pmfv Smit De schoonmaak begint Uilrage Karpenen Lopers latelHleden Uloertedihhing cocos enz. ant. oe ruiters lYlanulacthandel DE WILDE EROPENING Fa. W. van Schuppen j SIMON DE WIT Veenendaal Eist Predikbeurten J Kleefs'man's Boekhuis Philips- Snelscheerapparaat trfonéeefct Gemeente koopt woningen Om de besqhikking te kunnen krij gen over de nodige terreinen langs de aan te leggen weg van de Pelikaan straat naar de Parallelweg, besloot de Raad tot aankoop van de erven Goverts van de woningen Parallelweg nrs. 14 tot en met 22. De heer Jansen (P.v.d.A.) vroeg of het doortrekken van de Peli kaanstraat al spoedig wordt uitge voerd. Wethouder De Ruiter zei dat dit nog wel even zal duren. De heer Ver- ku ijl vroeg B. en W. om er op te letten dat, nu de gemeente huiseigenaar wordt, ook het onderhoud en de inrichting van de woningen goed verzorgd wordt. Particulieren stagneren aanleg Industrielaan Het nieuwe Zwaaiplein en etalagesluiting op Zondag GOUDEN KINDERRINGEN vanaf 5.- D. v. d. VELDE Goedkope aanbieding BORSTELWERK Zeemlappen Dweilen Stofdoekjes 1 onze grote sortering in: om stoi/wltWaat» ■RINGEN van onze verbouwde en verbeterde zaak ZANDSTRAAT 3. Uw bezoek zullen we zeer waarderen. GESLOTEN ZIJN. STORM OVER NEDERLAND Fraai gebonden 4.90. 224 pag. met 16 pag. foto's. KLEEFSMAN'S BOEKHUIS Hazelnootreep18 ct Chocolade pastilles 1 00 qrom 50 ct Napolitainsper 100 grams doosje 64 ct Hei allerfijnste uii de collectie! Goed en Goedkoop f Van O.W/ DE EEUW VAN DE VROUW. De dames hebben in de laatste tijd niet te klagen, dat er niet met haar gerekend wordt. Er zijn weinig colle ges, waarin je niet een vrouwelijk lid tegen het lijf kunt lopen, natuur lijk in figuurlijke zin. Je vindt ze in de rechterlijke colleges, onder de pro fessoren, onder de Kamerleden, onder de predikanten. Het is nu zelfs zover, dat er in de Tweede Kamer ook een vrouw achter de regeringstafel heeft plaats genomen. Mej. dr. A. de Waal is staatssecretaris van onderwijs, kun sten en wetenschappen geworden. Dat is in onze geschiedenis nog nooit ver toond, een vrouw, die zich Excellentie mag noemen. Toch niet gek fn een land, waarin het hoogste gezag ook rust op de schouders van een vrouw. Waarom dan niet naast een „Majes teit" ook een „Excellentie" als vrouw? De tijden zijn wel veranderd, maar over die verandering hebben althans onze vrouwen niet te klagen. In vroe gere eeuwen traden ze in het publieke leven weinig of niet op de voorgrond, ze leefden min of meer in de schaduw, wat echter niet zeggen wil, dat ze geen invloed uitoefenden Moet je maar eens de geschiedenis lezen van zoveel vorsten en staatslieden, die grote macht bezaten, maar intussen precies deden wat vrouwlief wenste. Daarvan zijn voorbeelden bij de vleet. Men heeft mij eens verteld, dat in de tijd van onze Republiek het land in feite werd geregeerd door de meid van een Amsterdamse burgemeester. Dat zat zo. In de tijd van de Republiek, deel de het gewest Holland eigenlijk de la kens uit en in Holland was het Am sterdam, dat het voor het zeggen had. In Amsterdam was het weer die ene burgemeester, die de baas