ANT. DE RUITEK 16-Jarig meisje onder auto en gedood Zeer sobere begroting 1956 ongewijzigd aangenomen De Koude nadert Bloemink Brillen vraag 6 aanbod L. van den Bosch c.v. Veenendaal Renswoude Nieuwj aars advert en ties M'IE„JA" ZEGT W& MOET OOK ZEGGEN V A-tje Nette Werkster KERSTNACHTDIENST TAFELTENNIS DYKSTRA Verzoek van de V.W.V. i.v.m. de feestdagen Teraardebestelling Job Budding Uit Rhcnens Raadzaal Zwembadplannen G. VAN DEN BERG W. Wouters zijn weer actueel BELUISTER BEKIJK EN BEWONDER, A 010 BALLEGO IJ EH De broederschap der bronzen draak DIVERSEN A. C. DE MEER PLAATST EEN Kost slechts 95 cent POPULIEREN - PLAATHOUT DENNEN-PLAATHOUT GOLFPLATEN HARDBOORD t/t Koetshuis" Hedenmiddag, even na 12 uur, is het 16-jarig meisje A. van Leeuwen, wo nende aan de Djjkstraat, op de Kerke- wyk onder een haar voorbij rijdende vrachtwagen geraakt en op slag gedood. Komende van de richting Hoofdstraat wilde het slaohtoffer voor de Oer. Kerk een jongeman voorbU fietsen die op zijn beurt een daar geparkeerd staande luxe wagen passeerde. Het meisje werd weer voorbjj ge reden door een vrachtwagen met aan hanger van Van Gend Loos. Daar door raakten de beide fietsers In de knel. De trekker was het meisje al ge passeerd en zy heeft kennelijk niet ver wacht dat haar ook nog de aanhanger zou passeren. Zjj reed daar tegenaan en kwam te vallen. ZjJ raakte daarbij met het hoofd onder een van de wielen en was op slag dood. Evenals voorgaande jaren wordt ook nu weer aan de vooravond van Kerst mis een Kerstnachtdienst gehouden in het gebouw aan de Eikenlaan. Deze dienst begint zaterdagavond 24 december om 11 uur, terwijl de zaal om half elf open gaat Liturg is ds. W. Goedhart. Medewer king wordt verleend door het Evangeli satiezangkoor onder leiding van Gijs- bert van Zanten. De liturgie voor deze Kerstnachtdienst is kosteloos verkrijg baar aan de ingang van het gebouw. Ritac verstevigde zijn positie aan de kop in de le klasse A door een over winning op Climax 2. Ritac 1 heeft de eerste competitiehelft afgesloten met een 64 overwinning op haar naaste concurrent Climax 2, waardoor de voorsprong van 1 punt werd vergroot tot 3 punten. In deze wedstrijd bleef Van Dam (Ritac) ongeslagen en wist P. v. Manen (Climax) geen winst te boeken. T. v. d. Weerd won tweemaal en Roelofsen een maal. Voor Climax 2 won W. v. d. Pol tweemaal en J. v. d. Loosdrecht (inval ler voor J. Weyers) eenmaal, terwijl de winst in het dubbelspel ook voor Cli max was. Overige uitslagen: le klasse A:- Kr. en Vr. 1 Ritac 1 2—8 Climax 2 Swift 1 73 2e klasse C: Ritac 3 RTTV 1 4—6 Hollandia 1 RTC 1 10—0 Tempo 1 Hollandia 1 73 Ritac 3 Climax 3 55 Ritac 2 Swift 29—1 3e klasse E: ZTTC 1 Kr. en Vr. 29—1 Climax 4 Swift 3 73 Sorry 1 ZTTC 1 7—3 RTC 2 Kr. en Vr. 23—7 Swift 3 RTTV 22—8 4e klasse H: ZTTC 2 Hollandia 2 0—10 Ritac 6 Panter 2 91 Hollandia 2 RTTV 39—1 Kr. en Vr. 3 VSW 21—9 VSW 2 Swift 510—0 4e klasse I: VSW 3 Panter 11—9 Fortissimo 2 Tempo 264 Panter 1 Fortissimo 3100 Res. 4e kl. C.: VSW 4 Ritac 7 2—8 RTC 4 Swift 7 2—8 Kr. en Vr. 4 Sorry 33—7 Hollandia 3 Swift 73—7 Het programma. Aangezien de eerste competitiehelft voor de meeste teams is afgelopen, res ten slechts in de 4e klasse C nog enkele wedstrijden en enkele inhaalwedstrij den. Woensdag: le klasse A: PTT 1 Swift 1. Res. 4e klasse C: Ritac 7 Panter 3. Swift 7 RTC 4. ZIEKENFONDSLEVERANCIER Markt - Veenendaal - Telefoon 2764 t Het fijnste voor de a.s. Feestdagen Roomboter- Kerst- kransen Roomboter- T ulbanden Rooaboter- Cake Weihoachtstollen Roomboter-Kerstkranjes Scbuin-Kraosjes Heerlijke