Aram KERKDIENSTEN Veenendaal Eist - Achterberg - Amerongen UITSLAG PRIJSVRAAG Donderdag 7 October Enorme belangstelling voor breimodellen-show van de D. S. Last Tan zenuwen I 13-14 October '44: artillerie bombardement Woningbouw in Amerongen -Zondagdienst Doktoren- DE STEEN VAN DE PROFEET VRAAG 6 AANBOD DIVERSEN Voor uw trouwpartij zijn wij thans speciaal ingericht. Wed .A. W. de Haas NAAISTERS LEERLINGEN DE VALLEI UW BLAD! 1 bankwerker-lasser 1 Fraiser leerjongen D. HENDRIKS ZONEN Van a.s. ZATERDAG 9 OCTOBER af Tricotfabrick „PEHAVEE" JONGEMAN voor breierij le prijs: Bromfiets: A. J. Bos, Vee- nendaalsestraat 15a, Eist. Slagzin: „Voor speurders met een fij ne neus, heeft Veenendaal een ruime keus". 10 naw» Verder werden 10 inzendingen be kroond van: 1. Mevr. C. de Boef-v. d. Broek, Lindenlaan 24, Veenendaal; 2. Dhr A. Middelhoven, Patrimoniumlaan 54, Veenendaal; 3. Personeel P. Hey Zonen, Pr. Bernhardlaan 225, Veenen daal; 4. Dhr. N. Taverne, Brinkersteeg 25a, Veenendaal; 5. Dhr G. Mulder, Hoofdweg 73, Ederveen; 6. Dhr. J. A. over de Linden, Hoogstraat 15 bis, Vee nendaal; 7. Mevr. G Huibers-Nell, Ju- lianastraat 44, Veenèhdaal; 8. Dhr D. J. Öósterbeek, Julianastraat 4, Veenendaal; 9. Dhr J. Laros, Middelbuurt 43, Vee nendaal; 10. Dhr G. Blankespoor, Kl. Katerstraat 65, Veenendaal. INLEG EN TERUGBETALING RIJKSPOSTSPAARBANK Aan het postkantoor Veenendaal en het daaronder behorende ambtsgebied werd gedurende de maand September 1954 ingelegd f 109.421,97; terugbetaald f gS.053,96. Fa HUIBERS OPENDE EEN HYPER MODERNE SHOWROOM VOOR SANITAIR Vrijdag jl. heeft de heer H. Huibers de honderden belangstellenden versteld doen staan toen de deur van zijn geheel verbouwde en veel groter geworden showroom op Zandstraat 60 weer werd geopend.^ Wat "direct opviel was dat hier goed doordacht en weloverwogen en ook met vakmanschap te werk is gegaan. De in deling en inrichting is bijzonder goed geslaagd. Niets 4s eigenlijk vergeten. Vooral het licht en de kleurencombinatie hebben, zeer terecht, in het ontwerp voor deze nieuwe show-room zeer veel aandacht gehad, en in deze driemaal zo groot' geworden fraaie ruimte komen hierdoor de verschillende artikelen van de heer Huibers dan ook volledig tot hun recht. En dan te weten dat de heer Hui bers zelf de architect is geweest. Ook vak-technisch is hier werkelijk veel te bewonderen. Een aparte ruimte is ingericht waar de diverse electrische en gasverwarmingsapparaten in wer king gedemonstreerd kunnen worden. Door de veel grotere ruimte krijgt men nu eigenlijk ook pas een indruk van de enorme keuze sanitair en keuken-appa raten waarover de heer Huibers be schikt. Het is zelfs zo dat men in de grote steden tnfar zelden een dergelijk fraaie en zo goed ingerichte zaak op dit gebied zal vinden. Zonder twijfel heeft de heer Huibers met het maken van een zo hypermoder ne show-room zelfs voor een verre toe komst een zeer belangrijke en goede stap gedaan. ELECTRISCH SCHOORSTEENVEGEN Dézer dagen waren wij getuige van een demonstratie met het nieuwe elec trische schoorsteenvegers-apparaat van het Eerste Veenendaalse Schoorsteen- vegersbedrijf van de heer G. van Bar- neveld van Boslaan 62. Het apparaat is nog geheel nieuw voor Veenendaal. Het maakt het klimmen op daken om bij de schoorstenen te komen overbodig doordat het is voorzien van een stalen borstel