PAUK Sint Nicolaas weet altijd alles Handen en Lippen ruwpnpm Terugkeer van Morghan de Magiër L. P. G. Burgerlijke stand KERKDIENSTEN ip&A&WOH SPORTOVERZICIIT Wat zal Veenendaal tegen Leones presteren? V.R.C. speelt thuis tegen Nunspeet Plaatselijke ontmoeting Goed begin voor J. Edink Schaken Fa. F. v. d. BOSCH tnee\ stejifien J A OhoimU tCüffxp U ziel beier cn bent charmant Fa. J. F. Tak Zondagsdienst doktoren AMEROXGEN REXSIVOLDE JAC. VAN SCHUPPEN MRNUFRCTUREN lW BEDDEN&LEDIKRNTEN H. H. Automobilisten Belangrijke besparing Personenwagen1000, Bestelwagen f 1500.— Vrachtwagen 3 ton 2000, Vrachtwagen 5 ton 2500, Garage R. VONK BK-LPG TANKSTATION Fa. Jac. van Schappen Fa. Turkesteen Dinsdagkoopjes Fluitketels Badmintonrackets Tafelkleden BRIL OPTIEK WESTERA Ik heb me eige goed ontdeugend ge maakt, minse. En zodoende zit ik op dit mement op me praatstoel te leutere mit een opgewonde knipperbolle-koppie, om et de naar Rotterdam overgeloope Utrechtse Bèartels na te zegge. En ik draag me knipperbollekoppie niet veur niks, want het gaat oover knipper- bolle. Oover onze eige Veense verkeers- lampijons midde op de Kerkewijk. Jelui zulle nog wel weete, dat ik me eige in een paar Valleije afgevraagd heb, waar die Oranje feestlichies goed veur ware as we ze toch niet an staake. En ik zouw et me eige nog af kenne vraage want dur gaf gien mins ok mar een snip- pertie sjoege op. Tot et eindelik en raadslid ok opgevalle was en die wis gelijk van wante, want hij heb in de leste raadsvergaadering teks en uitleg an de burregemeester gevraagd. En toen kwam et antwoord, beste lee- zers van de Vallei en andere krante. As de Hoofdstraat een waardige Hoofdstraat geworde is met asfalt en meer van die snuisterije (denke jelui nog es an me bloembakke?) dan worde de bolle oover- gepoot om daar te gaan staan knippere. Asjeblief. Daar staa je as weldenkend en goed-deurregen mins effe van te kijke. Want daar is gien kruid veur gewasse. De bolle wiere op de Kerkewijk gezet. Dat was een karwei, as ik et zo mag noeme. Verscheije uure heb daar een paar man werkvolk an zitte te schroeve, hakke en sleutele. De draadjies wiere geleid en ze wiere angesloote. Een poossie oefene en ja, ze deeë et. En toen mar wachte tot de menister zee: „An die knipperbolle." En wij zouwe. as Veenendaal, gelijk met de groote stee- de mee gaan knippere. Mar wie dur ok knipperde, 't Veen niet. Zoodoende stak ik me éige licht es op. Mar zeg nou es dat ze wel gebrand hadde: gien mins heb mijn nouw feitelik ooit kenne vertelle, waar om die feestartiekele daar precies midde op de Kerkewijk mos- te staan en wat veur bezondere dienste ze daar zouwe kenne verrichte. En ik bin nouw zo vrij om an te neeme, dat gien mins, mar dan ok gien mins dat geweete heb. Noch van de hooge-, noch van de laagere Piete. Anders hoefde ze ze nouw niet te verkasse nar de Hoofd straat, wat in deze tijd van beperkinge een klap midde in het gezicht van Eksel- lensje Hofstra mot weeze, want in zukke praktijke gaan onnoodig de noodige sente zitte. Meer zeg ik dur niet van, mar ik hoop dat de heere, die de knipperbolle onder dur eige beheer hebbe, nouw toch effe goed uitpraate waar ze ze neer zulle zette. Anders zie ik nog ankomme, dat ze 't jaar dur op erreges achter in de Millebuurt geplant worde. En dat is nouw al niet, maar dan toch