geld verdienen^ 20%éoed4ppe> Belegen kaas volvet Snijworst Zalm fancy Keta per biik Sinaasappeljam 27 35 79 59 45 H Jan Hagel Tarwebloem, Spinazie SIMON DE WIT DE VALLEI PRIJZENSLAG VRUCHTENCAKE voor I Het gebeurde in een Mei-nacht 362 471 Overtuigende volleybaloverwinningen voor de V.V.V .-teams SIMON DE WIT IS w Een heerlijke Tafeltennis Voor de Jeugd in de W rekent u maar na tegen de prijs van jonge, 100 gram 100 gram per pot litersblik n. x x - - - - x - - - x - - - x - - x - - - x SNEEUWSTORM Aan de Meikade schieten de paddestoelen uit de grond Uitgebreide voorzorgs maatregelen tegen besmetting Gebakken champignons J. P. VALKEMA BLOUW ROMAN UIT DE NAPOLEONTISCHE TIJD bij Simon do Vit t/m 12 Maart gemiddeld in lidirlmd bij aankoop van 250 gram SdW koffie m Hf enzoals altijd GRATIS MELKKOETJES 80341 De beide uitwedstrijden die de Veenen- daalse volleybalverenigingen, VVV, deze week speelden, hebben voor beide teams verdiende en overtuigende overwinnin gen opgeleverd. Vooral het damesteam speelde tegen het Doornse Unitas een bij zonder sterke wedstrijd die duidelijk aantoonde dat de bovenste plaats van VVV in de eerste klasse meer dan ver diend is. Na een zwak begin kwam het team van VW op toeren, waartegen Unitas niets kon uitrichten. Via 4-4, 4-10, 4-12 steven de de Veenendaalse dames recht op een game-overwinning af. De time-out bracht de Veenendalers niet van hun stuk en zij behaalden zon der nog één punt af te staan een 4-15 ONZE JARIGEN 6 maart Boekenvriend, Rhenen 6 II Tonny Kieviet 6 ft Henny v. d. Weert 7 ff Arend Jan v. d. Berg 7 Mimi Dorland 7 Ali v. d. Scheur 8 II Grietje van Donkelaar 9 II Ali de Haas 9 Wim ter Hoeven 10 II Bobbie Schoeman 12 II Roodkapje Hartelijk gefeliciteerd! OPLOSSING RAADSELS L Krimpen aan de Lek II. Tandarts III. Spits, bergen. Spitsbergen I. Schol, baars, snoek, mus, merel, ek ster, roos, anjer crocus II. Om hem dicht te doen III. Roet, echo, boot, Edam, cent, cent, acht. Rebecca. NIEUWE RAADSELS Voor ouderen: I. Verborgen plaatsnamen: 1. Ik rol deze mat maar even op. 2. Ik ga naar bed. U moet ook maar gauw gaan. 3. Wacht nu even, loop niet zo hard! 4. Heb je de beenwond van Simon Steriel behandeld? (2). 5. De muts over de oren, dan kunnen we er tegen. 6. Ik moest vorige week U in regen sneeuw bezoeken. X - - - - X - - - - X - - - X - - - Ie rij jaargetijde 2e rij hertachtig, herkauwend dier 3e rij iemand van zeldzame grootte 4e rij een cijfer 5e rij een boom 6e rij muziekinstrument, ook in de Psal men genoemd 7e rij land in Klein-Azië 8e rij vierkante, dunne steen 9e rij rivier, grens Duitsland-Polen 10e rij zwarte vogel 11e rij manlijke kloosterling Op de kruisjeslijn komt van boven naar beneden de naam van een natuurver schijnsel. III. Mijn eerste deel zie je op een ver keersbord staan, mijn tweede deel ge bruikt de schilder en ook mijn geheel wordt door schilders gebruikt. Voor jongeren: I. Verborgen plaatsnamen: 1. Ga je veel de bossen in? (2). 2. Je had oor noch oog voor hem. 3. Ik hoor niets van wat je zegt. 4. Zet je pet tenminste af, Koos! 5. Carola rende de trappen af (2). 6. Twee maanden later kon Atie lezen. (11) Monsieur de Montebran is aan het dromen geslagen, zijn ogen staren in de ruimte en zijn handen zijn klam. Jean Patou en zijn pleegzoon kijken elkaar aan... Wat moet dit...? Waarom zijn ze hier eigenlijk gekomen? Opeens ontwaakt de stijve figuur achter het bureau. „Zó, zó", zegt hij nog eens, „dit is dus mijn neef. Ja, ja... Zó, zo. Welkom hier, jonge man! Je bent hier... eh... om zo te zeggen thuis. Je vader en ik waren halfbroers; we konden samen redelijk goed opschieten. Ofschoon... hij was veel ouder en zijn gezondheid liet nogal te