Snoepje van de week ittek Eo ten een nelie USilEllTEO voor de taesluieeh. hij Zeer belangrijke meubel Taplilveiling GELUK DAHSEH HOUT! - HOUT! Dart van Essen Dansen in lïiauriH 8ht r BanneMkerij - dijkstrq - Hoofdstraat Het aanbod uan Gods genade men deFeestvreugde inu'daal met »}ORO BAZAR j. flrends - Dames- en Heren Kleermakerij DeGRUYTER'S d> Huifrewi S.eco-ótumee'id ïüfig.üjden. met &a.g,ca'iAen Hol land ia Tricotagefabriek lePiao-C begint uteei Ned, Chr. Textiel Arb. Bortd „UNITAS" ERFHUIS AniêAojig&ti Xanny, een zakje met heerlijke versnaperingen |U enkele nette Jongens foaetUïaticLeC f.a. jac. ia. UoAde.u-e.ld VERHUISD Patrimoniumlaan 118 L. u. ö- Linden. ueiiing-Beariji. maanderui. 68 70 Ede. Tel 8410 Barometers Aanbesteding A. v.d, WEERD l.u.hee.'i lAee. Vzixtaq, en Aanbod Trachten leed te verzachten... «L ten bate van Nederland en Indonesië Familieberichten Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons Zoontje en Broertje DROST H. DROST-Achterberg Ineke Veenendaal, 28 Aug. 1949 Julianastraat 65 voor opleiding in de Banketbakkerij. DANKBETUIGING De Ouden van Dagen te Eist (Utr.) brengen langs deze weg hartelijk dank aan allen, die meegewerkt hebben aan het welslagen van het gemaakte uitstapje op Woensdag 23 Aug. j.l. naar Schiphol, Amsterdam en Oud-Valke veen. Ook deze mooie dag zal nog lang in herinnering blijven. Bertie Uitstapje Firma BOERS Wij willen Fa. J. Boers Zonen langs deze weg hartelijk danken, voor de gezellige en goed ver zorgde dag die zij ons aangeboden hebben. Het Personeel Ds. R. KOK Aanmelden hiervoor a.s. Donderdagavond, 8 September 1949 tussen 8 en 9 uur in Hotel ,,De Korenbeurs" aan de Markt, alwaar dan tevens alle inlichtingen worden verstrekt. Het inleggeld bedraagt f 2.50. Voor het mooiste geheel wordt een extra prijs door de Gemeente beschikbaar gesteld. Het ringrijden zal worden gehouden op Za terdag 17 September as. des voormiddags 10.30 uur in ,de Zandstraat. De Commissie. J. H. W. van Leeuwen KERKEWIJK 65 - VEENENDAAL Vraagt: van ongeveer 14 jaar Aanmelden bij de portier tijdens de fabrieksuren. U.L.O. Agenda's a f. 1.40 H.B.S. a f. 1.40 Verder ALLES VOOR DE SCHOOL Hoofdstraat 64, Tel. 424, Veenendaal ZANDSTRAAT 70 bij de JULIANASTRAAT van KERKEWIJK 138 naar De Cursus voor Algemene Ontwikkeling, Reke nen, Taal enz. neemt weer een aanvang. op Dinsdag 6 en Woensdag 7 September i949 in Veilinggebouw v. d. LINDEN, MAANDERWEG 68 70 te EDE, t.o.s. van Notaris D. H. C. Neervoort, Alhier Iets aparts Electrische klokken ;en Propellervorm openbaar aanbesteden La Campagne. publiek te verkopen Heeft U reeds Thee naar Uw smaak? Nee!! neemt dan eens Thee met een bijzondere fijne smaak Het oude merk sinds 1828 Molenaar, Tel. 287 Voor palen, planken, carbolineum, enz. is het goedkoopste adres NIEUWEWEG Door defect aan de drooglcast kunnen wij tijdelijk geen fruit aannemen om te dro gen. Eerste ueenendaaise Drogerij PARALLELWGE 22 A TE KOOP complete Perspomp nr. 7 F. H. ui. u. Sctiarrenhurg Ananas en import Sardines Molenaar's Zaterdag 3 September Zaal Centrum AANVANG 2.30 UUR geen in Rhenen was geschied op het gebied van de lichamelijke opvoeding en de sport. De laak van de thans in het leven geroepen sportcommissie moet zijn, aldus de- heer Van Zijll, het bijstaan van het college van Bur gemeester en Wethouders