RANG, de versnapering van de eerste PANG €ÊtA&r&mt PAUK »DUREA«de ideaie VROON D. J. Anbeek SHOW ALBERS „DE VALLEI" Uw blad! Waarom wij voor u kozen! glrrrmTmrrryTTiiTm'rrm^'nrrrm''! a y y «ixranrrrrtTTiTrrmTTroTnTTrirryTrrtwrmT'rrTrrrmTmTrrnrrm'm'rrmTTnnnnn^ H. Griffioen (A-R) en E. P. v. Dijk (Vr. Partij) in goed gezelschap Zal G.V.V.V. het gevaarlijke Jonathan kunnen uitschakelen? KERKDIENSTEN Burgerlijke stand hout 15 ct 27,90 yjUULUJUUJULMJLLiUJimJUAMlAUJLiULgXLUUUU,UJULUJUUULUJUU^ RANG is alleen RANG als er RANG op staat OP 22MEI,in ELTHETO VERHUUR Marktberichten Gedeputeerde Staten tegen onderhandse aanbesteding Café's tot 12 uur open Zondagsdienst doktoren AMERONGEN SPORTOVERZICHT Ingekomen en vertrokken DINSDAGKOOPJES Wasknijpers werkspons Bloempotjes Keuken- uitrusting Voor MOEDERDAG 1001 leuke cadeautjes Laat geen stem verloren gaan! verpleegsterschoen In zwart en wit kalfs leder verkrijgbaar. Met poro rubberzolen. Alle maten. KORSETTENHUIS ESESft™- Eergistere oover vier weeke tijge we weer nar de stembus. Veur de twidde keer van 't jaar. En misschien zijn we dur dan in 't Veen nog niet. Want heel licht gaat de grenswijzeging ze beslag krijge en dan motte we weer veur de gemeenteraad an 't kieze. Waarom dan nou niet oovergeslaage? zele dur een hoop minse vraage. Zoon stemmerij kost toch elkes keer een lieve cent en die kan de gemeente toch ok nog wel op een andere menier besteeje. Heel juust, as men zich dat afvraagt. Mar een juust antwoord weet ik eerlik niet. 't Is vur mijn ok een bietjie amtenerij mit een rietjie. Ik zouw dur gerust een heele blauwkouserie an kunnen vergooie, mar dan zijn we nog gien streepie verdurs. Want ze doen et nou eenmaal niet. En wij - jelui en ondergeteekende - hebbe dur heelegaar niks oover te beslisse. We ken- ne slechts afwachte en ons eige verwon- dere as et gien ergere is. De wijze heere zelle de sente wel uitgeeve. Ieder verstandig mins zouw denke: nou as dur van 't jaar toch nog een keer ge stemd mot worde - en de meugelijkheid leit dur om et in éne keer te doen - dan doen we dat toch zeeker in één rukkie. Mar nee, twee keer dur oover doen jon- ges. Een hoop pampier, inkt en rooje pot- looje nar de haaie en binnekurt as de grenze een tikkenltie nar onze zin legge dan nog een gemeenteraad mit dezelfde koppe bemand. An wie et leit kan ik van uit deeze reegels niet verklaare - mit andere woorde, veur de halve verstaan ders - ik weet et niet, mar dollegies is et. Veurloopig maak ik me dur ok niet meer druk oover. We staan eerst veur de eerstkommende stemming. En dat zal nog andere koek veur de pertije worde dan die zuute staateverkiezing. Dan staan de plaatselike feguure op het spel en daar binne ze bang veur. En ze weete heel goed dat dur lui polletieke zeetel van ons soort minse afhangt. Daarom krijge we zoo zachies an, netuurlik weer een hoop geschriffies te verwerke, waarin de eedelachtbaare heere dur meedestrijders waar ze op 't mement nog broederlijk naast zitte, tot de grond toe afbreeke. Feitelik mar een heele raare sittewaasje, want - afgezien van de polletieke kant die dur an zit - motte ze toch saame weer veurwaarts in het belang van dur alle Veen. van bad- en sportkleding Tevens kampeerartikelen van tenten, luchtbedden, kookstellen kampeermeubelen, enz. Geopend 2 uur Aanvang show 's av. 8 uur Hoofdstraat 25 - Tel. 2869 3 Daarom laat ik me eige wijselik niet mit pertije in. Ik hoop, dat dur zeuven- tien schouwers onder de Veense zaak ge zet worde, want we