jfowSmrt Let op het hand i Oxforè St. fijcolsasophomsi! Wasdag Reclame GEHA - Hoogstraat 7 mees- en miaskuipen Ad. Vermeulen sprak voor N.V.V. Weer Rhenense Zeepkist-races? Predikbeurten Rhenenaren: behoedt "R.T.V." voor ondergang DE ROOI's GESCHENK? Assurantiën, Hypotheken en Schattingen. VAN 3-1Z NOVEMBER 2.99 2.54 1263 9.44 10.21 11.10 12.- Wasborden Droogrekjes, 3-delig Wringerblokken Wasketels 40 cm. 42 44 46 Emmers m. 30 cm. voor 3.45 Wringers vanaf 45.- Parnell wasmachine met electr. wringer en pomp 660.— Thor Automagic met centrifuge en dubbel - werkende pomp lUd£).— R. VAN WIJK, Kuiperij GEVRAAGD: voor dag en nacht, door Mevrouw H. G. Hey, „De Hoeve", Kerkewijk 173. ALBERT HEIJN GOEDKOPER! DE VALLEI Uw blad Specialiteit in Wijnen en Likenren. VAN HEES voox Mnsiek DIVERSEN Onze goeie gemeente heeft weer eens in de wijde omtrek de aandacht gehad. Daar is geweest de Najaarsactie van onze volijverige Winkeliersver eniging. Die actie mag zeker wel ge slaagd heten, want drommen van mensen hebben zich bewogen langs de helverlichte zaken in de winkel straten. Natuurlijk waren dat niet allemaal kopers, maar het spreek woord zegt: Waar het volk is, daar is de nering. Waar aan het eerste is voldaan, zal het ook met het tweede wel losgelopen zijn. Jammer, dat ik er bekaaid ben af gekomen. M'n vurige hoop op een nieuwe fiets is in rook vervlogen. Zelfs geen taart viel me ten deel. niets, maar dan ook niets. Nu troost ik me maar met de gedachte: onge lukkig in het spel. gelukkig in de liefde, wat natuurlijk weer niet zeg gen wil, dat alle prijswinnaars onge lukkig in de liefde zouden zijn. Veenendaal heeft echter ook nog in een ander opzicht de belangstel ling gehad. Niet minder dan drie in braken in één nacht en voorzbver ik weet, van de daders nog geen spoor. Enige dagen later in Driebergen het zelfde lugubere bedrijf, 't Schijnt, dat al die inbraken gepleegd werden door dezelfde booswicht (en). Hij heeft (of zij hebben) bij zijn (of bij hun) inbraken meest gespeculeerd op het niet voldoende afsluiten van deuren en ramen door de bewoners alvorens de nachtrust te zoeken. Een gewaarschuwd mens geldt voor twee en het is nu zaak gren dels en sloten te inspecteren om on gewenst bezoek te voorkomen. Moeten ze eventueel vernieuwd worden, dan kan men bij mij terecht tegen concurrerende prijzen en toch degelijk materiaal. Ja, 't is tegenwoordig een wereldje van je welste. Het kraakt aan alle kanten. In Korea zijn de partijen nu aan het onderhandelen over een wa penstilstand, maar van opschieten is niet veel te merken, wel van schie ten. Dat gaat lustig verder en het kost elke dag zoveel slachtoffers. Engeland heeft het aan de stok met Perzië en Egypte. In z'n geschil over de olie met Perzië heeft het een lelijke pijp gerookt, want het is die olie kwijt, voorgoed kwijt en dat be tekent het verlies van een rijke bron van inkomsten. Het echec, dat Engeland in Per zië leed, gaf Egypte moed om ook tegen dit land van leer te trekken. Het scheurde het verdrag van 1936 aan flarden en zei op hoge toon: Geen Engelse soldaat meer in Egyp te of aan het Suezkanaal en Soedan in het stroomgebied van de Boven- Nijl is voortaan van ons. Non, dat werd onze buurman over Het Kanaal toch te gortig. Hij zette de tanden op elkaar en toonde de op standige koning Faroek de gespierde vuist. De bevelhebber der Engelse troepen in Egypte zei in dat land te zullen blijven totdat de Egyptena- ren hun verstand zullen weergevon den hebben. Dat is tenminste man- In de geheel gevulde zaal van het Luxor Theater opende de voorzitter van N.V.V.