RANG is alleen RANG als er RANG op staat. Tropen adel EDE auto- of motorrijles 0&: A :<s£5 Geef uw vrouw als paasgeschenk een Hippeastrum VOOR DE BOER j VRAAG EN JAANBOD A. C. de Meer begrafenissen Flinke werkster een woning D. v. d. Meijd en TWEE WONINGEN AGENTSCHAPPEN „DE VALLEI" Rock around the clock Het meisje van de rivier Bericht van inzet TE KOOP: Het merk RANG staat duidelijk op iedere Rangrol, alsook op het beschermend omhulsel van ieder Rangetje RANG, een product van de Kingfabrieken J& na De verzorging van kamerplanten Ingekomen en vertrokken Rhenen Amerongen NIEUW! EIS BESLIST NATUUR-MARGARINE HORLOGERIE Voor met auto's zijn wij thans speciaal ingericht A. W. de Haas Mevrouw Ketner U kunt het toch niet af schreeuwen vertegenwoordiger verwarmings- en machinemonteur Bakkenes ci pp zit aar Maison Kramer EEN GROTE WONING REPARATIES KUNSTGEBITTEN Advertenties en abonnementen N.V. Tricotfabriek „Pehavee" Voor de plantenliefhebbers die geïnte resseerd zijn voo het zelf in bloei kwe ken van een elite kamerplant, hebben wij hier een zeer dankbare cultuur, nl. die van de Hippeastrum. Dit bolgewas wordt veelal aangeduid met de foutieve benaming Amaryllis, wij houden ons echter aan de juiste weten schappelijke naam, Hippeastrum. Het is een bolgewas afkomstig uit tro pisch Amerika en kan ieder jaar weer opnieuw in bloei gekweekt worden. Wanneer men zich een dergelijke bol aanschaft, dan moet deze direct in een voedzaam grondmengsel worden opgepot. Een uitstekende voedingsaarde bestaat uit bladgrond vermengd met rotte paar- demest en een weinig rivierzand. De bol wordt in een niet te grote bloempot opge pot en hij mag maar voor een derde in de grond staan, daar anders de schubben ge makkelijk rotten. Na het oppotten zet men de bol goed in het licht en in een verwarmde ruimte; voor een voorspoedige ontwikkeling is het gewenst, dat de temperatuur niet beneden de zestig graden Fahrenheit komt. Bij strenge vorst moet men er dus rekening mee houden, dat de temperatuur in de onmiddellijke omgeving van de ramen aanmerkelijk lager kan zijn dan nood zakelijk is. De eerste tijd zijn wij zuinig met water geven en vooral geven wij steeds water op kamertemperatuur; zet het gietertje dus steeds met water gevuld in de verwarmde kamer. Zodra de bloemknop zich begint te ont wikkelen, hetgeen bewijst dat de bol aan de groei is, geven wij wat meer vocht en wij voeren dit percentage op naarge lang de bloemstengel zich ontwikkelt. Het groeiproces van de bloem duurt ongeveer vier weken; ontplooit zij zich, dan moeten wij haar koeler plaatsen om er lang plezier van te hebben. Is de bloem uitgebloeid, dan snijden wij haar af tot ongeveer vier centimeter boven de bol. De eigenlijke groei van de plant begint nu pas, want de bladeren komen te voor schijn en gaan voedsel vergaren voor de volgende bloei. Het spreekt vanzelf, dat het geven van een juiste verzorging nu zeer belangrijk is, want een goed gevoede bol kan het volgende seizoen een stevige bloemstengel met verscheidene bloemen geven. De plant krijgt nu regelmatig wa ter en ook om de veertien dagen een weinig vloeimest. Ideaal zou het zijn, als wij de bloempot tot even boven de rand geheel in een voedzaam grondmengsel zouden kunnen zetten. Dit is te doen in een grotere bloempot of in een kistje. Sterft