Jtotiano MELKBOEREN! Veenendaal-Theole 3-3 dzkk&tete midde£. (25 ïïlaaAt DAAR NIET HIER WEL i tclifaicn ALKALIVRIJ KLEEFSMAN'S BOEKHUIS AUTOmOBIELEH Vaemidcud Dut als vc iren aangegeven zijn: Donkerblai.v muts met bandjes: padvindersrï autoped; belastingbil jet; drie g handschoenen: bruine ceintuur; zwarte vulpen; autodeurtje; stropdas; een paar bruine dameswan ten; weggevlogen een sierduif-postduif 1949-225559; rode sierduif. „De Korte Golf" in Vecnendaal. Maandag 6 Maart a.s. geeft de Cen trale Jeugdraad een avond in Eltheto waar zal optreden het gezelschap „De Korte Golf" met o.a. radio-medewer kers van de N.C.R.V. De Centrale Jeugdraad heeft in de ev rste naoorlogse jaren in Veenendaal prachtige avonden gegeven waar steeds veel belangstelling voor was. Of dit een opleving is van deze jeugd raad of dat men met een geslaagde avond het werk wil afsluiten is ons niet bekend. Gezien het programma is beide mogelijk want voor deze avond zal zeker veel belangstelling zijn. De radio en niet het minst de N.C.R.V. staat tegenwoordig in het middelpunt van de belangsolling en medewerkers van de Steravonden als Johan Bode graven en Louitje zullen ook in Vee nendaal gaarne geziene gasten zijn. Voor nadere bijzonderheden verwij zen wij U naar de advertentie in dit blad. Geslaagden. De volgende leerlingen van het Han- delsinstituut Van Rijswijk slaagden de zer dagen. Voor practijk-boekhouden: de heer C. Lagerwey. Engelse handelscorrespondentie: mej. R. van de Poel. mej. N. Spies en de heer W. Baars. Nederlandse handelscorrespondentie: mej. J. van Doorn, mej. G. de Vries en mej. P. Schimmel en de heren H. van de Veer, Th. Taverne en E. J. Wesselo. De examens werden inegesteld resp. door de erkende V.H.P.G. en de Asso ciatie. Onze jongens komen thuis. Naar men ons mededeelde zullen met het troepentransportschip „Pas teur" vermoedelijk aankomst 25 Febr. de volgende militairen repatriëren: Veenendaal: J. Wesselo, D. B. v. Schagen en H. Sukkel. Geld. Veenendaal: A. Vlastuin, F. J. v. Rhee, J. Schoonderbeek en W. v. Eden. Ede: H. G. M. Bouwman, J. Eike naar, C. v. d. Goor, M. J. v. Holland, B v. Kampen. B. J. Krop. H- de Kruyff, iï. Massen, J. Pol, J. Rose- boom, W. Rozenboom, W. v. d. Wal, W. Walinga, S. H. Niehof, G. J. de Fauw, W. M. de Bruin, J. W. Burgers, M. Hardeman, E. Beukhof, R. J. Boels- ma. C. H. Hendriksen. E. v. Millingen en W. Wolters. Met het troepentransportschip ..At lantis" vermoedelijke aankomst 3 Mrt: Veenendaal: P. v. Manen. Geld. Veenendaal J. Tijssen. Wij wensen hen allen een welkom thuis toe. SIMAVI-COLLECTE SIM A VI-JUBILEUM. Evenals andere jaren houdt Simavi ï.i <-nze plaats weer haar gewone pu blieke collecte. Eigenlijk is dit een bui- lengewone collecte, want in .1950 be slaat Simavi 25 jaar. De staatkundige verhoudingen tus sen Nederland, Indonesië en Suriname zijn inmiddels veranderd. Maar niet veranderd is de grote medische nood in de Tropenlanden. In Hare Kerstboodschap wekte H.M. de Koningin ons op, om juist nu de helpende hand naar de Inheemsen uit te steken. Indien ooit dan kan Neder land nu tonen, dal zij zonder eigen be lang en baatzucht tot helpen bereid is. Simavi vraagt dan ook een extra ju bileum-gift van de gehele burgerij. Laat het kleine Nederland tonen, dat het op het terrein van de naastenliefde tot grote dingen in staat is. De collecte, die gehouden wordt van 27 Februari tot en met 4 Maart 1950 staat onder leiding van Mevr. Engel- Bakker, Mevr. B. Hardeman, Mevr. Kets-De Ruiter, Mej: Zr. Keulemans, Mevr. van Leeuwen-Hamburg, Mevr. van .Wijngaarden-Beekenkamp, aan welk adres collectanten zich kunnen opgeven en gaarne extra-giften wor- dën ingewacht. Een kwartier