-Bestuurdersbond. de hr. Verkuijl. gisteravond een propagan- davergaaering. waar als spreker op trad. de heer A. Vermeulen, secre taris van het N.V.V. en waarbij me dewerking werd verleend door de plaatselijke afdeling van de zangver. ..O.B.K." en het cabaretgezelschap Zoekt U een Neem dan 'n Uw Boekhandelaar levert U graag. nentaal. Ik ben geen politicus, maar ik durf toch wel te beweren, dat de kansen voor Egypte er niet beter op geworden zijn nu in Engeland Win ston Churchill aan het roer van Staat komt te staan. Die kennen we niet alleen vanwege de dikke siga ren, die hij behagelijk de lucht in- wolkt, maar vooral als de man van courage,, inzicht en doorzettingsver mogen. Men zegt, dat Churchill ook eens wil gaan praten met Stalin, samen met Truman. Geen gek idee, want ik denk, dat de Russische Beer achter het ijzeren gordijn zo langzamerhand wel zal begrijpen, dat hij achter dat gordijn moet blijven vanwege dat gezanik met die atoombommen. Dat gemene goedje is in staat je met een heel leger van de vlakte te blazen en het spot met alle kansberekenin gen. De hoge heren moeten gaan pra ten. Laat ze in vredesnaam maar gaan praten, want dan vechten ze tenminste niet. Grotewohl, de Russische zetbaas in Oost-Duitsland wil ook praten met Adenauer van West-Duitsland over de éénwording van het Duitse rijk. Het wil niet erg vlotten, want de Duitsers van het Westen voelen er bitter weinig voor bij een moge lijke hereniging met hun Oosterse volksgenoten gemuilkorfd te worden. Aardig is het fabeltje, dat een Berlijns blad zijn lezers opdiste. Grotewohl en Adenauer zitten heel knusjes aan de oevers van de Elbe, de grensrivier tussen W. en O. Duits land, te hengelen. Adenauer haalt de ene vis na de andere op, maar zijn collega krijgt zelfs geen beet. Grote wohl meent, dat hij verkeerd zit, waarop Adenauer voorstelt van plaats te verwisselen. Dat gebeurt dan. maar het geeft niet. Het geluk blijft aan de kant van Audenauer en Grotewohl blijft pech houden. „Het moet aan de hengel liggen," zegt dan Grotewohl. Ze verwisselen van hen gel, maar weer zonder resultaat. „Het zit 'em in het aas," meent Gro tewohl. Doch ook dit helpt niet. Teneinde raad vraagt hij: „Wel, dier bare collega, hoe kunt u dit verkla ren?" Dan lacht Adenauer fijntjes en hij zegt: „Het is heel eenvoudig. Bij u durft niemand zijn mond open te doen. Hoe kun je dan verwach ten beet te krijgen?" Is 't ie goed of niet? JAN SMIT. van Gerrit Lindenberg. De heer Verkuijl wees er op dat deze avond gehouden werd in het kader van de grootscheepse winter- act ie van het N.V.V. Spreker bracht verder dank aan het N.V.V. omdat het op initiatief van deze was dat de werkloosheidswet tot stand kwam die dan begin volgend jaar zal gaan werken. Na het zingen van enige strijdlie deren door „O.B.K." begon de heer Vermeulen zijn propagandarede. De heer Vermeulen herinerde aan de gedachte zoals die voor een jaar nog heerste, n.l. dat ons land in het jaar 1952 de gevolgen van de oorlog wel te boven zou zijn en dat wij het dun zonder marshallhulp zouden kunnen stellen. De steeds groter wordende productie, zo werd ge meend. zou ook ten goede komen aan de arbeiders. Korea is er echter tussen gekomen. De vrije wereld kwam in verzet te gen de verdere agressie van Rus land. Argressie die ook zeer gevaar lijk dreigt vlak aan onze grenzen, want wij zitten niet zover van het ijzeren gordijn vandaan. Onze vrij heid en de vrede loopt gevaar. Rus land dat zich niet aan afspraken houdt en alleen maar rekening houdt met de wapenkracht van de vrije we reld, zullen wij moeten tonen dat wij onze vrijheid met de wapens zullen verdedigen. Wij