X legen pijnen! DAHPO-PASTILLES Polstioriooes is „LIBELLE" BUTASAS DE GELDERSE VALLEI mtwrieerl in dil blad UeerieticLaai. WITTE MRUS 13-o.i. £po->d ïldenen Ro-i Dit is ons merk99 DAMES! £i&e£te ZOMER SHAWLS Ook Uw adres voor mode art: Ihaaq. en Aanbad. Wij teitelen fyüfl. Van Erk's ijzerhandel en butagas-centrale &dïcwnmaali tijd nadeAt VOOR AL UW „la het Witte Paard". Sinds enige tijd werken de drie grootste fabrieken van Veenendaal: Ritmeester, V.S.W. en D.S. samen om voor hun personeelsleden goede en verantwoorde ontspanning te organise ren. Men wil deze samenwerking uit breiden tot de andere bedrijven, en tenslotte tot alle ingezetenen van Vee nendaal, die voor dit werk belangstel ling hebben. Aldus wil men het cülturelè leven in Veenendaal richting geven en op een hoger peil brengen, zorgdragende, dat niemand zich stoten of ergeren kan aan het gebodene. Zo sprak de heer Van Berkum, per soneelschef van de V.S.W., in zijn ope ningswoord op 27 Februari j.l. in El- theto, toen de „Ritmeester Toneel club" het blijspel „In het wilte Paard" opvoerde. Dit vrolijke stuk. dat in de Oostenrijkse alpen speelde, had veel bijval, de aanwezigen waren er hele maal ,in" en volgden met grote aan dacht en bijval, soms met ware lach salvo's de gebeurtenissen en verrich tingen, die zich op de planken afspeel den. Het was een ware verademing, nu eens goed amateurspel to zien; men kon duidelijk zien, dat de Rit meester Toneelclub over een vakkun dig regisseur beschikt. We zouden eigenlijk geen namen kunnen noemen zonder anderen tekort te doen, het spel werd gedragen door allen. Alle hulde. Na afloop van de voorstelling wer den de dames van de toneelclub ver blijd met een welverdiende bloemen hulde. Rest ons nog te vermelden, dat de heren A. J. Eeinkvvinkel (viool) en Ir W. de Man (piano) op Zaterdag' 4 Maart een concert zullen geven in de cantine van D.S. en dat op 23 Maart een filmavond zal worden gegeven. Inlichtingen hierover en toegangs bewijzen kunt U verkrijgen bij het voorlopige secretariaat, Beatrixstraat 53, alhier, telefoon 762. Het werk van de samenwerkende bedrijven verkeert nog maar in een beginstadium. Vele moeilijkheden zijn er en zullen nog overwonnen moeten worden. Desondanks moet het slagen! Het voorlopig' bestuur wil deze samen werking organiseren in een onafhan kelijke stichting, die zo spoedig moge lijk tot stand moet komen, en die het ontspannings- en ontwikkelingswerk voor het seizoen 1950-'51 energiek wil aanpakken. Te zijner tijd komen wij op een en ander noe nader terug. Spaarbank Veenendaal en Omstreken In de maand Februari werd bij de Spaarbank Veenendaal en Omstreken ingelegd f 38.541.38 en terugbetaald f6.995.47 Het aantal nieuw uitgegeven spaarbank boekjes bedroeg in deze maand 70 jaar en Christine Koen. 36 jaar. Getrouwd: Cornells Gaasbeek, 24 jaar en Hendriks Johanna Henzen, 23 jaar. Geboren: Nelis Johan, z. van D. van Binsbergen en A. van Dijk; Lucija Jo hanna. Dina, d. van D. Roodbeen en C. Pansier. Overleden: Anna Calharinu Elisa beth Arnold. 