zeeker niet meer noodig. Die woeste en barre oorde zijn dan ok makkeliker be reikbaar veur de Veense plisiemanne, Mit de nieuwe stoomfiets mit zijspan. „Ho, ho", mot ik degeene onder jelui toeroepe, die zegge dat zoo'n anschaf heelemaal gesmijt mit de gemeenteduite is. En „wacht effe" zeg ik teege de lewaai- maakers, die vinde, dat de aagente et nog makkelik op de fiets af kenne trappe. Een plisiekorps is een eenheid, die waardig veur de dag mot kenne komme. Mit witte pette en et noodige gebrom. Wat dachte jelui van de marresiesees van veur de oorlog? Die reeje op peerde Mooie opgepoetste rasknolle. As ik me niet vergis hadde ze toen in 't Veen wel zoo om en nabij de tien peerd op stal staan. Die haavermooters waare et anzien van de marresiesees. Nouw, de mielieteere kavvelerie het ommers ok de peerde ingeruild veur tanks. Waarom zou dan de Veense sterke arm tien peerde niet kenne vervange door één autogie en één stoomfiets met een bakkie? Nee, dat vin 'k eerlik gezeid nog zo gek niet. Mar 't kost wel een hoop sente Dat koste die bellegies veur de brand- weermanne ok. Mar ok dat is noodzake- lik. Iedere brandweerman een bellegie naast ze bed. En wij 's nachts alle brand- jies misse. Driek vond et een mooie uit vinding. „Dan hol ie teminste 's nachts niet meteen mit je dolle kop te veld" zee ze. Mar ik veur mijn vin da'j alles bij mot houwe. Behalve de Sinterklaas. Die zou 'k van 't jaar liever laate schiete. Mie et oog op de kaspesiesie. Me eenige hoop is nog gericht op een vette prijs van de winkeliersvereeniging Want die gaan weer as vanouds mit de sente smijte. En deze keer zoo as 't er nog nooit gesmeete is. Mar dur mot weer veur gedicht worde. Nouw hoop ik dat jelui niet allemaal bij Kees Stip ankloppe, want die is veuls te druk mit filmverhaale schrijve. Mar je ken dan toch altijd nog terecht bijWout Blauwkous. Na het hartverwarmende voetbal van ons nationale elftal tegen België heeft de competitie dit weekend weer z^jn normale verloop. Voordat we het pro gramma aan een beschouwing onder werpen, willen we echter eerst nog enkele opmerkingen maken. In de eerste plaats dan de zaterdag middag. Het bondselftal speelde zater dagmiddag een zeer nuttige en verdien stelijke oefenwedstrijd tegen het Zwol se Z.A.C. De Dovo-spil T. van Laar speelde in deze wedstrijd, na een wat aarzelende eerste helft, na de thee een uitstekende partij voetbal. Het bonds elftal zegevierde fn deze wedstrijd ten slotte met 4-3. De oorspronkelijk voor a.s. zaterdag vastgestelde wedstrijd Go Ahead-Dovo, welke in Kampen gespeeld zou worden, is door omstandigheden uitgesteld. Matjan speelt nog niet. Of zouden de Pantermensen toch het hele seizoen niet meer voetballen? Er heeft wel een bespreking tussen vertegenwoordigers van de afdeling Utrecht van de KNVB en het Matjan-bestuur plaats gehad maar men schijnt toch nog niet tot een oplossing gekomen te zijn. Met Van de Scheur schijnt dit wel het geval te zijn want hjj zou overschrijving hebben aangevraagd naar Dovo. In de sectie zaterdagvoetbal komt Lopik bij GVVV op bezoek. Dit wordt weer een zware opgave voor de Buurtlaanbewoners. Houdt echter de 3-0 overwinning van Altius, op deze heren voor ogen, dan is dat misschien een stimulans om toch te winnen. Merino's verwacht VVVM thuis. Laten we hopen dat de Bussummers nu geen pech