Jtaliimo sia iien iaar iwser ieruc- b4VB lilEIMD „De Vallei" Veenendaat dckk&ijte tnidddL ïifienen AmeAangen RenAw-oude 1 Ede 9emengd YlieuwA DAAR NIET HIER WEL f. 1.per 250 gram COCOSQALETTERS 62 ct. per 250 gr. zeer voordelig GROTE COCOSMACRONEN 12 ct. per stuk Banketbakkerij D IJ K S T R A PUROL Snuif en wrijf •Til LIMLJ O heeft bijzondere belangstelling voor het nieuws uit haar directe en vertrouwde omgeving. De advertentie-pagina van het PLAATSELIJK BLAD is voor haar een belangrijke berichtenbron. Ook Uw advertentie hier in wordt intensief gelezen. De Vierde Wijze. Het vorige jaar werd reeds dit stuk in Eltheto vertoond en allen die het toen gezien hebben, waren er over verrukt. Dit gaf de Qeref. Jeugdraad de moed om het ook nu weer uit te voeren en dat dit gewaardeerd werd, bleek wel uit het feit, dat de zaal voor twee avonden was uitverkocht. Alvorens het stuk gespeeld werd, heeft Ds W. C. v. d. Brink met enkele woorden de diepe zin van de legende van „De Vierde Wijze" vertolkt. Ze komt hierop neer, dat wie Jezus zoekt. Jezus reeds gevonden heeft. De legende verhaalt van con Wijze uit het Oosten, die uit zijn land trok om in Bethlehem de geboren Kor.ing te aanbidden, maar d e te laat kwam omdat hij onderweg te veel lijd „ver loor" door het weldoen aan armen en ellendigen. Hij bleef echter contact met Jezus zoeken, doch steeds weer miste hij Hem, doordal zijn liefdevol hart niet kon nalaten on gelukkigen bij te staan. Zo gaf hij zijn aan een arme bedelares, zo redd.* hij tijdens de moord te Bethlehem een kind van het dodend zwaard van een Romeins soldaat, door deze een kostbare ring als losprijs aan te bieden, zo kocht hij een arme vrouw, die wegens schulden als slavin zou worden verhandeld, vrij met de parel, die hij als een kostbaar huldebewijs aan de geboren Koning der Joden had willen schenken, en zo ook verzachtte hij in de stad der Sa maritanen ofschoon dit volk haatte al wat Jood heette of met het Joodse volk sympathiseerde. Tenslotte vinden we hem terug op Golgotha en daar ziet hij de steeds Gezochte hangen aan het kruis. Maar niet alleen ontmoet zijn oog de Gekruisigde, ook het oog van Jezus ziet hem. En dat oog van Jezus boeit hem door de gloed van liefde, die er hem uit tegenstraalt, een liefde, waaraan zijn liefde tot de naaste was ontvonkt. Het waren de genoemde fragmenten uit de zwerftochten van de vierde Wijze door het Heilige Land. die op zo uitnemende wijze uitgebeeld wer den. Daartoe was op het podium op gebouwd een muur van een Oosterse stad met poortje en uitzichtvenster en de figuren, die in dit stuk een rol speelden waren uitgedost in de weelde rige, felgekleurde gewaden van het warme Oosten. En toen in de zaal de lichten werden gedoofd en het helle voetlicht dat Oosters tafereeltje in gloed zette, was er meteen de sfeer en de stemming. Een koortje onder de leiding van Kor Dijkstra zong uitne mend en -g«h«el pttntMcncl in het raam/ van het rustig voortgaande spel zijn gewijde zang, hetgeen niet weinig de stemming verdiepte. Het was een mooie avond en gaarne brengen we hulde aan allen, die mee gewerkt hebben om dit stuk op te bou wen en uit te voeren. Tijd noch moeite is gespaard om iets goeds en iets moois te geven. De Geref. Jeugdraad kan met voldoening terugzien op die twee avonden in Eltheto. Tenslotte een woord van grote waar dering voor de wijze, waarop de heer H. Thijs uit het zinrijke verhaal van ,.De Vierde Wijze" dit kleurrijke en rijk gevarieerd spel heeft samenge steld. Hervormde Jeugdraad. Om