GROOT NATIONAAL CONCOURS HIPPIQUE TE BENNEKOM Fort Ristjes verdwijnen met WEIJERS SHIRT „Fantastisch"zscëx&f PUROL VEENENDAAL trouwpartij V A-tje BIO EIGEN GEBOUW Haar eerste liefde Botsende Jeugd Terug uit de hel Hemelvaartsdag 15 mei Landgoed „Hoekelum' Morgenprogramma met SPRINGCONCOURSEN Middagprogramma aanvang 1 uur. Eenspannen, Tweespannen, Tandems van TUIGPAARDEN en HACKNEYS, SPRINGCONCOURS M.A. met barrages PARIJS SPRINGCONCOURS - STAMBOEKMERRIES - RIJPAARDEN Entreeprijzen: MEISJES MOLIÈRE wêêm® Schoenbandel VROON 6 maanden fcfoUf/Ulyh, garantie 5 VRAAG EN AANBOD Inenting tegen kinder verlamming Iedereen heeft wel eens een ogenblik dat hij zich niet helemaal fit voelt. De opwekkende en verkwik kende eigenschappen van de natuurzuivere Officiële bekendmak ing EDE Zomer-creaties met allure TROUWKLEDING HOOFDSTRAAT 46 A. W. de Haas PLAATS EEN Kost slechts 95 cent GAZELLE JUNCKER UNION of GERMAAN SPARTA BROMFIETS? E.J v.Engelenhoven VLOT EN STERK BIJ SPORT EN WERK P.K. VAKKLEDING is D. v. d. Meyden „Het Centrum" AUTORIJLESSEN M. van Beek Fa. A. Spies en Zonen Rein Veenendaal Jongste bediende Hij had al een tijdje naar onze nieuwe blazers zitten kijken. „Echte Oxfords", zei ik. ..Die zullen je een lieve cent gekost hebben", zei Erik, ..laat me es schatten Hij schatte drie keer mis en was toen nóg te hoog! Maar, laat ik eerlijk zijnik wist zelf ook niet wat ik hoorde, toen ik die Oxford- blazers voor m*n zoon en mij kocht! Tribune f 5.Zitplaatsen f 3.Staan plaatsen f 1.50 verhoogd met 10 ct. ten bate van het Fonds Olympische Spelen. Voorverkoop: Boekhandel van Slooten. Dorpsstraat 22. BENNEKOM. Tel. 08379-394 zijn „weg van deze hartveroverende, beeldige van geprent leder en- met de beroemde „FORT"-rubberzool. 'n Enig snufje. In rood. hazelnoot en havanna. Artikel 226 Maten 26-40 Hoofdstraat 105 - Tel. 3170 - Veenendaal iPÉÉÉ O. 95 ct. per advertentie t t.m. 10 woorden, elk t woord meer 7 cent t Te koop beeldige bruidsja pon maat 38-40 .Uiterste pr. 100,- Brieven onder nr. 3900 aan het bur. v. dit blad. Gevraagd net kosthuis in Veenendaal. Brieven onder nr. 3896 aan het bur. van dit blad. Gevraagd zelfst. hulp in de huishouding voor dag en nacht. (Boven 18 jaar) Mevr. M. E. Ouwehand-Kat, Greb- beweg 109. Rhenen. Gevraagd een broedse kriel kip. Mevr. Van Leeuwen, Kerkewijk 59, Veenendaal. Net meisje gevraagd voor de huishouding. 16 a 17 jaar. Mevr. Anbeek. Hoofdstraat 66a, Veenendaal. Gevraagd net meisje voor 3 morgens in de week. Mevr. Boers, Julianastraat 32, Vee nendaal. Te koop 2 Jawa's 250 c.c. Dwarsweg 32, Amerongen. Te koop N.S.U. 125 c.c. Kop- klep. Bouwj. 1956. Dwars weg 32. Amerongen. Te koop 115 jonge hennen, 6 weken oud. R.I.xR. met zuiver opfokvoer opgefokt. Gortstraat 14, Veenendaal. Te koop 225 jonge hennen, RxH. Dorland Sav. Lohman- straat 56, Veendaal. Te koop puike Noordelingen ook per half mud, 9,- per mud. R. Versteeg, Dijkstraat 436, Veenendaal. Te koop platte sluitpannen en binnendeuren één led. groene damesjas maat 54. een kort bontjasje, 's avonds na 6 uur. Gortstraat 24. Vee nendaal. Te koop accordeon z.g.a.n. 120 bassen. 