de plant af wij zien dit als de bladeren geel worden dan krijgt de bol enkele maanden rust; in december verversen wij de aarde, maar opgepast voor de wortels, want zij mogen niet be schadigd worden. De verdere verzorging hebben wij reeds omschreven. Koopt uitsluitend gezonde bollen bij een bona-fide handelaar, want alleen dan kunnen wij van een Hippeastrum vele jaren genieten. Tuinarchitect STEEDS MEER AMBTENAREN IN ENGELAND Volgens een Engelse insider wenst in Engeland elke hoofdambtenaar aan het hoofd van een zo groot mogelijke afdeling te staan. Hoe meer mensen zo'n ambte naar onder zich heeft, des te belangrijker en des te steviger is zijn positie. De ver schillende departementen veroorzaken voorts wederkerig enorme hoeveelheden werk, door telkens nadere gegevens of statistieken op te eisen, die speciaal uit de algemene statistieken moeten worden gehaald. EEN GROOT MAN LEOPOLD STOKOWSKI De bekende dirigent Leopold Stokowski wordt 18 april 70 jaar. Stokowski werd te Londen geboren. Zijn vader was een Pool, zijn moeder een Ierse. Hij begon te Londen zijn muzikale loopbaan als organist. Ook in New York was hij dit, voor hij in 1909 dirigent van het orkest van Cincinnatti werd. In 1912 kreeg hij de leiding van het symphonie- orkest van Philadelphia, dat hij, dank zij zijn grote vaardigheid als orkestleider en zijn ongelooflijk gevoel voor klanken op het allereerste plan bracht. Ingekomen: H. W. Velnaar van Rijssen naar Fred. v. d. Paltshof 32; J. de Kat van Valburg naar Nieuwe Veenendaalse- weg 51; P. v. d. Bijl (gez.) van Leerdam naar Bruine Engseweg 18; M. C. Cromp- boets, g.m. J. J. Jeucken, van Venlo naar Eikenlaan 431; W. J. Wouters van Am sterdam naar Utrechtsestraatweg 107; J. J. P. C. v. Kuijk (gez.) van Veenendaal naar Kerkewijk 58; R. Rodenboog van Amsterdam naar Veenendaalsestraatweg 50; A. Horstman van Epe naar Utrechtse straatweg 3; P. G. Reynaert van Alphen a.d. Rijn naar Prunuslaan 63; M. ter Ma ten van Ede naar Franseweg 108; A. C. Voeten, g.m. J. B. v. d. Horst van Ermelo naar Molenstraat 28. Vertrokken: M. L. Zsiros van Utrecht sestraatweg 218 naar Amsterdam; J. Hil- bert (gez.) van Emmalaan 16 naar Vee nendaal; M. Jacobsen, w.v. G. J. Hilbert, van Emmalaan 16 naar Veenendaal; H. v. d. Burgh van Verl. Acacialaan 27 naar Haarlem; H. N. van den Heuvel van Rijksstraatweg 54 naar Veenendaal. Ingekomen: N. Klokké, e.v. H. Lam- mers, v. Vlissingen naar Kon. Juliana- laan 15; H. C. v. d. Jagt, v. Oosterhout naar Kon Julianalaan 13; J. Dingemanse v. Driebergen-Rijssenburg in Kon. Julia nalaan 19; H. v. Vught v. Doom in Kon. Julianalaan 17. Vertrokken: W. E. Hatten e.v. J. G. Borgesius, v. Burg. v. d. Boschstraat 8 naar Meeden; A. Vonk van Overstraat 33 naar Den Helder. INTERKERKELIJKE PAASWIJDINGDIENST Op zondagmargen 21 april, 8 uur pre cies, wordt op het marktplein te Ede weer de traditionele paaswijding gehou den. Leden van „De Harmonie" en van verschillende kerkkoren verlenen hun medewerking. De heer Prins zal de sa menzang leiden. De opening en sluiting van de dienst geschiedt door het Leger des Heils, ds. J. Fokkema en ds. B. Slingenberg zullen een korte toespraak houden. Na afloop wordt een collecte gehouden waarvan de opbrengst dient ter finan ciering van de activiteiten van*het inter kerkelijk