MULDER RADIO Parijs - Londen - Amsterdam -Veenendaal I v m (9 Nachtelijke brand en ontploffing bij DS KEKRDIENSTEN Garantie- costuums „Modelvast" Niels overtreft ïio-o-ó u-eAi,cdeneri? üaaA meldunenen? 5,eeti ^eplaai:„Ro-kanii" fraai! Wanneer het uitbreidingsplan in Eist wordt uitgevoerd OOR UW §9 139.- 129- 119.- De Johannes-Passion Uit de Veenendaalse Raad V er bindingsweg Zandstraat-Slaperdijk assurantiekantoor alle verzekeringen en hypotheken Bevolking van Eist voorgelicht over onteigening Recht op volledige schadeloosstelling BALLEGOIJEN -Zondagdienst Doktoren- HET OVERTUIGEND VOOR 100% WOLLEN KAMGAREN Kledingmagazijnen Evenals de ver wende dames van Parijs, Londen en Amsterdam, heeft ook de Vëenendaal- se deze week in eigen plaats met - eigen ogen de zo- mermode kunnen bewonderen, en kennis kunnen ma ken met de ver schillende nieuwe stolfen en kleuren, die hier in wel ^eer grete verscheiden denheid zijn ge showd. Voor het eerst dit jaar konden de Vee- nendaalse dames namelijk twee groots opgezette voorjaars-shows be zoeken. De nu al jaren lang steeds met groot succes ge houden shows van de C.V. Hein van Schuppen hebben deze week navol ging gevonden in de mode-revue van „De Erven" welke even eens uitstekend ver zorgd bleek en een overweldigende hoeveelheid mate riaal te zien gaf. De voorjaars-show van Hein van Schuppen werd weer gehouden in de grote zaal van „Eltheto". Het was er als vanouds weer uiterst gezellig en zo wel 's middags als 's avonds was geen plaats onbezet. Ook voor de manne quins was het kennelijk een genoegen in deze sfeer te kunnen werken, hetgeen weer in niet onbelangrijke mate aan het succes van het geheel heeft bijgedra gen. In zomermantels en mantelpakjes waren de nieuwe stoffen en kleuren in ruime mate aanwezig, met o.a. de En gelse en Italiaanse tweedstoffen. Van de nieuwe kleuren en tinten die opvallend veel effen gehouden zijn viel het nieuwe blauw bijzonder in de smaak. Vooral in de jeugdige modellen zagen wij naast yersey en kamgaren vooral veel tweed bij de mantelpakjes. Ook de geshowde japonnen vormden steeds weer een verrassing. Het was ditmaal eigenlijk voor het eerst na de oorlog dat een der gelijke ruime keuze shantung-japonnen getoond kon worden. Natuurlijk waren ook de Engelse en Zwitserse katoenen in grote verscheidenheid aanwezig, en steeds weer werden de dames er door in verrukking gebracht. Niet ongenoemd mogen blijven de aontrekkelijke Engelse poplins. De Ame- merikaanse boothald werd met enthou siasme ontvangen. Alle geshowde stukken waren, mis schien op een enkel bijzonder model na, alle zeer goed draagbaar en voor ieder een in ruime keuze aanwezig. Vermel denswaard is ook de vele in eigen ate lier ontworpen en vervaardigde japon nen een hartelijk applaus kregen. De hoeden, in een enorme verschei denheid aanwezig, trokken evenzeer bij zondere aandacht en droegen in hun grote variatie allemaal het stempel van de nieuwe hoeden-mode n.L laag en klein en veel voor op het hoofd gedra gen. De bruidsstoet, met de bruidsmeisjes in rose nylon en kant, vormde weer de traditionele afsluiting van deze welge slaagde show, die niet zal nalaten vele dames naar het modehuis van Hein van Schuppen te trekken. Dezelfde verwachting geldt trouwens ook voor de mode-revue