J$u$ IVO ROL Aram KOOPJES WEEK ANT. DE RUITER Een Najaarscollectie Libellen CREME MOUSON t^AArJrotl £lkeland een brillant Burgerlijke Stand KERKDIENSTEN Taks Levertraan Kledingmagazijnen Veenendaal In 1956 VEWIBETO III KRAAIEPOOTJES Renswoude DYKSTRA Fa. J. F. TAK Nylon kousen 1.59 Nylon kousen Heren Shawl 2.95 Pyama flanel 3.98 Gekl. Zakdoeken 0.90 Bretels 1.90 Werksokken 1.39 Slopen 2.50 Keukendoek 0.95 Deken 19.75 Baddoeken 2.50 Washandjes 1. Bollen Wol 1.75 Fant. Schort 2.49 3 Wafeldoeken 1.- Flanel Laken 5.98 Molt. Deken 3.98 Laken 4.75 Trainingspak Halfzware WINTERJASSEN en COSTUUMS die zijn weerga niet vindt De grote verscheidenheid in stoffen en tinten maakt Uw keus gemakkelijker. Nylonkousen Damesmodehuis »LIliELLE r Ip Nog groter van opzet mms ©mm J. Edink damt om het kampioenschap van Nederland Wilt U er JONG of OUD uitzien De broederschap der bronzen draak Zondagsdienst Doktoren Boodschaptassen 1.25 J O V A i\D A Nylon kousen in de prijzen van f 3^° 395 450 ELBEO Nylonkousen in de prijzen van I 590 690 790 Weet U wat Uw huid nodig heeft? Ofmetcca ANDER IIOÜG Drogisterij PAUL GROENEVELD BLOEM INK De Veenendaalse Winkeliers Vereni ging „Handel en Nijverheid" zal in het najaar van 1956 weer een groots opge zette industrie- en winkelbeurs organi seren, de z.g. Vewibeto III. Met het uitwerken van de plannen zal er van worden uitgegaan, dat deze beurs nog groter van opzet wordt dan de vorige twee beurzen na de oorlog. Het is nog altijd een beetje komkom mertijd bij de krante. De dagblaaje worde hoe langer hoe dikker, maar niet met niews, want dat is der niet. Der zijn krante, die zellef niews maake. 't Meest wat er in alle krante staat tegeswoor- dig zijn advertenties van kleeremaaga- zijne. Het beroerdste van alles is nog, dat de vrouwmense der roerig van worde: Driek, die nooit zoozeer naar de moode gekeeke heb, begint der ook al van mee te praate en netuurlik draai et er opuit, da ze noodig een niewe mantel moet hebbe, want da ze met de ouwe jas niet meer over straat kan en dat Daatje van de overkant der ook al een in bestelling heb. En zoo bar duur zijn ze volgens Driek ook niet meer nou de omzet-' belasting der af is. Der zijn anders heele handige kooplui bij, want die zegge je moet de mense nooit afschrikke en daarom hange ze op een mantel die bij voorbeeld honderd guldes moet koste, een prijskaart waarop staat f 99,90. Dat klinkt direkt veel beter en vader, die over de brug moet koome gaat met zooiets veel gauwer akoord. De moode zit em anders tegeswoor- dig heus niet alleen in de kleere, zeg Driek. Het begint al bij de schoolkin- dere. Zooals wij vroeger haasie-over dee je of touwtje spronge, het heele jaar door, zoo hebbe ze nou iedere maand iets anders. Als ze geen postzegels verkoope, dan loope ze met prikkaarte en als ze dat niet doen, dan hebbe ze bouwsteentjes en als ook dat weer over is, dan ga je zoethout kouwe of kleppere. Heele boomstamme zoethout zijn der in een paar weken tijd in het Veen verkoch, zei der een houthandelaar teege mijn. Ik zei teege em, och, die jonges moete toch ook wat. Wij konde tenminste nog veilig op de weg loope of voetballe, maar dat ken tegeswoordig niet meer. Want de helf van de