Voor de Kantonrechter f 5*- besparing SPECIALE AANBIEDING J ACKS Diepeveen I ALBERT HEUN VEENENDAAL Begroting van Renswoude sluitend SCHERPENZEEL AMERONGEN WOUDENBERG A CHTERBERG <*Qondom de uneratoren ROVANNA KIJK LINKS... KIJK RECHTS! W Marktberichten Weer overwinning voor V.V.V.-dames De mast op uw dak ADI0 BALLEGOIJEH Geheel teddy gevoerd Op ieder jack f 5.- reductie Doe als iedereen en koop bij HET RAADSEL VAN Handige strooier m*. maakt u het leven goedkoper Derde competitierit voor auto's en motoren Zaterdagavond werd door de M.A.C. „Veenendaal" de derde competitierit voor auto's en motoren georganiseerd. Vijfen veertig deelnemers verschenen aan de start bij hotel „La Montagne". De rit was ditmaal 60 km. lang en voerde over Rhe- nen, Wageningen en Ede. De uitslag van deze derde rit was: Auto's: 1. H. G. van Schuppen, 23 strafp. 2. H. G. Buys, 30 strafp.; 3. J. Groenhof, 55 strafp.; 4. J. Kets, 63 strafp.; 5. C. Ver woerd, 73 strafp.; 6. R. Verwoerd, 77 strafp. Motoren: 1. S. Zevenbergen, 16 strafp.; 2. G. Boskaljon, 22 strafp.; 3. J. Kroes, 23 strafp.; 4. Van Vulpen, Leersum 89 strafp. De stand na deze derde rit is in het algemeen klassement voor auto's: 1. H. C. Buys met 148 strafp., bij de motoren: J. v. Vulpen, Leersum 142 strafp. De vierde en laatste rit wordt gehouden op woensdag 23 oktober a.s. In de vergadering van 27 september j.l. ondersteuning van behoeftigen. zieken- C.B.P.B. en C.J.B.T.B spraken over emigratie De Christelijke Boerinnen- en Plat telandsmeisjes Bond en de Christelijke Jonge Boeren- en Tuinders Bond be legden vrijdag in gebouw „Eltheto" een streekvergadering, waarvoor dan ook de verschillende zusterverenigin gen uit de omliggende plaatsen waren uitgenodigd. In deze vergadering waren ook enkele heren van de Christelijke Emi gratie Centrale te Utrecht aanwezig om iets over het werk van de C.E.C. te vertellen. De directeur van de C.E.C., de heer Broker, vertelde een en ander over de verschillende emigratielanden, terwijl de voorzitter van de C.E.C., de heer Oudekerk, de mogelijkheden en de ge volgen van het emigreren uiteenzette. Een en ander werd nog toegelicht en met enkele cijfers bevestigd door de voorzitter van de C.J.B.T.B. hebben burgemeester en wethouders de begroting voor het dienstjaar 1958 aan de raad aangeboden. Mede omdat de uitvoe ring van verdere kapitaalswerken in ver band met de bestedingsbeperking niet mogelijk is, vertoont deze begroting geen tekort. Rekening houdende met een post voor onvoorziene uitgaven van 5300,- zjjn de geraamde inkomsten en uitgaven juist in evenwicht. De belangrijkste uitgaven betreffen on getwijfeld de openbare werken en de maatschappelijke zorg. Bedoelde openbare werken, waaronder zijn begrepen het wegenonderhoud, de ge meentereiniging en de riolering, alsook de rente en afschrijving op de kosten van de reeds vernieuwde wegen, vragen een totaal bedrag van 80.985,06. Hierbij is dan tevens rekening gehouden met een reservering van ƒ25.500,- ten behoeve van de verbetering van de Barneveldsestraat. Voor de maatschappelijke zorg is een totaal bedrag geraamd van 55.184,15, hetgeen voornamelijk bestemd is voor ONDERWIJSBENOEMING De heer R. van der Poel, onderwijzer aan de Prinses Beatrixschool te Vee nendaal is met ingang van 1 februari a.s. benoemd als onderwijzer aan de Herv. Uloschool te Veenendaal (hoofd de heer G. J. H. de Vries). Goede resultaten voor de Veenendaalse badmintonspelers Voor het eerst heeft de Veenen daalse Badmintonclub „Flash" deel genomen aan een tournooi. De resul taten die tijdens het tweedaagse tour nooi in Barneveld werden geboekt, houdt