mv Smit Levensaders van de Grebbestad uieueriien Jas. fieheniau n.u. Flinke MEISJES B. UERSTEE6 S Lederen Jassen Lederen Jehhers ABRO 0 RU HUI ER HEK trfanéeetct Van Fruittentoonstelling j ii» swait KINDERSCHOEN TE K OOP Hei Amerikaans Leoerooedereniiuis. Predikbeurten Wat?? in de Gelderse Vallei geen goed fruit? Fruitteeltdag SnèLt"61' om 2 uur'in het te BARNEVELD op 14 - 15 -16 November a.s. in de Nienwe Eierhal. Fruit - Land- en Tuinbouwwerktuigen - Gereedschappen. a van den Brandhof nny Engelen Christoffel :etbakkerij J. NIESSEN lannenkoor »De Veenzangers« op Zaterdag 8 Dec. in het ver. ge bouw a/d Eikenlaan. Aanvang 8 uur. ziet en hoort het populaire gezelschap Het Mannenkoor brengt enkele kluch tige liederen. legangskaarten f 2.50 eerste rang en 1.— 2e rang. Verkrijgbaar bij B. VAN HEES, Markt N. VAN WALSUM, Julianastraat 21 M. v. d. WEERD, Sav. Lohmanstr. 26 vragen enige ■mf£A/ Dan een paar „Duifjes" Kinderschoenen Mooier en voordeliger dan anderen. Geheel nieuwe collectie Alleen bij: SCHOENHANDEL Hoofdstr. 56-60 - Tel. 694 net iemand HUIZE SCHUURING HOOFDSTRAAT 87 zoekt kennismaking badkamer, keuken, kel der en 9 kamers. Mooie stand. Te betrekken tegen ruil van kleine huur woning, liefst tussen Utrecht en Arnhem. Br.:No. E-8641, Adv. Bur. ALTA Utrecht. VAN HEES voor Muziek Gevraagd: Ylet £)agmeLój,e, per 1 Dec. Mevr. H. G. de Ruiter-Hupkes, Nieu- weweg 7. VERLOREN woonruimte SPECIALE AANBIEDING vanaf F 125 vanaf F 98.— N.V. De Landbouwbank - Utrecht UAaag. en JtanJbwt DIVERSEN ERFHUIS ALTIJD FIT. dank zy/iet afaoupea FIRMA l mn TELEPOON 733 Voor eenSINT-NICOLAAS GESCHENK, dat wordt ge waardeerd, naar: Vanmorgen kwam mijn buurman bij me inlopen. Ik zag aan zijn gezicht, dat er iets bizonders was. „Kerel," zei hij, „je krijgt een mooie kans lid van de Tweede Kamer te worden. Je houdt nog al van politiek en je weet er ook heel wat van. Ze willen een Tweede Kamer van 150 leden, dus 50 er bij en jij kunt dan wel één van die 50 wor den." „Moet je geloven," wierp ik tegen. „Heb je dan niet gelezen, dat je straks al lid kunt worden, wanneer je 23 jaar bent. Ze kiezen natuurlijk van die jonge broekjes, want ouwe heren zit ten er al genoeg in dat hoge college. Vrai-tg je mijn opinie, dan moet ik eerlijk bekennen, dat ik niet begrijpen kac/ttf men er toe komt de mogelijk heid te c?enen al op zo jeugdige leef tijd op hei groene kussen te komen, 't Is toch geen voetbalvereniging! Een volksvertegenwoordiger moet toch ie mand zijn met een brede kijk op het rijk geschakeerd^ politieke leven en met een gezond inzicht in de veelheid van de maatschappelijke verhoudingen. En geloof jij, buurbnan, dat dat ver wacht kan worden v^n jonge mensen van 23 jaar? Als ik hed. mis heb, waar om blijft men dan eiser^, dat je 30 jaar moet zijn om lid van de'.Eerste Kamer te kunnen worden? Dat I snap ik dan niet." „Nou Jan," zei m'n b „je kunt praten wat je blijf jou geschikt vinden otai nog eens Kamerlid te worden." EiA daarmee zwaaide hij af. Ik ben toen over het geval' nog wat door blijven piekeren. Dat ze van de 100 er 150 wiülen ma ken en van de 50 van de EerstiV Kamer urman nog, il, maar ik 75, dat kan ik je ons land me dan is er gee; woordiging nu eens Zw heeft van telt echt komt m 170 lecl ons lan als wij mers eenkorfli en één r gelijk naties, ftegen- eem elft Wanneer zal Rhenen een nieuwe brug krijgen? Deze vraag is al ontelbare malen schouderophalend beantwoord. In