weg maake ze loopgraave van, kijk maar naar de Kerkewijk, en op de andere helf loopie de kans om platgereeje te worde. Land om op te speele is der niet meer, want ieder stukkie grond wordt volge bouwd, zegge jelui nou maar wat de tegeswoordige jeugd dan wel moet doen. Ik voor mijn, ik zeg, laat ze dan op ze tijd maar es op een stukkie zoethout kouwe. Als je maar niet vergeete om de hand uit te steeke as je de bocht om gaan, want daar moete ze voor uit- kijke, anders krijge ze een dubbele bon an de broek. Uiteindelik breng je het leeve van een ander ook in gevaar als je je niet an de verkeersreegels houd en we leeve nou eenmaal niet op een eiland. Ik mag lijje, dat het Veen behalve om ze sigaare en wol ook bekend komt te staan om ze verkeersveiligheid, al zijn we daar voorlopig nog lang niet an toe. Kijk maar es in de schafttijd en als de dagtaak volbracht is. Driek en ik zorge, dat we dan altijd tuis zijn. Wij zijn voorzigtig genoeg. w. blauwkous. Speciaalzaak in BRILLEN Ziekenfondsleverancier Hoofdstr. 51 - Tel. 3184 - Veenendaal Zaterdagmiddag om drie uur speelt de Veenendaalse dammer de heer J. Edink, kampioen van de provincie Utrecht, zijn eerste wedstrijd ter plaat sing in het kampioenschappen dammen van Nederland. Deze eerste ontmoeting met de kampioen van Gelderland, de heer H. Onnink uit Aalten, wordt ge speeld m de nieuwe bovenzaal van café Vonk. De heer Edink zal het ook nog moeten opnemen tegen de kampioen van Overijsel, de heer A. Jurg te Al melo. Van dit drietal kunnen twee zich plaatsen als candidaat voor het dam kampioenschap van Nederland. De huid door het spreiden van 2 vingers strak spannen en CKEME MOUSON door zacht strijker* van de ooghoeken naar de slapen inwrijven. Daarover beslissen 5 plaatsen van Uw gelaat, waarvoor Mouson zijn voor iedere leeftijd eenvoudige en sinds tien tallen jaren beproefde behandeling met CREME MOUSON aanbeveelt. Een vroeg beginnende en regelmatige ver zorging zal ook Uw huid verfraaien. Imp. F. L. Vollemanj Zonen. Rotterdam - Utrecht OPBRENGST „P.I.T."-COLLECTE De gehouden collecte voor „PI.T.", het Prot. Interkerkelijk Thuisfront, heeft te Veenendaal ruim f 2200,op gebracht, hetgeen ongeveer f 300, meer is dan vorig jaar. Gisteravond werd de winkelbeurs, die tot morgen zal worden gehouden, om kwart over zeven door burgemees ter J. A. Hosang geopend. Burgemees ter zei in een kernachtige speech o.m., dat deze beurs de eerste was in de ge schiedenis van Renswoude. Het is zeer zeker een hele durf geweest iets derge lijks tot stand te brengen en een en an der heeft het bestuur dan ook veel hoofdbrekens gekost. Nu deze er echter eenmaal is kan men ook met trots zeg gen iets groots tot stand te hebben ge bracht. Het resultaat is verbazend te noemen. Verder zei de burgemeester dat men nu tevens eens kon zien, dat men in Renswoude, al is het klein, gerust zijn inkopen kan doen. Doet men het niet, dan pleegt men verraad tegen de eigen middenstand. Er bestond deze eerste avond grote belangstelling. Op deze winkelbeurs kan men een grote verscheidenheid van artikelen kopen. Zo is er o.m. een complete woning inrichting te bezien (en te koop). Op electrisch gebied kan men bij de heer Van de Vendel