doen het niet graag, wij zullen ons krachtig en snel moe ten bewapenen. Korea was eveneens oorzaak van grote prijsstijgingen op de wereld markt. Wij moesten in het buiten land weer veel duurder kopen en wij hadden toch al geen cent meer. De strop voor ons land is enorm ge weest en de hoopvolle vooruitzich ten zijn in rook opgegaan. Ons volk is niet militaristisch. Maar ook wij moeten nog een steen tje bijdragen in de verdediging van de westelijke vrijheid. Men kan zeg gen, laat liet rijke Amerika het maar opknappen, maar Amerika heeft al Fa. MULDER Zn. Tal. 860, Kerkewijk 193, Veenendaal steeds de spits moeten afbijten en ook krijgen wij enorme hulp in het beschikbaar stellen van wapens. We mogen wel verwachten dat de in ternationale prijzen weer gaan da len, maar de strop hebben we te pakken en hoe raken wij die kwijt. Wanneer een minister van produc tie niet anders doet dan aanbeve lingen geven en vergaderingen be zoeken dan komen we er zeker niet. Wij arbeiders hebben groot belang bij een herstel van onze benarde fi nanciële toestand, maar het gaat niet aan, de arbeiders op te jagen tot gro tere productie door een langere werkweek in te stellen. Wij hebben lang genoeg moeten vechten om het tot die 48 uur te brengen. Alleen met redelijke, mogelijkheden kan men meer van de arbeider vragen om zijn steentje in de nationale inspanning bij te dragen. Toch heeft die arbeider het idee van dat hij geplukt wordt en de rijke nog gespaard. Dat komt omdat er nog steeds niets terecht gekomen is van de 25 investeringsbeperking. Alleen hiermede en door minder uit te geven en door de veel voorkomen de verspilling tegen te gaan, kan ons land er weer bovenop komen. Maar niet overal ontzegt men zich Bovenstaande foto herinnert ons nog weer eens aan de zeepkistraces, die in Rhenen door de Macro werden uitgeschreven en waarmee Rhenen de primeur had van deze sport voor Nederland. Duizenden Nederlanders waren naar de Thijmse Hught gekomen om er getuige van te zijn. Thans doen geruchten de ronde, dat de Macro voor het volgend jaar wederom plannen koestert. Er hangt echter nog een geheimzinnig waas omheen. VERVOLG van p»g. 1 500 gezinshoofden van Gelders Vee nendaal richtten naar aanleiding van dit besluit een adres tot het gemeen- Nadien werden nog verschillende pogingen tot grenswijziging onderno men. Zo werd in 1932 op Gelders een comité van Actie opgericht met het doel Gelders-Veenendaal bij Stichts te krijgen. 21 Juli 1932 verzond het comité een adres aan Ged. Staten van Gelderland en Utrecht uit naam van 1064 ingeze tenen van Gelders met het verzoek dat Gelders bij Stichts zou komen. Ook de kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente betuigde instemming met dit adres. In diezelfde tijd is er ook nog door de inwoners van het Veenendaalse ge- onnodige uitgaven. Wij eisen daar om voor dit jaar 50.000 nieuwe wo ningen inplaats van 40.000. Ook wil len wij naar een winstdeling in de vorm van een speciale winstheffing, die gestort wordt in een grote pot walke arbeiders ten goede komt. Niet om dat geld op te maken, maar ter vergroting van de sociale zeker heid. De ouderdomsvoorziening moet nog steeds definitief worden. Men kan dan spreken over de socialisti sche gelijkmakerij, waarbij de indi vidueel in het gedrang komt, maar, zo zeide spreker, ik heb altijd ge leerd dat rechtvaardigheid alleen kan komen bij gelijkheid. De gelijk heid waarbij ieder gelijke kansen heeft van zijn leven te maken wat hij ervan maken wil. Voor de naaste toekomst verwacht spreker weer ingrijpende prijsstij gingen, maar het N.V.V. zal er op toezien