IIOOR Uil) TROUWFOTO'S, flctiel persoon Ge&oortehaartjes uerlouingshaarijes OndertrouufKaarlen Ouerlijdenshaarfen HENK LAMME NIET NODIG.... DRUKWERK TANTE BLANK' A. V. RHEE tui. u. h-Uied.a ui.de Haas Uee*i,endaaE De Warenmarkt ook aan GEiiiEEnTEHUis en kerk naar Hooldstr. 90 - ueenendaai Teietoon 777 £poJit lUaag, eti /tanko-cL DIVERSEN neem Op 9L. uitstapjes t mecL [we lij It o onze ÏÏL. 13xióimeLjz>i SCHAPEHVl EES m Regelmatige Smx>hü\xi is hei behoud Uan uuJUagen. GARAGE De Vallei ook Uw blad OruHHerij „De Belderse vallei" Hare Majesteit de Koningin verzocht mij aan de Veenen- daalse bevolking Hoogstderzel- ver dank over te brengen voor de hartelijke ontvangst in onze gemeente, welke ontvangst Ha re Majesteit zeer heett getrof fen, Veenendaal, 15 Juni 1950 De Burgemeester A. Bakker. De warenmarkt op Dinsdag a.s. beloofd een groot si cces te worden, daar het marktplein geheel met kramen bezet zal zijn. De gratis verloting die ter gelegen heid van deze markt wordt gehouden zal iets aparts zijn. Iedere bezoeker van de markt zal vran een willekeurige koop man een lot ontvangen. Met dit lot dingt hij of zij mee naar een van de geldprij zen n.l. een van f 25.- 2 van f 20.- 2 van f 15,- 3 van f 10.- 10 van f 5.- Dinsdag morgen 12 uur zal de uitslag van de ver loting op de markt worden bekendge maakt. De prijswinnaars zal tegen in levering van het lot waarop de prijs viel, bij. de marktmeester zijn prijs in waardebonnen van f 1.- betaald krijgen. Met deze waardebonnen kan de geluk kige winnaar op Dinsdag 20 of Dinsdóg 27 Juni naar vrije keuze op de markt waren kopen. Dus Dinsdag allen naar de Veenendaalse markt. Q&ze jongens komen thuis Naar men ons mededeelde zullen uit inschrijfster de Fa J. W. de Vries te Driebergen voor een bedrag van 77.777.-, de laagste Bouwbedrijf J. Boers te Veenendaal voor 66.340,-. Rippe's Loodgietersbedrijf te Geld. Veenendaal schreef voor het loodgie- terswerk is voor 5980,- en Fa II. Ilui- bers en Zoon te Veenendaal voor 5818,-. Voor het glas-, schilder- en behang- werk was de Fa N. Molenbeek te Vee nendaal de hoogste inschrijfster voor 4833.- en de Fa G. J. Bakker te Amersfoort mei f 2430,- de laagste. MIJNHARDTJE5: DE CACHET, die pijn verdrijft en kou afzet. 40en75ct Ing. Med. Geld. Veenendaal heeft een speeltuin. Onder grote belangstelling heeft Vrijdagavond de officiële opening plaats gevonden van de nieuwe speel tuin aan de Emmalaan te Gelders- Veenendaal. De opening geschiedde door de wethouders Hoolboom en De Leeuw van Ede. Hét Pijpercorps „Prins Bomhard" dat eersl een rondgang ge maakt had, zorgde voor de muzikale nool, terwijl de poppenkast van de heer Berk voor de vrolijke noot zorg de. De heer Berk toonde zich een uit stekend paedagoog. want de kinderen kregen precies te horen wat zij moes ten doen en wat zij niel moesten doen in deze nieuwe speeltuin, met zijn prachtige en dure speelwerktuigen. Voor deze opening had in de hulp secretarie in de Openbare School te - Gelders Veenendaal een bijeenkomst Indonesië naar Nederland terug keren, fl J Met het troepentransportschip «General Plaals> waar het woord gevoerd werd A. W. Greely« vermoedelijke aankomst 19 Juni B. Spier, met het troepentransport schip «Grote