DE VALLEI een slag voor! JQf SIMON DE WIT €sso PETROLEUM VOOR OLIEHAARDEN chocolade Boerenlandworst cag™ Berliner leverworst rii^j Snijworst populair Appelmoes (superkwaliteit) Pruimedanten Sperciebonen Huishoudzeep Prima service door: Belangrijke verbetering brandbestrijding in Veenendaal Vollevbalovenvinningen voor VVV Voor de Jeugd ROVANNA n De TV bracht me op een idee... Voorlichtingsavond streekbelangen Zuidoost-Utrecht ALWEER IS SIMON DE WIT (4 stukken) De haardolie met het hoogste rendement zuinig geen roet meer warmte R. VAN M0URIK 's Nachts loeien geen sirenes meer Lezing „Kinderbescherming" VOOR DE KANTONRECHTER anningsavond Ontsp Veenendaalse bejaarden Feestavond Vereniging Volksonderwijs November-propaganda- vergadering Veenendaalse Christelijke Besturenbond Sint-Nicolaas bij „Sparta" Marktberichten Varken met zeven staarten IIET RAADSEL VAN 'GO hrma I. Firma P. van de Bovenkamp 150 gram fe3® 200 gram groot van stuk 250 gram een groot tablet <cir.?a *9° sram) litersblik 2 staven gratis RIJKSSTRAATWEG 75 - TEL. 301 - ELST (U.) Reeds sinds jaren bestaan er moei lijkheden met betrekking tot de alar mering by brand. Nu ligt het in het voornemen een automatisch alarme ringssysteem voor de Veenendaalse brandweer in te voeren. Tot op heden worden by brand de brandweerlieden opgeroepen door middel van twee si renes, die geplaatst zyn op het gemeen tehuis en de gasfabriek. De bediening en het in werking stellen van deze sirenes geschiedt enerzyds door de politie en anderzijds door een employé van de gasfabriek. Zodra een brand melding is ontvangen, stelt de politie de sirene, die geplaatst is op het ge meentehuis, in werking, terwijl zij daarna de gasfabriek telefonisch moet verzoeken om aldaar de sirene in wer king te stellen. Het komt voor, dat de telefoonlijn bezet is, waardoor kostbare minuten verloren gaan. Voorts is het herhaalde malen voorgekomen, dat de sirenes door de brandweerlieden niet worden gehoord, hetzij door lawaai in hun directe omgeving, hetzij door een ongunstige windrichting. Om dit te voorkomen en ervan ver zekerd te zijn, dat de brandweerlieden zo spoedig mogelijk op de plaats van de brand aanwezig zijn, is het nood zakelijk, dat bij iedere brandweerman thuis een alarmschei wordt geplaatst, terwijl voorts een derde sirene ge plaatst moet worden op de Emballage fabriek „Boxal" aan de Rozenstraat. Door het aanbrengen van deze auto matische schelapparatuur kan de poli tie vanuit het politiebureau zowel de brandschellen als de sirenes in werking stellen. De brandschellen worden in drie groepen aangebracht, waardoor de groep, die het dichtst bij de brand woont, eerst of zonodig voorlopig al leen kan worden opgeroepen. De be diening van de apparatuur is zeer een voudig: door een druk op één knop kunnen de brandschellen van een groep, die gealarmeerd moet worden, in werking worden gesteld, aldus b. en w. in hun voorstel aan de raad. Het ligt in de bedoeling overdag zowel de sirenes als de brandschellen in wer king te doen treden, omdat het dan vaak voorkomt dat brandweerlieden niet thuis zijn en alleen door middel van sirenes kunnen worden bereikt. Zowel des avonds als des nachts worden de brandweerlieden echter al leen gewaarschuwd door middel van de brandschellen. Dit laatste heeft grote voordelen. In de eerste plaats worden de brandweerlieden door het brandschel-alarm direct gewaarschuwd, wat een veel vluggere opkomst ten ge volge heeft, terwijl in de tweede plaats het publiek niet van de brand op de hoogte wordt gebracht door de sirenes. Hierdoor zal veel minder last van het verkeer op de weg worden ondervon den en kan de brandweer zich veel vlugger naar het terrein van de brand verplaatsen. De