wensen over. Ja... en zéker... je moe der heb ik óók gekend! Een uiterst charmante vrouw. Knap... maar nog erg... erg jong. Ja, ja, véél te jong fei telijk voor Gustave. Enfin... Misschien, dat daaraan ook wel is toe te schrij ven... Maar nee... Monsieur Patou! Ik ben u erkentelijk, dat u het jongmens hier gebracht hebt. Goede reis gehad? Hm..." „Zeker", begint de burgemeester, die niet tevreden is met zijn rol tot nu toe, „de reis verliep uitstekend. U moet we ten, wij Arpagnonners beschouwen Pa rijs zo'n beetje als ons toevluchtsoord. U begrijpt wel. Als wij ons daar - in zo'n klein plaatsje - gedrukt voelen, in die... hm... die stilte..., welnu dan trekken wij eruit... naar Parijs! Parijs gende 0-3 overwinning geboekt. Aanvankelijk scheen de grote zaal VVV parten te gaan spelen, gezien de 7-2 ach terstand in de eerste game, Deze achter stand werd, nadat time-out was ge vraagd, namelijk omgewerkt in een 7-10 voorsprong. De aanvankelijk zo sterk ge starte ,,'t Zandf'-ploeg begon nu met nonchalant spel, waarvan VVV goed ge bruik maakte door deze ploeg te over spelen (7-15). De tweede en derde set werden door beide partijen slecht gespeeld wat be treft combinaties,, het afwerken van de aanvallen en de verdediging. Of de in spiratie van de overgangsklassewed strijd, die de spelers voor de aanvang van hun wedstrijd hebben gezien, alleen i \*y \i#J /rXE\ ii. X - - - een kleur X - - - een windrichting X - - - wordt brood in gebakken X - - - klein, ijverig insect X - - - hoofddeksel X - - - plaats in Overijsel X - - - automerk X - - - deel van een schip X - - - vrucht met harde bolster Op de kruisjeslijn komt van boven naar beneden de naam van een gebakje. III. Mijn eerste is een viervoetig dier, dat in de wei loopt. Mijn tweede haal je bij bakker en kruidenier en mijn geheel is een vogel. Beste neven en nichten, Zo af en toe moeten we eens een praat je maken in de krant, al geven jullie me niet zo erg vaak antwoord! Kom, wie schijft er weer eens een briefje aan Tante Jos? Het lijkt me toe dat ook het sparen van zilverpapier en capsules een beetje begint te zakken. Jullie vergeten onze blinden toch niet? Ik weet wel dat er meer instanties zijn, b.v. het Jeugd-Rode Kruis, die ook erg blij zijn met z(J verpapier en natuurlijk gun ik ook die prachtige instelling graag veel materiaal, maar de blinden hebben hun geleidehond zo hard nodig en daar om, jongens en meisjes, snuffel eens in laatjes of daar misschien geen opge spaard zilverpapier ligt. De schoonmaak komt weer in 't land, breng het papier en de capsules maar vlug naar het be kende adres Parallelweg 10, daar doe je je moeder zeker een plezier mee. Allemaal weer aan 't sparen voor onze blinden, afgesproken? Hartelijke groeten van Tante Jos. Maandagavond is waarschijnlijk de be slissing gevallen in de strijd om het kam pioenschap van de le klasse A. De beide koplopers Swift en Climax 1 ontmoeten elkaar voor de tweede maal in deze competitie. Werden de punten destijds in Wageningen eerlijk gedeeld, nu trok Climax aan het langste eind door met 8-2 de punten in eigen huis te hou den. Doordat Swift buiten het verliespunt tegen Climax nog tweemaal had gelijk gespeeld, heeft het thans vier punten achterstand. Er was vrij'veel belangstelling voor dit treffen en de bezoekers hebben van enige goede partijen kunen genieten. Vos bleef weer ongeslagen wat gezien z'n staat van dienst, normaal genoemd mag worden. Maar ook Van Eist was deze avond in buitengewoon goede vorm en won al z'n wedstrijden in twee games. Van Manen bleef tenslotte onder z'n kunnen en ver loor van Rikken en Sharafeldin, maar won van Moers. Climax 2 speelde deze avond tegen RTC uit Ede en