TURKESTEEN Rotanhuis J. v. d. Linden Piet van Beek HIENSCH Burgerlijke Stand VOOR ZOMERSE DAGEN Het BETERE KWALITEIT TEGEN LAGERE PRIJZEN 10 KORTING DE JORO BAZAR RHENEN n ER IS EEN KLEINTJE OP KOMST M Kooijman AFWEZIG Waarom fotografeert U toch niet zelf HENNY JANSEN TEXTIELHANDEL Wij hebben weinig op te ruimen, maar bieden U iets goeds tegen lage prijzen. VRAAG 6 AANBOD Populaire prijzen en ruime keuze in: Rotanmeubelen Tuingarnlturen Klapmeubelen Lig-, Vouw- en Strandstoelen Parasols O bij Speciaalzaak Wegens vakantie van 16 t/m 21 juli gesloten NOODHULP KINDERMEISJE Voor uw trouwpartij zijn wij thans speciaal ingericht Wed. A. W. de Haas bi j ons betekent Hier volgen enkele voorbeelden: Dames pyama's4,98 Links geweven kousen1,49 Fantasie ondergoed, camisole en directoir1,99 Ruitsporthemden maat 5 en 63,98 Linnen jongensbroeken 10-14 jaar2,48 Restant luiers, zachte kwaliteit79 cent Coupons prima hemdenflanel per meter1, Kinderdirectoirs, uitzoeken62 cent Herensokken blauw75 cent Dikke zwarte sajet per ons99 cent Leuke streepstof per meter 1,25 EERSTE KLAS MERKDEKENS ZUIVER WOL ZONDER FOUTEN MET Wollen kampeerdeken Tweepersoons wollen deken, zijden overtrek Gewatteerde dekens tweepersoons zijden overtrek 11,— 17,50 17,50 Engelse slaapkamer Bestaande uit: tweepersoons ledikant met spiraal, één f (jjj nachtkastje, twee stoelen, één rond tafeltje 2,90 1,90 COUPONS BALATUM Voorbeeld normaal 1 meter voor nu Coupons cocos voor halve waarden WIJ VERKOPEN OOK IN DE OPRUIMING ALLEEN DE BETERE KWALITEITEN Emmalaan 28 Veenendaal Telefoon 2039 ADVERTEREN J Dit is voor 11 een tip Wij willen schoon schip VOORVERKOOP vrijdag 13 juli om 2 uur begint f Voor de vakantie: Zonnehoeden vanaf 0,80 Zonnebrillen vanaf0,25 Strandballen Zwemgordels Koffers Bekers Kampeerbenodigdheden enz. Voor de weck: Weckketels Thermometers Alle mate weckflessen - deksels - beugels - vultrechters UW ADRES: Davidsplein 10 - Telefoon 2617 Ze hebbe mijn altijd geleerd, dat de beleefdheid eist, dat je antwoord geeft op brieve die je krijgt. In die posietsie bevind ik mijn op dit oogeblik. In doorsnee krijge Driek en ik niet zoo veel brieve. Famielie hebbe we zat. Der zitte der een paar van weerskante hier net in de buurt. Eentje in Eist en eentje onder Bennekom en verders voor de rest nog hier en daar een bietje ver spreid. Maar schrijve doen we mekaar nooit. Och, waarom zouwe we? Als al les goed is, dan is ter toch ook niks te schrijve? Spreeke doen we mekaar ook zelde. Daar komt toch niks anders dan geroddel van en heibel in de femi- liekring. Maar nou wou ik et nog es effetjes hebbe oover die brief, die ik vorige week gekreege heb. Ze hebbe ook nou niet rechtstreeks geschreeve, maar via de krant. Eeve goed moet je daarop antwoorde. Zooiets ken je, vooral nou iedereen inzaage gehad heb van die brief, niet oover z'n kant laate gaan. Der waare een paar mense, wier wijs heid ik hoog aansla, en die zeie teege mijn (zeeker om in de paarelstijl te blijve): niet op reejageere Wout, ge woon doorgaan met asemhaale. Maar das niks voor mijn en zooals ik al zei, 't is ook niet beleefd. 