goede beloften in voor de toe komst, wanneer „Flash" wat meer wedstrijdervaring krijgt. Het heren- dubbel Bronsvoort en Meyer bracht het tot de achtste finale, terwijl het dubbel Steffers-De Ridder het tot de demi-finale bracht. De heer Brons- voort bracht het in het herenenkelspel eveneens tot de demi-finale, terwijl Bert Steffers de kwart finale bereikte. Verschillende deelnemers hadden al een driejarige tournooiervaring, zodat de resultaten van de Veenendaalse badmintonspelers nog zo slecht niet warert. Geslaagde winkelweek De winkeliersvereniging E.M.M. kan, gezien de belangstelling voor de attrac ties, de winkelweek een succes noe men. Voor de Spurrieklavers, onder leiding van Nelis Stootgaren, bestond een overweldigende belangstelling, evenals voor de fotowedstrijd „Wie brengt mij thuis?" Vrijdagavond was er de traditionele oriënteringsrit voor motoren en auto's. In totaal waren er veertig deelnemers waarvan er drie endertig de rit uitreden. De lengte be droeg 75.4 km. De uitslagen waren: le prijs en wisselbeker N. Wallet, Scherpenzeel, 9 str.p.; 2. D. Wagens- veld, Scherpenzeel, 21 str.p.; 3. T. v. d. Berg, Scherpenzeel, 32 str.p.; 4. J. Be- bing, Woudenberg, 36 str.p.; 5. W. J. Donselaar, Amersfoort, 39 str.p. Auto's: le prijs en wisselbeker: F. Bergsma, Woudenberg, 6 str.p.; 2. A. v. d. Lagemaat, Woudenberg, 19 str.p.; 3. H. Heikamp, Scherpenzeel, 36 str.p.; 4. W. v. d. Veer, Scherpenzeel, 38 str.p. 5. Jac. Wolfswinkel, Maarsbergen, 43 str.p. De voorzitter van E.M.M., de heer W. Pol, reikte na afloop de prijzen uit. DAMMEN Voor de onderlinge competitie werden de volgende wedstrijden gespeeld: Groep B: Visser Van Swetselaar 02 Meerwijk Van Loon 02 De Groot Van Wamel 02 De Greef Berkhof 02 Van Veenendaal Van de Berg 02 Reede Smits 20 INLEG EN TERUGBETALING RIJKSPOSTSPAARBANK Bij het hulppostkantoor werden over de maand september ingelegd 17.048,06 en terugbetaald 15.110,57. Er werden tien nieuwe boekjes afgegeven. VEENENDAAL. Op de eiermarkt van gistermorgen werden 125.000 eieren aan gevoerd. Prijzen van 17,50 tot 18,20 per 100 stuks, voor kleine eieren 15,- tot 17,- eveneens per 100 stuks. De han del was redelijk. Op de biggenmarkt wa ren 70 biggen aangevoerd. De prijzen va rieerden van 38,- tot 46,- per stuk bij een matige handel. WOUDENBERG. Op de eiermarkt wer den dinsdag 155.000 eieren aangevoerd. Prijzen voor kippeëieren 17,50 tot 18,25 per 100 stuks (middenprijs 18,- per 100 100 stuks). Henneëieren 13,- tot 16,- per 100 stuks. De handel was kalm. EDE. Maandag 14 oktober. Aanvoer eiermarkt 215.000 stuks. Prijzen grote eieren 16,75 tot 17,25, henneëieren 11.- tot 15,50. Vlugge handel. SCHERPENZEEL. Op de eiermarkt van hedenochtend werden aangevoerd 1.075.000 stuks eieren. Prijzen van 17,50 tot 18,- per 100 stuks. Henneëieren van 12,'- tot 16,25 eveneens per 100 stuks. Handel matig. Op de biggenmarkt was de aan voer 104 stuks. Prijzen van 42,- tot 52,- Aanvoer zeugen 6 stuks. Prijzen v. 250,- tot 300,-. Handel matig. OPBRENGST COLLECTE De alhier gehouden collecte ten bate van het reclasseringswerk heeft opge bracht ƒ161,—. LEZING OVER SURINAME-ZENDING VOOR N.C.V.B. Op uitnodiging van de Ned. Christen Vrouwenbond te Achterberg, hield de heer De Kleijn uit Lunteren een lezing over de Suriname-zending. Spreker be handelde de eerste beginselen over de zending onder de bosnegers en vertelde hoe de zieke Duitse graaf Von Sinzendorf zijn pasgedoopte zoon als het ware door een profetische drang tot een groot man verhief en zei: „Wordt velen een zegen". Deze jongeman groeide op in het gezin van zijn grootmoeder, ook een zeer