Bfl Nieuwsblad voor Veenendaal en Omstreken Kinderverzorging tijdens de komende vacantieweek PI Si Fa. J. F. Tak 25 Jaar predikant in Veenendaal De opvoering van de operette „Sprookjes Melodie" Rhenen viert de verjaardag van Prins Bernhard Vertrouwen WITTE hRUS Funderingswerken S.K.F. aanbesteed Contact-commissie sociale zorg ingesteld Ons nieuwe Feuilleton ONZE PRINS 25e JAARGANG VRIJDAG 22 JUNI 1951 uitgave: drukkerij „de geldersche vallei.. No. 25 maanderbuurt, ederveen. renswoude, scherpenzeel Een werkelijke vacantie voor moeders U kunt niet slapen van de rheuniatiek aanbesteding fyleuwe school. 40 Jaar bij het onderwijs Tandenborstels en Tandpasta De Dijkstraat in hoop en vrees Kleefsman's Boekhuis r- Abonnementsprijs F 0.95 per kwartaal losse nummers 6 cent Redactie en Administratie Parallelweg 8, Veenendaal Telefoon 601 Redactie W. F. ter Hoeven VAL ADVERTENTIES Gewone advertentieprijs per m.m12 cent Minimumprijs per advertentie F. 3.60 Vraog en aanbod en Di versen. F 1.30 van 1-20 woorden Elk woord m«#r 6 Verschijnt 1 keer per week in STICHTS- en geld.-veenendaal, amerongen, elst. rhenen, achterberg, overberg, de haar, heuvelse steeg, groep, benedeneind kade In elke samenleving is vertrouwen tie onmisbare factor voor de juiste en goede verhoudingen. De vriendschap tussen twee men sen kan alleen bloeien, als ze wor telt in onderling vertrouwen. Wordt dit vertrouwen geschokt, dan krijgt de vriendschap een onherstelbare deuk. Het huiselijk- en het huwelijks leven kan zich dan alleen schoon en harmonisch ontplooien, wanneer het ademt in de sfeer van het vertrou wen, dat er bestaat tussen man en vrouw en tussen ouders en kinde ren. Moet dat vertrouwen plaats ma ken voor achterdocht, dan kwijnt het levensgeluk door de gifdamp van het wantrouwen. Op het terrein van de arbeid kan alleen de vrede heersen en werkge ver en werknemer in de beste ver standhouding leven, als er weder zijds het vertrouwen is in eikaars eerlijke bedoelingen. Is dat vertrou wen zoek, dan zijn de voortreffelijk ste sociale wetten niet in staat de rechte arbeidsvreugde te geven. De Publiekrechtelijke Bedrijfsorgani satie, die nu in wording is en de be- drijfsvrede wil dienen, zal dit doel nooit kunnen bereiken, wanneer het cement van het vertrouwen in de arbeidswereld ontbreekt. En ook in het volksleven moet er zijn vertrouwen tussen onderdaan en overheid, zal dit leven zich ge zond kunnen ontwikkelen. Is dat vertrouwen e Overleg tussen het gemeentebe stuur en de plaatselijke fabrikanten, heeft als resultaat gehad, dat het voor ouders gedurende de komende vacantieweek mogelijk zal zijn een dag erop uit te trekken zonder dat zij door hun kleinere kinderen in hun bewegingsvrijheid behoeven te worden belemmerd. Door de fabrikanten zal n.l. een cantine met speelplaats worden in gericht, waar kinderen tot en met 6 jaar een hele dag volledig door deskundig personeel zullen worden verzorgd. Ongetwijfeld zal deze prachtige en sympathieke instelling van de fabrikanten voor tal van ouders een welkome gelegenheid geven het va- cantiegenoegen te vergroten. Uiteraard betreft het hier alleen kinderen van personeel der fabrie ken en verder zal deze verzorging ook een beperkt aantal, waarschijn lijk 50 oer dag, kunnen omvatten. len dus een ge- 8 tot 8 uur door erzorgsters, on- mdere verpleeg- Bij slecht weer buiten kunnen allerlei speel- bezig gehouden er ~voor buiten ere speelinstru- die met de fles ge- dient men gevulde kinderwagens mee ING IGEN. gaan bezuinigen. Nieuwe belastingen zullen inge voerd worden. Er zullen credietbeperkende maat regelen genomen worden. Over dit regeringsplan valt uiter aard heel wat te zeggen en er is