5 reg. Spoorlaan -jm 73, Veenendaal.* Te koop bouwterrein groot 23 are, gelegen aan Zwijns- bergen te Eist (U.) Te bevr. bij Rijksstraatweg 227, na 6 uur Eist (U.) Aangeboden piano. Konin- ginnelaan 1 V'daal-noord. Te koop in goede staat een herensportfiets een motor helm z.g.a.n. en een paar voetbalschoenen maat 42, Gortstraat 90, Veenendaal. De „Prinses Beatrix", de meer dan honderd meter lange veerboot, bestemd voor de dienst tussen Vlissingen en Breskens v.v., heeft op de technische proefvaart, welke overigens naar tevredenheid is verlopen, bij het nemen van snelheidsproeven op de Westerschelde een storing in het elektrische systeem opgelopen. Welke het fraaie schip dwong voortüdig terug te keren naar debuitenhaven te Vlissingen. De foto toont de reus achtige pont (links) gemeerd naast de in Vlissingen nieuw aangelegde veerfuik, welke tijdens de proef vaart op in- en uitvaren is geprobeerd. Rechts op deze foto zien we de „Prins Bernhard", een van de oude veerboten, waarmee de laatste jaren de dienst wordt onderhouden. Het verschil in grootte is duidelijk te zien. Te koop 1 huisorgel i.pr.st. tegen billijke prijs. Beatrix- straat 33, Veenendaal. 3e prik jaarklasse 1955 2e prik nakomers Volgende week maandag, dinsdag en woensdag wordt in het gebouw voor gezondheidszorg aan de Eikenlaan weer ingeënt tegen kinderverlamming. Voor maandag 12 mei a.s. zijn op geroepen de kinderen, geboren in 1955 die vorig jaar de eerste en tweede prik hebben ontvangen. Deze kinderen ont vangen dan de derde en laatste injec tie. Op dinsdag 13 mei van 3-4 uur wor den uitsluitend Gelders-Veenendaalse kinderen ingeënt. Deze enting omvat de derde prik voor de kinderen, geboren in 1955 en de tweede prik voor de kin deren, geboren in 1952, 1953, 1954, 1956 iitMl tin Ecuuweu! Mijnhardt's Zenuwtiblcttti helpen U er overheen. en 1957, die reeds voor de eerste maal zijn ingeënt doch de tweede injectie nog niet hebben ontvangen. Tenslotte vindt op woensdag 14 mei a.s. van 2 tot 3 uur de tweede enting plaats voor Veenendaalse kinderen, die de eerste prik de vorige maand hebben gekregen ook deze enting omvat de kinderen, geboren in de jaren 1952 tot 1957, uitgezonderd 1955. Voor klachten over niet-ontvangen oproepingen e.d. wende men zich tijdig tot de gemeentesecretarie, afdeling in entingen, Hoofdstraat 92. Let wel: tijdens bovengenoemde ge legenheden tot inenting worden geen kinderen geënt, die nog geen enkele in jectie hebben ontvangen. King-pepermunt helpen u er overheen! Gemeente Rhenen WIJZIGING REINIGINGSDIENST Burgemeester en wethouders van Rhe nen brengen ter openbare kennis, dat in verband met Hemelvaartsdag de route van de reinigingsdienst voor die dag zal worden gereden op woensdag 14 mei 1958. Rhenen, 6 mei 1958. Burgemeester en wethouders voornoemd, J. BOELHOUDER, w.b. TH. v. d. WILLIK, secretaris. Wijziging afhaaldienst In verband met Hemelvaartsdag