voor het einde leek het er sterk op, dat Veenendaal met de overwinning zou gaan strijken, want kort achter elkaar had midvoor Bleienberg kans gezien Veenendaal aan een 3-rl voorsprong te helpen, nadat zij gedurende een half uur in de tweede helft een voortdurend veld- overwicht had gehad. Theole begreep echter haar kans toen de thuisclub het kalmpjes aan deed en Veenendaal een gelijk spel weggaf. Met dit gelijke spel is Theole overigens meer gebaat dan Veenendaal. Veenendaal had op de rechtsback plaats J. Bleienberg weer opgesteld, pp de rechtshalf plaats stond de gere patrieerde R. Hev wederom opgesteld. Theole had eveneens een kleine wij ziging in haar elftal gebracht, n.l. Schröer op de rechtshalf plaats en C. de Klein op de linksbinnenplaats. In de tweede helft liet rechtsbuiten Reu- ser zich vervangen door Jansen. Cees van der Eist heeft deze middag weinig plezier beleefd van de jeugdige linkshalf Heemsbergen. die de gehele middag als een klit aan hem hing. Waar Cees van der Eist zich ook be vond, hij kon er zeker van zijn Heems bergen naast zich te vinden. Spil Wammes zorgde voor een uit stekende dekking van de gevaarlijke Veenendaal midvoor Bleienberg. Wammes speelde deze middag een uit stekende wedstrijd en zijn collega van Veenendaal, Merlijn, deed niet veel voor hem onder. Reeds direct na de aftrap kwam hel Theole doel in gevaar. Het tempo werd hoog opgevoerd en doelman Hendiiks moest reeds direct enkele corners weg geven, om de Veenendalers het scoren te beletten. Eerst na 13 minuten no teerden we de eerste gevaarlijke Theole aanval. Nadat Kakebeen enkele malen het Veenendaal doel te hoog had gezocht, volgde in de 20ste minuut een scherpe voorzet van C. v. d. Eist. Kakebeen kopte de bal keurig door naar de vrijstaande Wim van der Eist en met een berekende kopbal was doelman Heikamp kansloos geslagen. 0—1. Opnieuw zette Veenendaal een of fensief in en voor het heiligdom van Hendriks ontstonden verschillende ha chelijke situaties. Even werd het Vee- nendaalse offensief onderbroken en kreeg Cees van der Eist gelegenheid een vrije trap op de rand van het straf schopgebied op het Veenendaal doel te plaatsen. Via de corner die hieruit ontstond kreeg Wim Bleienberg de" bal dank zij het prima werk van de Eton- doelman. Na rust zette de thuisclub een serie aanvallen op, maar Matjan nam ge leidelijk aan het spel geheel in handen en na 10 minuten wist Van de Scheur de stand op 20 te brengen. Een uit stekende kopbal van T Pol trof even eens doel. In de resterende tijd zorgde G. van de Scheur er voor door een drietal doelpunten, dat het half dozijn werd volgemaakt. O.M.S.—GV.V.V. 1—7. Voor de bekercompetitie speelde GVVV een uitwedstrijd tegen OMS. De gastheren waren het eerst in de aanval en hadden na 5 minuten reeds een 10 voorsprong. Even later wist GVVV door Van de Weerdhof reeds de gelijkmaker te scoren. Nog voor de rust gaf v. d. Weerdhof de Veenen dalers een 21 voorsprong. Na de rust bleek GVVV veel sterker te zijn, waar door de voorsprong tot 71 werd op gevoerd en waardoor GVVV zich in de volgende ronde plaatste. DOVO won gemakkelijk. Haar vrije Zaterdagmiddag benutte DOVO voor het spelen van een oefen wedstrijd legen Sparta uit Nijkerk. Het werd een gemakkelijke 60 over winning voor de Veenendalers. dtpoAt ETON—MATJAN 0—6. Voor de Zaterdagmiddagcompetitie bracht het Veenendaalse Matjan Za terdagmiddag een bezoek aan Eton in Zeist. Het werd een duidelijke over winning voor de Pantermensen, die hierdoor haar ongeslagen record hand haafden en steeds dichter bij het kam pioenschap komen. Gemakkelijk heeft Matjan het ove rigens niet gehad. Eerst 20 minuten na het begin scoprde Tanis met een vliegend schot het eerste doelpunt en daarbij bleef het in de eerste helft, op hel middenveld vrij en met twee Theole verdedigers strak naast zich liep hij door en op het juiste moment volgde een schot, dat doelman Hen driks te machtig bleek. 