misverstand te voorkomen deel de men ons van de Hervormde Jeugd raad mede dat de Lezing met exposi tie van het Bijbels Museum te Am sterdam. te houden hedenavond 27 januari in „Eltheto" aanvangt om precies half acht en dat de toegang vrij is. Spaarbank Veenendaat en omstreken. Aan het overzicht over 1949 van de Spaarbank Veenendaal en Omstreken ontleenden wij het volgende. Vanaf de openingsdatum (6 Mei 1949) tot 31 December werd ingelegd f 310.028,39 en terugbetaald f 34.538.84» Het aantal uitgegeven spaarbank boekjes bedroeg per 31 December j.l. 567. Julianaziekenhuls le Veenendaal. In verband met de toeloop van pa tiënten en de interne werkzaamheden heeft het bestuur zich genoodzaakt gezien een tweetal bezoekuren per week te doen vervallen. De regeling wordt dan: bezoek iedere dag van 2.30 tot 3.30 uur en van 78 uur. Behalve 's Maandagsmiddags en Dins dagavond. Vanzelfsprekend kan in bijzondere gevallen door de Directrice bezoek worden toegestaan. „VOORUIT" Voor het eerst in dit seizoen heb ben de Veenendaalse schaatsliefheb bers hun ijzers kunnen onderbinden en van de ijssport kunnen genieten op de ijsbaan „Vooruit" aan het Beneden eind. De belangstelling was Dinsdag avond natuurlijk zeer groot. Het ijs bleek in een uitstekende conditie te zijn, terwijl de accomodatie na vorig jaar weer belangrijk is verbeterd, en een goede geluidsinstallatie de ijspret vervolmaakte. In de bijbehorende consumptietent werd gretig gebruik gemaakt van de ouderwetse ijsdranken. Eiermarkt. Op de wekelijkse eiermarkt te Vee nendaal waren Dinsdagmox-gen aange-, voerd 90.000 eieren. De handel was vlot. Prijzen varieexden van f 14,- tot f 15,- per 100 stuks. Ernstig ongeval. De heer Van Dijk reed Maandag morgen met zijn motor op het Boven eind te Gelders-Veenendaal, waar hij een voertuig bespannen met een paard moest passeren. Bij het naderen van de motor werd het paard echter schichtig en toen genoemde heer Van Dijk wilde passeren kwam hij in aan raking met het voertuig, waardoor hij kwam te vallen. Met een ernstige hoofdwonde en een beenfractuur werd eerste geneeskundige hulp verleend, doch overbrenging naar het Juliana- ziekenhuis te Ede werd noodzakelijk geacht. De politie stelt een onderzoek in. 30 cent per 100 gram J:-T<rNNema t c SNEEK (Ing. Med.) Burgerlijke stand. Ondertrouwd: Geen. Getrouwd: Pieter Beekman, 23 jaar en Wilhelmina Jacoba van Stemp- voort, 21 jaar; Dirk Jacobus van Om meren, 21 jaar en Elisabeth Bolder man, 23 jaar. Geboren: Cornelia Johanna, d. van H. van Tent en S. van Soest; Jose- phina Hubertina, d. van J. A. Beurs- kens en B. Turkesteen; Gijsje Wille- mina, d. van J. Huibers en C. Nell; Cornelia Hendrikje, d. van J. J. Roks en J. G. Anbeek; Regina Maria, a. van G. van de Pol en B. M. van Nim- wegen; Gerdina Hendrika Hermina, d. van A. Krouwel en H. van Hunnik. Overleden: Geurt Pol, 76 jaar en 10 maanden, weduwnaar van E. Veer; Wijntje van der Pest, 80 jaar en 11 maanden, weduwe van O. Verwoert. Gevonden en verloren voorwerpen. De Burgemeester der gemeente Vee nendaal maakt bekend dat ten Ge meentehuize, Hoofdsti'aat 34, terug te bekomen zijn de navolgende op de openbare weg gevonden voorwerpen: zwarte alpinomuts; overhemd; paar dames wanten rood-blauw; half pakje shag; een paar zwarte wanten; bruine heren want; padvindersriem; twee por- temonnaies; zwart wollen handschoen; wit wollen shawl; een schort; een snoer kralen alpinomuts; twee zilver bons; dames schakelarmband; aange lopen een hond. Dat als verloren aangegeven