heropenen JORO BAZAR DE BONNENACTIE IN DE KOMENDE WINKELWEEK Wilde beesten in Ouwehands Dierenpark bedreigd door de dood TAFELTENNISSEIZOEN GEOPEND MET V.S.W.-T0URN00I DOVO MOEST GENOEGEN NEMEN MET DRAW TEGEN D.T.S. Door A-griep getroffen VRC verloor met 2-0 ROVANNA Jongens hemdjes Puzzelrit HEROPENING HEROPENING W.M. 5 H.D.Z. HONGAAR SPRONG UIT TREIN Het tijgerpaar reeds gestorven Van de kantonrechter EDER VEEN Marktberichten Uit de raadszaal van Renswoude Spil Van Laar centrale figuur Fa. J. F. Tak HET 1 RAADSEL VAN Hollandia Tricotagefabriek „van de bovenste plank" VRAAG EN AANBOD I Fa. G. van Scliuppen agent-vertegenwoordiger Vrijdag 4 oktober a.s. 's namiddags 2 uur hopen wij onze zaak te Vrijdagvoormiddag gesloten Vrijdagmorgen om 9 uur beginnen de Veenendaalse winkeliers, voor zover zij aangesloten zijn bij de V.VV.V. „Handel en Nyverheid" weer bonnen uit te geven aan het publiek. Het zijn z.g. „turfjes". Voor elke gulden die men besteedt krijgt men één turfje. Zo op het oog zijn het heel gewone bonnetjes, maar er zit toch wat geheim zinnigheid bij, want er bevindt zich een geheime opdruk op het bonnetje aan de achterzijde. Maakt men het bonnetje nat, dan komt er op de achterzijde een afbeelding te staan. Komt er een grote 0 op, dan zijn deze bonnetjes bestemd voor een kinderuitvoering, welke aan het einde van oktober wordt gegeven. Voor 200 van deze bonnetjes krijgt men dan een gratis toegangskaart. Komt het woord „TURF" erop, dan heeft dit bonnetje bijzondere waarde. Want behalve het woord „TURF" komt tevens een cijfer te voorschijn. Komt er het cijfer 1 tevoorschijn, dan is dit bonnetje 1,waard en elke winkelier zal dit bonnetje direct voor dat bedrag innemen. Staat er het cijfer 2 op, dan ont vangt men ƒ2,vervolgens 3, 4 of 5. Behalve deze bonnen zijn er ook nog een aantal turven die belangrijk hogere bedragen waard zijn. Er zijn n.l. turfjes bij, waar het cijfer 50, 25 en 10 op voor komen. Deze turven hebben dan weer de gelijke waarde, n.l. 50,-, 25,- en 10,-. Komt men in het bezit van een dergelijke turf, dan kan men deze op het bureau van de Veenendaalse winkeliersvereni ging inwisselen, waar men dit bedrag eveneens in contanten ontvangt. Elk bonnetje dat men dus ontvangt ge durende de winkelweek van 4 tot en met 12 oktober in Veenendaal heeft waarde. Komt het beeld slecht te voorschijn, neem dan een schoteltje water, waaraan enkele druppels jodium zijn toegevoegd. Het beeld zal dan volkomen helder blij ven. Bij onduidelijk beeld dus vooral niet hard wrijven, want dan wrijft men de tekst er onherroepelijk af. BIJ DE KLOMP GEVONDEN Hedenochtend werd in een kippenhok naby De Klomp het levenloze lichaam gevonden van een 30-jarige Hongaarse vluchteling, werkzaam bij de Hevea-fa brieken. De man had zich van het leven beroofd. De Hongaar moet gisteren bij het station De Klomp uit een trein zijn ge sprongen om daar zijn voornemens uit te voeren. De man was de laatste tijd in zeer zwaarmoedige toestand. Winkelsluiting De winkels zullen in de komende win kelweek tot 9 uur 's avonds geopend zijn, behalve de beide zaterdagen. Dan sluiten de winkels normaal om 6 uur 's middags. Ook op woensdagmiddag blijven de win kels gesloten. VUURWERK De eerste attractie van de komende winkelweek is een groot schitterend vuurwerk a.s. vrijdagavond 4 oktober om