11. Even voor rust kon doelman Hen driks een hard schot van rechtsbinnen Davelaar nog juist naast de paal tip pen. Aan de andere zijde had Heikamp zijn handen vol aan een schot van Cees v. d. Eist. De rust kwam met een juiste standverdeling van 1—1. Na de rust nam Veenendaal hel ge hele spel in handen. De Theole-ploeg was kennelijk verzwakt door het uit vallen van Reuser, zodat zij geheel op eigen helft werd teruggedrongen en slechts enkele malen een uitval kon wagen. Stam wist de bal nog uit het Theoledoel te houden, toen doelman Hendriks reeds geslagen was. De on zekere Theole-verdediging mocht in deze periode zeker niet over pech' kla gen. Maar doelpunten konden in deze periode niet uitblijven. Er waren in tussen reeds bijna 25 minuten gespeeld voordat Veenendaal gelegenheid kreeg de leiding te nemen. Samenspel tus sen Davelaar en Bleienberg bracht de bal in de Theole doelmond en de kogel door Bleienberg afgevuurd, was voor doelman Hendriks te hard en vloog door zijn handen heen in de touwen. Opnieuw kwamen de Veenendalers terug. Nu was het een schot van Dave laar dat juist tegen de paal kwam, maar kalm door Wim Bleienberg op gevangen werd en in het Theole doel geplaatst. 31. No dit doelpunt verviel Veenendaal weer in haar oude fout, n.l. Ie denken dal de wedstrijd reeds gewonnen was. Daar heeft zij dit seizoen reeds ver schillende malen de wrange vruchten van geplukt en ook nu was het niet anders. De gasten kregen gelegenheid tot aanvallen en toen Wim van Eist door treuzelen van de Veenendaalse ach terhoede kans zag de achterstand tot 32 te verkleinen, laaide het enthou siasme bij de Tielse ploeg hoog op en werd Veenendaal in het nauw gedre ven. Bij een van de vele gevaarlijke momenten in deze periode voor het Veenendaalse doel kreeg invaller Jan sen gelegenheid de gelijkmaker te sco ren. Nog gaf Theole haar kans op een overwinning niet over en het was voor de Veenendalers een opluchting, dat de arbiter het einde aankondigde, zo dat zij een nederlaag nog juist kon ontgaan. Overigens kunnen qua spel beide elftallen met dit gelijke spel te vreden zijn. L. nederlaag te bezorgen. Indien C5' ze wedstrijd wint, maakt zij eveneens nog een behoorlijke kans op het kam pioenschap. Het Dovo elftal voor Za terdagmiddag ziet er als volgt uit: Doel: Labee; achter: P. v. d. Bosch en .G. Nieboer; midden: W. Nieboer, G. Hey en J. Klumpenaar; voor: C. Bol derman. W. Kroesbergen; J. Kroesber- gen; G. Klumpenaar en M. van Erk. Jammer dat „Jammer" jammerlijk verloor. In ons dagelijks leven komen we soms eigenaardige namen tegen. Zo hadden we ook niet durven dromen, dat de Zaltbommelse biljartclub, die in hotel ..Het Wapen van Rhenen" de strijd op het groene laken aanbond met de vereniging „Rijnbende", ge noemd naar één van de vele merken uit hel natte Schiedam, de naam van „Jammer" had gekregen. Het werd 'n gezellige wedstrijd. Over het geheel speelden de Rhenenaren iets sterker en wonnen dan ook met 52. Benoemd. Wij vernemen, dal in de vacature Oostra is benoemd tot onderwijzeres aan de School met den Bijbel alhier Mej. P. v. d. Waa uit Kruiningen. IT ALIAN0 30 cent per 100 gram T* vo de wool* tygt eer^t n^ vijfUen_^r 5- huwelijk voltrokken. De name ïZPienen. jpKTg Ing. Med. Na vijftien jaar weer een huwelijk. Donderdag wordt in de Cunerakerk wecr_cen Ingez. Med. DOVO. De ontmoeting tussen Dovo en WHC uit Wezep, welke a.s. Zaterdagmiddag te 4 uur op het Dovo-terrein