be gaafde vrouw. Van een jonge tante in dat huis ontving hij nog meer de geestelijke leiding die hij nodig had. Al spoedig bleek, dat God ook hem had gezegend met een groot verstand en liefde tot zijn naaste. Zijn leven werd als het ware een passie. „Ik heb Christus lief en moet van hem spreken". Op zijn reis ontmoette hij een slaaf, die hem vertelde van het grote leed en de ontzettende ellende van de slavernij hun aangedaan door blanken, onze voorouders ons tot schaamte. Dit was de aanleiding voor hem om op Suriname te troosten en het evangelie te brengen, maar dan vooral onder de bosnegers. Hij vertelde over de grote ondoordringbare oerwouden waarin deze negers leven en de grote sterfte on der de kinderen, door gebrek aan melk- voeding. Deze sterfte bedroeg ongeveer 60 Aan de hand van lichtbeelden kon den de aanwezigen zich enigszins een beeld vormen over land, volk en cultuur. De dames van de Veenendaalse volley balvereniging hebben zaterdag een prach tige 3-0 overwinning in Zeist geboekt, op het zeer versterkte C.I.T.O.-team. De eerste set begon veelbelovend V.V.V. nam al spoedig een voorsprong van 7-4. Cito antwoordde met enkele mooie aan vallen 7-7. Aanvankelijk liet V.V.V. zich overrompelen, maar door een time-out kwamen de Veenendaalse dames terug. Ze liepen uit tot 13-10. Cito begon nu slordig te spelen de passes waren niet zuiver en het opstellen was ook verre van goed. V.V.V. bleef echter ook onder maat ge durende deze laatste momenten. Na verschillende servicewisselingen won V.V.V. deze eerste set met 15-11. De tweede set was zeer spannend, Cito begon met veel élan en nam een voor sprong van 7-1. De V.V.V.-coach vroeg nu time-out aan, met het gevolg dat bij V.V.V. een radicale verbetering intrad. Prachtig opgebouwde aanvallen en dito smashes van V.V.V. Maar ook Cito speel de subliem, V.V.V. liep de achterstand in en liep uit tot 10-9. Maar Cito liet het niet op zich zitten en liep weer uit tot 11-10. Door smashes van Wil Versteeg en Mincke Dijkstra liep V.V.V. uit tot 14-11. De time-out van Cito mocht niet meer baten en na enige servicewisselingen won V.V.V. deze tweede set met 15-11. Na een korte pauze begonnen de beide ploegen aan de derde en beslissende set. Weer namen de Cito dames een voor sprong van 4-0 en weer liepen onze da mes deze achterstand in. Bij de stand 8-4 voor V.V.V. vroeg Cito time-out aan. Even raakte V.V.V. de balans kwijt, maar kwam bij de stand 8-8 weer op verhaal. Met „geslepen" balletjes liep V.V.V. weer uit tot 11-8. Cito vroeg de tweede time-out aan en kwam daardoor weer volgepompt met raargevingen terug tot 11-11. De wedstrijd werd nu ondraaglijk spannend, zeker vijf minuten bleef het 11-11. Handig gebruik makend van een inzinking van Cito won V.V.V. deze set weer met 15-11. Ondanks de versterking van Cito in de ze nieuwe competitie won V.V.V. deze wedstrijd door betere techniek en tack- tiek. verpleging en krankzinnigenverpleging en de kosten van werkverruiming voor werkloze en voor minder validen. Tenslotte is op het hoofdstuk onderwijs een bedrag uitgetrokken van 35.000,-. Met inbegrip van diverse andere posten, is het totaal bedrag van alle uitgaven voor 1958 in de ontwerpbegroting zodoen de geraamd op 315.779,92. Het hoofdbestanddeel van de daar tegenover staande inkomsten worden ge vormd door onderscheidene rijksuitke ringen, waarvoor de volgende bedragen zijn geraamd: Algemene uitkering uit het gemeentefonds 96.536,64 Belastinguitkering uit het ge meentefonds 53.752,71 Uitkering van de opbrengst v. grond- en personele be lasting met opcenten 28.608,— Totaal 178.897,35 In vergelijking