van „De Er ven", waar ook Horlogerie S. Bos, kap salon H. Blom, de Fa. Hootsen met ga- lanteriëen, Fa. Riek de Jong met hoeden en fa. B. Versteeg met een wel zeer uit gebreide collectie schoenen hebben medegewerkt. Bij deze mode-revue waren het een zestal mannequins die hard moesten werken om maar zoveel mogelijk te kunnen laten zien van de buitengewoon grote collectie welke hier aanwezig was. De middag-show werd gehouden bij stralend voorjaars-weer en hoewel de zaal van gebouw Eikenlaan niet uitge sproken geschikt is voor een mode show, waren het hier toch wel de ra men die het volle daglicht toelieten. Be halve dat vele fleurige zomerkleding hierdoor beter tot zijn recht komt, had den de toeschouwers hier ook het voor deel de kleuren en tinten bij daglicht te kunnen beoordelen. Ook hier weer snoezige zomerjapon- nen voor iedere leeftijd. Uitstekend ge slaagde combinaties wekten spontaan applaus. Noemen wij nog met name de matrozenkraag van Jack Fath op een jurkje dat ook al de geest van een ori- Arraché Sportjasje in combinatie met zwarte denin Sturke pantalon, op de show van Hein van Schuppen. gineel matrozenpak ademde, en ook de poplin-rok met bolero „Caramba". De nieuwe stoffen en kleuren waren ook hier rijkelijk aanwezig. Ook de nieuwe cognac-tint was er bij. De vele effen kleuren deden erg prettig aan. Prachtige en ook gemakkelijk te dragen kleding was er een ruime plaats gege ven. De getoonde cocktail-japonnen oogstten veel succes. Vermeld dient dat zeer vele modellen in slechts en of twee stuks bij „De Erven" verkrijgbaar zijn, zodat men weinig kans heeft een ander in dezeldfe kleding te zien. De regen jassen-collectie was eveneens uitstekend verzorgd en geheel aangepast aan de huidige mode. De nieuwe hoedjes had den ook hier extra aandacht. Er was vrij veel stro bij. Snoezige tasjes trokken ook aldoor weer de belangstelling. Het nieuwe koffiemodel bleek in een grote verscheidenheid aanwezig. Ook de schoenen van de Fa. Versteeg treden telkens uitroepen van verrukking op gaan voor de nieuwe modellen zowel in sport als meer gekleed. Een bijzondere attractie van deze mo derevue vormden de aardige en gelij kertijd suggestieve schetsjes welke wer den opgevoerd en die het publiek sma kelijk deden lachen. Opvalend goed was in deze show ge zorgd voor de behoeften, ook van de grotere en zwaardere figuren, terwijl ook de prijzen zeer veel variatie te zien gaven en vaak ongelooflijk laag waren. In de goed bezette zaal van het ge bouw aan de Eikenlaan vond dan gis teravond de door velen met hoog ge- de Chr. Orat. Ver. met van het Utr. Sted. Or- riftg» plaats Passion door medewerking kest. Het geheel van de uitvoering is bui tengewoon geslaagd. Al was het koor soms wat weifelend in de inzetten van de koralen, de spontane zang echter ge tuigde van een goede voorbereiding. Bij de solisten was John van Reste ren beheerst, al herkent men in hem toch wel de opera-zanger. Bernd Süsskind zong met zijn warm timbre met veel élan. Leo Ketelaars was er weer met zijn bedaarde en rustige bas, en ook Roos Boelsma en Ankie van Wickevoort hebben met veel aandacht en gevoel ge zongen. De organist Wim van de Hoe ven zorgde voor een wel zeer nauwkeu rige begeleiding, terwijl het orkest een klare samenklank liet horen