kwam door een overwinning in het dubbelspel net nog met 6-4 met de hakken over de sloot. Programma tot en met woensdag 12 maart. Woensdag 5 maart: 3e kl. E, Ritac 4 TTCB; 4e kl. H, VSW 3 Ritac 5; Pan ter 3 TTCB 2. Donderdag 6 maart: le kl. A, RTTV Ritac; 2e kl. C, Climax 3 Ritac 3; 3e kl. E, Climax 5 Swift 3. Maandag 10 maart: Climspc 2 RTTV; 2e kl. C, VSW Kr. en Vr.; 3e kl. E, Kr. en Vr. Climax 5; 4e kl. H, RTC 4 VSW 3; RTC 3 TTCB 2. Dinsdag 11 maart: 2e kl. C, Ritac 2 Jan woonde met z'n ouders Heel ver van dorp en stad Jan merkte deze winter, Dat dat z'n voordeel had! Want toen hij op een morgen Zijn bed was uitgegaan, Zag hij een witte sneeuwberg Vlak voor het venster staan. En 't stormde en het sneeuwde Nog altijd lustig door Het veld leek wel een prairie Dat werd gezellig hoor! Toen Jan zich aangekleed had. Zei moeder: ,,'t Gaat niet aan. Om in dit barre weertje Vandaag naar school te gaan. Jij spijbelt maar een dagje, Daar is niets aan te doen." Van louter vreugd kreeg moeder Van Jan een dikke zoen. Maar 't nadeel van de sneeuwstorm Werd Jantje ook gewaar! De bakker liet verstek gaan Toen keek hij toch wel raar. Maar moeder pakte lachend Een grote koekepan Ze zei: „We zijn voor één gat maar niet te vangen. Jan! 'k Heb meel en melk en boter, Geef mij die schaal eens aan We zulen met z'n tweetjes maar vlug aan 't bakken gaan." Zo'n pannekoekenmaaltijd Vond Jan een waar festijn. Wat hem betreft mocht morgen Die sneeuwstorm er nóg zijn! HUN EIGEN RECREATIEOORD. - Al Kuettner, een correspondent van Uni ted Press in New York, heeft een on derzoek ingesteld naar de oorzaken van de recente moeilijkheden in de scholen van de stad New York, welke door velen worden toegeschreven aan wrij ving tussen leerlingen van verschillen de rassen. Hy is daarby tot de con clusie gekomen, dat deze voor het grootste deel schuilen in de elledige omgeving, waarin de jongeren in de wyk Harlem, in het oosten van Man hattan, opgroeien. Dit troosteloze plaat je van een groepje jongens, gemaakt in Manhattan, geeft hiervan een treffend Swift 2; 3e kl. E, TTCB RTTV 3. Woensdag 12 maart: le kl. A, Seelbeeck Treffers3; Tios 2 Climax 1; 2e kl. C, Ritac 3 RTC 2; Panter Climax 3; 3e kl. E. Swift 3 VSW 2; 4e kl. H, Ri tac 5 TTCB 3. AMERONGEN DAMMEN De uitslagen van de onderlinge compe titie waren deze week: groep A: Maris M. v. d. Grift 1—1 Veldhuizen Faber 02 C. v. d. Kolk Ploeg 0—2 A. v. d. Kolk E. v. Zomeren1—1 A. v. d. Grift A. v. Ewijk2—0 Groep B: Van Loon v. d. Berg 20 Plantinga G. v. Zomeren 02 R. Berkhof Rebergen 1—1 v. Wamel A. Berkhof 20 Visser Wildeman 02 De Groot Reede 02 Derksen Swetselaar 02 De Greef Veenendaal 2—0 G. v. d. Grift E. v. d. Grift2—0 RENSWOUDE VAN HET GROENE LAKEN De biljartvereniging Renswoude heeft in de afgelopen week een feestavond georganiseerd voor de leden met hun dames, die een volledig succes is ge worden. Onder meer hebben de dames in onderlinge wedstrijden hun krachten op het groene laken gemeten, waarvoor een groot aantal prijzen beschikbaar waren gesteld. Of wellicht het 2e viertal nog onder de indruk was van deze gezellige avond is niet bekend, doch wel staat vast dat Nationaal II uit Wageningen hen in eigen huis met 8-0 heeft verslagen. Het eerste viertal, dat een dag later speelde, bracht het er tegen Nieuw Ede I in Ede beter af met een gelijkspel 4-4. De uitslag was daarbij: J. Klarenbeek J. Vink 20 H. Strakenbroek C. Vink 02 J. Bogers C. de Fluiter 02 J. Kampert G.'v. d. Kaa 20 r -\ Er bestaat bij een nieuwe uit barsting van gewapend geweld voor de burgerij niet veel keus meer. Ofwel men is slachtoffer en moet geholpen worden. Ofwel men helpt (en dan is in negen van de tien gevallen „men" een noodwachter van de B.B.). Een tussenweg: als non-combat tant aan de kant blijven toekijken, is er niet meer. De oorlog van deze tijd is totaal en gericht tegen ieder, zonder re kening te houden met ouderdom, geslacht of maatschappelijke status. Wie reeds noodwachter is, geeft er blijk van de tekenen aan de wand begrepen te hebDen. Wie nu na de gebeurtenissen van recente datum nog geen B.B.