'k Heb die bewuste brief, die als motto had het woord Galnoote en als afzender één van de tienduizend(?) Rhenenaren, nog es goed doorgeleeze en ben toen tot de slotsom gekoome dat de heele brief niet anders ten doel heeft om mijn de vraag te stelle: hoe ik op z'n Veens Waterverf schrijf Die vraag doet mijn denke aan iets soortgelijks. Jaare geleeje waare we bij een of. andere geleegeheid met een stelletje goeije bekende een dag in Am sterdam. En zooals dat gebruikelik is ginge we na verloop van tijd een bak kie leut drinke in een heeli groote kaffetaaria. Naast ons stonde een paar rasechte Mokummers en die vroege aan ons waar wij vandaan kwaame. Vol trots zeije wij natuurlik: Uit t' Veen. Waarop die keerels leuk wilde zijn en vroege of we in 't Veen ook wele es Amsterdams hoorde praate en of de Veense taal veel op 't Amster dams leek. Toen we nee zeije, vroeg d'r één wat of we dan in 't Veens teege een laantaarnpaal zeije. In een" paar telle hebbe we die heerschappe toen duidelik gemaakt, dat wij niks heele- maal niks zegge teege lantaarnpaale en daar rustig aan voorbij loope. Ze waare daarna rustig en droope met de kop tusse de schouwers af. 'k Hoop, dat „Rhenenaar" nou ook meteen weet wat-ie weete wilde. Wij verve in t Ve enniet met waaterverf. Dat is ons te flets en et reegent er veels te gauw af. Als wij aan 't schil- dere slaan, dan doen wij dat liever met olieverf. Meer hoef ik d'r niet van te schrijve. D'r zitte gelukkig in Rhenen ook ver standiger mense. Ik geloof, dat „Rhe nenaar II" z'n stadgenoot-briefschrijver genoeg in de broek geheese heb. En als-t-ie daar nog niet genoeg aan heb gehad, dan moet-ie binnekort maar es een bezoek brenge aan de Veense bijenmarkt. Van die beesten ken een mens nog veel leere, onder andere, hoe je iemand et beste een prik ken geeve. W. Blauwkous NIEUWS VAN HET HENGELAARS FRONT De tweede wedstrijd tussen de henge laarsverenigingen uit Ede, Renkum, Rhe nen en Wageningen, in Renkum gehou den, werd een overwinning voor Wage ningen met 950 gram. De vangsten van Ede, Renkum en Rhenen waren respectie velijk 310, 310 en 235 gram. In de huidige competitiestand is de volgorde nu: 1. Ede, 2. Wageningen, 3. Rhenen en 4. Renkum. De persoonlijke prijswinnaars in deze wedstrijd waren: 1. G. v. Dorland, Wageningen 355 gram; 2. P. Onderstal, Wageningen, 205 gram; 3. H. J. de Vries, Ede, 165 gram; 4. L. v. Beek, Ede, 140 gram; 5. W. v. d. Meer, Wageningen 135 gram. Er zijn nu nog twee wedstrijden te spe len, waarvan de eerste plaats heeft op 18 augustus a.s. te Wageningen. Ons werd nog verzocht mede te delen, dat zij, die interesse hebben om a.s. zon dag 15 juli in Oss op concours te gaan per bromfiets, zich alsnog aan het beken de adres kunnen aanmelden. GESLAAGD Dezer dagen werden de toelatingsexa mens gehouden voor de RHBS te Wage ningen, waaraan werd deelgenomen door 8 leerlingen van de O.L.S. aan de Nieuwe Veenendaalseweg. De volgende leerlingen zijn voor genoemd examen geslaagd: G. J. Bleumink, R. Bouwman, W. v. Dam (Lienden), W. Dirksen, R. Vroom, P. Wol- ders en G. v. Veenendaal. Het leven begint boven de veertig. In de V.S. heeft een dame van81 jaar zich als studente laten inschrijven. Een andere dame, „Grandma Mises" genoemd, was reeds zeer oud, toen zij met haar schilderden grof geld ging ver dienen. Zij ontving toen zij 88 jaar was van de Russel Sage Universiteit een ere-titel. AANNEMER WINT KORT GEDING Bouwvakarbeiders veroordeeld Vorige week maakten wij melding van het feit dat een drietal bouwvakarbeiders, werkzaam bij de firma B. C. Drost en Zonen, aannemersbedrijf, op 18 juni 1956, niettegenstaande protest van hun werk gever, zonder geldige redenen en zonder geldige ontslagverlening, hun werkzaam heden aan de bouw van 26 gemeentewo ningen hadd engestaakt en dadelijk daar op voor een andere werkgever, die hen wegronselde, waren gaan werken. De werknemers werden in kort geding ge dagvaard en conform de eis veroordeeld tot hervatting van de werkzaamheden met een dwangsom van 15 gulden per dag die zij nalatig mochten blijven aan deze veroordeling te voldoen. De lijfsdwang werd niet toegestaan. Een uitspraak als deze is alleen geldig zolang er geen gel dige reden aanwezig is tot beëindiging van de arbeid. De proceskosten komen VOORLICHTINGSBUREAU VAN OEN VOEDINGSRAAD Al is het niet nodig, dat de moeder van een aanstaand wereldburger dub bele porties eet, er worden na enkele maanden toch wel andere eisen aan haar voeding gesteld dan voordien. Zij moet deze extraatjes niet als ver wennerij van haarzelf zien, maar be grijpen dat ze nodig zijn voor haar baby en haar eigen gezondheid. Haar kindje moet gevormd worden uit materiaal, dat de voeding haar le vert. De voeding moet daarom meer dan anders bepaalde stoffen bevatten, die opbouwende eigenschappen bezit ten: veel kalkzouten, vooral voor de bouw van de beenderen, eiwitten voor de spieren en andere delen van het lichaam, ijzerzouten voor het bloed, vi tamines voor een goed verloop van de opbouw van het lichaam. Hiervoor kan zij alleen zorgen als ze een ruime portie melk gebruikt en extra vlees, vis, eie ren of erwten en bonen. Het is ook noodzakelijk, dat ze veel groente eet en haar keuze niet uitsluitend op wit brood bepaalt. Levertraan of een vita mine A-D preparaat is in de naaste maanden zeker nodig. Dit alles komt niet alleen het kind ten goede, maar ook de moeder. In de goede voeding, die wij de aan staande moeder aanraden te gebruiken, komt dagelijks voor: 1 liter melk, yoghurt of karnemelk. Die portie lijkt erg groot? Toch zijn er veel aanstaande moeders, die deze hoe veelheid zonder blikken of blozen dage lijks gebruiken, zeker, wanneer een deel in de vorm van pap of pudding wordt gegeten. Wie gewone melk wat zwaar vindt kan zonder bezwaar een deel van de liter in de vorm van yoghurt of karnemelk ge bruiken. Ze zijn frisser en ook lichter verteerbaar. 25 g kaas of wel 200 g per week Kaas wordt dikwijls te weinig gewaar deerd. Overigens geheel ten onrechte, want dit zuivelprodukt is bizonder rijk aan die voedingsstoffen, die voor de op bouw van het lichaam van belang zijn. Men kan er dan ook beter niet op bezui nigen. Als 't enigszins mogelijk is 100 g vlees of vis of 50 g vlees (of vis) en 1 ei Tenminste 250 g groente en 100 g fruit. 