waarbij vooral de warm getinte fluiten mooi uitkwamen. De regie van Gijsbert van Zanten bleek bij deze uitvoering weer weldoor dacht en gericht, en ook zijn rustig di rigeren heeft veel tot het bereiken van de buitengewoon goede sfeer van gis teravond bijgedragen. De C.O.V. en haar dirigent hebben met deze uitvoering de dankbare toe hoorders weer in niet geringe mate aan zich verplicht. Wij hoorden van de moeilijkheden die het niet meer moge lijk zouden maken in de toekomst meer uitvoeringen van dit formaat te geven. Toch zien we allerwegen in Veenendaal een werkelijke belangstelling voor mu ziek toenemen. Is uit dit verheugende verschijnsel niet nog wat moed te put ten? (Vervolg van pag. 1) Maar juist vandaag kwam er bericht binnen dat aan de hand van verschil lende cijfers bij de spoorwegen was ge bleken dat zelfs meer stoptreinen aan De Klomp niet verantwoord zijn. De heer Van Galen is er verheugd over dat dit jaar dan een Nijverheidsschool ge bouwd zal kunnen worden. Ook dringt hij er op aan om alle kracht bij te zet ten om van de minister dan een extra uitkering uit het gemeentefonds te ver- Krijgen. Wij zijn zo gedupeerd door de belastingmaatregelen dat hier toch iets gedaan moet worden. Wij hebben hier zeker rechten, waarop wethouder Mid delhoven de opmerking maakt dat rechten niet altijd gehonoreerd worden. De heer Slok -(AR) begrijpt niet dat een raadhuis ruim l1/* millioen gulden moet kosten en geeft W. en W. in over weging om naar andere mogelijkheden uit te zien. De heer Van Deelen (SGP) wijst als object voor werkverruiming aan het aanleggen van een weg van de Zand straat naar de Slaperdijk. Weth. Mid delhoven deelt mede dat dit werk op het lijstje van B. en W. heeft gestaan, maar door hogere besturen werd ge schrapt. Verder zullen de bewoners van het omliggende gebied het eerst eens moeten worden over het tracé van deze weg. Ieder wil deze langs zijn eigen huis hebben. Wanneer men het hierover eens zou zijn, waren wij hier al een stap verder geweest. De heer Bastmeqer vindt dat de sneeuwruimingsdienst niet heeft vol daan en vraagt om meer zout te gebrui ken. Ook brengt hij het aanschaffen van een bezem-auto nog eens op tafel. Weth. De Ruiter zegt dan, dat dit jaar al be duidend meer zout gebruikt is, maar dat er nu weer klachten binnenkomen over het feit dat zout-spatten de kle ding beschadigen. Voor een roltrommel is het nog niet zover. De heer Van Dee len brerfgt ook de achteruitgang van de Eierenmarkt ter sprake en hij krijgt de toezegging dat een en ander zal worden onderzocht. De heer Slok meent dat het aanschaffen van een puttenzuiger, wel ke thans nog van de gem. Ede moet worden gehuurd, wel verantwoord is. Er zijn in Veenendaal ook nog een 500 beerputten welke eveneens met een dergelijke zuiger geledigd zouden kun nen worden. Geen stank en geen ge knoei meer en de bewoners kunnen er een vergoeding voor betalen. De heer Van Stempvoort wijst op de onbillijke regeling van de heffing marktgelden. Hij zou liever zien dat alle branches ge lijke prijs zouden betalen. Er heerst ont stemming over deze aangelegenheid. Wethouder Middelhoven zegt toe deze beide zaken te onderzoeken. De heer Van Ojik begrijpt niet hoe het moge lijk is dat de gemeente Veenendaal een deel van de