aanlegkosten van een en ander worden geraamd op rond 5000, Voor de afdeling Veenendaal van de Nederlandse Christelijke Vrouwenbond zal de heer R. A. C. Mulder, psych. Drs. te Achterveld, spreken op 21 november a.s. aanvang 8.15 uur. Zijn onderwerp is „Kinderbescherming" De vergadering wordt in ,,'t Trefpunt" ge houden. (Vervolg van pagina 1.) G. H. uit Bennekom stond vrijdag voor twee overtredingen voor het Wa- geningse kantongerecht terecht. In Renkum had hij namelijk met zijn bromfiets op de Utrechtseweg gereden in plaats van op het fietspad er naast en bovendien had zijn snelheid duide lijk boven de maximum voor brom fietsen toegestane veertig kilometer gelegen. Gevraagd waarom hij zulk» euvele De eerstvolgende ontspanningsavond voor de Veenendaalse bejaarden, georga niseerd door de stichting „O.C.B.", wordt gehouden op vrijdag 22 november a.s. des avonds om 19.30 uur in de grote zaal van het gebouw „Eltheto" aan de Fluiters straat. Tijdens deze avond zal het toneelgezel schap van de Kon. Scheepjeswolfabrieken het stuk „Meeuwen boven Sorrento" op voeren. Dit is een bijzonder mooi toneel stuk, dat een duidelijk beeld geeft van hetgeen zich in moeilijke tijden bij de marine afspeelt. Het gebruikelijke kopje koffie en de overige versnaperingen zullen in de pauze niet ontbreken. De voor de gebruikelijke „busdienst" geldende dienstregeling zal nog nader bekend gemaakt worden. Door de afdeling Veenendaal van de vereniging Volksonderwijs wordt op vrij dag 29 november a.s. in gebouw „De Sa menwerking" 's avonds om acht uur, de jaarlijkse propagandafeestavond gehou den. Op vrijdag 29 november a.s. belegt de Veenendaalse Christelijke Besturenbond de gebruikelijke november-vergadering in in het kader van de landelijke propagan- da-actie van het Chr. Nat. Vakverbond. Deze avond vangt aan om 19.30 uur en wordt gehouden in het gebouw aan de Eikenlaan. Spreker voor deze avond is de heer J. van Stapele, penningmeester van de Chr. Metaalbedrijfsbond uit Utrecht. Tevens verleent aan deze avond weer medewerking het Chr. toneelgezelschap „Desto" uit Utrecht, dat het stuk „De Herbergierster" zal opvoeren. Voor de derde achtereenvolgende maal hebben de dames van de Veenen daalse Volleybalvereniging een over winning behaald in de eerste klasse der Nevobo. Met 3-0 zegevierden de V.V.V.-sters in Bilthoven over de Salvo-dames. Door een misverstand speelde VW deze wedstrijd met vijf man. Salvo stemde erin toe dat VVV deze wedstrijd onvol ledig speelde, maar de bond zal in dit geval moeten beslissen of VVV deze wed strijd gewonnen of verloren heeft. VW nam direct een voorsprong van 10-0. Tegen het technisch en tactisch veel sterkere VVV wist Salvo maar een scha mele tegenstand te bieden. VVV won deze game zonder veel krachtsinspanning met 15-1. Over de beide laatste games valt weinig bijzonders te vertellen. Salvo bood zo goed als geen tegenstand en VVV won de beide laatste games met 15-3 en 15-4. Het eerste VVV-herenteam speelde thuis tegen het sterke 't Zand uit Utrecht. De Veenendalers wisten in deze span nende wedstrijd met 3-1 te zegevieren. Kort na het begin van de wedstrijd had den de Utrechtenaren een 7-4 voorsprong. Door spectaculair spel van beide kanten gaven beide ploegen de toeschouwers een mooie partij volleybal te zien. Na enige servicewisselingen kwam WV weer sterk opzetten en met enkele goede smashes van o.a. Dick Bovenschen liep VVV uit tot 11-7. Salvo antwoordde nu met enkele goede en harde smashes, die echter uitstekend geblokkeerd werden. Nu begon Salvo met enkele tactische bal len te spelen en liep in tot 11-10. Over en weer ging het spel tot de stand 13-14. VVV begon nu feller te spelen en liep weer in tot 