met deze bedragen ge ven de gemeentelijke belastingen slechts een geringe opbrengst. Deze zijn namelijk begroot op: Vermakelijkheidsbelasting ƒ23.000, Hondenbelasting 1.000, Vergunningsrecht drankwet 1.025, Straatbelasting 4.800, Begrafenisrechten, leges enz. 1.200,— Totaal 31.025,— Het totaal bedrag der inkomsten, is, zoals reeds opgemerkt, gelijk aan dat der uitgaven. Verder blijkt uit de kapitaalsdienst, dat de gemeente in totaal aan reserves en eigen kapitaal een bedrag van rond 280.000,bezit. Hieronder zijn dan te vens begrepen de reserves voor de wo ningbouw en de verbetering van de Bar neveldsestraat. Voorts heeft de gemeente in de woningbouw een bedrag van 926.397,40 geïnvesteerd, en voor de ver betering van wegen e.d. ƒ259.385,53, ter wijl het saldo van de opgenomen geld leningen rond 800.000,— is. Tenslotte bedraagt de totale rente en afschrijving, inclusief de woningbouw, die ten laste van de gewone dienst wordt ge bracht voor 1958 80.900,39. Bovenstaande cijfers hebben de be doeling enigszins een beeld te geven van de financiële toestand der gemeente en deze kan, gelet op andere overheidsin stellingen, zeker niet ongunstig worden genoemd. Alleen geschoolde T.V. men sen kunnen u de juiste an tenne adviseren, de goede hoogte, de vereiste stand en de beste plaats hiervan be palen 1 Kies niet alleen uw tele visie toestel maar ook uw handelaar zorgvul dig 11 Voor goede ontvangst en blijvende service t RADIO EN TELEVISIE Molenstr. 16 Rhenen - Tel. 579 (Vervolg van pagina 1.) zien, zei hij. En ik ken hem best, want ik heb hem al vijf keer bekeurd... Over de vriend, die het geweest zou zijn, praatte verdachte nu niet meer en ook niet over het feit, dat hij eens ge zegd moet hebben: „Rijden zal ik, met of zonder rijbewijs". Wel voerde hij aan, dat hij afgelopen woensdag in Arnhem proefgereden had en dat de examinator zou hebben laten door schemeren, dat het rijbewijs wel niet lang meer op zich zou laten wachten. Als een allerlaatste kans Voor ver dachte, die vreesde bij hechtenis zijn betrekking kwijt te raken, werd de zaak nu opnieuw aangehouden. Blijkt straks, dat hij inderdaad geslaagd is, dan blijft het waarschijnlijk nog bij een geldboete. Zo niet dan wordt het ongetwijfeld een vrijheidsstraf. -ö- De 19-jarige student J. H. E. uit Wa geningen verscheen vrijdag voor het Wagenings kantongerecht om zich voor een niet alledaagse overtreding te ver antwoorden. In het begin van de zo- Alleen voor donderdag, vrijdag en zaterdag Waterdichte popeline Dames- en Meisjes Hoofdstraat 23-61-65 Veenendaal mer had hij namelijk op een schutting van de N.B.M. een paar reclamebiljet ten voor een roei wedstrijd geplakt, zonder dat de maatschappij daarvoor toestemming had verleend. Er werd een klacht ingediend, E. kreeg een proces-verbaal en de aanplakbiljetten werden in beslag genomen. Het gebeurde allemaal in een dolle bui, vertelde verdachte en hij had best de schikking willen betalen. De hele zomer had hij echter niet in Wa geningen gewoond en daardoor had hij het hem toegestuurde girostortings- formulier gemist. De agent is trouwens erg onvol ledig geweest bij zijn inbeslagname, deelde verdachte nog mee. U hebt dus stiekum nog een paar van die biljetten achtergehouden, in formeerde de officier, mr. A. J. J. Pfeil kwasi-verschrikt. O nee, helemaal niet, stelde ver dachte dadelijk gerust. Hij vergat al leen ook de lijm in beslag te nemen. Wat een vreselijke toestanden, vond ook de officier. In ieder geval moet u het voortaan maar eens van tevoren beter tot u door laten dringen wat wel en wat niet mag. Het gaat niet aan zomaar zonder