E3er« G. v. Ede. Met het troepentranspc tschip «General J. H. Mc Rae« vermoed"lijke aankomst 25 Juni A. Kranenburg. Wij wensen hen een wel kom thuis. Int. Nat. Bakkerij Tentoonstelling ,,De zilveren Krakeling" te Groningen Ons werd medegedeeld dat op bovenge noemde tentoonstelling, door Banketbak kerij Dijkstra, Alhier de vier eerste prij zen werden behaald in de hoogste klasse voor Gebak, Petit Fours, Koekjes en Tul band. Wel een bewijs dat met eerste klas vaklui wordt gewerkt Poppenkast-uitvoering »Suikeroompje« Donderdag 8 Juni j.l. was in de Boslaan een groot aantil kinderen toeschouwer van de poppenkast-uitvoering „Suiker oompje". Een show wagen uit Zeist, welke gebruiKt werd voor reclame doeleinden voor de kruidenier, de heer de Rooi alhier, had zich in de Boslaan opgesteld om aldaar een groot aantal kinderen prettig bezig te houden Vele jeugdige toeschouwers, die bovendien nog getooid waren met feestmutsen van de Faam pepermuntfabrieken, hebben dan ook genoten van wat hun geboden werd. Ds Van Enk uit Curasao terug. Na een verblijf van enkele maanden in West-Indië, is Ds D. van Enk, Geref. Predikant te Veenendaal weer in ons land teruggekeerd. Met grote dankbaarheid kon hij ons meedelen, dat het doel, met deze reis beoogd, onder Gods Zegen bereikt was. Hechte samenwerking is weer verkre gen. Het besluit, door de Generale Sy node in 13^9 genomen, zal nu in de loop van 't volgend jaar worden uitge voerd, n.l. een tweede vaste predikant van de Geref. Kerken naar 't Caraï- bisch gebied. In die tussentijd zal voor 1 jaar een Geref. predikant op Aruba gaan wer ken. Ds van Enk heeft een 14 daags be zoek gebracht aan Venezuela, waar hij in 1947 bij zijn eerste bezoek 4 protest. door de voorzitter van de Speeltuin vereniging en wethouder De Leeuw. Dr De Waard bracht dank aan het ge meentebestuur, aan de collectrices, die eveneens allen aanwezig waren, aan de fabrikanten en burgerij voor de ver wezenlijking van de speeltuinplannen. Ook de Directeur van Gemeentewer ken van Ede, de heer Weener, werd in deze dank betrokken. Wethouder De Leeuw merkte in zijn toespraak op, dat dit de eerste speeltuin in de Ge meente Ede is, zodat dit een primeur was. Hij bracht dank aan het bestuur der speeltuinvereniging voor hun moei te en strijd om vol te houden en voor het resultaat dat zij bereikt hadden. Uitreiking Verkeersdiploma's. Ruim 250 kinderen uit de hoogste klassen van de lagere cholen stonden Zaterdagmiddag reeds op het school plein van de Chr. U.L.O. opgesteld, toen het muziekgezelschap „D.S." ar riveerde, om hen naar het gebouw „Eltheto" te brengen, waar de offi ciële uitreiking van het verkeers^^o- ma en verkeersinsigne plaats vond. Al deze kinderen hadden met goed gevolg het schiftelijke en het practische ver- keersexamen afgelegd, zodat zij als eersten in Veenendaal dit diploma be haalden. In „Eltheto" werd hen een aange name middag bezorgd door de Vee nendaalse politie, onder persoonlijke leiding van de politie-chef, Inspecteur W. Dekker. De Inspecteur sprak in zijn openings woord woorden van welkom aan bur gemeester Bakker en Gemeentesecre taris Blankespoor, alsmede de verte genwoordiger van de vereniging „Vei lig Verkeer". Hij bracht het Gemeen tebestuur dank voor de financiële hulp waardoor deze verkeerslessen en de examens doorgang hadden kunnen vinden. Daarna sprak hij de geslaagde kringen had opgericht. In de week en l kinderen tQe. voor wie dit diploma 's Zondags heeft hy op vele plaatsen lwaarschljnlljk het eerste 15 dat ziJ be" het Woord bediend en zoeken afgelegd. veel huisbe- Aanbesfeding B.L.O.