comité, dat deze diensten ver zorgd. VERGADERING ARJOS De a.r. jongerenclub ARJOS vergadert op woensdag 17 april, 's avonds 8 uur, ten huize van de heer T. Borren, Meulunter- seweg 10 te Lunteren. Men zal deze avond het onderwerp „Bezitsspreiding" bespre ken. Omdat de Edese afdeling van de ARJOS ook in Lunteren enkele leden heeft wordt deze bijeenkomst ditmaal in Lunteren gehouden. Men vertrekt 's avonds om 7.15 uur uit Ede. Punt van verzameling Mo lenstraat 59. DE BOER IN DE NEDERLANDSE SCHILDERKUNST Van 13 tot en met 22 april wordt in de hall van het Edese raadhuis een expositie gehouden onder het motto „De boer in de Nederlandse schilderkunst 15501900. De tentoonstelling omvat schilderstukken van David Teniers, Jan Brueghel, de oude, Jan van Goyen, Aert van der Neer, Adriaen van Ostade. Salomon van Ruys- dael, Anton Mauve, Vincent van Gogh en vele andere meesters, alsmede enkele voorwerpen, afgestaan door het Neder lands Openluchtmuseum te Arnhem. Zaterdag 13 april, des middags drie uur, wordt de tentoonstelling geopend door mr. N. Hendrik Muller, griffier van de provinciale Staten van Gelderland. De expositie is elke werkdag geopend van 2 tot 5 en van 7 tot 9 uur, op tweede paasdag alleen van 2 tot 5 uur. CHR. TAMBOER- EN PIJPERSKORPS „IRENE" Het bestuur van het chr. tamboer- en pijperskorps „Irene" vestigt er de aan dacht op, dat door aanschaffing van nieuwe instrumenten weer nieuwe leden kunnen worden aangenomen. Ook jon gens en meisjes van 10 jaar zijn van harte welkom om opgeleid te worden voor het jeugdkorps. Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij de heren Scherrenburg, Talmalaan 47, Jansen, Begonialaan 38, Ede-west en 's woensdagsavonds om 7 uur aan het ge bouw van de speeltuinvereniging Ede- West aan de Bremlaan. BEDOUINEN, VIJANDEN VAN DE MODERNE LANDBOUW In tal van streken van Noord-Afrika hebben de Bedouinen de landbouwbe drijven met moderne machines ertoe ge dwongen deze machines stil te leggen, om de inboorlingen opdracht te geven, met de ouderwetse gereedschappen, zoals sikkels, de tarwe- en gerstoogst binnen te halen. Ook verscheidene industriëlen hebben hun toevlucht tot de ouderwetse metho des moeten nemen. Het rendement van hun beleggingen werd daardoor praktisch nihil. De werkloosheid is echter van dien aard, dat deze maatregelen niet meer zijn dan een minieme verlichting van de slechte economische toestand. LAND MET ZONNESCHIJN Het is zeer waarschijnlijk, dat men in Alaska tal van rustoorden en sanatoria zal bouwen, zodra het vliegwezen meer economisch werkende vliegtuigen afle vert. Dan zou het ook lonend worden, een vakantie van een kleine drie weken op Alaska door te brengen. Er zijn daar nl. maanden, die absoluut zekerheid bie den, dat men er per etmaal een minimum van acht uur zonneschijn heeft. De dagen zijn er des zomers dan ook ruim twintig uur lang. Er zijn overigens tal van noordelijke streken, waar het met de zonneschijn erg meevalt. Lapland heeft bij voorbeeld ge durende de zomer meer zonneschijn dan het onvolprezen eiland Madeira. EERSTE ZORGEN BIJ DE OPFOK VAN KUIKENS Voor de kuikenbroeder is de drukste tijd aangebroken, en dagelijks wordt een groot aantal eendagskuikens bij de pluimveehouders afgeleverd. De kuiken broeder bezorgt zijn kuikens liefst zelf, want maar al te dikwijls