in het be heer en de exploitatie van de gemeen telijke oefen- en wedstrijdgelegenhe den. Door gemeenschappelijk overleg dienen de belangen van de gehele Rhenense bevolking op gebied van lichamelijke opvoeding en sport te worden gediend. Maak propaganda, zo ging spr. voort, en wees een stimu lans door het organiseren van goede lezingen en demonstraties. Stelt U niet te veel op technische punten, doch beschouw het als een volksop- voedkundige taak. Tevens dient een brug te worden gelegd tussen datgene, wat binnen schoolverband geschied en daarbuiten, immers een gezonde basis groeit alleen uit hetgeen binnen het schoolverband geschiedt en niet uit enkele topprestaties. De heer Van Zijll was voorts zeer tevreden over de samenstelling van de commissie, waar in zowel de overhejd als het' particu lier initiatief vertegenwoordigd is. Hij bracht hulde aan het gemeentebestuur voor haar lofwaardig initiatief. Naar wij vernemen is men thans druk doende voorbereidingen te tref fen voor de officiële opening van het nieuwe terrein, hetgeen zal dienen te geschieden voordat de voetbalcompe tities een aanvang nemen. Naar ver luidt zal men trachten twee eerste klas voetbalclubs aan te trekken voor het spelen van de openingswedstrijd. De P.T.T. kijkt op geen kilometer. Naar wij vernemen zullen elf leden van het P.T.T.-personeel hier ter stede Zaterdag te Oosterbeek deelnemen aan de 25 km lange Airborne-wandeltocht. Onder hen bevindt zich de bekende PTT-tippelaar Willem Lokhorst. Kramer was weer in actie. Onze bekende tippelaar, Gijs Kra mer, heeft op zijn eentje een nacht mars gelopen. Hij is in Rhenen ge start waarna hij via Zeist, Austerlitz, Renswoude, Scherpenzeel, Veenendaal weer in de Grebbestad arriveerde. Bravo Gijs! Bekendmaking. Het Gemeentebestuur van Rhenen maakt bekend, dat de Woningcommis sie in plaats van op Maandag 5 Sep tember a.s. voor het publiek zitting 'zal houden op Maandag 12 September a.s. des n.m. 7.308.30 uur. Gevaar hooibroei. De burgemeester van Rhenen, over wegende dat gevaar voor hooibroei nimmer is uitgesloten, wijst belang hebbenden met nadruk op boven ge noemd gevaar, onder opmerking, dat artikel 158 van het wetboek van straf recht bedreigt tegen hem, aan wiens schuld brand is te wijten. Burgerlijke stand. Geboren: Teuntje, d. van Chr. van Dijk en H. Lieftink; Rijk, z. van R. Overeem en J. van Thuijll; Gerrit, z. van G. Bouwmeester en O. Baars; Elisabeth, d. van P. van Veenendaal en S. Nellestijn; Evertje, d. van A. Versteeg en H. C. van den Top; Lein, z. van D. Baars en H. Francke; Cor nells Ruth, z. van R. van Beijnhem en A. C. Wiegman; Jannetje, d. van L. Schipper en H. Schuuring. Ondertrouwd: Dirk Cornells van Ravestein, Kesteren en Carla Everdina Baars, Rhenen. Gehuwd: Gerrit Bos en Klasiena Henzen; Steven Jan van den Ooster kamp en Teuntje Hennipman. Overleden: Anna Maria Laros, 78 jaar. weduwe van B. M. Landman. De verdwenen sleutel Degene die inlichtingen kae ver schaffen betr. 2 pers. die Zondag j 1. plm. 2 30 u. gestopt hebben bij de Ned. Herv. Kerk te Eist (U gelieve zich te vervoegen bij de Kerkvoogdij UA 20 te Eist, dit betr. het zoek raken van een bos sleutels behorende aan bovenge noemde Kerk welke zoek raak ten plm. de zelfde tijd. Grote Sportmiddag op Remmerden. Evenals verleden jaar heeft „Oranje-Wit" haar tweede