krijgen en op tijd in Veenendaal kunnen zijn, want al zal er dan behoor lijk geVoetbald moeten worden. We rui ken winst voor de wolmensen. In de tweede klas ontmoeten Triangel boys en Kulan elkaar. Het is heel erg moeilijk hier een voorspelling te geven, laten we dus aan de voorzichtige kant blijven en het op een gelijk spel houden. Verder kan Sportclub Rhcncn winnen van SDVB. Terwijl Scherpenzecl in Bilt- hoven van BVC gaat verliezen. Voor Musketiers is thuis tegen TOV de volle winst weggelegd. Tenslotte zien we een overwinning van Valleivogels op Stroe. DAMMEN Veenendaal krijgt dan bezoek van de koploper Leones. Leefden we nog in de tijd van vroeger, dan konden we rustip zeggen: die wint Veenendaal. toen werd er namelijk een gewoonte van gemaakt om getekende kampioen, om zeep te hel pen. Hst enige dat we nu kunnen zeggen is. dat het er met een beetje geluk en goede wil wel in zit, maar of het er uit zal komen is punt twee. Geef in elk geval alles jongens, om de eer van Veenendaal hoog te houden. Je kunt nooit weten. De opstelling van Veenendaal is als volgt, doel: A. v. d. Pol; achter: W. Gazen beek en B. v. Soest; midden: C. Kroes, C. Geurtsen en A. Gaasbeek; voor: R. Heij, C. Hensen, C. Heikamp I, C. Hei kamp II en K. Hoogwerf. VRC zal het tegen Nunspeet weer niet gemakkelijk krijgen. Drie punten uit acht wedstrijden is nog maar een schrale oogst jongens. Er zullen nog wel wat wedstrij den gewonnen moeten worden, om uit de gevaarzone te geraken. Vasthouden VRC- ers, en probeer dan in ieder geval de thuiswedstrijden te winnen. Voor de zondagvoetbal in de afdeling Utrecht, speelt Scherpenzeel thuis tegen VVZA. Hoewel deze heren soms rare sprongen kunnen maken, lijkt de winst voor de thuisclub ons toch verzekerd. Oranje-Wit gaat bij DVSA op bezoek cn zal ondanks dat het zo ongeveer plaat selijk genoemd kan worden, de volle winst wel mee naar Eist brengen. Dat Rhenus zich thuis door HDS zal laten verschalken, wil er bij ons niet in. Als de stedelingen maar rustig blijven spelen, zijn de Leersumse gasten wel on der de duim te houden. Of Renswoude het er in Wijk bij Duur stede ook zo goed af zal brengen betwij felen we. In elk geval aan jullie de taak jongens, om deze prognose te logen straffen. RKVUV krijgt Rapid '57 op bezoek. Zal nu eindelijk na zes nederlagen de nul eens van de ranglijst verdwijnen? Doe je best jongens. In de driekamp die gespeeld wordt '.ussen de heren J. Edink, J. Jurcka en H. Meijer voor de provincie Utrecht, Gel derland en Overijssel om twee plaatsen in het persoonlijk kampioenschap van Nederland, zijn door onze plaatsgenoot I. Edink van de Veenendaalse damclub twee wedstrijden gespeeld, namelijk in Ede tegen J. Jurcka, welke werd gewon nen door de heer J. Edink en tegen de heer H. Meijer waarbij remise werd ge speeld. Een goed begin dus voor onze plaatsgenoot damkampioen. De volgende wedstrijd speelt de heer Edink op maandagavond 2 december in gebouw ,,'t Trefpunt" tegen de heer J. Jurcka. Aanvang half acht. We wensen de heer Edink veel succes toe. VDC II speelde j.l. maandg thuis tegen Houten I, er werd goed gespeeld er werd gewonnen met 13-7. Hier volgen de per soonlijke uitslagen: VDC II Houten I W. Hor M. van Hal 2—0 J. Roks E. Schoenmaker 20 R. van Silfhout G. van Doorn1—1 B. van Ruiswijk T. Harskamp 0—2 B. Valkenburg