half tien op het terrein aan de J. G. Sand- brinkstraat. Zou het weer uitermate slecht zijn, dan wordt dit vuurwerk een week later, dus 11 oktober afgestoken. Ondanks het feit, dat men voor dit vuurwerk nu eens geen cent zal behoeven te betalen, zal dit vuurwerk toch groots van opzet zijn en er zullen weer verschil lende nieuwe „stukken" te zien zijn. Ook het feit dat dit vuurwerk tamelijk vroeg in de avond wordt afgestoken, zal voor velen wel welkom zijn Het jubileum van de burgemeester Deelden wy in een betreffend bericht in ons vorig nummer mede dat in ons blad van vandaag nadere bijzonderheden gegeven zouden worden omtrent het 30-jarig ambtsjubileum van burgemeester A. Bakker, bij het ter perse gaan echter was een en ander nog niet definitief ge regeld, zodat deze bijzonderheden eerst in ons nummer van a.s. vrijdag gepubli ceerd zullen worden. Nieuwe vlag voor v.v. „Veenendaal" De supportersvereniging van de voet balvereniging „Veenendaal" had voor j.l. zaterdagavond in het gebouw aan de Eikenlaan een cabaretavond ge organiseerd, ter gelegenheid van het dertigjarig bestaan van „Veenendaal". Het programma werd verzorgd door Veenendaalse amateurs, die de zaal met muziek en schetsjes bezig hielden. Een van de hoogtepunten van deze avond was zeker het aanbieden namens de supportersvereniging door de heer Bakker, van een nieuwe verenigings- vlag aan de voorzitter van „Veenen daal", de heer J. Boers. Uit de reactie in de zaal bleek wel hoezeer deze vlag geslaagd is en zeker een trots van de vereniging zal uitmaken. De heer Boers zei in de aanbieding van deze vlag de herwonnen eenheid in de vereniging te zien. De eenheid welke een stimulans moet zijn voor de groei der vereni ging en het bereiken van de eerste klasse. De wildebeestenstand van Ouwe hands Dierenpark, voornamelijk de tijgers, de wolven en de leeuwen, wordt met de dood bedreigd. Een uit de vleeskeuringskring Tiel afkomstige koe, die was afgekeurd voor menselijke consumptie, is er de oorzaak van. Maandag stierf de moeder-tyger en dinsdag lag de vader-tijger dood in zijn nachtverblijf. De drie jonge tijgers, drie maanden oud, zijn momenteel nog in leven, doch ook zy aten van de koe, (Vervolg van pagina 1.) J. C. K., vertegenwoordiger te Rhenen, had in de Herenstraat in zijn woonplaats met zijn personenauto een 18-jarige Rhe- nense schone op een bromfiets, mej. H. G. M. v. d. B., gesneden, waardoor een overigens niet ernstige botsing volgde. Bovendien zou hij haar nog toe gevoegd hebben: „Je moet uitkijken, stomme suffer", en zou hij zich na de aanrijding niet in het minst om haar lot bekommerd hebben. Vrijdag, voor het Wagenings kanton gerecht, waar de zaak ter beoordeling kwam, werd mej. v. d. B. als getuige ge hoord, maar ze was zo zenuwachtig, dat ze haar tranen de vrije loop liet. Nou, nou, zei rechter Van den Brand, dat hoeft toch heus niet. We zijn geen wilde beesten Eindelijk vertelde de getuige dan hoe het zich allemaal had toegedragen en dat leidde er toe, dat de officier van justitie, mr. Pfeil, de manier van rijden van ver dachte schandelijk en zijn manier van optreden nog schandelijker vond. Het ge tuigt van een mentaliteit, die volkomen fout is en het is juist de mentaliteit op de weg, die gestraft moet worden. Eis 60,of 24 dagen, vonnis 50, of 20 dagen. Mej. v. d. B., die voor de