vermakelijkheidsbelasting ontvangt van het voetbalveld aan de Bergweg. Voetballen op Zondag is in Veenendaal toch verboden meent hij. Dit laatste hoort hij ontkennend beant woorden. Veenendaal ontvangt inder daad een deel van de belasting van dit veld. De gemeentegrens van Veenen- spannen verwachting verbeide uitvoe- .daaU^n Rhenen i^pt namelijk dwars ring» plaats van J. o,JBach s Johannes- Qver deze terreinen. De ingang bevindt zich echter op Rhenens territorium zo dat Rhenen de belasting int. De begroting werd zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Voor dat de begroting in behande ling kwam besloot de Raad o.m. nog tot het beschikbaar stellen van een crediet van 346.000,- voor het aanleg gen van riolering in het complex „Het Franse Gat", tot onbewoonbaarverkla ring van het pand Parallelweg 76 en tot publieke verkoop van hooigras van een perceel grond aan het Panhius. Bij het aan de orde komen van het voorstel om het Utrechts Sted. Orkest een subsidie te verlenen van f50.- per uitvoering van kamermuziek in Veenendaal, was het de heer Budding (SGP) die zich vierkant hiertegen verklaarde. Indien er mensen zijn die naar deze vermakelijk heden willen gaan moeten dan maar zelf betalen. Ook de heer Van Deelen vond het welletjes nu laatst ook al „Caecilia" een subsidie gekregen heeft. De heer Van Ojik wilde er alleen van zeggen, dat B. en W. niet moeten doorgaan met het geven van dergelijke subsidies. Met algemene stemmen werd deze subsidie tenslotte toch goedgekeurd. De bijdrage aan de kankerbestrijding werd van een ï/t tot 1 cent per inwoner verhoogd. BU alle haargebreken. P. fl. f 3.- franco (remb. f 3.25) GRATIS proef- behandelingen in onze salon. „Rosanti" Rhenen (Tel. K 8376) 450 - Giro 609300 WIJZIGING BEZOEKUREN JULIANA ZIEKENHUIS De bezoekuren van het Juliana Zie kenhuis aan de Cuneraweg zijn gewij zigd, en zijn thans als volgt: Bezoek bij volwassenen dagelijks 's middags van 2.30 tot 3.30 uur, uitgezonderd Dinsdag en Donderdagsavonds steeds van 6.30 tot 7.30 uur. Bezoek aan kinderen: dagelijks 's middags van 2.30 tot 3.30 uur, uitgezon derd Dinsdag en Donderdag, en 's avonds steeds van 6.30 tot 7 uur. EIERMARKT Dinsdagmorgen waren op de eier markt te Veenendaal aangevoerd 110.000 eieren. Prijs van f 10.- tot f 11.50 per 100 stuks. Handel kalm. KERKEWUK <67 Til.660 VEENENDAAL MUZIEK-EXAMENS Te Veenendaal werden Zaterdag de muziekexamens gehouden van de Ned. Federatie voor Harmonie- en Fanfare gezelschappen. De jury bestond uit de heren L. de Moiree en G. Boedijn. Van de Veenendaalse Harmonie „Cae cilia",, plaagden de heren H. J. C. van Ginkél (Bariton Sax.), A. C. van Sur- kum (Es Bas) voor het diploma A., J. W. van Essen (Tenor Sax.), H. Masselink (Clarinet), S. G. Hasselaar (Bugel) voor het diploma B. en de heer J. Reuvers (trompet) voor het diploma D. Van het muziekgezelschap „D.S." uit Veenendaal slaagden de heren K. Slok (clarinet), J. Kroes (alt sax.), C. Kroes (clarinet), R. van Woerkom (Bugel) en C. Rebergen (Es Bas) allen voor het di ploma A. De heer P. N. van Zanten uit Zeist slaagde voor bariton saxophoon voor het diploma A en de heer A. H. van Schaik uit Bennekom met trompet voor het C-diploma. BIGGENMARKT Dinsdagmorgen waren op de weke lijkse biggenmarkt aangevoerd 75 big gen. Prijs f 50.