r rD^ Rode Pimpernel Stad in Boeien Het grote spel V A-ije Het gebeurde in een Mei-nacht Joh. v. d. Meyden HOLLANDIA-WOL SKF-CLUB a*a HOUTVERKOOP Wageningen Vole wijekers BIO EIGEN GEBOUW gelegenheidskleding VA14 TE HUUR „Amerongse Berg'' Herv. Bejaarden centrum vraagt huishoudelijke hulp Koninklijke vereniging Oost en West VRAAG EN AANBOD DIVERSEN PLAATS EEN Kost slechts 95 cent J. P. VALKEMA BLOUW ROMAN UIT DE NAPOLEONTISCHE TIJD Moeders Goede Keuze Verhuur nieuwe ZANDSTRAAT 26 - TELEFOON 2419 Toneelspel in 3 bedrijven en een proloog door H. M. PLANTEN Opgevoerd door de samenwerkende toneelgroepen van en op 27, 28 en 29 maart 1958 in het Verenigingsgebouw aan de Eikenlaan. Aanvang 8 uur. Kaarten verkrijgbaar bijL. M. Knoop, Rembrandt- laan 67, bij de portiers van de genoemde fabrieken en 's avonds aan de zaal. VERENIGING VOOR VREEMDELINGEN VERKEER Een ieder die kamers verhuurd of week-end huisjes en er prijs op stelt, dat hiervan melding wordt gemaakt op onze pensionlijst 1958 wordt verzocht dit op te geven vóór 25 maart a.s. bij ons inlichtingenbureau zandstraat 5 Voor leden onzer vereniging worden alle gegevens kosteloos opgeven onze 4 pers. caravan, is nog enkele weken beschik baar. Kan door elke 4-cil. auto getrokken worden. Autoverhuur zonder chauffeur. Uitsluitend le klasse wagens. GARAGE „CORRECT" AMERONGEN - Tel. 0 3434-210 op donderdag 20 maart 1958 te prompt 9 ure in de zaal bij pension 't Centrum te Leersum. OPENBARE VERKOOP BIJ AFSLAG tegen contante betaling. Op Zuylestein en op de Vlakke Berg: 185 kavels gesorteerde lichte tot zware slieten, paal- en zaaghout 34 paal- en timmerhout 71 gesorteerde lorken slieten Op de Elsterberg: 30 kavels berkenbrandhout Kavellijsten verkrijgbaar bij de boswachter H. van Bouw- horst. Koepel, Amerongen. Aanwijzing op maandag 17, dinsdag 1 8 en woensdag 1 9 maart telkens om 9 uur en 2 uur per rijwiel vanaf de Koepel. Zondag a.s., aanvang 2.30 uur I Competitiewedstrijd Terrein Wageningse Berg Gouwestein te GOUDA Geschikte werkkring voor vriendinnen of zusters. Goed loon, (schoonmaakbeurten zijn reeds gegeven). Sollicitaties aan de Directrice van Borgen IJzendoornpark 7 Gouda. VJ R H E N E N Zaterdag 15 mrt. 7.30 u. Zondag 16 mrt. 3 u. Vertoning van de spannende wild-west film met Robert Mitchum - Jan Sterling en Karen Sharpe Zijn revolver was voor iedereen te huur en zijn leven op de koop toe. Toegang 14 jaar Zondag 16 mrt. Maandag 17 mrt. 7.30 u. Vertoning van de dramatische film met Gina Lollobridgida en Jean Claude Pascal en Raymond Pellegrin Toegang 18 jaar. In kleuren. Afdeling Ede-Vcenendaal Wageningen Op vrijdag 21 maart 1958 zal de Heer J. van Valette om 8 uur des avonds in hotel „Buitenzorg" te Ede, spreken over zijn reis door Nieuw Guinea toegelicht met kleuren projecties en films. Introducés en verdere belangstellenden zijn welkom. B.z.a. BOEKHOUDER voor enkele dagen in de week. Veelz. erv., goede ref. Br. no. 3820 bur. dezes 95 et. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Te koop bromfiets „Boy", tegen elk aannemelijk bod. Zandstraat 90, Veenendaal. Te koop ongeveer 100 hen nen WxR. 9 en 11 weken, ook in gedeelten. Maander- buurtweg 24, Ede. Te koop z.g.a.n. kinderwa gen, tweekleurig, Vreewijk plein 29, Rhenen Te koop i.g.st.z. kinderwa gen. Jan Steenlaan 34, Vee nendaal. Te koop 140 hennen HxR. Sav. Lohmanstraat 56, Vee nendaal. Jongeman 26 jaar in bezit van alle rijbewijzen en mid- denst.diploma, zoekt werk per 1 april of later. Brieven onder nr. 3818 aan het bur. van dit blad. Te koop motor Matchless of te ruil voor bromfiets. Pa rallelweg 37, Veenendaal. Flinke werkster gevraagd. Stationssingel 10, Veenen daal. Biedt zich aan nette werk ster voor 'woensdag- en don derdagmiddag. Loon nader overeen te komen. Brieven onder nr. 3819 aan het bur. van dit blad. Te koop piano. Keuchenius- straat 34, Veenendaal Nette werkster gevraagd wegens ziekte der tegenw., liefst vrijdags of 2 ochten den. Dames Hootsen, Hoofd straat 72 bis, Veenendaal. Te koop Solex en Sparta. Julianastraat 22, Veenendaal Te koop kinderfiets v. 10-12 jaar. Een radiotoestel en kindernaaimachine. Alles in prima staat. Pelikaanstraat 12, Veenendaal. Hypotheekgeldcn aangebo den door particulier. Brie ven onder nr. 3820 aan het bur. van dit blad. Te koop aangeboden dames- en herenrijwielen, 2 Victo ria bromfietsen .Berini' en Kaptein Mobylette. Rijwiel en bromfietshandel M. A. v. Doorn Utrechtsestraatweg 19 Amerongen. Te koop nieuwe 1-persoons matras met Engels ledikant en i.g.st.z. herenfiets, Pan huis 95, Veenendaal. Een morgen in de week. Flinke werkster gevraagd. Mevr. Verhorst, Frans Hals laan 8", Veenendaal. Te koop enige dekkleden spotprijzen. Bosman, t.o. de Kerk, Eist (U.), tel. 280. Een toom biggen te koop. Dijkstraat 151, Veenendaal. Te koop werkschoenen ƒ6,50 en 8.50. Bosman, t.o. de Kerk, Eist (U.), tel. 280 Ter overname aangeboden wegens omstandigh. naai machine in salonkast, is nog maar een paar maal gebr. Merk „Anker". Brieven on der nr 3822 aan het bur. van dit blad. Te koop Singer naaimachine als nieuw, 5 jaar garantie. Prijs 95,- G. van der Gar de, naaimachinehandel, Cu- neraweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. Nette werkster gevraagd v. 3 halve dagen per week. Groente- en fruithandel Van Leeuwen, Beatrixstraat 11, Veenendaal. Mooie blokwoning met tuin Nieuweweg. lage huur. Voor iets dergelijks of andere wo ning Geld. Veenendaal of Ede. Brieven onder nr. 3822 aan het bur. van dit blad. Te koop aangeboden keurig onderh. huiskamerameuble ment, best. uit taefel, 4 ge wone en 2 armstoelen, stoe len met bruin kunstleer be kleed. Te bevragen: uitslui tend na 7 uur 's avonds. Van Limburg Stirumstraat 20, Veenendaal. Te koop aangeboden koffer schrijfmachine merk Conti nental, in zeer goede staat. Paulus Poterstraat 11, Vee nendaal. Te koop opvouwbare kin derwagen, blauw-grijs z.g. a.n. Jan Steenlaan 12', Vee nendaal. Te koop 230 jonge hennen, WxH. 7 weken oud. H. v. d. Dikkenberg, Valleistraat 69, Veenendaal. Te koop een 8-pers. kam- peertent zo goed als nieuw. Te bezichtigen bij Bosman, t.o. de Kerk, Eist (U.) tel. 280 Te koop sport- en gewone merkrijwielen, iets bescha digd 150,-. Kinderrijwiel 6 tot 8 jaar, met remnaaf 75,-. Kinderrijwielen van 8 tot 12 jaar, iets beschadigd met remnaaf 85,-. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1, Veenendaal, tel. 2533. Te koop eerste klas Duitse elektr. naaimachines met in gebouwde verlichting inge richt voor stoppen, compl. met apparaten in prima kof fer voor 275,-. 