ook heel wat over gezegd. Maar voor alles is nodig het onmisbaar elemeit van vertrouwen in het regerings beleid. Is dat vertrouwen er, dan moge er critiek zijn, veel critiek des noods, maar tenslotte aanvaardt ons volk dan het onvermijdelijke. Is dat vertrouwen evenwel afwezig, dan moge de regering opwekken tot sparen, maar dan neemt het ontspa ren meer toe dan af, dan wordt het tot een sport de mazen te zoeken in de wetten en voorschriften om er al of niet handig doorheen, te glippen. Een prachtig staaltje van wat vertrouwen in de regering waard is, levert de geschiedenis-van Poin- caré, de Franse staatsman, die in Juli 1926 minister van financiën werd. Het stond er toen met de fi nanciën in Frankrijk ellendig voor. De franc gleed vast maar zeker naar de afgrond der inflatie. Het ergste werd gevreesd, wanneer niet tijdig dit wegebben van het Franse beta lingsmiddel werd gestuit. In die benarde tijd kreeg Poncairé het beheer over de schatkist en dit feit alleen was voldoende om een verdere val van de franc te voor komen. Ja, het wonder gebeurde, dat de franc onmiddellijk in koers steeg. Dit wonder was alleen te danken aan het vertrouwen, dat het Franse volk in deze staatsman stelde. Hij had nog geen regeringsplan tot ver betering van de financiële toestand bekend gemaakt, nog geen enkele maatregel tegen verdere inflatie van de franc in uitzicht gesteld, niets van dat alles. Alleen het feit, dat deze man op het departement van finan ciën zetelde, was genoegzaam om de financiële hemel te doen opklaren en het Franse volk weer vertrouwen in de toekomst te schenken. Het vertrouwen werd ook niet be schaamd, want binnen een half jaar was het land de financiële crisis glansrijk te boven. De franc was weer in ere hersteld, zowel natio naal als internationaal. Wat vertrouwen vermag! U wentelt zich in Uw bed en de knagende p\jn verlaatU niet. Wilt U rustig slapen neemt dan 'n Witte Kruispoeder en de ellendige pijn verdwijnt. Uitgerust, monter en opgewekt wordt U wakker Poeders f0.90p. doosje 12J. Cachetsf0.90,, koker 12st. labl. fl.75,, 24st. Tahl. f0.90„ 12st. i apothekers en drogisten POEDERS 'CACHETS-TABLETTEN der gemeente maakt bekend dat alle ■personen, geboren*- jn -maïïrreiTrK 1933 en die op 1 Juni 1951 in het bevolkingsregister van deze gemeen te staan ingeschreven, zich vóór 1 Juli a.s. ter gemeente-secretarie, af deling Militaire Zaken, Hoofdstraat 100, moeten melden voor inschrij ving voor de dienstplicht, lichting 1933. V.S.W. BEDRIJFSEXCURSIE NAAR DE LEERSUMSE PLASSEN. Volgende week Vrijdagavond gaat ook het personeel van de „V.S.W." onder leiding van de veldbioloog de Heer Adriaan de Kleuver, een ex cursie maken naar de Leersumse Plassen. Dit is de vierde tocht welke door personeel van verschillende bedrij ven in groepsverband gemaakt zal worden. De Heer de Kleuver ver wacht dat op deze avondtocht het vogelleven ter plaatse wel haar hoogtepunt zal bereiken. Er is dit jaar een enorme hoeveelheid jonge vogels, hoofdzakelijk kapmeeuwen. Ook bleven de plassen zeer water rijk. Geen wonder dat men voor deze Parel der Stichtse natuurmonumen ten zoveel belangstelling heeft. Des gevraagd deelde de Kleuver ons mede dat dit jaar reeds ongeveer 500 Veenendalers dit gebied onder zijn leiding hebben bezocht. De tocht duurt in haar geheel pl.m. 3% uur en gaat door het mooiste gedeelte van de Utrechtse heuvelrug en Gel derse Vallei. Ménige stedeling be nijdt ons zulk een prachtige omge ving, maar het blijkt wel dat ook in Veenendaal dit natuurbezit steeds meer wordt gewaardeerd en dat men er van weet te genieten. DE DRANK SPEELDE ZIJN ROL. „Neen Edelachtbare, bepaald dron ken was ik niet, maar ik was alleen