-scliool. Vrijdagmorgen werd op het bureau van Gemeentewerken aanbesteed het bouwen van een 6-klassige school voor buitengewoor lager onderwijs, welke op de Geerseweg gebouwd zal worden. Voor het metsel-, timmer-, smids en electricite its werk was de hoogste haalden. De Inspecteur drong er op aan, dat zij voortdurend een voorbeeld moeten zijn. Voorts bracht hij dank aan het onderwijzend personeel voor de spontane medewerking bij de ver keerslessen en aan de Hoofdagent J. van Eykelenburg, die zeer veel van zijn eigen tijd beschikbaar heeft ge steld voor deze lessen en aan wie hij practisch alles alleen had overgelaten. Burgemeester bracht daarna de dank jc' s sss SS* v RECLAMEOPTC CHT TE VEENENDAAL Foto LAMME over van het Gemeentebestuur voor de organisatie van deze verkeerslessen aan allen die hierbij betrokken waren geweest, in het bijzonder Hoofdagent Van Eykelenburg, die een verkeers- maquette heeft ontworpen, dat zeker een kunststuk van handenarbeid ge noemd mag worden. Deze verkeerslessen waren zeel- noodzakelijk, omdat het verkeer zeer druk wordt, maar anderzijds zit er ook een paedagogische zijde aan deze ver keerslessen. De kinderen krijgen nu de politie ook eens van haar andere zijde te zien, n.l. de opvoedende taak en de burgemeester hoopte, dat de verstand houding tussen de politie en de ge slaagden altijd goed zal blijven. Persoonlijk reikte burgemeester Bak ker daarna twee diploma's met insig nes uit met lof, n.l. aan Cornelis van de Kamp en Gerritje van Wijk. Bei den hadden zowel bij het schriftelijk als bij het practische examen geen fou ten gemaakt. Beiden kregen hiervoor als geschenk een prachtige fietslamp en een ovatie van de aanwezigen. Na de uitreiking van de diploma's werd het woord nog gevoerd door de vertegenwoordiger van Veilig Verkeer en het Hoofd der School de heer S. de Man. Cornelis van der Kamp bracht daar na namens alle geslaagde jongens en meisjes dank aan de politie voor het genoten onderwijs en bood Hoofdagent Van Eykelenburg een kistje sigaren aan. Deze mooie middag eindigde voor de jongens en meisjes met een alleraar digst verkeersfilmpje. Het geheel was een uitstekende af sluiting van deze eerste succesvolle verkeersèursus.v f V Minnenijd. In de nacht van Zaterdag op Zondag kwam de 20 jarige B. R. van zijn meis je. Toen hij zich op de polderweg be vond, werd hij plotseling aangevallen door twee jongemannen, waarna een worsteling ontstond. Nadat aan weers zijden flinke klappen gevallen waren, kwam het drietal in de sloot terecht, wat de hete gemoederen tot bedaren bracht. De oorzaak van deze worsteling was minnenijd, wat in de omgeving van Gelders Veenendaal en de Kade reeds meerdere malen is voorgevallen. Nadat R. aangifte had gedaan, kon de politie, na opgave van een behoorlijk signalement, de daders, de gebroeders Sp., aanhouden, waarna zij na