't Is heel verstandig een deel van de groente rauw te gebruiken, evenals de vruchten. Een slaatje bij de boterham is gezond en lekker. Maar ook als tweede groente bij de warme maaltijd en natuur lijk evenzeer als enige groente, slaat sla een goed figuur. Al is het dagelijks gebruik van fruit ge wenst, het is zeker niet nodig dan een pond vruchten te eten, zoals in ons land nog wel voorkomt. Een aanstaande moeder die gewend is minder dan deze porties te gebruiken en ze te groot vindt, kan wat minder brood en aardappelen eten. Dat kan zelfs iets vóór hebben, nl. dat het lichaamsgewicht niet overmatig stijgt. VEENENDAAL Geboren: Pietertje Ingetje, d. v. L. Hoogeveen en A. Sonneveld; Albertus, z. v. A. R. Demoet en KI. de Jonge; Abra ham Anthonie, z. v. G. van de Pol en H. W. Anbeek van der Meijden. Ondertrouwd: H. St. van der Weijden en J. van Doorn; B. Versteeg en J. Bleij- enberg; T. Tanis en J. J. W. van de Weerdhof; M. van Kooten en E. Gijsbert- sen; H. Gijsbertsen en P. W. van Dijk. Getrouwd: H. van Ravenswaaij en W. van Wijk; J. van de Weerdhof en J. van de Lustgraaf; G. L. Hillebrand en C. J. van Manen; J. Verwoert en B. de Kievid. Overleden: H. P. O. Weychardt, 72 jaar, echtgen. v. G. André. RHENEN Geboren: Stephanus, z. v. J. Baars en G. van Veenendaal; Meindert, z. v. L. Swertz en W. M. v. d. Meer; Aartje, d. v. E. A. v. Hapn en J. J. Nellestijn; Gerhard, z v. H. J. Aalderink en M. van Kooten; Peter Philippus Johannes, z. v. P. A. van Hal en M. M. v. d. Berg. Ondertrouwd: Philippus Gijsbertus v. d. Scheur en Willemina Steventje Drost. Getrouwd: Hendrik van Kreel en Al- berdina Hendrika van Eldik. Overleden: Jan van Laar, 69 jaar, wed. v. Hendrika v. Ommen. hebben wij graag japonnen van 'kleurige stoffen. En om de garderobe zo veelzijdig mogelijk te doen zijn, prefereert de moder ne vrouw het deux-pièces, omdat men daarmede tenminste twee verschillende mogelijkheden heeft. Hier tonen wij dan twee voorbeelden als vervulling van deze wensen. Vlot en jeugdig is de coupe van deze schattige japon in prinsesselijn. Daarbij oassend het bolerojasje met revers-kraag Kleine en volslanke vrouwen zu'len hier mede erg in hun schik zjjn, omdat de doorlopende banen slank afkleden en een goede pasvorm garanderen. Buitengewoon elegant daarentegen is di deuxpièces met een smal silhouet. Met de japon zonder mouwen, de gedistingeerde V-hals en gedrapeerde keursje zult u op een cocktail-partij of bij een Thé-dansant. ieders bewondering afdwingen. Voor een wandeling door het park ol voor een rendez-vous in het café-restau rant wordt de japon gecompleteerd door een apart jasje, dat met een zeer decora tieve sjerp wc- 't afgesloten. Een keuze u twee modellen die werden overgenomen uit het blad „Beyers Mode" (met raderbladen), welk u zelf kunt be stellen bij de administratie van dit blad tot 23 juli Voor spoedgevallen word1 spreekuur gehouden donder dags van 2 tot 3 uur in het Julianaziekenhuis te Veenen daal. Wij hebben nu reeds: FOTOTOESTELLETJES vanaf 14,50 Prima tasjes (gevoerd) vanaf 4,25 Alle maten en merken rol- films vanaf 1,50 Ook het ontwikkelen, af drukken, vergroten en re produceren kunnen wij voor U verzorgen! Neem eens een proef en U zult meer dan tevreden zijn! Drogisterij en Fotohandel Apoth.ass. Zandstraat 7, Telef. 