-noodwachter worden wil of voor de B.B. geen belangstelling of sympathie gevoelt, heeft de les van deze tijd niet verstaan. VJ (Vervolg van pagina 1.) ratorium worden gekweekt, worden erin gepoot. Dit z.g. broed begint in de mest te groeien en is na ruim twee weken al zichtbaar. Vervolgens komt er een la ding maagdelijke grond, welke - schrik niet - zes meter onder de bodem van de Maas wordt weggehaald, om gevrij waard te zijn tegen alle ziektekiemen. De aarde wordt over de paardemest met het champignonbroed gespreid; na enkele dagen zijn de eerste exemplaren al zichtbaar en reeds na drie weken begint de grote pluk. Wij hebben deze pluk van dichtbij meegemaakt en wij weten nu ook dat het „als paddestoelen uit de grond schieten" geen loos gezegde is. In vluchten komen de kleine witte paddestoelen naar boven en acht we ken zijn de heren Van Manen en hun twee helpers practisch dag en nacht in de weer om de oogst binnen te halen. Enorm veel champignons worden er van één kist geplukt. Onder een wit bed van kleine bolletjes staat de" vol gende „lichting" alweer te dringen om naar boven te schieten. „Het is gebeurd", zei ons de heer Van Manen, „dat wij na drie a vier uur geleden een kist leeggeplukt te heb ben, aan dezelfde kist weer aan de slag konden. Ze stonden er alweer dik bo venop." Na één teelt wordt alles opgeruimd, dat wil zeggen: de mest en de aarde worden vernietigd en de hele cel en alle kisten worden ontsmet. Besmetting is een wachtwoord in het bedrijf van de heren Van Manen. We zeiden het reeds: „champignons zijn net zuigelingen". Door enkele ziekte kiemen, die niet opgemerkt worden, zou een hele teelt verloren kunnen gaan. Daarom ligt er pal achter de deur een mat, waar men altijd op moet stap pen om in de kwekerij te komen. Deze mat is gedrenkt in een ontsmettings middel. Een bezoeker mocht eens iets aan zijn schoenen hebben, waar een champignon niet tegen kan en de scha de voor de kweker is niet te overzien. Niet dat er geen besmettingen voor komen. Maar de heer Van Manen is er dan als de kippen bij om de hele zaak er uit te gooien. De grond - en alles wat er in zit - wordt vernietigd. Champignons kweken is een ontzag lijk riskante bezigheid. Maar daar staat tegenover, dat ze rijkelijk groeien en hun geld behoorlijk opbrengen. Op de kar van de groenteman liggen ze - als hij ze tenminste heeft - voor verscheidene guldens per kilo. „Nee", zeiden wij achteloos „het is nog lang geen volksvoedsel.." „Dat moest het juist wel zijn", zei de heer Van Manen en hij doelde hiermee werkelijk niet op de voor hem grotere verdiensten, maar op de heerlijke smaak en de enorme voedingswaarde. gebazuind te worden. Monsieur Jean Patou neemt de ge legenheid waar, enkele vriendelijke, hoffelijke woorden tot de gastvrouw te richten. „Welk een heerlijke woning bezit de familie in Parijs! Welk een smaakvolle inrichting... de tuinen... de hele omgeving...! Madame luistert slechts half - maar laat 't niet merken. „Zeker", zegt ze wat afwezig, „een mooi huis - en pret tig om te bewonen..." Ze observeert onderwijl Louis Ber- trand en bedenkt, dat 't een aangename huisgenoot zal zijn en een ware uit komst voor Marcelline, die zich bij haar ouders duidelijk verveelt. Marcelline is een verwend, moeilijk kind met onberekenbare