zal het huisvuil, waar dit gewoonlijk op donderdag wordt afgehaald, nu op woensdag 14 mei a.s. worden afgehaald. INENTING TEGEN KINDER VERLAMMING Op de navolgende data zullen de kin deren geboren in 1955 in de gelegenheid worden gesteld, de derde en laatste in jectie tegen kinderverlamming te ont vangen. De ouders ontvangen hiervoor weer een oproepkaart. Deze inentingen worden gehouden te: Ede: op donderdag 29 mei van 2-5 uur in het gebouw van de G.G.D. Ederveen: op donderdag 22 mei in café Ruimzicht te Ederveen van 2-3 u. Lunteren: op donderdag 5 juni van 2-4 uur in het Groene Kruisgebouw te Lunteren. Gelders Veenendaal: op dinsdag 13 mei van 3-4 uur in het nieuwe Groene- Kruisgebouw te Veenendaal. Bij deze inenting bestaat voor de kin deren, geboren in 1952, 1953, 1954, 1956 en 1957, die bij de vorige herhaalinen- tingen de eerste injectie hebben ont vangen, nu gelegenheid de tweede in jectie te krijgen. Hiervoor dient de oude oproepkaart medegebracht te worden. Indien men niet meer in het bezit van de oude oproepkaart is, diene men zich hiervoor te vervoegen op de twee de afdeling van de gemeente-secretarie te Ede. Men wordt verzocht, zich zo nauw keurig mogelijk aan de tijden en data van inenting te houden. VOLAUTOMATISCH TELEFOON VERKEER VAN BELGIË NAAR NEDERIAND OP BEPERKTE SCHAAL Op 22 april j.l. werd het volautoma tische (abonnee-) telefoonverkeer van België naar Nederland op beperkte schaal tot stand gebracht. De officiële opening geschiedde in de vorm van telefoongesprekken van de heer An- seele. Minister van Verkeerswezen van België, met de burgemeesters van Amsterdam en Rotterdam. Het betreft hier het verkeer van de zone Brussel, resp. de zone Antwerpen naar de lokale netten Amsterdam en Rotterdam. De abonnees in Amsterdam en Rot terdam worden bereikt door in Brus sel en Antwerpen vóór het gewenste abonneenummer een bijzonder num mer te kiezen. Deze indienststelling is de eerste stap ter verwezenlijking van het vol automatische verkeer van België naar Nederland en een vervolg op de in dienststelling van het volautomatische verkeer van Brussel naar Parijs. De Belgische Regie van Telegraaf en Telefoon is met dit volautomatische internationale verkeer de andere lan den voor. Voorbereidingen op dit ge bied zijn echter in verscheidene lan den aan de gang. Voor het van Nederland uitgaande verkeer wordt verwacht, dat met vol ledige automatisering over twee jaar een aanvang kan worden gemaakt. Men denkt te beginnen met het uit gaande verkeer van de drie grote ste den naar België en West-Duitsland. Met ingang van vandaag zal voorts het verkeer naar de districten Amster dam en Rotterdam door de telefonistes te Antwerpen en Brussel op semi- automatische wijze worden afgewik keld. Dit houdt in, dat deze telefonistes het gesprek voor de betreffende abon nees zonder tussenkomst van een Ne derlandse telefoniste tot stand bren gen. Omgekeerd bestaat de mogelijk heid van semi-automatisch verkeei van Amsterdam naar Antwerpen en Brussel reeds sedert