10 jaar gar. G. van der Garde, naaima chinehandel, Cuneraweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. Te koop praktisch nieuw „Kohier" salonkastnaaima- chine. Nieuwprijs 407.50 nu 295,-. G. van der Garde Cuneraweg 328, naaimachi nehandel, tel. K 8385-2332, Rhenen. Te koop z.g.a.n. Naumann handnaaimachine, voor- en achteruitnaaiende, 10 jaar garantie. Prijs 125.-. G. v. d. Garde, naaimachinehan del, Cuneraweg 328, Rhenen tel. K 8385-2332. Te koop een 2e hands lede ren jas. Bosman t.o. de Kerk Eist (U.), tel. 280. B.z.a. net meisje, 15 jaar, liefst in winkel. Brieven onder nr. 3821 aan het bur. van dit blad. Schoonmaken en repareren van orgels. Muziekhandel A. van de Weerd, Beatrixstraat 60, tel. 2102, Veenendaal. Voor een kinderledikantje mooi en niet duur naar Van Beek, Zandstraat 101, Vee nendaal. 250 gr. boterhamworst 0,60 Slagerij B. van Leeuwen, Munnikenweg 2, Veenendaal tel. 2323. Stofknopen, gespen, cein tuurs, 35 modellen, gegaran deerd roestvrij. „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Wie het drankkwaad wil be strijden! Moet ook huisge bruik vermijden. Voor levering van olie voor oliehaarden is uw adres: J. Henken. Koninginnelaan 27. Veenendaal. Tel. K 8385-2361. Deskundig op het gebied van oliehaarden, dus voor 100 service en bediening. Te koop pracht sortering boodschappentassen, de bes te kwaliteit de laagste prij zen. Bosman, t.o. de Kerk, Eist (U.), tel. 280. Permanent? Vanaf ƒ7,- J. Slotboom, dames- en heren kapper, Kerkewijk 48, tel. 3178, Veenendaal. In onze herensalon ,s woens dags kinderknippen 65 cent. J. Slotboom, dames- en he renkapper, Kerkewijk 48, tel. 3178, Veendaal. Ruime sortering behang in de meest moderne tinten. Vraagt stalenboek bij dro gisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390, Veenendaal. Voor al uw ploegwerk is het adres: J. H. van Verseveld, Driftweg 30, Eist (U.) 500 gram bloedworst 0,69. Slagerij B. van Leeuwen, Munnikenweg 2, Veenendaal tel. 2323. Een prima divanbed met on beperkte gar. Voor slechts 29,25. Van Beek Zandstraat 101, Veenendaal. Gebruik voor uw muren Riomat muurverf. Afwas- baar en hygiënisch. Ver krijgbaar bij drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruïne plein 25, tel. 2390, Veenen daal. Zit u met verwarmingsmoei lijkheden? Vraagt u dan eerst bij ons aan. Wij zijn specialist in oliehaarden. Geha van Leeuwen. Vee nendaal. Hoogstraat 7, Tel. K 8385-2414. Te koop lederen jassen, ves ten, vilt jacks en mantels. Vraagt inl. over prijzen. Wij zijn laag in prijs. Bosman, t.o. de Kerk Eist (U.) tel. 280 Exclusief sortiment sport kousen en sokken. Kousen huis „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde was- machines 125,- en 145,-. Ook zeer voordelig onbe schadigde machines. Vraagt demonstratie: Postbus 24, Zwijndrecht. Het witste wit met wonder- wit. Geeft niet af en geeft geen strepen. Verkrijgbaar bij drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390, Veenendaal. Reparatie van kousen, over hemden e.a. textiel stofkno pen, gespen, ceintuurs. De pot Rhenen. J. Sukkel, Mo lenstraat 1. 