speelde, maar die beste man moest doen wat z'n vrouw hem voorschreef, terwijl tenslotte deze weer danste naar de pij pen van haar dienstbode, zodat uitein delijk het begin van alle regerings daden lag in de keuken van het bur gemeestershuis van Amsterdam. Thans is het zo, dat de vrouwen niet meer wegschuilen in de schaduw maar op elk gebied in het volle dag licht zijn komen te staan. Er is haast geen terrein meer, waar de vrouw niet op haar beurt haar gezaghebbend woord spreekt en haar invloed recht streeks uitoefent. Laat ik nu toch le ven in mijn krant, dat een jonge, knappe vrouw voor de Amerikaanse katoen-industrie een rondreis zal gaan maken door de Verenigde Staten, Eu ropa, Canada en Zuid-Amerika om de katoen-omzet van Amerika te vergro ten en dat niet met een kaartje voor trein of boot in haar handtasje, maar per luxe-vliegtuig en een fraaie rode two-seater, zo echt Amerikaans. Daar zit iets in en ik geloof, dat deze ambassadrice zonder portefeuille geen slechte zaken zal doen, maar heel wat orders zal weten te plaatsen. De katoentjes, die ze meebrengt, zijn wel goed en wanneer ze bovendien worden aangeprezen door een lieftal lige schoonheid als Alice Corr nu een maal schijnt te wezen, dan is een vlot te verkoop al zo goed als verzekerd. We hebben „de eeuw van het kind" gehad, leven we nu in „de eeuw van de vrouw"? Ik heb er geen be zwaar tegen, als het maar niet al te gek wordt. JAN SMIT. UIT DE RAADSVERGADERING (Vervolg van pag. 1) onze bevolking toch niet meer of het zal nog wel meevallen, getuige de deelname aan de doorlichting. Ook de Voorzitter (A.R.) noemt het vrijwillige systeem ge zond en goed, en te verkiezen boven het andre, ook al gezien de geest van het overgrote deel van de Veenendaalse bevolking. Het door B. en W. voorge steld systeem werd toch met algemene stemmen aanvaard. Er zijn nog twee eigenaren van grond aan de thans in aanleg zijnde Industrie laan die weigeren de voor de bouw van deze weg benodigde grond aan de ge meente te verkopen. Met een van deze twee eigenaren is het gemeentebestuur in zoverre tot overeenstemming geko men dat deze de voor de weg benodig de grond aan de gemeente verhuren zal, zodat de weg hier kan worden doorgetrokken. De heer Van Hardeveld hierop geen antwoord geven maar hij ziet hier een gevaar in. Hij vertrouwt het niet. De heer Jansen wil korte met ten. Het heeft nu lang genoeg geduurd. Hij stelde voor de grond zonder meer te onteigenen, ook als voorbeeld voor anderen. De heer Slok kan evenmin enthousiast zijn over deze regeling. Weth. Middelhoven wees er op hoe op alle mogelijke manieren is geprobeerd, maar zonder resultaat. Zolang het be treffende uitbreidingsplan nog niet is goedgekeurd kan de gemeente niet tot onteigening overgaan. Deze goedkeu ring is echter zeer binnenkort te ver wachten. Hij is er niet bang voor of binnen niet al te lange tijd komt deze grond in handen van de gemeente en dan voor niet meer dan de taxatieprijs. Er zullen nu maatregelen worden ge nomen, ook al hoopt hij nog op minne lijke regeling. Er moet echter aan de weg worden doorgewerkt omdat wij een