buien. Ze heeft een hartstochtelijke natuur, kan zich niet bedwingen en toont soms een beangstigende vroeg-rijpheid. Haar moeder maakt zich daaromtrent in stilte zorgen; ze begrijpt de aard van haar kind slecht en zoekt haar, door steeds méér afleiding, te bevredi gen. Het bezoek nadert zijn einde. Men komt overeen, dat Louis Bertrand over een paar dagen zijn intrek zal nemen in de riante woning zijner familieleden. Hij heeft zelf geen stem in 't kapittel. De anderen, als volwassenen tegenover een kind, besluiten... en hij moet ge hoorzamen. „Het zijn de vervangers van vlees", zei hij, „ze kunnen als vlees worden ge bruikt en in die hoedanigheid valt de prijs reusachtig mee." Misschien dat het ook nog eens zo ver komt, dat de champignons met de zelfde regelmaat als de goed-vader- landse andijvie op de Nederlandse dis verschijnen. Voorlopig gaat het merendeel, via de Nijmeegse veiling, nog naar België, want onze zuiderburen zijn er verzot op. Ook na de meest eenvoudige berei ding zijn gebakken champignons als vervangers van vlees, of van groente, als toetje of op de boterham, een deli catesse. Per persoon worden ongeveer 100 gram champignons gewassen. In een vergiet goed laten uitlekken. Een stukje boter (margarine) in de koekepan - eventueel met een fijngesnipperd uitje - laten bruinbakken. De champignons door midden snijden, de grote exemplaren zo nodig in vie ren, en in de pan doen. In het begin krijgen de champignons een enigszins zwarte kleur, maar later komt er een smakelijk bruin korstje aan. Deze hele bereiding vraagt ongeveer tien minuten op gas en 20 minuten op elektriciteit. MODERNE PLAKMIDDELEN Als leek heeft men het idee dat het aan elkaar plakken van metalen een oplossing is, wanneer men van de meest betrouwbare werkwijze gebruik moet maken. Daar staat echter tegen over dat in de Fokker-fabrieken bij de constructie van de Fokker F-27 (de „Friendship") op grote schaal van deze metaal-plakmiddelen gebruik gemaakt wordt aangezien deze methode aan de allerhoogste eisen van veiligheid enz. voldoet. Of 't vooruitzicht hem aantrekt? Ja en néén. Het grote, massieve huis beangstigt hem. Hij vindt het ongezel lig en neerdrukkend. Maar anderzijds lokt de verandering in zijn levensom standigheden hem aan. Hij is jong en 't toch wel wat muffe verblijf in het saaie Arpagnon ligt nu opeens ver ach ter hem. Mademoiselle Sicot... hij denkt met liefde en vertedering aan haar, maar... Hij moet vooruit, het leven in! En zo bezien is het perspectief toch veel wijder en aantrekkelijker. Monsieur Jean Patou is voldaan. Over zichzelf en over de gang van zaken. Hij heeft dat toch maar weer verduiveld netjes voor elkaar gebracht...! Wat zal Durac er van zegen of die stijve Coig- not...? Ze zullen wel vinden, dat Louis Bertrand - die zelf geen geld bezit - in een veel te voorname omgeving wordt gebracht! Maar... tenslotte: is Louis Bertrand ook niet de zoon van...? Moet men daar geen rekening mee hou den? En 't is, als het er op aan komt, toch ook nagenoeg in de familie! Neen, Jean Patou is tevreden. Hij strijkt zijn knevel op, neemt deftig en hoffelijk afscheid en begeeft zich wel gemoed met zijn pupil naar het loge ment van madame Lafermerie, waar een overvloedig diner hen wacht. (Wordt vervolgd.) voorbeeld. is een héérlijke stad... monsieur!" Monsieur heeft slecht geluisterd. „Ja", zegt hij dan haastig, „Parijs is een mooie stad... Maar wat ik zeggen wilde: wat zijn uw plannen met dit jongmens?" Jean Patou maakt zich breed. Ziezo, nu werd tenminste eindelijk zijn oor deel gevraagd. „Monsieur!" zegt hij, „onze pupil Louis Bertrand is, zoals u weet... een gemééntekind." De gastheer fronst de wenkbrauwen. Deze