vroon Garage Jan Jansen Zoon costuum stoffen PRONTO 4r rVERF HOOTSEN HOFNAR Schoonmaak? r jimmy joy »De Vallei« Uw blad! <~YYlaatlzLeclincf ^j-an van iSckuppen^ L UXORv Goggo-Mobil show Drukkersleerling Onze voorjaars-collectie is thans compleet gediplomeerde stoffeerder ZIMMERMAN Zn 10 korting Henny Jansen Houtverkoping Timmerman is toch beter! -SUPRALUX- - VENOL - J* C. van de Pol en Zn Houtverkoop Amerongse Berg GIJSBERTUS DAVELAAR G. DAVELAAR G. DAVELAAR J. HEIKAMP VRAAG EN AANBOD BEHANG pubiek verkopen: AMERONGEN Grote bazaar in Amerongen Marktberichten Biljarten DIVERSEN deze leuke schoentjes voor Uw kleine schat V. Ritmeester Sigarenfabrieken N.V. Veenendaal of halfwas Timmerman Bezoekt 15 en 16 maart 1957 grote motoren, bromfietsen en in gebouw „Eltheto", Fluitersstraat, Veenendaal onze NIEUWEWEG 192 VEENENDAAL TEL. 2536 prijzen vanaf 179,50 GEMEENTE RHENEN Inscharing van vee ■metOfifaaaJcfaheiK&c! SW)SS Drukkerij Davelaar -SUPRALUX MUURVERF- per kg 3,15 LOOD- EN IJZERMENIE Waar achter staat staan de kwaliteit en sortering voorop. GLAS- EN VERFHANDEL gelegenheidskleding Joh. v. d. Meijdeii ZANDSTRAAT 26 - TELEFOON 2419 nieuwe fiets te kopen betere merken Openbare verkoop bij afslag "N Veenendaal Theater Presenteert Het meisje en de cowboy FAMILIEBERICHTEN Heden overleed geheel onverwacht, in de hope des eeuwigen levens, mijn lieve, zeer zorgzame vader in de ouderdom van 76 jaar. E. M. Davelaar. Veenendaal, 8 maart 1957. Hoofdstraat 41. De begrafenis is D.V. bepaald op dinsdag 12 maart 1957 om 14.30 uur. Vertrek van sterf huis 14 uur. Geen bloemen. Liever geen bezoek. Tot mijn leedwezen overleed geheel onverwacht mijn zeer geachte mede-vennoot, de weledele heer _jj in de ouderdom van 76 jaar. Veenendaal, 8 maart 1957. H. van Essen. Met leedwezen geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze zeer geachte oud-patroon en vriend, de heer in de ouderdom van 76 jaar. Zijn nagedachtenis zal bij ons steeds blijven voortleven. Fam. J. v. Hardeveld, Helling 8, Veenendaal. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze zeer geachte collega in de leeftijd van 51 jaar. Zijn nagedachtenis zal nog lang in onze her innering blijven voortleven. Het gezamenlijk personeel van afdeling ververij der Koninklijke Scheep j es wolf abrieken Veenendaal. Veenendaal, maart 1957. Wijnand van Galen en Christine A. G. van Atteveldt hebben de eer u, mede na mens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voornemen in het huwelijk te treden. De voltrekking zal D.V.'plaats hebben op donderdag 21 maart a.s., des nam. 2 uur, ten ge meentehuize te Groesbeek. Kerkelijke bevestiging in de Ned. Hervy kerk te Groesbeek, om 2.30 uur n.m. Voorganger: ds. E. G. van Kekem. Gelegenheid tot feliciteren: te Veenendaal: donderdag 14 maart a.s., 's avonds van 7.30 tot 9 uur. te Groesbeek: op de trouw dag van 4.15 tot 5.30 uur n.m. in hotel „Sionshof", Nijmeegsebaan 53, Groes beek, postadres Nijmegen (t.o. H. Landstichting). Toekomstig adres: J. P. C. Leinweberstraat 76, Vee nendaal. Hiermede betuigen wij on ze hartelijke dank aan de doktoren en verpleegsters van het Juliana zieken huis te Veenendaal, voor de liefdevolle verpleging, welke onze echtgenoot, va der en grootvader tijdens zijn ziekte mocht onder vinden. Uit aller naam, A. H. Lange-Banus. Veenendaal, maart 1957. Patrimoniumlaan 38. Dankbetuiging Hiermede betuigen wij on ze hartelijke dank aan al len, die tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze geliefde vrouw en moeder, behuwd- en grootmoeder E. v. d. LOOSDRECHT- BRUIS blijk hebben gegeven van hun medeleven. In het bij zonder dr. J. H. Kets en zr. Van Leeuwen. Uit aller naam: W. van de Loosdrecht. Veenendaal, maart 1957 Molenstraat 50 95 ct. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent f Zelfstandige hulp i.d. huish. gevr. per 1 juni wegens hu welijk der tegenw. J. M. Groenhof, Nieuweweg 76, Veenendaal. Onderhoud tuinen! Eikenl. 69 hs., Rhenen. Jongeman, 20 jaar, in het be zit van rijbewijs B.E., zoekt een voor hem passende werkkring. Brieven onder nr. 3247 aan het bur. van dit blad. Werkster gevr. voor vrij dags. Brieven onder nr. 3248 aan het bur. van dit blad. Op onze pracht sortering ZEEMLAPPEN Tevens hebben wij allerlei soorten borstelwerk. Vraag eveneens geheel vrijblijvend ons stalen- boekje voor het Wegens ziekte tussen de middag van 12.30 tot 1 uur GESLOTEN Drogisterij Zandstraat 7, Telefoon 2472 Veenendaal Ir. Joh. Tenge, rentmeester te Amerongen, zal op dins dag 12 maart 1957 om 3 uur n.m. in „De Roode Leeuw" te Amerongen om contant geld 33 percelen zwaar berke hout, liggend op de Ame- rongse berg achter „De Rietenhut" Te koop kinderwagen. Geer- seweg 43, Veenendaal. Te koop een toom biggen bij Engelage, Benedeneind 26, Veenendaal. Gevraagd net meisje of flin ke werkster. M. A. de Gooijer Zandstraat 133, Veenendaal. Te koop kinderwagen, goed onderh. Jan van Nassaulaan 4, Veenendaal. Te koop bromfiets Typhoon H.M.W. 1956. Groenelaan 26, Veenendaal. Gevraagt tegen april een flinke boerenknecht. Wegens dienstplicht der tegenwoor dige. Wed. H. van Ruiswijk, Kade 70, Geld. Veenendaal. Te koop Kaptein Mobylette met nieuwe motor. Ook te ruilen voor herenfiets. Ce derlaan 4, Veenendaal. Te koop Boxer, 1 Vi jaar, reu met stamboom, zeer lief bij kinderen. G. Bouman, Nieu we Veenendaalseweg 161, Rhenen. Te koop witte trouwjapon m. sluier en tasje, banjoline, 3- delige bijbeluitlegging. Brie ven onder nr. 3242 aan het bur. van dit blad. Te koop tweeplaats elek trisch comfoor, als nieuw, wegens aanschaffing kachel. Te bevr. Eikenlaan 6. Rhe nen. Te koop 115 hennen (zwarte) 9 weken, a 2,50 per stuk. Ook in gedeelten. Valleistr. 69, Veenendaal. Werk gezocht. Wie helpt een jongeman aan huiswerk. Heeft per dag enkele uren beschikbaar. Brieven onder nr. 3242 aan het bur. van dit blad. Te koop kort leren dames jasje maat 42. Pr. Bernhard- laan 331, Veenendaal. Bouwgrond te koop, voor 2 woningen. Boslaan 22, Vee nendaal. Z.g.a.n. motor te koop. Brie ven onder nr. 3244 aan het bur. van dit blad. Z.g.a.n. breimachine te koop. Pr. Bernhardlaan 115, Vee nendaal. Te koop een prima Rubicon herenfiets. G. van de Garde, Cuneraweg 328a, Rhenen. Grote zit-sL-kamer te huur, met ingang van 15 april. Voll. pension. Vaste wasta fel. Telefoon aanwezig. Br. onder nr. 3245 aan het bur. van dit blad. Te koop aangeb. rogge- en haverstro. P. Zeestraten, Zandheuvelweg 7, Veenend. Te koop een zeug met twaalf prachtige biggen, 3 w. oud. Dikkenberg, Valleistraat 69, Veenendaal. Dames, voor een aparte hoed die U geen tweemaal ziet is Emmalaan 27, Veenendaal Uw adres. Dames, weet U het al? Het adres voor prima vervorm werk is Bouman, Emmalaan 27, Veenendaal. Uw oude hoed als nieuw terug. Nette werkster gevraagd bij Hiensch, Zandstraat 109-111, Veenendaal. Te koop Skoda-bestel, bouw jaar 1951, in prima staat. Deskundig onderzoek toege staan. Ook genegen te ruilen voor luxe wagen. W. Vee nendaal, Gortstraat 