toestemming schuttingen van anderen vol te plak ken, al is een roeiwedstrijd nog zo belangrijk. Conform de eis vonniste rechter A. C. van den Brand met 5,of twee dagen en vernietiging van de in beslag genomen papieren. Mej. W. H. B., dienstbode te Ede, liet de fiets, die zij van haar zuster had geleend, onbeheerd en zonder hem op slot te zetten voor haar huis staan. Ik was helemaal vergeten om hem binnen te zetten, verklaarde zij vrij dag voor het kantongerecht te Wage ningen. Het was niet de bedoeling, dat hij buiten bleef staan en dus dacht ik er ook niet aan hem op slot te zetten. Het bleef overigens niet bij die ene vergeetachtigheid van verdachte, want op de vraag van rechter Van den Brand waarom zij niet op de voorgestelde transactie ingegaan was, bekende ze ook daaraan te laat gedacht te hebben. Wanneer u verzuimt uw fiets op slot te zetten is dat niet louter een overtreding, die alleen u aangaat, do ceerde mr. Pfeil. U brengt anderen er door in de verleiding een diefstal te plegen, waarvoor ze voor enige tijd naar de gevangenis verwezen kunnen worden. Bovendien, zo vulde rechter v. d. Brand aan, moet de politie maar weer proberen de fiets te achterhalen als hij gestolen wordt. Eis en vonnis luidden hierop ƒ5,of twee dagen. -ö- D. J. van D., postbode te Amsterdam, die deze zomer zijn vakantie in Ede doorbracht, was in Bennekom gever baliseerd omdat de achterrem van zijn bromfiets niet deugde. Een dag tevoren had ik er bij een reparateur nieuwe binnenbanden op laten leggen, zei verdachte vrijdag morgen voor het Wageningse kanton gerecht. Ik dacht, dat de bromfiets wel in orde zou zijn, maar blijkbaar heb ben ze vergeten de achterrem goed vast te zetten. Bij de controle in Ben nekom werkte hij tenminste niet zo als het hoorde, al kon ik het manke ment zelf met een tang verhelpen. Ik kan begrijpen, dat u zich een beetje bij de neus genomen voelt, was de officier van' justitie, mr. Pfeil, het met hem eens, maar zelf had u ook even moeten nazien of alles in orde was. Eis en vonnis 5,of twee da gen. Aannemer W. J. van I. uit Utrecht had onlangs op rijksweg 24 bij De Klomp het verkeer in gevaar gebracht door de macht over het stuur van zijn personenauto te verliezen, waardoor de wagen de weg overgeslingerd was en eerst tegen een boom tot stilstand kwam. Verdachte, die zich vrijdag voor het Wageningse kantongerecht moest verantwoorden, had het er zonder let sel afgebracht, maar zijn auto kreeg 1400,schade. Hoe kwam dat allemaal zo? vroeg rechter v. d. Brand. Ik dacht, dat meneer de officier me daarover wel zou kunnen inlichten, antwoordde verdachte. Ik weet het Ut zal dan nou eindelijk zover kom- me, asdat de nije brug over de Rijn mit groöt tam-tam in gebruik zal wor den genomen. Eigelijl^ gezeid is de daotum nog niet goed bekend, mor as ik mot gleuve wat 'r gezeid wordt, dan zal ut eind november zijn. Krèk as we ut keu veur de komende wijnter weer in de kuip hebbe zitte. Das veur ut commiethee mit de feestneuze een barre teugevaller, want wat motte nou toch in shemelsnaom gaon doen? Ut kan vrieze en ut kan döje. Om nog mor niet te praote van sturrem! Ik zou de heren een goeje raod wille geven: doet ut op een eenvoudige me- nier en zurreg d'r in ellek geval veur, asdadde we niet te lang in de kou hoeve te staon. Ik veur mijn gleuf, asdat ut dan wel- letjies is. We motte zien, asdadde we de centen mör besté je aon een mooie ver lichting. Die doet ut altijd, veural in de donkere daogen veur de sintere- klaos. Enne, veur de winkeliers is ut dan wél zo goed. Die kunnen dan een dubbele actie maoken. Ut feest van de Heftige man en ut feest