uitdrukking staat hem - nu hij zich voor de jongen gaat interesseren - allerminst aan. De burgemeester merkt dit echter niet en geeft een omstandig relaas van de opofferingen, die dezelfde gemeente zich bij de opvoeding van de jonge man heeft moeten getroosten. Hij vertelt van de uitbesteding bij de voortreffelijke mademoiselle Sicot, maar vergeet te vermelden, dat alle onkosten door die brave dame persoonlijk gedragen zijn. Hij schetst zijn schooljaren, zijn ver dere opleiding thuis met een huisleraar. Hij doet dat alles omslachtig en lang zaam. Monsieur De Montebran kan zijn ongeduld nauwelijks bedwingen, maar de maire, eenmaal op gang is, is niet te stuiten. En Louis Bertrand zit er met een ongelukkig gezicht bij... en denkt aan niets. Als eindelijk het verhaal uit is, zegt monsieur De Montebran: „Dank u!" Het woord komt als een dolk aan en doet de burgemeester - die zelf ingenomen aan zijn snor draait - ver wonderd opzien. Is dat alles? Voorlopig wél, want op dit moment gaat de zware, gebeeldhouwde deur (zoveel ranken en slingers heeft Louis Bertrand nog nooit op een deurvlak bij elkaar gezien) open en binnen komt... madame De Montebran! Ah...! Dit is een charmante vrouw telijk welkom, jongen!" Omdat 't zo'n aardige, aantrekkelijke jongen is, buigt zij zich voorover voor een tantelijke kus. Louis Bertrand is geroerd. Hij is de laatste uren niet verwend met harte lijkheid. En bovendien: dit is toch „eigen" familie. Die zijn moeder, zijn vader hebben gekend...! Madame de Montebran, nog steeds vriendelijk glimlachend, staat naast (Jean Patou ziet het direct en gaat wat rechter zitten) en een knappe - zij het wat indolente - vrouw. Zij stapt - na een vriendelijke knik naar de opeens zéér vergulde heer Jean Patou - op haar onbekende, jeugdige neef toe. Legt haar dikke - zeer ver zorgde - handen op zijn schouders en kijkt hem diep in de ogen (in 't voorbij gaan ook de fatale gelijkenis constate rend). „Louis Bertrand", zegt zij... har haar man achter het barricade-achtige bureau. Zij leunt tegen hem aan en is voldaan over haar entree. „Manlief", zegt ze, „hoe bevalt je on ze nieuwe neef?" Monsieur, die dit overdreven gedoe niet kan uitstaan, bromt iets. Wót, kan men niet verstaan. Inderdaad is de nieuwe neef hem meegevallen, 't Is een beschaafde, verstandige jongen. Maar dat behoeft niet zo in 't openbaar uit overwinning. Het sterke en goede spel van VW ging in de twee volgende sets onverminderd door en hoewel Unitas evenmin onder hun spelpeil speelden, waren ze toch niet opgewassen tegen dit VW-spel. Alle WV-speelsters speelden werkelijk prach tig en mochten ze kampioen worden, wat er steeds meer op begint te lijken, dan zouden ze in de hoofdklasse waarlijk geen gek figuur slaan. Geen wonder dat Unitas de tweede en derde game moest verliezen met resp. 15-8 en 15-6. De heren speelden in Utrecht tegen ,t Zandt een minder goede wedstrijd. Desondanks werd ook hier een overtui- Verschijnt als bijlage van het streekblad „De Vallei" onder redactie v. tante Joa voor de eerste game gold? Een feit is dat het spel slecht was. De laatste twee sets werden tenslotte ge wonnen door VW met resp. 8-15, 11-15. Voor de komende week staan er voor de VW-teams twee thuiswedstrijden en evenveel overwinningen te wachten. De dames spelen tegen het zeer zwakke Salvo, uit Bilthoven. en de heren heb ben als partner het derde team van het Utrechtse S.O.S.' Er staan echter twee vriendschappe lijke uitwedstrijden mede op het pro gramma. De beide WV-teams gaan n.l. samen op bezoek bij de Arnhemse hoofdklasser E.A.V.V. Correspondentie te richten aan tante Jos, per adres Parallelweg 10, Veenendaal

De Vallei | 1958 | | pagina 4