een huis 2 woningen de heiden Adverteren is verkopen r VRAAG EN AANBOD vraagt een verkoopster Tevens een flinke jongen Juist voor de Pinksteren rij A. LOEF VOOR DE FEESTDAGEN Van Soest BIO „EIGEN GEBOUW" E Eleganter en TWEEDE BLAD DE VALLEI VRIJDAG 7 JUNI 1957 No. 45 DIVERSEN Ouwehands Dierenpark vrouwelijk- en mannelijk- personeel Hein van Schuppen Gemeente Rhenen leerling-ambtenaar EEN DAGMEISJE Bloeiende salvia's, petunia's, afrikanen enz. Zaaiplanten: asters, zinia's en afrikanen. dienstmeisje Rhenen „De laatste der Sioux" Het teken van A C als waaghalzen Mits U dat doet In DE VALLEI LEDEREN kleding V Sterker K Soepeler L Goedkoper SNATAGER ADVERTEREN Hooigras - Verkoping 95 ct. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Te koop gevraagd jongens fiets, leeftijd 8 tot 12 jaar. C. Wisselo, Vendelseweg 89 Veenendaal. Te koop zomermantel z.g.a.n. maat 46, Emmalaan 24, Vee nendaal. Te koop 2 meisjesfietsen en een jongensfiets, 7-11 jaar. Dijkstraat 12, Veenendaal Wie helpt jong echtpaar m. 1 kind aan een gedeelte van een woning met kookgele genheid in Veenendaal of omstreken. Br. onder nr. 3370 aan het bur. van dit blad. Te koop sterke jongensfiets, 8-12 jaar. ƒ22,50 Gerard Doustraat 30, Veenendaal. Te koop damesfiets. Te bevr. Franseweg 5, Eist (U.) Flinke werkster gevraagd v. 1 2 maal per week. P. J. Schoemaker, Hoofdstraat 47, Veenendaal. Aangeboden partij gebruikte planken, geploegd. Met raam en deur. Adr. van Ostade- laan 27, Veenendaal. Op 2e Pinksterdag alle soor ten vis verkrijgbaar op de Vendelseweg bij de Oranje straat. Ook nieuwe haring en gerookte paling. Te koop aangeboden dames- rijwiel en g.o.h. kinderwagen Pr. Bernhardlaan 74, Vee nendaal. Te koop prima jongensfiets, als nieuw, van 11 tot 16 jaar. Brinkersteeg 4, Veenendaal. Te koop prima „Boy" brom fiets met Zündapp-motor. 2 versn. voor- en achter teles coopvering. Julianastraat 27, Veenendaal. Gevraagd 2 nette meisjes v. plm. 18 jaar, voor inpakwerk enz. Br. onder nr. 3371 aan het bur. van dit blad. Gevraagd werkster voor 1 2 dagen p. week. Rijksstraat weg 103, Eist. Te koop aangeboden volks wagen, bestel, bj. mrt 1955. Inlichtingen tel. K 8385-2839 In prima staat. Te koop 250 hennen, 12 w. W.L. en Ch. x H. Valleistr. 105, tel. 2181, Veenendaal. Te koop of te ruil motor, C.Z., 150 c.c. bj. 1951 en een windscherm en valhelm. Te gen elk aannemelijk bod. 's Avonds na 6 uur en ook 2e Pinksterdag. Cederlaan 6, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. kinderwagen bij J. van Dijk, Rijksstraat weg 241, Eist (U.) Te koop jonge hennen WxH en W x R, 6 12 weken oud. Prima gezond. J. Veldhuizen, Beek 2, Renswoude. Te koop tropisch aquarium, tegen elk aannemelijk bod. H. Kramer, Esdoornlaan 30, Rhenen. Te koop één stationcar, merk „Minor" en een Oud Hol lands buffet bij Heijkamp, Jeugdherberg „De Eikel kamp", Eist (U.) Verloren leren kaphand- schoen. Tegen beloning terug te bezorgen Engweg 26, Eist. Te koop circa 1000 roeden hooigras, 2 p.c. S. A. Wijk- niet, Bosweg 3, Eist (U.) Te koop witte fornuiskachel, trouwjapon, maat 42, compl. en een 1 pers. Engels ledi kant. Eventueel te ruilen v. 2-pers. ledikant. Boslaan 55, Veenendaal. Te koop 160 roeden prima hooigras. Te bevragen Pan huis 61, Veenendaal. Aangeboden vrije zit-slaap- kamer met volledige kost v. dame die hiervoor in ruil, samen met alleenw. gezonde oude dame de huish. wil ver zorgen. 