59 jaar. echtgenote van J. J. Huibers; Aalberta Bouman, 64 jaar, echtgenote van J. Bolderman. Gevonden en verloren voorwerpen. De burgemeester der gemeente Vee nendaal maakt bekend dat ten Ge meentehuize, Hoofdstraat 34, terug te bekomen zijn de navolgende - op de openbare weg gevonden voorwerpen- Zilverbon; damesschort; herenpols horloge met leder bandje; zilveren da mesringetje; autoped: blauwe kinder- want; portemonnaic met inhoud; brui ne actetas: capuchon; padvindersricm; autonummerbord nr. M 91792; paar wollen kinderwanten; tabakspijp: lin ker blauwe want; kindermuts en een paar beige wollen handschoenen; vul potlood; padvinders portemonnaic; aangelopen een hond; puntenslijper. Dat als verloren aangegeven zijn: Dameswant; drie werkkaarten; Juchtfiller: heren polshorloge met bruin leder bandje; paar gebreide da meshandschoenen; ring met sleutels; portemonnaie; een mapje mei negatie ven: kinderarmband met bloedkoralen en zilveren slotje; een vulpen: weg gelopen een witte kip; weggelopen een hond; bruine kinder trainingsblouse. MIJNHARPTJE5: DE CACHET, die pijn verdrijft en kou afzet. 40en75ct lng. Med. 'QEDE.RS •CACHETS -TABLETTEN lng. Med. Burgerlijke stand. Ondertrouwd: Jan Gaasbeek, 29 jaar en Antje van Kooien, 20 jaar; Sieger Scholten, 26 jaar en Gerritje Diepe- veen, 25 jaar; Willem .Leppers, 34 Natuur en Natuurbescherming. In hel gebouw „Pro Rege" hield de neer Adr. de Kleuver alhier een cau serie j.l. Dinsdagavond voor de Gere formeerde Meisjes- en Jongelingsver enigingen over de natuur en de na tuurbescherming. Na in korte trekken behandeld te hebben hoe het was, volgde een uit voerige beschouwing over de huidige toestand. Vooral de enorme rijkdom der planlen- en vogelwereld werd door middel van een reeks wandelingen door alle seizoenen door de toehoor ders mee beleefd. Wat heeft de om geving van Veenendaal ons dan nog een rijkdom aan zeldzame planten, vooral orchideeën, te bieden! Spreker drong er op aan de natuur te laten zoals ze zich bij ons aandient, bloemen en dieren te sparen, van de .nat.iv.i*h.,t" hei- Wan plant en dier le leren kennen. Er werd gewezen op de innige verbondenheid van bodem, plant en dier. waardoor dit drietal nimmer te scheiden is. Van de gelegenheid tot het stellen van vragen werd een ruimschoots ge bruik gemaakt en bij het beantwoor den van deze vragen bleek wel onom stotelijk, dat de heer De Kleuver zijn gehele persoon weet in te zetten. Ds Van de Brink bracht namens alle jongens en meisjes de dank over voor het vele en omvangrijke werk dat door de heer De Kleuver, speciaal voor de jeugd, hier ter plaatse wordt verricht. Wij gaan zo dikwijls zonder belangstel ling voor Gods verheven werken voor bij de kleine en grote dingen, dat het hoog tijd wordt de grote werken dei- Schepper aller dingen te leren kennen. De woorden van de heer De Kleuver zullen niel nalaten ons de Natuur met „betei-e" ogen te doen zien tot heil Verlovingsringen koopt U natuurlijk ook bij Hoofdstraat 91 Tel. 584 (lng. Med.) van onszelf en onze mede-schepselen die niet „zo maar" leven, maar ook uit Gods hand voortgekomen zijn. Het was een zeer geslaagde avond. De volgende lezing van de heer De Kleuver zal te Zeist gehouden worden, waar hij zal spreken over hel onder werp „Ontstaan en ontwikkeling der plassen en moerassen van Veenendaal". „Handel en Nijverheid" vergaderde. Dinsdagavond hield de Veenendaal- se winkeliersvereniging „Handel en Nijverheid" in Hotel „De Korenbeurs" haar jaarvergadering. Een record aan tal leden woonden deze vergadering bij. In zijn openingswoord wees de voorzitter, de heer Ant. de Ruiter de winkeliers op de noodzakelijkheid zich dicht aaneen te scharen, om de moei lijkheden in de toekomst het hoofd te kunnen bieden. Hij bracht dank aan allen die medewerkten aan de Han delsavondschool, in het bijzonder de directeur Dr Thoomes. De school werd thans door 120 leerlingen bezocht en spieker meende, dat Veenendaal ook dringend behoefte heeft aan een Ilan- delsdagschool. Het Jaarverslag" van de Secretaris gaf een terugblik over 1949, releveerde de belangrijkste gebeurte nissen zoals Klokjesweek. 