dat d'aaTvoor cfë nodige com^ pensaties zullen komen. Zolang wij medezeggenschap heb ben in de regering zullen wij er voor waken dat er geen werkloosheid komt. De tijd is weer aangebroken waar in wij weer grotere weerstand zul len ondervinden bij het bepleiten van onze belangen, zo ongeveer besloot de heer Vermeulen zijn toespraak en een krachtig applaus uit zijn ge hoor, volgde hierop. H*t Deskundigst adres ioor Theorie le» Muziakichool ,,Ar» Musics KOR DIJKSTRA deelte van Renswoude een dergelijk adres tot Ged. Staten van Utrecht ge richt. 11 Februari 1941 deelden Ged. St. van Utrecht mede, dat in beginsel overeenstemming was verkregen om trent een ontworpen nieuwe grenslijn tussen deze gemeente en de gemeen ten Ede, Rhenen en Renswoude. Tenslotte kwam het zover dat de grenswijziging op 1 Mei 1942 een feit zou worden.. De ontwerp-beschikking van de secretaris-generaal van Bin nenlandse Zaken was reeds van Ged. St. ontvangen. Maar verder is het ook toen niet ge komen. RENSWOUDE. Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur Ds W. Hop. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur Ds D. G. Molenaar. VEENENDAAL. Ned. Herv. Kerk 9.30 uur Ds v. Wijngaarden, 5 uur Ds Bakker. Julianakerk 9.30 uur Ds Bak ker, 5 uur Ds Vroegindewey. Vredes- kerk 9.30 uur Ds Vroegindewey, 5 uur Ds v. Wijngaarden. Veeneind 3 uur Ds Vroegindewey. Woensdag 7 Nov. 7.30 uur dhr Zwijnenburg van Utrecht. Dijkstraat 2.45 uur Ds v. d. Peut van Eist. Sola Fide 10 uur Ds N. van 't Hof van Tiel, 5.30 uur Dr J. G. Thoo- mes. Ger. Kerk 9, 10.30 en 5 uur Ds v. d. Brink. Ger. Kerk (Onderh. art. 31 K.O.) Kleine Zaal geb. Sola Fide 8.15 en 3 uur dhr Veenkamp van Amersfoort. Chr. Ger. Kerk 9.30 en 5 uur Ds Slofstra. Ger. Gem. 9.30 en 5 uur Ds Kok. Ger. Gem. (Geb. Eltheto) 9.30 en 5 uur leesd. Donderdag 8 Nov. 2.30 en 7.30 uur Ds v. d. Woestijne van Barneveld. Dankstond v.h. gewas. Leger des Heils Zaterdagavond 7 uur Straatzang, Zondag 10 uur v.m. Ilei- ligingsdienst, 7 uur n.m. Openl. samen komst. 8 uur verl. samenkomst. Ned. Prot. Bond 10.30 uur Ds De Wolf van Enschede. RHENEN. Ned. Herv. Kerk 10 uur Ds N. Kooreman, 5 uur Ds H. v. d. Linden. Ger. Kerk 9 en 3 uur Ds Vol- ten. Oud Ger. Gem. 10 en 3 uur leesd. Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 en 5 uur dhr Bos van Oldebroek. Donderdag 8 Nov. 7.30 uur Ds v. d. Ent Braat van Opheusden Dankstond voor het gewas. ELST. Ned. Herv. Kerk 10 uur Ds v. d. Peut Bed. H.D., 6 uur Ds v. d. Peut. Woensdag 7 Nov. 7.30 uur Ds v. d. Peut Dankstond v.h. gewas. Ger. Gem. leesd. Woensdag 7 Nov. 2.30 en 7 uur Ds Heerschap van Wageningen Dankstond v.h. gewas. OVERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur dhr v. Noort. Oud Ger. Gom. 10 en 6.30 uur Ds Blaak. Maandag 5 Nov. 2.30 en 7 uur Ds Blaak Dankstond v.h. gewas. ACHTERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur dhr v. Viegen. EDERVEEN. Ned. Herv. Kerk 9.30 en 2.30 uur Ds Treure. Woensdag 7 Nov. 2.30 en 7.30 uur Ds Treure Dank stond v.h. gewas. Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesd. Woensdag 7 Nov. 7 uur Ds v. d. Woestyne van Barneveld. AMERONGEN. Ned. Herv. Kerk 10.45 en 6 uur Ds De Groot. Ger. Kerk 9.15 en 4.30 uur Ds Zwaan. De Rhenense Toneel Vereniging „RTV" geeft op Zaterdag 10 Novem ber a.s. de openings-uitvoering van dit seizoen in gebouw „Irene" met de prachtige tragedie in drie bedrijven, getiteld „De Vlucht naar de Evenaar". We mochten een onderhoud hebben met de regisseur van dit Rhenense dilettanten-gezelschap de heer Joh. Drost. „Het wordt werkelijk een schitterende avond", zo zei de heer