Aram mechanicus dozen Begroting 1956 (met pijn) sluitend Technisch beter Veenendaal boekte bescheiden 2-1 zege RHENUS EN ELST WINNEN VERDIEND Rebergens Herenmodes Mannelijke Krachten Veenendaal BALLEGOYEN UIT RHENENS RAADZAAL Renswoude 107 Fa. J. F. TAK 10% KORTING! BLOEMINK Wat moet ik hem toch geven? IETS NIEUWS! Gereedschap van Erk DUBBEL STERK aank. bediende Overhemden Herenvesten Handschoenen Dassen Sporttruien Sokken en Ankiets Petten Zo jui§t ontvangen TWEED- EN WINTERJASSEN Geschenken die harten veroveren BLOEMINK Zij deden het I $eter Zl] kochten hun Radio De Meester in Optiek is (^jllEILI§0PTIIIII^ o extra korting op Bril en Brilreparaties Brillen en Bril-etui's Matjan wint van Triangelboys Renswoude - DVSA 2-2 Musketiers nam geen revanche De broederschap der bronzen draak Kleine 0-1 zege van V,R.C op S.S.S.E- UNITAS WINT VAN LVVO VRAAG AANBOD LOODGIETERS halfwas en leerlingloodg. Meisje Een geschenk Een horloge... maar dan een PRISMA Win 250 gram Goud Bureau WEB HANDIGE MEISJES Chr. Nijverheidsavondschool „Talmaschool" Veenendaal Afd. TEXTIEL aangifte van leerlingen 15,90 18,75 - 39,50 10,25 - 19,25 3,40 de bekende merken FABLO en KERKO 10,95 - 24,25 met reserveboord 11,75 De nieuwe streepdessins met rits- en knoopsluiting Nappa Wol gebreid Grijze Tricot Auto-Handschoenen Wol, Rodia en zuiver zijde in Herenmaten in Jongensmaten Shawls 3,55 - 1 2,50 ook zuiver zijden shawl 2,55 - 5,25 de bekende engelse import Kangol Cap 8,75 - 20,25 een geheel nieuwe eolleetie 3.95 14,30 3,50 - 9,50 25.- - 39.- 14,50 - 25,- 11,50 - 21,50 Strech Nylon 3,90 Van Erks's Ijzerhandel opende Al gaat het dan druppelsgewijs, de Patrimoniumlaan wordt zo langzamer hand toch een winkelstraat. Vrijdag werd dan weer een winkel geopend. En wat voor een winkel. Eén die er wezen mag. Het woonhuis op nummer 5 werd tot een volwaardig winkelpand omge bouwd en wie die verbouwing heeft ge volgd zag al meteen dat deze zeer drastisch werd aangepakt en dat men niets naliet om er een werkelijke win kel van te maken. Toen vrijdag het doek opging was het resulaat dan ook af. Niet alleen het buitenaanzicht, de fraaie witte gevel, maar ook de royale en doelmatige etalage en de winkelin- Boldoot 4711 Tosca Maja Eau de cologne Parfum Dozen zeep Poeder Lotions Scheerétul's Staalwaren En als warm geschenk een gummi kruik. DROGISTERIJ - OPTIEK Kerkerkewijk 1 Telefoon 2764 V'daal richting zijn buitengewoon geslaagd. Het ziet er alles even aantrekkelijk en fris uit. De winkelbekleding, zoals de lambrizering, de houten vitrines en de toonbank, ademt tot in onderdelen doelmatigheid, waarbij de verfraaiing niets tekort gekomen is. Deze doelma tigheid is vooral ook bereikt door het feit dat de koper een uitstekend over zicht heeft van de buitengewone ver scheidenheid en sortering ijzerwaren en gereedschappen, welke bij Van Erk's Ijzerhandel te vinden is. Daarnaast zijn er ook afdelingen rolschaatsen, huis- vlijtartikelen en niet in de laatste plaats de afdeling Shell Propaangas- gereedschappen. Een origineel idee was het plaatsen van schijnwerpers welke de witte ge vel ook bij avond goed tot zijn recht doen komen en bijzonder de aandacht trekken. Ter gelegenheid van de opening werd de nieuwe zaak door ruim 400 belang stellenden bezichtigd terwijl een enorm aantal bloemstukken en gelukstele grammen ontvangen werd. Ook wij wensen Van Erk's Ijzerhandel veel succes toe, hetgeen, gezien de opzet van BIJ Veilig en vakkundig onderhoud de jaren door Molenstr. 