Secretaresse werk 1HMEESTIEIR KEUKENNIEUWS I extra's EEN TYPISTE De Anti-christ Boterletters Doe mee de grote prijsvraag RDTERDDN pantoffels en laarsjes gratis een paar pantoffels! j TWEEDE BLAD „DE VALLEI" VRIJDAG 30 NOVEMBER 1956 No. 91 Gevonden en verloren voorwerpen VEENENDAAL RHENEN WOUDENBERG ALLEEN HET FIJNSTE VAN HET FIJNSTE! J. R. DIJKSTRA aan LUNTEREN In Lunteren geen St.-Nicolaas Vogelbeschermers bijeen Toenemend touristisch verkeer Het getal 666 Kruiswoordpuzzle VRAAG EN AANBOD DIVERSEN Een meevaller voor U BANKETBAKKERIJ G. HAMENT ADVERTEERT IN „DE VALLEI" Ritmeester Sigarenfabrieken N.V. Veenendaal Aan dat meisje, De Noord-Brabantse Schoenhandel J Speciale pantoffel en laarsjescollectie Fabrieksprijzen N.V. Nederlandsche Maatschappij van Kogellagers 'Qitmeeóter Vindt U in deze Sint-Nicolaasdagen liet maken van pakjes ook zo^n leuke bezigheid? Het kan echter niet altijd Sinterklaas zijn, maar voor handige meisjes hebben wij leuk inpakwerk en het gehele jaar door! Op de Vewibeto III hebt U kennis gemaakt met dit interessante werk. Welk meisje zou dit schone werk niet willen doen? Vanzelfsprekend bieden wij ons personeel: goede sociale voorzieningen vrij vervoer sport en ontspanning cursusseno.a. poor meisjes a.d. huishoudschool rokertjes voor vader AANMELDEN BIJ DE AFDELING PERSONEELSZAKEN KERKEWIJK 115, VEENENDAAL In het tijdvak van 20 tot en met 27 no vember werden aan het bureau van politie te Veenendaal als gevonden aange geven: 1 gebr. bl. want; 1 gr. geblokte wollen shawl; 1 gr. damesportem. met inh.; 1 kinder verrekijker; 1 rode kinder- want; 2 oude rubberlaarzen (zwart); 1 langwerpige zeef, verm, van dorpsmach.; 1 reservewiel van vrachtauto met band merk „Dunlop" maat 1600-16; 1 br. hondje; 1 paar bl. zwart gebr. jongenswanten; 1 schaartje; 1 oude rode autoped en één veelkl. alpinomuts; 1 paar gele kinder wantjes; 2 autosleutels aan ringetje; 1 p. beige damesglacé's; 1 zw. portem. m. inh. w.o. 3 foto's; 1 rood geruite damespara- pluie; 1 dop van benzinetank; 1 washandje met stukje Lux toiletzeep; 1 zeildoeken actetas met boeken en breiwerk; 1 br. lederen riem; 1 gevoerde zwarte dames glacé; 1 rode damesportem. inh. lijstje m. titels muziekstukken; 1 br. met geel gebr. kinderwantje; 1 groene shawl; 1 br. jon genspetje met oorkleppen. In hetzelfde tijdvak werden als verloren aangegeven: 1 gekl. houten halsketting; 2 paar rode kinderwanten; 1 contrölekaart voor tandarts t.n.v. E. Achterberg; 1 kin derwantje met blauwe boord en duim; 1 paar gele kinderhandsch.1 witte wollen damesshawl; 1 muntbiljet; 1 loonzakje van „De Panter" inh. 29,56; 1 paar rode en 1 paar groene kinder wantjes; 1 rech ter herenglacé; 1 rode damesportem. met inh.; 1 damesarmbandhorloge met zwart suède bandje; 1 zilveren collier; 1 veelkl. shawl; 1 linker damesglacé (rood); 1 zw. damesglacé; 1 br. jongenspetje; 1 zeil doeken actetas met boeken; 1 duozadel v. bromfiets; 1 br. gev. herenglacé; 1 gele actetas inh. mappen en één enveloppe m. inh.; 1 zw. damesglacé; 1 br. herenportem. m. inh.; 1 groene want. Aan het politiebureau te Rhenen wer den aangegeven als gevonden: kinder- want; huissleutel; zwarte alpino; sleutel waaraan touwtje met schroef; grijze