zijn de pluim veehouders op de komst van de kuikens onvoldoende voorbereid. Hoe vaak gebeurt het zelfs niet, dat de oude kippen nog huizen in het hok waar de kuikens in moeten worden opge fokt. Of is het hok nog maar pas leeg ge komen, nog niet schoongemaakt en in gereedheid gebracht voor de opfok. De kuikenbroeder komt dus nog al eens voor rare situaties te staan. Zijn komst, alhoe wel aangekondigd, veroorzaakt een pa niek en in allerijl moet voor de kuikens een onderdak worden gevonden. Zijn hulp komt dan als regel goed van pas. Gelukkig is het lang niet overal zo. Meestal zal het opfokhok wel gereed zijn, aldus ir. P. J. v. d. Bremer, rijks- pluimveeteeltconsulent voor Noord-Bra bant in een onlangs gehouden praatje over de radio. Een goede pluimveehouder zal bij aan komst van de kuikens in dozen eerst de diertjes eens goed bekijken. Goede kui kens hebben mooi dons en de gele kleur van de pootjes is een kenmerk van een gezond kuiken. Plaats de kuikens onder de kunstmoe der, b.v. de electrische kunstmoeder. Op de bodem van het hok ligt een dikke laag strooisel (mengsel van turfstrooisel, stro- haksel en houtkrullen). De kunstmoeder heeft al enige uren gebrand, zodat het strooisel droog en warm is. De tempe ratuur mag niet te koud of te warm zijn. Men merkt het gauw genoeg aan de kui kens. Dringen ze tegen elkaar op of staan ze te piepen, dan is er iets mis. Van groot belang ter voorkoming van longontsteking is, dat er geen tocht komt. Toch is gemakkelijk te voorkomen door het aanbrengen van een kartonrand rond de kunstmoeder. Natuurlek moet er drinkwater zijn in speciale drinkbakjes voor jonge kuikens; lauw, vers drink water. De kuikentjes beginnen al direkt rond te trippelen op zoek naar voedsel. Men strooie daarom wat fijn, licht verteerbaar kuikenzaad of havermout op een stuk pa pier. Ook de voerbakjes moeten gevuld zijn. Opfokvoer geve men pas de tweede dag. Bij goede verzorging zullen de kuikens voorspoedig opgroeien en is men straks verzekerd van een goed toom prima leg- sters. HET VOEREN VRAAGT AL UW AANDACHT Let op de kleintjes De laatste loodjes wegen het zwaarst Dat geldt ook in de rundveestal en wel in het bijzonder na een min of meer mis lukt oogstjaar. Het komt nu op de klein tjes aan. Betekent in een normaal jaar een ondoelmatige voeding reeds een ver hoging van de kostprijs van de melk, in het bijzonder geldt dat wel als het weer in de zomer heeft tegengewerkt. Bent u in het begin wat te royaal, dan moet u aan het eind van de staltyd aankopen en dat is duur, veel te duur in de meeste ge vallen. Vele boeren hebben in het begin van de winter een voederplan gemaakt, dan wel laten maken. Kan ieder eerlijk zeggen zich ook aan de aanwijzingen te hebben gehouden, zo vraagt de rijksconsulent voor de veevoeding voor de radio. Hebt u werkelijk wel eens in de veertien dagen enkele rantsoenen gewogen Maar beter ten halve gekeerd, dan ten hele gedwaald. Wanneer u nu extra aandacht aan een rationele voeding gaat schenken, betreft dit in elk geval het duurste deel van de winter. In de praktijk nemen we vaak waar, dat de droogstaande of bgna droogstaan de koeien het te best hebben, en de pas- gekalfde en vooral niet te vergeten de jonge melkkoeien het dan met veel te weinig moeten stellen. In totaal kunt u dan wel voldoende voer hebben verstrekt, maar de verdeling was niet juist. En op die verdeling reageert de kostprijs van de melk nog meer dan op de rest. 95 ct per advertentie J t.m. 10 woorden, elk t woord meer 7 cent Te koop een goed werkende handnaaimachine met kast. Merk Pfaff. 