16 - Rhenen - Tel. 579 de winkel, al bij voorbaat verzekerd lijkt. Vermelden wij tenslotte nog dat de fa. J. Croes Zn. de verbouwing en de fa. J. Achterberg Zn het schilder werk hebben uitgevoerd terwijl het ontwerp van het geheel van de heer Van Erk zelf is, wat een compliment temeer waard is. PERSONEN-AUTO REED TEGEN EEN GEPARKEERDE BESTELWAGEN Maandagmiddag reed de heer M. al hier met zijn personen-auto op de Mul derslaan toen plotseling een aantal kin deren de weg overstak. De heer M. kon door krachtig remmen de kinderen spa ren maar slipte over het gladde weg dek zover door dat hij tegen een stil staande bestelwagen terecht kwam. De gevolgen bleven geelukkig be perkt tot materiele schade. Hoewel de begroting 1956 pas in de volgende vergadering van de gemeente raad van Rhenen in behandeling komt, deelde de voorzitter gisteravond al mede, dat het college met ptfn een slui tend stuk had weten te formeren. Ver schillende zaken moesten noodgedwon gen worden uitgesteld, terwyi er flink is geschrapt. De post onvoorzien is erg klein geworden. Spreker adviseerde de raadsleden met niet teveel wensen te komen, aangezien deze niet kunnen worden ingewilligd. Veel raadsleden vroegen de begroting met de memorie van toelichting als definitieve stukken in bezit te krygen. Het tot nu toe toe gepaste rouleersysteem noemde men on bevredigend. Het college zal zich hier over voor het komende jaar beraden. In de commissie van onderzoek werden gekozen de raadsleden J. Menting (PvdA), Ir. J. J. Plaet (GB) en G. J. Ver- woert (SGP). BURGEMEESTER ANTWOORDMAN In de vorige vergadering hadden vele raadsleden vragen gesteld, die door de voorzitter achtereenvolgens werden beantwoord. Over de afronding van de huurverhogingen naar boven was over leg gepleegd met het ministerie. Er be staat een kans, dat in sommige gevallen de sterk sprekende, slechts kleine af rondingen zullen mogen worden toege staan. (Vraag Menting.) De brandweerlieden worden maan delijks op de verplichte oefenavond voorgelicht over de ligging van de wa terleidingbuizen. (Vraag Drost.) De aanduiding van het wachtverbod voor de brandweerkazerne wordt nader onder de loupe genomen. De letters NP zullen worden aangebracht. (Vraag v. d. Steeg.) De Franseweg zal worden verbeterd, zodra het rioleringsplan wordt uitge voerd. (Vraag E. P. v. Dijk.) Uit de Lijnweg, die ten behoeve van de aanleg van de noord-zuidverbinding aan de provinciale waterstaat jb ver kocht, mag geen puin worden gehaald. (Vraag G. v. d. Steeg.) INWONERS NIET IN DE GEVANGENIS Een voorstel van B. en W. tot aan vulling van de bouwverordening inzake verplichte aansluiting op de waterlei ding in het belang van de volksgezond heid, had nogal wat voeten in de aarde. In art. 49 komt een bepaling voor, dat woningen, gelegen binnen een afstand van 40 meter van een waterleidingbuis, daarop moeten aansluiten, tenzij een andere deugdelijke watervoorziening aanwezig is. Enkele bewoners