zijn hart ophalen. Een zeer ruime keus in de modernste lam pen, stofzuigers, radio's, televisietoe stellen, wasmachines, enz. is bij hem te bewonderen. De heer Van Maanen vraagt met de nieuwste douchecellen ieders bijzondere aandacht. Verder heeft hij een grote verscheidenheid in sanitair, strijkijzers, gashaarden enz. Ook zijn op deze beurs de kruide nierswaren niet achter gebleven. De firma's Van Beek en Esser hebben hier voor gezorgd. Voor tabak, sigaren en sigaretten moet men ook hier op Gijs letten. De firma Van Voorthuizen toont u de nieuwste modellen brom fietsen en fietsen, terwijl de heer Van Voorst in porselein, aardewerk en huis houdelijke artikelen ruime keus heeft. Met amerikaanse legerkleding is er de fa. Vos. Een bezoek aan deze beurs is beslist de moeite waard. „CANARIS, DE MAN DIE ALLES WIST" Vanaf vandaag draait in het Luxor Theater alhier het machtige filmwerk „Canaris, de man die alles wist". We hebben in de afgelopen jaren veel verhalen gehoord over „goede" Duitsers maar geen van die geschiedenissen heeft zo'n accent van echtheid als de film „Canaris, de man die alles wist", onder regie van Alfred Weidenmann gemaakt naar het boek van de Engelse journalist Ian Colvin. Voor ons lijkt het n.l. zo vanzelfspre kend, dat een weldenkend mens stelling moest kiezen tegen de Hitler-waanzin, maar voor de Duitser en zeker voor de Duitse officier hield dat toch altijd on trouw aan het gegeven woord en zelfs landverraad in. Dit conflict is men niet uit de weg gegaan. Canaris is wel de gelijk het prototype van de officier. Inmiddels had de oude vijand van Canaris, Heydrich, zijn doel bereikt. Een van de trouwste medewerkers van de admiraal werd van hoogverraad be schuldigd en Heydrich kwam aan het hoofd van de geheime dienst te staan. Wel werd hij kort daarop vermoord, maar al deze dingen dreven Canaris steeds dieper in de oppositie. Als de laatste aanslag op Hitier wordt voor bereid is hij dan ook volkomen op de hoogte en na de mislukking behoort hij tot de eersten, die gearresteerd worden. ZONDAGSSCHOOL Voor de zondagsschool van de Ned. Herv. Kerk werden in de afgelopen weken weer enkele helpsters aange trokken. Het zijn de dames A. van de Fliert en Jac. van de Fliert. DANKSTOND 1955 Zoals gebruikelijk zal ook in Rens woude op de eerste woensdag in no vember dankstond worden gehouden. Ds. Hop zal in deze dienst voorgaan. De aanvang is half acht. Voor zo'n mens is het een bijna on- verdragelijke gedachte om tot een troep samenzweerders te behoren en het is voor hem slechts harde noodzaak. Canaris heeft dan ook eerst telkens weer gepoogd solidair te blijven, hoe wel zijn strijd tegen de S.D. en met name tegen Heydrich al van heel vroeg dateert. Reeds in '35, twee jaar nadat Hitier de macht overnam, vertegen woordigt kapitein en later admiraal Canaris een stroming, die de stelling neemt tegen flagrant onrecht. Als hoofd van de Geheime Dienst (de Abwehr) is hij in staat mensen te helpen, voor wie in het Derde Rijk geen plaats meer is. Intussen spitsen de internationale verhoudingen zich toe. Een aantal ge neraals bereidt een staatsgreep voor en na lange aarzeling sluit ook Canaris zich bij hen aan. Doch dan vliegt Cham berlain