Drost. „Ik zeg dit niet om de toneelliefhebbers om de tuin te leiden, maar „RTV" verdient ons aller belangstelling. Zij, die de avond niet bezoeken, zullen veel missen." Wanneer de heer Drost dit zegt, kunnen we er van op aan, dat het toneelstuk ook inderdaad de moeite waard zal zijn. vonden een bezoek waard zijn. U zult zich afvragen, wat heeft dit alles te maken met de ondergang van deze vereniging? Welnu, dat is met een paar woorden gezegd. Haar leden willen het culturele werk. dat voor ons ontspanning betekent, niet graag opgeven. Doch. wanneer men geen belangstelling toont, zullen zij noodgedwongen het bijltje er bij neer moeten leggen. De hoge zaal- huur speelt ook „RTV" parten en de uitvoering kan slechts door meer dere gevolgd worden, wanneer de opkomst van het publiek goed is. Wij kunnen dan ook niet genoeg op het hart drukken: bezoek deze Aiii-vnering. - LI zult er geen «pij-t vna« hebben en een Rhenense vereniging kan haar mooie werk voor ons blij ven voortzetten. Vele oude bekenden spelen mee in „De Vlucht naar de Evenaar". De namen van de dames Leccius de Ridder-Strelin, Leo Veenstra- Baas, Nelly Ornée en Gré Hoogda- lem-v. d. Sloot en van de heren J. H. v. d. Oosterkamp, Jan Demont, Joh. v. d. Berg Sr., T. Pleijler, F. Meij en W. A. v. Hoogdalem zeggen ons toch nog heus wel wat! Uw Oxford<ostuum is ou ge maakt volgens ha Amerikaanse systeem van dc „balanced tailo ring'' de perfecte combinatie van machine- en handwerk. Deze meesterlijke coupe kan nooit door dc levenloze machine alléén tot stand worden gebracht.... dc „finishing touch" geschiedde volgens de echte kleermakers- methode. Met dc hand! Dit najaar wist Oxford dc hand te leggen op zeldzaam mooie, 100 °/0 zuiver wollen stoffen. Uw Oxford, met echt kameelharen binnenwerk, is blijvend van pas vorm! HIREN- FN JONGENSKLEDING Oxford, 't voordeligste in de kwaliteitsklasse VEILING LEERSUM Notaris D. S. VINK te Amerongen zal Woensdag 7 November 1951, te 11 uur, ln Hotel „Damlust", openbaar verkopen: 2 villa's met garage's en bos- terreln, Maarsb.weg 65 en 67, reap, groot 27.10 A en 21.30 A en verhuurd voor f37.93 en f29.75 p. mnd. Een huis w. I. 2 woningen met grond, nabij de Scherpenz.weg 7 en 9 groot 42.30 A, verhuurd voor reap, f2.50 en f4.- p. w. Een du bbel woonhuis met schuurtjes, Middelweg 21 en 23, groot 5.45 A. Elke woning ver huurd voor f4.05 p.w. Bericht: Dinsdag van 2-4 uur Betaling10 December 1951 PRIMA en andere kuipen en tonnei^ Dinsdags op de Markt Veenendaal. Bloemendaalsestr43, Amerfoort Yleitt QienMade MAAKT U HET LEVEN Bij vonnis van de Arrondisee- ments-Rechtbank te Utrecht d.d. 31 Oot. 1951 werd JAN DE JONG. Koopman, Molenstr. 67 te Vee nendaal in staat van faillissement verklaard, met benoeming van Mr. M. B. van de Werk tot Rech ter Commissaris en met aan stelling van Mr. J. Deen, Nieuwe- weg 10 te Veenendaal, tot curator. b'Aaaq, en jïanAad Gevr. een nette jongen 14 jaar. van .ooten's Bakkerij Hoofdstr. 96. Vulkachel te koop midd. maat voor huis k. Gr. v. Prinsterstr. 12. Woningruil. Aangeboden woning met grote tuin. gelegen aan de Nieuweweg, lage huur, in ruil voor (liefst) beneden woning op Gelders Veenendaal. Br. onder nr. 956 a.h. bur. v.d. blad. Gevraagd gem. kazner met gebruik van keuken. Brieven or.der no. 864 bur v d blad. Wie kan een Leerl. verkoop- ■ter plaatsen? T. van Selm, Achterb.str.w 63, Rhenen. Biedt zich aan meisje voor 3 dagen tb de week. Meikade 41 Ederveen. Gevreagd een net meisje s'morgens van 8-12 en Vrijdags geh. dag. Mevrouw de Man, Beatrix8traat 66. Te koop wegen* overcompleet prima dames rijwiel (oompleet met verlichting) Prijs f 66. Lertkslaen 15. Schnur gesch. voor klppenh. te koop maat 3x4 m. ged. m. asbest platen. Sav. Lchmanstr. 