ceintuur; bruin gespikkelde handschoen; jongenspet met bont afgezet. Aan komen lopen: kleine bruine hond. Verloren: bruin lederen damesportem. inh. 2 zilverbons van 2,50 en fietssleu- teltje; lederen portefeuille inh. paspoort; blauw wollen kindertrui; bl. pet met gr. rand; br. glacé dameshandschoen; paar gekl. kinderwantjes; br. portem. m. rits en drukknop inh. 25,—; br. zeildoeken fietstas inh. vlechttang. Gevonden: 1 kinderportem.; gele wol len muts; 1 drukmeter; 1 wollen kinder- want. Verloren: br. aktetas inh. schildersge reedschap; 1 bankbiljet; 1 rood kinder wantje; bl. das; 1 plastiek portefeuille; 1 beige kinderwant. Inlichtingen bij de Roomboterletters met zuiver amandelvulling Roomboterstaven met zuiver amandelvulling Roombotergevuld Speculaas met zuiver amandelvulling Roomborstplaat Grote sortering Marsepeinfiguren van zuivere Amandelmarsepein Chocoladefiguren Droste Chocolade ALLES EIGEN WERK BANKETBAKKER IJ Hoofdstraat 21 Veenendaal Stoofschotel van bonen of capucijners met selderij of prei 250 gram witte of bruine bonen of capucijners, V/t 2 kg aardappelen, 500 gram prei, een selderijknol, een paar bosjes bladselderij, 40 gram boter, marl garine of vet. De bonen of capucijners bijna gaar koken. De aardappelen schillen en in stukjes snijden, de prei schoonmaken, wassen en in stukken van 3 cm lengte snijden en met boter, margarine of vet aan de bonen of de capucijners toe voegen. De pan sluiten, de inhoud vlug aan de kook brengen en gaar koken. Kooktijd ongeveer 25 minuten. De sel derijknol schillen en raspen of de blad- stlderij wassen en fijnsnijden en aan de overige bestanddelen toevoegen, deze nog even doorwarmen en losjes door elkaar roeren. Het overtollige vocht in een saus kom gieten. Het gerecht in een dekschaal of een vuurvaste schotel overdoen. Een stevige pot met peulvruchten In de Nederlandse keuken zijn peul vruchten graag geziene gasten. Zij be vatten in de eerste plaats veel eiwitten en zetmeel. Het eiwit van de peulvruchten vervangt echter niet het eiwit van de aardappelen, zodat het verkeerd is om een maaltijd van uitsluitend peulvruchten te eten. Vitamine B is in de erwten, bonen en capucijners rijk vertegenwoor digd, maar zij gaat verloren, wanneer men dubbelkoolzure soda of ammonia gebruikt om de gerechten vlugger gaar te krijgen. Tracht dus de kooktijd te be korten en gas te besparen door een lange weektijd, maar niet door de waarde van de peulvruchten te verminderen. pantalons en colberts bieden n betere pasvorm 88 betere kwaliteit betere afwerking aan prijzen Vraag inlichtingen bij Uw Modehuis N.V. DON - Herenkledingatelier» Nijmegen Winkeliersvereniging opgeheven De Lunterse winkeliersvereniging Win kel en Handel is deze week wegens ge brek aan belangstelling en medewerking van de leden opgeheven. Het besluit tot opheffing, dat door de leden met grote meerderheid van stemmen werd genomen, betekent tevens dat de Lunterse winke liers dit jaar geen Sint-Nicolaasaktie zullen voeren. Van de meer dan vijftig leden kwamen er de laatste tijd soms slechts vijf of zes ter vergadering. Was dit op zichzelf reeds een duidelijk bewijs van gebrek aan be langstelling voor de eigen organisatie, nog erger was, dat de thuisblijvers