2.4.7.2 Veenendaal Zandstraat 101 Veenendaal Telefoon 2686 Enkele wollen Dekens 150x200 van f 31.50 voor I 24.90 Extra grote wollen Dekens pracht kwaliteitI 33.95 Moderne wollen blokdekens één persoons f 28.75 Moderne wollen blokdekens extra groot 35.25 Eng. Ledikant 2 pers. met voetbord, 10 jr. gar. I 57.75 Pracht 2 pers. Bedstel met kapokkussens en 15 jr. gar. I 105.75 Partij mooie Baddoeken met kleine foutjes 11.49 Prima Flanel gekleurd en ongebleekt per meter f 1.10 Khaki Werkhemden alleen maat 5 of H'/j f 3.49 Partijtje mooie Overhemden met vast boord en gev. borst f 6.49 95 ct. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Te koop Mobylette S 3, met vol-automatische kop peling. Boslaan 105, Vee nendaal. Te koop 100 W x H hennen. Groenelaan 29, V'daal. Bromfiets te koop gevraagd moet in goede staat zijn. Br. onder nr. 2949 a. h. bur. van dit bl. Te koop z.g.a.n. kinderwa gen f 100,-. Arnhemsew. 4. Tel. K 8387-333, Rensw. Te koop 285 jonge hennen Babc. x Parmenter. De Sav. Lohmanstr. 56, Vee nendaal. Te koop bromfiets. Bata- vus, of te ruil voor heren rijwiel. Van de Polstraat 23, Veenenaal. Te koop Jawa junior bouw jaar 1954, Gortstraat 70, Veenendaal. Te koop een mobylette. Parallelweg 75, V'daal. Te koop kinderwagen. Keu- cheniusstraat 38, Veenen daal. Te koop 1 ha rogge. J. van de Scheur, Cuneraweg 268, Rhenen. Te koop een 4-persoons kampeertent tegen elk aan nemelijk bod. De Gooijer, Pr. Bernhardlaan 85, Vee nendaal. Motorrijwielen te koop, D.K.W. en N.S.U. (125 c.c.) bj. 1950, H. van de Weerd, Verbindingsweg 19, Eist (U.). Te koop nieuwe aardappe len a 15 ct. per kg. Auto weg 19 te Rhenen. Nieuweweg 79, Tel. 2938 VEENENDAAL. Boslaan 33 Veenendaal Gevraagd dat tevens genegen is licht huishoudelijk werk te ver richten van 15 aug. tot 15 sept. a.s. bij Baronesse van Boetzelaer, Beukenlaan 2, Lunteren. Nieuwe 6-8 persoons auto's disponibel Zeer voordelige tarieven N V. v/h Fa. Te koop herenfiets compl. 25,Boslaan 65, Vee nendaal. Te koop aangeboden tele visietoestel compleet met Lopik antenne, beeldgroot te 30 cm, ook geschikt voor Duitse ontvangst. De Sav. hmanstraat 89, Veenen aal. Opel Rekord, aangeboden bj. 1954 met Philips radio en originele verwarming. 64000 km gelopen, prijs 4250,Van Leyen, Pa rallelweg 125, Veenendaal. Tel. 2761. Te koop prachtige bruids japon maat 42-44. L. van Doornik, Nieuweweg 162, Veenendaal. Te koop D.M.F.-bromfiets, prima in orde. Prijs 175,-. Van Eist, Verlaat 4, Vee nendaal. Gevraagd: een jongen in levensmiddelenbedrijf. J. v. d. Haar, Groeperweg 11, Renswoude. 'e koop of te ruil prima ord bj. 1947. Of in ruil ir vrachtwagentje. W. 'ater, Dorpsstr. 