113 Flinke werkster gevraegd voor 2 hele- of enkele halve dagen per week. Mulder, Vendelseweg 36. Woningruil bovenhuis Dennen laan tegen woning elders in Veenendaal, liefst zuid Brieven onder no. 966 bur v. d. blad. Wegen9 vertrek aangeboden, van verloofd paar, 2 nieuwe fauteuils met 4 stoelen, be- lichtigen na 18 uur, Buurtsteeg 46, Veenendaal. Wij hebban nu reeds een grote sortering Chocolade figuxen letters in de merken Victoria en Ringers LEVENSMIDDELENBEDRIJF Groenel. 56 - Veenendaal PIANO'S - ORGELS TOKKELINSTRUMENTEN EN GRAMOFOONPLATEN Tel. 732 Markt 3 Te koop een z. g. a. n. kinder wagen (Engels model). W. Spies Keucheniusstr. 8. Woningrnil. Aangeboden Woning van KI. Kater str. huur f 5.90 water Inbegrepen voor kleiner woning Br.onder no. 965 bur. v. d. blad. Te koop aangeb. i.g.at. zijnde Transportrijwiel, 2 electrische motoren (licht) P-K- en 3/4P.K. (kracht 220 volt) en aanhang- wagentje voor achter fiets. J. van Renselaar, Munnikenweg 1, Veenendaal. Woningruil. Aangeb. arbeiders woning, Heuvel 9, voor nieuwe woning. Wegens huwelijk der tegen woordige nette Dienstbode ge vraagd, boven 18 jr. Br. onder no. 867 bur. van dit blad. Te koop een verplaatsoaar overdekt fietsenrek voor 36 fietsen. P. de Jong, Pr. Bernhard- straat 231. Te Koop lange bruin lederen- jas in staat van.nieuw maat 50.- 52. Brieven onder letter D aan Reel. bur. J.Baars. Rhenen. Te koop Slednivon l-l, Nor wich en 2-2,Eksterkroppers, ln één koop f 25.ook per paar, en kippenhok voor 10-15 kip- pen P.eUkaanstr. 22. Voor verhuur van Stoelen, Dissen en Serviesgoed naar Dirk van Asselt, Dennenlaan 38 Tel. 779 en G. Gerritsen. Juliana- straat 81, Tel. 365. Alles gratis thuisbezorgd. Gaat U Verloven doe het dan met ringen van DE WILDI te Veenendaal. die sijn goedkoDer. Wij leveren: Houten Garages, Werkplaatsen, Schuren, afm. 3x4 f 420.—, 4x5 f 540.—, 6x6 f660.af fabriek. Tevens Hou ten woningen, Weekendhuisjes Vergaderlokalen en alle moder ne gebouwen door geheel Nederland. Fe. Heko, Stations weg 353, Tel. 263, Scherpenzee (Gld.). Voor Uw oud goud oelalen wij de hoogste prijs. DE WILDE, Hoogstr. 8. Veenendaal. Hout, Hout. Tnans voorradig grotepartijen balkhout, planken, deuren ramen, dakpannen, enz. enz. Bart van EasenNieuwe weg, Tel. 434, Veenendaal Vóór net huren van stoeien, dissen, glas- en aardewerk naar J. Kool, Holleweg D120, Tel. 566. Alles prima materiaal en gratis thulsbesorad. Dag m dag uit kunt U plezier hebben van Uw polshorloge, maar let op dat het van De Wilde te Veenendaal komt. Die gijn beter. Gevraagd een schrijfbureau, liefst met 2 stoelen. Brieven onder nummer 968 bur. v. d. Blad. Gevraagd net Meisje boven 18 jr. Anbeek van der Meijden, Nieuwewea 46, Veenendaal. Te koop gevraagd ln goede staat zijnde plano. C. Wol- dinga Rijksweg 49. De Klomp. Wij kopen en verkopen allerlei, doch alleen nette meubilaire goederenthans aangeboden: Haarden, Kachels en Fornuizen, Hand- en Trapnaaimachine, Cylinder en Ministré schrijf- bureaux. Divans, Buffetten, Dressoirs, Theemeubels, Pinant- kastjes, Fauteullstel en diverse stoelen, alle soorten tafels, Re- gulateurklokken met bimfcem- slag en Pendules, Ledikanten en spiralen, waarbij 1 pr. En gelse v.a. f 12.—, Commode, Box en Kinderstoel, enz. enz. Alles in prima staat en tegen scherp concurrerende prijzen, v.o. bekende adres M. Vlas tuin, Nieuweweg 60, Veenendaal. Heeft U moeite met net opstaan? Met een wekker van DE WILDE zal het heus wel gasn.

De Vallei | 1951 | | pagina 2