zijn: Schakelarmbandje; kinder want; een broche; hoofddoek; glacé hei-enhand- schoen; portemonnaie: een paar bruine motor handschoenen; bruin lederen tas met twee spaarbankboekjes; een paar klompen; actetas met ijzeren handvat; marineblauwe muts met stre pen; wollen dames want; kinderwant; handbeschermer; drie bonkaarten; loonzakje inhoud f 8.50: een paar gele heren handschoenen: een Zeeuwse broche: autodop; schooltas met boe ken en een paar schaatsen; handbe schermer. „Het Ritmeester Mannenkoor" Doordat „Het Ritmeester Mannen koor" de laatste tijd steeds heeft ge streefd naar vernieuwing in de Koor zang, voor de culturele en geestelijke verheffing, hiermede de zangkunst zo hoog op te voeren en, alzo werkende in de geest van het Kon. Ned. Zan gersverbond, heeft bovengenoemd koor in de j.l. gehouden ledenvergadering van 23 Januari met algemene stem men besloten te benoemen tol hun Dirigent de heer Wim Hartsnijker uit Delft. Inmiddels heeft de heer Hart snijker deze benoeming aanvaard. De nieuw benoemde dirigent studeerde zang bij wijlen Mevr. Martine Dhont, Mej. Herm. de Brei en Corn, van Zanten. Voor harmonie en contrapunt werd hij opgeleid door wijlen Dr Wagenaai-, Jaap Spaanderman en Jaap Vranken, voor koordireclie en zangpaedagogiek door Spaanderman en Lieven Duvo- sel. Wim Hartsnijker is o.a. werkzaam bij hel Mulo-onderwijs te Den Haag als zang-paedagoog. Het Ritmeester Mannenkoor gaat hiermede een nieuwe en naar wij ho pen succesvolle tijd tegemoet. Ijsvermaak en onze Jeugd. Op de weide van de heer Hardeveld aan de Keikewijk nabij de nieuv/eweg Vee.endaal-Wagemngen ligt een grote plas. welke door de jeugd, nu dat deze bevroren is, gebruikt wordt als „ijsbaan". Velen die deze „ijsbaan" gezien hebben hebben natuurlijk ook genoten van de jeugd die daar naar hartelust kunnen ge nieten van de ijssport. - Ook heeft men kunnen waarnemen dat de kinderen veel last ondervinden van het vele ,t)ssneeuvv" dat zich gevormd heeft. Nu zijn de heten H. Smit, R. Vonk en Tj Jarings op het iedee gekomen om iemand te vetzoeken deze bsan" schoon te houden. Hiervoor is natuurlijk een vergoeding nodig. Jeugdminnaars die er voor voelen hieraan mede te werken, worden beleefd verzoch' hun giften te willen bezorgen bij het kantoor van Garage Vonk. „RHENENSE ATIiLETIEK VERENI GING" OPGERICHT. Geen samenwerking met G.V. „Wilskracht". Voor een jeugdig gehoor hield de heer A. W. F. Wiebenga, namens de Propaganda-commissie van de KNAU, Vrijdagavond in de Panorama-Molen een causerie over athletiek. Het doel van zijn propagandistisch woord was, om te komen tot oprichting van een athletiekvereniging in onze gemeente, waarvoor rfeeds Öiversè in onze gemeente, in beginsel een grondslag hadden gelegd. Zoals bekend zal zijn, had de gymnastiekvereniging „Wilskracht" aanvankelijk het plan opgenomen om aan haar oi-ganisatie een athletiek-afdeling te verbinden, doch door allerlei omstandigheden, kon dat plan niet verwezenlijkt worden. Na afloop van de uiteenzettingen van de heer Wiebenga, werd het be stuur van de nieuwe vei'eniging ge- installeerd, hetwelk als volgt is samen gesteld: Voorzitter: J. J. Th. Visscher; Secretaris: J. H. Kuppens; Penning meester: G. D. W. v. Dijk; Commissa ris: E. Snijders en K. Schielein. De voorzitter begon zijn openings woord met erop te wijzen, dat hij geen sportief mens was en als zodanig een slecht voorbeeld voor de leden. Hij hoopte dit echter goed te maken, door regelmatig eens te komen kijken bij de training. Misschien, aldus de heer