naar München voor een vreed zame schikking, de vrede blijft bewaard en het ogenblik om in te grijpen is voorbijgegaan. Mogelijk heeft deze gelegenheid om paal en perk te stellen aan Hitiers over moed zich, toen in September 1939 de oorlog werkelijk uitbrak napr aanlei ding van de inval in Polen, niet zo dui delijk afgetekend als in het jaar daar voor, een feit is echter, dat Canaris tel kens weer pogingen in het werk heeft gesteld om een eind te maken aan de strijd, die, zoals hij zo duidelijk zag, zijn vaderland met de ondergang bedreigde. De rapporten, die hij uitbracht over de wanhopige toestanden aan het oost front, werden echter bestempeld als verzinsels van de „Abwehr" en wat Hitier zelf betreft, hij ontving liever de generaals, die over de geweldige over winningen van de machtige Duitse ar mee spraken. Later heeft de admiraal nog contact gezocht met een neutrale mogendheid, die bereid was te bemiddelen tussen de geallieerden enerzijds en de oppositie anderzijds, maar toen bleek, dat on voorwaardelijke capitulatie een eis was, waar men niet van zou afstappen» moesten deze onderhandelingen wel stranden. ENERGIE VAN DE WATERSTOFBOM Professor Joseph Rotblat, atoomge leerde en professor in de fisica aan de Universiteit van Londen, heeft onlangs in Londen verklaard dat hij optimis tisch is ten aanzien van de oplossing, die zal worden gevonden voor het aan wenden van de nuclo-termische krach ten,. die door een waterstofbom worden ontwikkeld. „Wanneer dit eenmaal zal zijn gebeurd," aldus professor Rotblat, „behoeven wij ons niet meer ongerust te maken over de hoeveelheden atoom brandstof welke beschikbaar zijn. Wij zullen voor altijd genoeg hebben." Spre kende over problemen in verband met het gebruik van atoomenergie voor vreedzame doeleinden zei hij dat de kettingreactie op een heel eenvoudige manier kan worden geregeld door ge bruik te maken van een staaf boron, die de atomen in de reactor bijzonder snel „consumeert". r Alleen het allerbes'e Haa het is van Roombotergevuld Speculaas Roomboteramaodelietter Banket Roomboteramandel Staven WIEDEN DOOR MIDDEL VAN ELECTRISCHE STROOM Geleerden van de British Electrical Research Association hebben ontdekt, dat het mogelijk is om onkruid te wie den en kiemplanten uit te dunnen door middel van krachtige electrische schok ken afkomstig van een draagbare sonde, die, qua vorm, zeer sterk op een wan delstok gelijkt. De hitte die wordt ver wekt door het passeren van de stroom i vernietigt de gehele wortelstructuur, zodat het onkruid of de kiemplant na deze behandeling niet meer kan groeien. Er worden thans experimenten ten uit voer gelegd om zekerheid te verkrij gen dat het toestel volkomen veilig en doeltreffend is, voordat men er toe over gaat het in de handel te brengen. De vernietiging door middel van electrici- teit van in grote massa's groeiende planten zoals varens, die op goede grond tieren, is ook niet minder doeltreffend dan de traditionele methode. Hier is het probleem om met zekerheid te weten dat de electrische schokken inderdaad door de samengestelde wortelstructuur van de varens gaan en deze vernietigen. EEN ONBEKENDE ONTDEKKER In de volkomen zakelijk-industrie- en exportgids