van per celen, welke volgens deze bepaling ge noodzaakt werden hun percelen aan te sluiten, hebben aan de waterleiding maatschappij opdracht gegeven de aan sluiting te maken, doch deze eindigt nu ergens in een meterput, zonder dat van de waterleiding - waarvoor wel wordt betaald - gebruik wordt gemaakt. Het is duidelijk, dat hierdoor de bedoeling der aansluiting, nl. het gebruik van goed drinkwater, niet wordt bereikt. In verband hiermede kwamen B. en W. met het voorstel op verzoek van de wa terleiding mij. „Rhenen" met een arti kel om de bewoner te verplichten min stens één aftapkraan te hebben en ver der een doorlopend waterleverings contract. Hieraan werd een tweede wij ziging verbonden, namelijk door de be woners, waar wateronderzoek plaats vindt, de kosten daarvan voor hun re kening te brengen. De heer H. Drost (CH) verklaarde zich een tegenstander van de voorstel len. Hij was bang, dat de mensen in de gevangenis zouden terechtkomen. De voorzitter bestreed deze mening, door er op te wijzen, dat het een bescherming betekent van de mensen zelf. De heer Griffioen (AR) zag de maatregel alleen als een belang van de waterleiding mij. Volgens zijn mening kan de volksge zondheid niet aan meters worden ge toetst. Hij staafde zijn mening met de opmerking, dat het verzoek voor deze wijziging van de waterleiding mij. was uitgegaan. Wethouder Klaassen (CH) noemde de oude bepaling niet volledig. Met het voorstel wordt bereikt, dat de inwoners in ieder geval een kraan in huis krijgen. Willen zij dan nog sloot water drinken, dan moeten ze dat zelf weten. De heer G. J. Verwoert (SGP) C.J.B.T.B. SPRAK OVER VEEVERZORGING De afdelingen Renswoude, Scherpen- zeel en Woudenberg van de C.J.B.T.B., die gezamenlijk vergaderen, waren maandagavond 21 november in een vrij goed bezochte ledenvergadering in een zaal van de Coöperatie te Woudenberg bijeen. De heer J. Rijlaarsdam hield een inleiding over het onderwerp „Stal- verbetering en verzorging van het vee". De grootte van de stal moet zodanig zijn, dat er voor elke koe een ruimte van 1.6 x 1 meter beschikbaar is. Als bodembedekking is stro te verkiezen boven een rubber mat. Ook de zinde lijkheid .van de stal en de groep werd aan een beschouwing onderworpen. De huidverzorging van het vee is zeer be langrijk. Met een stofzuiger (veereini ger), bereikt men goede resultaten, be ter dan met roskam of borstel. Het scheren van het vee is eveneens belang- St.-Nicolaas in Brillenland Speciaalzaak - Hoofdstraat 51 was eveneens tegen. We moeten de be volking niet op kosten jagen, aldus deze spreker, maar hen die over een goede waterpomp beschikken die pomp laten gebruiken. Ik ken hele generaties die uit een pomp hebben gedronken en ge zond zijn gebleven. De heer P. Kerk stra (CH) was bang, dat er weer men sen in de gevangenis zouden terecht komen. Spreker wist in ieder geval één inwoner, die weer acht dagen zou gaan „zitten". Het is dus kennelijk al eens eerder voorgevallen, dat iemand streng is aangepakt. Ook de heer Kerkstra was tegen het voorstel. Na de stemming bleek, dat het was aangenomen met 9 tegen 6 stemmen. (Tegen Kerkstra, Ver woert, Drost, Viegen, Griffioen en M. C. v. d. Berg.) Wegens het bedanken van de heer