uögö Ritac boekte een goede overwinning Chef Administratie VEEKEXDAAL Indrukwekkende CO» V, - uitvoering van Johannes-Passion PUROL REIKSWOUDE „DE KROONGETUIGE'' Ruwe Handen? Meisje van 7 jaar onder auto ERNSTIG GEWOND Middenstandsproblemen Zware nederlaag voor Climax Veelbelovende Huishoudbeurs Officiële Bekendmaking De broederschap bronzen draak VRAAG 6 AANROD 3 of 4 goede werkkrachten ADVERTEREN P. HEIJ ZONEN N.V. Veenendaal 1 Leerling zetter Leerling drukkerij-binder Drukkerij „De Gelderse Vallei" Vier VéGé Super- Schoonmaakaanbiedingen 27 ct extra voordeel! de 2e doos voor de halve prijs! een fles CASPO voor 29 ct een dubbel stuk VéGé-huishoudzeep voor 10 ct met 2 gratis geldzegels en een pot VéGé-zachte zeep voor 39 ct een pak VéGé-vermicelli voor 19 ct mijn kruidenier! JONGENS MEISJES Metaalwarenfabriek PAKO, Rhenen Gisteren, In het gebouw aan de Eiken laan, heeft een vrijwel tot de laatste plaats gevulde zaal een wel zeer goede avond gehad bij een indrukwekkende uitvoering van Joh. Seb. Bach's Johan nes-Passion door de Chr. Oratorium- Vereniging o.l.v. Gijsbert van Zanten Indrukwekkend werd deze uitvoering door zijn grote gaafheid, en ze ker ook door dc bezieling waar mee koor, so listen, orkes MMiP"TifflMRBMI en in het bij-^^H zonder de diri- gent hun ge hoor brachten in de ban van het overweldi gende gegeven van Bach's kompositie. D uitvoerenden en de toehoor ders vormder. al gauw een bijna tastbaar Gusbert van Zanten geheel in het beleven hiervan. Indrukwekkend was deze uitvoering ook door een uiterst goede verzorging. De vele vokale en instrumentale solisten van naam hebben uiteraard hun grote aandeel in het overtuigende welslagen hiervan, maar het was hen zonder uitzondering ken nelijk een voorrecht bij een koor als het Veenendaalse C.O.V. en in een uit voering van dit formaat te kunnen zingen en spelen. Zij gaven veel meer nog dan de voortreffelijk leidende en ook veel van zichzelf eisende dirigent vroeg. Ook de toehoorders van gisteravond weten stellig dat Veenendaal met een dergelijke uitvoering van Bach's Jo hannes-Passion bevoorrecht is verge leken bij menige grote plaats. De C.O.V. heeft hiermede dan ook zonder twijfel weer zeer velen aan zich verplicht. An derzijds moet het dit prachtige koor grote voldoening hebben gegeven dat de publieke belangstelling weer aanmer kelijk groter was dan bij de vorige uit voeringen. Men zal zich daardoor bij dit zo uitermate belangrijke werk nog weer meer gedragen weten door een waarderende bevolking. Gesterkt zal men hierdoor ook wor den in het voornemen in december a.s., na een onderbreking van enkele jaren, weer een uitvoering te geven van het Weihnachtsoratorium van J. S. Bach. H. Onder auspiciën van de Arbeiders Kunstkring alhier gaf het Nederlands Volkstoneel zaterdagavond in het gebouw aan de Eikenlaan een voorstelling met „De Kroongetuige". Ook bij deze laatste voorstelling van het programma van de Kunstkring had men weer een uitver kocht huis. De avond werd ingeleid door de heer J. Kempen, die gelijkertijd mededeelde wegens drukke werkzaamheden te moe ten bedanken als bestuurslid. Hij droeg daarop het voorzitterschap over aan de heer J. Willemsen. die op zijn beurt de heer Kempen dank bracht voor het