de be lofte te hebben ontvangen een flinke boete wegens mishandeling in het ver schiet te hebben, weer oj) vrije voeten werden gesteld. Geen vervoer zonder vergunning. Momenteel bestaat de regeling, dat het verboden is pluimvee zonder ver gunning te vervoeren. Vervoer is slechts mogelijk met vergunning en onder politiegeleide. Een inwoner uit Veenendaal, die deze regeling wel wat te letterlijk opvatte, kwam bij de po litie om medewerking vragen tot ver koop van een kloek met kuikens. Na dat de politie informeerde aan wie de kuikens verkocht waren, voldeed hij niet aan de vraag van verzoeker. De kloek met kuikens was n.l. verkocht aan zijn buurman. Geslaagd. Maandag j.l. slaagden le Den Haag voor het examen Gem.-Administratie I, de heren J. van de Nadort en J. van Offeren, beiden klerk ter gemeente secretarie alhier. Eiermarkt. Dinsdag waren aangevoerd 85.000 eieren. Prijzen van 12,- tot 13,- per 100 stuks. Invalide wielrijder gewond. Komende uit de Hoofdweg te Eder- veen stak de invalide wielrijder E. uit Geld. Veenendaal zonder op het ver keer te letten de Rijksweg Ede-Utrecht op het kruispunt De Klomp over. Hij werd daarbij door een motorrijder aan gereden en op de grond geslingerd. Ook de motorrijder kwam te vallen. De wielrijder liep een hersenschudding op, terwijl de motorrijder aan beide knieën gewond werd. De motor werd beschadigd. Veenendaalse Rijwielhandelaar gedupeerd. Een rijwielhandelaar uit Geld.-Vee nendaal kreeg op zekere dag van W. uit Ede bezoek. De bezoeker kocht een rijwiel in huurkoop, doch nauwelijks had de man de beschikking over zijn karretje, of hij verkocht het aan der den, zonder dat de afkoopsom voldaan was. De politie werd met het geval iri kennis gesteld en achterhaalde het rijwiel te Wagenjngen eh de huurkoper te Ede. Deze laatste werd met een pro ces-verbaal verrijkt. Door de allernieuwste manier van werken zijn wij in staat U een serie Foto's in Album de zelfde dag af te leveren. Wij garanderen U dat dit snelle werken, niet van invloed is op de houdbaarheid der foto's. ZIJ BLIJVEN GOED (Ing. Med.) BURGERLIJKE STAND. Ondertrouwd: Geen. Getrouwd. Elbert Nieboer, 27 jaar en Gerritje Hermina van de Haar, 23 jaar; Dirk Bart, 28 jaar en Trijntje Vlastuin, 28 jaar; Lambertus Slok, 26 jaar en Janna van Engelenburg, 25 jaar; Willem van Eist, 24 jaar en Griet je Goet, 24 jaar; Evert Meijer, 30 jaar en Christina van Leeuwen, 20 jaar; Evert Jan Hendriksen, 24 jaar en Maria Johanna Dekker, 22 jaar; Pieter van Soest, 30 jaar en Cornelia Aletta Zijl stra, 32 jaar; Gerrit Versteeg, 18 jaar en Janna van Velthuizen, 18 jaar. Geboren: Marrigje, d. van F. Feijth en van G. v. Hulst; Wessel, z. van W. Vos en van J. C. v. d. Weijden; Alle1 gonda Wilhelmina, d. van A, Dicpe- veen en van J. C. v. Brakel. Overleden: Geen. Gevonden en verloren voorwerpen. De Burgemeester der gem. Veenen daal maakt bekend, dat ten gemeen tehuize, Hoofdstraat 34, terug le beko men zijn de navolgende op de open bare Weg gevonden voorwerpen: Een bril, een voltmeter, een speel bal, kop van een rijwiellamp, kinder schoentje, een tas met boodschappen, een vulpotlood, aangelopen een witte kip. Dat als verloren aangegeven zijn: Vijf portemonnaies, een armband, witte