geleden scha de een vordering wilde indienen, werd echter ook teleurgesteld. Zij was min derjarig en haar vader had in haar naam voor haar moeten optreden. BEROEPEN Ds. C. Treure, Ned. Herv. predikant alhier, ontving een beroep naar de Ned. Herv. gemeente van Waarden. VEENENDAAL. Op de eiermarkt van gistermorgen werden 130.000 eieren aan gevoerd. Prijzen van 16.50 tot 17,25 per 100 stuks, voor kleine eieren van 12,- tot 15,- eveneens per 100 stuks. De han del was vlug. De aanvoer op de biggen- markt bedroeg 80 stuks. Prijzen van 30,- tot 56,- per stuk bij een trage handel. SCHERPENZEEL. Op de eiermarkt van hedenochtend werden aangevoerd 1.075.000 stuks. Prijzen van 16,75 tot 17,50. Hen- neëieren van 11,- tot 15,50. Handel matig. Op de biggenmarkt was de aan voer 105 stuks. Prijzen van 45,- tot 54,- Handel matig. WOUDENBERG. Op de eiermarkt wer den dinsdag 145.000 eieren aangevoerd. Prijzen voor kippeëieren 15,- tot 17,75 (middelprijs 16,75 per 100 stuks) Hen- neëieren 11,- tot 15,50 per 100 stuks. Handel goed. EDE. Maandag 30 sept. Aanvoer eier markt 2220.000 stuks. Prijzen grote eieren 16,75 tot 17,25, henneëieren 11,- tot 15,50. Vlugge handel. die naar proefondervindelijk is komen vast te staan, besmet was met miltvuur. Hals over kop heeft de heer Ouwe hand de dierenarts Gouda Quint uit Heelsum naar het park ontboden, die gisteren de gehele dag druk is geweest om de leeuwen en de wolven in te spuiten. Dat is geen gemakkelijk baan tje, want beest voor beest moet daar voor in een speciale kist worden gelokt. De reinigingsdienst van de Gekro uit Rotterdam is op grote schaal aan het ontsmetten gegaan, terwijl drie oppas sers eveneens zijn ingespoten met peni cilline, omdat miltvuur ook voor de mens zeer gevaarlijk kan zijn. De oudste leeuw van de kolonie, Max, heeft ook al ziekteverschijnselen ge toond. Het dier is er beroerd aan toe en men vreest het ergste. De heer Ouwehand verklaarde dat alle wilde dieren van het vlees hadden gegeten, en dat het niet denkbeeldig is, dat ze alle aan het miltvuur ten onder zullen gaan. Dit zou een schadepost betekenen van rond een halve ton. (Vervolg van pagina 1.) gelijksoortige gemeenten achtte hij der halve een jaarwedde van 600,- volledig verantwoord en stelde de raad voor een dienovereenkomstig voorstel te doen aan het college van Ged. Staten, dat deze be zoldiging regelt. AFSLUITING PARALLELWEG Het volgende agendapunt had betrek king op de gesloten verklaring van een gedeelte van de Parallelweg nabij de Oude Holleweg en de Dorpsstraat. Reeds voor de verbetering van de aan sluiting van de Oude Holleweg aan de Dorpsstraat hebben burgemeester en wet houders onderhandelingen gevoerd met de directie Utrecht van de rijkswaterstaat omtrent de aanleg van deze Parallelweg, die nu van genoemde wegen is afgeschei den door een plantsoenstrook en een par- keerplein. Thans is bij schrijven van 15 juli j.l. de vergunning verleend tot aan sluiting van de Parallelweg aan de rijks weg, de Dorpsstraat. Deze vergunning is echter verleend onder voorwaarde, dat die weg alleen mag worden gebruikt voor het verkeer naar de Dorpsstraat en der halve vanaf de Dorpsstraat niet mag wor den ingereden. De heer Zweers meende, dat hieraan in de praktijk grote bezwaren zijn verbon den, speciaal voor diegenen die vanuit de Dorpsstraat bij Van de