afspraak hebben met de S.K.F. Het stuk grond van de andere eigenaar dat nu nog overblijft zal mogelijk echter niet tijdig bestraat kunnen worden. De wethouder stelde voor toch tot huur van eerstgenoemd terrein over te gaan, want het is altijd beter dat er één hiaat in de weg komt, dan twee. De Raad be sloot aldus. De heer Van Galen had een heel lijstje voor de rondvraag. Het nieuwe Zwaaiplein vindt hij wel zeer ongeluk kig uitgevallen. Er is hier een onmo gelijke situatie geschapen, vooral met die bushalte op de hoek. Weth. De Rui ter zegt inderdaad veel klachten over dit plein te hebben gehoord. Een en ander zal nog worden bekeken. Men moet er voorzichtig rijden en dan gaat het nog wel. Ook Weth. Middel hoven meent dat het niet zo erg is. Op betreffende vragen van de heer Van Galen antwoordde de Voorzitter dat het ontwerp voor het nieuwe raadhuis nu werkelijk spoedig te verwachten is. Om trent de arbitrage inzake het geschil met de Prov. Electr. Mij. over de ta riefsverhoging, kon hij mededelen dat men het nog steeds niet eens is over de keuze der arbiters en dat deze uiteinde lijk wel door de rechtbank aangewezen zullen worden. Ook wees de heer Van Galen op het verschijnsel dat de ver ordening inzake het op Zondag afscher men van de etalages steeds meer over treden wordt. Weth. Middelhoven kan VOOR MONOGRAM OF MET STEENTJE ZANDSTRAAT zal het met de burgemeester bespre ken. (Zijn wij wel ingelicht dan kent Veenendaal geen politieverordening welke afscherming van etalages op Zondag voorschrijft. Red.). Verder zou de heer Van Galen ook graag extra gelet zien op de naleving van de politie-verordeningen die moe ten voorkomen, zoals de laatste tijd wel gebeurd is, dat Zondagsavonds dronken mensen over de straat gaan en daarbij liederlijke taal bezigen. De heer Bastmefjer vroeg of het geen tijd wordt om in plaats van leentje buur te spelen bij de gemeente Ede, ook tot aanschaffing van een bezemwagen over te gaan. De wethouder wijst er op dat dit apparaat één keer gebruikt is om het zand, dat wegens de gladheid werd gestrooid, van de wegen te vegen en dat dit door de fa. Bruil uit Ede werd uit gevoerd. Er is geen reden om tot aan schaffing van dit apparaat over te gaan. TAFELTENNISTOURNOOI VAN „CLIMAX" Door de Tafeltennisvereniging „Cli max" wordt op Zaterdag 25 April a.s. het jaarlijks Tafeltennistournooi om de kampioenschappen van de Gelderse Vallei gorganiseerd in het gebouw Elthe- to. De wedstrijdcommissie bestaat uit de heren C. Blankestijn, N. de Waal, G. Veenhof, A. H. Hermans (wedstrijdlei der en P. J. Scheffer (Bondsgedelegeer- de). Gespeeld wordt in de klassen: Da mes enkelspel, Heren enkelspel, Heren enkelspel Junioren, Heren- en mixed dubbelspel. De wedstrijden begonnen te half twee. Er zal gespeeld worden volgens poule systeem, daarna volgens afvalsysteem. De inschrijving staat open tot 15 April a.s. bij de heer A. H. Hermans, Beatrix- straat 50 te Veenendaal. MUZIEK EN TONEEL TEN BATE VAN HET RAMPENFONDS. Er van doofdrongen zijnde, dat het Rampenfonds nog veel, zeer veel geld nodig heeft, gaf „Crescendo" Zaterdagavond in „Sportlust" een