zijn dur nog lang niet. Ze kenne van mijn mit plezier een pluim krijge, degeenen, die nouw af- zwaaie en waarvan de meeste in de vol- legende raadsvergaadering as weer ge- kooze terugkomme, mar dat is gien reede om in de nieuwe pierijoode de arme oover mekaar te doen en alleenig mar de hande uit de mouwe te steeke as dur pre- sensjegeld te vange is. Dur leit een pracht van een pregram te wachte! Al zal et dan niet heelegaar zoo prach tig zijn as et pregram van Ooranjedag, dat we midde van de week op Koonin- ginnedag opgesnoept hebbe. O, von u dur niks an? En u ok al niet? Dan wordt et toch tijd dat u allemaal es om u heen gaat kijke in de omgeeving. En dan mot u toch es vergelijke, wat ze hier in mekaar draaie. Nee minse, mit afwachte en dan afkamme komme we dur niet. Die orgeniesaatoore hebbe dur lui best gedaan en dan motte ze een douwtjie in de rug hebbe. Een soort stuumielansie, of hoe neume ze dat. En trouwes, de geene die daar zoo hard zit te roepe van 't was niks en zoo, had diegeene de vlag wel uithange? Dat is toch wel et minste wat je zelf ken doen. Mar de goeie netuurlik niet te naa ge- sprooke heb ik meer Vaaderlandse drie- kleure gemist, asdat ik dur heb zien han- VEENENDAAL. Eiermarkt, aanvoer: 120.000 stuks. Prijzen v. 13,50 tot 14,25. Handel redelijk. Biggenmarkt, aanvoer: 40 stuks. Prijzen van 40,- tot 62,-. Handel traag. het dringende karakter van in. Bij het voorstel de begroting voor 1958 te wijzigen, maakte de heer E. P. van Dijk bezwaar tegen de hoge prijzen van aan te schaffen werkschoenen. Hij vroeg of het misschien bontlaarzen moesten wor den, want zelf betaalde hij voor prima werkschoenen 11,90 terwijl 30 paar op de begroting waren geraamd voor 750,-. Op verzoek van de voorzitter deelde de heer Van Dijk mede, bij welke Rhenense zaak deze goedkope werkschoenen ver krijgbaar waren, waarna men hem be dankte voor de tip! De raad ging hierna in geheime ver gadering over. De heren H. Griffioen (AR) en E. P. van Dijk (Vrije Partij), hebben zich in een van de laatste raadsvergaderingen hardnekkig verzet tegen onderhandse gunning van de verbreding van het westelijk gedeelte van de Bantuinweg voor de prijs van ƒ30.000,Desondanks besloot de raad in meerderheid tot deze transactie. Gedeputeerde Staten staken echter een spaak in het wiel en weigerden goed keuring. Zij eisten openbare aanbesteding. Deze vond plaats en de prijs lag ƒ8000,— lager. Tijdens de raadsvergadering van afgelopen dinsdagavond, die; niet werd bijgewoond door de heren G. Verwoert (SGP) en J. van Dijk (Arb.) werd door de voorzitter van een en ander mededeling gedaan. De laagste in schrijver, de firma M. Schoemaker te Rhenen, zal naar de voorzitter mededeelde, te maken krijgen met stringente eisen voor wat betreft oplevering van het werk en controle. Het onder punt 6 op de agenda voor komende voorstel van burgemeester en wethouders om de bouw van 32 wonin gen aan Dennenweg en Valleiweg onder hands te gunnen aan de bouwonderne ming Kleinrensink te Wageningen voor de prijs van 14.000,- per woning, werd door burgemeester en wethouders terug genomen, aangezien te elfder ure was ge bleken, dat de zaak nog niet in orde was met de provinciale directie van volks huisvesting en bouwnijverheid. Boven dien, zo deelde de voorzitter nog mede, zal gedeeltelijk het plan moeten worden vernieuwd. De heer E. P. van Dijk kon het hiermee goed eens zijn, want de ge projecteerde kamers van 7 meter lengte, noemde deze spreker „pijpij-laden", ter wijl hij