14-14. Deze stand bleef zo enige tijd gehandhaafd tot 't Zand als een kaartenhuis ineen zakte en WV deze spannende en goede set won met 16-14. In de tweede set werd Joto Slik vervan gen door Jan van Kessel, wat in de aanval een verbetering was. In hoog tempo start te WV en het nog niet van de Inzinking te boven zijnde 't Zand stond spoedig ach ter. VVV won deze set tenslotte met 15-0. In de derde set wisselden de Domstede- lingen van speler met het gevolg dat 't Reeds nu kunnen wij melden, dat Sint- Nicolaas op zaterdagmiddag 7 december a.s. de kleuters van de gymnastiekvereni ging „Sparta" met een bezoek zal vereren. De „Sparta"-kleuters en de Sint met zijn knechten zullen o.a. door het bestuur worden getrakteerd op een filmprogram ma. Zand feller begon te spelen. Al spoedig zag VVV met zweetogen tegen een ach terstand op van 11-4. Maar met enkele keiharde smashes van o.a. Jan van Kessel, liep VVV in tot 8-11. Met een keiharde smash van een Utrechtenaar was deze game echter afgelopen en 't Zand won met 11-15. In de laatste game werd Jan van Kessel weer vervangen door Slik. De Veenen dalers namen in deze beslissende set een voorsprong van 8-3. Het leek een ge makkelijke overwinning te worden maar bij de stand 8-3 vroeg 't Zand time out aan. Met deze time out kwam 't Zand op voortreffelijke wijze terug tot 8-7. VVV zegevierde echter met sterk spel met 15-10. daden bedreven had, antwoordde H. slechts „Het was vlak bij de Koude Herberg en daar ga je vanzelf wat harder". Het rijden op de hoofdweg vond zijn oorsprong, volgens verdachte, in het feit, dat hij juist door een bocht gekomen was, hetgeen hem gedwongen had een wat ruimere koers te nemen. Het gerecht honoreerde met 7,50 of 3 dagen voor het geminachte fiets pad en 15,of 6 dagen voor het racetempo. GELUK GEHAD Als bestuurder van een vrachtauto verleende B., landbouwer te Rhenen, geen voorrang aan een andere vracht auto toen hij, komend van de Stations straat te De Klomp, de voorrangsweg Rijksweg 24 overstak. De ander had moeten remmen om een aanrijding te voorkomen en twee politiemannen, die juist op dat kruispunt het verkeer gade sloegen, maakten tegen B. proces-ver baal op. Bij de benzinepomp links van de Stationsstraat stonden, toen ik eraan kwam, twee grote vrachtauto's te tan ken en die belemmerden totaal het uit zicht op de rijksweg, verdedigde ver dachte zich. Ik kon daardoor die vrachtauto niet zien aankomen en ik heb ook niet gemerkt, dat hij voor mij moest afremmen. Het feit, dat het uitzicht versperd is, geeft u niet het recht geen voorrang te verlenen. U moet dan maar wat lang zamer rijden of desnoods uitstappen, doceerde rechter Van den Brand vrijdag voor het kantongerecht te Wageningen. Het was allemaal nogal een on gelukkige samenloop van omstandig heden, klaagde verdachte, ik kon er echt weinig aan doen. Het was juist een gelukkige sa menloop. Als er door uw fout een ern stige aanrijding had plaats gevonden zou het ongelukkig geweest zijn, vond de officier, die vervolgens 20,— of acht dagen eiste. Rechter v. d. Brand vonniste conform. Verschijnt als bijlage van het streekblad „De Vallei" onder redactie v. tante Jos Correspondentie te richten aan tante Jos, per adres Parallelweg 10, Veenendaal JARIGE NEVEN EN NICHTEN 18 nov. Riekie Takken VEENENDAAL. Op de wekelijkse eier markt werden dinsdagmorgen 140.000 eieren aangevoerd. Voor grote eieren werden prijzen betaald van 16,- tot 17,- en voor kleine eieren van 13,- tot 15,- per 100 stuks. De handel was vlot. De biggenmarkt had een aanvoer van 85 biggen. Prijzen van 38,- tot 50,- per stuk. Handel redelijk. EDE. 11 November. Aanvoer 220.000 st. Prijzen grote eieren 16,- tot 17,-, hen- neëieren 13,50 tot 