zich meest ook niet gebonden achtten aan de be sluiten welke door de ledenvergadering werden genomen. Wij kunnen hieraan nog toevoegen dat door deze gang van zaken de bekende autotocht voor ouden van dagen, die elke zomer wordt gehouden, niet in gevaar komt. In het comitee, dat deze tocht organiseert, hebben wel vrijwel dezelfde personen zitting als in het bestuur van Winkel en Handel, maar dit comitee is geheel zelfstandig en blijft dus ook nu bestaan. Het aantal leden van de Vogelbescher- mingswacht „Zuidwest-Veluwe" neemt voortdurend toe, evenals het aantal dona teurs. Dit werd medegedeeld op de leden vergadering welke deze week in hotel weest. In hotel De Boeckhorst hield het liberaal gesprekscentrum zijn eerste weekendbijeenkomst en bij het vacantie- huis De Poelakker wapperde de ANWB- vlag ter ere van het feit, dat hier onge veer 160 mentors van de ANWB bijeen waren om van gedachten te wisselen over de vele vraagstukken, die verband hou den met de voortdurende stijging van het aantal kampeerders. Het aantal Nederlanders dat er in de vakantietij d met tent of caravan op uit trekt neemt elk jaar met vele duizenden toe en de mentors van de ANWB hebben zich tot taak gesteld, dit sociaal toerisme in goede banen te leiden. De besprekingen in De Poelakker waren zaterdagavond aan dit vraagstuk gewijd en bovendien had men op de Goudsberg, waar een klein gedeelte van het gezelschap overnachtte, een kleine tentoonstelling ingericht. De Poelakker is reeds eerder het tref punt van de ANWB-mentors geweest. Dat dit vakantie-oord een uitstekende naam heeft kan ook worden afgeleid uit het feit, dat het voor volgend seizoen reeds van april tot begin september practisch volgeboekt is. (Vervolg van pagina 1.) dus godsdienst zijn in het rijk van de Anti-Christ, doch alleen godsdienst voor deze aarde. In de religie van het rijk van de Anti-Christ zal een beeld worden opgericht. De ganse wereld moet het aanbidden. Het beeld zal kunnen spreken en de massa zal het tegen pijnen hoofdpijn, griep, kiespijn, rheumatische pijnen Buitenzorg te Ede werd gehouden. De vereniging strekt haar aktiviteiten niet alleen uit tot de gemeente Ede, maar werkt ook in de omliggende plaatsen, zoals Wageningen en Veenendaal. Tijdens de vergadering werd het excur sieprogramma voor het volgend jaar samengesteld met onder meer tochten naar het Wekeromse Zand, het ring- station voor kieviten te Reeuwijk en het strand bij IJmuiden. Daarna kwam het winterprogramma ter sprake. Voor de vele liefhebbers zal het inte ressant zijn te vernemen dat de bekende vogelexpert en cineast Jan P. Strijbos op 29 november zijn allernieuwste kleuren film over Spitsbergen zal vertonen. Deze film, die als titel draagt „Svalbarde" (Langs koele stranden) genoot elders in ons land een overweldigende belangstel ling en kenners hebben als hun oordeel uitgesproken, dat het de beste film is, die Strijbos maakte. Er wordt dan ook op een groot aantal bezoekers gerekend. De film wordt vertoond in de Geref. Jeugdkapel aan de Veenderweg. LIBERAAL GESPREKSCENTRUM GEOPEND In hotel De Boeckhorst aan de Dorps straat te Lunteren heeft drs. H. A. Korthals zaterdagavond het Liberaal Gesprekscentrum geopend. Deze eerste