van de nije brug. As ut zo druk wordt in Rhenen as in Velzen, waor iedereen de nije tunnel wou zien, dan kan ut nog wat worden. Sjonge, sjonge, dat belooft wat. Ik heb gelezen, asdat een Rhenense jongedame aon een péreplu uit een vliegmesjien is gesprongen. Misschien is dat wat veur ut feestcommiethee. Zo'n stunt slaot altijd in, veural as daor iemand uit Rhenen in Rhenen valt. Enne, ze kan goed péreplu-sprin gen, dat hedde zeker ök wel gelezen in de Vallei van een vrijdaggenaovund! Ut hét me bar goed gedaon, asdat de winkeliers ut weer mit mekaore ins zijn. Dat gift de burreger weer moed en kan alleen mor veul goeds te veur- schijn brengen. Zo is ut ök mit ut roje kruis en de ééhabéjo. Die hebbe mekaore nou ök gevonden. Lotte we hopen, asdat iedereen in Rhenen mekaor vijndt, dan kunne we een bréje baozis vorreme teuge ut ge weld, dat van buitenaf komt! De Klokkenverkoper. zelf niet. Ik ben geen helderziende, zei mr. Pfeil. Nou, vervolgde verdachte, mis schien dat ik in slaap gevallen ben, of dat m'n hart me even in de steek ge laten heeft. Schuldig voel ik me in ieder geval niet. Dan moet u een zware straf heb ben, want dan bent u een wegpiraat, meende de officier. Liever niet, vond verdachte. Ik heb al 1400,schade en ik ben niet verzekerd. Dat maakt de zaak nog erger, zei mr. Pfeil. Waarom? vroeg verdachte. Ver zekering is toch niet verplicht. Jammer genoeg niet, moest de officier toegeven, maar het duidt op een verkeerde mentaliteit en juist die moet bestraft worden. Mensen, die niet verzekerd zijn en verkeersfouten ma ken, waaruit ook voor anderen ern stige schade kan ontstaan, moeten het volle pond hebben. Dat hebben ze aan zichzelf te wijten. Eis: 100,of 40 dagen. Vonnis: 75,of 30 dagen. (57) Terwijl iedereen gespannen luisterde naar de onthullingen van graaf Marco, bemerkte niemand, dat Tybalt zich zo onopvallend mogelijk naar de uitgang bewoog. Doch plotseling trok de schurk zijn zwaard en met een nijdige grauw stortte hij zich op de beide schildwachten, die de deur bewaakten. Tevergeefs trachtten zij hun lansen te kruisen, om hem de vlucht te beletten, doch Tybalt zwaaide zo woest om zich heen, dat zij verschrikt terugweken en het volgende ogenblik was de onverlaat door de grote deuren ver dwenen. Aram was de eerste die tot bezinning kwam. Terwijl de anderen verward door elkaar schreeuwden, rende hij achter de schurk aan. Toen hij de gang in stormde was Tybalt reeds uit het gezicht verdwenen, doch het geluid van rennende voetstappen wees Aram de weg, en toen hij de hoek omsloeg, zag hij de ander nog juist een trap opstuiven. Toen heer Tybalt een hoger gelegen gang bereikt had, zag hij een voorhang wapperen en rukte deze opzij, doch toen zag hij, dat het gordijn slechts een grote vensternis bedekt had en op hetzelfde ogenblik hoorde hij Aram's stem, die hem toesnauwde: „Ge zijt te laat! Verdedig u, lafaard!" (Wordt vervolgd.) ADVERTEREN MAG GEEN GOKJE ZLIN! Volg de zekere weg. Via De Vallei bereikt U een kopend publiek, dat zijn krant leest met de inten se belangstelling waar mee streekbladen gele zen worden. Choc, hagel halve prijs! ^ppiSil Van donderdag 17 t/rr» woenidag 23 oktober Bij ELKE pot AH-HUISHOLDJAM >anaf 88 ct. EEN TAFELSTROOIER ECHTE CHOC. HAGEL VOOR HALVE PRIJS! AttentieEr komt volgende week wéér zo'n extra aanbieding Kijk hier. Kijk daar. En vergelijk.... Dan zult ook u constaterenbij AH altijd de béste kwaliteit, altijd de laagste prijs. En....rente winstaandeel Cacao bus 250 gram Tomatenpuree 2 blikjes Zuurkoolspek 250 gram Zaanse beschuit grote rol Hele Siamrijst soo gram

De Vallei | 1957 | | pagina 2