i Lorlofiê Ant.de Ruiter Speciale Blouse week BIJ DE ERVEN A. H. VAN WAGENSVELD HYPOTHEKEN SoleX Verwen de Vaders 15 juni Vader Rein Veenendaal 15 juni vaderdag ïOTANHUIS „DE VALLEI" Uw blad Speciale SoleX vacantie-aanbieding 150.- AGENTSCHAPPEN „DE VALLEI" juist voor Vader overhemd of weekender Zelfbinders v.a. f 1.75 Sokken en Ankiets Zwembroeken Heren pyama's Dames- en Kinderkleding V A-tje Waterschip grebbe Jan van Rhee's I I I I Een bril van Prummel Firma TAK Maison Kramer Dat zal vader leuk vinden Drog. Rein Kok IIENN Y JANSEN Rijwiel- en Bromfietsmonteur Rotan fauteuils Deze unieke Solex Service kost U géén rente, Motorenhandel W. Waaijenberg Advertenties en abonnementen Geef vader fotospulletjes heeft ze VRAAG EN AANBOD /i III!DORA rolschaatsen HUDORA Geha van Leeuwen POPLIN Dames-blouses Leuke blouses U ziet, wij zitten niet stil en komen steeds met iets nieuws Witte blouses met kantgarnering in diverse maten Witte en Creme blouses Positie blouses goed model f 16.75 Kinder blouses Dames Terlenka rokken Bonte zomerrokken in een grote verscheidenheid. Ilele cirkelrokken Regenmantels Bakvis-Regenmantels Nylon Regenmantels in marine en zwart. HOOGSTRAAT 14-16 PLAATS EEN Kost slechts 95 cent BUURTLAAN W. 113 - VEENENDAAL TELEFOON 3003 FAMILIEBERICHTEN Langs deze weg betuigt de familie haar oprechte dank aan buren, vrienden en kennissen, voor de betoonde be langstelling tijdens de ziekte en het overlijden van hun innig geliefde man, vader, behuwd- en grootvader JAN WILDEMAN Echtgenoot van G. Brienen In het bijzonder aan Dr. S. M. v. Ommeren en Zr. Verwey voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: G. WILDEMAN- Brienen en familie. Eist (Utr.), 13 juni 1958 Rijksstraatweg 235 Ondertrouwd: J. Versteeg en Mimi Augustijn Voltrekking D.V. óp het ge meentehuis 18 juni om 12.15 u. Kerkelijke bevestiging door de Weleerwaarde Heer Ds W. J. v. Otterlo van Amsterdam, om 12,45 u. in de Gereformeerde kerk. Receptie van 3-4.30 u. Hotel „De Korenbreurs" op 18 juni. Zandstraat 123 Kerkewijk 9 De praktijk van Dr. J. C. v. Heusden huidarts te Wageningen wordt tijdelijk waargenomen door Dr. P. van Aken ten huize van Dr J. C. van Heusden op donderdagmiddag van 2 tot 4 uur. Het bestuur maakt bekend, dat de voorjaarsschouw in d strict I (gebied Achterberg) zal worden gehouden op woensdag 25 Juni 1958 DEZE WEEK een vle swaren reclame van 250 gram BOTERHAMWORST 69 cent dinsdag weer GEHAKTDAG half om half f 1.- per 500 gr paarden- veulen- lams- rund en varkens slagerij Valleistraat 23 Tel. 2452 VEENENDAAL Afkondiging strafverordening Burgemeester en wethouders van Ede maken bekend, dat gedurende 3 maanden op de secretarie, 3e afdeling, voor een ieder ter lezing is neder- gelegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld de door de raad in zijn vergadering van 4 juni 1958 vastgestelde verordening, rege lende de vakantiesluiting van kapperswinkels in het dorp Geldersch Veenendaal in 1958. Deze verordening treedt in werking met ingang van de dag, volgende op die harer af kondiging. Ede. 10 Juni 1958. Burgemeester en wethouders voornoemd, H. M. Oldenhof burgemeester. Sievers secretaris. Eist een wettelijk verbod van deze vorm van Middel eeuwse Slavernij De regering weigert in het Ontwerp-Dierenwet op te nemen 'n verbod van De kettinghond De bedoeling dezer annonce is 'n landelijke actie tot fel protest. Zendt hiertoe Uw protest direct aan ondergetekende: voorzitter Gelderse Vallei der Ned. ver. tot bescherming van Dieren. Julianaweg 26 te Doorn tU.) is een weldaad voor Uw ogen. En een sieraad voor Uw gelaat. Tijdelijke verkoop Hoofdstraat 106 - Veenendaa Leverancier voor alle ziekenfondsen. Vanaf vrijdag t.e.m. donderdag 300 gr Hoorntjes voor f 1 250 gr Roomboter- koekjes voor f 1.- voor f 50.