weekendbijeenkomst in De Boeckhorst werd door een zestigtal vooraanstaande figuren uit de VVD bijgewoond. Zij werden verwelkomd door de voorzitter van de Centrale Arnhem, van de WD, mr. H. P. Jager uit Ede, die er de aan dacht op vestigde, dat dit gespreks centrum eigenlijk een voortzetting is van het studiecentrum, dat door de centrale Arhem enige jaren geleden te Epe werd gesticht, doch door allerlei omstandigheden op een dood spoor ge raakte. Het hoofdbestuur heeft thans het initiatief overgenomen, zodat dit nieuwe gesprekscentrum te Lunteren een landelijk karakter draagt. In zijn openingsrede betoogde drs. Korthals, dat de partij-organisatie in het verleden niet de sterkste kant van het liberalisme is geweest. De partij kwam eigenlijk alleen in actie bij de candidaatstelling voor de verkiezingen en voor het voeren van verkiezings propaganda. Naarmate de politieke vraagstukken gecompliceerder worden, dreigt de af stand tussen kiezers en gekozenen gro ter te worden. Dit gevaar is voor de VVD te ernstiger omdat deze partij geen eigen dagblad heeft en zich ook niet door de radio tot het volk kan richten, zulks in tegenstelling tot de twee groot ste partijen in ons land. Het is schan dalig, aldus de heer Korthals, dat de radio ons wordt onthouden. Terwille van de gerechtigheid moet aan dit ra dioschandaal een einde komen. Ofschoon het toeristenseizoen al weer enkele maanden achter de rug is ,zijn er het afgelopen weekend toch enkele hon derden vreemdelingen in Lunteren ge- aanbidden. Deze aanbidders zullen een merkteken dragen. Er zal een klein ge tal zijn, dat zegt: „Wij kunnen dit teken niet dragen." Het getal 666 is het getal van de mens. Er zijn, aldus ds. Bijleveld, al veel goocheltoeren met dit getal uitge haald. In de laatste wereldoorlog werd het toegepast op Hitier. Maar het is het getal van de mens. De mens haalt nooit de zeven. De zes is het allerhoog ste wat de mens kan bereiken in zelf- verloocheningsbeheerselen. De zeven, dat zijn de heiligen en die kunnen in de tijd van de Anti-Christ niet leven. Die kunnen het teken niet dragen. Zij hebben het teken van Jezus, n.l. de doop. Wie het merkteken van het beest niet kan dragen wordt geboycot. Je moet op zondag werken en als je 't niet doet, wordt je helemaal uitgeschakeld. Je vrouw en kinderen zullen wegkwijnen. Je moet haast wel een verrader wor den en je eerstgeboorterecht verkopen voor een schotel linzemoes. Er is werk volop voor je, maar je moet lid worden van de bond van de Anti-Christ. Gelukkig is dan het volk, dat staande mag blijven. Ouders, zo sprak ds. Bij- leveld, u gaat met uw kinderen een ernstige tijd tegemoet. U moet over j God en over deze tijd spreken. De op voeding in deze tijd is veelal passief. Daar moet de onderwijzer en de domi nee op de cathechisatie maar voor zor gen. Nee, u moet er zelf voor zorgen. Gelukkig zijn de kinderen, die hun ouders vaak over de Heere horen spre ken. Zulke kinderen voelen het en den ken: „Vader is er bij met zijn hart." Na de tussenzang zei ds. Bijleveld o.m.: Jezus heeft zelf gezegd: het zal het laatste der dagen zijn als in de da gen van Noach. Deed men dan iets ver keerd in die tijd, vroeg de predikant zich af. Men at en men dronk en