J. Hovestad als lid van de huurcommissie werd in diens plaats benoemd de heer Joh. Baars, Wilhelminastraat 26. We gens het bedanken van zuster Feitsma en de heer J. Hovestad als leden van de instelling van maatschappelijke zorg werden benoemd de heren D. Dirkse, Emmalaan 9 en A. Smits, Fr. v. d. Paltshof 1. In de woningcommissie werden voor 1956 herkozen de heren D. Meijer, G. Hooijer, J. Menting, J. v. Dam, terwijl in een bestaande vacature werd voorzien door de benoeming van WAAROM MEER BETALEN tot en met 5 december Meester Opticien 1 ste klas Tel. 2576 - Hoofdstr. 106 - Veenendaal Ziekenfonds Leverancier. ZIE ONZE PRIJZEN EN BETAAL MINDER I 1 O korting t/m 5 decem ber. BRILLENSPECIALIST Meester-Opticien Kerkewijk - Onder aan de Markt VEENENDAAL rijk, waarbij men echter rekening dient te houden met de temperatuur, want bij al te koud weer is het niet aan te bevelen. De overgang van de weide naar de stal dient geleidelijk te ver lopen, aldus spreker. Bij het vaststellen van de dagrantsoenen van voeder, zou het aanbeveling verdienen, de hoeveel heden steeds af te wegen. Zolang de knollen nog het hoofdrantsoen uitma ken, dient men ter aanvulling stro of een slecht soort hooi te geven. Op deze inleiding volgde een leven dige bespreking. Deze ledenvergadering werd voor het eerst gepresideerd door de nieuwe voorzitter, de heer J. Lager- wey. de heer Joh. Baars, Wilhelminastraat 26. De termijn van ontruiming voor de onbewoonbaar verklaarde woningen, Cuneraweg 118, Dijk 51, Koesteeg 1, Ho- gesteeg 33, Veenendaalsestraat 22, Ver bindingsweg 15 en Veen weg 5 werd met ten hoogste 1 jaar verlengd. De he ren Van Gesink, De Jong, Kerkstra en J. van Dijk waren pleitbezorgers voor de bewoners en drongen aan op spoe dige toewijzing van andere woongele- genheden. Daar herhaaldelijk klachten waren ontvangen over het te vroeg plaatsen van de kramen op de warenmarkt werd besloten een bepaling eerst woensdag middag op het Fr. v. d. Paltshof mogen worden geplaatst. Z.h.s. werd besloten tot aankoop van 40 aandelen van elk f 1000,in het maatschappelijk kapitaal van de N.V. Waterleiding Mij. „Rhenen". Er werd besloten medewerking te verlenen tot aankoop van een leermid- delenkast ten behoeve van de R.K. School van de H. Cunera. Voor het jaar 1956 werd een rekening-courant over eenkomst aangegaan met de firma A. v. Hoboken en Co. te Rhenen met een maximum crediet van f 25000,voor de gewone uitgaven en met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten tot een bedrag van f 15000, De plaatselijke ontmoeting tussen Matjan en Triangelboys is niet van grootse allure geweest. Beide ploegen hadden nogal met wat zenuwen te kampen, wat herhaaldelijk tot botsingen en vrije trappen aanleiding gaf. Vooral de tweede helft was bedroevend slecht-. Matjan was in de eerste drie kwartier iets sterker. De 10 ruststand was dan ook wel verdiend. Na de thee was er geen behoorlijk voetbal meer te zien. Bolderman zorgde na 22 minuten, dat de zege geen gevaar meer kon lopen, door een fout in de verdediging ge voelig af te straffen. Het was voor spe lers en toeschouwers een opluchting, toen de scheidsrechter het einde aan kondigde. Veenendaal heeft in Beek by Nijme gen een kleine maar