welke aan een elec- trisch draaiende as bevestigd zit. De as kan verlengd worden totdat de borstel boven in de schoolzeen is. De schoor steen wordt op deze manier uitstekend schoon geschuurd. Een ander helangrijk voordeel van dit nieuwe schoorsfeenvegersapparaat is dat men geen vallend roet meer in de ka mers krijgt. De schoorsteenopening is volledig afgesloten en het roet wordt meteen in een^ trommel gezogen. Nog een andere niet te verwaarlozen verbe tering is dat het vegen met dit apparaat in enkele ogenblikken klaar is. Zonder twijfel betekent dit apparaat een grote aanwinst voor de heer Van Barneveld. En vooral doordat hiermede het stuiven van roet is opgeheven heeft het Eerste Veenendaalse Schoorsteen veger shedr ij f vooral de huisvrouwen hiermee een grote dienst bewezen. SCHAAKNIEUWS Woensdagavond jl. werd in het ge bouw 't Trefpunt de O.S.B.O. competi tiewedstrijd 2e klasse gespeeld tussen Veenendaal I en Veenendaal II. Veenen daal I won met 8 Va tegen V/t. De uitslagen zijn: v. Genderen—Ter Hogt 1—0; v. d. Wolf —Maas l-*r0; Wülemsev. Manen 10; Diepeveen—kiiegjens 10; Elenbaas— v. d. Wal VaV»; v. d. Veerv. Veen 10; v. d. BoschPiso 10; Noorduin Blankespoor V2V2; Wanders—v. Dijk V*V»; GrosmanW. Konings 10. DE CORSETTENSHOW VAN Fa G. VAN SCHUPPEN De in gebouw Eikenlaan gehouden corsettenshow, georganiseerd door de firma G. van Schuppen van Hoofdstraat 101, is een succes geworden. In de eer ste plaats door de wel bijzonder grote belangstelling hiervoor. De grote zaal van het gebouw was geheel gevuld met belangstellende dames. En niet in de laatste plaats ook voor wat betreft het gehalte van deze show waar een uiterst deskundig corset-specialist aanwezig was. Ook aan de hand van projectie- beelden werd namelijk een zeer inte ressante uiteenzetting gegeven van het doel van de vele modellen Camp-corset- ten. Vooral de behandeling van de me dische zijde van de diverse modellen was verhelderend en het bleek duidelijk dat men degelijk eerst dient te overwe gen welk model corset men in geval van bepaalde kwalen en klachten van aller lei aard zou moeten dragen. Ook kreeg men een indruk van de enorme ver scheidenheid in Camp-corsetten waar over de firma Van Schuppen beschikt. Meerdere dames uit de zaal lieten zich ook corsetten passen en voorlichten voor het gewenste model. Na de pauze, waarin de aanwezige da mes thee met gebak werd aangeboden, volgde een show van blouses, pullovers, rokken, vesten, deux pièces en andere dameskleding uit de uitgebreide collec tie van de Firma Van Schuppen. Hierbij waren verschillende van de nieuwste modellen en ook prachtige avondkleding te bewonderen. Een en ander werd door een viertal mannequins uitstekend ge dragen. De honderden dames in de zaal heb ben bij deze show een welbestede avond gehad en de firma Van Schuppen in niet geringe mate aan zich verplicht. Het was alles zeer goed verzorgd en er was veel nieuws te zien. zit 'm de kneep Beva-werkkleding is zó royaal uit de stof gesneden, dat van knellen of spannen nimmer sprake kan zijn. Op de plaatsen, die gemakkelijk kunnen inscheuren, zijn de naden drie-dubbel gestikt. De stoffen zijn op de nieuwste Amerikaanse test-machines gecontroleerd op slijtvastheid. Bij alle Beva- werkkleding een garantiebewijs. De jl. Maandag 's middags en 's avonds gehouden show van breimodellen van de