Vendel moeten zijn De voorzitter was het volledig met de heer Zweers eens, doch zei, dat aan de gestelde voorwaarde moet worden vol daan. De raad besloot vervolgens over eenkomstig het voorstel. STANDPLAATS VOOR WOON WAGENS URGENT Het voorlaatste agendapunt leverde weer de nodige stof tot discusie op. In deze rondvraag vroeg allereerst de heer J. van de Brandhof de aandacht voor de verbetering van het rijwielpad in de Schalm en tevens vroeg hij waarom de lantaarn op de hoek van de Emmikhui- zerlaan nog niet was geplaatst. De voor zitter antwoordde, dat het laatste wacht op de toestemming van- de Rijkswater staat, terwijl hij tevens de verbetering van bedoeld rijwielpad toezegde. De heer Zweers vond het aanzien van het dorp aan de zijde van De Klomp de laatste tijd minder mooi, aangezien op een pleintje langs de hoofdweg steeds een groot aantal woonwagens staan, en hij verzocht hierin zo spoedig mogelijk verandering te brengen. De voorzitter verklaarde dat de woonwagens daar in derdaad niet mogen staan, doch dat op dg gemeente de plicht rust voor een stand plaats te zorgen. Dit is echter zeer moei lijk, daar niemand graag een dergelijke standplaats dicht bij de deur heeft. Naar een oplossing wordt reeds lang gezocht en burgemeester en wethouders zullen naar een geschikt terrein blijven uitzien. Tevens vroeg de heer Zweers aandacht voor het feit, dat tijdens de kerkdiensten, jongelui vaak de fietstassen nazoeken en meenemen wat van hun gading is. Hij verzocht hiervoor streng politietoezicht. De voorzitter verklaarde hierover nog geen klachten te hebben ontvangen. Wel had hij reeds van een en ander gehoord en de politie besteedt hieraan dan ook reeds de nodige aandacht. Het verstandig- In gebouw „Eltheto" werd dan de door de firma Albers in de Hoofdstraat te Veenendaal georganiseerde badminton- demonstratie gehouden. Deze demonstra tie, welke de aanwezigen overtuigde van het feit dat er by dit aantrekkelijke spel meer komt kijken dan maar wat heen en weer slaan, en dat het zoveel aantrek kelijker wordt wanneer men de voorge schreven spelregels in acht neemt, werd o.m. verzorgd door enkele cracks op bad- mintongebied, n.l. Leo Fortunatie, kam pioen van Nederland en H. Ernst, bonds- gedelegeerdcn Van Keulen, E. den Hoed en P. Zeisman, die wij van links naar rechts op deze foto zien. Zo omstreeks 15 okt. begint de tafel- tenniscompetitie voor het seizoen '57/'58 weer te draaien. Doch voor het zover is wordt nu al voor de negende maal in successie het jaarlijkse V.S.W.-tournooi georganiseerd door de vereniging van die naam. Dit tournooi is gebaseerd op het systeem van puntenvoorgift. Een speler moet dan aan een tegenstander die een klas lager speelt 5 punten voor geven. Is er meer dan één klas verschil dan komt er voor elke klas 2 punten bij. Een speler uit de eerste klas geeft dus aan een speler uit de vierde klas 5 en 2 en 2 is 9 punten voor. Daar er geen deelnemers zijn uit hogere klas dan de eerste, is dit tevens het grootste verschil dat in dit tournooi voorkomt. Donderdag werd gestart met de eerste wedstrijden. De winnaars plaatsten zich in de kwartfinales, terwijl de verliezers herkansingswedstrijden mogen spelen. De uitslagen van donderdag waren: Panter 1 - V.S.W. 2 5—2 ste oordeelde hij het overigens indien de kerkbezoekers niets in de fietstassen