Kersttaarten Polonaisses met Slag room Chipoladepuddingh Huzarensalade Haa het is van De Winkellersver. „Handel en Nijver heid" verzoekt het publiek op zaterdag 24 en zaterdag 31 december zo vroeg mogelyk inkopen te doen om het win kelpersoneel in de gelegenheid te stel len op die dagen zoveel mogelyk vrij te zijn. Verder verzocht men ons er op te wijzen dat de winkels op vrydag 23 en vrydag 30 december normaal 'savonds tot 9 uur geopend zijn. BINNENBRAND MET GOEDE AFLOOP Enkele dagen geleden was mevr. O. in huis bezig met het drogen van de was. Deze had zij op een rekje om de kachel gehangen. Mevrouw O. ging echter later naar de bakkerij en bleef daar tot de winkelbel haar van haar werk riep. Toen zij in huis kwam stond het rekje met goed on ook de schoor steen in vlam. Zelfs begon het plafond reeds vlam te vatten. Direct alarmeer de zij haar man en ook verschillende buren kwamen ijlings aangesneld. Met emmers water kon men het vuur nog blussen. Maandagmiddag vond alhier onder onder grote belangstelling de teraarde bestelling plaats van de heer J. Bud ding, in Veenendaal beter bekend als Job Budding. Aan de groeve werd het woord ge voerd door de heer Joh. van Hardeveld (Vervolg van pagina 1.) Ook besluit de raad een geldlening van f 130.000,te sluiten met de N.V. Bank voor Nederlandse gemeenten. Dit bedrag is voornamelijk bedoeld voor de financiering van de woningbouw. Op een vraag van de heer Zweers of er in middels al een kans Is op een toewij zing van enkele woningen in 1956 kan voorzitter geen antwoord geven. Hij ziet dit duister in. Verder werd het Al gemeen Ambtenarenreglement voor de gemeente vastgesteld. De heer Joh. van de Brandhof (C.H.) zegt dat het rijwielpad aan de Biesbos- serweg in een uitermate slechte toe stand verkeert. Voorzitter zegt toe, dat een en ander nog nader onder de loep zal worden genomen. De heer Zweers meent dat hij een geschikte plaats heeft gevonden voor een wachthokje voor busgangers, n.l. tussen de kiosk van de heer Bakkenes en de heer Schoolderman. Ook is hem ter ore gekomen, dat de heer Schoolderman hiervoor grond disponibel wil stellen. Voorzitter zal dit nader bespreken met de betrokken busondernemingen en de particuliere personen zojuist genoemd. Vrijdag 30 december verschijnt DE VALLEI met een speciaal numniet- ter gelegenheid van de JAARWISSELING. In dit nummer zal ook de jaarlijkse rubriek van NIEUWJAARSWENSEN worden opgenomen. Zij die dan weer door middel van een advertentie in DE VALLEI kennissen, zakenrelaties en vrienden Nieuwjaarsgroeten willen overbrengen, worden aangeraden de advertentie vroegtijdig op te geven en wel uiterlijk op maandag 26 december! De advertenties kunnen worden opgegeven aan het bureau van ons blad, Parallelweg 10, Veenendaal, of telefonisch onder nummer K 8385-2023. en verder bij het Agentschap Hulppostkantoor Slotem. de Bruïneplein. In RHENEN kunnen deze voor de RHENENSE EDITIE van DE VALLEI worden opgegeven bij Boekhandel C. Waiboer, Tel. 478, Reclamebureau J. Baars, Tel. 377 en bij de heer W. van Noort, Roghairweg 10 te Rhenen. Voor ELST bij het Reclamebureau „De Globe", Joh. van Kooten, Rijks- str.weg 233, Tel. 204, F. Roks, Houweg 21 en M. v. Viegen, Rijksstr.weg 37. Voor ACHTERBERG bij onze agent dhr. R. Rijkse, Dijk 8, Achterberg. Voor RENSWOUDE bij agentschap J. v. Voorthuizen, Molenstr. 1, Tel. 364 Voor EDERVEEN bij J. Donkelaar, Hoofdweg 106, Tel. 301, Ederveen. Voor wat betreft de prijzen van deze advertenties drukken wij hierbij twee maten van advertenties af met daaronder de prijs. Vanzelfspre kend kunnen Nieuwjaarsadvertenties in elke grootte worden opgenomen. CONFECTIE EN KLEDING Hoofdstr. 