genot van een kopje thee, met voldoening sprak over de tot standkoming van dit nieuwe bouw werk, waarop „Ons Genoegen" met recht trots op kan zijn.

De Vallei | 1949 | | pagina 2