400-jarig be staan. Palmpaasoptocht en Lampegie- tersavond en gaf te zien, dat het leden tal zich in stijgende lijn beweegd. Uit het financieel overzicht van de Pen ningmeester bleek, dat de financiën van deze vereniging nog kerngezond zijn. Bij de bestuursverkiezing werd de Heer Ant. de Ruiter wederom her kozen, evenals de aftredende bestuurs leden R. H. de Ruiter en J. H. Jansen. Er waren echter drie stemmingen no dig om een beslissing le brengen voor de zetel van de aftredende secretaris W. A. J. van Son. Nadat ook bij een derde vrije stemming tussen de heer Van Son en A. v. d. Loosdrecht de stemmen staakte, besliste het lot, dat de heer A. van de Loosdrecht in het bestuur werd opgenomen. Aan het bestuur werd opgedragen plannen te ontwerpen voor een voor- jaarsweek, waarvoor in principe de week van 3 t.e.m. 10 Juni a.s. als de meest gunstigste werd aangewezen. Op Zaterdag 8 April a.s. zal wederom de traditionele Palmpaasoptochl dooi de vereniging worden georganiseerd. ï/cm- sT riaireo - OfëT^ maakt Uw handen zacht als zij. Ing. Med. Feestavond. Door de afd. Veenendaal van de Alg. Ned. Sigarenmakers- en tabaksbewer- kersbond wordt op 9 Maart a.s. in „Lu- xor" een propaganda-feestavond geor ganiseerd, waarbij medewerking wordt verleend door het gezelschap Charles Aerts, terwijl een Hoofdbestuurder 'n propagandistisch woord zal spreken. nioren A klasse, 1650 m. komen uit C. van Engelenburg, F. Brouwer en E. H. de Koning, terwijl in Junioren 13.. 1100 m. starten: B. van Viegen, A. v. Led- de, G. Bouman. „Het moderne voetbal". Dinsdagavond hield bondstrainer Kaufman in de Kegelbaan voor de le den van de voetbalvereniging „Vee- nehdaal" een causerie over „Het mo derne voetbal". De heer Kaufman gaf uitstekend weer, hoe het stoppcrspil- systeem gespeeld moet worden en wees op de talrijke fouten die in de prae- tijk gemaakt werden. Zijn enthousiaste woorden boeiden de toehoorders zeer. Na afloop werden een aantal vragen op de spreker afgevuurd, die hij even eens zeer technisch besprak. Een uit stekend idee van het bestuur van „Veenendaal" om haar spelers op deze wijze meer begrip voor het moderne voetbal bij te brengen. A.s. Zondag wordt op hel „Veenen- daal"-terrein een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld tussen Veenendaal I en Holland I uit Utrecht. De aanvang van deze wedstrijd is half drie. Hoestprikkei lng. Med Athletiek. Leden van de Veenendaalse Ath- letiekvereniging „V.A.V." komen a.s. Zondag in de eerste wedstrijd van het zoen uit en wel te Heerde. In de C-D klasse, een afstand van 2750 m. starten: C. Henzen, W. van de Boven- kamp en A. van de Heuvel. In de Ju- DOVOVV.II.C. 1—1. In een spannende, op een zwaar veld gespeelde, wedstrijd eindigde de voor de bovenste plaats zo belangrijke ont moeting tussen DOVO en WHC uit Wezep met 11, waarmede beide elf tallen tevreden kunnen zijn. Het plaat sen en het tempo was bij de gasten voor rust beter dan bij de thuisclub, hetgeen dan ook 20 minuten na de aanvang een doelpunt voor de gasten opleverde, door een onverwacht en zeer goed gericht schot van de mid denvoor. De WHC doelverdediger had nog enkele zeer gevaarlijke kopballen van Jean Kroesbergen te verwerken, maar hij deed dit op uitstekende wijze. Veel kansen werden de DOVO voorhoede niet geboden door de WHC verdedi ging. Na de rust vlotte het bij DOVO wat beter. Keer op keer trok men ten aan val. Uit een goed genomen corner van M. van Erk kopte Jean Kroesbergen op fraaie wijze de gelijkmaker in het WHC doel. Tien minuten voor het