1, Vee nendaal. Woningruil. Aangeb. boven woning Jan Steenlaan (geen galerij) gevraagd huis met tuin. Br. onder nr. 3246 aan het bur. van dit blad. Biedt zich aan net winkel meisje, 15 jaar. Brieven on der nr. 3247 aan het bureau van dit blad. Te koop tweedehands auto, merk „Skoda" 1949. Te bevr. Acacialaan 2, Rhenen. Mevr. H. W. Bekker, Kerke- wijk 33, Veenendaal, vraagt net dagmeisje voor spoedige indiensttreding. Nette werkster gevraagd of net dagmeisje, extern of in tern. Nieuwe Veenendaalse weg 234, Huize Berg en Dal, Rhenen, Mevr. W. Spijk. Te koop goed onderh. Kap- tein-bromfiets H.M.W. Dijk- straat 73, Veenendaal. Op vrydag 15 en zaterdag 16 maart a.s. wordt in het Clubhuis aan de Kon. Wilhelminaweg te Amerongen een grote bazaar gehouden waar de nieuw ste attracties te vinden zullen zyn en men schitterende pryzen kan winnen. Een wel heel bijzonder onderdeel van deze bazaar vormt de grote ver- zamelwedstryd waarvoor als hoofd prijs een dames- of herenhorloge en verder nog een achttal andere waarde volle pryzen beschikbaar zijn gesteld. Aan deze verzamelwedstryd kan ieder meedoen. Het is namelyk de be doeling zoveel mogelyk exemplaren van één bepaalde advertentie, dus b.v. dezelfde advertentie van dezelfde ad verterende firma voorkomende in dit nummer van ons blad. Hierbij kan men dus vrienden, buren en kennissen in schakelen. Het gaat dus niet om één bepaalde advertentie maar iedere deelnemer verzamelt zoveel mogelijk advertenties van één willekeurige firma. De éne deelnemer b.v. de advertentie van de firma Jansen en een ander kan weer zoveel mogelijk advertenties uitknip pen van de firrrm Pietersen. Men kan elkaar dus helpen. Het is de bedoeling de advertenties op vellen papier te plakken of te bun delen en af te leveren voor vrijdag avond 8 uur a.s. aan genoemd clubhuis onder vermelding van naam en adres. De prijsuitreiking vindt zaterdag avond 16 maart eveneens in het club huis plaats en wel om 8 uur. Wellicht ten overvloede wijzen wij er nog even op dat het dus gaat om ad vertenties voorkomende in ons blad van heden vrijdag 8 maart. OOK IN BARNEVELD WERDEN HOGERE PRIJZEN GENOTEERD BIJ ZEER VLUGGE HANDEL BARNEVELD. Eierveiling van de Stich ting Binnenlandse Eierafzet, donderdag 7 maart 1957. De prijzen varieerden van: 57—59 kg per 100 stuks 9,09 tot 9,41 5961 kg per 100 stuks f 9,41 tot f 10,02 61—63 kg per 100 stuks 10,02 tot 10,60 63—65 kg per 100 stuks 10,60 tot 11,25 De handel was vlug. BARNEVELD. Eierveiling van de Coöp. Eierveiling Ede, donderdag 7 maart 1957. Bij een vlugge handel werden er prijzen genoteerd van: 57—59 kg per 100 stuks 9,40 tot 9,81 5961 kg per 100 stuks 9,81 tot 10,24 61—63 kg per 100 stuks 10,24 tot 10,86 6365 kg per 100 stuks 10,86 tot 11.41 BARNEVELD. Eiermarkt, donderdag 7 maart 1957. De prijzen varieerden van 9,50 tot 11,50 per 100 stuks. De gemid delde prijs bedroeg 10,61 gebaseerd op 61 gram, terwijl de kiloprijs op deze basis 1,74 was. De handel was bijzonder vlug. EDERVEEN. Eiermarkt, vrijdag 8 maart 1957. Aanvoer 505.000 stuks. De prijzen varieerden voor kippeëieren van 9,50 tot 11,25 en voor henneëieren van 7,— tot 9,alles per 100 stuks bij een zeer vlugge handel. Het eerste team van de biljartvereni ging BW moest gisteravond in Rens- woude de strijd aanbinden tegen medege gadigde „La Campagne". De Veenenda- lers hebben door zeer fraai spel „La Cam pagne" voor goed van zich afgeschud. Zij behaalden maar liefst een 80 overwin ning. De