mijn kop wat kwijtgeraakt". Zo antwoordde de 50-jarige E. S. alhier, op de vraag van de Presi dent van de Utrechtse Rechtbank hoe hij ertoe gekomen een pas door hem van zijn zwager geleend rijwiel in een café te verkopen voor de somma van tien gulden plus een borreltje. „Ja, maar dan heeft toch de drank in dit misdrijf weer een rol gespeeld. Ik geloof toch wel, dat de alcohol in Uw leven een voorname plaats inneemt," riposteerde de Presi dent. De verdachte boog zwijgend het hoofd. De President vond het al met al toch maar 'n gemeene streek. Ook de Officier van Justitie vond het gebeurde zeer laakbaar en re- quireerde tegen de verdachte acht maanden gevangenisstraf met aftrek. De verdediger, mr. Boos, pleitte voor een gecombineerde straf opdat zijn cliënt het voor hem zeer ge wenste toezicht van de reclassering zou kunnen krijgen. De Rechtbank zal 3 Juli a.s. von nis wijzen. te geven. Aangeraden wordt voor 1 Juli a.s. opgave te doen bij de por tier der betreffende fabriek, van hoeveel kinderen uit één gezin en gedurende hoeveel dagen van de kinderverzorging gebruik gemaakt wil worden. Ook de leeftijden dient men daarbij op te geven. De vergoeding voor de verzorging is zeer laag gesteld en wel op 0.50 per dag per kind. Deze tak van sociale zoig is voor Veenendaal nog geheel nieuw en er is hier dus min of meer sprake van een proef maar toch wordt hier mee zonder twijfel in een zekere be hoefte voorzien. In Utrecht heeft deze week de aanbesteding plaats gehad van het uitvoeren van de funderingswerken der S.K.F.-kogellagerfabrieken voor Veenendaal. Het betreft hier voor namelijk het heien van de betonnen heipalen. De aanbesteding was onderhands. Een 40-tal aannemers heeft in geschreven. Als laagste inschrijver kwam uit de bus de firma Boelen en Van Eesteren te Den Haag met een bedrag van ruim vier ton. ROEST IN IJZER- OGEN GEKREGEN. De fabrieksarbeider J. kreeg Maan dag oud ijzerroest in zijn oog. Na dat dr. Kets de eerste hulp had ver leend. ging het slachtoffer voor ver dere behandeling naar het Ooglij- dersgasthuis te Utrecht. bied aan het daglicht te brengen, te bespreken en te zorgen, dat deze daar ter tafel komen, waar zij naar haar aard thuisbehoren, zodat de reeds bestaande instellingen aan de slag kunnen gaan om in de in eigen kring gebleken lacune te voorzien. Een vertegenwoordiger van de Stichting voor Maatschappelijk Werk in de provincie Utrecht zal de ver gaderingen der commissie bijwonen. De officiële installatie der com missie zal plaats vinden Donderdag, 30 September a.s. Ten Gemeentehuize vond vorige week de oprichtingsbijeenkomst plaats van een z.g. Plaatselijke Con tactcommissie voor Sociale Zorg. Deze commissie is samengesteld uit een 12-tal personen, vertegen woordigende de verschillende kerke lijke- en maatschappelijke stromin gen in de gemeente. De leiding be rust bij het hoofd van de afdeling sociale zaken ter gemeente-secre tarie. De bedoeling van deze commissie is niet het aantal instellingen van weldadigheid met nog een te ver meerderen, maar integendeel te trachten het werk van de verschil lende instellingen die op het gebied der sociale zorg werkzaam zijn, te coördineren. Het geregeld overleg heeft voorts ten doel het gelukkig steeds kleiner wordende aantal indivicwele noden, alsmede bepaalde algenyeen gevoel- leemten of gebreke^ op dit ge- leemt Zaterdag werd in de Vredeskerk te Veenendaal door architect E. J. v. d. Hoef aanbesteed het bouwen van een Herv. School voor G.L.O. aan de Dr. Colijnstraat te Veenen daal, een school met 6 lokalen. Er was voor deze aanbesteding zeer grote belangstelling. Niet min der dan 58 inschrijvingsbiljetten werden ingeleverd. De hoogste inschrijf ster voor het metsel-, timmer- en smidswerk was de Fa. W. D. van Maurik te Hilver sum voor 108.200.