500 gram leverworst 0,60. Slagerij B. van Leeuwen, Munnikenweg 2, Veenendaal tel. 2323. U koopt voor weinig geld een pracht bed met 15 jaar garantie. Bij Van Beek, Zandstraat 101, Veenendaal. Voor Nobel oliehaarden naar Geha van Leeuwen. Hoogstraat 7, Veenendaal. Tel. K 8385-2414. Voor ser vice K 8385-2361. J. Koehoorn, Hogekampse- weg 72, Renkum. Levert zo wel nieuwe als gebruikte naaimachines op zeer ge makkelijke betalingsvoorw. op hetzelfde adres nog een prima hand- en trapnaai- machine te koop. Spotkoopje Voxaline voor uw kuikens tegen coccidioses. Vicassol en vitamine stootdosis voor kalveren, biggen, kuikens. Rein Kok, het adres voor vee-geneesmiddelen. Zoek belangrijke verzame ling of partij postzegels. Br. Postbus 15, Diemen N.H. Dames wilt u er aantrekke lijk uitzien, zorg dan voor een goede make-up. Dus naar Huize „Chic", Patrimo niumlaan 13, Veenendaal. Gaat u trouwen of krijgt u een nieuw huis. Laat het vakkundig inrichten door Van Beek, Zandstraat 101, Veenendaal. Ten Cate kwaliteitsnylons „Edelhert" met ladderstop in boord en teen. 2,95; 3,50; 3,95; 4,50. Kousenhuis „Tem po" Zandstraat 84, Veenen daal. Voor Becht en Dyserinck oliehaarden naar Geha van Leeuwen. Hoogstraat 7. Vee nendaal. Tel. K 8385-2414. Voor service K 8385-2361 Te huur 2 nieuwe Fiats 600. Bij G. Hardeman, Mulders laan 80, Veenendaal, tel 3168 Hebt u saus of witwerk, vak kundig timmerwerk? Dan naar schoorsteenvegersbe- drijf Van Meegdenburg. Ook gespecialiseerd in boeren werk. Prijs billijk. Schut- tersteeg 19, tel. 9505, Ede. Overhemden aanbieding No- Iron met manchetten 10,95 P.K. werkoverhemden 6,45 en 7,90, de nieuwste des sins. Ant. Achterberg, Dr. Slot. de Bruïneplein 29, Vee nendaal. Kousenhuis „Tempo", Zand straat 84, Enkaloncrystal m. elastisch boord 3,75. Hoortoestellen Philips Audium, batterijen. Melis Optiek. Hoofdstraat 51, tel. 3184, Veenendaal. Wij maken golfsnede in uw oude tafelmessen f 0.25 p. stuk Grotere messen naar verhouding duurder. Binnen 24 uur klaar. Fr. Diepeveen. Hoofdstraat 29. Veenendaal. Financiëringen van; auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer. Kanaalw. 2. Veenendaal. tel. 2918 Uw oude hoed kan keurig opgeknapt worden. Dinsdags brengen, zaterdags klaar. Van der Zee, Hoofdstraat 75, Veenendaal. Uw trouwpartij in Restau rant Stuyvenberg te Eist. H. A. Sol, steunzolen, breuk banden, corsetten enz., zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur in apotheek Zui- dersma, Hoofdstraat 53 Vee nendaal. Elke donderdag en vrijdag verkoop van nieuwe en ge bruikte meubelen bij Eris, Stationsweg 379, w.o. huis kamers, slaapkamers, tafels, stoelen, ledikanten, spiralen, bedden, dekens, vloerkleden, haarden, kachels, wasmachi nes, trapnaaimachines enz. G. Kreuger, Nieuwstraat 26, Scherpenzeel, tel. K 3497-215 Gemakkelijke betalingscon dities. Gewolmaniseerde paaltjes leveren wij uit voorraad. Hebben een levensduur van 10 15 jaar. Desgewenst ook op maat gezaagd. L. van de Bosch C.V., Geerseweg, Vee nendaal. Voor al uw textiel het juiste adres Van Beek, Zandstraat 101, Veenendaal Voor vergroten van schoe nen naar Valkenburg. 0®k voor Durablé plastic zolen en naaldhakjes, zeer sterk, naar machinale schoenma kerij R. Valkenburg Zn. Gortstraat 38. Veenendaal. Rijwielen te huur. per uur. per dag, per week en per maand. Rijwielstalling „De Klomp". Tel. 241. De Klomp. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt. Dennenlaan 38. tel. 3015 en G. Gerritsen Julianastr. 81. tel. 2091. Alles gratis thuisbezorgd. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg D 120. Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuis bezorgd. Zoek belangrijke verzame ling of partij postzegels. Br. Postbus 15, Diemen-N.H. Voor E. M. Jaarsma olie haarden naar Geha v. Leeu wen. Hoogstraat 7. Veenen daal. Tel. K 8385-2414. Voor service K 8385-2361. Ruime sortering behang in de meest moderne tinten. Vraagt stalenboek bij dro gisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390, Veenendaal. t.m. tien woorden DE .SIMETRIC-PARIS' ARBEL - Franse ontwerpers hebben het publiek de „auto- van-morgen" getoond tijdens een receptie te Parijs. Dit revolutionaide automodel draagt de naam „Simetric-Paris" Anbel. De auto, waarvan het chassis uit hole buizen bestaat die tevens als benzinetank dienen, is uitgerust met automatische schakeling en elektr. remmen. Elk van de vier wielen wordt aangedreven door een clcktramotor, die in de toekomst kan worden gevoed door een atoomgcncrator. De pry's van deze nieuwe auto zal ver moedelijk rond de 10.000 gulden komen te liggen. Boven de carrosserie en onder het chassis van de „auto der toekomst" (14) „Danseurs... méér dan genoeg", ant woordt Marcelline nijdig, „ik heb altijd danseurs! Ze mogen trouwens blij zijn, als ik wil dansen. Maar 't is iets an ders. Kom mee!" Louis Bertrand voelt zich ongelukkig over 't feit, dat Angélique hem nu zo opvallend negeert en anderen bevoor recht. Daarom gaat hij, uit balorigheid, mee. „Waarheen?" „Naar mijn kamer", is 't antwoord. „Daar is 't rustig. En 't is een gróót geheim..." Louis Bertrand is nooit op de kamer van Marcelline geweest. Een overdadig gemeubeld vertrek met een paar lage canapé's, véél kussens, véél snuiste rijen. Twee hoge, smalle spiegels en een sierlijke commode, waarvan alle laden zijn uitgetrokken, en waaruit al lerlei lichtkleurige kledingstukken pui len. „Hm", zegt Louis Bertrand, „woon je hier?" Marcelline doet bedrijvig. Ze steekt een paar kaarsen aan, waardoor het grote vertrek slechts schemerachtig verlicht wordt, trekt twee stoelen vlak bij elkaar, legt de vinger op de lippen, kijkt onder 't blauw-met-witte ledi kant; doet de grendel op de deur. Haar neef ziet verbaasd toe. Wat be tekent dit allemaal? Marcelline wenkt hem te gaan zitten. Schuift dan dicht tegen hem aan en legt haar hand op zijn arm. „Wéét je", begint ze met een ge heimzinnige stem (die past bij de situa tie), „weet je, dat er plannen bestaan om je... koning te maken?!" Louis Bertrand schrikt. Dan wordt hij woedend. „Hoe kom je aan die nonsens?" valt hij uit (tot grote schrik van Marcelline, die angstig naar de deur kijkt), „hoe kom je aan die dwaze praatjes? Wat weet jij daarvan af? En dan nog... 't is allemaal onzin. Charlatannerie, waar mee ik niets - helemaal niets te ma ken wil hebben!" Marcelline kruipt dichter tegen hem aan. Ze fluistert, geheimzinnig rond ziende: „Er wordt... samengespannen!" 't Klinkt zo hol en kwasi-gewichtig uit de mond van dit opgeschoten meis je, dat waarschijnlijk veel te veel avontuurlijke verhalen gelezen heeft - dat Louis Bertrand, ondanks zichzelf, in de lach schiet. „Zó", zegt hij, „dat is bar interessant. En door wie dan wel...?" „Oh", fantaseert Marcelline, „door papa - en een heleboel anderen! Ze komen 's avonds in alle stilte bij elkaar en hebben, geloof ik, een geheim ver bond gesloten... En willen jou - nee, luister nu! - op de troon herstellen!" Louis Bertrand is zijn ergernis te bo ven. Hij begrijpt wel, dat hij hier met een dwaas, opgeschroefd verhaal te doen heeft, waaraan hij niet veel waarde behoeft te hechten. „Oh", zegt hij, „daar weet ik niets van. En daar wil ik ook niets mee te maken hebben! Marcelline, doe mij een genoegen en zet die dwaasheid uit je hoofd." Marcelline is echter niet overtuigd.... En wil ook niet overtuigd zijn. Ze wil zich deze unieke gelegenheid om eens iets ongewoons te beleven, niet laten ontsnappen. „Toch...", begint ze dapper, ,,'t is zo, ik heb 't zelf gehoord! Papa en notaris Bernard, en monsieur De Cavallance èn..