van Baskenland troffen wij een heel vreemde inleiding aan, die in de eerste plaats was bedoeld als toe lichting op een portret van een man in de kleding van een zeevaarder. De naam van deze Bask is Juan Sebastian Ekcano. Zijn landgenoten beweren, dat zijn schip het eerste was, waarmede de aarde werd omzeild. Daarmede is dit record afhandig gemaakt aan het schip, waarop de Engelsman James Cook zijn hem noodlottige reis maakte en in 1799 op Hawaï werd vermoord. Genoemde Bask was loods aan boord van het zeischip „Victoria". De boot vertrok van San Lucar de Baarameda in Baskenland en had bijna drie jaar tijd nodig om rondom de aarde te zei len. De „Victoria" zeilde netjes naar haar haven van vertrek terug. De Bask, die zeer avontuurlijk was, ondernam twee jaar daarna opnieuw een grote reis. Bij de thuisreis van de Molukken uit stierf de kapitein in de nabijheid van straat Magelhaens. Aan gezien Eckjïno in groot aanzien stond VEENENDAAL Geboren: Anna Maria, d. v. J. v. d. Berg en Everdina de Ruiter; Martinus Christiaan Albertus, z. v. L. ter Haar en K. Huiting; Aaltje, d. v. J. Lourens en Ch. C. Diepeveen; Hendrikus Wil lem, z. v. P. J. v. d. Berg en H. W. Lep pers. Ondertrouwd: Hendrikus Martinus Klaassen, 21 j. en Margareta Willemi- na Seising, 19 j. Getrouwd: Johannes Cornelis v. Gin- kel, 26 j. en Wijntje v. d. Scheur, 22 j.; Johan Pieter v. d. Bosch, 25 j. en Pietje Johanna Kloot, 22 j. Evert Slok, 25 j. en Johanna Pieternella v. Ginkel, 22 j. Gerrit van Eist, 27 j. en Teuntje v. d. Bovenkamp, 23 j.; Anthonie Schoeman, 22 j. en Hendrika Beukhof, 20 j.; Leen- dert van Donk, 27 j. en Evelina Johanna Brouwer, 24 j. GELDERS VEENENDAAL Geboren: Ceel B., z. v. J. Schuurman en W. Hendriksen; Marijke, d. v. P. G. Gaasbeek en C. H. v. Ruiswijk; Aart G., z. v. C. v. d. Brandhof en T. van Roekei. Ondertrouwd: Jan Kroesbergen en Everarda G. v. d. Bosch. RHENEN Geboren: Gerda Janny, d. v. D. Mien- te Bakker en C. Timmer, Meidoornlaan 16 I; Francina Christina, d. v. A. Rijkse en J. C. Bouman, Eikenlaan 33; Johan na, d. v. J. Hilbert en R. Verwoert, Em- malaan 16; Anna Maria, d. v. J. L. Puijk en M. J. de Man, Stationsweg 26; Hen drikus Johannes, z. v. J. Drost en A. R. Schans, Populierenlaan 18 I; Derk Alexander, z. v. S. H. v. Ballegoijen en G. J. Hament, Molenstraat 16; Adrien- ne, d. v. J. v. Schuppen en H. Pieneman Cuneraweg 337. Ondertrouwd: Jacob v. Ingen, Ede en Wulfje Klomp. Getrouwd: Jan v. Dijk en Elisabeth Lodder; Johannes Gerrit v. d. Ooster kamp en Geertje van Vendelo. bij de opvarenden, werd hij tot gezag voerder benoemd. Onder niet nader be kende omstandigheden stierf hij echter enkele dagen daarna, nog tegen storm en onweer in Straat Magelhaens vech tend. „OPMERKELIJKSTE JAAR" Woensdag is in Bristol een congres begonnen waarop vooraanstaande Britse geleerden zullen spreken over ruimtevaart, de nieuwste kernwapens en andere ontwikkelingen in een op merkelijk wetenschappelijk jaar. „Dit jaar is een van de opmerkelijkste in de geschiedenis van de wetenschap ge weest," aldus heeft Sir George Allen, de secretaris van de Britse Vereniging ter bevordering van de Wetenschap verklaard. Op de jaarvergadering van de Vereniging zal professor