vele werk, door de heer Kempen voor de Kunstkring gedaan. Als stoffelijke blijk van waardering werd de scheidende voor zitter een prachtige sigarettenaansteker aangeboden. Het bekende en aangrijpende Witness for the Prosecution, „De Kroongetuige" van Agatha Christie werd zonder uitzon dering door alle spelers met grote ambitie gespeeld. Duidelijk bleek vooral hoezeer ook deze tonelisten plezier hebben in het spelen van de rechtzaal. Men slaagde daarin dan ook onweerstaanbaar. Trou wens het stuk kreeg in zijn geheel de vertolking die het waard is. Bijzondere vermelding verdienen Leo Hensbergen, de verdediger, en Liane Saalhorn als Romaine. De zaal welke bij dit stuk eigenlijk als jury deel heeft in dit spel reageerde geluidloos maar sterk voelbaar. Zo ook bij de verschillende ingrijpende wendin gen in de ontwikkeling van de zaak Leo nard Vole kreeg de zaal veel te verwer ken. In het laatste korte en emotionele deel kregen wij toch de indruk dat en kele spelers naar huis wilden en door af roffelen verloor men voortijdig het kon- takt met de zaal. Het was echter maar even en dan ook al laat toen na een wel verdiend enthousiast applaus het doek voor de laatste maal neer ging. GESLAAGDE FILMAVOND NED. REIS VERENIGING Maandag 6 maart vertoonde de Neder- landsche Reisvereniging in ,,'t Trefpunt" de kleurenfilm „Het Iberisch Schier eiland". De regisseur, de heer C. H. Groen gaf na een inleiding nog een enthousiast kommentaar. De film gaf de meest be kende bezienswaardigheden uit het prachtige en welvarende Portugal te zien. Een land, dat weinig Nederlanders ken nen, maar dat zeer de moeite waard is om bezocht te worden. Vooral de wijze, waarop de vangst van sardines was ver filmd en de grappige scènes, opgenomen tijdens de stierenfeesten, waren prima. Na Portugal kwam Spanje met het won derschone eiland Mallorca aan de beurt. Beelden uit Madrid, de badplaats San Se- bastiaan aan de Golf van Biscaye, de oude steden Burgos en Toledo en de in Anda- lusië gelegen steden Sevilla met de be roemde Giraldatoren, Cordoba met zijn moskee en Granada met het onbeschrijfe lijk mooie Moorse paleizencomplex het Alhambra, brachten de toeschouwers een onvergetelijke indruk uit dit romantische land. Voortreffelijk werden ook de open bare volksdansen in de zwierige kledij van het land en met begeleiding der ver maarde gitaarmuziek of de typisch Spaan se schelle trompetten, uitgebeeld. On danks het slechte weer was de zaal be hoorlijk bezet en het geheel van deze N.R.-avond mag zeer geslaagd heten. GEEN SPREEKUUR WOONRUIMTE KOMMISSIE In verband met het ziek zijn van de heer Wels kan het wekelijkse spreekuur van de woonruimte-kommissie op donder dagavond, morgen geen doorgang vinden. Hedenochtend omstreeks kwart voor elf is het 7-jarig dochtertje van de fa milie Alfering van de Larikslaan op de KerkewUk nabU de gasfabriek tegen een rijdende auto gelopen en zo ernstig aan het hoofd gewond geraakt dat het onmiddellijk naar het Juliana-zieken- huis moest worden overgebracht Het slachtoffertje was met een ander meisje op het trottoir aan het spelen en liep toen plotseling de rijweg op. De .hauffeur van een met matige gang naderende auto deed alle moeite het 'eind te ontwijken maar het werd toch