muziek- en toneelavond welke voor iedereen uitsluitend tegen entrée toegankelijk was en waarvan de op brengst ten bate van het getroffen gebied kwam. Mede gezien het mooie doel van deze avond viel het bezoek ons ech ter tegen. De Voorzitter van „Crescendo", de heer G. J. Hulzebos, opende met een gevoelvolle toesprak, waarna „Cres cendo" o.l.v. haar dirigent de heer F. de Goey enige nummers ten ge hore bracht. Hierna kwam het woord aan de toneelgroep van de vereniging die ^aveno^ HANDSTOFFER vanaf49 ct. WERKBORSTEL vanaf 16 ct. KAMERBEZEM vanaf 69 ct. WASBORSTELS 34 ct. het toneelstuk „Mijn dochter zoekt een man" voor het voetlicht bracht. Er werd zeer goed spel gegeven: het geheel getuigde van een uitstekende voorbereiding. SCHOOLKINDEREN VERKOCH TEN WATERSNOOD POSTZEGELS. De leerlingen van hoogste klassen van de Lagere School zijn er in Eist op uit getrokken gewapend met een grote hoeveelheid postzegels met watersnood toeslag. De kinderen brachten met dit mooie werk 282,- in de kas van het Nationale Rampen fonds. Bravo voor de kinderen en de of fervaardigheid van de inwoners. SPORT. Woudenberg bracht Oranje-Wit de tweede nederlaag toe in dit sei zoen en verspeelde daarmede haar leiderschap. Met 43 moest zij het onderspit delven nadat met de rust de achterstand reeds 31 was. „Eist" komt er steeds beter in en het op bezoek zijnde Voorwaarts werd zodanig partij gegeven dat de Rhenenaren slechts een 21 over winning konden boeken. Programma van deze week: WoudenbergEist; Oranje-Wit Bunnik; Eist IIAusterlitz II: Oran je-Wit IIIVoorwaarts II; Valken- heideMusketiers. DAMPO keert en weert elke verkoudheid en pijn nu in spier en gewricht PREDIKBEURTEN. VEENENDAAL. Ned. Herv. Kerk 9.30 uur Ds Bakker, 5 uur Ds Vroeg- indewey; Julianakerk 9.30 uur dhr. J. Vroegindewey van Middelharnis, 5 uur Ds v. d. Pol; Vredeskerk 9 en 10.30 uur Ds v. d. Pol, 5 uur Ds Bak ker; Veeneind 3 uur dhr. J. Vroegin dewey van Middelharnis, Donderdag 19 Maart 7.30 uur dhr. Zwijnenburg van Utrecht; Dijkstraat 2.45 uur Ds Bakker. Sola Fide 10 uur Ds P. G. de Vey Mestdagh van Ede, 5.30 uur Ds T. Offeringa van Wageningen; Ger. Kerk 9, 10.30 en 5 uur Ds H. A. v. d. Elskamp van Bennekom; Ger. Kerk (onderh. art. 31 K.O.) kleine zaal geb. Eikenlaan 8.15 en 3 uur Ds Roukema; Chr. Ger. Kerk 9.30 en 5 uur Ds Slof- stra; Ger. Gem. 9.30 en 5 uur Ds Kok; Ger. Gem. Fluiterstraat 9.30 en 5 uur leesdienst. Donderdag 19 Maart 2.30 en 7.30 uur Ds Dorrestein van Op- heusden (Bidstond voor het gewas); Ned. Prot. Bond 10.30 uur Ds v. Loe- nen van Bilthoven; Geb. Eltheto (klei ne zaal) Vrijdag 20 Maait 7.30 uur Ds Salomons; Herst. Apost. Gem. Zondag v.m. 10.30 uur, Woensdagavond 8 uur; Leger des Heils, 10 uur Heiligingsd. 12 uur Zondagsschool, 7 uur Openl. sa menkomst, 8 uur Verl. samenkomst; R.K. Kerkdiensten (Nieuweweg D 18) Zondagsmorgens 7.30 en 10.30 uur, des avonds 7 uur. Zaterdagsavonds 7.30 uur. In de week 's morgens 6.30 en 8 uur. RHENEN. Ned. Herv. Kerk. 10 uur ds H. v. d. Linden. 5 uur ds N. Kooreman. Rusthuis 5 uur ds J. Kalshoven. Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 en 5 uur dhr. Zwijnenburg van Utrecht. Ned. Prot. Bond afd Rhenen 10.30 uur „Wapen v. Hardenbroek" ds B. Dufour van Wage ningen. Geref. Kerk 9 en 3 uur ds H. Volten. Geref. Gem. 10 en 5.30 uur Leesdienst. Oud Ger. Gem. 10 en 3 uur Leesdienst. Maandag 16 Maart 2.30 en 7 uur ds Blaak van Geldermalsen, bid stond voor het gewas. R.K. Kerk St. Cunera-Parochie 7.45 uur H. Mis. 10 uur Gez. Mis en nam. 7 uur Lof. ELST. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur dhr. Meijer van Veenendaal; Ger. Gem. 9.30 en 6.30 uur leesdienst. Maandag 16 Maart, 7.15 uur Ds v. d. Berg van Utrecht. OVERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur dhr. v: Noort; Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst. Maandag 16 Maart, 7 uur Ds Mieras van Krimpen a.d. IJssel. EDERVEEN. Ned. Herv. Kerk 10 en 3 uur Ds Treure; Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesdienst. Zaterdag 14 Maart, 7 uur Ds Honkoop van Den Haag, Donderdag 19 Maart 7.15 uur Dr Steenblok van Gouda; Oud Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesdienst. ACHTERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur dhr. C. v. Viegen. lUaag, 6c Aan&ad Volière te koop, geschikt voor P- Jin„len of Kanaries. Bil- js.^"Parallelweg 9f, Veenendaal. Te koop: 2 a 3 ton Voeder bieten bij Van Harselaar, Rou- weveldseweg 2, Veenendaal. Aangeboden: „Victoria" brom fiets. Niet van nieuw te on derscheiden. Parallelweg 125, Veenendaal. Tel. 820. Woningruil. Wie wil mijn huis met flinke tuin in de Zand straat ruilen voor een huis elders in Veenendaal. Br. onder no. 1481, bur, v. d. blad. Evacué's. Moeder met 4 kin deren vragen Zit- en Slaap kamer^) met keuken of ge bruik van keuken, in Veenen daal of omgeving. Brieven on der no. 1484 of inlichtingen aan het bur, v. d. blad. Wegens huwelijk der tegen woordige gevraagd net Meisje voor halve dagen. Zondags vrij. D. Hendriks, Pr. Bern- hardlaan 253, Geld. Veenen- daal. Te koop: nieuw blauw costuum met streep (maatwerk). Maat 46. Br. onder no. 1480, bur. v. d. blad. Degelijk persoon, 36 j. met 3 jonge kinderen, wil gaarne in contact komen met frisse jonge vrouw uit goed milieu. Ch. v. d. Wilt, Vossegatselaan 71, Utrecht. Voor direct gevraagd: nette loopjongen, leeftijd 14 jaar. Aanmelden van 912 en van 25 uur. Fa Geha v. Leeu wen, Hoogstraat 7. Te koop: een Boerderijtje met veel vruchtbomen. Direct te aanvaarden. Te bevragen op Parallelweg 195, Veenendaal, Tel. 820. Mevr. Kets, Hoofdstraat 26, vraagt een nette werkster. Te koop: i.g.st.z. kinderwagen. Buurtsteeg 151. Gevraagd: een terreinknecht voor onderhoud tennisbanen (licht werk). Aanmelden: Ker- kewijk 131. Voor bedden, matrassen of een markies geeft Baars U steeds een goed advies. Nieuweweg 28—30, Tel. 806. Gevraagd: Net meisje boven 17 jaar in gezin van 2 pers. Julianastraat 15, Veenendaal. Biedt zich aan: net Dagmeisje als hulp in de huishouding. Buurtweg 5, Ederveen. Te koop: Huiskan«r, 2 arm stoelen, 4 stoelertT dressoir, theemeubel, tafel, vloerkleed en jongensfiets. Davidstr. 