graag in plaats van kelderkasten, echte kelders geprojecteerd zag. De voor zitter deelde mede, dat beide punten een deel uitmaken van de wijzigingen, die men denkt aan te brengen. Het voorstel om de hotels, café's en restaurants in het vervolg algemeen ge legenheid te geven geopend te blijven tot 24 uur, had geen bepaalde tegenstand. De heer M. C. v. d. Berg (SGP) verklaarde zich als een voorstander van de 11 uur sluiting. Iemand die om negen uur naar het café gaat, kan zich tot elf uur be hoorlijk te goed doen, meende de SGP- afgevaardigde. De heerGriffioen (AR) zag ook liever het sluitingsuur op 11 uur ge handhaafd, doch daar in de praktijk toch iedereen ontheffing krijgt van dit slui tingsuur, vond hij het eigenlijk onzinnig het uur van sluiting op 11 uur te hand haven. Wethouder Klaassen (CHU) was het eens met de heer Van den Berg. Doch ook deze spreker vond het een wassen neus 11 uur te handhaven wanneer toch iedereen ontheffing krijgt. Daarom was hij er geen tegenstander van. De voor zitter verklaarde, dat na aanneming van het sluitingsuur op 12 uur, slechts bij uit zondering ontheffing zal worden verleend tot een later tijdstip. Zonder hoofdelijke stemming werd hierna het voorstel aan genomen. De mededeling van burgemeester en wethouders, dat van gedeputeerde staten evenmin goedkeuring was verkregen op de onderhandse aanbesteding van de aan leg van de Irenestraat en de Woudweg te Eist, werd voor kennisgeving aangeno men. Ook dit werk zal nu in het open baar worden aanbesteed. Tot lid van de commissie tot wering van schoolverzuim werd benoemd mevr. A. L. Weenink in de vacature B. Heijsman, aan wie dank werd gebracht voor het vele werk in het belang van deze com missie verricht. Met algemene stemmen werd benoemd tot onderwijzer aan de school voor v.g.l.o. de heer L. A. van Denderen te Utrecht. Verder besloot de raad tot aankoop van verschillende stroken grond langs de Mo lenstraat, waarop reeds vele jaren trot toirs zijn gelegen en al evenlang als open baar voetpad ingebruik zijn. De eigenaren bedongen een symbolische prijs van 1,-. Het ging hier om een oppervlakte van 225 vierkante meter. Met de N.V. Waterleiding Mij „Rhenen" werd een geldlening aangegaan tot een bedrag van 30.000,- om de aanleg van het westelijk deel van de Bantuinweg te kunnen bekostigen. Medewerking werd verleend aan de school met de bijbel tot een bedrag van 400,- voor de aanschaf van leermiddelen De exploitatievergoeding aan de b.l.o.- school Heimerstein te Rhenen werd voor 1957 en 1958 vastgesteld op 2201,26. De stichting voor Protestants Christe lijke Zorg en Nazorg op de Veluwe „Ve- zona" te Ermelo zal 20,- subsidie mogen tegemoetzien in verband met het feit, dat ook Rhenense kinderen onder deze zorg vallen. Met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten werd een geldlening aange gaan tot een bedrag van 53.000,- tegen een rente van 5V4°/« 's jaars ter finan ciering van de bouw van 47 woningen te Eist aan de Irenestraat en Woudweg. Met dezelfde bank werd een lening ge sloten van 55.000,- tegen een rente van 5 5/8 's jaars tot aankoop van de houten noodschool, die zal worden gebouwd aan de Groeneweg/hoek Nieuwe Veenendaal- seweg. De heer De Jong (arb.) vroeg nog wat haast te maken met het beschikbaar stel len van een woning voor de onlangs be noemde onderwijzer te Eist en deze man niet van het kastje naar de muur te sturen. In verband met het terugnemen van het voorstel om tot de bouw van 32 wo ningen over te gaan, deelde wethouder J. Boelhouder (arb.) nog mede, dat voor hem het hoofdmotief gold: openbaar aan besteden! Naar aanleiding van een vraag van de heer De Jong (arb.) over de vorderingen met betrekking tot de A.V.O.