gespeeld wordt is voor beide ploegen belang rijk. Dovo zal alles in het werk moe ten stellen zich bij de bovenste vier te handhaven, wil zij voor promotie naar de in te stellen Oostelijke derde klasse in aanmerking komen. WHC, de oude tegenstander van het vorige jaar met de beruchte strafschop, staat thans vrij gunstig aan de kop en zal het kampi oenschap voor het grijpen hebben, in dien zij er inderdaad in slaagt Dovo 'n Burgerlijke stand. Geboren: Elisabeth Hermina, d. van J Drost en J. W. van Hunnik; Hen drik, z. van S. J. van den Oosterkamp en T. Hennipman; Jan. z. van J. L. van der Linden en H. van Swetselaar: Marinus Cornelis, z. van M. Rijnberk en C. Rosendaal. Ondertrouwd: Pierre Albert Auguste Chaumont, Plessis-Robinson Fr. en Willy May van Riezen, Rhenen. Gehuwd: Jan van Eldik en Maria Neeltje van Appeldoorn. Overleden:Anna Catharina Elisa beth Arnold, 59 jaar, gehuwd #met J. J Huihers, Veenendaal. SCHAKEN Het tweede tiental van de Schaak club „Rhenen" speelde in de derde klasse B van de Oostelijke Schaakbond een competitiewedstrijd tegen Wage- ningen III. De voorlopige uitslag werd 54 in het voordeel van Wageningen. De heren Kuppens, De Jager, Van Om men en Coops wonnen hun partij, ter wijl M. ter HaarJansen werd afge broken. Voorts vernemen wij nog, dat de des tijds afgebrokén wedstrijd tegen Rit meester uit Veenendaal voorlopig in remise is geëindigd, daar men het met de arbitrage van één der borden nog niet eens is. Vermoedelijk zal Rhenen II in beroep komen. Bijna thuis. Ter gem.-secretarie afdeling algem. zaken liggen vanaf heden de passa gierslijsten ter inzage van de troepen transportschepen „Pasteur" en „Atlan tis". Aan boord bevinden zich de vol gende Rhenenaren, die wij een harte lijk welkom toeroepen: D. F. Hovestad, Nieuwe Veenend.- weg 19; B. Rensen, Prov.weg E-V 23 Eist; K. v. Daalen, Eikenlaan 1; C. Drost, Zandheuvelstraat 18; A. C. Geurtsen, Woudweg 8; A. P. Keijman, Wilhelminastraat 5; J. Rijkse, Oude Veenendaalseweg 7 en G. van Dijk, Veerplein 1. ijk voltrokken. De namen van de bruid en bruidegom zijn Everdina Ho vestad en Jan Haast. Aanrijding op het Hof. Een bijna vijf-jarig meisje, leerlinge van de kleuterschool aan de Grut ter straat, werd bij het oversteken van de rijweg over hel Fred. v. d. Paltshof gegrepen door een personen-auto. Met een flinke hoofdwonde kon het slacht offertje naar de woning van een ge neesheer worden vervoerd, nadat op doortastende wijze door het Rode Kruis wederom de eerste hulp was verleend. Tramrails gaan verdwijnen. De N.B.M. is er thans toe overgegaan een begin te maken met de opruimings werkzaamheden van de tramrails door de stad. Voor het gemeentehuis zijn de eerste staven reeds opgebroken. Vrij wel onmiddellijk daarop zorgen rappe handen van straatmakers ervoor, dat het verkeer ver de rijweg geen stag natie ondervindt. Middenstandsbond zoekt samenwer king met allen die deze zomer iets wil len organiseren. In hotel „Het Wapen van Harden- broek" kwam de afd. Rhenen van de Kon. Ned. Middenstandsbond in jaar vergadering bijeen. De voorzitter de heer H. Laheij, be treurde in zijn openingswoord de uiter mate'slechte opkomst (er waren twaalf middenstanders ter vergadering aan wezig) en noemde het een bedroevend verschijnsel, dat men in het geheel geen belangstelling toonde. Uit een nabe schouwing over de voorgelezen notulen van de vorige vergadering bleek wel, dat VVV Rhenen de middenstandsver eniging was tegemoetgekomen in het tekort op de gehouden tentoonstelling van de afgelopen zomer. De voorzitter memoreerde, dat de toezegging van de gemeente om in het tekort tegemoet te komen, nog steeds niet was verwe zenlijkt. De secretaris