15,50 per 100 stuks. Kalme handel. SCHERPENZEEL. Op de eiermarkt van hedenochtend werden 1.075.000 stuks aan gevoerd. Prijzen van 16,50 tot 17,- per 100 stuks. Henneëieren 12,- tot 16.50 eveneens per 100 stuks. Handel matig. Varkensmarkt aanvoer 105 stuks. Prijzen van 38,- tot 55,-. Zeugen, aanvoer 8 stuks, prijzen van 225,- tot 325,- per stuk. Handel matig. Sina v. d. Brink, Rhanen Willy Hasselaar Jaantje Verhoef Jan RavenswaaiJ NIEUWE RAADSELS Voor ouderen. I. Opa liep rond met een zak vol mooie stuiters, zonder ze uit te delen aan zijn kleinkinderen. Weet je waarom? Hij wil de ze graag helemaal eerlijk verdelen en geen stuiters overhouden. Maar dat ging niet. De zaak was n.l. zo. Wanneer hij ieder kind vijf stuiters gaf hield hij er drie over, maar wanneer hij er zes gaf, kwam hij er één tekort. Hoeveel kinderen waren er nu onder wie hij de stuiters wilde delen? II. - - X - - - X - - oudste zoon van Jacob. - gebergte tussen Rusland en Siberië. U kent ze wel, die kleine blrge- tjes. Hoe meer ze het naar hun zin hebben, hoe meer krul in hun staart Nu is het meestal zo, dat de draad van het varkens- leven wreed wordt afgesneden en het arme dier wordt toebereid voor de consumptie. Zo was het ook met het varken van W. al hier. Het dier hing schoon aan de leer toen men ontdekte dat onverlaten de staart hadden af gesneden. Een onderzoek werd ingesteld, maar de staart was en bleef weg. Totdat dezer dagen verschillende staarten by W. werden bezorgd. Naar wy ver nemen zou wyien het varken intussen nu 7 staarten hebben. eiland in de Middell. Zee. jongensnaam. 3 6 5 km. lang haringnet, bloedgever. Op de kruisjeslijn komt, van boven naar beneden, de naam van een havenplaats in Duitsland. III. Wat komt er tweemaal in elk Jaar? Als je het weet, dan zeg je 't maar. Voor jongeren. I. Ik ben een stuk gereedschap, doe mijn laatste letter weg en ik ben een klein, nuttig diertje. II. Hieronder staan zes namen van plaat sen in ons land. De klinkers zijn er uitgelaten daarvoor in de plaats staan puntjes. Weet je welke plaatsnamen het zijn? - p - ld - - rn L d - n - nsch - d - D - n H - ld - r W - nt - rsw Ms - ld - nz - - 1 III. In deze hokjes moeten, zowel van links naar rechts als van boven naar beneden, dezelfde woorden komen te staan. 1. Groot eiland, deel van In donesië; 2. stad in West-Duitsland; 8. grondsoort waarvan turf gemaakt wordt; 4. meisjesnaam. 1 2 3 4 2 3 4 Spelletje DOOR HET TOUW De spelers zitten achter elkaar op de grond, de ploegen parallel naast elkaar. Voor de voeten van de nrs. 1 van elke ploeg ligt een touwring (een dik touw met de einden aan elkaar geknoopt) van ca. 1 meter middellijn. Op het beginsignaal (65) Enkele dagen later was er groot feest op Rovanna. Graaf Marco had er op gestaan, dat Aram hun gast zou blijven, tot hij hersteld zou zijn van alle ver- moeiennissen en spanning van de laatste dagen. Doch nu was Aram weer geheel de oude en wat beduusd, zat hij naast zijn gastheer aan het feestmaal, dat te zijner ere was aangericht. Aan de andere zijde zat Jolande. stralend van levenslust en geluk, nu de vrese lijke dreiging waaronder zij geleefd had, als een boze droom was weggevaagd. Vrolijk hief graaf Marco zijn beker. „Laat ons drinken op het welzijn van onze onverschrokken gast!" riep hij uit. „Voortaan zijn wij niet slechts buren, doch vrienden voor het leven!" Ook Jolande hief haar glas en lachte Aram innemend toe. De jonge held, die niet goed wist hoe hij zich moest houden bij de lof, die hem werd toegezwaaid, keek maar eens naar Bliondello, die zijn luit terug had en nu vol overgave de snaren betokkelde, waarbij hen luidkeels zijn blijdschap uitte in een lied. Alleen Presto stopte zijn vingers in de