Setter Set BLOEMINK voor BRILLEN LIBELLE 5IMQN DE WIT Climax blijft overgangsklasser Fa. L. HEI] Moderne speelplaatsen in Amerika HANDSCHOENEN SHAWLS TAFEL TENNIS- C OMPE TIT IE Ct£* 2* RHENEN ACHTERBERG Veenendaalse door auto dodelijk aangereden Een uitkomst voor man en vrouw,», kJUllUI kJt'l NYLONS passend en verrassend elegant. De voorjaars-modeshow van „De Erven" 24/5 Officiële Bekendmaking Drieduizend jaar hondengeschiedenis Alleenverkoop van het bekende merk Laimböck DAMESMODEHUIS J» Hoofdstraat 67-69 Veenendaal 2 melkkoetjes EXTRA Zelfrijzend bakmeel Capucijners Mager ontbijtspek 29 Jan Hagel 250 gram van 49 voor 44 wmm SdeW S""0n WU' De broederschap der bronzen draak Zaterdagmiddag heeft Climax 1, alvo rens de spelers van genoemd team aan de kampioenschappen van de Gelderse Val lei konden deelnemen, de beslissings wedstrijd gespeeld tegen U.B.T.V. 2 (Hil versum). Deze wedstrijd moest om 2.15 uur in Utrecht worden gespeeld en was nodig om uit te maken welk team de gradatiewedstrijden moest spelen. Aangezien deze wedstrijd een beslissing moest brengen werd geen dubbel ge speeld. Het team van Climax was: W. v. d. Pol, H. v. d. Loosdrecht en N. van Ma nen. Toen Climax met 51 voorstond en dus zeker was van de winst, zijn de spe lers naar Veenendaal teruggekomen om aan het kampioenschap van de Gelderse Vallei te kunnen deelnemen. Door de uit slag van deze wedstrijd blijft Climax in de overgangsklasse. Ie klasse A. Seelbeeck 1 Treffers 3 64 P.T.T. 1 Ritac 1 4—6 2e klasse C. Ritac 3 V.S.W. 1 1—0 Climax 3 Tempo 1 73 3e klasse E. Z.T.T.C. 1 Sorry 1 5—5 Swift 4 Ritac 4 4—6 4e klasse H. Hedenochtend omstreeks 9 uur werd mevrouw J. E. van Schuppen uit de Paulus Potterstraat op de Kerkewyk door een auto aangereden. Zij werd daarbij tegen de grond geslingerd en bleef buiten bewustzijn op straat lig gen. Dr. Pilon, die spoedig ter plaatse was, konstateerde een schedelbasis- fraktuur en liet het slachtoffer direkt naar het Juliana-ziekenhuis overbren gen. In de loop van de ochtend is mevrouw Van Schuppen aan de be komen verwondingen overleden. Mevrouw Van Sch. stak, komende van de spoorwegovergang, op haar fiets plotseling en zonder op het ach teropkomende verkeer te letten, ter hoogte van de Stationssingel de Ker- kewijk over. Gevolg hiervan was dat de bestuurder van een bestelwagen uit Rhenen haar niet meer kon ontwijken en haar aanreed. Swift 5 Panter 2 3—7 Hollandia 2 Fortissimo 1 2—6 R.T.T.V. 3 Panter 2 8—2 4e klasse I. Ritac 5 Panter 1 37 R.T.C. 3 Fortissimo 2 10—0 Res. 4e klasse C. Ritac 7 Kr. en Vr. 4 8—2 Sorry 3 V.S.W. 4 9—1 R.T.C. 4 Ritac 8 6—4 Kr. en Vr. 4 Swift 6 3—7 HET PROGRAMMA Woensdag. 2e kl. C. Swift 2 R.T.C. 1. 4e kl. H. Swift 5 R.T.T.V. 3. In alle maten verkrijgbaar bij Hoofdstraat Veenendaal SCHEEPJESWOLHARMONIE NAAR BLOEMENKORSO IN LISSE De harmonie van de Kon. Scheepjeswol fabriek heeft een uitnodiging ontvangen om a.s. zaterdag aan het jaarlijkse bloe- menkorso mede te werken. In totaal wor den 12 muziekkorpsen in de optocht in gelast. Zeer waarschijnlijk start de scheepjeswolharmonie in Lisse omstreeks 11.30 uur, terwijl zij 's middags omstreeks 4 uur weer met de stoet in Lisse terug verwacht wordt. De deelnemende korpsen lossen elkaar af, d.w.z. men brengt de stoet over een bepaald gedeelte weg en wacht dan weer op de terugkomst van dit korso. NOG STEEDS OORLOGSTUIG BIJ JULIANA-ZIEKENHUIS Nadat bij de graafwerkzaamheden voor de bouw van een nieuw Juliana-zieken huis aan de Cuneraweg reeds talrijk oorlogstuig was opgegraven, is t hans bij deze graafwerkzaamheden een radio-toe- stel opgegraven, waarbij een zendinstal- latie was