sportdag georganiseerd. Door het vele ver zoek der leden zag het bestuur zich genoopt dit weer te doen maar nu wat uitgebreider, en er tevens meer bekendheid aan te geven. Wanneer het weer meewerkt kan men a.s. Zaterdag 3 Sept. volop genieten van een prachtige sportmiddag. Hoewel echter de gymnastiek- afdeling wel vanaf de school naar het terrein zal marcheren, staan er geen gymnastieknummers op het programma, hiermede wordt gewacht tot de op 24 September te geven gymnastiekuitvoering. Toch bestaat het programma nog uit 24 nummers van allerlei sport. Ook heeft men dit keer een volledige jury benoemd. De te behalen prijzen bestaan uit me- daille's in een fraaie uitvoering en gezien er de gehele week in alle hoe ken van het dorp serieus getraind is, beloofd het ook aan spanning niet te ontbreken. De oudjes zagen Amsterdam. Al worden de Ouden van Dagen uit ons dorp nog eens zo oud de Woensdag van 24 Augustus j.l. zul len zij wel nimmer meer vergeten. Nu, ruim een week geleden zijn zij er nog vol over al het genotene. Ge ruime tijd voor het vertrek liepen er reeds enkele te wachten en toen naar hun hoofddoel Amsterdam ver trokken werd was ieder present. Iedere luxe wagen-bezitter had zich beschikbaar gesteld en ook de bus van Houth reed gratis mee. Via Amersfoort werd Hilversum bereikt waar een kijkje genomen werd bij de studio's en het raadhuis. Van te voren had men ook het paleis Soest- dijk gezien waarvan ieder veel ge hoord hadden maar nog nimmer ge zien. Vanuit de radiostad ging het naar 's lands hoofdstad, doch eerst werd Schiphol aangedaan waar een rondgang op het vliegveld plaats had. „Wattun dinge en dan möjjus kijkke watun baande!" Na dit ge zien te hebben werd de inwendige mens verstrekt. Hierna volgde een rondrit door Amsterdam totdat men bij enkele boten arriveerde waar mede een rondvaart gemaakt werd doof de grachten, waar men voor geld ter wereld zou willen wonen, en zo op het U terecht kwamen waar de verbazing groot was van de grote zeeschepen, kranen en het vele wa ter. Toen ook dit weer ten einde was werd weer overgestapt in de auto's en werd de terugweg weer aan vaard. Onderweg werd ook Oud- Valkeveen nog even aangedaan maar dit „even" duurde wat te lang zo dat de grote belangstelling met „Crescendo" geruime tijd hebben staan wachten doch niettemin was de vreugde bij de Zaal van Leth groot bij de behouden thuiskomst. Terugkeer militairen. Met het troepentransportschip „De Johan van Oldenbarneveld", welk schip vermoedelijk op 8 September a.s. te Amsterdam zal aankomen, keert uit Indonesië terug onze dorpsgenoot Hendrik van Viegen, soldaat. Rijn straat B. 470, alhier. De volledige passagierslijst ligt ter inzage op de gemeente-secretarie al hier. Bekendmaking. De Burgemeester der gemeente Amerongen brengt het navolgende ter kennis van belanghebbenden: De ingevolge artikel 4 van het Reglement op het houden van dok- rijpe bokken in de provincie Utrecht te houden keuringen zullen worden gehouden voor deze gemeente te Leersum, op 12 September 1949, des namiddags om 2 uur. De aangiften moeten worden ge zonden aan de Rijksveeteeltconsulent Ir. J. S. Swierstra, Prins Hendrik laan 39 te Utrecht. Burgerlijke stand. Geboren: Jan, z. van G. Vink en G. Wisgerhof. Ondertrouwd: Cornelis Jan van den Berg, 27 jaar en Wilhelmina Hendrika van