G. v. Lunteren 20 A. Valkenburg C. Murraij 20 D. van Baren A. Harskamp02 R. v. d. Dikkenberg A. v. Hal11 H. Meerveld A. v. Woudenberg 20 J. v. Leeuwen C. Groenestein1—1 Voor de onderlinge competitie van de Veenendaalse schaakvereniging werden woensdag j.l. de volgende wedstrijden gespeeld: J. Diepeveen C. v. Genderen afg. G. R. Kets M. Vink 1—0 W. Vaartjes S. P. J. Maas 10 J. de Ruiter J. N. Elenbaas afg. C. ter Hogt J. Konings 01 J. B. Griffioen L. Ebskamp V2-V2 W. v. Dam M. de Kleuver V2-V2 H. Heijkamp D. J. v. Manen1—0 T. Schuurmans A. v. Essen01 J. H. Schell W. v. d. Weel1—0 Hoofdstraat 12 - Telefoon 3078 Veenendaal Sokken Kousen SOKK. Kous HERENSOKKEN wol-nylon KINDERSOKKEN: wol-nylon SPORTKOUSEN: wol nylon Speciale BROMFIETS KOUSEN voor dames en heren Alle STEMM SOKKEN en KOUSEN zijn krimpvrij en ijzersterk Als ze krimpen krijgt U andere! )oor op onze Kou<en Sokken kaart te <open, spaart U 10 pCt. Uw vakopticiën Bij U is het „beter zien" de hoofdzaak, maar wij zorgen er voor, dat u èn beter ziet èn.... er beter uitziet. Uw adviseur voor de betere bril: „DE BRILLENSPECIALIST" Hoofdstraat 106, Veenendaal Rijksgediplomeerd opticien Leverancier van ALLE zieken fondsen VEENENDAAL. Alleen voor zeer drin gende gevallen, van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagmorgen 8 uur. Dr. G. Annot, Kerkewijk, telefoon 3198. RHENEN. Dr. Ch. H. Paris Jr., Heren straat 83, tel. 432. ELST, AMERONGEN, LEERSUM. Alleen voor dringende gevallen, van zaterdag middag 2 uur tot maandagmorgen 7 uur. Dr. Bakker te Leersum, tel. 03434-495. EDERVEEN, DE KLOMP, LUNTEREN. Dr. S. T. Hey, De Klomp, tel. 08387-200. WOUDENBERG. Dr. H. G. v. d. Hoek, Stationsweg 10, tel. 220. RENSWOUDE. Dr. Th. S. ter Velde, tele foon 450 (eigen praktijk). ONGELUK MET DODELIJKE AFLOOP Woensdagmorgen vond op de Lekdijk onder Amerongen een ernstig ongeval plaats, dat aan een persoon het leven kostte. Een bromfietser, de heer Van E. uit Leersum, botste tegen een uit de tegen overgestelde richting komende bestelauto aan. Hoewel de automobilist uiterst rechts ging rijden om de bromfietser te passeren, werd de laatste met magnetische kracht naar de auto getrokken. De automobilist remde uit alle macht, met tot gevolg dat hij dwars op de weg kwam te staan en vervolgens een slag omdraaide, zodat hij in tegenovergestelde richting terecht kwam. Wonder boven wonder wist de bestuurder "net voertuig op de dijk te houden, ware dit niet gelukt, dan zouden de gevolgen niet te overzien zijn geweest. De heer Van E. werd naar het zieken huis gebracht waar hij enige tijd later overleed. De heer Van E., caféhouder te Leersum, werd 52 jaar oud. VEILIG VFF^.f.ERSAVOND In het Clubhuis te Amerongen werd een Veilig-Verkeersavond gehouden, ge organiseerd door het comité Veilig Ver keer. De heer Ter Voorde, hoofdinspec teur van politie te Zeist, hield een boeiend en krachtig pleidooi voor veilig verkeer. Meer naastenliefde zou het aantal on gelukken aanmerkelijk beperken, aldus spreker. Er werden enkele films gedraaid en gemusiceerd door ,De Wijans' te Ame rongen, die vlot wat vrolijke muziek brachten. Na afloop van de propaganda- avond werd een ledenvergadering ge houden. De voorzitter van het comité, de heer De Bonte, stelde een aantal kandidaten voor, welke bij acclamatie werden ge kozen. Voorzitter