log juist door een van de spatborden 'eraakt. Dr. Rodenburg passeerde juist Der auto en bracht het bewusteloze neisje meteen naar het ziekenhuis. De toestand van het kind is ernstig. MARKTBERICHTEN Op de wekelijkse eiermarkt waren linsdagmorgen 130.000 eieren aange- /oerd. Bij een vlugge handel werden ^rijzen gemaakt van 16,50 tot 17,80 )er 100 stuks. Tijdens de biggenmarkt werden 65 oiggen aangevoerd. Prijzen van ƒ45, tot 60,per stuk. Ook hier een vlugge handel. (Vervolg van pagina 1.) betaling vrijgesteld. Iemand die echter f 2300,— per jaar verdient moet de volle premie betalen. Dat is natuurlijk niet juist. De WD wil dan ook voorstellen de eerste f 2100,inkomen voor een ieder premie-vrij te houden en het benodigde premie-bedrag dan maar te halen door het maximum premie-bedrag hoger te stellen dan f 6000,—. WIJZIGING WINKELSLUITINGS WET Sprekende over de winkelsluitingswet deelde de heer Cornelissen mede, dat weer een technische wijziging van deze wet ophanden is om meer ruimte te ver krijgen voor het in uitzonderingsgevallen open stellen van winkels op zondag enz. Voor de VVD moet het eigenlijk strij dig zijn met het begrip vrijheid, dat in deze partij leeft, aldus spreker, maar wij moeten zeggen dat de vestigingswet toch wel gehandhaafd moet worden willen wij niet weer zoveel faillissementen zien van mislukte middenstanders. Wel kunnen de eisen in verschillende branches wat min der zwaar gesteld worden. NOG MEER HUUR VERHOGINGEN Tenslotte sprak de heer Cornelissen nog over de huurverhogingen, welke vooral de vele middenstanders, die hun winkel of bedrijfspand moeten huren zeer on aangenaam treffen. Voorheen kostte de Climax leed in Amsterdam tegen Smash 2 een zware nederlaag. Na een goede start door H. v. d. Loosdrecht 01 voor Climax wisten de Climax spelers geen partij meer op hun naam te brengen, zodat het 91 werd voor Smash 2. Een prestatie, welke enigszins een tegenvaller was voor Climax. In de le klasse gaf Ritac 1 aan Swift geen kans haar prestatie van de le helft te herhalen, en stuurde het met een 82 nederlaag naar Wageningen terug. Bij Ritac bleef Van Dam, die weer meespeelde, ongeslagen, terwijl bij Swift de beide punten werden behaald door Moers. In de 2e klasse roerden de staartklubs zich geducht. Hekkesluiter R.T.C. 1 bracht het juist boven haar ge niaalste Ritac 3 een 64 nederlaag toe. De overige staartclubs, Tempo 1 en Hollandia 1, boekten stevige overwin ningen, n.l. resp. op V.S.W. 1 (73) en Climax 3 (91). Hierdoor is de situatie onderaan de ranglijst der 2e klasse aan merkelijk spannender geworden. Overige uitslagen: le klasse A: Kracht en Vriendschap 1 P.M.S. 2 28 Ritac 1 Swift 1 8—2 2e klasse C: Hollandia 1 Climax 391 R.T.C. 1 Ritac 3 6—4 Tempo 1 V.S.W7—3 3e klasse E: R.T.C. 2 Swift 318—0 Climax 4 Sorry 1 82 4e klasse H: Panter 2 Kracht en Vriendschap 3 46 4e klasse I: S.K.F. 1 R.T.C. 3 5—5 Panter 1 Tempo 2100 Res. 4e klasse C: V.S.W. 4 Kracht en Vriendschap 4 4—6 De standen in de lagere klassen zijn: 3e klasse E: R.T.T.V. 2 12—23; Climax 4 11—20; Sorry 1 12—18; Z.T.T.C. 1 11—13; Swift 4 12—11; Ritac 4 12—10; Swift 3 12—7; Kracht en Vriendschap 122; R.T.C. 12—2. 