55,Brieven onder nr. 3200 aan het bur. van dit blad. Te koop 300 hennen, wit x hamps, 8 weken oud. Dijk- straat 73, Veenendaal. Te koop Gazelle bromfiets met J.L.O. motor. Dijkstr. 73, Veenendaal. fc. Aangeb. scooter 700,Te bezichtigen tot zaterdag 2 uur. Dr. Slot. de Bruïnestr. 8 I. Veenendaal. Te koop drachtige zeug. 2e worp. Bijna uitgeteld. R. Drost, Groeperweg 2, Over- berg. Te koop 260 hennen, 7 we ken oud, bij P. Tollenaar, Schoolweg 5, Eist. Meijer's Kledingmag. „De Driehoek", te Rhenen vraagt verkoopster. Enige mudden prima eet- aardappelen te koop. G. J. Hootsen, Middelbuurtseweg 36, Veenendaal. Te koop HMW bromfiets, Spoorlaan 73, Veenendaal. Ter overname gevraagd op vouwbaar wandelwagentje, met goede vering, dus geen nieuw model. Bloemink. Markt, Veenendaal. Te koop wegens vertrek beste drachtige zeug. Bijna uitgeteld. Engweg 26, Eist. Te koop kinderwagen. Kleur blauw, half hoog model. Goed onderh. J. Gaasbeek, Achterkerkstraat 61, Vee nendaal. Gevr. enkele nette Ijsven ters, voor goede standplaat sen (verpakt ijs). Aanmelden D. Slok, Rijksstraatweg 107. Eist (U.). Woonhuis te koop. Leeg te aanvaarden. Te bevr. Prins Bernhardlaan 35, Veenend. Te koop 3 motorwielen, 19 inch, m. banden 40,een leren jas, flinke maat 70,- en een gordel 12.50. Patr.- laan 124. Veenendaal. Te koop motor-overall, 2 helmen, 2 gordels en meis- jesfiets. M. Rijkse, Toren straat 12, Rhenen, tel. 612. Te koop 1000 hennen, R. x H., 8 weken, ook in gedeel ten. G. van Dijk, Nieuwew. 70, Venendaal. Te koop z.g.a.n. half engelse kinderwagen. Eikenlaan 47, Rhenen. Te koop goed stierkalf, ge schikt voor de mesterij. Bij Wed. M. van de Brink, Cu- neraweg 274, Achterberg. Leerjongen gevr. ca. 16 jr., voor fabr. van plastic-art. Aanmelden na 6 uur, Pru nuslaan 69, Rhenen. Bonenhout en bonenstaken en erwtenhout te koop bij C. D. van Essen, Jac. van Ruijsdaelstraat 1, Veenend. Te koop 2 club-fauteuils. Kastanjelaan 18, Veenend. Te koop broedeieren van goudfazanten. Tevens te koop twee span goudfazan ten, broed 1956. Te bevra gen Panhuis 6, Veenendaal. Te koop i.g.st.z. bromfiets, merk BOY, plus bromfiets- jas. Gortstraat 24, Veenend. Te koop Engelse kinderwa gen. Mr. Heemskerkstraat 37, Veenendaal. Aangeb. zit-slaapkamer op goede stand. Warm en koud water. Liefst dame. Brieven onder nr. 3302 aan het bur. van dit blad. Te koop een in prima staat zijnde Royal-Enfield, spot prijs. Groenelaan 55, Vee nendaal. Te koop 4000 kg geperst rog- gestro. Tevens prima aard appelen (noordelingen). Wed. J. van Ginkel, Ruise- veen 2, Veenendaal. Te koop een Engelse kin derwagen (Hoog model). Adres Mr. Heemskerkstraat 56, Veenendaal. Volkswagen de Luxe te koop aanaangeboden. Bouwj. '55, in prima staat. Prijs 3250,-. Van Leijen, Parallelweg 125, tel. 2761, Veenendaal. Te koop een partij riet. Te bevragen Valleistraat 118. Veenendaal. Apenbare bal-avond in „De Samenwerking", zaterdag 13 april. Aanvang 7.30 uur. Voor een püP naar Van (Valsem, sigarenmag., Ach terkerkstraat 26, Veenend. Te koop meisjesfiets, voor