de regel is daarmee het onderwerp „Spoorverbinding" weer van de baan. Maar al staan dan alleen nog maar afgebrokkelde brugpijlers te zieltogen in het eeuwig stromende Rijnwater en op de altijd groene uiterwaarden, we mogen nimmer uit het oog verliezen, dat onze gemeente tot op de dag van vandaag nog wel degelijk een spoorverbinding heeft! Niet zo als vroeger. Toen reden er ongeveer 40 treinen per dag, zowel voor personen- als voor goederenvervoer en werd de stilte van iedere nacht weer opnieuw verstoord door het monotone gedaver van honderden trein wielen op de ijzeren staven van de spoorbrug. Wreed verstoord? Dat zijn eigenlijk niet de juiste woorden. Want wie hoorde dat gedreun eigenlijk nog? Het was eerder een vertrouwd geluid geworden. Een geluid, waarop we als het ware rustig konden inslapen om krachten te verzamelen voor een nieuwe dag. Hadden we dat geluid maar weer terug. Wanneer? We komen ongemerkt toch weer toe aan dat schouderophalen. TOENEMEND GOEDERENVERVOER. Maar, al betreedt dan geen enkele reiziger meer het stationsgebouw, er is zeker nog bedrijvigheid waar te némen, want dage lijks komen en gaan er nog twee goederentreinen. Dat goederenvervoer is zelfs toegenomen. Een gevolg van de industrievestigin gen in de naoorlogse jaren. Vooral de aan- en afvoer van stukgoederen heeft een grotere vlucht geno men. Het is niet bij de goe der entreinen gebleven. Ook de wegtractie van Van Gend en Loos spreekt een hartig woordje mee. Voor al voor de stukgoederen. De treinen bestaan uit wa gonladingen, waarmee ko len, veevoeder, bouwmate rialen, kunstmest etc. wordt aangereden. Officië le cijfers mochten ons niet worden genoemd, maar wel weten we dat het maande lijks in de tonnen loopt. Enkele dagen geleden is de goederenloods verbouwd, waardoor meer opslag ruimte werd verkregen. Dit behoeft men toch niet te doen, wanneer het berg afwaarts ging! We hebben al even het eeuwig stro mende Rijnwater aangeroerd. Ook dat is voor onze gemeente een gelukkige omstandigheid, bevoorrecht te zijn door de ligging aan een groot vaar water. Helaas is ook over de rivier geen sprake meer van personenver voer. De schitterende dienst van de Rederij Akkerman moest noodgedwon gen haar ruime salonboten opleggen. Hier dus hetzelfde beeld als bij de spoorverbinding. Maarook de aan voer van goederen mag hier niet uit het oog worden verloren. In de eerste plaats ligt daar het stei ger aan het Veerplein. De afdeling Foto-boven: Het peil aan de loswal wordt door middel van baggermolens in stand gehou den. Zeer binnenkort zal men dit beeld weer kunnen zien. Foto-onder: Bedrijvigheid aan de loswal. Voor de aardigheid kozen we een voor oorlogse foto, omdat op de achtergrond de onbeschadigde spoorbrug nog is waar te nemen. aan woningen, maar als hij om geld voor woningbouw aanklopt bij zijn collega Lieftinck dan krijgt hij „niet thuis". Gevolg is, dat van het lijstje van te bouwen woningen in 1952 meteen maar een getal van 10000 wordt doorgestreept. Dat op die manier de ellende op woninggebied al groter en nstiger wordt, is licht te begrijpen, u Den Haag de gemeenten niet of voldoende helpen kan, hebben zelf de handen uit de mouw ge- n. Ze hebben gezegd: geld moet en, want gebouwd moet er wor- an de regering niet helpen, dan e een beroep op de burgers om dige geld bijeen te brengen, e zullen het aanlokkelijk ma- iaarom schrijven we zogenaam- ieleningen uit, d.w.z. we stel en