-, de laagste Bouwbedrijf Boers Veenendaal voor 73.485.-. Loodgieters werk: hoogste fa. H. Huibers, Veeendaal 6980.-, laagste fa. J. E. van Schuppen, Veenendaal ƒ5140.-. Schilders werk: hoogste inschrij ver fa. F. van Hardeveld Zn., Vee nendaal voor 5546.-, laagste fa. J. Achterberg ƒ4615.-. Electriciteitswerken: hoogste in schrijver fa. W. J. E. Timmer. Utrecht ƒ2170.-, laagste inschrijver fa. W. de Kruif te Veenendaal 734.-. Op 1 Juli a.s. hoopt de heer J. van de Nadort, hoofd van de Vrije Chr. School aan de Nieuwe weg alhier, de dag te herdenken, waarop hij 40 jaren geleden in dienst kwam van het Christelijke Schoolonderwijs. Tal van scholen had de jubilaris reeds gediend, voor hij in 1939 naar Veenendaal kwam. Door zijn grote bekwaamheid en prettige omgang heeft de heer van de Nadort zich ook in Veenendaal vele vrienden weten te verwerven. Moge het hem gegeven zijn, nog lange tijd zijn gaven en krachten aan het onderwijs te kunnen geven. Het zal hem op zijn feestdag stel lig niet aan belangstelling ontbre ken. MARKTBERICHTEN. Eiermarkt. Dinsdagmorgen wa ren op de wekelijkse eiermarkt te Veenendaal 114.000 eieren aange voerd. De handel was matig. De prij zen varieerden van 11.5012.25 per 100 stuks en 1.87 per kg. Biggenmarkt. Op de biggen- markt waren Dinsdagmorgen 60 big gen aangevoerd. De prijzen varieer den van 30.- tot 45.- per stuk. BEROEP VOOR Ds. J. BAKKER. Ds. J. Bakker, Ned. Herv. Predi kant alhier heeft een beroep ontvan gen naar de gemeen,te van Rand wijk. CAECILIA WON EERSTE PRIJS. Voor de tweede maal nam de Vee- nendaalse Harmonie „Caecilia" dit jaar deel aan een Federatief con cours. Moest men op 2e Pinksterdag met een 2e prijs tevreden zijn, thans werd Zaterdag te Oosterhout bij Nij megen de keurige prestatie geleverd door in de afd. Uitmuntendheid een eerste prijs te veroveren met 101 p. Grote sortering bij DROGISTERIJ HOOFDSTRAAT 118 - TEL. 832 Zo juist ontvangen: PEPSODENT TANDPASTA Ofschoon het de wens van Ds. Van Wijngaarden is, er geen bizondere aandacht aan te wijden, toch zul len er ongetwijfeld zeer velen zijn die op Woensdag 27 Juni a.s. dank baar de dag zullen herdenken waar op het 25 jaar geleden zal zijn dat hij zich als predikant aan de Ned. Herv. Gemeente van Veenendaal verbond. Naast de omvangrijke pastorale arbeid in eigen gemeente, is Ds. Van Wijngaarden in die jaren ook daar buiten op verschillend terrein zeer veel werk verricht. Vele jaren was hij scriba der clas sis Wijk (tegenwoordig Doorn). Meerdere jaren was hij kerkvisita- tor in de provincie Utrecht. Gedu rende een reeks van jaren was Ds. Van Wijngaarden ook nog geeste lijk verzorger aan de meisjestucht school te Montfoort terwijl de jubi laris tevens zijn krachten heeft kun nen geven aan het vaststellen van de nieuwe Kerkorde. Voordat Ds. Van Wijngaarden naar Veenendaal kwam stond hij in nog vier andere gemeenten. Na in 1915 te zijn toegelaten tot de evangelie- tonen wie vah-hen het beste in staat In een vorig nummer hebben wij ds kunnen aankondigen idat vol- ^terdagavoniiiSlj-Ti.ini het verenigingsgebouw aan de Eikenlaan de nieuwe en gróte ope rette „Sprookjes Melodie" i-al wor den opgevoerd door het Veënendaal Meisjes- en Jongenskoor onder lei ding van Gijsbert van Zanten. Hieronder geven wij dan een in druk van inhoud van dez^j ope rette welke onlangs in Alphen a. d. Rijn werd opgevoerd in het bijzijn van de Koningin en de prinsesjes. De proloog speelt 's avonds in het elfenbos. We zien Maja, de Elfen koningin met de bloemen, dieren en mensenelfjes. De elfjes vertellen wat ze die