september '57, en van Rotterdam naar Antwerpen en Brussel sedert maart '58. Modieus, licht en soepel p zijn deze zomerdromen. vX De prachtige tinten k zullen het zeker doen bij uw lente- en zomergarderobe. En een pasvorm om .lichtvoetig door de lieve zomer te zweven. Baby-queenit. jeugdig modieus in room en gebroken wit c«n NIJMA firodukl VCRKBIIGtAA* til: Schoenhandel Hoofdstraat hoek Hoogstraat Veenendaal Tel. 2772 VERHUUR van ROUW- en D. v/d Meijden - Veenendaal VOOR UW met auto's zijn wij SPECIAAL ingericht 4-8 pers. auto's dis ponibel. Tevens inlichtingen verkrijgbaar ook 's avonds) Dr. Colijnstraat 47 en^J. P- C. Leinweber traat 79 N.V. v/h Fa. Vtted. Kerkewijk 91 Tel. 2845 VEENENDAAL Te huur Opel Reckord all. risk. verzekerd met radio. H. van de Dikkenberg Val leistraat 69, Veenendaal. Zephyr Cabriolet aangebo den. Kleur beige-rood, elec, Hydr. kop. motor, banden en uiterlijk als nieuw. 45000 km bwj. 1954 Kuiper, Ede telef. 8371. Te huur gem. zit-slaapkamer met vaste wastafel. Mevr. v. d. Loosdrecht, Accacialaan 21, Veenendaal. Degene die een verkeerd damesrljwiel heeft meege nomen wordt verzocht dit te komen ruilen op: Rem- brandtlaan 26, Veenendaal. Woningruil: Veenendaal Gld Te bevr. Emmalaan 34. Te vens te koop flinke beton nen schuur 3x5 m. Heining- palen met gaas, na 6 uur. Te koop Sparta bromfiets en Solex. Aart de Gelderstraat 5, Veenendaal. Deg. kosthuis aangeboden vrije kamer met huiselijk verkeer. Brieven onder nr. 3895 aan het bur. van dit blad. Te koop jonge herder. Pr. Bernhardlaan 113, Veenen daal. Te koop een motorfiets 125 c.c. lange lederen jas, val helm, handschoenen, duo's, motorbrillen, tweejarige ge sneden bok, twee varkens- zeunings, vierdelig konij nenhok. Dwarsweg 7 Over- berg. Te koop i.g.st.z. motorrijwiel Sachs 175 c.c. F. van Omme ren, Cuneraweg 434, Rhenen Te koop beste consumptie aardappelen. Bij G. R. van Leeuwen, in de Melm, Vee nendaal. Te koop Triumph 350 c.c. in goede staat. Dijkstraat 88, Veenendaal. Te koop Opel Blitz 1949, mo tor is prima, platte nieuwe bak, lage prijs. D. Raven horst, Groentehandel, Ame rongen. Na 6 uur. Te koop jonge hennen 3'/-2 maand oud. Parallelweg 100, Veenendaal. Te koop bromfiets voor lage prijs. Middelbuurtseweg 10, Veenendaal. Te koop goed onderhouden kinderwagen 40,-. Panhuis 27, Veenendaal. Te koop gasfornuis en vo lière. Kerkewijk 68, Veenen daal. Te koop kinderwagen. Eng. model, Butagasstel, vloerkl. Emmalaan 51, Veenendaal. Te koop Batavus Bilonet i.z.g.st. E. Vlastuin, Zand heuvel 5a, Veenendaal. Te koop een gazon maaima- chine groot formaat. Merk Brill", als nieuw. Valleistr. 105. tel. 2181, Veenendaal. Te koop 2 clubs, uittrektafel, derssoir en theemeubel. Adr. Boekh. Stolk, Rhenen. Leerling Huishoudsch. leeft. 