beschikbaar voor de deel- H-t Deskundigst adres voor Mandoline-les Muziekschool Ars Musica', KOR DIJKSTRA Assurantiën, Hypotheken en Schattingen. Fa. MDLDER Zn. Tel. 860, Kerkewijk 193, Veenendaal nemers, prijzen, die soms in de duizen den lopen. Dit nu is zuiver speculeren op de gokzucht van de mensen. Wat ziet men nu? Dat tal van een voudige mensen, die wat spaarpennin gen hebben, dit geld van de bank ha len en het in de premielening steken in de hoop een prijs op de kop te tik ken. Sparen en nog eens sparen, zegt Lieftinck, want dat is een der wegen om uit het moeras te komen, waarin „Concordia" van de N.V. Rederij Kop- pe, agent de heer G. van Dijk, maakt er druk gebruik van met haar beurt- vaartdiensten vanaf Arnhem op Am sterdam, Rotterdam en vooral niet te vergeten de Zaan, met alle tussenge- legen plaatsen. Gemiddeld ruim twee schepen per dag leggen hier aan om te laden en te lossen voor het Rhe- nense industrie- en zakenleven. Iets hoger stroomopwaarts ligt de gemeentelijke loswal. In de geschiede nis niet meer na te gaan, wanneer deze is aangelegd. Ook is de hoog oprijzen de elevator van de Rhenense Meel- en Veevoederhandel v.h. firma P. Schut en A. W. Rutgers al te zien. De capa citeit van deze graanzuiger bedraagt 120 ton per dag. Constant is op deze losplaats een trechter aanwezig van de firma W. F. Schuilenburg voor het los sen van stortgoederen, zoals zand, we als volk dreigen te verzinken. Hier met je spaarcentjes, zeggen de gemeentebesturen, want we r willen^ J^ajk ejCv. bouwen. /r In vroeger jaren had de loswal een Waar dat op moet uitlopen, mag,- gevlochten beschoeiing, die in de loop Joost weten, maar fraai is het alles- der jaren verschillende malen werd behalve. JAN SMIT. vernieuwd. Thans bestaat de scheiding met het water uit een moderne dam- wand en komt het ook niet meer voor, dat mestpramen ligplaats kunnen ne men voor 5 cent. De aan- en afvoer van goederen loopt ook hier in de ton nen. Gemiddeld meren 350 schepen per jaar, gezamenlijk een tonnage verte genwoordigend van niet te onderschat ten omvang. Voor-oorlogse cijfers spre ken reeds van 30566 ton per jaar. We hebben gemeend op deze dingen de aandacht van onze ingezetenen eens te moeten vestigen. Laten we daarbij nog steeds blijven hopen op de weder invoering van de personentrein en de salonboot. Dan zal Rhenen in de toe komst weer voorzien zijn van die ver voermiddelen, waarop het zo veel ja ren heeft kunnen bogen. Het herstel van de Rijnbrug zal dan het logisch gevolg zijn! „O.B.K." GAAT NAAR BELGIë. Woensdag was de arbeidersmuziek vereniging „Oefening Baart Kunst" in ledenvergadering bijeen om het werk voor winter en voorjaar te be spreken. Met medewerking van een eigen to neelgroep zal deze winter een uitvoe ring worden gegeven. Opgevoerd zal worden een blijspel. Op deze avond zal men tevens kunnen luisteren naar de nieuwe klarinetten in de ouverture „Tancrède" van Rossini. Men besloot een ruilconcert te geven met de zustervereniging „Volharding" uit Barneveld. Dit belooft een pracht avond te worden. Voor het concours bestond veel be langstelling. Niet vanuit ons eigen land kreeg OBK vele uitnodigingen, maar ook uit.... België. Met alge mene stemmen viel het besluit deel te nemen aan het internationale con cours te Bree in België. Voor het sla gen van dit plan zal er hard gewerkt moeten worden, maar daar is OBK niet bang voor. Er zal een spaarfonds in het leven