gevoegd. Ook geweerkolven ko men nog steeds te voorschijn, terwijl vo rige week ook een handgranaat op de zandauto terecht kwam, zonder echter schade aan te richten. De graafwerkzaam heden worden uitgevoerd door de fa. Gebrs. Van Schoonhoven. HOOFD GER. GEM. SCHOOL MET ZIEKTEVERLOF Het hoofd van de Ger. Gem. school alhier, de heer J. H. den Hengst, is op medisch advies tot 1 oktober a.s. met ziekteverlof gegaan. Met ingang van genoemde datum wordt de heer Den Hengst n.l. gepensionneerd. Door het schoolbestuur is met de waarneming van het. hoofdschap tot 1 oktober belast de heer C. G. Mijnders, Buurtlaan 117, telefoon 2480. De bijzonder stijlvolle modeshow van de firma „De Erven", R. de Ruiter, welke dinsdag werd gehouden in de met voor jaarsbloemen feestelijk ingerichte grote zaal van „Eltheto" is zeer in de smaak gevallen. In prettig afwisselende volg orde werden modellen getoond die bijna doorlopend een warm applaus kregen. Keel goed werden we door de lady speaker op alle bizonderheden gewezen en we kregen zelfs nog wat warenkennis er tussen door! De zomerjurkjes met boothalsen mouwloos of met korte strakke mouwtjes en de wijde stroken rokken of waaier- plissé waren model na model een lust voor het oog. „Ansje" (16 jaar) moet alle moeders wel bewogen hebben hun opgroeiende doch ters (teenagers) er nog zo'n leuk jurkje bij te laten kopen. Er waren er al voor zéér bereikbare prijzen. Het eerste door haar getoonde model, een parkietgeel jurkje met een pikant opstaand kraagje waarbij ze witte hand schoenen droeg was bizonder geslaagd. Niet minder het later door haar gedragen rode jurkje met wit borduursel langs hals en armsgaten. In tegenstelling met al de vlotte, wijd- gerokte zomerjurkjes amerikaanse mo dellen met zelfs dubbele stroken waarvan de onderste als petty-coat dienst doet zijn de zomermantels allemaal recht van lijn, ook de gemakkelijke driekwa tels die deze zomer een de z.g. auto-coat. Bijzonder mooi waren de modellen uit gevoerd in Mohair. De mantelpakjes met korte jasjes hebben óf strakke rokjes óf heel wijde. Een donker kostuum waarbij een grote zwarte hoed werd gedragen, viel op door de mooie snit. Ook het jonge- meisjespakje, door „Ansje" lichtgrijs ge toond in hoog gesloten met hoge kraag, viel erg in de smaak. Dit had ook weer een leuke wijde rok in waaierplissé. De zonnejurken met bolero's waren er ook weer. Soms waren ze van heel grap pig bedrukte amerikaanse katoen met van dezelfde stof handschoenen er bij en een hoedje. De z.g. „Dolly Day" jurken. Een paar overgooiers van poplin of driekwart; man nieuwtje'Zijn ,Sunbtrd" te verkiezen boven mdere nylon overhemden De speciaalzaak voor al Uw Herenmodes Hoofdstraat 75 - Veenendaal VEENENDAALSE SCHAAKKLUB Onder voorzitterschap van de heer C. v. Genderen werd in gebouw ,,'t Tref punt" de jaarvergadering gehouden van de Veenendaalse schaakvereniging, welke werd geopend door een korte toespraak van de voorzitter, die in grote lijnen de belangrijkste gebeurtenissen weergaf van het afgelopen jaar en vervolgens de wed strijdleider van het derde tiental, de heer W. G. Jansen gelukwenste met het be halen van het kampioenschap van de 3e klasse de Osbo. De sekretarisT de heer Elenbaas, gaf daarna een uitvoerig verslag van hetgeen in het afgelopen seizoen gepasseerd was en deelde de plannen mede voor het vol gend jaar, waarbij speciaal de onderlinge kompetitie onder de loep werd genomen. De penningmeester, de heer Willemse, gaf een overzicht van de toestand van de kas, die bevredigend genoemd kan wor den. Door de voorzitter werd aan diegenen, die in de kompetitiewedstrijden van dit jaar