Schqepjeswolfabrieken is een groot suc ces geworden. En dat alleen al door de enorme publieke belangstelling. Was er 's middags veel publiek, 's avonds was de grote zaal van gebouw Eikenlaan to taal gevuld. De show op zichzelf was zeer de moeite waard. Behalve de uitstekende verzorging van het geheel, was er ook veel moois en aparts te bewonderen en zonder twijfel waren het niet uitsluitend de aanwezige dames, maar ook de heren onder het publiek die het geshowde ma teriaal konden bewonderen, want hier bleek dat ook gebreide kleding modieus, donderend geweld in het rustig slapende dorp Wie schetst de angst en verwarring? Hals over kop zochten de bewoners in nachtgewaad een veilig heenkomen in kelders enz. De heer J. Kool aan de Rijksstraat kon de kelder niet meer bereiken en drukte zich in een muurkast. Het was zijn behoud. Het huis kreeg enige vol treffers en werd totaal vernield; de heer Kool kwam ongedeerd uit het puin te voorschijn. Bij de fam. Roks aan de Houweg was de verwarring niet minder. De middag tevoren was daar een kind geboren en de kraamvrouw vluchtte met haar baby in de kille kelder, waarin een inmaak- pot als zitplaats moest dienen. Buiten duurde het helse concert voort! Helle lichtflitsen, hoge fluittonen, dave rende explosies. Een half uur lang. Toen concentreerde zich het vuur op het veer. Drie huizen waren volkomen vernield, vele andere waren flink beschadigd, doch wonder boven wonder waren er geen slachtoffers te betreuren! Wat zouden echter de gevolgen zijn geweest als Eist dichter bebouwd was geweest? VAKKLEDING VOOR ALLE BEROEPEN BEVA werkkleding verkrijgbaar by: C.V. HEIN VAN SCHUPPEN Hoofdstraat 79 Veenendaal E. VAN DE WEERD Notaris Fischerstraat 35 Ede baar was, wilden hebben waarin de prachtige getoonde kleding was opge nomen. Vermeld dient nog dat de zaal vaak versteld stond van de zeer lage prijzen welke men met zelf breien en goedkope wol kan bereiken. Trouwens de moge lijkheden om de fraaie geshowde mo dellen zelf te kunnen breien was juist een van de factoren welke deze show zo aantrekkelijk maken. Mijnhardt'» Zen uwtabletiea helpen U er overheen. TUSSEN TRACTOR EN BOOM BEKNELD GERAAKT Gistermiddag omstreeks 12 uur raakte J. v. S. alhier bekneld tussen een trac tor en een boom tijdens werkzaamheden op het terrein van de N.V. Cultuur Mij „Remmerden". Waarschijnlijk heeft S. een bekkenfractuur opgelopen. Per am bulance-wagen werd hij naar het zie kenhuis in Wageningen vervoerd. AANRIJDING Woensdagavond vond ter hoogte van Garage Houth een aanrijding plaats tus sen een handwagen beladen met een varken en een luxe auto afkomstig uit Utrecht. De onverlichte handwagen werd getrokken door J. alhier. De aan rijding liep nog goed af daar er alleen materiële schade was aan auto en hand wagen. Proces-verbaal werd opgemaakt. sierlijk en chique kan zijn. Verschillende van 50 getoonde model len waren een grote verrassing, en de zaal v/as merkbaar verbaasd en verrukt. Zelfs frón men hier zien dat gebreide kleding ook heel goed door meer zwaar dere figuren gedragen kan worden. De diverse prachtige nieuwe kleuren zeegroen, ocean blue en ook de schitte rende pasteltinten, welke zo in de mode zijn, ontlokten uitroepen van bewonde ring. Speciale aandacht kreeg o.a. een ge breide japon. Naast avondkleding wa ren er ook aparte jumpers en de meest vlotte