den Broek, 23 jaar. Getrouwd: Jan de Gijt, 27 jaar en Teuntje Ploeg, 28 jaar. Uitslag aanbesteding. Hedenmiddag werd ten gemeente- huize aanbesteed de bouw van 6 ar beiderswoningen aan de Drift, voor de Woningbouwvereniging „Amerongen'.' Voor perceel I, de bouw was de uit slag: R. Roelofsen te Doorn 52244,-; J. Boshuyzen te Amersfoort 54234,-; W. van As te Soest 44799,-; Wou- denbergs Bouwbedr. te Hilversum 48948,-; G. J. Spuibroek te Rotter dam 49000,-; Gebrs. Lammers te Amersfoort 47500,-; C. Wijnands te Amersfoort 52757,-. Voor perceel II, schilders werk was de uitslag: W. Pasma .te Utrecht 2250,-; L. Menning en Zn te Soest 2680,-; E. Weyman en Zn te Amerongen 2672,-; Fa P. S. Zijlstra en Zn te Leeuwar den 2295,-. Volgens de begroting werd perceel I geraamd op 48572,- en perceel II op 2500,-. De werkzaamheden werden voorlo pig gegund aan de laagste inschrijvers, voor perceel I aan W. van As te Soest en voor perceel II aan W. Pasma te Utrecht. RENSWOUDE. De dankbare Oudjes van Renswoude Ook te Renswoude hebben de Oude van Dagen veel genoten van de uitgaansdag, georgcniseerd door de plaatselijke vereniging »Het Roode Kruis*, op Vrndag 18 Augustus. Een van de Ouden de heer Verbeek, zond ons een ingezondenstuk, waarin hij zo uit gebreid zijn vreugde over deze tocht kenbaar maakte, dat het ons onmogelijk isditte plaatsen. Voor belangstellende hebben wij dit stuk ter inzage. Bij deze betuig ik mijn harte lijke dank aan Familie, Buren, Buurtver. en Vrienden voor de hartelijke ontvangst en cadeaux bij mijn thuis komst uit de tro pen. O.V.W. T. PRINS Parallelweg 134 1924 Zo de Heere wil leven hopen Peter Henzen 1949 en zij JannetjeHenzen-Rietveld 16 Sept. a.s. de dag te her denken, waarop zij voor 25 jaar in -de echt werden verbonden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinde ren, behuwd- en kleinkin deren. Sara Cornelis en verloofde Peter Henk Jannie en kinderen Eist (U.) September 1949 Rijksstraatweg E 98 Onze geliefde Ouders en Grootouders W. S. van BEEK en A. van BEEK-Scholtus hopen, zo de Heere wil, 9 Sept. a.s. de dag te herdenken dat zij 50 jaar in de echt zijn verbonden. Met grote dankbaarheid aan God geven wij hiervan ken nis en spreken de hoop uit dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven. Kinderen en Kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren, Woensdag, 7 September 's-namiddags van 7.30 tot 10 uur. Julianastraat 74. Enige en algemene kennisgeving «ggfe "'V 50 AAN DE GRÜYTER'S ARTIKELEN - v v - DANKBETUIGING Wij zeggen langs deze weg den WelEdl. Heer H. G. HEI] (Directeur der N.V. Textiel-Unie Spencer-Heij te Culemborg) hartelijk dank voor de prettige middag en avond, die hij ons bezorgd heeft, ter gelegenheid van de opening der nieuwe fabriek in Culemborg op 26 Augustus 1949. Personeel Tricotagefabriek »Pehavee« Veenendaal Allen die op enigerlei wijze met ons hebben meegeleefd bij het plotseling heengaan van onze lieve zeggen wij hiermede recht har telijk dank. Dr. W. Remme dan ken wij bijzonder voor zijn bui tengewone toewijding, tijdens de 5 dagen van spanning betoond. Namens allen P. N. van Galen Veenendaal 1 Sept. 1949 Munnikenweg 70 Hiermede betuig ik mijn har telijke dank aan fam., vrienden, kennissen en buurtbewoners voor de grote belangstelling en voor de prachtige cadeaux en bloemen die ik van hen mocht ontvangen bij mijn terugkeer uit Indonesië. Sid. J. H. ROOR. TE KOOP GEPLUKTE bloemé appelen F. 2.