badmuts, dames vulpen, blauwe padvindersriem, een boilpen, doublé halsketting, wit linnen kinderschoen tje, een stropdas met dasspeld, een ge breide pop, verpleegsters insigne, een rekenliniaal, een zilveren speld; weg gevlogen twee kanaries. Veenendaal, 13 Juni 1950. De Burgemeester voornoemd, A. BAKKER. HULP-SECRETARIE GELDERS-VEE NENDAAL EN EDERVEEN. Geboren: Jannie, d. van G. van Hu- nen en E. van de Craats. Ondertrouwd: H. Hendriks en W. W. G. Lam. Getrouwd: A. van Engelenburg en G. M. Sennef; D. van Capelleveen en H. J. van Manen. Damnieuws. De heer J. Edink, lid van de Vee nendaalse damclub, die dit jaar deel neemt aan de wedstrijden om het per soonlijk kampioenschap, hoofdklasse van de prov. Utrecht, behaalde een prachtig resultaat, door in zijn groep van acht spelers als eerste te eindigen. Door deze mooie prestatie heeft Edink zich in de eindronde geplaatst, die spoe dig een aanvang zal nemen. Het is nu maar afwachten, hoe Edink zich in de komende moeilijke wedstrij den houden zal. Bij zonnebrand, doorzit- I ten, schrijnen, smetteh Ing. Med. De Nat. Reclasseringsdag. Naar men ons mededeelde, is er aan de prijsvraag nog een extra prijs be schikbaar gesteld, n.l. een reis voor 2 personen met het s.s. „Veendam" van Rotterdam naar Southampton en een terugreis met het s.s. „Nieuw Amster dam" van Southampton naa$ Rottér- tam, inclusief verblijf te Southampton. Beide reizen le klasse. Voor het ver blijf te Southampton zal voor de nodige ponden worden gezorgd. Personalia. Dinsdag was het 40 jaar geleden, dat de heer Kleijer in dienst trad als ar beider bij de Ned. Spoorwegen in de ploeg Veenendaal. Thans heeft de heer Kleijer de pen sioengerechtigde leeftijd bereikt en heeft hij de dienst verlaten in de rang van voorwerker bij de Dienst van Weg en Werken. De heer Kleijer heeft de 40 jaren onafgebroken zijn werkzaam heden verricht en volgens de woorden van de Ingenieur van de Dienst te Utrecht, tot zeer grote tevredenheid van zijn superieuren.' De opzichter van voormelde dienst te Amersfoort zei, dat het altijd een genoegen was de heer Kleijer als diensman in de ploeg te hebben. Aan de avond van de werkdag ver zamelden zich alle leden van de Ploeg Veenendaal met hun echtgenoten ten huize van de jubilaris, om afscheid te nemen van hun collega. Ook wij voegen onze beste wensen bij de zovele uitgesproken goede woor den en wensen de heer Kleijer met zijn echtgenote nog vele jaren van rust en dankbaar genieten van zijn pensioen. Handelsavondschool. Op Maandagavond 12 Juni j.l. vond in het schoolgebouw de uitreiking van do einddiploma's plaats. Zoals men weet, is het diploma van de Handelsavondschool gelijk gesteld met het Middenstandsdiploma. Bij de eenvoudige plechtigheid wa ren, behalve Directeur en Leraren ook aanwezig het College van B. en W. met de Gemeentesecretaris, de heer D. Blankespoor en de leden van 't. school bestuur. Nadat dc directeur de uitslag had be kend gemaakt en de geslaagden had toegesproken, ging de Burgemeester over tot de uitreiking van de diploma's waaraan hij naast de gelukwens, ook de opwekking verbond, op de ingesla gen weg voort te gaan. De Voorzitter van het Schoolbestuur, de heer H. M. van Schuppen, sloot zich