laten, indien deze onbeheerd buiten staan. Op een vraag van de heer W. van de Brandhof, inzake de afwatering van de Veenweg, antwoordde de voorzitter dat de toestand ter plaatse zal worden op genomen mede in verband met de plan nen die bestaan tot reparatie van het ge hele en gedeeltelijke wegdek. Niets meer aan de orde zijnde, werd de vergadering daarna gesloten. V.S.W. 1 - Climax 2 5—4 Ritac 1 - Hollandia 1 52 Daar het dubbelspel in deze wedstrijden vervalt is een gelijk spel uitgesloten. Heeft één der teams dus vijf punten ge scoord dan is de wedstrijd gewonnen. In verband met de tijd wordt er dan meestal niet verder gespeeld. Vrijdag werd het tournooi voortgezet met de wedstrijden: Climax 1 - R.T.T.V. 2 5—0 Panter 2 - R.T.T.V. 1 5—2 Hierna speelde R.T.T.V. 2 meteen ver der in de herkansing tegen de V.S.W. 2. De uitslag was hier 5-2 in het voordeel van R.T.T.V. 2. Voor morgen donderdag, zijn de kwart finales vastgesteld. Bij deze laatste acht hebben zich de volgende teams dus al geplaatst: Panter 1, V.S.W. 1, Ritac 1, Climax 1, R.T.T.V. 2, Panter 2, Ritac 2, en winnaar herkansing. De twee grootste favorieten, n.l. Ritac 1 en Climax 1 komen donderdag tegen el kaar uit en de winnaar hiervan maakt een grote kans op de eindoverwinning, al kunnen er in verband met de punten voorgift nog verrassingen genoeg vallen. Voor vrijdag staan dan de halve finales en tenslotte de finale op het programma. Deze worden dan waarschijnlijk gespeeld in gebouw ,,'t Trefpunt" aan de Kerke- wijk. Op de andere avonden wordt ge speeld in de kantine van de V.S.W. in de Zandstraat. Bondsgedelegeerde voor dit tournooi is de heer N. H. Hermans. Voor een bijzonder talrijk publiek speelde Dovo zaterdag in Ede de derde competitiewedstrijd en wel tegen het ge promoveerde D.T.S. Dovo speelde zeker twee klassen beter maar het ontbrak de Veenendalers deze middag aan de afwerking. Zeer veel doel- rijpe kansen werden door de voorwaart- scn onbenut gelaten. In de achterhoede ging het ook niet steeds even goed. Vooral de beide backs waren te weifelend in hun optreden, waardoor spil Van Laar een zeer zware taak kreeg. Toch w^rd hjj de centrale figuur in de achterhoede, die schitterend spel vertoon de en vaak een luid applaus van het pu bliek in ontvangst mocht nemen. De lei ding van scheidsrechter Hendriks liet soms te wensen over. Reeds na twee minuten spelen kwam linksbinnen Roelie Schoeman vrij voor doel, maar zijn kopbal belandde in de handen van de keeper. Tot tweemaal toe gaf linksbuiten Klaas van Hall, midvoor B. Kroesbergen een schitterende kans, maar tweemaal miste hij grandioos. Dat D.T.S. toch soms gevaarlijk kon doordringen bleek na een kwartier, toen keeper Van Hardeveld zich voor de schoe nen van de Edese midvoor moest werpen om erger te voorkomen. Even later passeerde R. Schoeman de keeper van D.T.S. met een kopbal, maar de rechtsback wist op de doellijn staande het leer weg te trappen. Een schot van Van Zetten ging rakelings naast en nog geen minuut later kreeg de Edese keeper een luid applaus toen de zelfde speler keihard onder in de hoek schoot. Na 25 minuten scoorde R. Schoe man een keurig doelpunt, maar dit werd ten onrechte wegens buitenspel afge keurd. Twee minuten later nam D.T.S. de leiding, toen rechtsback Van Kooten niet voldoende ingreep. Met deze stand kwam ook