oren en gaf te kennen, dat hij nog liever het kraken van een oude kelderdeur hoorde. De volgende morgen keerden Aram en zijn trouwe schildknaap naar Barranca terug. Het afscheid was hartelijk en Presto schaterde het uit van plezier, toen Jolande plotseling haar armen om Aram's hals sloeg en hem dankbaar en teder op de wang kuste, wat de Jonge held een vuurrode kleur deed krijgen. „Het was toch heel gewoon", merkte de schrandere knaap op, toen zij even later langs het meer reden. „Zij had alle reden om u dankbaar te zijn, want zonder u was het raadsel van Rovanna nimmer opgelost!" EINDE Zc mogen op de televisie geen reclame maken, maar toen ik in een mode- praatje over „een bepaald merk nylonj" hoorde, die zo mooi en sterk waren toen dacht ik meteen: Daar zullen ze vast Dubarry nylons mee bedoelen. Want Dubarry's zijn de mooiste en zijn zo enorm sterk, verbazend gewoon I Mijn vriendinnen denken er net zo over. Want als goedgckledc vrouw kies je met zorg modieuze nylons, die mooi om je benen spannen en perfect recht blijven zitten. Dus> Dubarry nylons! zo mooi, zo sterk! Dubarry nylons van 2S5 tot A93 HOOFDSTRAAT 27 TELEFOON 2056 PATRIMONIUMLAAN 23 - TELEFOON 2637 In het kader van de commissie streek belangen „Z.O.-Utrecht" werd in het Buurtschapshuis te Achterberg een voor lichting gehouden. Als spreker trad er op de specialist voor bodem en bemesting van het rijkslandbouwconsulentschap te Utrecht, de heer J. van Vulpen. Spreker begon zijn inleiding met het grote ver schil te beschrijven van bemesting op de zandgrond van omstreeks honderd jaar geleden en nu. Vroeger toen men alleen de stalmest had probeerde men daar een zo groot mogelijke hoeveelheid van te verkrijgen. Dit deed men door de koelen in de zomer 's nachts naar de stal te halen en ook hield men veel schapen. Deze wer den gestrooid met stro, bladeren en hei deplaggen. Hierdoor is de zwarte teelt- laag ontstaan waar men nu nog van pro fiteert. De komst van de kunstmest met cilisalpeter, kainiet en slakkemeel bracht in de bemesting een grote verandering. Deze maakte het mogelijk dat meer grond in cultuur kon worden gebracht. Vooral het slakkemeel heeft op deze van nature fosfaatarme zandgronden wonderen ge daan. Hierdoor is ook het boerenrecept ontstaan van 700 kg slakkemeel per ha. maar is deze grond thans nog zo arm? Vanaf 1 mei van dit jaar zijn in deze streek ongeveer 300 grondmonsters van het bouwland en 400 monsters van het grasland genomen. Uit de analise van de grondmonsters van het bouwland blijkt dat de kalktoestand voor 70 te laag is. Door een gezamelijke bekalking deze zo mer en herfst is gepoogd deze omhoog te brengen. Doordat magnesiumhoudende kalk werd gebruikt, is de magnesiumtoe stand ook verhoogd. Wanneer de kalktoe stand in orde is krijgt men ruimere ge wassen keuze. Ook de bieten en gerst zullen het beter doen. Het kalicijfer is moeilijk te verho gen daar de kali gemakkelij uitspoelt. Het is daarom gewenst jaarlijks niet meer kali te geven dan hetgeen door het gewas wordt onttrokken. De fosfaattoestand ligt voor 8 boven de voldoende grens. Fosfaat spoelt veel minder uit dan kali, er zijn volgens spre ker genoeg bedrijven die een fosfaat- pakken de nummers 1 de touwring, steken er hun voeten door, kruipen door de touwring zonder met de handen de grond te raken en geven dan het touw over het hoofd aan de volgende speler, die hetzelf de doet en zo vervolgens tot de laatste speler klaar is. Deze brengt daarna de ring over het hoofd, de schouders en kruipt dus in tegenovergestelde volgorde weer door de ring, geeft het touw aan de speler voor hem, die hetzelfde doet L.