-streekwerk- plaats in Veenendaal, deelde de voorzit ter mede, dat deze bouw voor een groot deel zal doorgaan. Gedeputeerden zien er VEENENDAAL. Alleen voor zeer drin gende gevallen, van zaterdagmiddag 12 uur tot maandagmorgen 8 uur Dr. E. A. C. Re(jdon, Kerkewijk. tel. 2134. ELST, AMERONGEN, LEERSUM. Bakker te Leersum, tel. K 3434-495. Dr. EDERVEEN, DE KLOMP, LUNTEREN. Dr. W. M. van Ringelest(jn te Ederveen, tel. 08387-201. SCHERPENZEEL. Dr. J. H. Renken. Ho- levoetplein, tel. K 3497-250. RENSWOUDE. Dr. Th. S. ter Velde, tel. 450 (eigen praktijk). DAMMEN Uitslagen van de onderlinge competitie. Groep A: E. v. Zomeren Maris 1—1 Groep B: Swetselaar G. v. Zomeren 02 G. v. Zomeren v. d. Berg 11 Reede R. Berkhof 11 Groep C: E. v. d. Grift Veenendaal 20 Na de overrompelende 8-1 overwinning van het Ned. elftal op onze rijksgenoten overzee, staat voor zondag de wedstrijd tegen het Turkse elftal op het pro gramma. Of zij weer een grote overwinning zullen behalen is moeilijk te zeggen. Er is niet zo heel veel over de Turken bekent. Mensen die het weten kunnen beweren echter, dat een kleine overwinning zeker niet uitgesloten is. Wij zullen ons echter niet aan een voorspelling wagen en maar rustig afwachten. Voor de rest is er dit weekeind alleen maar een programma in de zaterdagvoet bal van de afdeling Utrecht vastgesteld. Wij denken dan in de eerste plaats aan de wedstrijd GVVV-Jonathan, die wel de nodige spanning met zich mee zal bren gen. In elk geval is de winnaar van deze wedstrijd behoorlijk op weg naar het kampioenschap. Of deze winnaar GVVV zal zijn vraagt u? Wat betreft spelkwali- teiten is dat zeker mogelijk, maar er gaan in een dergelijke wedstrijd vele andere factoren meespelen. Wij zullen ons dan ook ditmaal niet wagen aan een positieve prognose. Wel zijn we overtuigd dat er meer met het hoofd dan met de voeten gevoetbald zal moeten worden. Wat moeten we zeggen van Matjan- VVVM. Al hebben deze Bussemse heren dan met grote cijfers verloren van GVVV, wanneer zij -volledig opkomen zijn het helemaal geen gemakkelijke tegenstan ders, dat heeft trouwens Jonathan wel Stander niet hebben. ondervonden. Wij kunnen dan ook in het gunstigste geval nog niet meer voorspel len dan een gelijk spel. Aan Matjan nu de taak om het beter te weten. Merino's gaat naar Montfoort en ook daar verwachten we echt niet veel goeds van. Het is natuurlijk mogelijk dat de wolmensen geïnspireerd zijn door het gelijke spel van j.l. zaterdag, om ook in deze wedstrijd te vechten voor een houd baar resultaat. In elk geval blijft Mont foort een lastige tegenstander, terwijl Verder staat voor woensdagavond nog de wedstrijd GVVV-Merino's op het pro gramma. Hoewel je van een plaatselijke ontmoeting niet zoveel zeggen kunt, ne men we toch aan dat de Buurtlaanbe- woners hier met de eer gaan strijken. De aanvang is bepaald op half zeven. In de tweede klasse vind zaterdag een derby plaats, n.l. tussen Kulan en Trian gelboys. De uitslag hiervan is wel heel moeilijk te voorspellen. Mogelijk .dat de meerdere routine van de bezoekers hier de doorslag geeft. Sportclub Rhenen gaat naar Barneveld om SDVB te bekampen. Met een beetje goede wil kan er voor de Grebbebewo- ners wel een puntje inzitten. Scherpenzeel ontvangt BVC thuis. Wij geloven niet dat het