alleszins verdien de overwinning behaald. De 12 voor sprong is echter in de laatste minuten nog geducht in gevaar geweest, toen S.C.H. een strafschop kreeg te nemen. Eén der Vccnendalers had n.l. hands binnen de beruchte lijnen gemaakt. Schippers schoot echter keihard naast, tot opluchting van de Veenendaal- supporters. De laatste minuten verstre ken hierna onder hoogspanning, maar Cornelissen c.s. stonden nu pal en ga ven geen krimp. Het Veenendaalelftal had voor het Rhenus is ongeslagen gebleven en heeft de leiding kunnen behouden. Ge durende het eerste half uur van de strijd kropen beide doelen menigmaal door het oog van de naald. De bezoekers waren wel aanzienlijk sterker, doch de vele kansen werden alle onbenut ge laten. Eerst in de negen en twintigste mi nuut kon Albers, deze middag niet bijs ter goed op dreef, de score openen (01). Met deze stand ging tevens de rust in. In de tweede helft ongeveer hetzelfde spelbeeld, met Rhenus zelfs nog iets sterker. Van de vele kansen, het waren er legio, werd voorlopig geen gebruik gemaakt. In de vijftiende minuut bracht Spies de stand op 02. Uit een corner kon H.D.S. tegenscoren (12). Span ning bracht dit doelpunt echter niet. Rechtsbuiten Veldhuizen kon in de allerlaatste minuut de stand nog tot 13 opvoeren. Eist heeft een verrassende overwin ning behaald op Oranje-Wit. De 20 eindstand in deze derby was volkomen verdiend. Wel is Oranje-Wit het groot ste deel van de match in de aanval ge weest, maar men vergat dat, wil er ge wonnen worden, er ook doelpunten moeten komen. Merino's heeft in Eist een verdiende 03 overwinning behaald op Muske tiers. Na een kwartier spelen kon mid denvoor Henzen de score openen en nog geen vijf minuten later trof Kroes met een goed schot de roos. Met deze stand ging men de rust in. Kort na de thee wist Van de Heuvel de stand tot 03 op te voeren. Het pleit voor Musketiers, dat zij ondanks deze stand toch moedig partij bleef geven. Doelpunten kwamen er echter niet, daar het spel in de voorhoede te korf werd gehouden. Het verdiende doelpunt kwam ook niet, toen alles wat Muske tiers was naar voren ging. De achter hoede van de Veenendalers hield het hoofd koel. Het eerste doelpunt viel na ongeveer 16 minuten, toen een der Oranje-Wit ters terugspeelde. De rechtsbuiten van Eist liep achter het leer aan, kreeg de bal te pakken en gaf een pass aan zijn middenvoor, die meteen hard en raak inschoot (10). Oranje-Wit bleef iets sterker, maar doelpunten kwamen er niet. De tweede helft gaf hetzelfde beeld te zien. Ook nu waren de bezoekers iets sterker, maar weer was het Eist, dat in de achttiende minuut scoorde, door haar linksbuiten. O.W. kreeg hierna nog vele goede scoringskansen, maar deze werden alle om zeep gebracht. Renswoude behaalde voor de tweede achtereenvolgende maal een gelijk spel. De eerste helft gaf een eentonige en weinig opwindende partij voetbal te zien, zonder doelpunten. Wel kwamen er voor beide doelen gevaarlijke ogen blikken, maar op het beslissende mo ment faalden de voorhoeden met hun schot. Geen der beide aanvalslinies kon trouwens tot bewonderenswaardige combinaties komen, behoudens een zeer gevaarlijke combinatie van Renswoude in de zevende minuut, dat