dag gedaan hebben en zingen hun Elfenliedjes. Dan verteld Maja hun een verhaal. Het toneel verandert en in het eerste bedrijf worden we verplaatst in de raadskamer van het koninklijk paleis, de grootvorstin is van plan afstand te doen van de troon en om een opvolger te kiezen heeft zij haar drie kleinkinderen ontboden. Ze wil hen alle drie een gelijke kans geven, en geeft hun daarom ieder één jaar om de wereld in te trekken en te Ditmaal hebben wij de hand kunnen leggen op een originele avonturenroman van de bekende schrijver d'Argenty. Zij, die zijn vorige verhalen gelezen hebben, weten dus reeds welk een boeien de lectuur hen wacht. In „HET RIJDEND MYSTE RIE" voert de auteur ons per autobus over de grens. Een wak kere conductrice ontvangt de ver erende opdracht om de belangen van haar vaderland te verdedigen tegen de brutaliteit en brute kracht van een bende cocaïne smokkelaars. De onbekende lei der daarvan, die zich steeds ver schuilt achter een gouden mas ker, wil van deze autobus ge bruik maken voor zijn groot scheepse misdadige plannen. Natuurlijk slaagt Lola er in, om het zogenaamde „Gouden Mas ker" te ont-maskeren, maar vóór het zover is, beleeft zij als con ductrice, als spionne énals vrouw, de dolste verwikkelingen. Het gezelschap in de bus weet niet meer, wie er vertrouwd of gewantrouwd moet worden. Allen staan onder verdenking en het ge volg is een grote verwarring, waarvan ten slotte de smokke laars het slachtoffer worden. De schrijver heeft lang geaar zeld over de titel, die hij aan dit oorspronkelijke Nederlandse boek kon geven. „Liefde per Autobus" of „Cocaïne" vormden ernstige concurrenten. Maar zijn secreta resse doopte dit werk „HET RIJ DEND MYSTERIE" endat is de beste naam voor de serie span nende smokkel-avonturen welke U thans in ons blad kunt bele ven! •J^n 1 rertger an haar grote nik.— Prinses Rozemarj is vrede te brertgep in allg landen prins Ernst en prins Edward gaan vol goede moed de wereld in. Ieder gaat zijn eigen weg. In het tweede bedrijf verschijnt een troubadour op het toneel verge- zelf van elfjes. Ze ontmoeten op een kruispunt van wegen prinses Roze marijn, die met haar hofdames naar het zonnige Zuiden trekt om daar de mensen vrede te brengen. Hun opvattingen stroken niet met elkaar en daarom gaan ze ieder huns weegs. Dan komt prins Edward met zijn soldaten en een aantal verpleegster tjes het toneel op, zelfs een levende toonladder komt er aan te pas. Ook, zij kunnen echter niet samenwer ken. Maar nu verschijnt prins Ernst en samen met de zustertjes trekt hij door de landen om een blijvende vrede te brengen. Een alleraardigst elfenballet besluit het 2e deel. Het derde bedrijf speelt in de tuin van het koninklijk paleis. De klein kinderen zijn van hun reis terugge keerd en vertellen hoe het ze ver gaan is in dat jaar. Wie zal de troon opvolger zijn? Achtereenvolgens verschijnen nu voor het voetlicht Italianen, Japan- nezen, Turken, Russen, Spanjaarden, Indianen, Negers, en Hollandse boe ren en boerinnetjes, in hun fleurige costuums. Dan komt ook Maja met haar elfjes weer te voorschijn en ver telt een verhaal. Met prins Ernst zingt ze nog een mooi duet, waarna de gehele bonte schaar het slotkoor zingt. Het geheel belooft een zeer bijzonderen avond te worden, waar aan ruim 100 personen medewerken. Wij wensen het Veenendaals Kna pen- en Meisjeskoor veel succes toe. bediening in de Ned. Herv. Kerk, was zijn eerste standplaats de ge meente Wijngaarden bij Sliedrecht. Toen Ds. Van Wijngaarden in 1941 zijn ambtsjubileum vierde, heeft hij dat gedaan in het midden der ge meente van Wijngaarden. In 1918 kwam hij in Den Ham om in 1920 deze gemeente te verwisse len met