men vroeg ten huwelijk. Is dat zo verkeerd? Ja, want het gebeurde allemaal buiten God om. God had geen plaats. In de dagen van Lot was het nog erger. Toen huwde men niet eens meer; er was alleen de tegennatuurlijke zonde, Thans zien we een grote vervlakking in het leven der mensen. Zeker, er worden grote uitvindingen gedaan, maar alles geschiedt buiten God om. Nederland is geen christelijke natie meer. Wij groeien naar het rijk van de Anti-Christ. De massa interesseert al leen eten, drinken en vrolijk zijn. De partij doet er niet toe. Het merkteken van het beest wordt gesteld tegenover het merk- en veldteken van Christus. Wat is het erg het merkteken van Christus ontvangen te hebben en dan de wereld te dienen. Dat kan niet. Er is maar één keus: of Christus verachten of Christus ver wachten. Wat kiest gij? vroeg ds. Bijleveld aan de jonge mensen. Voor de kerk zijn er vertroostende woorden. Haast u om uws levenswil het merk en veldteken van Christus te dragen. In de Oude Kerk vond men bij alle druk en alle vervolging troost in het avondgebed. Horizontaal: 1. paard; 4. eiland in de Middel landse Zee; 6. jongensnaam; 7. groet; 9. boekhoud-term; 15. roofvogel; 18. hemellichaam; 19. knol; 21. kleverige stof; 23. plaaggeest; 24. reeds; 25. vlug; 27. vogelnaam; 28. van Sint-Nicolaas; 29. meisjesnaam; 31. omroepvereniging; 32. voorzetsel; 33. plaats in Gelderland; 35. insect; 36. vervelend, naar; 37. Engels bier. Verticaal: plaats in Palestina; soort onderwijs; beh. bij Sint-Nicolaas; hoeveelheid; bloedvat; naschrift; oude maat munt (afk.) klepper; afgelegen; vervoermiddel; vergelding; deel van een schip; lokspijs; land in Europa; wandelpl. in Wenen; van Sint-Nicolaas; rechte vaart; voor; lyrisch gedicht; niet open; bijwoord; 95 ct. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Woningrail. Aangeboden wo ning op Gelders. Bev. gr. en kl. kamer, keuken en kelder; 2 slaapkamers overl. en vlie ring. Flinke tuin. Gevraagd: soortgel. woning op Stichts. Aanb. onder nr. 3152 aan het bur. van dit blad. Te koop een divan m. kleed en een theetafel. Adres: Ju- lianastraat 19, Veenendaal. Te koop aangeboden een oud woonwinkelhnis omg. Zandstraat. Indien mogelijk moet een behoorlijke ruil- woning ruilwoning beschik' baar zijn. Br. onder nr. 3153 aan het bur. van dit blad. Te koop consumptiewortelen Flakkee 15 en 12 ct. per kg. Uitschot 8 cent per kg. Bo ven 50 kg thuis bezorgd. „De Rimboe", Achterb. Meent. Wist U dat wij schoenen vergroten en verbreden in een goede pasvorm. Mach. Schoenmakerij R. Valken burg Zn., Gortstraat 38, Veenendaal. U loopt jaren op Durablé Plastic Zolen. Verbeterd procédé, 6 x sterker dan leer. Loslaten uitgesloten. Alleen bij Mach. Schoenma kerij R. Valkenburg Zn., Gortstraat 38, Veenendaal. Voor Sint-Nicolaas hebben wij een ruime voorraad alle soorten sigaren en sigaretten Ook in grote dozen. Pijpen, zak- en tafelaanstekers, siga rettenkokers enz. A. v. Wal- sem, Achterkerkstraat 26, Telefoon 3179, Veenendaal. Voor al Uw verzekeringen, hypotheken en financierin gen is het juiste adres J. H. van de Lustgraaf, Panhuis 24, Veenendaal. Tel. 2790. Voor een Philishave Braun of Remington naar Firma Joh. van Eden Zonen, Hoogstraat 24, Veenendaal. Te