Visschei*, zal dit voor U, leden, een aansporing zijn. Het bestuur van de Rhenense Athle tiek Vereniging „R.A.V." aldus ging hij voort, spreekt zijn waardering uit over hetgeen „Wilskracht" heeft gedaan. De athletiek zou oorspronkelijk een twijg je worden van deze vereniging. Dit twijgje echter, is zodanig gaan uit schieten, dat het verband met „Wils kracht" zoek raakte. Dit was niet he lemaal in orde. De oorzaak moet ge zocht worden in de onervarenheid van dit twijgje, dat de banden met de grote boom vergat. Spreker noemde dit zeer betreurenswaardig. Hij hoopte echter, dat een sportieve houding van de „RAV" die fouten goed zou maken en dat voor de toekomst een gloi-ieuze samenwerking zou ontstaan. De Voorzitter van „Wilskracht", de heer J. M. A. van Bokhoven, noemde het een voorrecht op deze oprichtings vergadering aanwezig te kunnen zijn. In de eerste plaats, aldus spr. draag ik de athletiek een warm hart toe. De oor zaak ligt in het feit, dat ik in 1934 het N.O.C. behaalde en uiteraard voor de ze tak van sport warme belangstelling heb. Ik hoop dan ook, dat de „RAV" mag uitgroeien tot een flinke, gezonde en sterke athletiekvereniging. In de tweede plaats, zo ging de voorzitter van „Wilskrach" voort, heb ik met de ze materie nogal wat te doen gehad, daar het oorspronkelijk in de bedoeling lag de athletiek aan onze gymnastiek vereniging te verbinden. Dit is blijk baar niet voltooid kunnen worden. Ik hoop echter, dat de „RAV" en de G.V. „Wilskracht" straks niet naast elkaax-, maar met elkaar zullen werken, in het belang van de sport. De leider van de px-opaganda-com missie deelde mede, dat de vei-eniging op „Roodland" haar trainingslokaal zal krijgen. De heer Wiebenga wenste het be stuur van „RAV" veel succes toe en sprak waarderende woorden tot de voorzitter van „Wilskracht", die in de ze vergadering de „NOC"-geest had ge stimuleerd. Hij hoopte tenslotte, dat het sportief samengaan van de beide verenigingen in de toekomst voorgoed gehandhaafd zou mogen worden. Geen spreekuur. De Burgemeester verzoekt ons mede te delen, dat hij op Vrijdag 27 Janu ari 1950 verhinderd is om zijn spreek uur te houden. Competitie-uitslagen RDV. De onderlinge competitie bij RDV draait nog steeds op volle loeren. De uitslagen van de afgelopen week zijn als volgt: M. v. Manen-H. de Jong 2-0: J. Tol lenaar-J. v. Setten 2-0; K. v. d. Pol- H. K. Voskuijlen 1-1; W. Baars-D. Lin de 0-2; E. Visee-J. H. v. Dijk 2-0; G. Spies-J. v. Walsem 2-0; J. Geerlof-G. v. Setten 0-2; J. Rademaker-G. Meurs 2-0: M. v. Manen-K. v. d. Pol 1-1; H. K. Voskuijlen-J. Rademaker 1-1; K. Pleijler-E. Visee 2-0; T. Jager-J. van Walsem 2-0; J. v. Walsem-J. Geerlof 0-2; W. v. Walsem-J. Keijman 1-1; H. de Jong-W. Baars 0-2; G. Spies-J. v. Setten 0-2; D. Linde-J. v. Setten 1-1. IJsclub opent de baan. De IJsclub „Rhenen", die nog steeds niet de beschikking heeft weten,te ver krijgen over een ijsbaan nabij de stad, ondanks het feit, dat daarvoor tot in het hartje zomer toe hard is ge werkt, heeft Dinsdagmiddag de baan op de „Blauwe Kamer" voor het publiek opengesteld. Het diepste gedeelte is afgezet met waarschuwingsborden, zodat voor de waaghalzen, die toch op de gevaarlij ke plekken willen rijden, geen verant woording kan worden genomen. BURGERLIJKE STAND Geboren: Joan Dorotheus, z. van D. ter Haar en S. M. Evers; Hermanus, z. van J. v. Nieuwamerongen en J. W. Henzen; Stephanus Hendrikus Theodo- rus, z. van W. A. v. d. Heijden en T. M. P. Heldei-man; Willemina, d. van E. J. H. Spies en