met een prachtig schot van N. Schoonderbeek werd afgerond. De keeper kon deze bal echter met het nodige keepersgeluk stoppen. Was de eerste helft doelpuntloos ver streken, na de thee ging het al spoedig beter. Reeds na vijf minuten kon de Renswoude-aanhang juichen, want mid denvoor Stutvoet, nog steeds niet in bij zondere vorm, schoot hard en onhoud baar in (10). De roodwitten bleven sterker, hoewel D.V.S.A. moedig bleef voortgaan. Na een kwartier werd de score tot 20 opgevoerd door linksbui ten N. Schoonderbeek. Iedereen waande Renswoude in gewonnen positie, doch door een omzetting in de D.V.S.A.-ploeg en ook doordat Renswoude ging verde digen, was de stand reeds spoedig 21, doordat een der D.V.S.A.-ers uit een scrimmage voor het Renswoude-doel scoorde. Tien minuten voor het einde werd de balans in evenwicht gebracht en Renswoude mocht heel blij zijn, toen de goed leidende scheidsrechter De Haan voor de laatste maal floot, anders was een nederlaag niet denkbeeldig ge weest. (49) Zonder een geluid te geven zakt Balthazar ineen onder een tweede vuistslag van zijn broeder. Languit rolt de prins over de plavuizen en blijft dan bewusteloos liggen. Met een grimmig lachje wrijft Angelo zijn hand, die rood en pijnlijk is van de toegebrachte slagen. „Het spijt mij, waarde broe der," mompelt hij spottend, terwijl hij op de leven loze gestalte aan zijn voeten neerblikt, „maar ik moet hier zo spoedig mogelijk vandaan. Aram mocht me eens missen en zich opnieuw gaan afvragen wie van ons beiden nu de stoute jongen is." Na een laatste blik op de bewusteloze Balthazar verlaat hij haastig de torenkamer en sluit de deur stevig af. De .wenteltrap ligt verlaten en behoedzaam begint Angelo de treden af te dalen. Hij slaagt er in, onge zien in de hoofdgang te komen. Met snelle passen loopt hij dan naar zijn kamer en trekt de voorhang opzij. „Heer Aram," roept prins Angelo verbaasd. als hij de jonge ridder in het midden van zijn kamer ziet staan, „had ge mij willen spreken? Ik meende, dat ge u te rusten had begeven." „Ik dacht van u hetzelfde," antwoordt Aram langzaam, terwijl hij de prins onderzoekend opneemt, „kunt ge mij ook zeggen, waar ge vandaan komt? Ik heb u overal gezocht (Wordt vervolgd.) eerst A. Reebergen weer in de gelede ren en dit bleek geen verzwakking. Bij S.C.H. stond een reservekeeper onder de lat, die er het zijne heeft toe bijge dragen, dat de nederlaag zo klein is ge bleven. Nadat er het eerste kwartier weinig krachtsverschil was geweest, werd Veenendaal iets sterker. Henny Muller, deze middag bijzonder goed, kreeg al gauw een goede kans, die hij ook benutte, maar de scheidsrechter had reeds gefloten voor buitenspel. Toch zou hij zes minuten later de score loos. Veenendaal stond echter nog niet veilig, vooral toen de hierboven om schreven strafschop toegekend werd. De laatste minuten verstreken onder hoogspanning maar in de stand kwam geen verandering meer. Veenendaal heeft zich met deze overwinning in de kopgroep weten te handhaven, openen, toen hij een kleine fout van de keeper gevoelig afstrafte. Deze 0—i voorsprong bleef tot aan de rust ge handhaafd. S.C.H. kwam na de thee fel opzetten. Verscheidene malen moest Cornelissen handelend optreden