4e klasse H: V.S.W. 2 12—21; Fortissimo 1 11—19; Hollandia 2 11—18; R.T.T.V. 3 11—14; Ritac 6 12—11; Kracht en Vriend schap 3 12—10; Swift 5 10—5; Panter 2 13— 4; Z.T.T.C. 10—0. 4e klasse I: Panter 1 1224; Ritac 5 12 18; Sorry 2 12—17; V.S.W. 3 12—16; For tissimo 2 1110; Tempo 2 1210; S.K.F. 1 13—8; Fortissimo 3 12—4; R.T.C. 3 12—1. Res. 4e klasse C: Sorry 3 11—21; Swift 6 11—17; Swift 7 9— 14; Kracht en Vriendschap 4 1013; Ritac 7 11—11; R.T.C. 4 12—9; Ritac 8 12—7; V.S.W. 4 13—7; Panter 3 12—1. Het programma Woensdag: le klasse A: Swift 1 P.T.T. 1; Tios 1 Seelbeeck 1. 2e klasse C: Ritac „ONS GENOEGEN" GAF JAARLIJKSE UITVOERING Zaterdagavond gaf de Renswoudse har monie „Ons Genoegen" haar jaarlijkse winteruitvoering. Voor een goed bezette zaal mocht de voorzitter, de heer E. Zweers, het openingswoord uitspreken. Het eerste gedeelte van de avond werd gevuld met muziek van de harmonie „Ons Genoegen". O.a. werden ten gehore ge bracht de marsen Huzaren van Boreel en Henny Heetman, de ouverture Regina en Fantasie. Het muzikale gedeelte, dat werd afgewerkt onder de zeer bekwame leiding van de direkteur van „Ons Genoegen", de heer P. Hoolhorst, was prima ver zorgd. De nog jonge vereniging speelde werkelijk goed en een woord van lof, spe ciaal ook voor de vele jeugdige leden, is hier wel op zijn plaats. Na de pauze trad de bekende Tiroler Kapel op, onder leiding van de heer J. Boom. Dit gedeelte viel ook zeer in de smaak. Tenslotte werd het toneelstuk „Storm - eiland" opgevoerd door de toneelgroep „Ons Genoegen" uit Rhenen. Een bespre king hiervan willen wij met het oog op de uitvoering die a.s. zaterdagavond weer wordt gegeven nu achterwege laten. On getwijfeld zal het ook dan niet aan de nodige belangstelling ontbreken. BIDSTOND VOOR HET GEWAS Hedenavond zal er in de Ned. Herv. Kerk om half acht bidstond voor het gewas worden gehouden. In deze dienst zal voorgaan ds. Den Hartogh van Amersfoort. J.V. BENOEMDE EEN NIEUWE VOORZITTER Maandagavond kwam de Ned. Herv. Jongelingsvereniging „Immanuël" in gewone ledenvergadering bijeen. Deze avond stond onder leiding van de twee de voorzitter, de heer J. T. Wolleswin- kel. Door het vertrek van ds. Hop was men genoodzaakt een nieuwe voorzitter te kiezen. De heer Wolleswinkel kon deze taak wegens gezondheidsredenen niet aanvaarden. Na enige diskussie werd besloten tij delijk een voorzitter uit het zitting hebbende bestuur te kiezen, om dan, wanneer het nieuwe seizoen begint, tot een definitief besluit te komen. Bij de stemming bleek, dat de heer H. Geytenbeek was gekozen. 3 Tempo 1. 3e klasse E: Swift 3 Ri tac 4; Swift 4 Z.T.T.C. 1. 4e klasse H: Hollandia 2 Z.T.T.C. 2. Res. 4e klasse C: Ritac 7 V.S.W. 4; Ritac 8 Kracht en Vriendschap 4. Donderdag: 2e klasse C: V.S.W. 1 R.T.C. 1; R.T.T.V. 1 Swift 2. Res. 4e klasse C: Sorry 3 Swift 6. Vrijdag: le klasse A: P.M.S. 2 Tref fers 3. 4e klasse H: Kracht en Vriend schap 3 Fortissimo 1; Z.T.T.C. 2 Ritac 6. 