15 jaar zoekt werk voor vrij dag en zaterdagochtend of voor vrijdag alleen. Brieven onder nr. 3894 aan het bur. van dit blad. Te koop bromfiets i.g.st. Jan Steenlaan 20', Veenendaal. DIVERSEN Azet ontvlekpoeder verwij dert: inkt, olie, vet ook oude vlekken in tapijt, jabo, verto en cocoslopers. Drogisterij Henny Jansen, Zandstraat 7 tel. 2472, Veenendaal. Laat uw messen, huishoud- scharen, snoeischaren, heg- scharen en zagen slijpen. Ook slijpen wij grasmachi nes. Elektr. Slijperij Nieu- weweg 78, Veenendaal. Vanaf heden iedere dag ver krijgbaar patates frites en croquetten. H. v. d. Berg, Rijksstraatweg 21, Eist (U.) Voor leuke nuttige cadeau tjes zoals een portemonee, kop en schotel enz. is uw adres: ,De Kleine Bijenkorf' D. Slok Zn., tel. 207, Eist (U.) Alleen bij „Huize Chic" vindt u iets geschikts voor Moederdag. Heeft u bij „Huize Chic" de enorme collectie zonne brillen al gezien. Reeds voor 1,65 een mooie bril. Motor- en bromfietskleding leren dames- en herenjas sen en vesten, regenkleding schoenen, laarzen U.S.A. le- gerkleding, jassen windjacks dekens enz. Vos bij Boterfa- briek, Renswoude. Meubelen, bedden, ledikan ten, spiralen, Vos Renswou de. Voor Boldoot eau de colog ne, parfum, enz. ook in étui dozen, naar: „De Kleine Bijenkorf" D. Slok Zn., tel. 207, Eist (U.) Geslepen glasplaten v. eta lages, vitrines, dressoirs, sa lontafels en vensterbanken worden snel. goed en goed koop gemaakt door de glas slijperij van Handelsvereni ging Zimmerman Zn., Sandbrinkstr. 1 te Veenen daal. Vedbeterd bericht. Te koop het woonhuis Buurtlaan 31, met vrije vestiging voor een echtpaar met 1 of 2 kinderen Te bevragen Stationssingel 40. Veendaal. Te koop in Veenendaal flin ke woning, huur 6,- per week. Leeg te aanvaarden. Brieven onder nr. 3901 aan het bur. van dit blad. Te koop een goed onderhou den herenrijwiel merk Jun- cker. Benedeneind 31, Vee nendaal. Te koop Kaptein Mobylette, z.g.a.n. Valleistraat 116, Vee nendaal. Pracht kristal nylon 1,98. Fa. Ant. Achterberg. Dr. SI. de Bruïneplein 29, Tel. 2091, Veenendaal. Tenten verhuur „Sunny- Camp" Slotlaan 184, Zeist. Tel. K 3404-6737 verhuur van alle kampeerbenodigdheden o.a. luchtbedden, Butagas, Autoimperials combinatie tenten enz. Vraagt prijs lijst of inlichtingen. Als de weg klaar is, dan naar Nieuweweg 204. Het adres voor tricotage. Ook le keus ruim gesorteerd. Des maandags, donderdags, tot 3 uur gesloten H. J. Boers. Pracht metalen strijktafels 29,90. Echt iets naar moe ders wens. „De Kleine Bijenkorf". D. Slok Zn., Tel. 207, Eist (U.). Bestedingsbeperking? Koop dan geen goedkope rommel maar koop een goede kwa liteit met een weeffoutje. Goed en goedkoop. Des maandags en donderdags tot 3 ur gesloten. H. J. Boers, Nieuweweg 204. Veenendaal. Ganzekuikens elke vrijdag en zaterdag te leveren. Ook van 3 en 5 weken oud. W. van Harten, Schuttersweg 10, Ede. Tel. K 8380-9555. Weekreclame 500 gram le verworst 0,68. 200 gram boterhamworst 0,58. Sla gerij B. van Leeuwen. Mun- nikenweg 2, telef. 2323, Vee nendaal. Voor Nobel oliehaarden naar Geha van Leeuwen. Hoogstraat 7, Veenendaal Tel. K 8385-2414. Voor ser vice K 8385-2361. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg D 120. Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuis bezorgd. Te koop sport- en gewone merkrijwielen, iets bescha digd 150,-. Kinderrijwiel 6 tot 8 jaar, met remnaaf 75,-. Kinderrijwielen van 8 tot 12 jaar, iets beschadigd met remnaaf 85,-. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1 Vee nendaal, tel. 2533. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt. Dennenlaan 38. tel. 3015 en G. Gerritsen Julianastr. 81. tel. 2091. Alles gratis thuisbezorgd. Glas in haarddeur. Wij ma ken het binnen 48 uur. Fa. Fr. Diepeveen, Hoofdstraat 29, Veenendaal, tel. 2727. Te huur 2 nieuwe Fiats 600 Bij G. Hardeman, Mulders laan 80, Veenendaal, tel 3168 Te koop gebruikte vorkjes- hooischudders, hooiharken, Nicholson, Jarmain en Mar tin harkkeerders en motor maaiers. Fa. W. J. van Mer- kestein, Smederij, tel. 223, Lienden. Als uw schoenen konden spreken, zouden ze om de reparatie van Blankesteijn smeken. Tevens eerste Vee nendaalse vergroot-inrich- ting onder volle garantie. Eerste klas mach. schoen reparatiebedrijf. D. Blanke steijn zonen, Helling 14. Veenendaal. Financieringen van: auto's motoren, bromfietsen machi nes enz. verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer. Kanaalw 2. Veenendaal. tel. 2918 Hoortoestellen Philips Audium, batterijen. Melis Optiek. Hoofdstraat 51, tel 3184. Veenendaal. Voor vergroten van schoe nen naar Valkenburg. 0»k voor Durablé plastic zolen en naaldhakjes, zeer sterk naar machinale schoenma kerij R. Valkenburg Zn Gortstraat 38. Veenendaal. Rijwielen te huur. per uur per dag, per week en per maand. Rijwielstalling „De Klomp", Tel. 241. De Klomp Voor levering van olie voor oliehaarden is uw adres: J Henken. Koninginnelaan 27 Veenendaal. Tel. K 8385-2361 Deskundig op het gebied van oliehaarden, dus voor 100 service en bediening. Zit u met verwarmingsmoei lijkheden? Vraagt u dan eerst bij ons aan. Wij zijn specialist in oliehaarden Geha van Leeuwen, Vee nendaal. Hoogstraat 7. Tel K 8385-2414 Deze week bij aankoop van een baddoek een washandje gratis. Dit doet alleen Van Beek, Zandstraat 101, Vee nendaal Speciale Moederdag aan bieding, 6 pracht kop en schotels voor 5,88 „De Kleine Bijenkorf", D. Slok Zn., tel. 207, Eist (U.) Goed nieuws voor pruimers! De beste Niemijer Witte Ster en Nikkel zijn zó verpakt, dat de tabak altijd vers en soepel blijft en niet kan uit drogen. Altijd sappig. Geen kort, geen verlies, dus voor delig. Probeer het vandaag nog! Voor moederdaggeschenken is uw adres: „De Kleine Bijenkorf", D. Slok Zn., Tel. 207, Eist (U.). Zoek belangrijke verzame ling of partij postzegels. Brieven Postbus 15, Diemen (N.-H.) Voor moederdag vindt u een pracht kollektie schorten, blouses, zakdoeken enz. Bij Van Beek, Zandstraat 101, Veenendaal. Ontvangen plastic afwas- bakken vanaf 1,15. T. van Beek, Achterkerkstraat 14, Tel. 2610, Veenendaal. Moeder laat zich graag ver wennen met een mooie kop en schotel. Dus voor moe derdag hebben wij gezorgd voor een grote sortering. T. van Beek, Achterkerkstraat 14, Tel. 2610, Veenendaal. Voor de zomer mooie ka toenen dames- en