- tot f 66.- per stuik. Han del matig. Een explosie in een ketel gevuld met een brandbare vloeistof van het Chemi sche bedrijf der Scheepjeswolfabriek aan de Nieuweweg veroorzaakte heden nacht om kwart over vier een begin van brand. Dank zij het kordate optreden van het aanwezige personeel, die met een schuimkanon de brand te lijf ging, was de brand vrij spoedig bedwongen. De Veenendaalse brandweer werd door een groot alarm gewaarschuwd. De ne velspuit was zeer vlug ter plaatse en kon de kleine brandhaardjes onmiddel lijk blussen. Een gedeelte van een muur en het dak werden door de ontploffing beschadigd. De schade is niet groot. ALGEM. LEDENVERGADERING GROENE KRUIS Woensdagavond 31 Maart a.s. houdt het Groene Kruis de jaarlijkse alge mene ledenvergadering. In deze vergadering, welke gehouden wordt in het wijkgebouw en die om 8 uur begint komt o.m. de verkiezing van twee bestuursleden aan de orde. Onze plaatsgenoot, de heer J. Mid delhoven, slaagde deze week aan de Econ. Hogeschool te Rotterdam voor zijn doctoraal examen Economie. Dampo bij Verkoudheden van Vader, Moeder en Kind In café „Sportlust" te Eist was Maandagavond een vergadering belegd door de plaatselijke landbouw-organisaties „C.B.T.B." en „U.L.G.", waar als spreker optrad de heer ir F. N. Sickes, secretaris van de Stichting van de Landbouw te Utrecht, met als onderwerp: Hoe te handelen, wanneer de overheid overgaat tot onteigening in het belang van de volkshuisvesting of het algemeen belang en op welke schadeloosstelling kan men zijn rechten doen gelden. Deze vergadering werd door vele grondeigenaren uit Eist bijgewoond. Een verklaring voor die grote belangstelling moet gezocht worden in het feit, dat de gemeente Rhenen met een uitbreidingsplan voor Eist bezig is en dat momenteel reeds in het dorp van gemeentewege gepolst wordt naar mogelijkheden van grondaankoop. De bijeenkomst werd bovendien bij gewoond door de heer ir Van de Ven, rijkslandbouwconsulent voor de tabaks teelt in Nederland en door de heer Boumann, secretaris van het U.L.G. te Utrecht. De heer E. J. v. d. Brink sprak het openingswoord, namens de beide plaat selijke organisaties. Hij zéide, dat de vergadering niet was belegd om het gemeentebestuur tegen te werken, maar om op te komen voor billijkheid en recht. De heer Sickes begon daarna zijn in leiding met vast te stellen, dat een deel van de inwoners van Eist zich voor de moeilijkheid ziet geplaatst, dat zij in de toekomst zeer goede cultuurgrond zal moeten afstaan voor de uitbreiding van het dorp.' En wanneer niet van vrije verkoop kan worden gesproken, heeft de overheid het recht aan de hand van de onteigeningswet een bepaalde eigen dom met behulp van de sterke arm tot zich te trekken. Spreker concludeerde, dat bij onteigening aan drie eisen moet zijn voldaan: 1. de eigenaar zal volledig schadeloos moeten worden gesteld; 2. het algemeen belang moet met de ont- éigennig zijn gediend; 3. iedere ont eigening moet bij een wet geschieden. Uitvoering stond de heer Sickes stil bij de wijze, waarop onteigend kan wor den, n.l. op grond van de onteigenings wet, het K.B. F 67, dat sedert 1950 niet meer wordt toegepast, het vorderings- besluit en volgens de wet op de mate riële oorlogsschaden. Hier hebben we te maken