's Middags vrij. Aan melden Bergweg 1, Veenen daal. Te koop pracht tomatenplan ten, asters, zinia's, bloeiende petunia's enz. Kwekerij A. Loef, nabij Postkantoor, Vee nendaal. Tel. 2672. Doorlo pend geopend. Geef vader ook eens wat, maar dan wat goeds en koop een goed „Anker" horloge. Wij hebben ruime keuze te gen de laagste prijzen, dit doordat wij zelf importeren. Het beste slaagt men bij J. Middelhoven, Valleistraat 59 Tel. 2137. Dinsdags en zater dags op de markt aanwezig. Te koop aangeboden 2 goed onderhouden en in zeer goe de staat- zijnde midden standswoningen, gelegen aan de Emmalaan. Te bevragen Bergweg 1, Veenendaal. Vakantiegangers: Een frisse slaapk. m. str. water. Voor 1 echtpaar of 2 vriendinnen of 2 vrienden, met morgen- ontbijt, aangeboden. In bos en heide bij particulier in Zuid-Limburg. Adres: A. v. Veenendaal, Kleikoelerweg 12, Nieuwenhagen (L.). 16 Juni Vaderdag, vader zegt, vol verwachting kijk ik uit, naar een rijke sigarenbuit. Sigarenmag. „De Gezonken Hoek", W. van Essen, Ceder laan 2 Veenendaal. Voor Vaderdag een prachti ge „Philipshave" is een wel kom geschenk. Fa. J. Middel hoven, Valleistraat 59, Tel. 2137. Gratis 5 dagen op proef. Te koop jonge hennen, 7 we ken oud, WxH. Munniken- weg 40, Veenendaal. Te koop jonge hennen, 7 w. oud, WxH. Parallelweg 87, Veenendaal. Voor Vaderdag een luxe Re mington droogscheerapparaat met 20,- voor uw oude ap paraat retour. Gem. bet. con dities. Fa. J. Middelhoven, Valleistr. 59. Tel. 2137. Gratis 5 dagen op proef. Aankomend naaister zoekt werk voor de middaguren bij naaister of kleermaker. Br. onder nr. 3372 aan het bur. van dit blad. Komt u voor 16 juni, Vader dag, eens even bij ons kijken U zult vast slagen voor een welkom cadeau. Wij zijn rijk gesorteerd in rookart. asbak ken, pijpen enz. Ook mis kleur-sigaren zijn bij ons verkrijgbaar. Sigarenmaga zijn „Zuid" Dr. Slotem. de Bruïneplein, Veenendaal. Te huur aangeboden keurig gemeubileerde zit- en slaap kamer. Op nette stand. Br. onder nr. 3373 aan het bur. van dit blad. Te koop 120 prachtige hen nen, WxH. 9 weken oud. Achterkerkstraat 43, Veenen daal. Te koop witte bruidsjapon, maat 38-40. Br. onder nr. 3374 aan het bur. van dit blad. Motor- en bromfietskleding, leren dames- en herenjassen, vesten, U.S.A. legerkleding, truien, schoenen enz. Vos, bij de boterfabriek, Renswoude. Net meisje, 19 jaar zoekt een betrekking, liefst in gezin m. kinderen. Brieven onder nr. 3375 aan het bur. v. dit blad. Wettelijke aansprakelijkheids verzekering sluit u met soli de dekking bij h. Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw. 2, Veenendaal, tel. 2918. Meisje 18 jaar zoekt leuke vriendin uit Rhenen of om geving. Br. letter T. Boekh. Waiboer, Rhenen. Financiëringen van: auto's, motoren, bromfietsen, machi nes enz. verzorgt Voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw. 2, Veenendaal, tel. 2918. Zoek geraakt groene autoped met zitje. Tegen beloning terug te bezorgen, bij Jon kers, Adr. van Ostadelaan 31 Veenendaal. Te koop aangeboden dames fiets, met lamp. In prima staat. Prijs 25,- Te bevr. Dr. Slot. de Bruïneplein 12, Veenendaal. Hoortoestellen, Philips Au- dium, Batterijen, Melis Op tiek, Hoofdstraat 51, Telef. 3184, Veenendaal. Te koop accordeons, nieuwe en tweedehands. Tweede Achterkerkstraat 4, Veenen daal. Voor E. M. Jaarsma olie haarden naar Geha v. Leeu wen, Hoogstraat 7, Veenen daal. Tel. K 8385-2414. Voor service K 8385-2361. Voor Becht en Dyserinck oliehaarden naar Geha van Leeuwen, Hoogstraat 7, Vee nendaal, Tel. K 8385-2414. Voor Service K 8385-2361. Voor NOBEL oliehaarden naar Geha van Leeuwen, Hoogstraat 7, Veenendaal. Tel. K 8385-2414. Voor ser vice K 8385-2361. Voor levering van olie voor oliehaarden is uw adres: J. Henken, Koninginnelaan 27, Veenendaal. Tel. K 8385-2361. Deskundig op het gebied van oliehaarden, dus voor 100 */o service en bediening. Zit u met verwarmingsmoei lijkheden? Vraagt u dan eerst bij ons aan. Wij zijn specialist in oliehaarden Geha van Leeuwen, Veenen daal. Hoogstraat 7, Telefoon K 8385-2414. Rijwielen te huur, per uur, per dag, per week en per maand. Rijwielstalling „De Klomp", tel. 241, De Klomp. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt, Dennenlaan 38, tel. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81 Tel. 2691. Alles gratis thuisbezorgd. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg D 120, Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuis bezorgd. Voor een pijp naar Van Wal- sem, sigarenmag. Achter- kerkstraat 26, Veenendaal. Doe uw voordeel met deze tijdelijke aanbieding. Licht beschadigde radio- en tele visietoestellen voor extra la ge prijzen. Schrijft direct. Postbus 160, Arnhem. Te koop sportrijwielen, ant. kleur, van 200.- iets be schadigd nu 150.- N. van Ek, Prins Bernhardlaan 1, Veenendaal, tel. 2533 Verhuur van tenten en luchtbedden. Bespreek tij dig. Leder- en sportmaga- zijn „Albers", Hoofdstr. 15, Veenendaal. Erkend bonds- tentenverhuurder ANWB. Als uw schoenen konden spreken, zouden ze om de reparatie van Blankesteijn smeken. Tevens eerste Vee- nendaalse vergrootinrichting onder volle garantie. Eerste klas machinaal schoenrepa ratiebedrijf. D. BlankesteijD Zonen, Helling 14, Vee nendaal. Wij maken golfsnede in uw oude tafelmessen 0,25 per stuk. Grotere messen naar verhouding duurder. Binnen 24 uur klaar. Fr. Diepeveen, Hoofdstraat 29, Veenendaal. Te koop gebruikte, gerev. hooischudders, harken, hark- keerders, in prima staat. Smederij Merkestein. Tel. 223 Lienden. Nette gebruikte stoelen, ta fels, kasten, dressoirs, bed- denm., ledikanten, Vos, bij de boterfabriek, Renswoude. Tel. K 8387-307. Het reisseizoen nadert! Een bagageverzekering tegen alle risico's, sluit u voordelig bij het Assurantiekantoor Brou wer, Kanaalweg 2, Veenen daal, Tel. 2918 Het reisseizoen nadert! Reis- ongevallen- en ziekteverze kering, sluit u op voordelige condities