einde kreeg DOVO gelegenheid door een strafschop de overwinning veilig te stellen. Bij DOVO schijnen overigens geen penal- ty-spëcïalfsten aanwezig le zijTT "waTic opnieuw schoot W. Kroesbergen de toegestane strafschop naast. Dat is nu reeds de derde keer, dat hem dit over komt. Fel attaqueerde WHC hierop en bijna was een doelpunt aan de andere zijde gemaakt. In de laatste minuten werd WHC volkomen in de verdedi ging gedrongen, zonder dat de DOVO voorhoede echter een scoringskans kreeg. Matjan—O.M.S. 3—1. Het leidende Matjan heeft Zaterdag middag de handen vol gehad om OMS er onder te houden en uiteindelijk de Puttense ploeg met een 31 nederlaag naar huis te zenden. Reeds direct na hel begin zette OMS een snel tempo in, waaruit wel duide lijk bleek, dat zij alles in het werk wilde stellen om Matjan de eerste ne derlaag toe te brengen. Na een kwar tier spelen namen de gasten inderdaad de leiding. Fel viel Matjan hierna de OMS veste aan, zodat tien minuten later G. van de Scheur met een een strak schot de partijen weer op gelijke voet kon brengen. Wegens hands kreeg de thuisclub een strafschop te nemen. Smit maakte van deze gelegenheid gebruik Matjan een 21 voorsprong bij de rust te be zorgen. Ook in de tweede helft gaven beide elftallen elkaar niets toe. Een misver stand in de Matjan verdediging had fataal kunnen worden, indien niet de paal uitkomst had gebracht. Aan de andere zijde moest de OMS verdedi ger met een tijgersprong een kopbal van Heikamp uit een corner onschade lijk maken. De druk werd voor de gasten echter le zwaar en bij een schermutseling' in het doelgebied van OMS zag Van de Scheur kans de bal een klein tikje naar de vrijstaande Tanis te geven, die deze gelegenheid dankbaar benutte om de vin r-Di-ng op 31 te brengen. En s.l deden de gasten nog verwoedde pogingen, in de stand kwam geen verandering meer. Voor Matjan was dit de laatste thuis wedstrijd in deze competitie. Zij heeft thans nog drie uitwedstrijden op het programma staan. Kunst en Vriendschap op de planken. Voor een flink bezette zaal gaf de mondaccordeonvereniging „Kunst en Vriendschap" Zaterdagavond in ge bouw „Irene" een muziek- en toneel uitvoering, onder leiding van haar di rigent de heer A. J. Spies uit Renkum. Nadat het Rhenense kwartiertje was uitgegroeid tot een klein half uur, opende de voorzitter van de vereniging de heer R. van Stokkum met een woord van welkom deze avond. Spre ker heette de afgevaardigden van di verse zusterverenigingen, alsmede bur gemeester en wethouder G. v. d. Steeg met hunne echtgenoten en de heer De Vries, voorzitter van de Bond van Mondaccordeonverenigingen, in 'I bij zonder welkom. Hij uitte woorden van dank tot de directie van Hartogs Rij- wielfabrieken, die geheel belangeloos een zaal beschikbaar stelde voor het instuderen van het toneelstuk en deel de mede, dat vanaf heden weer nieuwe leden kunnen worden aangeomen. Het programma werd geopend met het spelen van het Wilhelmus, waarna de Wilhelmina-mars en de ouverture Mignonnette op zeer muzikale wijze werden uitgevoerd. Het was een lust naar de uitvoering te luisteren. Als afwijking van het normale werd, zon der kennisgeving, in plaats van Mili- Srosuh—aanv- ten. gelnore gebracht, waara het gordijn zakte. De resterende nummers van het programma: De Pa rel van de Veluwe, La Belle Villageoise en Mars Homme conti e Homme ble ven in de muziekmapp» n rusten. Jam mer, zeer jammer! Hi< rna werd door de toneelgroep het drie-bedrijvige kluchtspel „Die brave meneer Pot" voor het voetlicht gebracht. In deze mooie klucht geven