201 - Veenendaal wenst alle afnemers en vrienden een voorspoedig 1956. PRIJS 3,50 Kolenhandel Fred. v. d. Paltshof 625 Rhenen PRIJS 1,75 namens de plaatselijke afdeling van de Partij van de Arbeid en door de heer J. Roelofsen namens de Alg. Ned. Be- drijfsbond voor de Tabakverwerkende industrieën. Namens de familie dankte de oudste zoon van de overledene, de heer A. Budding. De heer Budding die 76 jaar is ge worden stierf vrij plotseling na een operatie in het ziekenhuis. Met de overledene is een van de oprichters van de S.D.A.P. in Veenendaal heengegaan. Hij was jarenlang voor Gelders Vee nendaal lid van de Raad der gemeente Ede en voorzitter van de afdeling van de VARA. Op de beurs van kinderspeelgoed te Parijs hebben de standhouders speciaal één bezoeker met bijzondere hartelijk heid begroet. Het was de afgezant van koning Ibn Saoud van Arabië, die in kopen kwam doen voor de 247 kinderen van de koning. Geheel volgens verwachting is de sobere begroting 1956 gisteravond door de raad in recordtempo behandeld. Alle fractieleiders gaven gevolg aan de sug gestie niet met teveel wensen te komen, gezien het precaire onvoerzlen van per resto pl.m. f 9000,—. De algemene beschouwingen waren dan ook zeer kort De heer G. v. d. Steeg (GB) bracht hulde aan college en ambtenaren voor de correcte uitvoe ring. Hij vroeg zich af, hoe in de toe komst de begroting nog sluitend te krijgen is. Speciale aandacht vroeg hij voor subsidies, de verlichting van het Fred. v. d. Paltshof, de straatweg naar Achterberg en het onderhoud van we gen. Hij hoopte, dat de tweede open bare lagere school spoedig zal klaar komen. De heer M. C. v. d. Berg (SGP) be greep niet veel van de ingewikkelde cijfermaterie, doch wel stond voor hem vast, dat de geldmiddelen niet zo ruim waren. Hij hoopte op meevallers. Spr. vroeg de extra vergoeding van f 10, voor het begraven tijdens het middag uur te schrappen. De straatverlichting in Eist vond spr. nog steeds niet vol doende. Hij nodigde het college uit eens een avondwandeling met hem door het dorp te komen maken. Hij drong er op aan spoed te betrachten met de riole ring voor Eist. Ook drong de heer v. d. Berg er op aan de Achterbergsestraat- weg zo spoedig mogelijk te verbreden met het oog op de noord-zuidverbin ding. De heer J. Mcnting (PvdA) vond het woningvraagstuk er niet beter op ge worden. Er kwam geen enkele woning gereed. Door de trottoiraanleg krijgt Vreewijk een beter aanzien. De school in Eist moet een beurt hebben. Het ver enigingsleven is nog beneden peil. Er worden te veel uitvoeringen gegeven met toneel. De verenigingen weten toch, dat er een cultureel fonds is. Laten zij daar eens een beroep op doen om iets bijzonders te kunnen presteren. De heer E. P. van Dyk (Vrije Partij) haalde het toelichtend schrijven aan van B. en W., dat bij de begroting was gevoegd. Wanneer men hiervan kennis neemt aan het begin, dan denkt men: we zijn er. Is men echter aan het einde, dan komt men tot de conclusie, dat de op stapel staande plannen toch nog wel eens voor een tekort zouden kun nen zorgen. Spr. was echter blij, dat de Degroting met eigen middelen sluitend was gekregen. Dat is al een heleboel waard. Ook zijn partij wilde niet, ge zien de soberheid, met wensen komen. Hij drong er echter op aan stappen te ondernemen bij de vereniging van Ne derlandse Gemeenten om de gemeen tebesturen voor de volle 100 #/o schade loos te stellen voor de afgenomen be lastingopbrengsten. Ook de heer Van Dijk noemde de