die te Mastenbroek. Ook daar duurde het niet lang want in 1926 deed hij zijn intrede te Lin- schoten. Van hier was het dat Ds. Van Wijngaarden naar Veenendaal kwam om door de, door zeer velen nog niet vergeten Ds. Jongebreur, te worden bevestigd. Zoals wij vernomen hebben zal Ds. Van Wijngaarden Zondag 1 Juli in de kerk aan de Markt een gedach tenisrede uitspreken ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. Konden wij laatst spreken van dat de Dijkstraat de vlag kon uit steken omdat binnen afzienbare tijd de verschrikkelijke wegmisère aan de toegangsweg naar hier tot het verleden zou gaan behoren; de laat ste dagen dreigde deze vreugde te gaan luwen. Het was in November vorig jaar dat de Geerseweg werd opgebroken en het grote leed begon. Een ver schrikkelijk natte winter met bijna niet te overwinnen modder en uit gestrekte platten weid doorge maakt. In deze zomertijd is het pad weer onbegaanbaar door de rulheid van het droge zand. Weer of geen weer er was meestal geen doorkomen aan. Gelijktijdig met de wegen wel ke gelegd zullen worden in de thans in aanbouw zijnde straten, werd ook de aanleg van de nieuwe toegangs weg van de Dijkstraat voor enige weken terug aanbesteed, en dat met de bepaling dat deze toegangsweg 't eerst gelegd moet worden wegens de toestand hier. De plannen zijn klaar, de aanbe steding heeft plaats gehad, er is een aannemer; de Raad gaf crediet voor de uitvoering. Maar nu blijkt dat de gemeente niet kan beschikken over het benodigde geld, een bedrag van 400.000.-, door de grote schaarste op de kapitaalmarkt en zo werd het begin van de uitvoering der plan nen weer uitgesteld'. De Dijkstraat leeft dus intussen alweer in hoop en vrees of de zolang- verbeide bestra ting nog wel eens- zal komen. Gelukkig zijn wat betreft de fi nanciering de berichten van de laat ste dagen- zeer gunstig, want de mi nister heeft dézer dagen voor wo ningbouw en- wegenaanleg een be drag van 250 millioen gulden weten te verkrijgen tegen 4 rente. De mogelijkheden om met deze rente voet het voor de wegenaanleg in Veenendaal benodigde geld vrij te krijgen, zijn hierdoor zeer gunstig geworden. De Dijkstraat behoeft dus nog niet te wanhopen, want het zal nog weer meevallen. SANAPIRIN keert pijnen, maakt fit en veerkrachtig Ter viering van de verjaardag van Z.K.H. Prins Bernhard heeft het be stuur van de vereniging „Oranje dag" het navolgende programma vastgesteld, bij de uitvoering waar van het zich naast de medewerking van de plaatselijke muziekvereni gingen ook o.m. die van officieren en manschappen van het Regiment Zware Luchtdoelartillerie „Rhenen" heeft weten te verzekeren. Vrijdag 29 Juni 1951: 9 uur: Vlaggenparade voor het ge meentehuis. Na de plechtige vlag- hijsing mars van het Regiment „Rhenen" met zijn drumband door de gemeente; 2.30 uur: Aanvang op de Veer- weide van een sportmiddag. Voet bal-, volleybal- en atletiekont moetingen tussen militaire groepen en groepen uit Rhenens politie, ge- meentepersoneel en schooljeugd. Eind omstreeks 4.30 uur. Toegang voor iedereen vrij!! 7 uur: Muzikale rondgang van de Mondaccordeonvereniging „Kunst en Vriendschap" met medewerking van padvinders en verkenners en wan delverenigingen. Vertrek bij de brandweerkazerne. 8 uur: Concert in het Kon. Elisa- bethplantsoen door de muziekvereni ging „Oefening Baart Kunst". 9 uur: Taptoe eveneens in het Kon. Elisabethplantsoen door de drumband van het Regiment „Rhe- nen"„ in samenwerking met de mu ziekvereniging „Ons Genoegen". Vanaf 23 Jnni verkrijgbaar: DR. J. WATERINK in het publiek en binnens kamers met vele foto's. Prijs geb. I 5.40 Dit boek mag in geen gezin ontbreken.

De Vallei | 1951 | | pagina 1