worden geroepen, zodat er elke week geofferd kan worden voor deze verre reis. Ook voor belang stellenden is er gelegenheid om te sparen voor dit doel. De papier-inzamelings-ac;ie was tot nu toe reeds een succes. Men zal de ophaaldienst nog uitbreiden. En zo heeft ook OBK haar werk schema voor de eerstvolgende tijd be paald, in de hoop dat wij Rhenenaren er allen van zullen mogen profiteren. ONGEVAL OP STEENFABRIEK. Op de Kalkzandsteenfabriek „Voge lenzang" alhier geraakte de steenfa brieksarbeider G. uit V. met zijn rech terhand in een mengbak. G. zal ver moedelijk een paar vingers moeten VEENENDAAL. Ned. Herv. Kerk Markt 9.30 uur Ds Bakker, 5 uur Ds Vroegindewey. Julianakerk 9.30 uur Ds Vroegindewey, 5 uur Ds v. d. Pol. Woensdag 14 Nov. 7 uur Ds Bakker Dankstond v.h. gewas. Vredeskerk 9 en 10.30 uur Ds v. d. Pol, 5 uur Ds Bakker, Woensdag 14 Nov. 7 uur Ds v. d. Pol Dankstond v.h. gewas. Dijk- straat 2.45 uur Ds Bakker. Veenemd 3 uur Ds v. d. Peut van Eist, Donder dag 15 Nov. 7.30 uur dhr Blankespoor van Barneveld. Sola Fide 10 uur Ds Gerritsen van Rotterdam, 5.30 uur Ds van 't Hof van Tiel. Ger. Gcm. 9.30 en 5 uur Ds Kok. Woensdag 14 Nov. 9.30, 2.30 en 7.30 uur Ds Kok, Dankstond voor het gewas. Ger. Gem. Geb. El- theto 9.30 en 5 uur leesd. Ger. Kerk 9, 10.30 en 5 uur Ds Van Enk. Woens dag 14 Nov. 7.30 uur Ds v. d. Brink Dankstond v.h. gewas. Ger. Kerk (on- derh. art. 31 K.O.) Kleine zaal Geb. Sola Fide 8.15 en 3 uur Ds Roukema. Chr. Ger. Kerk 9.30 en 5 uur Ds Slof- stra. Woensdag 14 Nov. 7.30 uur Ds Slofstra Dankstond v.h. gewas. Leger des Heils, Zaterdagavond 7.30 uur str.- zang, Zondag 10.30 uur v.m. Heili- gingsdienst, Zondag 7 uur n.m. Openl. samenkomst, 8 uur verl. samenkomst. RHENEN. Ned. Herv. Kerk 10 uur Ds H. v. d. Linden, 5 uur Ds N. Koore-, man. Rusthui? 5 uur Ds H. v. d. Lin den. Ned. Prot. Bond, Wapen van Har- denbroek, 10.30 uur Ds Wolfson van Ede. Ger. Kerk 10.30 en 5 uur Ds M. Norg van Dinxperlo. Oud Ger. Gem. 10 en 3 uur leesdienst. RHENEN. Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 en 5 uur Ds Japchen van Putten. ELST. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur Ds v. d. Peut. Ger. Gem. leesd. Don derdag 7 uur Ds v. d. Woestijne van OVERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur dhr v. Noort. Donderdag .15 Nov. 7 uur dhr v. Noort Dankstond v.h. ge was. Oud Ger. Gem. 10 en 2.30 uur leesd. Dinsdag 13 Nov. 7 uur Ds v. d. Poel van Giesendam. ACHTERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur dhr v. Viegen. EDERVEEN. Ned. Herv. Kerk 10 en 2.30 uur Ds Treure. Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesd. Oud Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesd. Maandag 12 Nov. 7 uur dhr De Jong. AMERONGEN. Ned. Herv. Kerk 10.45 en 6 uur Ds B. F. C. de Groot. Ger. Kerk 9.15 en 4.30 uur Ds L. Zwaan. RENSWOUDE. Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur Ds W. Hop. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur Ds D. G. Molenaar. DAT IS TE ZIEN OP DE In plaats van kaarten hebben de eer U, mede namens wederzijdse Ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking D.V. zal plaats vinden op Donderdag 29 Nov. a.s. om 11.30 uur ten gemeentehuize te Ede. Kerkelijke inzegening in de Ned. Herv. Kerk te Lunteren des n.m. 12.30 uur door de Weleerw. Heer Da. H. J. van Schuppen. woude, Emmikhuizen D 174 Q _T sjr8 November 1951 aren, Klomperweg 79 Toekomstig adres: Postweg 21, Lunteren igenheid tot feliciteren: Renswoude 14 Nov. n.m, van an na 7 uur. Lunteren 20 Nov. n.m. van 3-5 en na 7 uur a dankbaar en verblijd, be en wij U de geboorte van Zoon C. W. KROES A. KROES-Looyé 4 Nov. 1951 ienlaan 41 lelijk: Juliana Ziekenhuis feestgebak met zorg gekozen, dot een ieder vreugd in dozen! bakjes 15 ct. per stuk mpoezen 12 ct. per stuk a soorten gevulde fkjes 75 ct. per h, pond •DSTRAAT 18 - TEL. 829 éJaap ter LJtoeuen en 9e ie uan £den geven U hiermede, ook namens hun Ouders, kennis van hun voor nemen in het huwelijkte treden. De voltrekking heeft plaats op Woensdag 21 Nov. a.s. des namiddags om 2.30 uur op het ge meentehuis. Kerkelijke bevestiging in de Ned. Herv. Kerk op de Markt om 3 uur, door de Weleerw. Heer Ds. S. C. van Wijngaarden, Ned, Herv. Pred. te Veenendaal Parallelweg 8v,daa, Qroenvan Prinalererstr. 13 ^7Nov-1851 Toekomstig adresParallelw, 8 Wij vragen voor direct voor het bezorgen van gebak enz. Wedn. 57 jaar, Ned. Herv., van beroep Kelner, zonder kinderen, met nette vrouw, Ned. Herv. Kinderen geen bezwaar. Brieven onder no. 975 bur. v. d. blad. ie Utrecht, Herenhuis, PIANO'S - ORGELS TOKKELINSTRUMENTEN EN GRAMOFOONPLATEN Tel. 732 Markt 3 een rechter motorhandschoen, welke voor de e genaar een gedachtenis is aan een over ledene, op 8 Nov. j.l. van Eist naar Rhenen. Tegen beloning terug te be zorgen bij: A. VERMAZEN, Zwijnsbergen 59, Eist (u.). Echtpaar z. k. zoekt te Veenendaal of omgeving heeft ook woonruimte te ruil te Arnhem op mooie stand (Sonsbeek) Brieven onder no- 972 v. d. blad. ENGROS Zandstraat 43 Veenendaal OPGERICHT 1897 CREDIETEN voor Zakenlieden, Industriëlen en Land bouwers, onder hyp. verband en/of borgstelling, dan wel andere zekerheid. DEPOSITO'S voor 1 jaar vaat 3%, 6 maanden vast 2%, 3 maanden vast ll/2°/0, 3 dagen opzeggens 1 OP BOEKJES (voor kl. bedragen) 3%. Agente te Veenendaal de FIRMA MULDER ZN., Kerkewijk 193 - Veenendaal. absoluut veilig gemakkelijk, goedkoop! Gevraagd net meisje voor de morgenuren ven 8-12 T Drost Brood- en Banketbakkerij Nieuweweg 98. Biedt zich aan nette huisho eter in klein gezin in omtrek Veenendaal leeft. plm. 50 jaar Br. onder no. 981 bur. v. d. blad. Wie kan jong paar aan woon ruimte helpen. Genegen te hel pen in de buishouding. Brieven onder no. 984 bur. v. d. blad. Te koop gevraaad ongeschaaf de en ongeploegde planken met regels of betonnen palen en platen geschikt voor schut ting van ongeveer 10 m. lang en 2 m. hoog, Parallelweg 8. Gevraaad net meisje voor de huishouding. Garage Vonk, Parallelweg, Vaenendaal, Een eigen huis van iedereen, die zich enige moeite weet te getroosten. Brieven onder no. 978 bur v. d, blad. Pracht grote woning te ruil f 4.60 huur, voor kleine woning in de Kl. Katerstr. van f 6. huur. Sav. Lohmansfraat 165. Kctmer te haar aaageboden met pension liefst weekend afwezig. Brieven onder no. 973 aan het bu>-. v. d. bl«d. Te koop prima Philips Radio- Gramofooncombinatie met 35 platen. Tevens prima Radio Telefunken Kanaalwea 9. Te koop mooi aqariam com pleet met vissen, lage prijs Middellaan B 83. Orgel te koon gevraagd. Prijs ongeveer f 150.