20. Te koop: Harley Davidson, 350 c.c. in prima staat bij F. Beijer, Parallelweg 89. Voor het huren van stoelen, dissen, glas- en aardewerk naar J. Kool, Holleweg D 120, Tel. 566. Alles prima mate riaal en gratis thuisbezorgd. Gevraagd: nette werkster, enige morgens per week. C. v. d. Berg, Pr. Bernh. laan 83. Gevraagd: een nette dienst bode, voor dag en nacht. Br. onder no. 1487, bur, v. d. blad. Z.g.a.n. Jongenscostuum met plusfour aangeboden, leeft. 15 jaar. Br. onder no. 1486, bur. v. d. blad. Door de door het gemeente bestuur benoemde maatschap pelijk werkster wordt een kamer gezocht, z. sp. m., liefst met kookgelegenheid. Br. on der no. 1476, bur. v. d. blad. Te koop gevraagd: stukje Bouwterrein, omgeving Vee nendaal. Br. onder no. 1477, bur. v. d. blad. Naaimachines? Voor nieuwe naaimachines of reparatiewerk, Uw adres G. Koomen Zn., Zandstraat 72. Sinds 30 jaar gediplomeerd monteur. Het voorjaar is er weer, dus voor groene en bruine carbo- lineum, kootteer, gaaspalen, kruiprijs en erwtenhout, kaars rechte bonestaken, naar Jan Kool Zoon, Holleweg D 120, Tel. 566, Veenendaal. Te koop: bonenhout, erwten hout en bonestaken. G. Ver steeg, Dijkstraat 30. Te koop: gashaard, i. p. st. Tuinstraat 8. Te koop: zo goed als nieuwe jongensfiets. Leeftijd 1015 jaar. Te bevragen op Zwijns- bergen 5, Eist (U.). Biedt zich aan: Nette Huis houdster, 48 jaar, P.G. Bij Heer alleen, of klein gezin. Huwe lijk niet uitgesloten. Brieven onder no. 1037, Boekhandel Fa. Jac. v. Hardeveld, Vee nendaal. Wie kan jong echtp. helpen aan 2 kamers m.g.v. keuken. Br. onder no. 1479 ,bur. v. d. blad. Te koop gevraagd: Invalide (rol)-stoel. Br. onder no. 1485, bur. v. d. blad. Mooie Weefstoffen voor Gor dijnen bij J. Baars, Nieuwe weg 28—30, Tel. 806. Gevraagd wegens huwelijk der tegenwoordige flink 2de meisje. Mevr. Remme, Markt 13. Gevraagd voor Vrijdags een nette werkster. Ongehuwd. Mevr. Barnard, Bergweg 43, Veenendaal. Voor schrijfmachines, tel machines en andere kantoor machines en kantoormeubelen in hout en staal, slaagt U bij Kantoormachinehandel J. van de Pol Zn., Hoofdstraat 98, Tel. 274, Veenendaal. Gevraagd: Bakkersbediende. Leeftijd tot 20 jaar. Fa. A. Kos ter, Brood- en Banketbakkerij, Herenstraat, Rhenen. Te koop: tuinmeubelen en een divan. Kerkewijk 84. Lunteren. Kamers met volle dig pension te huur aangebo den in bosrijke omgeving. Br. onder no. 1488, bur. v. d. blad. Vruchtbomenbespuiting. Het is nu de tijd!!! Kwekerij A. Loef, Sandbrinkstraat bij het Nw. Postkantoor. Gevraagd: een net dagmeisje als hulp i. d. huishouding. Hoofdstraat 58. Reparaties aan matrassen in één dag klaar. Grote keuze in damasten. J. Baars, Nieuwe weg 28—30, Tel. 806. Bart v. Essen, Nieuweweg is het oudste en vertrouwdste adres voor alle soorten dak pannen, regels, planken, lat ten, balkhout, deuren, ramen, enz. enz. DIVERSEN Enorm is onze voorraad Gaas- palen. Bart v. Essen, Nieuwe weg. Schoenen soms te klein? Geen nood, Blankestijn die ver breedt en vergroot. Firma D. Blankestijn Zn., Electr. Schoenmakerij, Verlaat 14. Onbeperkte bedragen hypo- theekgelden beschikbaar, tol 70*/« der getaxeerde waarde. Rente 4% Makelaars-kan toor Brouwer, Veenendaal (te lefoon 290). Vraagt advies bj De Vries voor al Uw Verzekeringen Sav. Lohmanstraat 22, Veenen daal. Tel. 163. Voor prima Carbolineum en kootteer is het goedkoopste adres: Bart v. Essen, Nieuwe weg. Oude verbleekte portretten ma ken wij weer als nieuw. Por tretspecialist De Smalen, Kor- tegracht 6, Amersfoort, Tele foon 3536. Inkoop oud Goud, Zilver en Juwelen. De Wilde, Horloge rie, Hoogstr. 