„ èn..„" ,,'k Wil er niets van horen!" zegt Louis Bertrand resoluut. „Ik heb meer dan genoeg van die vervloekte ge schiedenis. Ik wil er buiten blijven.... En nu... ga ik weg!" „Nu al", doet Marcelline verschrikt, „en ik moet je nog een heleboel ver tellen...!" „Dank je", zegt haar neef koeltjes, „ik ga naar beneden. Er wordt nog al tijd gedanst. Daar wil ik bij zijn." Louis Bertrand gaat naar de deur. Schuift de grendel terug. Opeens vliegt Marcelline op. Zij grijpt de arm van haar neef. „Zég", fluistert ze opgewonden, „als je lóter... koning wordt... trouw je me dan?" Haar gezicht is dicht bij het zijne: „dan trouw je me toch...?" Louis Bertrand kijkt spottend in het opgeheven gelaat. Hij wordt onaange naam getroffen door de vlammende blik van die vreemde meisjesogen. „Néé...!" zegt hij ruw, „wie ik ook trouwen zal... Jou niet! Nooit!" En met een ruk maakt hij zich vrij, opent de deur en is verdwenen... Hoofdstuk 9 De tijd glijdt verder. Louis Bertrand is geheel in zijn nieuwe omgeving inr geburgerd. Hij studeert rechten en maakt bevredigende vorderingen. Hij is gegroeid tot een sterke, jonge kerel. Verstandig, zonder pedanterie; een goed schermer en ruiter. Enkele jaren glijden voorbij, zonder dat in de kalme gang der gebeurtenis sen verandering komt. Louis Bertrand is nu bijna twintig, leeft een onopge merkt en kalm bestaan en schijnt nau welijks in de maatschappij-op-zichzelf, die de voorname kringen in Parijs toch nog altijd vormen, opgemerkt te wor den. Toch is dit slechts schijn. Monsieur De Montebran, tezamen met zijn vrienden Bernard, De Caval lance, Mistral, Tréviot en ettelijke an deren koestert steeds weer en steeds vuriger het denkbeeld dezer laatste telg der Bourbons als voornaam en verrassend stuk in 't politieke schaak- Voor Baby's huidje spel te gebruiken. Hij merkt - of hij meent te merken - daft er in vele krin gen verzet tegen de felle heerser, die Bonaparte, aan het opkomen is. En welke stimulans zou beter werken, dan een volwassen telg der, nog vers in de herinnering voortlevende, Bour bons? Wat er van de jongen zélf zal worden en of deze wel van zulke verstrekkende plannen gediend zal zijn, laat Mon sieur de Montebran onverschillig. Hij heeft een natuur, die slechts één be lang kent: zijn eigen! Louis Bertrand is van alles volkomen onkundig. Men vindt het niet nodig hem in te lichten en beschouwt hem voorlopig slechts als een stuk in het schaakspel. Eigenlijk geloven de mees te betrokkenen in hun hart niet aan de verwezenlijking van 't vage ideaal. Een onaangename bijkomstigheid ver scherpt de toestand. Marcelline - uit de aard der zaak langzamerhand vol komen op de hoogte van de omstandig heden, welke de geboorte van Louis Bertrand met zo'n geheimzinnig en ro mantisch waas omgeven - praat haar mond voorbij. JWordt vervolgd.)

De Vallei | 1958 | | pagina 4