koop mooie kinderwagen. Te bevr. Engweg 33, Eist (U.) Nette werkster gevraagd v. donderdag of vrijdag. B. Ver steeg, Zandstraat 121, Vee nendaal. Woningrail: Den Haag Veenendaal en omstreken. Inlichtingen Makelaarskan toor Van Wagensveld, Buurt- laan 113, Tel. 3003, Veenen daal. Gevraagd dagmeisje niet be neden 18 jaar. Mevr. Van de Pol, Herv. Pastorie. Nieuwe- weg 40, Veenendaal. Jong echtpaar zoekt voor enige maanden kamers met of zonder pension. Aanbie dingen aan: Dr. J. G. Thoo- mes, Hoofd Koningin Julia- naschool voor L.O. en U.L.O., Kerkewijk 55, Veenendaal. Tel. 2901. Te koop z.g.a.n. kinderwa gen. Br. onder nr. 3144 aan het bur. van dit blad. Te koop gasfornuis (Juncker en Rue). Vierbrander met oven. Acacialaan 7, Veenen daal. Te koop 2 tomen beste big gen. Bij M. Herikhuizen. Net persoon met vaste be trekking vraagt 3000,te leen 6 Rente en afl. 750,per jaar. Indien no dig borg aanwezig. Br. ond. nr. 3154 a. h. bur.' v. d. bl. Voor echt vulcaniseren van rubberlaarzen onder garan tie naar R. Valkenburg Zn., Gortstraat 38, Veenen daal. 1 fles slaolie 1,68, 20 zegels extra. Blik gehakt 500 gr. 0,98. R. van de Brink, Van de Pollstraat 14 en Middel laan 99, Veenendaal. Pracht Singer handnaaima chine 5 jaar garantie, prijs 110,G. van de Garde, Cuneraweg 328a, Rhenen. Te lefoon K 8385-2332. Prima Singer ringspoel- trapnaaimachine, 5 jaar ga rantie. Prijs 125,G. van de Garde, Cuneraweg 328a, Rhenen. Tel. K 8385-2332. Gloednieuwe elektr. ring- spclnaaimachines met schar nierende voet en verstelbare transporteur. Ie klas motor in pracht koffer. 10 jaar ga rantie 248,G. v. d. Gar de, Cuneraweg 328a, Rhenen. Tel. K 8385-2332. Niemand behoeft meer zon der horloge te lopen. Bij Lindo kan men een prima en zelfs in termijnen kopen. 1 jaar schriftelijke garantie. Agentschap Veenendaal: E. Vos, Dr. Colijnstraat 13. Zoekt loch in de vreemde niet, wat de muziekschool U biedt. Les op alle muziek instrumenten. Stat.singel 10, Tel. 2339, Veenendaal. Moeilijkheden met wasdro- gen? Wij verhuren wasdro gers (Centrifuge) per uur en per halve dag. N. van Ek. Pr. Bernhardlaan 1, Veenen daal. Tel. 2533. Hoortoestellen, Philips Au- dium, Batterijen, Melis Op tiek. Hoofdstraat 51, Telef, 3184, Veenendaal. Voor uw timmer- en on derhoudswerk. D. de Moes, Dr. Colijnstraat 38, Telef. 2871, Veenendaal. Te koop 15 stuks zeer goede oude kozynen met deuren. Geschikte prijs. Rijksstraat weg 101, Eist (U.). Te koop wegens overcom pleet Remington 10 in pracht staat. Gegarandeerd goed. Prijs 125,en een eiken- kast cylinderbureau modern laag model 65,Eiken laan 10, Veenendaal. Woningruil: Aangeboden te Woudenberg a. d. Hoofdweg mooie woning met mooie voor- en achtertuin voor wo ning te Veenendaal. Br. ond. nr. 3154 aan het bur. van dit blad. Wie wil een woning ruilen te Rhenen voor woning te Veenendaal? Br. lett. A., Boekhandel C. Waiboer Rhe nen. Te koop Morris Minor, billij ke prijs; tevens autokachel 12 volt. Nieuwe Veenendaal- seweg 132, Rhenen. Tel. 629. Het beste kruiwagenwiel 16 x 4, wielstellen voor elk doel. Tevens in- en verkoop van autobanden. Banden- handel „De Rie", Laarpad 10, Bennekom. Dinsdags op de markt te Veenendaal. Elektrische wasmachines te huur, per