bij het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw. 2, Veenendaal, tel. 2918. Rhenen vraagt voor direct: voor de winkels, ijsbuffet en zwembad. U kunt zich melden bij de administratie van het dierenpark, Rhenen - Telefoon 294. niet beneden de 18 jaar. 14 a 16 jaar. Aan de afdeling sociale zaken ter gemeente-se cretarie te Rhenen wordt voor spoedige indienst treding gevraagd een Vereist wordt het diploma Mulo. Enige kantoor- ervaring strekt tot aanbeveling. Mulo of H.B S -leerlingen die dit jaar eindexamen afleggen kunnen mede solliciteren. Sollicitaties binnen een week na het verschijnen van dit blad aan de burgemeester van de ge meente Rhenen. Wegens huwelijk van haar tegenwoordig meisje, vraagt mevr. B. de Kroon Utrechtsestraatweg 25 Rhenen. per 1 juli a.s. Aanmelden tussen 7 en 8 uur 's avonds. TE KOOP aan de KI. Katerstraat. Te bevragen: Makelaarskantoor VERMEULEN, Mr. Heems kerkstraat 9, telefoon 2252, Veenendaal. Zaterdag tot 6 uur thuis. 0 hebben we een grote sortering bloeiende planten voor de tuin. Komt u zien op de kwekerij, einde J. G. Sandbrinkstr. Vooral ook bijzondere soorten. K WEKE Veenendaal Telefoon 2672 KWEKER IJ DOORLOPEND GEOPEND Een fijne boomstam vanaf1,50 Gevulde koekjes per 250 gram1, Zandkoekjes, alle soorten, per 250 gram0,65 Verder nog deze week zandrondjes per 250 gr. 0,55 Brood- en banketbakkerij PATRIMONIUMLAAN 74 - VEENENDAAL TE KOOP een blokje van aan de Sav. Lohman- straat. Ook afzonderlijk. Te bevragen Makelaarskantoor VERMEULEN Mr. Heemskerkstraat 9 Telefoon 2252 Veenendaal Zaterdag tot 6 uur thuis. Mevrouw P. N. Hey, „Eigen Haard", Kerkewijk zuid 7, vraagt een flink zelfstandig voor de gehele dag of voor dag en nacht. Aanmelden zo mogelijk vrijdagavond of dinsdagavond nè 7 uur. Zaterdag 8 juni 7.30 uur en zondag 9 juni 3 uur de spannende Indianenfilm Cinemascope en kleuren. VICTOR MATURE. Toegang 14 jaar Zondag 9 juni 7.30 uur, de prachtige indrukwekkende film Cinemascope en kleuren. JEFF CANDLER. Toegang 14 jaar Maandag 10 juni (2e Pinksterdag) 3 en 7.30 uur ABBOTT EN COSTELLO de grote komieken in de dolkomische film Alle leeftijden Merk „HERCULES" Utrechts Grootste Lederen Kledingfabriek Oude Gracht 242, tel. 11786 na 6 uur 10484, Utrecht t.o. N.V. huis. MAG GEEN GOKJE ZIJN! Volg de zekere weg. Via De Vallei bereikt U een kopend publiek, dat zijn krant leest met de inten se belangstelling waar mee streekbladen gele zen wnrdpn Wij hebben nog een vacature voor een assistent(e) voor de afdeling boekhouden. Sollicitaties van hen. die ervaring of theoretische kennis in boekhouden hebben, verwachten wij gaarne voor 15 juni a.s. Desgewenst worden U nadere inlichtingen verstrekt over deze werkzaamheden. Het gemeentebestuur van Rhenen zal op donderdag 13 juni 1957, 's voorm. 10 uur, in de cantine op het kam peerterrein „Roodland" aan de Nieuwe Veenendaalse- weg alhier PUBLIEK VERKOPEN het hooigras op de gemeenteweiden in de Achterbergse Meent. Rhenen, 5 juni 1957. Burgemeester en wethouders van Rhenen, L. BOSCH VAN ROSENTHAL. TH. v. d. WILLIK, secretaris.

De Vallei | 1957 | | pagina 5