meisje van 10 12 jaar. Te bezichtigen vrijdagavond na 5 uur en zaterdag na 1 uur. Boslaan 46, Veenendaal. Gevr. zit-slaapkamer door nette alleenst. weduwe. Br. aan het agentschap van „De Vallei" te Achterberg. Privé- en clubles: Jive, Rock and roll, Rumba. Dansschool Wlm Spaan. Rhenen. Te koop prachtige Duitse Herder. Goed waaks. Brie ven onder nr. 3303 aan het bur. v. d. blad. Te koop grote tafel, een ko zijn en een raam. Gortstraat 65, Veenendaal. Gevraagd voor winkelbedr. nette werkster, voor 2 dagen per week. Fa. L. Heij. Hoofdstraat 45, Veenendaal. Te koop 100 7-weekse hen nen. W. x R. Buurtlaan-Oost 67, Geld. Veenendaal. Te koop aangeboden i.g.st.z. rubber vloerbedekking, groen gemarmerd, oppervl. 3.50 x 4 m. Hoofdstraat 97, Veenendaal. Gevraagd een broedse kriel kip of ander klein soort. Tegen vergoeding. Mevrouw Van Leeuwen, Kerkewijk 59, Veenendaal. Te koop 5 beste biggen bij J. C. Herikhuizen, Rens- woudseweg 13A, 't Dijkje, Ederveen. Te koop, voor elk aanneme lijk bod een in goede staat verkerende Matchless, 350 cc. (voor en achter telesc.- vering). Dorpsstr. 109, Rens woude. Te koop een piano, 400, J. Hovestad, Herenstraat 99, Rhenen, tel. K 8376-305. Te koop bromfiets (Berini). Valleistraat 156, Veenend. Te koop pracht N.S.U., 98 cc. Liefst in ruil voor brom fiets. Nieuwe Veenend.weg 151, Rhenen. Te koop kinderwagen in pr staat, half Engels. Wester singel 31 I, Veenendaal. Nieuw! Siliconen-boenwas, vocht-, stof- en vlekwerend. Bloemink, drogisterij-optiek, t.o. Markt, Veenendaal. Te koop nog enige ingeno men Philips radio's, als nieuw, spotkoopje. Heems kerkstraat 20, Veenendaal. Pas als u Durablé plastic zolen kent, weet u wat voor delig kopen is. Voor dames, heren en kinderen .R. Val kenburg zn., Gortstraat 38 en Emmalaan 39. Veenend. Te koop Kaptein-bromfiets met autom. koppeling en te lescoop, i.g.st. Tevens radio toestel met pick-up. Kas tanjelaan 23. Veenendaal. irnrr-mm Overbrug die voorjaarsmoeheid, die het gevolg is van gebrek aan natuurlijke voeding en vitamines. Juist NU is de natuurlijke voedselrijkdom van de natüür- margarine TROPENADEL onontbeerlijk. Neem ZELF de proef. Uw proeven wordt smullen. Uw smullen gezondheid Neem niet langer met minder genoegen, nu er natuur- margarine is. TiOPENADEl IS HET NIEUWSTE NATUUR-PRODUCT VAN OE WEESPERKIUIT FABRIEK TE WEESP Hoogstraat 8 - Telefoon 319 Veenennaal Moderne lgkauto en nieuwe 6-8 pers. auto's disponibel N.V. v/ta Fa. Wed. gevraagd voor zaterdags. Zich aan te melden Huize Remmerstein. Oude Veensche Grintweg 15, Rhenen Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk naar J. Kool, Holleweg D 120, Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuis bezorgd. Voor een goed „Anker" hor loge naar J. Middelhoven, Valleistraat 59, enwij geven bij aankoop van een nieuw horloge 15,voor uw oude horloge retour. Dinsdags en zaterdags op de markt aanwezig. U.S.A. legerkleding, schoe nen, truien, regenkleding, leren dames en herenjassen en vesten. Vos bij de boter- fabriek, Renswoude. Tel. K 8387-307. In- en verkoop van nieuwe en gebruikte meubelen. Bedden, ledikanten, dres soirs, kasten, tafels enz. Vos bij boterfabriek, Renswoude tel. K 8387-307. Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde was machines, gloednieuw met garantie 125,en 145, Ook centrifuges en stofzui gers. Vraagt demonstratie Postbus 24, Zwijndrecht. Als uw schoenen konden spreken, zouden ze om de reparatie van Blankesteijn smeken. Tevens eerste Vee- nendaalse vergrootinrichting onder volle garantie. Eerste klas machinaal schoenrepa ratiebedrijf. D. Blankesteijn Zonen, Helling 14, Vee nendaal. Hoortoestellen, Philips Au- dium, Batterijen, Melis Op tiek. Hoofdstraat 51. Telef 3184, Veenendaal. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt, Dennenlaan 38, tel. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81 Tel. 2691. Alles gratis thuisbezorgd. Vanaf heden vis verkrijgb. Scheveningse Vishandel, C. Roozendaal, Gortstraat 28, Veenendaal. Voor banke zoute vis naar Gortstraat 28, Scheveningse Vishandel, Corn. Roozen daal, Gortstraat 28, Veenen daal. Brilmonturen in iedere kl. en vorm. Ook de nieuwste modellen. Opticiën Bloe- mink, t.o. de Markt, Vee nendaal, tel. 2764. Te koop accordeons, nieuwe en tweede-handse. Tweede Achterkerkstr. 4, Veenend. Verhuur van tenten en luchtbedden. Bespreek tij dig. Leder- en sportmaga- zijn „Albers", Hoofdstr. 15, Veenendaal. Erkend bonds- tentenverhuurder ANWB. Dames! Een mooie nieuwe hoed? Kom dan naar Bou- man toe. U vindt bij ons aparte modellen. Ook voor verander- of vervormwerk is dit uw adres. Bouman, Emmalaan 27, Veenendaal. Gediplomeerd modiste. Elektrische wasmachines te huur, per uur en per dag. Wij hebben wasmachines v.a. 166,50. Ook nog nieuwe wasmachines, iets bescha digd van 200,nu voor 150,—. N. van Ek, Prins Bernhardlaan 1, telef. 2533, Veenendaal. Moeilijkheden met was dro gen? Wij verhuren wasaro- gers (Centrifuge) per uur en per halve dag. Strijk-droog. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1, tel. 2533, Veenendaal. Wij maken golfsnede in uw oude tafelmessen 0,25 per stuk. Grotere messen naar verhouding duurder. Binnen 24 uur klaar. Fr. Diepeveen, Hoofdstraat 29. Veenendaal. Wanneer u de goede hoe danigheden van uw arti kelen onder de aandacht van het kopend publiek wilt brengen. Daarvoor staat ,De Vallei' te uwer beschikking. Dit nieuwsblad wordt, doordat het plaatselijk en regionaal nieuws brengt, niet ge lezen, maar „gespeld" van A tot Z. In die sfeer genieten ook uw adverten- langstelling. De resultaten bewijzen dat. Adverteert dus in De Vallei. Het blad met verreweg de grootste oplaag voor de omgeving. Het blad dat vrijwel huis- aan-huis haar abonné's heeft. WELKE ZAKENMAN kan een net en ont wikkeld persoon plaatsen als of om voor hem diverse markten te bezoeken. Voorzien van goede getuig schriften, referenties en rijbewijs. Indien gewenst, borgstelling aanwezig. Brieven onder nr. 3299 aan het bureau van dit blad. BIEDT ZICH AAN: met alle systemen op de hoogte. Zag zich gaarne geplaatst als onderhoudsmonteur in een der fabrieken in Veenendaal. Br. onder nr. 3298 a. h. bureau v. d. blad TE KOOP in Veenendaal-Zuid, bevat tende: 2 kamers, gang, kel derkast, 2 slaapkamers, overloop, vliering, keuken, bijkeuken en schuur. Te bevragen: Makelaarskantoor VERMEULEN Mr. Heemskerkstraat 9, tel. 2252, Veenendaal Uw adres voor: Erkend en gedipl. instructeur Rijksweg 47 - EDE Tel. 0 8387-332 GAAT U TROUWEN? EEN MODERN COSTUUM hangt al voor U klaar. Wij verhuren deze met alle toebehoren. Komt U vooral tijdig even passen en be