wordt Mr. Peeters Weem, adjunct directeur van Kamp Overberg. (Vervolg van pagina 1.) de verbetering van de volkshuisvesting, waartoe de voorbereidingen reeds in volle gang zijn. Bovendien achtte spreker het nog geheel onzeker hoewel en tegen wel ke voorwaarden geld van de nationale woningbouwleningen aan Renswoude be schikbaar zal worden gesteld. Kan echter inderdaad tot bouw van woningwetwo ningen worden overgegaan, dan zal daar bij tevens de huisvesting van ouden van dagen worden bezien. De heer Ilardeman verklaard volledig in te stemmen met het voorstel van de heer Zweers, speciaal met het oog op de hoge huren van de tegenwoordige nieuwe woningen. De heer J. van de Brandhof opperde de mogelijkheid om over te gaan tot aan koop van de onbewoonbaar verklaarde woningen aan de Dorpsstraat, zodat daar door grond voor de bouw van nieuwe woningen beschikbaar komt. De voorzitter antwoordde daarop, dat momenteel voor dit doel geen geld be schikbaar is en dat men bovendien zit met de mensen, die nu nog in deze huizen wonen. De heer Vermeulen voegde daaraan nog toe, dat de prijs van de ondergrond in dit geval veel te hoog zal worden voor een redelijke exploitatie van woningwetwo ningen. BESTEDINGSBEPERKING OOK IN RENSWOUDE MERKBAAR De begroting voor het dienstjaar 1958 gaf de heer Van de Brandhof aanleiding op te merken dat tot zijn spijt in deze begroting geen nieuwe kapitaalsobjecten waren geraamd. De voorzitter betreurde dit eveneens en zag nog geen directe op lossing. Hij verwachtte echter, dat wel licht in de loop van het volgend jaar enige verbetering zou intreden. De heer Zweers vroeg aandacht voor de vaststelling van het subsidie ten be hoeve van het Groene Kruis. Tot nu toe werd het gemeentelijk subsidie bepaald op 50 van de door de leden betaalde contributie over het voorgaande jaar. Nu deze contributie echter met ingang van 1 januari 1958 met de helft is verhoogd is het voor deze vereniging van belang indien het subsidie kan worden bepaald op 50 van de contributie over hetzelfde jaar. De voorzitter deed de toezegging hier over te zijner tijd een nader voorstel bij de raad in te dienen. INDUSTRIEVESTIGING MOGELIJK Tijdens de rondvraag informeerde de heer Zweers of de voorzitter iets bekend was over de bouw van een fabriek te Renswoude. Aangezien het wenselijk is hierover nog geen nadere gegevens te verstrekken, antwoordde deze zeer be knopt. Hieruit kon echter worden afge leid, dat in deze richting inderdaad plan nen bestaan, doch een definitief besluit is nog niet genomen, daar de resultaten van enkele onderzoekingen nog moeten wor den afgewacht. De heer Zweers vroeg daarna tevens of reeds iets bekend was omtrent de plaats van een eventueel woonwagen kamp. De voorzitter antwoordde daarop, dat hij van de burgemeester van Amersfoort had vernomen, dat reeds vergevorderde plannen bestaan om te komen tot de ves tiging van één groot regionaal woonwa genkamp in de omgeving van Amersfoort, waarbij ook de gemeente Renswoude zal worden betrokken. Dit geeft zowel voor Renswoude als voor meerdere andere ge meenten een oplossing voor de bestaande moeilijkheden. Tenslotte was de heer Zweers van me ning, dat de percelen Dorpsstraat 8 en 10 er zeer verwaarloosd uitzien, terwijl de woningen ook nog enkele andere gebre ken vertonen. Hij verzocht daarom hier aan