in de OSBO de meeste punten be haalen een prachtig schaakboek uitge reikt. De gelukkigen waren: de heren J. Konings (le tiental), Joh. Schoeman (2e tiental) en G. R. Kets (3e tiental). Om de jeugd meer te doen kennisma ken met het schaakspel is er een jeugd- schaakkommissie in het leven geroepen, waarin de heren P. J. v. d. Wolff en J. Piso zitting nemen. Voorts vond de benoeming plaats van een feestkommissie, die de feestelijk heden zal organiseren voor het komend seizoen in verband met het 10-jarig be staan van de vereniging. Met algemene stemmen werden hiervoor aangewezen: de heren S. P. J. Maas, Joh. Schoeman, D. Willemsen en R. P. Brouwer. Daarna vond de bespreking plaats van het nieuw ontworpen huishoudelijk regle ment. Dank zij de aandachtige bestude ring van het reglement door de heer Maas, werden enkele onjuistheden in het reglement gekorrigeerd. Na de pauze, von de traditionele gong wedstrijd plaats, waarvan het effekt werd verhoogd doordat de spelers telkens van stukken moesten verwisselen. Winnaar werd de heer Elenbaas, die alle partijen won. De prijsuitreiking besloot deze ge zellige avond. meisje aangereden en gewond Mej. S., afkomstig uit Lienden, die per rijwiel de Servetstraat afreed en onder aan gekomen de Fred. v. d. Paltshof wilde oversteken voor langs een bij maison Jenny geparkeerd staande bus van de NBM, kwam in aanrijding met een juist passerende stenenauto. De onfortuinlijke wielrijdster liep een hoofdwonde op, terwijl haar fiets nogal werd beschadigd. De heer D. W. de Jong verleende de eerste hulp. 16-JARIGE JONGEN RIJDT OP STILSTAANDE AUTO Dinsdagavond reed de 16-jarige Rhe- nense jongen P. Mol met zijn bromfiets op een stilstaande auto van de bakker Van Lienden, die geparkeerd stond op het Fred. v. d. Paltshof nabij het postkantoor. Mol liep verwondingen op en moest met een hersenschudding naar huis worden vervoerd. tijdelijk onderwijzeres In de vakature mej. W. Woudenberg aan de school met de Bijbel is tijdelijk voorzien door de benoeming van me vrouw E. Mudde-Mennega te Lunteren. verkeerseksamen in rhenen achter de rug Het totaal aantal kandidaten, dat in Rhenen deelnam aan het verkeers- eksamen bedroeg 154. Op het schriftelijk gedeelte werden acht kandidaten afge wezen, op het praktisch gedeelte vier. Twee leerlingen kregen gelegenheid om na-eksamen te doen. Het aantal geslaag den bedroeg 140. Aan 35 leerlingen zal een verkeers- insigne worden uitgereikt wegens het be halen van het cijfer 91/* of 10. De uitreiking van de diploma's vindt plaats vrijdag 20 april, des middags om 2 uur in het verenigingsgebouw „Irene" aan de Grutterstraat. De ouders van de kinderen, die eksamen deden, zijn hierbij welkom. bloemententoonstelling Donderdagavond werd in het Buurt schapshuis alhier, een tentoonstelling ge houden van door de kinderen van de openbare lagere school gekweekte bol gewassen (hyacinten) in de kleuren blauw, wit en rose. Voor iedere groep waren 8 prijzen beschikbaar. De jury bestond uit de heren Laros en De Jong, van de ge meentelijke plantsoendienst Rhenen. Zij kenden de navolgende prijzen toe: groep rose, 1 M. v. Appeldoorn, 2 H. Randwijk, 3 N. v. Veldhuizen, 4 R. Hootsen, 5 J. Termaten, 6 J. v. Garderen, 7 N. Corne- lissen, 8 J. v. d. Voort. Groep blauw: 1 G. v. Laar, 2 K. Boonzaaijer, 3 H. v. Wijk, 4 G. Lodder, 5 A. v. d. Haar, 6 D. v. d. Burg, 7 I. v. d. Heuvel, 8 D. v. d. Burg. Groep wit: 1 N. Rijksen, 2 R. v. d. Voort 3 W. v. Eist, 4 A. Cijnssen, 5 G. v. Laar, 6 J. v. Kreel, 7 N. Heijnekamp, 8 M. v. Laar. Bij de inzendingen waren pracht eksemplaren te bezichtigen. De prijzen bestonden uit diverse planten