de heer Zwieserijn en Mej. Vrij als meneer en mevrouw Pot, uitstekend spel te zien. De uitbeelding van hun rollen was prima. Er werd onbedaarlijk gelachen. De overige medewerkers speelden te stijf en gedwongen. Hun houding, als mede uitspraak en mimiek waren be neden het middelmatige, hetgeen wel zeer duidelijk viel waar te nemen aan het eind van het laatste bedrijf. Wij raden de toneelgroep, stel U onder leiding van een regisseur en ongetwij feld zal dit Uw vereniging ten goede komen. Aanleg is in voldoende mate aanwezig. Grote Militaire Plechtigheid op de Grebbeberg. Negen en twintig gesneuvelden, over gebracht vanuit Frankrijk, bijgezet. Op de militaire begraafplaats Greb beberg werden Dinsdagmiddag 29 tij dens de afgelopen oorlog in Frankrijk gesneuvelde militairen van de Konink lijke Marine, de Koninklijke Land macht en de Luchtstrijdkrachten, met grote militaire eer bijgezet. Velen be hoorden tot de Luchtstrijdkrachten en de Marineluchtvaartdienst die hun strijd hebben gestreden in het beroem de 322 Squadron, dat sedert 1943 ge heel zelfstandig is opgetreden. Omstreeks drie uur arriveerde de stoet voor de hoofdingang van het Kerkhof. Er werden drie kisten mee gevoerd, die respectievelijk de .stoffe lijke resten bevatten van een hoofd officier van de Kon. Landmacht, een onder-officier van de Kon. Marine en etn onder-officier van dc Luchtstrijd krachten. De stoet werd geopend dooi de Tambours en Pijpers van dc Marine, op Je voel- gevolgd door de Mariniers- kapel. Daar achter bevond zich het vuurpeloton. De lijkwagen werd ge flankeerd door dragers en slippendra- gers van de Kon. Marine. Vele kran sen werden meegevoerd. Een grote schare familieleden, deputaties van de verschillende lege"-afdelingen en een ore-compagnie sloten de lange rij. Onder de grote schare belangstellen den, die zich rond de groeve hadden opgesteld, bevonden zich vele militaire autoriteiten. Als eerste spreker voerde Ds J. W. Sepmeijer, vlootpredikant van de Ma rine het woord. Hij las hel achtste hoofdstuk van de brief van de Apostel Paulus aan de Romeinen voor en sprak troostrijke woorden tot de nabestaan den, evenals de legeraalmoezenier Lau rent. Vice-Admiraal Jhr J. E. van Holthe memoreerde, hoe de meesten van deze mannen hun strijd hebben gestreden in het 322 Squadron, het beroemde Squadron uit de tweede wereldoorlog. Namens de Chef Generale Staf voerde Generaal Majoor J. H. Jager het woord en namens de Luchtstrijdkrachten Lui tenant-Generaal C. Giebel. De Kap. Luitenant ter Zee Vlieger bd. H. V. B. Burgerhout, die in de laatste wereldoorlog ten nauwste met de gesneuvelden had samengewerkt, sprak tenslotte namens het bestuur van de vereniging 322 Squadron. Een van de familieleden sprak een dank woord, waarna de plechtigheid met kïansiegging werd heloten. HET IS MAAR EEN WEET. WIJ GEVEN NUTTIGE WENKEN. (Door onze redactrice.) Geen opgewarmde koffie. Wij moeten, helaas, weer erg zui nig worden met de koffie. In plaats van koffie op te warmer kan men beter de koffie koud laten en de kopjes eerst met heet water omspoelen. Dan direct de koude kof fie en hete melk toevoegen. Op deze manier smaakt een kopje koffie even lekker als vers gezet. Pracht sorteiing Hoofdstr. 91 Tel. 584 (lng. Med.) zegt Wolletje! LAAT UW STOFKNOPEN MAKEN BIJ Roestvrij, zeer licht, en laten niet los. 