4e klasse I: Tempo 2 V.S.W. 3; Fortissimo 2 Panter 1. huishuur gemiddeld 10 tot 12 procent van het inkomen. Thans is dat, ondanks de plaatsgevonden hebbende huurverhogin gen, nog lang niet zover. De huren dienen noodzakelijk verhoogd te worden tot deze in overeenstemming zijn met de huidige bouwkosten. Men heeft er blijkbaar te genwoordig niet meer zoveel geld voor een woning over. Toch wilde spreker zijn gehoor er op voorbereiden te rekenen op nog meer huurverhogingen tot minstens 25 procent. Voor de dames staan weer goede dagen voor de deur. Van 16 t.m. 25 maart kunnen zij naar hartelust rond dolen op de RAI, waar dan weer de Huishoudbeurs is. Een wonderlijke we reld, die slechts tien dagen bestaat en toch, misschien wel juist daarom, tin telt van jong, nieuw leven. En daar is het tenslotte toch om begonnen. Nieuw tjes op huishoudelijk gebied, de nieuwe OPENING JULI AN AH AL OP HET JAARBEURSTERREIN DOOR H.M. DE KONINGIN H.M. wandelt door een erehaag van meis jes in klederdracht naar de nieuwe hal voor een rondgang door dit fraaie bouw werk. mode, dat is het waar de vrouw om komt en dat is het ook wat zij op de Huishoudbeurs in rijke mate vindt. Ook de heren kunnen er hun hart ophalen. Zij kunnen hun wederhelften met een gerust hart vergezellen. Al was het alleen reeds vanwege de aparte Campingtentoonstelling of de wedstrij den in boogschieten die bekende sport- fenomenen als Abe Lenstra en Cockie Gastelaars er ten bate van het N.O.C. zullen houden. De vrouw die raad wil in allerlei huishoudelijke zaken kan er te kust en te keur terecht. Schier alle belangrijke instanties op' het gebied van voeding, hygiëne, veiligheid, arbeids problemen enz. zijn op de beurs ver tegenwoordigd. De bezoeksters hebben bij dit alles Gemeente Rhenen Loterflwet Burgemeester en wethouders van Rhe nen brengen ter openbare kennis, dat vanaf heden de in afgegeven loterij-ver gunningen gestelde voorwaarden door be langhebbenden 9tipt zullen dienen te worden opgevolgd, met inachtneming van de daaraan verbonden termijnen. Bij niet nakoming van de gestelde ter mijnen zullen onverminderd de in te stellen strafvervolging aan de over treders geen loterijvergunningen meer worden afgegeven. In het bijzonder verenigingsbestuurders gelieven van deze maatregel goede nota te nemen. Rhenen, 10 maart 1956 Burgemeester en wethouders van Rhenen, L. BOSCH VAN ROSENTHAL De secretaris, Th. v. d. WILLIK De raad der gemeente Rhenen; gezien een op 13 februari 1956 inge komen verzoek van het bestuur van de stichting kleuterschool Bloesem om gel den te ontvangen voor de bouw van een tweeklassige kleuterschool op een terrein aan de Populierenlaan; gelet op het daarop betrekking hebbende voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 februari 1956, alsmede op de ar tikelen 50 en volgende der kleuteronder wijswet; besluit: I. de gevraagde medewerking te ver lenen; II. niet tot oprichting van een openbare kleuterschool over te gaan. Aldus gedaan ter openbare vergadering van 21 februari 1956. L. BOSCH VAN ROSENTHAL (voorzitter) Th. v. d. WILLIK (secretaris). een grote kans niet met lege handen huiswaarts te keren. Afgezien van het geen diverse firma's zullen aanbieden, zijn daar nog de kansen op de kleine en grote cadeau's waarmede steeds weer zoveel dames pleegt te verrassen. De beurs is geopend iedere dag van 15 en van 711 uur. (80) Terwijl jonker Tobias zich met fiere tred verwijdert en Aram zich met Presto naar zijn tent begeeft, lopen Prins Angelo en ridder Orlando in de richting van het koninklijk slot, op gedempte toon een gesprek voerend. Plotseling horen de