Scherpenzeel be schoren is om de leiders te kloppen. Met Musketiers ligt het anders. Di£ zullen in TOV heus zo'n zware tegen- Ook voor deze afdeling zijn voor woens dagavond wedstrijden vastgesteld. Scher penzeel krijgt Sova thuis, terwijl Kulan bij DEV in Doorn op bezoek moet. Of er van deze wedstrijden veel terecht zal komen staat nog te bezien, want de wed strijden moeten om half zeven aanvangen en dat kon van de meeste spelers die toch normaal in een bedrijf werken wel eens teveel gevraagd zijn. Tenslotte speelt NSVS uit tegen Barne veld a.s. zaterdag. Hier kan winst inzitten VEENENDAAL Ned. Herv. Kerk Markt 9.30 uur ds Van de Pol, 5 uur ds Wisgerhof. Julianakerk 9.30 uur ds Wisgerhof, 5 uur ds Vermaas. Vredeskerk 9.30 uur ds Vermaas. 5 uur ds Van de Pol. Veeneind 3 uur ds Wisgerhof. Dijkstraat 2.45 uur ds Van Wijngaarden. Ned. Herv. Evang. „Sola Fide" 10 uur ds Tigchelaar, 5.30 uur ds Goedhart. Ger. Kerk Kerkewijk 9 en 10.30 uur ds Van Enk, 5 uur ds Overduin. Chr. Ger. Kerk Beatrixstraat 9.30 en 5 uur ds Heerma. Chr. Ger. Kerk Hoofdstraat 9.30 en 5 uur ds Kok. Ger. Kerk art. 31 K.O. 8.15 en 3 uur ds Smelik. Ger. Gem. syn. geb. „Eltheto" 9.30 en 5 uur leesdienst, woensdag 7.30 uur ds Van Dam van Rotterdam. Ger. Gem. Fluitersstraat 9.30 en 5 uur leesdienst. Ned. Prot. Bond 10.30 uur Prof. Dr. De Graaf van De Bilt. Leger des Heils zaterdag 10 u. heiligings- dienst, zondag 12 uur zondagsschool 6.45 uur openluchtsamenkomst, 7.30 uur ver lossingssamenkomst. R.K. Kerk Nieuweweg en Salvatorkerk 8 uur H. Mis, 10.15 uur Hoogmis, 5 uur Lof in de kerk aan de Nieuweweg en 7 uur Lof in de Salvatorkerk. RHENEN Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 uur kand. H. Zethof van Putten, 5 uur ds Vos van Bennekom. ELST Ger. Gem. 9.30 en 6 uur leesdienst, dins dag 7.15 uur ds De Ketterij van Alblas- serdam. Ned. Herv. Kerk 10 uur ds Dijkstra van Rhenen, 6 uur ds L. v. d. Peut van Renswoude. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk 10 uur kand. Schoon hoven van Barneveld, 6.30 uur ds Rijns burger van Amersfoort. Ger. Gem. 9.30 en 6.45 uur leesdienst don derdag 7.30 uur ds Woestijne van Bar neveld. Oud Ger. Gem. 9.30 en 3 uur leesdienst. OVERBERG Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur dhr J. van Noort. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur dhr Slager van Stavernisse. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk 9.30 uur ds L. van de Peut, 6.30 uur kand. C. v. Schoonhoven van Barneveld. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds D. G. Mole naar. LIENDEN Ned. Herv. Kerk 10 uur ds De Lint voorb. H.A., 6.30 uur ds De Lint. ook het niet al te beste terrein de Vee- voor de Veenendalers, maar dan zal er nendalers mogelijk parten zal spelen. goed aangepakt moeten worden. RHENEN Ingekomen: A. T. J. van den Akker g.m. P. M. Rozendal van Zeeland; W. Kriek (gez.) van Amsterdam; J. Bouw, wed. van I. van Hunnik van Veenendaal; E. E. Reynaert (gez.) van Indonesië; C. G. Honders van Wageningen; A. Plantinga van Harderwijk. Vertrokken: G. Anema (gez.) naar Arn hem; Th. M. J. Wennink naar Leersum; P. J. van Hengstum naar Amersfoort. Ingekomen: J. Baars van Ned. Antillen; H. van den Broek van Leersum. Vertrokken: A. J. W. Schweitzer naar Amsterdam; H. Barink-van Barneveld naar Hengelo. VEENENDAAL Geboren: Barend, z. v. C. Middelkoop en G. de Wit; Hubertus Johannes, z. v. G. Elsendoorn en A. J. M. van Oostrom. Cornelis, z. v. C. J. Looijen en R. van Nieuwamerongen; Petrus