en in de zesde minuut zorgde hij er met een fraaie safe voor, dat de voorsprong behouden bleef. Midvoor Van Loon bleef steëds de gevaarlijke man en het doelpunt, dat hij maakte was volkomen verdiend (11). Cornelissen werd bij deze goal geblesseerd, maar kon toch nog verder spelen. Een stortvloed van Veenendaal- se aanvallen werd door de achterhoede van S.C.H. en in laatste instantie door doelman Puik tegengehouden. Eerst na een half uur zag Henny Muller kans te doelpunten. Een feil loze kopbal maakte keeper Puik kans- V.R.C. heeft zich, door met het kleinst mogelijke verschil van S.S.S.E. te win nen, aan de kop van de ranglijst ge plaatst. De 01 zege was volkomen ver diend en had de voorhoede iets meer geluk gehad, dan was de score in ieder geval hoger geworden. In de eerste helft vonden schoten van de V.R.C.-aanval steeds weer een goed opgestelde keeper. Hetzelfde gold ech ter ook voor de V.R.C.-er Van Kooten. Een buitenspeldoelpunt van H. de Ko ning werd terecht door de goed leiden de scheidsrechter afgekeurd. Na de hervatting werden enkele goede combinaties van V.R.C. niet beloond, maar in de tiende minuut had E. Dave- laar eindelijk de goede richting gevon den. De verdediging van V.R.C. werd nog wel enkele keren geducht aan de tand gevoeld, maar zij hield stand. De stand is nu geworden: V.R.C. 9 6 2 1 14 37—11 V.I.O.S 9 7 0 2 14 20—13 E.S.A 8 6 1 1 13 21—9 D.T.S 8 5 1 2 11 35—11 S.K.V 9 4 3 2 11 17—10 Oranje-Bl. 8 3 1 4 7 22—31 S.S.S.E 8 1 1 6 3 14—28 A.Z.S.V 8 1 1 6 3 14—28 S.K.V.W 9 0 0 9 0 10—49 Unitas heeft de moeilijke uitwedstrijd tegen L.V.V.O. verdiend met 13 ge wonnen. Na enkele gevaarlijke momen ten voor beide doelen, nam de thuis club de leiding. Een snelle rush van de midvoor werd met een doelpunt be loond (10). Met deze stand ging men de thee drinken. Na de hervatting kwam Uni tas fel opzetten en het was M. Zuppelli, die onhoudbaar doel trof. Twee minu ten later was het reeds 1—2, toen een houdbaar schot door een L.V.V.O.-back van richting werd veranderd. De thuis club werd sterker, maar Labee c.s. hielden stand. Zelfs werd het enkele minuten voor het einde nog 13, we derom door Zuppelli. 95 ct. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Jongen voor magazijn gevr. Leeft. ca. 15 jaar. Aanm. aan de fabriek. Fa. Pull, Remmerden, Rhenen. Woningruil: Hoekhuis W. C. Beeremansstr., gevr. wo ning Boslaan, Parallelweg of omgeving. Br. onder nr. 2622 a. h. bur. v. d. blad. Te koop Goudpel, Holl. Hoenders, 4 hennen en 2 hanen. Alle br. '55, gez. F. J. Maatkamp, Larikslaan 64, Veenendaal. Te koop een D.M.F. brom fiets, Kaptein Mobylette, en een B.M.W. motor 1940. Valleistraat 69, Veenendaal. Te koop pracht Hazewind, 1 jaar oud. Tevens 1 fuik (2 vleugel). Valleistr. 