trottoiraanleg op Vree wijk een verbetering, doch drong er op aan een oplossing te zoeken voor de waterafvoer aangezien het anders een modderpoel wordt. De heer H. Drost (CH) wenste bij de benoeming van een nieuwe directeur voor sociale zorg meer te letten op prac- tische bekwaamheid dan op diploma's. Hij vroeg zich af of het met het onder wijs in Rhenen wel in orde is. Er gaan vele kinderen naar buiten de gemeente. Voor de aanleg van een riolering door het spoorgat bracht hij hulde aan B. en W. Spr. vroeg aandacht voor twee ge vaarlijke lichtpunten in de gemeente, de lampen bij La Montagne en de schijnwerper bij het Veerhuis. De heer Drost vond het Jammer, dat Hartog's rijwlelfabriek gaat verdwijnen en er een legerwerkplaats voor komt. Hij zag liever, dat er in de gemeente rijwielen worden gemaakt dan oorlogstuig. Voorts vestigde spreker de aandacht op de enige in de gemeente Rhenen aan wezige apotheek. Er komen klachten van de ingezetenen, dat men veel te lang moet wachten. Nu het zielental tal aanmerkelijk is gestegen, zou hij vestiging van een tweede apotheek toe juichen. De heer Griffioen (AR) waarschuwde versnelde aflossing toe te passen, op dat bij een eventuele conjunctuur de zware investeringen van de laatste ja ren niet te zwaar zullen worden ge voeld. De voorzitter antwoordde de fractie leiders met een algemeen woord. Het vervulde hem met blijdschap, dat de raad over deze begroting unaniem te vredenheid had uitgesproken. Spr. be vestigde, dat het rijk de inkomsten bron van de gemeenten fixeert, terwijl geen rekening wordt gehouden met de groei van de gemeenten. Voor de subsidiëring van plaatselijke verenigingen zal een commissie wor den samengesteld. De straatverlichting noemde hij in de buitenwijken matig en hij gaf toe, dat Rhenen nog geen licht stad kan worden genoemd. Regeren is echter kiezen, aldus de burgemeester, en dan geef ik het geld toch nog liever uit aan studiebeurzen. Ter ontzenuwing van de beweringen over Hartogs rij- wielfabriek deelde de voorzitter mede, dat er een werkplaats wordt gevestigd voor radarapparaten en electronische werktuigen voor de luchtmacht. Het mag een schitterende aanwinst worden genoemd voor Rhenen. Op een extra( woningcontingent is aangedrongen. Naar verhouding volgen meer kinderen van buiten onderwijs in Rhenen, dan omgekeerd. Ter bevorde ring van particuliere bouw zal grond worden gereserveerd. De kwestie van een tweede apotheek zal met de inspec teur van de volksgezondheid worden besproken. Spreker hoopte tenslotte, dat de kerkbesturen zullen gaan mee werken bij de pogingen tot verbetering van de sociale nood in de gemeente. Wethouder Boelhouder (PvdA) ant woordde de heer Drost, dat hij niet op de hoogte is met de toestanden op so ciale zaken. Er is steeds meer werk ge komen met minder personeel. Wethouder Klaassen (CH) zeide, dat voor de bebouwde kom op het gebied van de straatverlichting het 35 m.- systeem zal worden ingevoerd. Naar een oplossing voor de afwatering op Vreewijk zal worden gezocht. Tijdens de behandeling van de be groting deelde de voorzitter mede, dat een regeling voor brandblussing met Veenendaal gereed is gekomen en aan Veenendaal zal worden voorgelegd. De heren Griffioen en Verwoerdt Bij Radio Ballegoyen de ge hele collectie moderne radio toestellen. Meer dan 21) ver schillende modellen stuk voor stuk klankrijke staaltjes van knap vakmanschap KIES daar uit de beste voor Uw beurs en Uw smaak. En profiteer daarbij van on2e Vakkennis Voorlichting en Service. Schrijf of bel ons. Demonstratie en levering door de gehele provincie. Betaling desgewenst in overleg. RADIO EN TELEVISIE Molenstr. 