persoonlijke uitslagen waren: P. van den Bosch 48 7,62 J. Vonk 37 10 J. Kroesbergen 24 6,18 W. van Asselt 29 4,15 De uitslagen achter de namen geven resp. de hoogste serie, het gemiddelde en het aantal voor te geven caramboles van de Veenendalers aan. Over het algemeen bleven de spelers onder hun persoonlijk gemiddelde. Alleen J. Vonk kwam daar boven met een schitterend gemiddelde van precies 10. Door deze overwinning is BW heel wat steviger op de eerste plaats komen te staan 137 70 62 55 Te koop aangeb. een haard. Cederlaan 7, Veenendaal. Te koop bromfiets, merk Panter. Spotkoopje, m. twee versnellingen. Van Eist, Ver laat 4, Veenendaal. Te koop Eijsink motor, 100 cc. en lederen jekker. Hen driks, Nieuwe Veenendaalse weg 62, Rhenen, Jongeman, 21 jaar, dienstpl. vervuld hebbende z.z.g.g. als magazijnbediende, eventueel chauffeur. In het bezit van rijbewijs B.E. Br. onder nr. 3251 aan het bur. van dit bl. Te koop accordeon, 80 bas, pianoklavier. Kerkewijk 48, Veenendaal. Aangeb. klein studie-orgel. Prijs 45,—. Utrechtseweg 22, Renswoude. Te koop prima Philips radio. so,Mr. Heemskerkstraat 20, Veenendaal. Te koop prachtige grote Phi lips radio. Heeft gekost 580,—. Nog als nieuw, thans 175,—. Beatrixstraat 20, Veenendaal. Ook voor bruiloften en par tijtjes zijn wij speciaal inge richt. Automatiek „De Lui fel", bij 't spoor. Te huur aangeb. 2-pers. en 1-pers. zit-slaapkamer met gebr. van badcel. Br. onder nr. 3248 aan het bur. van dit blad. Net kosthuis aangeb. Brie ven onder nr. 3249 aan het bur. van dit blad. Gevraagd een hulp voor donderdag of vrijdag. Mevr. Nijhoff, Lindenlaan 4, Vee nendaal. Gevraagd een flinke hulp v. één of twee dagen p. week. C. Hutink, Nieuweweg 15, Veenendaal. Te koop vijf z.g.a.n. deuren met slot. Vogelenzang 19, Rhenen. Gevr. met spoed net meisje v.d. of d.e.n. in jong gezin m. baby, v. huish. en winkel, zelfst. kunnende werken. Werkster aanwezig. K. H. ten Hope, Fred. v. d. Palts hof 32, Rhenen. Te koop Norton 500 cc. bj. 1944, in prima staat, nieuwe banden. Ook genegen te rui len voor lichtere motor, of bromfiets. R. van Burken, Dorpsstraat 103, Renswoude. Alle voorkomende textielre- paraties „Tempo", Zandstr. 84, Veenendaal. Overhemdreparaties nieuw boord, manchetten enz. „Tempo", Zandstraat 84. Te koop aangeb. trouwjapon m. 38, wit. Br. onder nr. 3250 aan het bur. van dit blad. Beursmonsters: nieuwe elek trische wasmach., centrifu ges, stofzuigers, radioappa raten, div. merken m. volle garantie, tegen fabrieksprij zen. Br. onder nr. 3252 a. h. bur. v. d. blad. Te koop goed onderhouden kinderwagen, hoog model. Mulderslaan 76, Veenendaal. Te koop 8 beste biggen. Bij T. de Wit, Dwarsweg 7, Overberg. Te koop een goed onderh. huisk.-ameublement. Te be vragen Pelikaanstraat 10, Veenendaal. Varkensmest te koop. Prins Bernhardlaan 44, Veenend. Net meisje biedt zich aan als leerlingverkoopster, liefst manufacturen. A. Swetselaar Vissersweg 38, Eist bij Ame rongen. Te koop aangeboden: een in goede staat verkerende diep- vrieskast, merk „Esta", inh. 400 liter. Fa. J. Knoppers zn., Burg. van de Boschstr. 