Heribertus, z. v. O. A. Lange en A. Brussen. Ondertrouwd: W. P. van Manen en G. Tollenaar; G. van de Lustgraaf en A. M. van Ruiswijk; E. de Blauw en E. D. Kroesbergen. Getrouwd: C. Hovestad en E. van de Pavert; W. M. de Vree en J. van Dijk; R. Gijsbertsen en T. van Nellestijn; J. van Harten en E. N. Veenbrink; D. Eenling en J. C. van de Haar; J. Rosendaal en C. van Leeuwen. Overleden: Eeltje van der Zee, 51 jaar, ongeh.; Evert Schoonderbeek, 43 jaar, echtgen. van T. van Appeldoorn. RHENEN Geboren: Evertje Jannetje, d. v. N. van Hal en D. H. Budding; Eibert, z. v. G. Gaasenbeek en D. Beekman; Beanita Vir- gine, d. v. A. P. Jonkers en A. H. Honing; Hendrik, z. v. H. van de Scheur en Cl. v. Mourik; Sonja Wilhelmina Karolina, d. v. G. W. Punt en A. M. Hoffman; Wini fred, d. v. D. Pezarro en E. E. van dei- Horst; Rikje, d. v. D. G. Hardeman en R. Dijkhuizen. Getrouwd: A. N. M. Koster en N. A. M. Doornebal; A. Brouwers en A. J. van Ingen. Overleden: Evertje Jannetje van Hal, 3 dagen; Aartje Hendrika Albers, 72 jaar, wed. van H. de Haas. AMERONGEN Geboren; Wilhelmina Maria, d. v. J. v. Ginkel en G. M. van Oostrum; Hendrika, d. v. R. van de Zandschulp en H. van de Vliert. Pieter, z. v. P. Korf en A. Blan- kestijn. Overleden: Cornelis v. Vulpen, 80 jaar. per kaart 12 stuks bekend merk Viscospons 49 ct nu plastic stevig model, leuke fiir kleuren, nu 4g en LI aluminium, 16-delig /JQ.75 zware uitvoering Alléén dinsdag 6 mei Hoofdstr. 7, Veenendaal, Tel. 3103 ge, al hinge dur dan nog een hoop. Of waS u - kretiekgeever - soms ok weer vur niks op et feestterrein? En dan je eige mar afvraege waar ze mit de sente blijve. Dur weete ommers nog altijd heele femieljes zonder een sent uit te geeve bij et vuurwerk te komme. Daar zit sport in, neume ze dat. Tot op zeekere hogte wel, vin ik. Mar toch niet bij een vereeniging, die zoo veul ken uitgeeve omdat ze schat te dat dur zooveul binne zal komme. Want zoon vereeniging beduuvele is ronduit gezeid onsportief volges de smaak vanWout Blauwkous. Kunt u om welke reden dan ook bij de a.s. raadsverkie zingen niet naar de stembus, maak dan gebruik van de mogelijkheid tot stemmen bij volmacht. Dit is mogelijk tot uiterlijk 13 mei a.s. Nadere inlichtingen verstrekt zonodig de secretaris van de C.H. Kiesvereniging. Adres: Jac. van Ruijsdaelstraat 18 BESTUUR C.H. KIESVERENIGING. HOOFDSTRAAT 105 TELEFOON 3170 VEENENDAAL VROON HELPT U BETER LOPEN Nu kunnen wij u het feilloze Pas-Tunette maatsysteem bieden: iedere Pas-Tunette heeft de juiste pasvorm voor hel Nederlandse figuur Bovendien is Pas-Tunette mooi en gemakkelijk, sterk en stijlvol. In de nieuwe figuur- verbeterende Pas-Tunette collectie met Frans-Amerikaanse allure vindt u beslist de foundation die speciaal voor u werd gemaakt, die u mooi vindt en die u iedere dag opnieuw met genoegen zult dragen Laat u de Pas-Tunette collectie tonen en let U dan ook vooral eens op de prijzen Onze corsetière zal u daarbij graag adviseren, opdat u koopt wat uw figuur nodig heeft Sanfor-poplin beha geborduurde 3/4 cups met extra steungevende Flexibeugel. Ook als strapless te dragen f8.7ï Elegante gaine met lenolastic zijpanden en satinlastic voor- en achterpand fló.M Pas- Tune lie corsellen hebben 3 wetenschappelijk berekende heupwijdten per taillemaat. Alleenverkoop voor Veenendaal en omstreken Zie ook onze aparte sortering In kousen - baby-artikelen Lid van de Nederlandse vereniging van Corsetspeciaalzaken - kleuterkleding

De Vallei | 1958 | | pagina 2