en bollen. toneelavond afd. rhenen n.b.m. In de schouwburg „Junushoff' te Wa- geningen gaf de afdeling Rhenen van de N. B. M. Personeelsvereniging zaterdag avond een toneelvoorstelling. Opgevoerd werd het blijspel in drie bedrijven ge titeld „Hanengevecht". De zo langzamer hand bekend geworden namen van de amateur-akteurs zorgden ook nu weer voor een bijzonder genotvolle avond. De grime was in goede, handen van de heer Rijsemus, terwijl wederom de héér Joh. Drost de regie voerde en met veel sukses. Er was een gezellig bal na afloop o.l.v. Wim Spaan en met medewerking van het dansorkest „The Vada Rhythm Jig gers". Burgemeester en wethouders der ge meente Rhenen vestigen hierbij de aan dacht van belanghebbenden op de moge lijkheid om vóór 1 mei 1956 bij hun kol lege een aanvrage in te dienen ter ver krijging van een bijdrage in de studie kosten voor jongelieden, die voor de door hen gewenste studie bijzondere aanleg hebben en wier ouders of verzorgers zelf niet in staat zijn de studiekosten te dragen Uiteraard dient men om voor deze bij drage in aanmerking te komen Neder lands onderdaan en burger der gemeente Rhenen te zijn, terwijl in het algemeen de eis zal worden gesteld, dat aan de leerplicht is voldaan. Wanneer een aanvrage wordt ingediend moet tegelijkertijd eenzelfde verzoek tot gedeputeerde staten van Utrecht worden gericht. Burgemeester en wethouders voornoemd, L. BOSCH VAN ROSENTHAL De secretaris, Th. v. d. WILLIK emmabloemkollekte in rhenen Deze week wordt in Rhenen, Eist en Achterberg de jaarlijkse kollekte gehou den ten bate van de Emmabloem, waar van de opbrengst geheel ten goede zal komen aan de tuberculosebestrijding in de gemeente Rhenen zelf. Een woord van aanbeveling voor deze kollekte is dus wel op zijn plaats. rhenense industrie offerde voor „oranjedag" Heeft de kollekte onder de Rhenense burgerij voor het te organiseren kin derfeest op Koninginnedag slechts 172,opgebracht, thans vernemen wij, dat uit de Rhenense industrie nog een bedrag is ingekomen van ƒ118, Samen maakt dit 290,waardoor de feestelijkheden verzekerd zijn, tot groot genoegen van de vele kinderen. De industrie in Rhenen komt hier voor zeker een woord van dank toe. julianastraat viert bevrijdingsfeest De buurtvereniging „Julianastraat" heeft het initiatief genomen op 5 mei de bevrijding op waardige wijze in in tieme kring, dus uitsluitend voor de bewoners van deze Rhenense straat, te gaan vieren. Om twee uur 's middags worden kin derspelen georganiseerd voor leeftijden van 5 tot 14 jaar. Om vijf uur wordt gestart voor een betrouwbaarheidsrit tinneroy met overhemdblouse er in kre gen een extra applaus. Maar ook de meer stijlvollere zomer japonnen van bedrukte zijde, waarvan de maat 46 opviel door de aardige ruimteverwerking in het voor pand. Snoezige lichte jurkjes met grote noppen werden getoond. Een heel goede kollektie regenmantels werd geshowd die we eigenlijk geen re genmantels meer kunnen noemen, want als de zon doorbreekt, staan ze even aar dig, mits de goede hoed en handschoenen er bijgedragen worden. Steeds weer konden we kennis maken met de nieuwe kleur het mandarijn- rood andi wit d|(o iere igr f oranje) dat zich zo heel goed met met verwerkte kleuren laat kombineijên, b.v. grijs en zwart. Aardig j verwt streepstoffen werden getoond en de nylon jurken in pasteltinten namen ons hart in. Ansje had ook een nylonjurk maar met hoog gesloten kraagje wat bijzonder aar dig stond. Een jurkje in Empirestijl viel zeer bizonder op. De show werd besloten met een uitstekende kollektie cocktail japonnen. De dames die voor deze show de schoon maak in de steek gelaten