S. Chapman de voorzitter van het vooorbereidend comité van het Geophysische Jaar, het woord voeren, alsmede drie vooraan staande atoomgeleerden van het Cen trum Harwell. Het congres werd ge opend met een lezing „De Wetenschap en de Geleerde", door de voorzitter Sir Robert Robinson. Meer dan 2500 leden van de vereniging zijn naar Bristol ge reisd. Ook wordt de vergadering door vele buitenlandse geleerden bijge woond. VEENENDAAL. Ned. Herv. Kerk Markt 9.30 u. ds. Vroegindewey, 5 u. ds. v. d. Pol. Julianakerk 9.30 u. ds. v. d. Pol, 5 u. ds. Wisgerhof. Vredeskerk 9 en 10.30 u. ds. Wisgerhof. 5 u. ds. Vroegindewey. Veeneind 3 u. ds. v. d. Peut van Eist. Donderdag 7.30 u. ds. Van Dieren van Ede. Dijkstraat 2.45 u. dhr. Meyer van Veenendaal. Sola Fide 10 u. ds. J. v. d. Blink van Amsterdam, 5.30 u. ds. Goedhart. Ger. Kerk 9 en 10.30 u. ds. v. Enk, 7 u. ds. J. Overduin (Herdenkingsrede). Chr. Ger. Kerk 9.30 en 5 u. leesdienst. Ger. Gem. (Hoofd str.) 9.30 en 5 u. ds. Kok. Ger. Gem. (Fluiterstr.) 9.30 en 5 u. leesdienst, dinsdag 7.15 u. ds. v. d. Ketterij, don derdag 2.30 en 7.30 u. ds. v. d. Woe- stijne van Barneveld (Dankdag). Ned. Prot. Bond 10.30 u. ds. Padt van Ede. R.K. Kerk Nieuweweg 7.30 u. H. Mis, 10 u. Hoogmis, 7 u. Lof. Leger des Heils 10 u. Hoogmis, 5 u. Lof. Salvatorkerk 7.30 u. H. Mis, 10 u. Hoogmis 7 u. Lof. Leger des Heils 10 u. Heiligingsdienst, 12 u. Zondagsschool, 7 u. Openlucht samenkomst, 8 u. Verlossingssamen komst. Geref. Gerk (onderh. art. 31 K.O.) gebouw Sola Fide, kl. zaal, 8.15 en 3 u. leesdienst. RHÉNEN. Ned. Herv. (Ger.) Evan gelisatie 10 en 5 u. dhr. Schaap van Huizen, donderdag 7.15 u. dhr. Paul van Krimpen aan de IJssel (dankstond). Ned. Herv. Kerk, geen opgave ontvan gen. Ned. Prot. Bond (hotel Lahey) 10.30 u. J. Ph. Feikema van Amersfoort. Ger. Kerk 10 u. ds. v. Enk van Veenen daal, 5 u. ds. Slingenberg van Ede. Ger. Gem. (Plantsoen) 10 en 5.30 u. lees dienst. Ger. Gem. (Bantuinweg) 10 en 5.30 u. leesdienst. Oud Ger. Gem. 10 en 6 u. leesdienst. RENSWOUDE. Ned. Herv. Kerk 9.30 u. ds. Hop, 7 u. ds. Harkema van Zeist. Ger. Kerk 10 en 6.30 u. ds. Moolenaar. EDERVEEN. Ned. Herv. Kerk 10 en 3 u. ds. Rijnsburger van Amersfoort. Ger. Gem. 9.30 en 2.30 u. leesdienst. Oud Ger. Gem. 9.30 en 3 u. leesdienst. ACHTERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 u. ds. v. Viegen. ELST. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 u. ds. v. d. Peut, Ger. Gem. 9.30 en 2.30 u. leesdienst. Oud Ger. Gem. 9.30 en 3 u. leesdienst. Geef nu Uw kinderen weer verpakt in de bekende ronde flessen. Hoofdstraat 106 - Veenendaal VEENENDAAL. Van zaterdagmiddag 12 tot maandagmorgen 8 u., alleen voor zeer dringende gevallen dr. Pilon, Kerkewijk, tel. 2481. RHENEN. Dr. B. Stegeman, Herenstraat 93, tel. 315. ELST-AMERONGEN-LEERSUM. Van zaterdagmiddag 2 tot maandagmor gen 7 u., alleen voor dringende ge vallen dr. Bakker van Leersum. Tel. K 3434-495. EDERVEEN-DE KLOMP-LUNTEREN. Dr. Ringelesteyn van Ederveen. Te lefoon K 8387-201. (40) „En zou dat zo onmogelijk zijn, dat het Angelo was, die ge vannacht op het rotspad zag, en niet Balthazar?" gaat de oude graaf op gedempte toon verder. „Het zijn tweelingbroers, zij lijken veel