79, Hens- oude. 'e koop aangeboden z.g. kinderwagen (hoog els). Jan Steenlaan 21, eenendaal. O PRUIM Markt 16 Veenendaal 'Zo spoedig mogelijk ge vraagd een flinke hulp in de huishouding in gezin van twee personen, van 8 tot 1 uur. Kastanjelaan 10, Rhenen. Te koop beige kinderwagen Kostverloren 50, V'daal. Varkensmest te koop. Ko ninginelaan Z. 2. V'daal. r Wie wil zyn woning in de Jan Steenlaan ruilen voor een bovenwoning aan de Westersingel? Brieven on der nr. 2950 aan het bur. van dit blad. Te koop 4 eikenhouten stoelen en 2 fauteuils, z.g. a.n. Middellaan 109, Vee nendaal. Te koop een platte wagen op luchtbanden i.g.st. bij J. Verwoert, Mars 38, Lien den. Te koop aangeboden da- mesrywiel en een autostep op luchtbanden. Pelikaan straat 12, Veenendaal. Woningruil Aangeboden een arbeiderswoning te Veenendaal. Gevraagd een nieuwe woning of flat te Stichts of Gelders Veenen daal. Brieven onder nr. 2951 aan het bur. v. d. bl. Te koop tandem met drie- versneliingsnaaf met of zonder hulpmotor (Berini). Munnikenweg 117, Vee nendaal. Te koop aangeboden een schuur met afdak (3 bij 4 meter). Zandstraat 106, Veenendaal. Te koop 400 roeden rogge en 300 roeden haver, bij W. van Engelenburg, Cunera weg 376, Veeneind. Te koop gevr. 3 of 4 stoelen voor slaapk. Prijsopg. ond. nr. 2955 aan het bureau v. d. blad. Wist U: dat wij schoenen vergroten en verwijden met behoud van de goede vorm. R. Valkenburg Zn., Gortstraat 38, Veenendaal. De NOORD-BRABANTSE SCHOENHANDEL houdt haar jaarlijkse uitver koop op 21, 28 juli en 3 aug. a.s. op de markt te Veenen daal van 9 uur 's morgens tot 6 uur 's avonds. Standplaats tegenover hotel ,de Korenbeurs' Voor nadere bijzonderheden, zie advertentie in dit blad vol gende week. Zaterdag M juli zijn wij met vakantie. Te koop boerekoolplanten, 50 cent per 100 stuks. Huft, Van de Pollstraat 13, Vee nendaal. Te koop 220 roeden rogge, 80 roeden zware haver bij G. Heikamp, Cuneraweg 336, Rhenen. Elektrische snelwassers te huur, per uur en per dag en tevens wasmachines te koop v.a. 173,50. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1, Veenendaal. Hoortoestellen, Philips Audium, Batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, Tel. 3184, Veenendaal. Verhuur zonder chauffeur. Prima Volkswagens, Ford, Chevrolet, Morris, Oxford. Benzine- en Servicestation „Renswoude", v.h. J. van Wikselaar Zn., Dorps straat 112, Renswoude. Tel. K 8387-264. Wij zijn concurrerend in vensterglas, kippenhokken- glas, eenruiters. Groene en bruine carbolineum en verf. Aanbevelend G. van de Pol, Gortstraat 49, Telef. 8128, Veenendaal. Te koop prima nieuwe aardappelen 15 cent per kg. A. van de Brink, Barne- veldsestraat 31, Renswoude. Net kosthuis aangeboden met vrije kamer, huiselijk verkeer. Brieven onder nr. 2952 aan het bur. van dit blad. Nette werkman zoekt se rieuze kennismaking met dame van middelbare leef tijd, huwelijk niet uitge sloten. Brieven onder nr. 2953 aan het bur. van dit blad. Slachtkonljnen te koop ge vraagd. Beslist de hoogste prijs. Hardeman, Beneden eind 25, Tel. 2987, Veenen daal. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg D 120, Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuis bezorgd. Gevraagd in arbeidersgezin hulp in de huishouding. 1 kind geen bezwaar. T. v. Kommer, Kampweg 31, Doom, tel. K 3430-2119. Te koop een prima camera prachtige foto's f 40, Nieuweweg 166, V'daal. Te koop 120 hennen. 8 we ken oud. KI. Katerstraat 121, Veenendaal. Te koop vier schaaplam meren bij v. d. Brandhof, Munnikenweg 48, V'daal. Te koop haver en rogge bij H. v. Nieuw-Amerongen, Prattenburg, Rhenen. MAG GEEN GOKJE ZIJN! Volg de zekere weg. Via De Vallei bereikt U een kopend publiek, dat zijn krant leest met de inten se belangstelling waar mee streekbladen gele zen worden. KojLom voor kolom, pagina voor pa gina. Te koop aangeboden: 2e hands dames- en herenrij wielen, een Mobylette en Berini, alles in prima staat. Rijwiel en Bromfietshan- del M. A. van Doorn, Don kerstraat 5, Amerongen. Tijdelijke hulp gevr. voor een paar dagen in de week alleen in de vakantie. Sta tionsweg 8, De Klomp. Auto te huur, 4-pers., merk „Opel" bij G. Hardeman, Mulderslaan 80, Gelders Veenendaal. Te koop dubbel woonhuis Fluiterstraat 41-43, ruime hypotheek aanwezig, te bevragen Mak. A. P. Bar- neveld, Baron van Nagell- straat 7, Voorthuizen. Biedt zich aan vlakbreier- monteur, ook bekend met het confectioneren. Brie ven onder nr. 2954 aan het bur. v. d. blad. Te koop motor D.K.W. 98 c.c. in prima staat, tegen elk aannemelijk bod. Te bevragen: Fluitersstraat 24, Veenendaal. Te koop typemachine in koffer; merk „Invetta", in prima staat. Te bevragen: Fluitersstraat 24, Veenen daal. Wat U maar wilt: Voor practisch elke vakopleiding en examenstudie hebben de Verenigde Leergangen voor Schriftelijk Onder wijs, Schiedam, een uit stekende cursus. Prospec tus gratis op aanvraag. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt, Dennen laan 38, Telef. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81, Tel. 2691. Alles gratis thuis bezorgd. Te koop een kinderwagen (hoog model). A. H. van Doorn, Dr. Colijnstraat 59, Veenendaal. Te koop volière, zeshoekig, doorsnee 1.60 m. Gortstraat 116, Veenendaal. Wilt U een bromfiets ko pen? Kom dan eerst naar Prins Bernhardlaan 1 lo pen. De nieuwste bromfiet sen in kleur. H.M.W. cen- tro, Simplex, Sparta en Union. Betaling na overleg. N. van Ek, Prins Bernhard laan 1, Telefoon 2533. Mo tor- en rijwielhandel. RESTANTEN ZOMERSTOFFEN vanaf 79 ct per meter RESTANTEN WOLLEN TWEEDS VOOR PAKJES nu 130 br., 7,68 per meter RESTANTEN NYLON EN POPLIN BLOUSES vanaf 3,98 RESTANTEN PRACHT POPLIN ROKKEN 8,95 RESTANTEN HOLLANDIA ONDERKLEDING RESTANTEN NYLON KOUSEN 1,59 RESTANTEN RAMO KINDERKLEDING RESTANTEN BABYKLEDING RESTANTEN THEEDOEKEN, BADDOEKEN, LAKENS EN SLOPEN. Het worden stuk voor stuk koopjes Alles kunnen wij U niet noemen. HOOFDSTRAAT 27 - VEENENDAAL - TEL. 2056 In tegenstelling tot wat abusievelijk werd bericht in „Ge~ zellig Winkelen" delen wij mede dat de van onze ZOMER-OPRUIMING en dus niet de opruiming, r' OOK OP BETAALZEGELS

De Vallei | 1956 | | pagina 8