noemde 1949 in zijn jaarverslag een periode van ups en downs. Een succes was de IPA-ac- tie, waarmee ongeveer honderd Rhe- nense militairen in de tropen werden bereikt. De samenwerking met de af deling Eist was op niets uitgelopen. Wat de toepassing van de waterleiding- tarieven betreft, hierover was een adres aan de gemeenteraad gezonden. Spr. gaf te kennen, dat een verhoging van de tarieven kan worden tegemoelge- zien. doch dat een betere verdeling over de verschillende groepen waar schijnlijk het resultaat zal worden. Op de gehouden tentoonstelling werd een tekort geboekt van f 2000,-. Spr. be treurde het ten zeerste, dal de goede verstandhouding met VVV en de Bur gemeester veel had geleden. De St.-Ni- colaasactie was tot volle tevredenheid verlopen. Ook hel proces met hel mi nisterie van wederopbouw verliep tol volle tevredenheid. Het schilderwerk was gegund aan de gezamenlijke Rhe- nense schilders, die met hel werk reeds waren begonnen. Tenslotte drong de secretaris aan op eendracht en organi satie. Men moet niet altijd kankeren en klagen en de oorzaken bij een an der zoeken. Men loopt meestal de bron zichzelf voorbij. Met een opwekking tol de midden standers, ook in de werkplaats of ach ter de toonbank hun plicht als mid denstander Ie verstaan, besloot spreker het jaarverslag. Namens de kascommissie bracht ac countant H. Janssen rapport uit. Hij was vol lof over het accurate beheer van de geldmiddelen. In de kascom missie voor het volgende jaar werden gekozen de heren Van Oorschot. Wil- lemse en Kool. De aftredende bestuurs leden D. J. Bovenschen en J. Schef- fer, werden bij acclamatie herkozen. Beiden namen hun herbenoeming aan. Het actieprogramma voor 1950 kwam vervolgens onder de loupe. De voorzit ter vond, dat het er tot nu toe voor de vacantieweek sober uitzag. Hij zou het jammer vinden als er niets gebeurde, hoewel hij het niet betreurde, dat de VVV-week was opgeheven, althans van de zakelijke kant bekeken. Hem was ter ore gekomen, dat div. verenigin gen plannen uitwerken om deze zomer iets te doen. Hij stimuleerde de mid denstand achter deze plannen te gaan staan. Verschillende plannen voor de ze zomer werden naar voren gebracht, o.a. hel doen geven van concerten, zanguitvoeringen, uitwisselingsconcer ten en sport demonstraties. Overwogen zal worden om een winkelweek uit te schrijven. Sht Pluimveecursus. Onder zeer bevredigende belangstel ling werd verleden week Donderdag avond in de Openbare Lagere School, zonder enige plechtigheid, een cursus in Pluimveeteelt geopend. In deze cursus, welke uit een achttal lessen bestaat, wil men trachten de Pluimveehouders te brengen tot een economische bedrijfsvoering, waarvan een grotere winst het gevolg moet zijn. Merkwaardig is aan deze cursus, welke onder leiding staat van de heer P. Ol- denburger, dat zij geheel kosteloos is, terwijl geen enkele instantie hiervoor subsidie verleent. Voor pluimveehou ders is dit een unieke kans om zijn be grip van zijn veestapel wat meer bij te brengen. Wie deze cursus alsnog wil volgen, kan zich nog opgeven bij de heer D. v. Baaren, Schoolweg 2. Uitvoering Crescendo Voor twee volle zalen gaf in hel af gelopen weekeinde de muziekvereni ging Crescendo haar jaarlijkse muziek- en toneeluitvoering in de zaal van Sportlust. Beide avonden werden met het Wil helmus geopend waarna de voorzitter de heer Hulsebos de aanwezigen een hartelijk welkom heette. Vervolgens memomeerde hij het lief en leed van het afgelopen jaar van hetgeen in en om de vereniging had plaats gehad. Zeer prachtig, wat dit jaar tol stand kwam is wel de Kon. Goedkeuring aan haar Statuten. Hulde aan het bestuur. Verder was wel het meest opvallen