hierbij aan. Tevens sprak hij een woord van dank aan het adres van Directeur en Leraren. De heer Ant. de Ruiter reikte vervol gens in zijn kwaliteit als Voorzitter van de V.W.V. .Handel en Nijverheid" aan de leerlingen A. v. d. Heuvel en E. Kal- ter een boekwerk uit, als bewijs van waardering voor de uitstekende wijze, waarop zij het examen hadden afge legd. Tenslotte bracht de heer G. Schrij ver de dank der geslaagden over, ter wijl hij dit dankwoord vergezeld liet gaan van een stoffelijk blijk van waar dering voor Directeur en Leraren in de vorm van sigaren. Hieronder volgen de namen van hen, die het diploma verwiei-ven: C. Achterberg, G. van Barneveld, H. Broekstra, W. van Daatselaar, C. van Doorn, J. van Dijk, M. van Eden, N. Engelage, W. van Engelenburg, T. van Hall, A. Hardeman, T. Hardeman, L. Heikamp, A. v. d. Heuvel, E. Kalter, J. van Laar, G. van Leeuwen, H. van Manen, J. van Manen, B. Molenaar, G. v. d. Pavert, W. v. d. Pol, H. Schel- levis, P. Schoemaker, R. Schoeman, G. Schrijver, R. v. d. Sluis en H. Val kenburg. Matjan kampioen. Door de beslissingswedstrijd tegen haar plaatselijke rivalen GVVV met 32 te winnen, heeft Matjan Zater dagavond op het DOVO terrein beslag weten te leggen op het kampioenschap van de 2e klasse der Z.M.C. afdeling Utrecht. Gedurende de gehele compe titie was het een nek-aan-nek race ge weest tussen deze twee Veenendaalse clubs, waarbij Matjan lange tijd met 1 punt voorsprong de leiding hjid. Doordat zij tenslotte toch met een ge lijk aantal punten eindigden was een beslissingswedstrijd noodzakelijk ge worden. Veel krachtsverschil was ook in deze wedstrijd niet te bespeuren. Dan had de een, dan weer de ander een klein veldoverwicht en tenslotte heeft de gelukkigste gewonnen. Het is ove rigens een forse, maar uitermate spor tieve wedstrijd geweest. GVVV nam al spoedig de leiding maar na een half uur spelen scoorde rechtsbuiten Kroes de gelijkmaker, terwijl linksbuiten Tanis nog voor rust voor een 21 voorsprong van Matjan zorgde. GVVV kwam direct na rust gevaar lijk opzetten en nadat een schot van v. d. Weerdhof rakelings naast ging, was het de rechtsbinnen die binnen de minuut de gelijkmaker scoorde. Het ging er naar uitzien dat GVVV zou winnen, want lange tijd bleven zij voor het Matjan-doel opdringen. Er werd echter onbesuisd geschoten, zodat wer kelijke scoringskansen verloren gin gen. Matjan werkte zich daarna wat meer los en 6 minuten voor tijd kwam een verrassend doelpunt van de voet van rechtsbinnen Smit, hetgeen voor Matjan het kampioenschap betekende. Na afloop van de wedstrijd werden de spelers gehuldigd door verschillende plaatselijke verenigingen. Te koop 2 percel ;n strooing. Zeer billijk. Te bavr. Vallei- straat 105 Wegens huwelijk der tegen woordige. gevraegd, nette werkster voor Do iderdag. T. van Beek, Achterk jrkstraat 10 Aangebodenruir ie zonnige bovenwoning centrum Utrecht, goede stand, f 35.per maand, voor woning in Ve snendaal of omgeving. Br. one'er nr. 551 a. h. bur, v, d. blad. Te koop 180 roedë~~hooigras te bevr. Parallelwect 100. Mevr. H. H. van Leeuwen, Kerkewijk 134, vraagt een net dagmeisje. Maak het gezellig bij U thuis met m'-ubelen uit «'t Veense Verkoophuis« Valleistraat 