hebben en de kou getrotseerd, kunnen daar niet anders dan blij om geweest zijn. Stellig zullen de dames toeschouwers het hebben gewaardeerd dat „De Erven" over de hele lijn zeer draagbare kleding heeft laten zien. Hierdoor ook heeft deze modeshow zoveel waarde gehad. S. per rijwiel en in de avonduren zetten de ouderen het feest voort. De straat wordt dan afgesloten, waarna volks spelen worden gehouden voor mannen en vrouwen, met o.a. mastklimmen en kruiwagenraces. De Boerenkapel van de muziekvereniging „Ons Genoegen" verleent in de open lucht op gepaste wijze medewerking. (Vervolg van pagina 1.) Verder naar het noorden, voorbij Schaffhausen, komen talrijke viervoeters terecht in het stadje Rottweil, waar de dieren zich spoedig aanpassen aan de ge wijzigde levensomstandigheden. Eeuwenlang leggen de nakomelingen van de Tibetaanse Mastiff zich toe op het bewaken van vee, het jagen op grof wild en het beschermen van eigendommen. De dieren worden gefokt door de horigen, die opdracht krijgen hun landheer jaar lijks tachtig tot honderd honden te leveren". Dat verleden is bij de Rottweiler van vandaag nog duidelijk merkbaar. Koeien in de wei, die altijd zullen proberen een loslopende hond onder de voet te lopen, zijn als de dood voor deze zwarte ge vaarten, die met een verbluffend gemak en een grote dosis elegance tientallen koeien bijeendrijven. Tot voor kort was de Rottweiler in Nederland onbekend. De eerste hond van dit ras werd in 1911 in Zwolle gevonden. De trotse eigenaar was de rijksveldwach ter J. S. Piquet. Dat is zes en veertig jaar geleden. De laatste jaren is men zich in ons land op de Rottweilerfok gaan toe leggen en op dit ogenblik zijn er binnen onze grenzen ongeveer honderd van deze rashonden, verspreid over het gehele land. Ook in andere landen wordt de Rottweiler populair. Jan van Rheenen is uitermate tevreden over de prestaties van zijn honden, maar hij besteedt dan ook veel tijd aan de „op voeding" van het drietal. „Nog één ding", zegt hij, terwijl hij zich gereed maakt voor de honden steeds weer een feest is, „en die ene opmerking geldt voor alle honden, ras of geen ras. Iedereen zegt dat een hond die je gekocht hebt je ei gendom is. Onzin, hoor. Als je wilt dat een hond je als zijn baas gaat beschou wen, moet er wat anders gebeuren." Hij lacht om mijn vragende blik. „Dan moet je het eigendom worden van die hond. De mensen denken meestal dat zij een hond hebben, maar in werkelijkheid heeft de hond hèn. Daarom volgt hij hen, ver dedigt hij zijn eigendom. En met een Rottweiler is dat vooral het geval." Rik knikt instemmend en zet zijn voor poten op de vensterbank als de voordeur achter me dichtvalt. Peinzend kijkt hij me na. Zijn korte staart bewèegt niet eens als ik stilletjes m'n hand tegen hem opsteek marktberichten- op de wekelijkse eiermarkt waren dins dagmorgen 145.000 eieren aangevoerd. Prijzen van 12,50 tot 13,50 per 100 stuks, bij een kalme handel. Op de biggenmarkt waren 75 biggen aangevoerd. Hier werden prijzen geno teerd van 48,tot 63,per stuk. Handel vlug. Voor een kind, dat in 2ijn spel ver diept is, kan een stok vrijwel alles wor den wat hij wenst, van een toverstaf of een speer tot een geweer of zelfs een schip toe. Bij deze transformatie speelt de stok een passieve rol: de verbeel ding van het kind werkt de gedachten- gang nader uit. Dit vermogen van de kinderen om tijdens het spel geduren de lange tijd in een wonderwereld te leven heeft een geheel nieuw type van speelplaatsmeubilering in het leven geroepen, die aan de speelplaatsen in de Verenigde Staten waarschijnlijk bin nen niet al te lange tijd een volkomen