11, Amerongen, tel. 460. Nog enige restantjes bescha digd board voorradig en een partijtje goedkope kleine maten. Bij Vebotex, Kerke wijk 37, Veenendaal. Te koop partij sport- en toer-rywielen, verchr. uitv., iets beschadigd in de lak, w.o. de beste merken. Prij zen van 110,tot 120, W. Spinder, Cuneralaan 32, Rhenen, tel. 447. Dames! Speciaal Rimforts of Contex onder Uw naald- en queenhakjes. Ook nu voor de damesschoentjes extra dunne onverslijtbare Dura- blé plastic zolen. Machn. Schoenmakerij R. Valken burg Zn., Gortstraat 38, Veenendaal. Moeilijk lopen? Laat Val kenburg Uw schoenen ver breden en vergroten. Machn. Schoenmakerij R. Valken burg Zn., Gortstraat 38, Veenendaal. U.S.A. legerkleding, schoe nen, truien, regenkleding, leren dames- en herenjassen en vesten, meubelen, bed den, ledikanten bij Boterfa- briek Vos, Renswoude. Steeds vers afval voor hon den en katten 50 ct. per kg. Van Rhee's slagerij, Val leistraat 21, Veenendaal. Overhemd te klein. Weer bruikbaar m. een nieuw pas send boord. „Tempo", Zand straat 84. Overhemdreparaties voor panden, schouderpand, mou wen versleten. „Tempo", Zandstraat 84. Weer ontvangen grote partij gemengde draadnagels ƒ2,25 per pak (5 kg.).Drost, Eist, telefoon 284. Elektrische wasmachines te huur, per uur en per dag. Wij hebben wasmachines v.a. 166,50. Ook nog nieuwe wasmachines, iets bescha digd van 200,nu voor 150,N. van Ek, Prins Bernhardlaan 1, tel. 2533, Veenendaal. Moeilijkheden met was dro gen? Wij verhuren wasdro gers (Centrifuge) per uur en per halve dag. Strijk-droog. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1, tel. 2533, Veenendaal. Als uw schoenen konden spreken, zouden ze om de reparatie van Blankesteijn smeken. Tevens eerste Vee- nendaalse vergrootinrichting onder volle garantie. Eerste klas machinaal schoenrepa ratiebedrijf. D. Blankesteijn Zonen, Helling 14, Vee nendaal. Liever een vast boord op Uw overhemd met los boord? „Tempo", Zandstraat 84. Hoortoestellen, Philips Au- dium, Batterijen, Melis Op tiek. Hoofdstraat 51, Telef. 3184, Veenendaal. Voor uw timmer- en on derhoudswerk. D. de Moes, Dr. Colijnstraat 38, Telef. 2871, Veenendaal. ze zijn soepel, buigzaam en licht en gaan door spe ciaal gelooide leren zolen zeer lang mee in wit, beige en roomkleur alleen bij schoenhandel hoofdstraat 105 telefoon 3170 veenendaal In onze werkplaats kan geplaatst worden een Sollicitanten kunnen zich melden op de afdeling personeelszaken, Kerkewijk 115 te Veenendaal. Lederen kleding. Gem. beta lingscondities. Leder- en Sportmag. „Albers", Hoofd straat 15, Veenendaal. Machinale stoppage 10 maal goedkoper dan handstoppa- ge. „Tempo", Zandstr. 84. Wij maken golfsnede in uw oude tafelmessen 0,25 per stuk. Grotere messen naar verhouding duurder. Binnen 24 uur klaar. Fr. Diepeveen, Hoofdstraat 29, Veenendaal. Vanaf heden steeds ver krijgbaar cement- en as- bestplaten. Jan Kool, Hol- leweg 4, Veenendaal. Tel. 2463. Met welk textiel-reparatie- probleem u ook zit. „Tempo" Zandstraat 84. Elke donderdag en vrijdag verkoop van nieuwe en ge bruikte meubelen bij Eris, Stationsweg 379, w.o. huis kamers, slaapkamers, tafels,"" stoelen, ledikanten, spiralen, bedden, dekens, vloerkleden, haarden, kachels, wasmachi nes, trapnaaimachines, enz. G. Kreuger, Nieuwstraat 26, Scherpenzeel, tel. K 3497-215. Nieuw! Siliconen boenwas. Vocht, stof en vlekwerend. Bloemink, drogisterij-optiek, t.o. de Markt, Veenendaal. Onder dit motto introduceren wij onze nieuwe voorjaarscollectie Deze collectie bestaat uit prima kamgaren stoffen in de nieuwste moderne dessins. Een goede pasvorm en een uitstekende afwerking garanderen u een perfect zittend maatcostuum. Op aanvraag stalen en coupons aan huis op zicht. SPECIAALZAAK HEREN- EN JONGENSKLEDING Hoofdstraat 90 Telefoon 2163 Burgemeester en wethouders van Rhenen brengen ter kennis van belanghebbenden, dat tot