spreken! Keurig verzorgd wordt alles een dag voor Uw trouwen thuis gebracht en na Uw trouwdag weer bij U opgehaald. Hoofdstraat 46 Tel. 2639 VEENENDAAL Bewaar dit adres. U kunt het binnenkort nodig hebben. ALLEEN DEZE WEEK van vrijdag 12 april t/m donderdag 18 april onze bekende f 1per stuk. Het kwaliteitshuis: Banketbakkerij en Automatiekhal Kerkewijk 15 VEENENDAAL Telefoon 2365 TE KOOP in Veenendaal-Noord, be vattende kamer en suite, vestibule, 3 slaapkamers, overloop, vliering, kelder, w.c., tochtportaal, stenen schuur en houten kippen hok. In ongev. oktober leeg te aanvaarden. Te bevragen: Makelaarskantoor VERMEULEN Mr. Heemskerkstraat 9, tel. 2252, Veenendaal TE KOOP in de Sav. Lohmanstraat. bevattende: voorkamer, ka mer, keuken, w.c., kelder, 3 slaapkamers en vliering. Niet leeg te aanvaarden. Te bevragen: Makelaarskantoor VERMEULEN Mr. Heemskerkstraat 9. tel. 2252. Veenendaal Sneller, beter en goedkoper! ACHTERBERG Pr. Bernh.laan 317, Vdaal kunnen worden opgegeven bg de onderstaande adressen: RHENEN: Boekhandel C. Waiboer, Herenstraat, telefoon 478. Recl.bur. J. Baars, Fred. v. d. Paltshof, telef. 377, W. van Noort, Roghairweg 10 SCHERPENZEEL: Sigarenmagazijn W. Pol, Dorpsstraat 151 EDERVEEN: M. G. Donkelaar, Hoofdweg 104a, telefoon 301 RENSWOUDE: J. Stoer, Taets van Amerongen weg 63, telefoon 397, en G. Barten, Barneveldsestraat 33 ELST: F. Roks, Houweg 28. Joh. van Kooten, Rijksstraatweg 233, tel. 204, en bij Van Viegen, Rijksstraatweg 37 ACHTERBERG: R. Rijkse, Dijk 8 AMERONGEN: Boekhandel Visser, Overstraat B 354, telefoon 386 OVERBERG: H. van de Brandhof, Haarweg 6 WOUDENBERG: H. A. G. Bijker, Stationsweg 144, telefoon 310 VEENENDAAL: bij het hulppostkantoor en sigarenmagazijn „Zuid", Dr. Slotemaker de Bruïneplein, telefoon 2613 Sigarenmagazijn „De Vallei", P. van Barneveld, Prins Bernhard laan 199, telefoon 2983 Sigarenmagazijn Jac. Budding, Nieuweweg 66 En bij de bezorgers van „De Vallei" BIO „EIGEN GEBOUW" - RHENEN Zaterdag, 13 april, 7.30 uur en zondagmiddag, 14 april, 3 uur BILL HALEY AND HIS COMETS IN De film, die de jeugd in sensatie brengt! Zondag, 14 april, 7.30 uur en maandag, 15 april, 7.30 uur SOPHIA LOREN, IN Een prachtige kleurenfilm met een geladen atmosfeer Middagprijzen: 0,60 0,80 ƒ1,— en 1,25 Avondprijzen: 0,80 1,1,25 en 1,50 Notaris D. H. C. Neervoort te Ede bericht dat het herenhuis, waarin een pensionbedrijf wordt uit geoefend, aan de Nieuweweg 42 te Veenendaal, groot ongeveer 4.20 are, voorzien van centrale verwarming, is ingezet op 22.500. De toeslag blijft bepaald op woensdag 17 april 1957, in hotel „De Klomp" aan de Rijksweg te De Klomp, des namiddags om 14 uur. vraagt: -a-» rm o i g t f i* bekend met werkzaamheden II d cl 1 9 I C I aan Kettelmachine Hoog loon - prettige omgeving Eventuele reiskosten worden vergoed i Ik ¥1 ft 11 «3 voor diverse J O werkzaamheden Leeftijd 15-17 jaar Aanmelden: Vijgendam 13 te Veenendaal ROYAAL GEBOUWD ALLEEN STAAND BURGERWOONHUIS met grote tuin en ruimte voor schuur en garages. Gelders Veenendaal13.000, EEN BURGERWOONHUIS (Contingent woningen) vooraan de Dijkstr. 11.000, EEN ARBEIDERSWONING eind van een blok. Stichts Veenendaal 3.000, Hypotheek beschikbaar. Te bevragen: Makelaars kantoor Brouwer, Kanaalweg 2, Veenendaal, tel. 2918

De Vallei | 1957 | | pagina 4