de rust. Na de thee werd het spel van beide elftallen beter, maar vooral Dovo liet in het eerste half uur van de tweede helft schitterend veldspel zien. Voortdurend brachten zij de achterhoede van D.T.S. in paniekstem ming. Na vijf minuten onthield de arbiter Dovo de verdiende gelijkmaker, toen de rechtsback de bal met beide handen uit het verlaten doel sloeg. Dovo bleef echter aanvallen en de ge lijkmaker kwam na twaalf minuten spe len, toen een goede combinatie tussen Van Hall en Schoeman door laatstgenoem de speler op schitterende wijze met een doelpunt werd afgerond. Vele kansen kwamen er voor Dovo, maar het schot bleef zoek. Klaas van Hall bracht Dovo op een 1-2 voorsprong, toen hij het leer met een lage schuiver in de uiterste hoek trapte. Iedereen dacht nu dat Dovo de wed strijd had gewonnen, maar het zou anders gaan, want bij een der nu schaars gewor den D.T.S.-aanvallen werd de rood-witte verdediging uit zijn evenwicht gebracht en was de score 2-2. Nogmaals onthield de scheidsrechter Dovo een strafschop, toen hij op onver klaarbare wijze een indirecte vrije trap aan Dovo toekende, doordat men Kroes- bergen binnen de beruchte lijnen ten val bracht. Deze indirecte vrije trap leverde niet meer dan een corner op. Met deze 2-2 stand kwam het einde van een wedstrijd waarin Dovo door haar schitterende veldspel domineerde maar waarin de aanval en de afwerking faalde. Onze 50-jarige ervaring geeft u veel voordeel. Uitsluitend de beste kwaliteit monturen en glazen (van ver schillende merken hebben wij de alleenverkoop). Betere afwerking! De beste service! Wy maken uw bril terwijl u winkelt. En... de laagst mogelyke prijzen! DE BRILLENSPECIALIST Rijksgediplomeerd opticien Hoofdstraat 106, Veenendaal Depot: Carl Zeiss Jena V.R.C. heeft zaterdag een 2-0 nederlaag moeten incasseren van een zwak spelend Apeldoorn, dat al na een kwartier spelen een veilige 2-0 voorsprong had genomen. De gehele V.R.C.-ploeg was uit verband vyf spelers lagen met griep in bed, de gehele achterhoede welke vorige week zich zo kranig weerde, moest vervangen worden. Het begin was wel erg rommelig. Hier van wist Apeldoorn te profiteren en na een kwartier had men al een 2-0 voor sprong weten te nemen door doelpunten van de midvoor en de rechtsbinnen. De V.R.C.-midvoor Cornelissen stond deze middag in het doel en kreeg veel werk daar de achterhoede te veel liet doorgaan. Na een half uur spelen ging het wel wat beter maar tot doelpunten kon men niet komen. Na de rust ging het spel gelijk tegen elkaar op, maar door het slechte plaatsen van de V.R.C.-ers kon men niet verder komen dan enkele cornerballen. Toen een kwartier voor tijd de V.R.C.-doelman het als midvoor ging proberen kwam er nog wat vaart in maar Apeldoorn kon zijn 2-0 voorsprong behouden en de beide punten meenemen. Voor V.R.C. begint het er slecht uit te zien na vier wedstrijden zit men nog steeds op de eerste puntjes te wachten. (53) Een rilling van afgrijzen ging door de zaal. Hier en daar klonken onderdrukte kreten, zoals: „Naar de brandstapel met haar!" en „Weg met de heks van Rovanna!" Doch de opperrechter hief bezwerend de hand en het gemompel verstomde. „Beseft gij de draagwijdte van uw woorden?" vroeg hij streng aan Jolande, wie de tranen over de wangen rolden. Zwij gend knikte het meisje. Toen hief zij het hoofd