beide mannen achter zich een hoge jongensstem, die uit roept: „Heer Orlando, sta mij toe uw strijdhelm en zwaard naar uw tent te brengen". Met een afwerend gebaar wendt prins Angelo zich om. „Jij weet, wat de plichten van een schildknaap zijn", zegt hij lachend tot de jongen, „maar je meester wenst zijn helm en zwaard bij zich te houden; ga dus." De schildknaap blijft aarzelend staan en kijkt zijn heer niet begrijpend aan. „Doe wat de prins je gezegd heeft, Ubbo", zegt de ridder. „Maarmaar heer Orlandomet zulk een zware helm maakt men toch geen wandelingstottert de verbaasde jongen. „Dat zijn jouw zaken niet", snauwt Orlando opeens driftig, „ga naar de tent en verzorg mijn paard. Ingerukt." Beduusd staart de schildknaap de beide edelen na, tot zij in de grote kasteelpoort verdwenen zijn. Presto, die op een afstand het ge beurde heeft gadegeslagen, komt nieuwsgierig op hem toelopen. „Kreeg jij daar een uitbrander?" vraagt hij verontwaardigd. „Nou, jij hebt ook geen gemakkelijke heer, hoor." „Nou, die vent lijkt wel niet goed snik", moppert de schildknaap oneer biedig. „Ik kwam alleen maar om zijn zware helm en z'n zwaard naar de tent te brengen, maar hij blijft er liever mee rondsjouwen." En met een schouderophalen loopt hij weg (Wordt vervolgd.) 95 cL per advertentie Lm. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Welke familie die met de Paasdagen per auto naar Goeree - Overflakkee gaat, is genegen invalide meisje mee te nemen. Br. Pension „Zonneheuvel", Nieuweweg 42, Veenendaal. Nieuwe Solex te koop, jaar 1956. Dr. Colijnstraat 40, Veenendaal. Te koop aangeboden tafel biljart. H. de Gooijer, Julia- nastraat 58, Veenendaal. Te koop asbest- en gegal vaniseerde golfplaten. Ook nog partijtje gebruikte. La ge prijs. W. van Harten, Nederwoud, Lunteren. Goed tehuis gezocht voor Duitse Herder. Acacialaan 13, Veenendaal. Te koop goed onderh. for nuiskachel, merk „Woeste" en 39 meter gaas. Vallei straat 34, Veenendaal. Te koop 2 crapeauds met 4 stoelen. H. van Manen, Hoofdweg 9, Ederveen. Woningruil: Aangeboden nieuwe flatwoning te Rot terdam. Gevraagd een rui me woning te Veenendaal. Br. ond. nr. 2776 aan het bur. van dit blad. Gevraagd een werkster v. twee halve dagen per week. Mevr. T. C. Boon, Acacia laan 27, Veenendaal. Te koop radiopick-up kom- binatie met ongeveer 175 platen. Prima guitaar, zo goed als nieuw en motor bj. 1953. Te bevr. Budding, Holleweg 42, Veenendaal. Werkster voor twee of drie halve dagen gevr. Mevr. Quint, P. H. van Rijnstr. 60, Veenendaal. Te koop een bromfiets, merk Typhoon (sport) en H.M.W. motor. Esdoornlaan 32, Rhenen. Gevraagd een flinke werk ster voor één dag per week bij mevr. Henny Jansen. Drogisterij en Fotohandel, Zandstraat 7, telefoon 2472, Veenendaal. I Te koop „Skoda '48". In goede staat. Cuneraweg 398, I Rhenen. Te koop een partij stal mest Bevr. Valleistr. 