enige verbeteringen aan te brengen. De voorzitter beloofde hieraan aandacht te zullen schenken. De heer Ilardeman zou gaarne zien dat er een straatlantaarn zou worden ge plaatst op de hoek van de Hopeseweg en de Oude Holleweg, terwijl hij voorts me dedeelde, dat hij klachten had gehoord over het onderhoud van de Groeperweg. De voorzitter achtte de gevraagde straatlantaarn nu niet direct van bijzon der groot belang, doch hij deed de toe zegging dit nader te zullen bezien. Wat betreft het onderhoud van de Groeperweg. merkte hij echter op, dat dit een particuliere weg is, waarvoor de aan grenzende eigenaren onderhoudsplichtig zijn. De gemeente is derhalve voor het directe onderhoud niet aansprakelijk. O-O-O-O-O-O-O-O-O 0-0-0-0-0-0-0-0-0 (3) Het duurt niet lang of Aram heeft de plek bereikt, waar zijn gebied, Barranca grenst aan het graafschap Tarente. Op de grenssteen staan twee wapenschilden afgebeeld, aan de ene zijde de roos van Barranca, aan de andere de zwarte adelaar, het wapen van Graaf Conrad, de heer van Tarente. Aram herinnert zich, graaf Conrad eens ontmoet te hebben aan het hof te Napels. De heer van Tarente maakte toen door zijn norse en onhoffelijke manieren geen prettige indruk, maar verder weet hij niet» van deze man. Hij nadert een hoeve, een laag, houten gebouw, dat in de schaduw van enige reusachtige pijnbomen ligt. De boerderij schijnt geheel verlaten er is geen spoor van mensen of vee. Maar juist als hij door wil rijden ziet Aram, door een der vensters het zwakke schijnsel van lamplicht. Haastig laat hij zich van zijn paard glijden en loopt het erf op. De zware, houten deur draait knarsend open onder de druk van zijn hand. Nieuwsgierig kijkt Aram naar binnen (Wordt vervolgd.) Die kent alle geheime wensen van zijn honderden vrienden en vrien dinnen enhet zou geen echte Sinterklaas zijn, als hij niet probeerde die wensen te vervullen. Daarom kunt u in de komende weken élke dag de echte Sinterklaas zijn inkopen zien doen bij Wat hij koopt? Alles wat maar mooi en degelijk is. zoals: Moderne sjaals Keurige handschoenen Fleurige zakdoeken Leuke schortjes Mooie overhemden Prachtige zelfbinders Leuke kinderwantjes Prachtige baddoeken Mooie ontbijtlakens Moderne tafelkleden Prachtige wollen dekens En nog veel, véél meer! Het adres voor Sints inkopen is: VEENENDflPL GORTSTR.39 TELEF. 2321 En voor ieder kind een leuk cadeautje van Zwarte Piet Deelnemer Sint-Nicolaasactie op autokosten kunt u bereiken als u overgaat op de meest ideale brandstof Indien u 40-50.000 km per jaar rijdt bespaart u bijvoorbeeld op een Vraagt ons volledige inlichtingen! VEENENDAAL Telefoon 2545 CitroCn De Soto International Simca automobielen Gortstraat 39, Veenendaal Zandstraat 101, Veenendaal All. 2 L. met deksel I 1.98 wordt ook 's winters gespeeld f .«39 plastic, flinke maat I 1.45 Alleen dinsdag 26 nov. Hoofdstraat 7 - Veenendaal Telefoon 3103 VEENENDAAL Geboren: Jettha Johanna, d. v. H. Wil- iemsen en T. Mulder; Aart Anthonie, z. v. W. Klumpenaar en S. van Dijk; Wil- helmina Gerberdina, d. v. A. de Kievid en P. G. Budding; Barendina, d. v. B Leppers en G. Schot; Elizabeth Petronel- la, d. v. D. Quint en J. Chr. Diepeveen. Ondertrouwd: A. van Hardeveld en H. S. E. Beckmann; L. S. Hulshuizen en C. v. d. Brink; J. C. Davelaar en G. S. Val kenburg; A. Kuipers en