sportkleding. Alles werd uitste kend door de mannequins gedragen. Ook gebre.ide heren- en kinderkleding werd geshowd, en vooral de drie kinderen van respectievelijk 5, 6 en 7 jaar, die zich als veelbelovende mannequins in de dop ontpopten, hadden aller aandacht. Bij deze show werd het wel duidelijk dat vooral de kwaliteit van de wol en de juiste keuze van soort en kleur een belangrijke rol spelen, en het was ook niet te verwonderen dat zeer veel da mes een modellenboek van de Scheep jes wolfabriek, dat in de zaal verkrijg Het is al wel weer bijna 10 jaar ge leden, maar iedere Elstenaar zal zich die nacht der verschrikkingen nog goed herinneren: granaatvuur over Eist!! De bij Nijmegen en Opheusden ge legerde geallieerden ondervonden veel last van de nog in tact zijnde veerver- binding over de Rijn. Vliegtuigen kon den door de aanwezigheid van Duits af weergeschut weinig uitrichten. Toen kwam waarvoor wij in Eist eigenlijk steeds bang waren geweest: snelvuur door zware artillerie. Het veer moest eraan! Maar, was er misverstand tussen de artillerie en het vliegtuig dat de aanval moest leiden? hoe het zij, de gierende granaten vlogen ver over het doel en explodeerden met 45 JAAR GETROUWD Donderdag j.l. herdacht het echtpaar J. Laan van de Burg de dag waarop zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn ge treden. Ter gelegenheid van dit feit bracht de muziekvereniging „Kunst en Vriend schap" het jubilerende echtpaar een serenade. In de raadsvergadering van 22 Juni 1953 werd besloten tot het bouwen van 19 woningwetwoningen aan de Koningin Julianalaan en de Prinses Beatrixlaan. Momenteel zijn 7 dezer woningen be trokken en binnen afzienbare tijd zullen ook de anderen gereed zijn. De hausse in de bouwwereld is er de oorzaak van dat de woningen niet eerder gereed waren. Het valt op het ogenblik niet mee om op een bepaald bouwwerk vol doende arbeidskrachten te krijgen, 't Gevolg is dat vooal de afwerking veel langer duurt dan oorspronkelijk werd overeengekomen. Op 3 September j.l. besloot de raad tot het bouwen van nog eens 17 woningwetwoningen. Deze wo ningen komen ook aan de Kon. Juliana laan en de Prinses Beatrixlaan. Ook dit werk werd, evenals de 19 woningen op gedragen aan de fa. Boers te Veenen daal. Met bekwame spoed werd met het werk begonnen. Men is thans reeds aan het metselen. De aannemersfirma M. van Manen en Zoon heeft er aan de Holleweg eveneens goed de vaart inge zet. De kozijnen van 2 dubbele woningen zijn reeds gesteld. Binnenkort begint aan de Kersweg de fa van Buren uit Leusden met het bouwen van eveneens 2 dubbele wo ningen. Twee dubbele woningen aan de Kon. Wilhelminaweg gebouwd door M. van Manen en zoon zijn bijna gereed. Er wordt dus aan alle kanten gewerkt om de achterstand aan goede woningen in te halen en de gegadigden, van de lijst der woningzoekenden niet al te lang te laten wachten. Toch zou dit wachten voor velen niet zo lang be hoeven te duren als menigeen wel denkt. Met de beide dubbele woningen aan de Kersweg wordt het aantal door particu lieren, met garantie der gemeente ge bouwde woningen, gebracht op 12. Van deze gelegenheid kan meer gebruik ge maakt worden dan tot nu toe. Het eigen eigen kapitaal dat in die gevallen nodig is, is betrekkelijk gering en behoeft voor de meeste inwoners geen beletsel te zijn. VEENENDAAL. Ned. Herv. Kerk Markt 9.30 uur ds Van Wijngaarden, 5 uur ds Vroegindeweij. Julianakerk 9.30 uur ds Vroegindeweij, 5 uur ds Van de Pol. Vredeskerk 9 en 10.30 uur ds Van de Pol, 5 uur ds Van Wijngaarden. Veen- eind 3 uur ds Van de Peut van Eist. Dijkstraat 2.45 uur ds Vroegindeweij. Ger. Kerk 9 uur ds Overduin H.A., 5 uur ds Overduin. Ger. Gem. Hoofdstr. 