heren pyjama's reeds vanaf 7,65 Van Beek, Zandstraat 101, Veenendaal. Geld. Aangeboden le en 2e hypotheek of aanvullende hypotheek tot het hoogste bedrag. Desgewenst aflos sing nader te regelen. Brie ven onder nr. 3898 aan het bureau van dit blad. Woningen. Ook voor krappe beurs hebben wij een sys teem ontworpen waardoor u met een gering bedrag toch een eigen woning krijgt. Op gave plaats van vestiging vereist. Wij komen dit met u bespreken. Brieven onder nr. 3899 aan het bureau van dit blad. Grote sortering Vasana ny lons vanaf 2,95. Naadloze netnylons dubb. zool 2,95. Fa. Ant. Achterberg, Dr. Slot. de Bruïneplein 29. Veenendaal. Tel. 2091. Uw cirkelzagen slijpen wij machinaal en dus gauw en goed voor een prijs waar voor u hetzelfde niet kunt. L. van de Bosch, Houthandel. Tel. 3014. Veenendaal. Voor moederdag leuke sor tering crêpe zomerhand schoenen 2,75. Een leuke Swan zakdoekjes vanaf 1,80. Fa. Ant. Achterberg. Dr. Slot. de Bruïneplein 29, Tel. 2091, Veenendaal. De beste golfplaten heeft L. van de Bosch, Houthandel, Tel. 3014, Veenendaal. Wij hebben voor u een pracht collectie leuke blou ses vanaf 2,95. Ook boot hals. Fa. Ant. Achterberg, Dr. Slot. de Bruïneplein 29, Veenendaal. Tel. 2091. Gewolmaniseerde paaltjes staat circa 15 jaar en u koopt ze bij: L. van de Bosch houthandel, tel. 3014, Vee nendaal. Loonzagen met de modern ste machines en het gering ste snedeverlies laat u doen bij L. van de Bosch, hout handel. Tel. 2014, Veenen daal. t.m. tien woorden Wilt U voor de feestdagen nog een fiets OF EEN Overberg, telef. K 3431-333 Luxe autoverhuur PK. Evenals P.K. - vakkleding het beste dat in Nederland gemaakt wordt. TER BALKT EN SCHUTTE N.V., Enschede, Tel. 5420-3747 DE SPECIAALZAAK VOOR Hoofdstraat 46 Veenendaal RHENEN Zaterdag 10 mei 7.30 uur, zondag 11 mei 3 uur, vertoning van de vrolijke film met Romy Schneider en Hans Albers Romy Schneider, de jeugdige ster in een verrukkelijke comedie met HANS ALBERS Toegang alle leeftijden Zondag 11 mei 7.30 uur vertoning van de spannende dramatische film In cinemascope en kleuren. met JAMES DEAN en NATHALIE WOOD. Realistisch, openhartig, spannend, schokkend. Toegang 18 jaar. Donderdag 15 mei (Hemelvaartsdag) 7.30 uur vertoning van de prachtige dramatische film In cinemascope en kleuren. Met AUDIE MURPHY en MARSHALL THOMPSON Toegang 14 jaar Erkende autorijschool voor uw (Gediplomeerd instructeur) Kostverloren 8 - Tel. 3068 Veenendaal £5\ WIST U dat HET adres voor Huiden en Lompen, Metalen en Uw Textielafval en papier enz. is Achter GORTSTRAAT 91. Veenendaal Tel. 2083 b.g.g. 2124 KOMT NPTUUPLUKVHM RIJWIEL- en BROMFIETSHANDEL Zandstraat (hoek Gortstraat) VEENENDAAL Telefoon 2456 Rotterdamsche Bank N.V. Kantoor Rhenen vraagt een Oxford kleding en ik ben het er volkomen mee eens. ffdt een snit... wat een stof! Die afwerking is werkelijk fantastisch. Let op dit Oxford-etiket, dan doet U een goede keus Heren Colbert of Blazer valt in de prijsklasse van f 60.- tott 90.-

De Vallei | 1958 | | pagina 4