's Morgens gebracht, 's avonds klaar. in de nieuwste dessins. Ziet ook onze grote sortering: Valleciene en Broderie kanten. Ritssluitingen in alle maten en kleuren. levr. Engel-Bakker, Sandbrink- straat 2, vraagt een flinke werk ster voor Dinsdag en Vrijdag. Aanmelden 's avonds na 7 uur Te koop 2 zeugen met 12 biggen. Kerkewijk 111, Veenen daal. Tel. 331 Gevr. nette werkster voor 2 h. dagen per week. Mevr. B. v. Hardeveld. Kerkewijk 123,Vdaal Pr. Ufelbiljart, 160x80 speel maat, geheel compleet, tegen een aannemelijk bod, Niet op Zondag. Radboudstraat 23, Amersfoort DIVERSEN Woningruil. Aangeb. boven woning omtrek Wilhelminapark Utrecht, bevattende keuken, gr. voorkamer, achterkamer WC, boven 3 slaapkamers, tuin en schuur f8.per week. Ge vraagd bovenh, ofbe' edenhuis te Veenendaal. Br. onder nr 471 a.h. bur. v.d. blad. Woningruil. kleine arbeiders woning huur f 2.20 voor ruimere woning. Br. onder No. 473 bur. v. d. blad Meisje 22 jaar b. z. a. als hulp in de huishouding v. d. e. n. Kan zeifst. werken en koken. Br. onder nr. 472 a.h. bur. v.d. blad. Veehouders Zware blikken platen 1.80 m. lang 80 cm. breed f 2.25 per stuk. Eiken tonnen met 2 bodems, 200 ltr. inhoud p. st. f8.—Spe- ciekuipen, Meeltonnen. Spek- kuipen, Waskuipen. Tonnen en vaten in alle maten. BijJ. van Daatselaar, Marktstraat 57. Scherpenzeel, Ond. A. Hazeleger Oude verbleekte portretten ma ken wij weer als nieuw. Portret specialist Do Smalen Kortegracht 6, Amersfoort Tel 3536 Rietmeubelen reparatie inrich ting van biezen en gaatjes mat ten, J. v. d. Meent, Zandstraat 6 Voor le en 2e hyp, in sommige gevallen ook los geld, verzeke ringen en taxaties naar Fa. Mulder en Zn. Kerkewijk 193 Te koop aang-b. droog kachel hout a fl.50 per mudzak bij af name van 5 zakken gratis thuis bezorgd. Jan Kool Holleweg Dl20 Telefoon 566. Voor alle feestjes of partijen verhuren wij stoelen, dissen, kop- en schotels, glaswerk, ser viesgoed met bestek. Zeer gun stige condities.Verhuurinrichting v. Asselt. Patrimoniuml. 3Tel. 779 Maak het gezellig bij U thuis met m'ubelen uit »'t Veense Verkoophals» Valleistraat 6. (Klein Schutje), Veenendaal. Schoonmaken en repareren van Orgels, Accordeons enz. Het ▼an ouds bekende adres Muziekhandel A. d. Weerd Beatrixstraat 60, Veenendaal, Tel. 784 'N OCTERNO MAATCORSET voldoet aan alle eisen, die aan een le klas artikel gesteld kunnen worden. Corsetiére Mevr. A. v. d. Meijden - Zandstraat 9 Veenendaal, Telefoon 491. ThuisDonderdag's de gehele dag en volgens afspraak. tegen billijke prijs Alle soorten gezaagd hout, ver der Palen in alle maten Slieten Bonenstaken. Erwtenhout, ge zaagd brand en aanmaakhout. Schaaldelen en afvalhout, Board Triplex Carbolineum in alle kleuren enz. enz. Komt bij ons kijken, en U zult slagen Middellaan B 87, Veenendaal HOUTHANDEL - ZAGERIJ Momenteel zolang de voorraad strekt, uit voor raad leverbaar Butagas comforen, geheel compleet, Butagas licht installatie geheel compleet. Ook geisers, straalkachels haarden en strijkijzers. Sandbrinkstraat 3 - Telefoon 387 - Veenendaal Butagas, het Vei'ige gas voor Koken en Verlichting Laat nu Uw bedden in orde maken door een vakman. Onze stoffeerderij is speciaal ingericht voor het vernieuwen van Matrassen enz. 's morgens gehaald, 's avonds klaar. ANT. DE RUITER'S Manufact.handel - Hoogstr. 12 FAMILIEDRUKWERK NAAR DRUKKERIJ Te huur of te koop gevr WINKELRUIMTE of huis wat daarvoor in te richten is. Hoofdstraat, Markt, Zandstr. of Hoogstr. Woning is niet nodig, des gewenst Woningruil. Br. onder nr. 474 a.h. bur. van dit blad. COÖP-BOERENLEEN- BANK RENSWOUDE Zitting voor bijschrijving der rente der Spaarbank boekjes op Donderdag 9 en Vrijdag 10 Mrt a.s. des namiddags van 2 tot 5.30 uur in de zaal van de Heer C. Bos, de Hof. Het Bestuur.

De Vallei | 1950 | | pagina 2