9.30 en 5 uur ds Kok. Ger. Gem. Fluiter straat 9.30 en 5 uur leesdienst. Chr. Ger. Kerk 9.30 en 5 uur ds Slofstra. Sola Fide 10 uur dr J. G. Thoomes, 5.30 uur ds G. J. Geurtsen van Utrecht. Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds De Wolf van Ensche de. R.K. kerk Nieuweweg 7.30 uur H. Mis, 10 uur Hoogmis, 5 uur Lof. Salva- torkerk 7.30 uur H. Mis, 10 uur Hoog mis, 7 uur Lof. Leger des Heils 10 uur Heiligingsdienst, 12 uur Zondagsschool, 7 uur Openluchtsamenkomst, 8 uur Ver lossingssamenkomst. RHENEN. Ned. Herv. Gem. 10 uur ds N. Kooreman, 5 uur ds C. v. Leeuwen van Maarsbergen. Ned. Herv. (Ger.) Ev. 10 en 5 uur dhr Wildschut van Rotter dam. Nederlandse Protest. Bond Ho tel Laheij 10.30 uur ds W. Wolfson van Tiel. Ger. Kerk 10 en 5 uur ds H. Vol- ten, H.A. Ger. Gem. 10 en 5.39 uur lees dienst. Ger. Gem. (Bantuin) 10 en 5.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 10 en 6 uur leesdienst. R.K. St Cunera-Parochie 7.45 uur H. Mis; 10 uur Gez. Mis en 7 uur Lof. ELST. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur ds Van de Peut. Ger. Gem. 9.30 en 6 uur OVERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur dhr Van Noort. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst. EDERVEEN. Ned. Herv. Kerk 10 en 3 uur ds Treure. Ger. Gem. 9.30 en 2.30 u. leesdienst. Oud Ger. Gem. 9.30 en 3 uur leesdienst. Maandag 7 uur dhr De Jong RENSWOUDE. Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur ds Hop. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds Molenaar. SCHERPENZEEL. Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds Van de Linden. ACHTERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur ds Van Viegen. AMERONGEN. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur ds De Jager. Ger. Kerk 10 en 5 u. ds Zwaan. Voor Uw verjaardagen een grote luxe sortering gebakjes 18 CT PER STUK Heerlijke slagroomgebakjes. Par ij se Slagroomsoezen Berenklauwen gevuld met Slag room en Ananas. Voor Uw kinder partijtjes: iWÈ Mergpijpjes ge- Mür vuld met crème 12 ct per stuk. Cocoscroquetten gevuld met aparte crème vulling 10 ct per stuk En enthousiast roept iedereen: Ha dat is gebak van D IJ K S T R A Telefoon 2136 VEENENDAAL. Van Zaterdagmiddag 12 tot Maandagmorgen 8 uur, alleen voor zeer dringende gevallen dr C. Annot, Kerkewijk, tel. 3198. ELST-AMERONGEN-LEERSUM. Van Zaterdagmiddag 2 tot Maandagmor gen 7 uur, alleen voor zeer dringende gevallen dr Kars te Amerongen. Tel. K 3434-273. EDERVEEN-DE KLOMP-LUNTEREN. Van Zaterdagavond 6 tot Zondagavond 12 uur dr W. M. van Ringelestijn (7) Zodra Aram met zijn gasten aan tafel gezeten was, wendde hij zich tot Caracalla en vroeg: „Gij wilt U dus tot keizer van Rome laten uitroepen! Doch hoe denkt ge die plannen te verwezenlijken? voor zoiets is in de eerste plaats veel geld nodig, dunkt mij?" Caracalla knikte. Zwijgend haalde hij een stenen koker uit de plooien van zijn toga te voorschijn, opende deze en schudde er een oude per kamentrol uit. Presto, Aram's