6. (Klein Schutje), Veenendaal. Te koop een niauwe lacht- banden wagen met rechte assen. Draagvermogen 2 ton, banden maat 600 x 16 (nieuw.) J. Lokhorst, Munni'<ei weg D 150, Veenendaal, Tel. 855 Te koop80 roede haver en 80 roed3 rogge. Te bevr. P. Bochane, Rijksstraatweg 144, Rhenen. Gevraagd: Pronkbonen. T. de Gooyer, Graan- en mee) handel Pr. Bemhardlaan 85. Kosthuis gevraagd, vast werk Br. onder nr. 552 a. h. bur, v. d blad. Te koop: een groot Orgel met Harpspel. Zeer geschikt voor zaal. Te bevr. bij A. C. Beijer Middelbuurt A 11a, Veenendaal Oude verbleekte portretten ma ken wij weer als nieuw. Portret- specialist Da Smalen Korte gracht 3. Amersfoort Te! 3538 Voor le en 2e hyp, in sommige gevallen ook los geld, verzeke ringen en taxaties naar Fa. Malder en Zn. Kerkewijk 193 Prima Golfplaten, Dumpht golf platen, Gegalvaniseerde golf platen, Asbest golfplaten. Alleen het beste bijJoh. Drost, Elst(U.), t. o. Veerweg. Legergoederenhnis.Zandstr.43, Veenendaal. Legerbroeken, Legerhemden, Overals, Werk jassen, Ketelpakken, Heren- en Regenjassen, Dekzeilen, Kam- peertenten enz. Vanaf hedenAlle soorten koolplanten. A. Loef, Kwekerij bij 't Postkantoor. Cocusmacroxien 10 ct. Cocuskransen 10 Spritskoeken 8 Cano's 15 „j Verder onze heerlijke luxe broodjes en krentenbollen Hoofdstraat 70 Landbouwers Nog een kippen hok, berg of hooitas bouwen? Wij hebben nieuwe golfplaten voor halve prijs, in alle maten. W. van Harten, Mispel weg 2' Nederwoud, Lunteren. SCHUURBLAADJES qevcn na. 't schuren een zeer hoge glans VRAAGT UW WINKELIER nog langer met haargebreken te lopen. Laat Haarspecialist Lambeek Uw kale kruin kale plekken enz. genezen. ROEPT UW HAARUITVAL EEN HALT TOE V/oensdag 21 Juni a.s. spreekuur bij: KAPPER M. v. HARDEVELD, van 2-7 uur. Patrimoniumlaan 12a - Tel. 756 - Veenendaal Elke week verkrijgbaar bij Valleistraat, Veenendaal Bekende Fabriek van Zuivel producten vraagt Demonstratrice voor 3 dagen per week Laatste aanmelding a.s. Zaterdag tussen 11.30-12.30 uur. Fa. J. C. VAN HUNNIK Kaashandel Hoofdstraat 72 Veenendaal BelangrijkDoor dat wij ver plicht zijn ons huis te verlaten. Kunt U thans Uw bestellingen doen voor Stoelen, dissen, kop en schotels, glaswerk en servies goed met bestek, bijG. Ger ritsen, Julianastr. 81, Tel. 365. Biblio, Patrim.laan 8, Tel. 704, A. Maatkamp, Groenelaan 76. Tel. 237. Verhuurinr. D. v. Asselt GEVRAAGD: VEENENDAAL Gevestigd te Wageningen 0A. ïladJie^ ZENUWARTS Spreekuren Wageningen in Ziekenzorg: Dinsdag 1414.30 uur part. 14.3015 uur fonds Vrijdag 8.3010 uur fonds Ede in het Juliana Ziekenhuis Woensdag 8.309 uur part. 99.30 uur fonds Zaterdag 8.309.30 uur fonds V'daal in het Juliana Ziekenhuis Maandag 1415 uur fonds In het Groene Kruis gebouw Woensdag 15—15.30 uur part 15.30-16.30 uur fonds Spreekuur aan huis, Rijksstraatw. 102, uitsluitend na afspraak. Telefoon 2835, bij geen gehoor 2161. GEVRAAGD een voor het venten met ZUIVEL PRODUCTEN voor eigen rekening. Br. onder nr. 553 a h. bureau iv.d. blad. i AGENT automobielen VOOR OA VEENENDAPL- EDE -WAGENINGEN VEENENDftAL.TEL.255 wij kunnen U weer alle soorten Fa milie Drukwerk leveren o.a. Ook voor alle soorten is dit het aangewezen adres.

De Vallei | 1950 | | pagina 2