met de onteigeningswet, aldus spr. Zeer duidelijk lichtte hij toe, wat wordt verstaan onder volledige schade loosstelling. Dat is niet datgene, wat men zelf denkt, aangezien de wet reke ning houdt met een objectieve waar dering, los van de persoon. De waardebepaling vindt plaats naar de datum 9 Mei 1940. Ook merkte de heer Sickes op, dat goede schatters grijze haren moeten hebben om goed op de hoogte kunnen zijn van de prijzen van genoemde datum. Met klem drukte hij de aanwezigen op het hart gezamenlijk op te treden. Wanneer iemand zijn grond vrijwillig te laag verkoopt, dupeert hij zijn mede mensen. Het is Uw goed recht, vast gelegd in onze grondwet, volledig scha deloos te worden gesteld. Dat houdt in, dat men naast de verkoopwaarde ont vangt vermogensschade, inkomsten- schade en belastingschade. Spreker waarschuwde de aanwezigen vooral geen papieren te tekenen, wanneer men niet begrijpt \yat er in staat. Met be lastingpapieren moet men niet te royaal voor de dag komen. De heer Sickes toonde zich een voor stander van overleg tussen betrokkenen en overheid. Waneer in een kleine ge meenschap als Eist met de sterke arm wordt onteigend, aldus spr., blijft er meestal wrok achter. Men moet trach ten dit te voorkomen èn in het belang van de persoon èn in het belang van de overheid. Men moet gezamenlijk in overleg treden met het gemeente bestuur, door een commissie van inter mediair in het leven te roepen. Daar na zal een commissie van deskundigen moeten worden samengesteld, waarvan 1 lid wordt benoemd door de betrokke nen, 1 lid door de gemeente en 1 lid door de twee aangewezen leden. Spreker deelde mede, dat de heren ir v. d. Ven en dr ir Pijls, karteringsdes- kundige, zich bereid hebben verklaard als deskundigen de commissie te com pleteren, dit met het oog op de bijzon dere (frond waarmee men in Eist te ma ken zal hebben, namelijk zoals een van de deskundigen het uitdrukte, met ta- baksgrond, die beter is dan de beste tuingrond van Nederland. Tenslotte werden in de commissie- intermediair gekozen de heren Van den Berg en Overeem, waaraan werd toege voegd de heer ir Sickes. HOLLAND—ROME V.V. Dinsdagmiddag circa 1 uur passeer den ons dorp de 67-jarige Opa Schram uit Driebergen en de 71-jarige Wilmsen naar Molenstr. 10. Rhenen, Tel. 579 uit Asten (N.-Br.) die te voet de reis Rome maken en terug. Fris en monter stapten zij er op los alsof zij nog in hun jeugd verkeerden. De tocht loopt langs de Rijn door Duitsland, via Zwitser land naar Rome. De totale tocht Drie bergenRome en terug bedraagt 3000 km. VOOR DE OUDEN VAN DAGEN Ten bate van de Ouden van Dagen zal a.s. Zaterdag 27 Maart in Café Sport lust alhier een herhaling plaats vinden van de toneeluitvoering „Papa mag het niet weten". Dit stuk werd enkele we ken geleden met veel succes opgevoerd door de S.V. „Oranje Wit" alhier. Vanaf deze plaats willen wij de in woners van ons dorp aanmoedigen deze avond te bezoeken, niet alleen om het prachtige toneelstuk, maar tevens voor het prachtige werk dat hier wordt ver richt. De gehele opbrengst komt ten VEENENDAAL. Ned. Herv. Kerk. Markt. 9.30 uur ds Van Wijngaarden» 5 uur ds Vroegindeweij. Julianakerk 9.30 uur ds Vroegindeweij, 5 uur ds Van de Pol. Veeneind 3 uur dhr. Gaasbeek. Dijkstraat 2.45 uur ds Vroegindeweij. Sola Fide 9 uur ds J. van Veen van Barneveld (Jeugddienst). 