148, Veenendaal. Aangeboden prima heren winterjas m. 50. Kleur don-» kergrijs. Adres: Heems kerkstraat 26, Veenendaal. Te koop prachtig gelegen bouwterrein. Prima gesch. voor dubbel woonhuis of boerderijtje, circa 2100 m2. Te bevr. T. C. van de Ven del, Eikenlaan 451, Rhe nen, of W. van Viegen, Rijksstraatweg E.V., Eist. Te koop een pick-up merk Telefunken, in prima staat. Billijke prijs. Adres: Nw. Veenendaalseweg 232, Rhe nen. Tricotfabr. Harwig N.V., vraagt spoelsters, vanaf 18 jaar. Aanm. a. d. fabriek, Candialaan 3, Rhenen. Kijk bij REBERGEN en U slaagt vast en zeker. Zandstraat 57 Slaapt gezond onder een deken van J. Baars, Nieu- weweg 28, Veenendaal. Concurrerende prijzen. Gevraagd voor 3 morgens of 3 middagen een meisje voor licht werk. Bij Wed. G. Heikamp, Middelbuurt- seweg 41, Veenendaal. Te koop Ariël 350 c.c. KK. Bouwjaar 1944, in prima staat. R. van Burken, Bar- neveldsestraat 22, Rens woude. Verhuur zonder chauffeur. Prima Volkswagens, Ford, Chevrolet, Morris, Oxford. Benzine- en Servicestation „Renswoude", v.h. J. van Wikselaar Zn., Dorps straat 112, Renswoude. Tel. K 8387-254. Gevraagd een werkster v. 2 3 dagen per week bij Fa. Gerritsen, „De Spar", Dijk- straat 10, Veenendaal. Bloeminks brillen: beter zicht Bloeminks glazen: punctueel afbeeldend. Ker- kpwhk 1. endaal. Voor het repareren van bedden, matrassen en ge stoffeerde meubelen. J. Baars, Nieuweweg 28, Veenendaal. Tel. 2667. Ma trassen in één dag klaar. GEVRAAGD AanmeldenFa J. BOUMAN en Zn. Talmastraat 6 Veenendaal. Tevens aan dit adres gevraagd WERKSTER voor 2 dagen per week. Brillen en Hoortoestellen. MELIS OPTIEK, Hoofd straat 51, telefoon 8184. Veenendaal. gevraagd voor huishou ding en winkel G. G. Banketbakkerij, v. APELDOORN. Hoogstraat 120 Schiedam Tel. 68162 Onderwijzeres vraagt per januari a.s. een nette ge stoffeerde kamer m. stook- gelegenheid. Alleen warme maaltijden. Geen was. Br. onder nr. 2623 a. h. bur. v. d. blad. Sint en Piet thuis op uw feest? Paltshof 14, Tel. 394, Rhenen. Net dagmeisje gevraagd, woensdag, zaterdag en zon dagmiddag vrij. W. J. Meijer, Sav. Lohmanstraat 160, Veenendaal. Telefoon K 8385-2306. Te koop gevr. tafelbiljart. Br. m. maat en prijs onder nr. 2624 a. h. bur. v. d. bl. in de grote VéGé-St. Ni- colaas Prijsvraag: VéGé- Koffie en Thee zijn hun gewicht in GOUD waard. Zie VéGé-advertentie van 23 november. Jongens maak zelf jullie metaal bouwdoos compleet met deze nieuwe vinding. Patrimoniumlaan 5 Telefoon 2839 Veenendaal vraagt serieuze MEDE WERKERS voor het ver spreiden van drukwerken huis aan huis. Soil, aan Bureau Web, postbus 166 Haarlem VOOR NAAI- EN kunnen wij nog plaatsen: KNIPWERKZAAMHEDEN Prettig, leerzaam en schoonwerk (geen handwerk) Aantrekkelijke lonen en sociale voorzieningen Eventuele buskosten worden door ons vergoed Aanmelden: „P E H A V E E" ..GEBREIDE BOVENKLEDING" VIJGENDAM 13 - VEENENDAAL Voor Soliede Weefsels VEENENDAALSCHE STOOMSPINNERIJ EN WEVERIJ N.V. te VEENENDAAL Vraagt voor direct Leeftijd tot pl.m. 50 jaar voor verschillende afdelingen. Loon en Vacantie volgens de C.A.O. Opname in eigen pensioenfonds Goede Sociale voorzieningen Vakkennis is niet vereist, U ontvangt een grondige opleiding in het bedrijf. Voor jeugdigen bestaat de mogelijkheid een Rijksnijverheidsdiploma te behalen. Aanmelden dagelijks bij de Personeelchef voor de 3-jarige „A" cursus op woensdag 30 november en donderdag 1 december 1955 in het schoolgebouw. Kerkewijk 69 te V'daal. De leerlingen moeten reeds in de industrie werkzaam zijn. De Directeur. VOOR DIRECT GEVRAAGD OP FABRIEKSKANTOOR (MJNL.) Schriftelijke sollicitaties onder nr 2604 aan het bureau van dit blad.

De Vallei | 1955 | | pagina 2