M. van Beek; C. van Manen en N. D. van Dorland. Getrouwd: A. Budding en J. van Dol- deren; H. Meerveld en N. v. d. Wardt; A. Sukkel en J. Verwoert; E. G. Budding en A. W. van Beek; L. de Hoop en D. Engelaan; R. M. van Beek en J. Gaasbeek; H. Liefting en J. E. van 't Voort. RHENEN Geboren: Wouda Leendertje, d. v. R. van Laar en M. I. Lindhout; Wilma, d. v. A. Breedveld en P. A. M. van Lent; Ro nald, z. v. D. van Bodegom en M. Stuik. Ondertrouwd: W. van Beijnum en J. Katoele; J. Ph. Smit en M. Dunning; W. J. Bruins en J. Wildeman. Getrouwd: H. A. Hensen en E. Mol. Overleden: Arie Keijzer, 77 jaar. WOUDENBERG Getrouwd: G. Westeneng en G. J. de Kruif; W. Harthoorn en S. J. de Kruif; E. van Doorn en R. G. de Kruif; B. Hooijer en J. C. Wolswinkel. VEENENDAAL. Ned. Herv. Kerk Markt 9.30 uur ds Van de Pol, 5 uur ds Wisger- hof. Julianakerk 9.30 uur ds Wisgerhof, 5 uur ds Vermaas. Vredeskerk 9 en 10.30 uur ds Vermaas, 5 uur ds Vof van Benne- kom. Veeneind 3 uur ds Wisgerhof, woens- 7.30 uur ds Van Duren van Ede. Dijkstr. 2.45 uur dhr Gaasbeek. „Sola Fide" 9 uur jeugddienst ds J. T. van Veenen van Utrecht, 10.30 uur ds W. Goedhart, 5.30 uur ds W. S. Leeuwen van Rotterdam. Ger. Kerk 9 en 10.30 uur ds Van Enk, 5 uur ds Overduin. Ger. Kerk art. 31 K.O. 8.15 en 3 uur ds C. J. Smelik. Chr. Ger. Kerk 9.30 en 5 uur ds Kok. Chr. Ger. Kerk Beatrixstr. 9.30 en 5 uur ds Heerma. Ned. Prot. Bond 10.30 u. ds Riemens. Ger. Gem. syn. geb. „Eltheto" 10.30 en 5 uur leesdienst. Ger. Gem. Fluitersstraat 9.30 en 3 uur ds Lichtenberg van Rotterdam. Leger des Heils 10 uur heiligingsdienst, 12 uur zondagsschool, 7 uur openlucht samenkomst, 8 uur verlossingssamen komst. Apost. Gen. 9.30 en 4 uur. R.K. Kerk Nieuweweg en Salvatorkerk 8 uur H. Mis. 10.15 uur Hoogmis, 5 uur Lof. RHENEN. Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 en 5 uur ds T. van Delen van Nieuwer- oord. Ned. Herv. Kerk 10 uur ds J. Dijk stra, 5 uur ds N. Kooreman. Ger. Kerk 10 en 5 uur ds Muns van Utrecht. Ger. Gem. syn. 10 en 5.30 uur leesdienst, don derdag 7.30 uur ds P. v. d. Bijl. Ger. Gem. (Plantsoen) 10 en 5.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 10 en 6 uur leesdienst. ELST. Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lees dienst. Oud Ger. Gem. 9.30 en 6 uur lees dienst. Ned. Herv. Kerk 10 uur ds Van Viegen van Achterberg, 6 uur ds Van de Pol van Veenendaal. RENSWOUDE. Ned. Herv. Kerk 10 uur Ds. Baars van Leersum, 6.30 uur de heer Meijer uit Veenendaal. ACHTERBERG. Ned. Herv. Kerk 10 en 6 uur ds Van Viegen. OVERBERG. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur ds Van de Poel van Ede, donderdag 7 uur dhr Slager van Stavenisse. EDERVEEN. Ned. Herv. Kerk 10 en 3 uur ds C. Treure. Ger. Gem. 9.30 uur leesdienst, 7 uur ds Ligtenberg van Rot terdam, zaterdag 7 uur ds Ligtenberg. Oud Ger. Gem. 9.30 en 2.30 uur leesdienst, 30 nov. ds Du Marchie van Voorthuizen. WOUDENBERG. Ned. Herv. Gem. 9.30 uur ds Van Amstel van Huizen, 6.30 uur Eerw. heer Vos van Driedorp. Oud Ger. Gem. 9.30 en 6.30 uur leesdienst. Ver v. Vrijz. Herv. 9.45 uur dhr E. C. Ninaber in Scherpenzeel. Ger. Kerk 3 uur ds W. P. v. d. Veen in Eben Haëzer. LIENDEN. Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur ds De Lint. VOOR EEN NAAR Eig. H. v/d Berg t/o Gemeentehuis RHENEN

De Vallei | 1957 | | pagina 2