uiterlyk 23 maart a.s. gelegenheid bestaat tot het aanmelden van vee ter inscharing op de uiterwaarden bij de stad of te Rem merden en in de Achterbergse Meent. Aanmelding ter secretarie, afdeling algemene zaken, van 9.0012.30 uur door aanvragers persoonlijk. Dekken door stier der gemeente of gebruikmaking van K.I. voor het ingeschaarde vee is verplicht. Het vee moet vrij zijn van tuberculose en zijn ingeënt tegen mond- en klauwzeer, het jongvee ook tegen abortus Bang. De weiionen bedragen 130,voor een koe, 105, voor een vaars en 75,voor een pink. Wordt op de uiterwaarden een week eerder ingeschaard dan in de Meent, dan worden deze bedragen met 10,ver hoogd. Gevraagd: leeftijd 1416 jaar Gegadigden krijgen gratis opleiding aan grafische school te Utrecht. Aanmelden: De populaire plastic verf per kg Supra grondlak per kg 'a Devetaal „Interieur" Fijnste lakverf voor binnen per kg Succes glanslakverf per kg 'a Grondverf per kg a Wonderwit waterverf per kg C Hoofdstraat 41 - Veenendaal Na maanden zorgvuldig inkopen van de meest vooraan staande fabrieken op het gebied van meubelen en woning textiel, zijn wij thans zo ver, dat wij uw woning geheel in de sfeer van deze tijd kunnen inrichten. Onze collectie meubelen, w.o. complete huiskamers, bank stellen en slaapkamers, is de meest uitgebreide en u kunt uw keuze maken uit meer dan honderd kamers. Aan onze woningtextielafdeling is thans ook een verbonden, die de grote collectie vloerbedekking ook in het moderne genre, als colovinyl tegels enz. op de juiste wijze weet te leggen, wat slijtage tegengaat. Laat u eens vrijblijvend door ons voorlichten, en u zult bemerken dat: Plastic waterverfpasta Promur wit en crème per kg 1.15 Kan na droging met zeepsop afgewassen worden. Speciaal voor keukens, w.c.'s en douchecellen; in 10 moderne pastelkleuren in éénmaal gedekt, voldoende voor 10-12 m2 in 1/1 en 1/2 kg bussen. Groene carbolineum Bij 5 kg 2,35; Bij 10 kg per kg 2,40 per kg 2,30 Hoofdstraat 72 Kerkewijk 19 - Telefoon 2261 - Veenendaal Verhuur nieuwe HEBT U BESLOTEN EEN Dan naar het adres met de Hoofdweg 97 - Ederveen - Telefoon 205 GEDIPLOMEERD MOTOR- EN RIJWIEL HANDELAAR Agent van: Gazelle, Batavus en Phoenix rijwielen. Ook voor een bromfiets het ideale adres. Agent van: Gazelle, Batavus, Solex en Sparta bromfietsen. Ook genegen in te ruilen tegen gemakkelijke betalingsvoorwaarden. op donderdag 14 maart 1957 te prompt 9 ure in de zaal bij Pension 't Centrum te Leersum. tegen contante betaling Bij het Egelmeer: 31 kavels gesorteerde lichte en middelzware grove dennen - slieten. Op de Elster berg: 102 kavels gesorteerde lichte tot zware grove dennen slieten en bonestokken. 178 kavels zware grove dennen - slieten, paal- en timmerhout. 12 kavels grove dennen brandhout. Kavellijsten verkrijgbaar bij de boswachter H. J. van Bouwhorst, Koepel, Amerongen. Aanwijzing op maandag 11, dinsdag 12 en woensdag 13 maart telkens om 9 uur en 2 uur per rijwiel van de Koepel. Iedere dag 7.30 uur, zaterdag 7 en 9 uur, zondag 3 en 7.30 uur Van vrijdag tlm. maandag «THE COURT JESTER»; Van dinsdag t/m. donderdag G len n Ford, Edmond O' Brian en Rhonda Fleming in Zoekt U in een film actie? U vindt die in dit sensationele avontuur, en helden en disperado's. jt REGIE NORMAN PANAMA Toegang 14 jaar Plaatsbespreken dagelijks van 1-2 uur aan de kassa, a 10 cent, ook telefonisch: 2376 Rijwielstalling naast het theater. VENDELSEWEG - VEENENDAAL - TEL. 2376

De Vallei | 1957 | | pagina 4