- per kist GEVALLEN bloemé appelen F, 1.75 per kist. FIJNE STOOFPEREN F, 1.75 per kist. Franco thuisbezorgd Vendelseweg 39, Veenendaal gepiedikt en verdedigd door onze reforma torische vaderen door: Predikant der Ger. Gem. te Veenendaal Verkrijgbaar bij: D. Valkenburg, Klein Schutje 59, V'daal Kan ook schriftelijk besteld worden, waarna franco toezending volgt. PRIJS f. 1.95 r Mondorgels van f 0.85 Lampions met kaarsjes f 0.45 Guirlandes f0.85 - Feestmutsen f0.30 - Vuurwerk f0.03 - Feesttoeters f0.2Ö - Vlaggetjes 10.20 - Feest- speldjes f 0.20-Ballonpiepers f 0.15-Klappertjes f0.10 Verder nog Baby popjes f0.40 - Autotjes f 0.35 - Poppenwagens f4.90 - Kruiwagens f2.45 - Trekwagens f 1.25 - Nestschalen v.a, f5.45 - Koffiekannen f3.90 - Fluitketels f0.98 - Ballen f0.25 - Vogelfluitjes f 0.28 Zo juist ontvangen Inmaakpotten en Emaille Emmers Doet Uw voordeel koopt bij de Aan de Leden der Nieuwe Cursisten (ook Meisjes) zijn van harte welkom. De kosten zijn zeer gering, boeken en schrijfbenodigheden zijn gratis, tdet ie. kennis en komt Maandag 5 September om n.m. op het kantoor van »>>UNITAS« bij de Eierhal. Lal Het Bestuur Geveild zullen worden, zeer mooie Gothische Slaapkamer compl. met Auping-Spiralen, Kapokmatrassen en Toilet (iets aparts), div. Huiskamers, O. F. Boekenkast, Club en Fauteuilstellen, Divans, Kasten, Tafels, Keukenstoelen, Eiken en O. F. Salon tafels, Bureau's. Dressoirs. Buffetten, Rookstoelen, 1 en 2 pers. Led. en Matrassen, Spiralen, Wastafels, Wasstellen, Ant. Comode Ant. Franse; Vaaslamp. Doofpot en ander Koperwerk, O. H. Electr. Kroon, Lusters, Curiosa, Kapstokken, Electr. Ijskast, Prima Radio, Radio-Gramafooncombinatie, Kantoorbenodigheden als Jaloeziekastje, Inkt, Gluton Potloden, Gom, Boeken, Stem pels enz. Handnaaimachine, Grasmaaimachine, Electr. Was machine met Motor, div. Schilderijen w.o. Han van Megeren, Anthonie van Beek, M. van Steenwijk, Damschoot, Tilmitz, Schets van Jan Steen, en een Italiaanse Accordion 4 rijig, Prima Haardkachels, Vulkachel, Fornuizen, Partij Boeken waarbij Medische en Studie, Glas- en Aardewerken enige nette Kleding. Verder zullen verkocht worden, enige Perzische.-, Smyrna-. Axminster-, Wilton- en andere Tapijten, waarbij Smyrna 8/4m.. id. m., Axminsters van 3/4 M., enz. Pracht Loper 15 m. 70 c.m. br., Overgordijnen, Divan-, Tafel- en Kapstokkleden, Kinderfietsje, Jongensfiets, Stofzuiger, Wringer, Heren- en Damespolshorloge's enz. enz. Kijkdag Zaterdag 3 Sept. van 10-6 u. en Maandag 5 Sept. van 9-4 uur. KOPEN OP SCHADEBOEKJE TOEGESTAAN. Eventuele koop orders worden door ons op de kijkdagen aangenomen. P.S. Voor de a.s. veiling d.d. 27 Sept. a.s. kunnen vanaf 12 SEPTEMBER dagelijks goederen worden ingebracht, desge wenst afgehaald. IN MARKT 7 Uurwerken - Goud en Zilver Namens zijn opdrachtgeefster zal ondergetekende op Vrijdag 16 Sept. a.s. om 3 uur n.m. in Café v. d. Linden te Ederveen, overeenkomstig het «Aanbe stedingsreglement W. B.« in het Het bouwen van een Woon- Winkelhuis te Ederveen (»De Klomp«) Besteding in 1 perceel. Bestek en tekening verkrijgbaar voor f5.