8. Te koop: Huis met kruide nierswinkel en vergunning te Veenendaal. Eventueel met woningruil. Brieven onder let ter W, bur. v. d. blad. Wij hebben in voorraad en kele gebruikte standaard- en kofferschrijfmachines, in pri ma staat en onder garantie. Kantoormachinehandel J. van de Pol Zn., Hoofdstraat 98, Tel. 274, Veenendaal. Aangeboden: 2 pers. BI. Eiken ombouw en 2 pers. ledikant. Z.g.a.n. Te zien Zaterd. na 2 uur, Groenelaan 6. Zijn Uw laarzen en Rubber schoeisel soms gescheurd, daarom niet getreurd. W j vul- caniseren vakkundig en voor delig. Schoenmakerij R. Val kenburg Zn., Gortstraat 38, Veenendaal. Vakkundige reparaties aan alle soorten naaimachines, met een jaar garantie. Ook de beste nieuwe naaimachines lever baar op gemakkelijke beta lingsvoorwaarden met volle garantie. Bestelhuis H. de Ko ning, Rokerslust, Kerkewijk 72, Veenendaal. J. Koehoorn, Hogekampscheweg 72, Ren- kum. Erkend naaimachine monteur. is gereed. Ziet onze speciale etalage HOOFDSTRAAT 100 U weet toch dat wij Uw oude bedden weer als nieuw in orde maken, desgewenst in een dag gereed. Voor al Uw stofferingswerken staan wij met prima vakbekwaam personeel voor U klaar. Hoogstraat 12 Veenendaal Tel. 591 KEURIG-VLUG-BILLIJK ONZE NIEUWE COL LECTIE WONINGTEXTIEL EN VLOERBEDEKKING 16 EEN AANGENAttt VERRASSING VOOR MOOIE IS'T VERTROUWDE ADRES HOOGSTRAAT 8 Neemt geen risico maar koopt Turkenburg's Tuinzaden. De pót voor Veenendaal en Om streken. A. v. d. Weerd, Bea- trixstraat 74-76, Telef. 698, Veenendaal. Laat Uw schoenen vakkundig door ons verven, in alle mode kleuren, als nieuw. Verf-Spuit- inrichting Machinale Schoen makerij R. Valkenburg Zn., Gortstraat 38, Veenendaal. Branhout. Tijdelijk voor slechts een gulden per mudzak. Bart v. Essen, Nieuweweg. H In verband met verbouwing zal onze zaak Zandstraat 3 van Maandag 16 t/m. Donderdag 19 Maart, 2 uur Ons filiaal Patrimoniumlaan 22 bljft normaal geopend. EIND MAART VERSCHIJNT door GO VERBURG Het beschrijft op beklemmende wijze de onge lijke strijd die vele duizenden tegen de over machtige elementen hadden te voeren. Het ver haalt van gewone mensen die ineens boven de middelmaat uitrezen door hun heldenmoed. BESTELT NOG HEDEN BIJ Zandstraat 8 Patrimoniumlaan 22 9a ixo-u Ja, ik bedoel, ga nou even naar DIJKSTRA en laat die dan maar zorgen dat het met de koekjes en gebakjes in orde komt. En dan komt het in orde. BANKETBAKKERIJ HOOFDSTRAAT HEBT U HET NIEUWE al gezien en geprobeerd. Vraagt omgaand zichtzending of vrijblijvend demonstratie bij: Hoofdstraat 102 - Telefoon 319 - Veenendaal De chocola van Simon de Wit even aart de „grootste" merken in kwaliteit en wint het in prijs I Proél maarl

De Vallei | 1953 | | pagina 2