uur en per dag. Wij hebben wasmachines v.a. 166,50. N. van Ek, Prins Bernhardlaan 1, Vdenendaal. Slachtkonijnen te koop gevr. voor eerste kwaliteit 2, per kg. Tevens op hetzelfde adres dagelijks slachtkippen gevr. Poeliersbedrijf Harde man Zn., Benedeneind 25, Veenendaal, Tel. 2987. Elke dag schapen- en paar- denvlees voorradig v.a. 1,50 per t/t kg. Van Rhee's Eerste Veenendaalse Paardenslage- rij, Valleistraat 21, V'daal. Verhuur zonder chauffeur. Prima Volkswagens, Ford, Chevrolet, Morris, Oxford. Benzine- en Servicestation „Renswoude", v.h. J. van Wikselaar Zoon, Dorps straat 112, Renswoude. Tel. K 8387-254. Als uw schoenen konden spreken, zouden ze om de reparatie van Blankesteijn smeken. Tevens eerste Vee nendaalse vergrootinrichting onder volle garantie. Eerste klas machinaal schoenrepa ratiebedrijf. D. Blankesteijn Zonen, Helling 14, Vee nendaal. Te koop kisten, geschikt voor kolenkisten, meelkisten ver- zendkisten enz. Drost, Eist (U.). Tel. 284. Golfplaten, asbest en gegal vaniseerd. Drost, Eist (U.), Tel. 284. Hardboard alle maten Drost, Eist (U.). Tel. 284. IJzeren golfplaten 2.13 m. lang 4,50 per stuk. Drost, Eist (U.). Tel. 284. Begin van dit jaar kochten wij onze amandelspijs, juist op het ogenblik, dat de prijs het laagst was. Hierdoor kunnen wij U dit jaar een 100 boterletter, gevuld met amandelspijs leveren voor 5,25 per 500 gram. Profiteer hiervan A.u.b. vroegtijdig bestellen KERKEWIJK 74 TELEFOON 3079 Metselcement en kalk steeds uit voorraad leverbaar. Drost Eist (U.). Tel. 284. Vanaf heden steeds ver krijgbaar cement- en as- bestplaten. Jan Kool, Hol- leweg 4, Veenendaal. Tel. 2463. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk v. Asselt, Dennenlaan 38, Tel. 3015 en G. Gerrit sen, Julianastraat 81, Tel. 2691. Alles gratis thuisbe zorgd. dat graag verantwoordelijke en af wisselende kantoorwerkzaamheden wil verrichten, gunnen wij graag de met 1 januari 1957 open komende plaats op één onzer kantoren (Afdeling verkoop), ULO-diploma of ULO-opleiding, als mede enige kantoorervaring, strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitatie's te richten aan de afdeling Personeelszaken, Kerkewijk 115. Veenendaal. komt a.s. zaterdag (1 dec.) en dinsdag (4 dec., Sint-Nicolaasmarkt) met de van onze Sint op de markt te Veenendaal (van 9 tot 21 uur) Keuze uit tientallen soorten MET VOLLE GARANTIE Laat deze buitenkans Uw neus niet voorbijgaan! Iedere vijfentwintigste koper ontvangt TE VEENENDAAL zoekt voor spoedige indiensttreding die behalve met typewerk, ook met enig administratief werk zal worden belast. De voorkeur wordt gegeven aan ge gadigden met ervaring als typiste en in het bezit van de diploma's Mulo of Handelsavondschool en typen; leeftijd tot 22 jaar. Sollicitaties met inlichtingen aangaande leeftijd, opleiding, ervaring enz. te richten tot de afdeling Personeelszaken. Bedrijf te Rhenen vraagt voor haar directie die in staat is om stenografisch dictaat in het Ne derlands, Engels en Duits op te nemen; kennis der Franse taal strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties onder nr. 3150 a. h. bur. v. d. bl. is het werk licht en echt geschikt voor fijne meisjes handen.

De Vallei | 1956 | | pagina 3