- per stel (rest. f2.50) EDERVEEN - HOOFDWEG 55 De Architect G. HARDEMAN Jr. Pluimvee - Duiven en Vogelvoeders. Hondensport- artikelen Aquaria Hengelsport Geneesmiddelen de Speciaalzaak Beatrixstraat 74 - Tel. 698 VEENENDAAL Yfil U tgezellig dansen dan allen weer naar Café Rest. vanaf heden 3 Sept. weer elke Zaterdag onder leiding van de »THE MONEY'S« ENTREE f 0.75 Notaris P. W. MARIS te Veenen daal is voornemens op Dinsdag 6 Sept. 1949 des voormiddags om 11 uur ten verzoeke van de Fa. A. W. de Haas te Veenen daal op het terrein naast het Hotel »De Roskam« aan de Kerke wijk Een partij Timmerhout, Deuren. Kozijnen met deuren, enz. enz, Benevens 5 a 6000 gebikte steenen. Te zien 's-morgens voor de verkoop vanaf 9 uur. Betaling Contant. met 9 M. 2 duims pijp. en punt stuk, grote waterfiltreerketel, Tevens Jonge Bevers af te ge ven. Brinkerweg Nr. 9, Veenendaal Heeft U stof wij maken voor U een prima Overhemd (ook naar maat) VAN DER ZEE Binnen kort verwachten wij echte stukken t Levensmiddelenbedrijf Te koop g. o. h. v. o. Wandel wagentje. Br. onder nr. 326 a/h bur. v d blad Net Meisje 23 j. zoekt4werkh. voor Di. W. D. Vr. Br. onder 225 ah bur. v/d blad Zoekt U iets. ,,'t Veense Ver koophuis" heeft het. Het goed koopste adres voor Meubelen enz, Hoofdstraat 52. Uw Hoed binnen één week als nieuw terug Van der ZEE Voor le en 2e hyp. in sommige oevallen ook los geld. verzeke Hnaen en taxaties naar Fa. Mulder en Zn. Kerkewijk 193. Oude verbleekte portretten ma ken wij weer als nieuw. Portret specialist De Smalen Kortegracht 6, Amersfoort, Tel. 3536 Voor Wapenlepeltjes BAKELAAR Zandstraat 101Veenendaal Veerkrachtig en Voordelig zijn de aardappelmanden bij: Fa. B. v. Ingen-MandenmakerijKo- ninginnelaan 7, Tel. 369 Te koop aangeboden z. g. a. n. 4 wielige Venterswagen Beatrix straat 80 Nette Jongen m 't bezit van M.U.L.O.-Diploma biedt zich aan voor Kantoor- of Magazijnwerk Br. onder nr. 322 a h bur. v/d blad Te koop aangeboden 1 dubbel Gascomfoor met dekplaten i. pr. s., 1 Inmaakpot, 1 Gasoventje, Panhuis 56 Te koop aangeboden pl.m. 140 Oranje gespoten Lampen, 220 volt, pl.m. 130 Ulluminatie Fit tingen Ed., pl.m. 50 Oranje ge spoten Serielampjes 14 volt, pl.m. 36 Ulluminatie Fittingen kl. Ed., en partij Draad voor aanslui tingen,* 1 Lamp 750 watt GoL Panhuis 56 Te koop 2 perc. Hooi en Strooiïng Benedeneind 52, Gld.-Veenen daal Te koop g. o. h. Fornuis zwart emaille te bevr. en te bezicht. 's-avonds 7 uur, Franscheweg 41, Eist Gevraagd Flink Meisje voor de morgen, Vrijdags gehele dag. Mevr. Truin, Bergweg 35a Te koop 20 witte Leg Hennen (4 mnd. oud), kern gezond. Be nedeneind A 119 Besch. Meisje zoekt vlotte Vriendin P.G. ongev. 30 jaar. Br. onder nr. 323 a/h bur. v/d blad Gevraagd een net Meisje voor hele of halve dagen. Br. onder nr. 324 a/h bur. v d blad Net Meisje gevraagd voor de morgenuren. Brood- en Banket bakker. Jansen en Drost, Nieuwe- weg 98 Te koop Franse Poedels 7 w. met st.-boom, bekr. ouders, Prijs billijk. Budding, Palmaplein 3 Net Meisje 16 j. zag zich gaarne geplaats in Winkel of op Kan toor, goed kunnende typen, Br. onder nr. 320 a h bur. v d blad Aangeboden: Grote partij z.g.a. nieuwe Asbest- en Zinken Golf platen. Vanaf f2.25 p. m. W. van Harten, Neder woud, Lunteren, Te koop Prima Haard en een Duveltje. Patrimoniumlaan 33 Hennen. Te koop 80 prima Hennen, gekruist 16 weken oud, Hunnik, Cuneraweg 328, Veenen daal

De Vallei | 1949 | | pagina 3