ander uiterlijk zal geven. Toen ongeveer een halve eeuw ge leden in Boston de eerste openbare speelplaats in Amerika werd geopend, bestond de meubilering uit de van ouds bekende apparaten, zoals een schom mel, een wip en een glijbaan. De enige fout, die aan dit soort speelgerei, vol gens de mening van tal van opvoeders, kleeft, is, dat afgezien van het er aan verbonden plezier van schommelen, wippen en glijden aan de verbeelding van het kind niets wordt overgelaten en dit speeltuig in dat opzicht zelfs bij de gewone stok achter staat. Onder leiding van de ontwerper Da vid Aarin worden nu voorwerpen voor speelplaatsen gemaakt, die zo uit een surrealistische wereld schijnen geko men te zijn enorme vuurrode beton nen schildpadden „wave climbers" (halfcirkelvormige glijbanen die er uit zien als het werk van reusachtige mie ren en een kombinatie van tunnels en bruggen. Het „fantastische dorp" (vijf kleine betonnen huisjes) is ook iets geheel nieuws op dit gebied. De huisjes zijn vierkant van vorm en zijn opgebouwd uit stevig aan elkaar bevestigde be tonnen platen. Er zijn vijf verschil lende soorten platen met openingen van diverse grootte en vorm; de platen kunnen zowel voor wanden als voor daken gebruikt worden. Door verschil lende samenstelling kan er een huis, een kerk, een winkel, een kooi of een brandweerkazerne van gemaakt wor den; ladders en staven binnen en bui ten aangebracht, vormen de verbinding tussen de huizen onderling. Door aan de fantasie van de kinderen vrij spel te laten mag volgens enkele ingewijden zelfs van een zekere the rapeutische werking gesproken worden. Deskundigen zijn van mening, dat een speelplaats met speelgerei, dat ruimte laat aan het scheppend ver mogen der kinderen en aan het uit leven van indrukken en gevoelens ten zeerste kan bijdragen tot het wegne men van spanningen. VOOR BETERE KUNT U ZEKER KEUS MAKEN UIT ONS ENORM SORTIMENT DE NIEUWSTE MODETINTEN IN LEDER, NYLON EN STOF OOK IN BRENGEN WIJ DE GROOTSTE SORTERING TER PLAATSE En daarenboven hebt u altijd geweldig profijt door Simon de Wit's melk koetjes I Voor 40 stuks kuntu een pak roomboter kopen tegen margarineprijs of een fles heerlijke limonade gratis ontvangen I U spaart ze in 'n wip bij elkaar, want niet alleen krijgt u bij elke bestede gulden een melkkoetje, maar bovendien vele extra melkkoetjes bij diverse artikelen. Deze week ook nog bij ieder heel blik of hele pot appelmoes daar lukt alles meel lekker als afwisseling I per pak van 33 voor 500 gram, van 35 voor 32 100 gram van 39 voor 34 de echte, heerlijk bij een kopie Santos-koffie I II bbm Want «»«>n écht „melkkoetje' te'lkens'en recht op ^ote en nieuwe (89) Wild spartelend met armen en benen tracht Presto aan de ijzeren greep vay Aiglon te ontsnap pen. Maar de grote, sterke handen van de roof ridder verslappen geen ogenblik hun klemmende greep. Prins Angelo grijpt snel een koord dat aan een der tentpalen hangt en even later zit Arams schildknaap met op de rug saamgesnoerde handen en een doek voor de mond machteloos op de rust bank gebonden. „Goed werk, Aiglon", prijst Angelo tevreden „die knaap zit hier voorlopig rustig. Nu rest ons alleen nog die wapensmid van Aram on schadelijk te maken!" „Als we maar wisten waar die kerel uithing", gromt Aiglon onbehaaglijk. „We hebben geen tijd te verliezen, elk ogenblik kan het toernooi weer beginnen!" Weinig vermoeden zij, dat de man die zij zoeken op dat moment voor zichtig door een kier in het tentzeil naar binnen gluurtEn dat de wapensmid elk woord, dat Aiglon met Angelo gewisseld heeft, heeft op gevangen (Wordt vervolgd.)

De Vallei | 1956 | | pagina 2