107, Veenendaal. Te koop gevraagd een tuin- ameublement. Brieven ond. nr. 2771 aan het bureau van dit blad. Te koop 40 gaas m. hout leistraat 56, >ter kippen- palen. Val- enendaal. Gevr. nette werkster, zelfst. kunnende werken, voor 3 ochtenden. Liefst 's maan dags, 's woenidags en vrij dags. Mevr. J. Klumper, Van Limburg Stirumstraat 15, Veenendaal. Jong echtpaaC vraagt thuis werk. Onverschillig wat. Br. onder nummer 2775 aan het bureau van dit blad. Gevraagd per 1 april of eerder in klein, moeder loos gezin (4 volw. pers.) een flinke hulp in de huis houding, die geheel zelf standig kan koken en wer ken. Meerdere hulp aan wezig. Hoog loon. C. Bur ger, Utr.weg 131, Zeist. Te koop dames-sportfiets in prima st. en een aqua rium. Gortstraat 59, Vee nendaal. Verhuur zonder chauffeur. Prima Volkswagens, Ford, Chevrolet Morris, Oxford. Benzine- en Servicestation „Renswoude", v.h. J. van Wikselaar Zn., Dorps straat 112, Renswoude. Tel. K 8387-254. Bloemlnks brillen: beter zicht Bloemlnks glazen: punctueel afbeeldend. Ker- kewijk 1, Veenendaal. SPECIAAL in BRILLEN Hoofdatraat 51 Veenendaal BETONINDUSTRIE C. V. MALEE, Amerongen VRAAGT MET SPOED Aanmelding dagelijks aan de fabriek. MAG GEEN GOKJE ZIJN! Volg de zekere weg. Via De Vallei bereikt U een kopend publiek, dat zijn krant leest met de inten se belangstelling waar mee streekbladen gele zen worden. Kolom voor kolom, pagina voor pa gina. Te koop aangeboden Solex. Te bevr. Holleweg 19, Vee nendaal. Te koop 2 beergelten. A. v. d. Pol, Molenstr. 42, Vee nendaal. Te koop huiskamerameu blement envloerkleed. Hoofdstraat 37, Veenen daal. Te koop aangeboden zo goed als nieuwe gierbak. Te bevragen G. Heikamp, Spoorlaan 67, V'daal. Te koop partij hooi en partij bieten. Benedeneind 61, Veenendaal. Gevraagd een hond (herder of bouvier), stevige bouw, liefst scherp, behoeft niet geheel afgericht te zijn, goede prijs. Parallelweg 120, Veenendaal. Echtpaar zonder kinderen, van buiten Veenendaal af komstig, zoekt voor 1 2 jaar twee kamers, onge meubileerd of -gestoffeerd, met ruimte voor kookgele genheid. Is bereid hoge huur te betalen. Br. onder nr. 2773 aan het bureau van dit blad. Biedt zich aan werkman voor het bewerken van uw tuinen. Brieven onder nr. 2774 aan het bureau van dit blad. WIJ ZOEKEN: Vereist wordt een goede kennis van boekhouden (praktijk diploma) alsmede inzicht in en studie-lust voor moderne bedrij f sadministratie. Deze functionnaris moet bereid en in staat zijn om leiding te geven op zijn afdeling. Leeftijd 25 tot 35 jaar. Sollicitaties öf verzoeken om nadere inlichtingen voorlopig alléén schriftelijk en liefst voor 19 maart a.s. Prins Bernhardlaan 225 Telef. 2841 Voor spoedige indiensttreding gevraagd leeftijd ongeveer 14 16 jaar. Praktische en theoretische opleiding. Sollicitaties van 17.30 tot 18.30 uur aan PARALLELWEG 10 VEENENDAAL Bij aankoop van een grote doos VéGé-wrijf- was, (55 ct met 11 gratis geldzegels), (28 ct met 6 gratis geldzegels). U heeft keuze uit: geel, bruin en wit. met 6 gratis geldzegels! bij aankoop van 1 fles VéGé-bleekwater a 27 ct per fles met 5 gratis geldzegels. met 8 gratis geldzegels, samen bij aankoop van 1 CASPO-DWEIL gratis geldzegels. van 110 ct met 22 met 4 gratis geldzegels bij 2 zilverpakjes VéGé-soep. 2 smaken: kippenbouillonsoep en groentesoep 48 ct p.p. met 10 gratis geldzegels! ir Vraag onze gratis gezins-lcrant mat interessant» Hieuwt jat an tips voor het hele gezin. GEVRAAGD: tot 18 jaar voor alle afdelingen. voor de inpak- en de kunstemaille- afdeling. Schoon, zittend en gezellig werk tegen hoog loon

De Vallei | 1956 | | pagina 2