[ dezelfde volgorde tot allen klaar zijn en de touwring weer voor de voeten van nr. 1 ligt. De ploeg, die het eerst klaar is, wint het spel. WISTEN JULLIE Dat een Engelse firma een couveuse heeft gemaakt van plastic, niet voor ba- bys maar voor kuikens? De couveuse heeft het model van een tent en een door snede van anderhalve meter en biedt plaats aan 250 kuikens. De warmte komt van infrarode lampjes. Het leuke is, dat je door plastic alles wat er in de cou veuse gebeurt kunt zien; dat er kleding bestaat die elektrisch verwarmd kan wor den? Heerlijk voor piloten en deelnemers aan poolexpedities; dat een éénjarige ha ring „bliek" wordt genoemd, die gerookt wordt gegeten als „sprot"? Dat een haring na drie jaar volwassen is en zelden ouder wordt da 18 jaar en dat men de ouderdom kan aflezen van de schubben van de vis, zoals men dat bij een boom kan van de jaarringen? Dat de olietreinen, gevuld met aardolie, die gewonnen is in Schoonebeek (Drente) over Amsterdam naar Pernis rijden? Dat de trein zo'n omweg maakt omdat het baanvak van Utrecht naar Rotterdam niet geschikt is voor de zware vracht van de olietrein? Dat daar in Pernis de zwarte aardolie wordt gezuiverd, geraffineerd. Dat uit aardolie o.a. ook lippenstiften enj plastioiepeltjes worden gefabriceerd? voorraad in de grond hebben die gelijk is aan 12.000 kg. slakkemeel, wat 1000 gulden per La. betekent. Dit kan niet tot waarde gebracht worden daar men jaarlijks deze voorraad verhoogt. Bij het grasland lig gen de cijfers weer anders. Hier bevindt zich de voedingsstof in de zodenlaag tot ongeveer 5 cm. Er kan hier gesproken worden van een te hoge kalktoestand, welke de gevaren van onvruchtbaarheid bij het vee en magnesium gebrek van het gras tengevolge kunnen hebben. De fosfaattoestand is evenals bij het bouwland zeer hoog. Veel boeren kunnen de fosfaatbemesting enige Jaren achter wege laten zonder gevaar voor opbrengst derving. Door dat de kali op grasland minder gemakkelijk uitspoelt liggen de kalicijfers hier hoger dan op het bouw land en zijn gevaarlijk met het oog op de kopziekte. Spreker wijst er op voorzichtig te zijn met de kalibemesting op percelen die men wil weiden. Een normale gierbemesting brengt minstens 120 kg. zuivere kali per ha. en geeft daarom de voorkeur om de gier te brengen naar de percelen die ge maaid moeten worden. Spreker wees er op dat we moeten proberen een even wichtige bemestingstoestand te verkrijgen pas dan kunnen we maximale opbreng sten verkrijgen. Ook aan de stalmest en aan de giermest wordt niet die waarde toegekend die zij wel hebben. Eerst deze benutten en tot waarde brengen en aan vullen met kuntsmest, maar niet omge keerd. Aan de hand van een reëel voorbeeld werkte spreker een bemestingsbalans uit, waarbij eerst werd nagegaan de benodig de meststof en daarna de hoeveelheid die wordt geproduceerd door runderen, var kens en kippen. Hieruit blijkt dat er ge noeg bedrijven zijn (vooral kleinere) met hun zware veebezetting, die meer produ ceren dan hetgeen jaarlijks aan de bodem wordt onttrokken. Deze bemestingsbalan sen zullen door de assistenten op de be drijven worden uitgerekend en de advie- sen zullen duidelijk op een kaart per per ceel worden gegeven. Na de pauze werden nog enige prak tische vragen gesteld, waarna ingenieur Brandsma deze leerzame avond sloot. ook heerlijk bij het middagmaal per Stuk van Goudreinetten litersblik Bij aankoop van iedere 250 gram SdW koffie melk of naturel van voor t/m 20 November OPLOSSING RAADSELS I. bijl, hark, beitel, riek, hamer, eg. II. berk, egel, rede, klem. III. de kleinste. I. Willie, Peter, Toos, Gij», Maarten, Paul en Ellen. II. lip, aap, wip, eik, mug, arm, vla, Ier, papegaai. III. een aambeeld. DE ZAAK MET DE MELKKOETJES!

De Vallei | 1957 | | pagina 2