16 Rhenen - Tel. 579 (SGP) ontpopten zich als sterke tegen standers van de verhoogde weiionen. Hun voorstel om deze verhoging teniet te doen, werd verworpen met 12 tegen 2 stemmen. De heer De Jong (PvdA) informeerde naar schoolzwemmen. Hij kreeg ten antwoord, dat de zwembadplannen van Ouwehands Dierenpark door de bouw- stop niet verder waren gekomen, doch dat thans wordt getracht te kunnen beginnen met het instructiebad. Z.h.s. werd de begroting daarna aangenomen, evenals die voor sociale zorg en het woningbedrijf. Ter verwezenlijking van de bouw plannen aan Bantuinweg, N. V. weg, Groeneweg, Br. Engseweg en Bisschop Davidweg werd besloten tot aankoop van 6238 m2 grond voor de prijs van f 16.741,50. Tot lid van de commissie tot wering van schoolverzuim werd benoemd de heer C. N. v. Moorsel, Utr.str.weg 143. N.a.l. van een garantie geldlening bouwkas Ned. Gemeenten informeerde de heer E. P. v. Dijk hoe B. en W. dach ten over de kwestie van de bouwkas met een Utrechtse aannemersfirma. De voorzitter antwoordde, dat de zaak op de voet gevolgd wordt. Tijdens de rondvraag werd door de heer G. v. d. Steeg geïnformeerd naar de restauratiewerkzaamheden aan het oude stadhuis. De voorzitter deelde mede, dat nog niet werd begonnen vanwege het tekort aan arbeidskrachten. Bovendien bleek het niet verantwoord hiervan een streekmuseum te maken, aangezien de begroting voor het object niet sluitend is te krijgen. Verder is het zeer de vraag of de Frankische vondsten naar Rhenen worden gebracht. Er is .gen .toe zegging "van "tweede keus. Nadat de voorzitter de raad de beste wensen voor het komende jaar had meegegeven en de heer v. d. Steeg als nestor wederkerig namens de raads leden de voorzitter had geantwoord, werd deze laatste vergadering van dit jaar gesloten. (55) „Daar komen ze, de gewetenloze turken!" schreeuwt Jonker Tobias opgewonden, terwijl hij met een beschuldigende vinger naar de naderende mannen wijst. „Ziet, de schurkachtige schout heeft een knuppel bij zich! Zou hij het wagen, mij, Jonker Tobias Bluff van Plauderstein een kastijding te ge ven? Heidaar, barbaarse kaalkop! Heb niet de moed, mij met die stok aan te raken!" De schout loopt dreigend op de tierende gevangene toe. „Blaas niet zo hoog van de toren, vrindje," snauwt hij bars, „of ik zal je eens een paar tikken op je te grote schoenen geven!" „Opgeblazen buitpad!" schreeuwt de man in het voetblok, „martel me eens als je durft, al geef je mij duizend slagen, geen klacht zal over mijn lippen komen!" „Waarom zit deze man in het voet blok, waarde heer?" vraagt inmiddels Angelo aan de burgemeester, die de ridders met een onder danige buiging tegemoettreedt. Met een gewichtig gezicht trekt de burgemeester een rol perkament uit zijn buis, ontrolt het langzaam, kucht, schraapt zijn keel en zegt eindelijk op plechtige toon: „In gevolge artikel vierhonderd dertien van het wet boek van het koninkrijk Napels, is het aan een iegelijk, niet behorende tot de stand der edelen, 95 et per advertentie Lm. 10 woorden, elk woord meer 7 eent Te koop drachtige zeug, bijna uitgeteld, 2e worp. J. van Wijk, Dijk 22, Achter berg. Nette juffrouw gevraagd die 1 2 maal per week een middag kan invallen in klein pension te Veenen daal. Brieven onder nr. 2657 aan het bureau van dit blad. Te huur luchtbedden. Te vens kinderwagen te koop. Eenvoudlaan 35, Veenen daal. Te koop aangeboden een Solex in prima staat. Prins Bernhardlaan 135, Veenen daal. Aangeboden klein formaat heteiuchtkachel (Tromp). In prima staat. Dr. De Vis serstraat 5, Veenendaal. Biedt zich aan chauffeur, oud 25 jaar, in bezit van rijbewijs B E. Br. onder nr. 2556 a. h. bur. v. d. blad. Te koop gevraagd tafelbll- jart. Br. m. maat en prijs onder nr. 2658 a. h. bur. v. d. blad. (Herplaatsing we gens zoekraken brief.) Te koop prima winterwor tels f 5,50 per 50 kg. thuis bezorgd. Grof f 5,per 50 kg. Afgehaald 10 en 9 cent per kg. Rode kool 10 ct. per kg. Witte kool 6 ct. per kg. „De Rimboe", Achterbergse Meent. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk naar J. Kool, Holleweg D 120, Tel. 2460. Alles prima materiaal en gratis thuis bezorgd. Weihnachtstollen. Zo'n kerstbrood is met de feest dagen een ware verrassing voor uw huisgenoten. Be reid volgens origineel re cept. Luxe Bakkerij G. Ha ment, Kerkewijk 74, Telef. 3079. Slachtkonljnen te koop ge vraagd. Beslist de hoogste prijs. Voor eerste kwaliteit f 2,50 per kg. Hardeman. Benedeneind 25, Tel. 2987, Veenendaal. verboden, muilen te dragen waarvan de punt langer is dan zestien duim! Op overtreding van dit artikel staat een straf van insluiting in het blok en toe diening van honderd stokslagen, of een geldboete van vijftig zilverducatons! Deze burger heeft geen duit op zak, dus schout, doe je plicht, in naam des konings!" De schout treedt naar voren en geeft een speels tikje tegen de voetzool van Jonker Tobias. „Help, au-au, help!" gilt de rare gevangene, „hij ranselt een edelman dood!" (Wordt vervolgd.) Tricotfabr. Harwig N.V., vraagt spoelsters, vanaf 18 jaar. Aanm. a. d. fabriek, Candialaan 3, Rhenen. Brillen en Hoortoestellen. MELIS OPTIEK, Hoofd straat 51, Telefoon 3184, Veenendaal. Bloeminks brillen: beter zicht. Bloeminks glazen: punctueel afbeeldend. Ker kewijk 1, Veenendaal. Pain de luxe. Vergeet voor al niet voor de kerstdagen onze luxe broodjes vroeg tijdig te bestellen. Luxe Bakkerij G. Hament, Ker kewijk 74, Tel. 3079, Vee nendaal. Te koop bloeiende tulpen en hyacinthen. Uw eigen schaaltjes en bakjes wor den smaakvol voor u op gemaakt. A. Loef, J. G. Sandbrinkstraat, Tel. 2672. Te koop z.g.a.n. meisjes wintermantel m. capuchon, leeftijd 12 13 jaar. Den nenlaan 55 bis, Veenendaal. Te koop een sterke box, In goede staat, met vloertje. Billijke prijs. H. Heijkamp, Klomperstr. 9, De Klomp. Voor het repareren van bedden, matrassen en ge stoffeerde meubelen. J. Baars, Nieuweweg 28 Veenendaal. Tel. 2667. Ma trassen in één dag klaar. Slaapt gezond onder een deken van J. Baars, Nieu weweg 28, Veenendaal. Concurrerende prijzen. Verhuur zonder chauffeur. Prima Volkswagens, Ford, Chevrolet, Morris, Oxford. Benzine- en Servicestation „Renswoude", v.h. J. van Wikselaar Zn., Dorps straat 112, Renswoude. Tel. K 8387-254. CONSTANT VERLOVINGSRINGEN Hoogstraat 8 - Veenendaal Tel. 3194 t/m II woorden Gramofoonplatsn Bi, g. haagsman HERENSTR. 5 - RHENEN V.j en dms resp. I 2.25 en f 3.—perm2 V4 en dms f 3.30 en I 4.30 per m2 In een grote verscheidenheid bij HOUTHANDEL GEERSEWEG VEENENDAAL Gevraagd: Jvoor de morgenuren of avonduren Persoonlijke aanmelding Veenendaalsestraatweg 5 Eist (U) Grolse Wanten Dames en Heren gevoerde nappa- Handschoenen. Witte Shawls (heerlijk warm) Jeager Ski-sokjes Flanellen Pyama's voor groot en klein Dames Pyama's Gebloemd jasje en effen pantalon Pracht Noorse Wanten f 2.98 Kinderhandschoenen Ruime keuze flanel Lakens (en voor een koopje) DEKENS - DEKENS - DEKENS Warme Trainingspakken en Broeken Crêpe mouse Nylon Kousen VESTEN - PULLOVERS - SPORTTRUIEN Manufacturen en Woninginrichting Hoogstraat 12 Veenendaal

De Vallei | 1955 | | pagina 2