de dat zij een nieuwe dirigent gekregen hebben de heer F. de Goey uit Amers foort, onder wiens leiding hierna het muzikale gedeelte van de avond werd afgewerkt. Wij kregen zeker de indruk dal het nog steeds crescendo gaat met „Cres cendo". Na de pauze werd door de leden het kluchtspel opgevoerd „Die Brave me neer Pol". Wij raakten verzeild in een apothekersfamilie waar de Mevrouw des Huizes (zeer goed vertolkt door Mej. van Eek), erg jaloers was on waarbij een kostelijke vergissing haar tol wanhoop bracht. Toen tenslotte alles weer ontknoopt was, bleek dat het toch nog goed be doeld was. Het dansorkest „The Nylons" zorgde tot slol nog voor een gezellig bal. Crescendo kan terugzien op goed ge slaagde avonden. Je hebt het ofje hebt het niet. Om de talrijk teleurgestelde suppor ters van dc sportvereniging „Oranje- Wil" alsnog een ontspanningsavond te geven, heeft hel bestuur de toneelgroep van de Bedrijfsver. van Hartog's Rij - wielenfabriek geëngageerd om een avond te verzorgen. Op Zaterdag 4 Maart a.s. hoopt deze groep in de zaal van „Sportlust" de klucht „Je hebt het of.... je hebt het niet" op te voeren. Ook leden en niet-leden kunnen deze avond bijwonen, doch het is wel ge wenst zich vroegtijdig van een plaats bewijs te voorzien. Watervoetbal in Woudenberg. Op een uitermate slecht bespeelbaar terrein heeft Oranje-Wil kans gezien nog een 33 'gelijk spel uit de modder te slepen. Toen de Oranje-Wit linksbuiten met een snelle spurt inzette en een hard schol loste op doel van Woudenberg miste de doelman, 0—1. Deze voorsprong was echter van kor te duur. Enkele minuten later maakte Woudenberg reeds gelijk 11. Nog even voor de pauze werd Oranje-Wit in de gelegenheid gesteld wederom de leiding te nemen toen een der Wouden berg-backs hands maakte. Door Ter- schegget werd dit vonnis feilloos vol trokken. Na de thee werd deze voorsprong spoedig vergroot 13, met welke voor sprong rustig verder gespeeld kon wor den. Woudenberg dacht er echter an ders over. Een heftig offensief werd door de gastheren ingezet. Voortdu rend werd het Oranje-Wil doel be laagd. Hier was Verwoerd buitenge woon in vorm en viel op door zijn laai verdedigen. Toch kon niet verhinderd worden, dat door het forse, overrom pelend spel der Woudenbergers de stand gelijk gemaakt werd 33. Hierna werkte Oranje-Wit zich wal los waarmede zij het succes hadden dat zij toch nog een punt meer naar Eist namen. ïlmAuwucU Uitvoering Zangver. „De Lofstem". Dc Chr. Gem. Zangveren. „De Lof- stem" zal op Zaterdag 25 Febr. a.s. haar jaarlijkse uitvoering geven in de Ned. Herv. Kerk. Medewerking ver leent het kinderkoor. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Maehiel, z. van H. J. v. d. Ven en M. A. Kwarten (woonwagen bewoners). Ondertrouwd: Jan v. Ravenhorst, 28 jaren, wonende te Woudenberg en Ali- da v. d. Brandhof, 21 jaren, wonende te Renswoude (C. 105). Wij hebben voor U PRIMA KHAKI JASSEN zeer zware kwaliteit, kleurecht en krimpvrij. 2 rij model D. v. d. MEIJDEN ZANDSTRAAT 9 TELEFOON 491 De speciaalzaak vooralle soorten werkkleding. Ook tijdens de Gaat U naar ZANDSTRAAT 3 - PATRIMONIUMLAAN 8 - V'DAAL Bij aankoop van boeken ter waarde van f 3.50 en meer ontvangt U gratis het geschenk »DE ZAAK BEUKENNOOT« Verder wordt speciaal voor deze week verkrijgbaar gesteld »DE MUZE OP REIS« (d.i. een Gedichtenbundel voor de Jeugd) a f 0.45 ïP-ptciatt aanMedutg, Thans kunnen wij, als voor de oorlog, le klasse gebruikte wagens aanbieden, welke wij volkomen garanderen. KEUZE UIT: 3 CHEVROLETS bouwjaar '47-'48-49: STANDARD VANGUARD 1949; FORD 1947. Vraagt inlichtingen W, VELDHUIZEN „GARAGE DE RHOTER" - TEL. 200 RHENEN

De Vallei | 1950 | | pagina 2