op elkaar, met een vals snorretje en sikje kan Angelo bij het zwakke maanlicht voor zijn broeder doorgaan. Ik zou u graag enkele vragen 'stellen heer Aram." „Gaat uw gang," antwoordt de jonge ridder afgemeten. Hij is er nog steeds van overtuigd, dat Balthazar de man was, die hij op het rotspad gezien neen. „xieut ge zijn gezicnt auidenjK kunnen onderscheiden, of viel het maanlicht op zijn rug?" „Het viel op zijn rug, zijn gelaat was in de scha duw." „En hij bleef op een afstand nietwaar? Hij liet Aiglon waarschijnlijk op zich toekomen?" „In derdaad." „En ge hebt zijn stem niet gehoord?" „Hij sprak fluisterend." „Ge hebt hen ook niet samen gezien, ik bedoel Angelo en Balthazar?" „Neen, toen Angelo met zijn ridders verscheen, was Balthazar al verdwenen." „In de richting, vanwaar Angelo kwam naiuurnjk. hn toen neeft deze nem met ge zien. Is dat niet allemaal erg vreemd?" „Gij maakt het verdacht door te veronderstellen, dat Angelo een bedrieger is. Het is toch begrijpelijk dat Bal thazar zich op een afstand hield, hij schaamde zich waarschijnlijk voor zijn eigen daden," barst Aram geërgerd los. „Balthazar schaamt zich nooit voor zijn daden," klinkt plotseling achter hem een harde stem. En daar, midden in de gang, met van woede gebalde vuisten, staat prins Balthazar. Bon voor 1 paar Bon voor 1 paar met ladderstop, rekbaar boord, 60 gauge, 15 denier ter kennismaking 2.98 Bon voor Prachtige wollen Bon voor 5 mtr prima Bon voor 3 grote Bon voor 1 paar beste Pol. en Brandweer B on voor een paar Bon voor 2 beste Bon voor een zeer mooie badstof BlauwRood—Groen Bon voor een prachtige Alleen grote maat Bon voor 2 zeer mooie Bon voor 5 beste grote Bon voor 2 grote 50% ANGORA Rose— Bleu—Grijs Bon voor een leuke Bon voor Bon voor 1 pracht Gekl. Ruit of Effen Bon voor een grote zware Bon voor Prima Graslinnen Bon voor een prima Marine Blauw leeft, -7 10 tot 15 jaar /.OU Bij inlevering van deze bon ont vangt U bij aankoop van een Overal onverschillig welke maat 1.— terug Manufacturen en Woninginrichting Hoogstraat 12 VEENENDAAL Telefoon 2627 Het grote verschil in de speciaal voor ons ontworpen modellen valt direct op ONZE KLEDING MET modeleast99 binnenwerk behoud zijn vorm ook na langdurig dragen. Wageningen - Veenendaal - Renkum biedt U in KOUSEN het allerbeste nl. van deze wereldbekende merken hebben wij voor Veenen daal de aüeenverkoop. Hoofdstraat 67-69 Telefoon 2783 VEENENDAAL Te koop aangeboden: Diverse Borgwards en Opel-Blitzen. Open en gesloten. 1949 tot 1952. Bedfords met vooraan drijving. Ford 6 cilinder. Bodewagen 5 ton uit Engelse dumb. Billijke prijzen. Gemakkelijke betalingsvoorwaarden. Gebr. v. Ginkel Ederveen. Telefoon K 8387-256 Geen gevaarlijker experiment dan de verkeerde keuze en toepassing van schoonheidspreparatcn. Maar U kunt gelukkig deskundig advies krij gen - en wel geheel kosteloos I Daartoe zal de spécialiste van in onze zaak aanwezig zijn op 21 en 22 nov. Wendt U voor een afspraak tijdig tot Patrimoniumlaan 10 - Tel. 2424 - Veenendaal Zuiver beeld tot aan de rand, ook bij het grootste brllleglas. Rijks Gedipl. Opticien Leverancier alle ziekenfondsen Kerkewijk 1 - Veenendaal Telefoon 2764

De Vallei | 1955 | | pagina 2