op en stamelde verward? „Ik heb hem die drank gegeven! Ik wilde hem beter maken! Ik moet mij vergist heb ben!" Haar laatste woorden stierven weg in een wan hopige snik. Fluisterend overlegde de opperrechter enkele ogenblikken met zijn adviseurs. Toen stond hij opnieuw uit zijn zetel op. „Jolande van Rovanna", sprak hij streng, „deze rechtbank heeft u schuldig be vonden aan moord op uw broeder. Ik veroordeel u daarom tot de dood op de brandstapel! Het vonnis zal zo spoedig mogelijk voltrokken worden!" Hij wenkte twee krijgsknechten en beval: „leidt de schuldige weg!" Tussen haar bewakers in, maakte Jolande zich gereed de zaal te verlaten. Zij zag niet, hoe Tybalt haar spottend en met een glans van opluchting en triomf in de ogen, nakeek. Doch wel zag zij plotseling een andere gedaante, die de rechtszaal binnenstormde. Het was Aram! „Halt! Laat haar gaan! Zij is onschul dig!" schreeuwde hij. (Wordt vervolgd.) In Uni (waaronder wit) en grote en kleine ruiten. In flanel, poplin en no-iron U zult verbaasd zijn over onze grote keuze. Ook hebben wy voor uw jongens aardige dassen, strikjes en riemen. goed van van der Zee gaat langer mee Hoofdstraat 75 Veenendaal VOOR AUTO'S EN MOTOREN OF BROMFIETSEN TEVENS VERKEERSTEST Zaterdag 5 oktober Start: 3 uur 's middags in Hotel Wapen van Rhenen Inlichtingen: Seer. M.A.C.R.O.: Fred. v. d. Paltshof 12, (Tel. 319) Esdoornlaan 26 DANKBETUIGING Wij danken de directie van de voor de prachtige middag en avond ons aangeboden op vrijdag 27 sept. 1957 te Amsterdam. Het was weer Het personeel. 95 ct. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Te koop een Duitse herder. Goed waaks. Ruisseveen 1, Veenendaal. Weggelopen een jonge fok (teefje). Zwartbont, kort wit staartje. Tegen beloning te rug te bezorgen. E. Joosten, Kade 22, Geld. Veenendaal. Woningruil: Veenendaal-Hil- versum-Zeist of omstreken. 5-kamerwoning met douche en schuur en tuin. Brieven onder nr. 3554 aan het bur. van dit blad. Sparta te koop 160,- Cune- ralaan 1, Rhenen. Aangeboden Citroën, 2 C.V. 1955, verbr. 1-20. W. A. Puyk, Herenstraat 29, Rhenen. Weggevlogen 5 kanaries. 21 sept. j.l. Terug te bezorgen, Pelikaanstraat 6, Veenendaal Te koop prima noordelingen, van hoge grond. J. Hogeweg Renswoude. Leesportefeuille Favoriet vraagt drie bezorgers voor V'daal. Als bijverdienste. Zich te vervoegen na 6 uur namiddag. Pr. Bernhardlaan 135, Veenendaal. Geachte lezers en lezeressen. De leeskring Favoriet uit Veenendaal stelt een lees map ter uwer beschikking van 11 mooie tijdschriften vanaf 0,40 per week, ze worden bezorgt in Veenen daal, Renswoude, Scherpen- zeel en Rhenen. Stelt niet uit en geniet van leesporte feuille Favoriet, Pr. Bern hardlaan 135, Veenendaal. Te koop 2 tomen biggen. G. D. van Gent, Dwarsweg 70, Overberg. Werkster gevraagd v. d. mor genuren bij A. M. de Kruyf, O. Dijksestraat 1, Rhenen. Te koop Kaptein Mobylette, met telescoop. Boslaan 135, Veenendaal. PLAATS EEN V. EN A.