C. G. Veer; Jacobus, z. van H. A. v. Ingen en H. Tollenaar. Ondertrouwd: David Wilhelmus van -fetter en jHendrSka -Hendriksen, beidert te R&enen. Gehuwd: Hendi'ik Theunissen en Gerrigje van den Berg; Clasinus Cor nells Vrij en Geurtje Looijen. Overleden: Roelof van Laar, 86 jaar, gehuwd met Jannigje Evertse. Bekendmaking Burgemeester en Wethouders van Rhenen maken bekend, dat uit de op brengst van de vermakelijkheden tij dens de VVV-vacantieweek een bedrag beschikbaar gekomen is ter verdeling onder de plaatselijke verenigingen. Verenigingen, die hiervoor in aan merking wensen te komen, kunnen zich daartoe schriftelijk bij hem aan melden voor 1 Maart 1950 onder over legging van de volgende bescheiden: a. Een omschrijving van hel doel der vereniging; b. Een financieel vei-slag van het laatste verenigingsjaar (liefst van het kalenderjaar 1949); c. Een staat van bezittingen en schulden; d. Een toelichting, waaruit blijkt, op welke wijze de vereniging haar doel in de naaste toekomst denkt te bevorderen. Verenigingen, welke deze beschei den niet op tijd inzenden, zullen niet voor een uitkering in aanmerking kunnen komen. Rhenen, 19 Januari 1950. Burgemeester en wethouders van Rhenen: L. BOSCH v. ROSENTHAL. De secr., Th. 'v. d. WILLIK. COCOSMACROONTJES (Ing. Med.) Woning commissie. Van de zijde der woningcommissie wordt er nogmaals de aandacht op ge vestigd, dat deze commissie uitslui tend spreekuur houdt, op de tweede Donderdagavond van iedere maand, des avonds tussen half zeven en half acht. Wie na half acht komt vindt de deur onherroepelijk gesloten. Burgerlijke stand. Geboren: Johan Cerise Cluist iaan. van J. C. C. Kliek en A. van Barne- veld; Wouter, z. van J. van den Broek en G. van Ingen; Hendrik, z. van W. Rcede en C. H. Kwint; Rengertje Emma, d. van R. Koorn en A. Buijing. Overleden: Gerardus Veenhof, 42 jaar; Gerrit van den Berg, 79 jaar. Ingekomen personen. Grada Bakker van Zeist in B 441; Aclrianus H. A. Vermolen van Tilburg in D 22a. Vertrokken personen. Magdalena Lodder van B 372 naar Maarn. Rattenglf. Voor degenen die nog last hebben van ratten en muizen, is ten gemeen tehuize rattenvergif verkrijgbaar te gen betaling der kosten. Vergadering C.J.B.T.B. Een dezer dagen kwam de afd. Renswoude van de Chr. Jonge Boeren en Tuindersbond in vergadering bij een. J. Lagerweij leidde het onder werp in „De vai'kenshouderij in ver leden en toekomst", waarbij hij 't Ned. landvarken op de duur het meest ge schikt achtte voor Bacon. Een 2de inleiding „De Pluimveehou derij" wei'd vei'zorgd door J. v. d. Fliert. Met nadruk wees hij op een goede verzorging en hiervoor is zo wel theoretische als practische kennis noodzakelijk. Vervolgens werd mede gedeeld dat de Jaarvergadering D.V. op Woensdag 8 Februari a.s. gehou den zal worden in het gebouw der Ncd. Hei-v. Kerk. Aanvang 7 uur. De toegang is vrij. Als spreker staat op de agenda de heer J. Berenschot, hoofdassistent bij de R.L.V.D. in Utrecht. Tenslotte werden 2 nieuwe leden ge noteerd. Ergerlijke dierenmishandeling. Door de politie werd dezer dagen proces-verbaal opgemaakt tegen H. al hier, wegens ergerlijke mishandeling van een hond. Bedoelde hond tracteer- de zichzelf zo nu en dan eens op een eitje, waarbij ook de eieren van de buren niet altijd veilig waren. H. maak te zich hiei-over zo kwaad op zijn hond, dat hij, toen de hond weer thuis kwam met een ei in de bek, met zijn kornui ten de hond uit alle macht begon te trappen. De hond zag echter nog kans om weg te komen, doch het „spelletje" was