10.30 uur dr H. J. Langman van Amsterdam, 5.30 uur ds J. J. F. Frank van Utrecht. Ger. Kerk 9 en 10.30 uur ds van Enk, 5 uur ds Overduin. Chr. Ger. Kerk 9.30 en 5 uur ds Slofstra. Ger. Gem. (Fluiterstr.) 9.30 en 5 uur leesdienst. Donderdag 7.30 uur ds Van de Woestijne van Barne veld. Ger. Gem. (Hoofdstr.) 9.30 en 5 uur ds Kok. Ned. Prot. Bond dhr Ninaber van Veenendaal. R.K. Kerk Nieuweweg 7.30 uur H. Mis, 8.30 uur Jeugdmis, 10.30 uur Hoogmis, 5 uur Lof, 7.30 uur Com pleten. Zaterdags 5 uur Biechthoren. In de week 8.25 uur v.m. H. Mis. Leger des Heils 10 Heiligingsdienst, 12 uur Zon dagsschool, 7 uur Openluchtsamenk., 8 uur Verlossingssamenkomst. RHENEN. Ned. Herv. Kerk. J0 en 5 uur ds N. Kooreman. Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 en 5 uur dhr. Asmus van Poe- deroyen. Dinsdag 7.30 uur dhr Edelman van Dordrecht. Ned. Herv. Rusthuis 5 uur ds J. Kalshoven. Ned. Prot. Bond afd. Rhenen Hotel Laheij 10.30 uur ds B. Nijholt van Tiel. Geref. Kerk 9 en 3 uur ds H. Volten. Ger. Gem. (Bantuin) 10 en 5.30 uur leesdienst. Ger. Gem. (Plantsoen) 10 en 5.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 10 en 3 uur leesdienst. R.K. Kerk. 7.45 uur H. Mis, 10 uur Gez. Mis en nam. 7 uur Lof. ELST. Ned. Herv. Kerk. 10 en 6 uur ds Van de Peut. Ger. Gem. 9.30 en 6 uur leesdienst. Dinsdag 7.15 uur ds Van de Ketterij. EDERVEEN. Ned. Herv. Kerk. 10 en 3 uur ds Treure. Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesdienst. Maandag 7 uur ds Toes van Kinderdijk. Oud Ger. Gem.. 6.30 en 3 uur leesdienst. OVERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 uur dhr. Van Noort, 2.30 uur ds J. de Jager. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst. Zaterdag 27 Maart 7 uur ds Du Marchie van Voorthuizen, Woensdag 7 uur dhr. Nierkamp. AMERONGEN. Ned. Herv. Kerk. 10 uur ds de Jager, 5 uur de heer Van Noort. Maandag 29 Maart nam. 7.30 uur ds G. B. Westenburg, onderwerp: „Ver loving en Huwelijk". Bijzondere kerk dienst voor alle gezindten. Ger. Kerk 10 en 6 uur ds Zwaan. VEENENDAAL. Van Zaterdagmiddag 12 tot Maandagmorgen 8 uur alleen voor zeer dringende gevallen dr An- not, Kerkewijk. EDERVEEN-DE KLOMP-LUNTEREN. Van Zaterdagavond 6 tot Zondag avond 12 uur, dr Van Ringelestijn te Ederveen, tel. K 8387-201. ELST-AMERONGEN. Van Zaterdag middag 2 tot Maandagmorgen 7 uur, alleen voor dringende gevallen dr Bakker te Leersum, tel K 3434-495. RHENEN. Zondag 28 Maart: dr Ch. H. Paris Jr., Herenstraat 83, tel. 432. goede van de uitgangsdag van de oud jes. Medewerking op deze avond zal wor den verleend door de „Sunshine Ha- waiïens". Wij bieden U me» rechtmatige trots in onze speciaal zaak een grote collectie costuums in alle modetlnten en dessins, zowel in 1 -rij als 2-rij model door de beste vaklieden gesneden uit stoffen welke door het Vezelinstituut T.N.O. te Delft worden gewaarmerkt als bestaande uit 100% zuiver wollen kamgaren door de beste coupeurs gesneden uit zuiver wollen kamgaren, voorzien van binnenwerk; zodat Uw costuum. ook na langdurig dragen, zijn oorspronkelijke vorm behoud. Modieuze dessins en tinten perfecte pasvorm. Wonderlijk zoals dèt helpt! ZENTS' Wageningen - Veenendaal - Renkum

De Vallei | 1954 | | pagina 2