-TJE Te koop jonge hennen. Pa rallelweg 35, Veenendaal. B.z.a. kellner voor de avond uren. Brieven onder nr. 3555 aan het bur. van dit blad. Gevraagd een nette werkster voor 1 halve dag per week. Mevr. Van den Bosch, Sta tionssingel 28, Veenendaal. DIVERSEN Te koop werkschoenen z.g. a.n. 6,50 en 8,50. Bosman t.o. de Kerk Eist (U.) Kom dit zien, het kost u niets. Overhemd te klein, weer bruikbaar met een nieuw passend boord. Tempo Zand straat 84, Veenendaal. Overhemdreparaties, voor panden, schouderpanden, mouwen versleten. Tempo, Zandstraat 84, Veenendaal. Te koop enige zware brom- fietsjassen. Bosman t.o. de Kerk Eist (U.) Met welk textielprobleem u ook zit. „Tempo" Zandstraat 84, Veenendaal. Pruimtabak op z'n best is het nieuwe merk NL, de lichte pruim. Een melange van de fijnste overzee-ta bakken en altijd vers door de speciale verpakking. Nie- meijer NL is fris van smaak, lekker sappig en vrij van steeltjes. Koop voortaan dus NL lichte pruim. Machinale stoppage. Tien maal goedkoper dan hand- stoppage. Tempo, Zandstraat 84, Veenendaal. Overhemdreparaties, nieuw boord, manchetten enz Tem po, Zandstraat 84, V'daal. U koopt toch ook een leren jas, mantel of vest. Bij Bos man, t.o. de Kerk te Eist (U.) Tel. 280 Liever een vast boord op uw overhemd met los boord? Tempo, Zandstraat 84, Vee nendaal. Zeldzaam aanbodNie- meijer kreeg een aanbieding van drie grote partijen Su per Virginia uit Amerika en Niemeijer kocht die tabak. Dat zit nu in de Sterling shag, waardoor Sterling ver reweg de kampioen is. Doe er uw voordeel mee! Alle voorkomende textielre- paraties. „Tempo", Zandstr. 84„ Veenendaal. Uw trouwpartij in Restau rant Stuyvenberg te Eist. fe/? ede/ si/mboo/ derwde AL ONZE GLADDE RINGEN ZIJN UW LEVEN LANG SCHRIFTELIJK GEGARANDEERD OP HARDHEID EN ONBREEKBAARHEID zowel als ringen zo'nriM v<M ^Fa.S.BOS goud uurwerken HOOFDSTRAAT 91-93 VEENENDAAL GLADDE RINGEN in 14 modellen FACET EN GESLEPEN in 5 modellen Graveren zo nodig in een uur gereed Onze ringen zyn verpakt in een voornaam porceleinen doosje Telefoon 3034 Het is ons een eer U mede te delen dat onze t ^ode-élxow 1957-'58 zal worden gehouden in gebouw „Eltheto" Fluiterstraat Veenendaal, op woensdag 9 oktober des avonds 8 uur. clÖy zullen het zeer op prijó ótellen indien cl{ onze óhow wilt bijwonen. i Toegangsbewijzen f2i- incl. thè-complêt, verkrijgbaar aan j i ons adres t/m 9 oktober, j j Telefonisch te reserveren 08385-2809 Hoogachtend, Corsetterie en Modehuis Hoofdstraat 101 - Tel. 2809 - Veenendaal Koopt u een nieuwe naai machine? Laat u dan vak kundig voorlichten. Keuze uit 12 beroemde merken. Sinds 40 jaren uw vakman in Veenendaal. Fa. G. Koo- men Zn., Zandstraat Veenendaal. Lederen kleding, gem. be talingscondities. Leder- en sportmagazijn „Albers'', Hoofdstraat 15, Veenendaal. Grote Levens-, Volks- en Varia Mij., vraagt wegens uitbreiding met verkoopkracht. Naast geheel vast dienstverband en premievrij pensioen, DAAD-werkelijke steun van inspekteur. Waarborg a ƒ500,vereist. Brieven onder no. 6082 Recl.-Advies- en Advertentie bureau „Die Haghe" N.V., Plein 11, Postbus 354, Den Haag. Vrijdag 4 oktober start Bloemenmagazijn „FLORA" met de BLOEMBOLLENVERKOOP! a. FLORA'S babypakket3 28 bloembollen voor b. FLORA'S speciaal pakket C 77 fin KI aavvaKaIInn trr\Ar Speciale aanbiedingen tijdens de winkelweek c. FLORA'S reuzenpakket - 19 7^ 135 bloembollen voor Zie onze etalage! FLORA" Fa- A> van Ginkel, Kerkewijk 27, Veenendaal, telefoon 2827 I li HET ZAL ONS EEN GENOEGEN ZIJN ONS VER BOUWDE PAND, WAARIN DE VERKOOPRUIMTE MEER DAN VERDUBBELD IS, U TE MOGEN LATEN BEZICHTIGEN Davidsplein 9-10, Veenendaal, telef. 2617 Deelnemer winkelweek

De Vallei | 1957 | | pagina 2