nog niet teneinde. H. nam een stok cn siöag de hond hiermede totdat deze de geest gaf. Het is te hopen, dat deze ergerlijke handeling ernstig ge straft zal worden. BURGERLIJKE STAND. Ondertrouwd: Pieter Stam, oud 26 jaren, wonende te Leusden en Dirkje van Voorthuizen, oud 18 jaren, wo nende te Renswoude (B. 52). Van Ravenhorst, Marinus, oud 30 ja ren, wonende te Ede en Vink, Alida Jeannetta, oud 19 jaren, wonende te Renswoude (A. 72). J van Beek en M. Hendriksen; Jo hanna W. P., d. van J. M. Schinkel en N. J. Lubbers; Aaltje, d. van W. Vermeulen en H. Pul; Bertus, z. van J. Groeneveld en J. Busser; Steven tje, d. van H. Koudijs en E. S. Mor ren; Hendrik, z. van H. v. d. Brink en J. van Heest; Hendrik, z. van J. W. v. d. Berg en J. van de Munt; Her mina G. J. d. van H. J. Woelders en G. Bos; Jantje, d. van J. van der Woude en H. G. LuitjèS; Anton G., z. van T. Heiwegen en G. van Maanen; Evert, z. van K. Pater en M. Lager- weij; Derk, z. van J. H. Janssen en G. van Maanen; Frans H., z. van W. van Altena en M. van Egdom; Hen drika. d. van J. Geerestein en G. van Seherrenburg; Gijsbertus, z. van W. H. Andree en W. J. van Dijk; Oege, z. van H. Boon en A. van de Pol; Ger rit je, d. van G. van de Bovenkamp en C. A. Koops. Ondertrouwd: Teunis van Barne- veld en Maria E. H. Kijlstra; Jan van Burken en Gerrit je Boon; Hendrikus H. Immink en Gijsberta Krop; Gerrit de Ridder en Gezina Hasselaar. Getrouwd: E. Geerts en B. Onder stal: W. van Maanen en W. Willigen- burg; F. van Roekei en J. van de Haar; H. van Beek en H. J. Versteeg. Overleden: Barla van Maanen, 47 jaar echtg. van J. van Beek; Johannes van Ravenswaaij, 68 jaar: Anion C. Heiwegen. 1 dag; Evertje van den Borg, 49 jaar. Hulpsccrctarie Gelders Veenendaal en Edcrveen. Geboren: Aaltje, d. van G. v. Esse- veld en J. van Viegen: Evert, z. van A. van den Brink en N. van den Bosch. I)«vermaak geefi ruwe huid vcrzachc-genecst (Ing. Med.) Uw verkoudheid van neus. keel of borst weg met (Ingez. Med.) Burgerlijke stand. Geboren: Marten G., z. van J. van Beek en M. Hendriksen; Everl, z. van BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders Brengen ter openbare kennis I. dat in de week van 11 tot en met 1 i Januari 1950 per postbestelling, aan iedere woning is bezorgd een aangiftebiljet voor de hondenbelasting voor 1950 II. dat dit aangiftebiljet uiterlijk lOFebr. 1950 ingevuld ter gemeente-secretarie moet zijn ingeleverd, om het even of rren al dan niet houder van een hond is. III. dat aangifte-biljetten ter gemeente secretarie (5e afdeling) verkrijgbaar zijn, indien men meent geen biljet ontvangen te hebben, alsmede wanneer men in de loop van het jaar houder van een hond wordt, IV. dat, bii gemis aan een aangiftebiljet de aangifte eveneens kan geschieden per brief. V dat bij navordering het na te vorderen belastingbedrag met het tweevoud zal worden verhoogd, onder andere voor het geval dat de vereiste aangifte niet heeft plaats gehad. Burgem. en Weth. voorn.: J. J. G. BOOT. Burgem. SIEVERS. Secretaris. OVERWERKVERGUNNINGEN Naar gebleken is, heeft de publicatie omtrent de verhoging van lonen en sa larissen met 5 hier en daar de in druk gewekt, dat voortaan zonder ver gunning der Arbeidsinspectie overwerk verricht mag worden. Deze opvatting is evenwel niet juist. Voor het ver richten van overwerk moet op de ge bruikelijke wijze vergunning worden aangevraagd bij het districtshoofd dei- Arbeidsinspectie. Publicatie '*a d« N»d*rt«od»ci»« feiicuwibltd Ptr*

De Vallei | 1950 | | pagina 2