schildknaap, die op een eerbiedige afstand had slaan kijken, even ver wonderd als zijn meester, kwam benoeüzaam enkele schreden dichterbij. „Ziehier," legde de toekomstige keizer uit, terwijl hij de perkamenten rol zorg vuldig glad streek. „Door het plotselinge en onverwachte einde van mijn grote voor vader was hij niet in staat de nodige voorzieningen voor zijn opvolging te treffen. Ook de schatkamer, waar hij zijn rijkdommen bewaarde, bleef onontdekt. Doch door het lot, dat mij voorbeschikte na zoveel eeuwen zijn opvolger te worden, deed mij deze kaart 95 ct. per advertentie t/m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent. Te koop Commer bestelwa gen 1952, 2.900 km. In prima staat, opnieuw gespoten. C. Koster, Molenstraat 2, Rhe- nen. Te koop een kinderwagen. A. van Merkestijn, Woud- weg 7 ,Elst (U.). Grote kamer geschikt voor 1 of 2 personei) te huur met ofr zonder pension. Nette stand met badkamer. Geen beroepspension. Brieven onder nr 200&.a*Ji. bur. v. d. blad. Net kosthuis aangeboden, goede keukén, billijke prijs. H. M. Oeben, Achterkerk straat 72, Veenendaal. Te koop* town beste biggen en 20 hennen RedsxHamps, tegen de leg. Tevens te koop prima consumptie-aardap pelen, Noordelingen. A Hasselaar, Benedeneind 21, Veenendaal. Te koop aangeboden goud- reinetten en lemoen, val vanaf f 0,06 per kg, pluk f 0,10 per kg. C. Rouw, Lijn- weg 6, Achterberg. Te koop grote Jaarsma- haard „Bromo" wegens overcompleet. Zaterdags middags van 25 u. Groe- nelaan 67, Veenendaal. Woningruil. Aangeboden: goede woning, huur 5.45 p. week met pl.m. 20 roeden land. Gevraagd: flatwoning over 't Spoor. Br. onder nr 2002 a. h. bureau v. d. blad. Mevrouw Kleefsman, Aca cialaan 13, vraagt net meis je voor de morgenuren. Te koop prima winteraard appelen, Noordelingen en Libertas. f 7,per mud. G. Roos, Emmikhuizen, Rens- woude. Tel. K 8385-2283. Prima eetaardappelen te koop, Noordelingen. B. van de Brandhof „Hooibroek" Emmikhuizerlaan 4, Rens- woude. Te koop in prima staat zijn de radio en stofzuiger, Mid- delbuurtseweg 14, Veenen daal. Te koop bloembollen Hya cinthen voor glazen, Cro- cussen voor de tuin sneeuw klokjes, koop ze nu en koop ze bij Kwekerij A. Loef, Einde Sandbrinkstr. Geen verzendkosten. Vraagt prijs en vergelijk dan. Te koop 25 roede knolrapen. C. van Dijk, Parallelweg 87, Veenendaal. in hanaen krijgen. Hierop staat de plaats van Cara- calla's schatkamer aangegeven!" Nieuwsgierig boog Aram zich over de kaart heen en opnieuw voer er een schok van verbazing door hem heen! Het was een kaart, waarop duidelijk herkenbaar een groot gedeelte van zijn eigen gebied stond afgebeeld. „En hier," besloot Caracalla, terwijl hij op een plaats niet ver verwijderd van de burcht wees, „op deze plek moet de schatkamer zich bevinden!" (wordt vervolgd.) Te koop prima eetaardap pelen (Noordelingen) f 7,50 per mud, worden thuisbe zorgd. Tevens voeder-aard appelen. C. Robbertsen, Veen weg, Renswoude, Tel. K 8387-356. Gevraagd z.s.m. flinke hulp i. d. huishouding v. d. en n. Meerdere hulp aanwezig. Mevr. Bach, Van Heemstra- laan 26, Baarn. Te koop haard. H. van En gelenburg, Middelbuurtse- weg 45, Veenendaal. Te koop schrijfmachine Chr. Verwoert, Benedeneind la, Veenendaal. Voor spoedige indiensttre ding gevraagd in fabrieks- magazijn een nette bedien de, leeftijd 18-25 jaar, liefst