— Br. onder no 982 bur, v. d. blad. Te koop aanreboden: 4 clubs en een keukerkachel merk „Perfect No. 50" Brieven onder no. 983 bur, v d. blad. Prima Fornnis grote maat te koop. Prinseweg 13, Eist. a. s. Emigranten schriftelijke cursus in de Engelse taal ook lessen in Handelsrekenen enz. Brieven onder no. 979 bur. v. d. blad. Lotiaico loten met dezelfde prijzen en premies als de staatsloterij, trekking op 1 dag. Betaling per maand. Brieven onder no. 980 bur. v. d. blad. Wederverkopers gevraagd. Woningrail: Cevraagd diverse woningen op de Veluwe, Be schikbaar woningen in diverse gemeenten. Brieven woning- ruilcentrale,,Nederland" Spoor straat 11, Utrecht. Tel. 21758. Gevraagd: Duitse kruiasnarige piano, in goede staat. Voll. inl. en prijs onder no. 970 bur. v. d. bled. Woningrail aangeboden: een groothuis met veel grond over 't spoor zuid. Voor een klein huis met grote tuin. Brieven onder no 971 bur. v. d. blad. Biedt zich aan net meisje voor 's middags. Liefst in manufac turenzaak. Brieven onder no. 969 bur. v. d. blad. Te koop aangeboden tronw- japon (compleet) maat 40 A. v.. Kranenburg, Sav.Lohmanstr. 165 Net meisje zag zich gaarne geplaatst op kantoor voor lich te kant. werkz. of in winkel of i.d. Kunnende typen. Brieven onder no. 974 aan het bur v.d. blad. Biedt zich aan: Keurig, be schaafd Meisje, voor winkel onverschillig welke branche. Br. onder no. 976 bur. v. d. blad. Huis in de Hoofdstraat te koop voor meestbiedende. Brieven onder no. 977 bur v. d. blad. Gevraagd flink meisje, niet ben. 16 jaar. bij: A. W. v. d. Broek, Boslaan 75 Slagerij. Heeft U moeite met het opstaan? Met een wekker van DE WILDE zal het heus wel gaan. Vóór het huren van stoelen, dissen, glas- en aardewerk naar J. Kool, Holleweg D120, Tel. 566. Alles prima materiaal en gratis thuisbesorad Dag m dag uit kunt U plezier hebben van Uw polshorloge, maar let op dat het van Do Wilde te Veenendaal komt. Die zijn beter. Wij lever sa: Houten Garages, Werkplaatsen, Schuren, afm. 3x4 f 420.—, 4x5 f 540.—. 5x6 f660.af fabriek. Tevens Hou ten woningen, Weekendhuisjes Vergaderlokalen en alle moder ne gebouwen door geheel Nederland. Fa. Beko, Stations weg 353, Tel. 265, Scherpenzee (Gld.ï. Voor Uw oud goud beialen wij de hoogste prijs. DE WILDE, Hoogstr. 8, Veenendaal. Oude verbleekte portretten ma- ken wij weer als nieuw. Portret- specialist De Smalen Korte- gracht 6 Amersfoort. Tel. 3536 Gaat U Verloven doe het dan met ringen van DE WILDE te Veenendaal, die aijn goedkoper. Notaris P. W. Maris te Veenen daal is voornemens op Zaterdag 17 November 1951, n.m. 2 uur t.v.v. de Heer W. Hamoen, onder Renswoude, de Melm D 46, publiek te verkopen con tant: Boerenwagen, gier wagen kalverhok, ijzeren en houten tonnen, varkenszeuning. koe brug, kruiwagen, bascule, kunstmoeder, eggen, bieten snijmachine, bietenzaaimachine, leghokken, brandhout, draad, gaas, ledikant met bed, orgel, haardkachel, spiegel, fornuis kachel, glas- en aardewerk, en al hetgeen verder ten verkoop zal worden aangeboden. Te zien morgens voor de verkoop. Voor de nieuwste gramofoon- platon en alle soorten muziek artikelen naar het vanouds be kende adres, Muziekhandel A. v. d. WEERD, Beatrixsrt. 60, Tel. 784. Volop nieuwe gascapez f 5.60 per st. Pr. Bernbqrdlaan 21. Voor Uw Assurantiën, Hypo theken, Taxatiën, koop en ver koop van vaste goederen naar Makelaarskantoor v. Wagens- veld. Buurtl, 113, Veenendaal, Telefoon 256. WOLL.EM jDNDEQKLED/riG DAM ESMODEHUIS Handschoenen, Wollen wanten Shawls, Hoofddoeken, Kragen, Vesten, Lnxe doosjes zakdoek jes, Bontkragen, Voorget. handwerken. EEN SMAAKVOLLE EN ZEER UITGEBREIDE SORTERING. DRUKKERIJ »DE GELDERSCHE VALLEI« Veenendaal VOOR ALLE

De Vallei | 1951 | | pagina 2