ongehuwd. Sollicitaties te richten aan nr 2001 aan het bureau van dit blad. Te koop middenstands wo ning te Veenendaal, binnen kort te aanvaarden. Brieven richten onder nr 2001 a. h. onder nr 2004 a. h. bur. v. d. blad. Te koop: Sparta motor 125 c.c. in goede staat, ook ge negen te ruilen voor brom fiets. Te bevragen bij A. Koster, Dorpsstraat 271, Scherpenzeel. Te koop in prima staat zijnde pick up met 60 pla ten w.o. de nieuwste. Te be vragen Pr. Bernhardlaan 33, Veenendaal. Rubberlaarzen vulcaniseren onder garantie bij R. Val kenburg Zn, Gortstraat 38, Veenendaal. Voor verhuur van stoelen, Dissen en serviesgoed naar Dirk v. Asselt, Dennenlaan 38, Tel. 3015 en G. Gerrit sen, Julianastraat 81, Tel. 2691. Alles gratis thuisbe zorgd. Bekendmaking. In- en ver koop van meubilair en alle andere goederen is thans telefonisch aangesloten on der nummer 3052. M. Vlas- tuin, Nieuweweg te Veenen daal. Hartemink Auto's Nijkerk. Grote sortering gebruikte Luxe en bedryfsautomobie- len. Tel. K 3494-541 (2 lij nen). De vernieuwende, krachtige werking van ZON, aarde en kruid, vindt U het sterkst in de biologische volwaar dige honing van BIJEN STAND DE KOERSHOF. Voorjaarshoning 1.25, geu rige bloesem honing 1.45, donkere boekweithoning (extra versterkend, uitste kend bij zoutloos dieet) 1.55 p. pot. Verkrijgbaar bij Diepeveen's Levensmidde len bedrijf Nieuweweg 168, Tel. 2878 Veenendaal. U.S.A. legerkleding prima kwaliteit, lage prijzen. Te vens meubelen, bedden, le dikanten enz. Goederenhan del Vos bij de boterfabriek Renswoude. Tel. K 8387-307. Hartemink Auto's Nijkerk Steyr Diesel Truck's - Re nault - Luxe en bestelwa gens. Tel. K 3494-541 (2 lij nen). Voor Singer naaimachines of reparaties van alle mer ken. De Vries, Sav. Loh- manstraat 22, Veenendaal. Gemakkelijke betalings voorwaarden. Reeds jaren bestaande zaadhandel biedt aan actie ve eerlyke personen, die veel met mensen uit hun omgeving in aanraking ko men, een ruime bijverdien ste met de verkoop van alle soorten tuin-, bloem- en landbouwzaden. Vraagt uit voerige inlichtingen aan Postbus 45 te Winschoten. Pain de luxe, Een mevrouw vertelde ons: Wat hebben we Zondag genoten van Uw heerlijke Luxe brood jes. In geen tijden hebben we zoiets gehad. Is dit ook reeds Uw ervaring? Pro beer ze eens. Luxe bakkerij Kerkewijk 74, G. Hament. Tel. 3079, Veenendaal. Nieuwe 68 pers. auto's disponibel. Zeer voordelige tarieven. N.V. v/h. Fa. Markt 16 Veenendaal OP CONFECTIE-ATELIER kunnen worden geplaatst enige en Aanmeldingen: Leinweberstraat 57, Veenendaal „De Durable" Plastic Zo len. 5 x sterker dan leder en goedkoper. Alleen bij Mach. Schoenmakerij R. Valken burg Zn., Gortstraat 38, Veenendaal. Gevraagd: en een 14 jaar, met diploma ambachtsschool M.B. Prins Bernhardlaan 253 - Telefoon 2436 - Veenendaal Door omstandigheden waren wij enige weken verhinderd op de Zaterdagmarkt te Veenendaal te verschijnen. zyn wij weer wekelyks met alle soorten winter- schoenen op de markt van 919 uur. DE NOORD-BRABANTSE SCHOENHANDEL VRAAGT MEISJES voor alle afdelingen voor opleiding brei- en naaimachinemonteur.. Veel belangstelling voor Textieltechniek. Ambachtsschool-opleiding gewenst, leeftijd 15 a 16 jaar. Goede prestatiebeloning, prettige werkomstandigheden. Eventuele buskosten worden vergoed. Aanmelden: Vijgendam 13 te Veenendaal.

De Vallei | 1954 | | pagina 2