- aan onze cassa- bons ontvangt U een heerlijke taart. Kerkewijk 15 HET KWALITEITSHUIS Telefoon 2365 Veenendaal een electrisch scheerapparaat Remington, Braun, Braun-combi, Philishave (de nieuwste), prima scheerkwasten, aftershave sticks, scheerzeep en mesjes, Pitralon enz. Veenendaal, hoek Hoogstraat 10 Eist, Rijksstraatweg 61 HUISGENOTEN VERRAST a.s. zondag met een: MEDICIJNKASTJE FOTOTOESTEL ZONNEBRIL met gratis étui, enz. enz. van: DROGISTERIJ EN FOTOHANDEL Zandstraat 7 Telefoon 2472 Met spoed gevraagd een ervaren moet beslist met het vak bekend zijn. Rijwielhandel Motoren Gortstraat 1 Telefoon 2456 VEENENDAAL Wij brengen een rijke keuze vorstelijke VOOR VADER tegen aantrekkelijke „cadeau"-prUzen SPECIAALZAAK N I E U WEWEG 79 A Veenendaal Telefoon 2938 (Volledig succes, bij 't juiste adres) Deelnemer V.W.V.-actie. Vandaag nog kunt U zich gaan verheugen op een heerlijke Solex vacantie. Vandaag nog kunt U voor 150.contant de gelukkige bezitter zijn van een Solex. en f. 67.50 per maand contant gedurende 3 mnd, en geen verplichte verzekering. het laagst geprijsd, het hoogst geprezen Komt U vandaag nog even langs Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 3 Telef. 2771 Veenendaal (Zuid) kunnen worden opgegeven by de onderstaande adressen: VEENENDAAL: bij het hulppostkantoor en sigarenmagazijn „Zuid", Dr. Slotemaker de Bruïneplein, telefoon 2613 Sigarenmagazijn „De Vallei", P. van Barneveld, Prins Bernhard- laan 199, telefoon 2983 En bij de bezorgers van „De Vallei" RHENEN: Boekhandel C. Waiboer, Herenstraat, telefoon 478. Recl.bur. J. Baars, Fred. v. d. Paltshof, telef. 377, W. van Noort, Roghairweg 10 SCHERPENZEEL: Sigarenmagazijn W. Pol, Dorpsstraat 151 en J. Dave- laar, Nieuwstraat 45 EDERVEEN: M. G. Donkelaar, Leesonweg 10 RENSWOUDE: J.Meijer, T. van Amerongenweg 40, J. Stoer, Taets van Amerongenweg 63, telefoon 397, en G. Barten, Barneveldsestraat 33 WOUDENBERG: H. A. G. Bijker, Stationsweg 144, telefoon 310 ELST: F. Roks, Houweg 28. Joh. van Kooten, Rijksstraatweg 233, tel. 204, en bij Van Viegen, Rijksstraatweg 37 M. W. Struycken, Franseweg 56 1, telefoon 291-08377, en bij Van Viegen, Rijksstraatweg 37 ACHTERBERG: R. Rijkse, Dijk 8 AMERONGEN: Boekhandel Visser, Overstraat B 354, telefoon 386 OVERBERG: G. van de Brandhof, Haarweg 67 95 ct. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Te koop een woon-winkel- huis in centrum Eist (gem. Rhenen). Vrij te aanvaarden. Te bevr. Rijksstraatweg 53, te Eist. (Tel. 252). Te koop 150 rashennen Hy- line, 7 weken oud. Ook bij gedeelten. P. H. van Rijnstr. 16, Veenendaal. Te koop kisten en schotten. Korte Molenstraat 28, Vee nendaal. Te koop een nieuwe gehaak te 2-pers. bedsprei (crème) 40,- Nieuweweg 166, Vee nendaal. Te koop tandem met Berini hulpmotor. Vijgendam 50, Veenendaal. Te koop Puch 175 c.c. met telescope en buddyseat en bromfiets merk Sparta. Alle bei in prima staat. Oosteinde 12, Scherpenzeel. Te huur zonder chauffeur Renault Dauphine all risk verzekerd 17 ct per km. G. van Wakeren, Westersingel 129", Veenendaal. Te koop 2 toom beste biggen en 2 dikke fokzeugen. M. Teunissen, Maatsteeg 24, Achterberg. Te koop 300 roeden rogge. H. Geerlof, Hogesteeg 11, Achterberg. Te koop kinderwagen i.pr.st, Billijke prijs. Heemskerkstr. 16, Veenendaal. Juffr. b.b.h.h. zoekt onge meubileerde kamer m. war me maaltijden in Rhenen, weekends afwezig. Brieven onder nr. 3954 aan het bur. van dit blad. Te koop makke hit. Prins Bernhardlaan 271, Veenen daal. Prachtig vijf-spels huisorgel te koop „Worchester". Brie ven onder nr. 3955 aan het bur. van dit blad. Te koop 1000 roeden voorge- weid hooigras. Valleistraat 105, tel. 2181, Veenendaal. Te koop partij weckflessen. Parallelweg 10, Veenendaal. «N n00| ZW|TSERS KIENZLE vanaf ƒ19,25 BIFORA vanaf ƒ34,50 JUNGHANS vanaf ƒ36,50 ZENTRA vanaf ƒ55,— ROAMER vanaf 69,50 BUREN vanaf 88,— (§eluk Markt Telefoon Hl2 met een voor iedere smaak, voor iedere beurs. in wol, gem. wol, crêpe nylon. o.a. Heinzelmann, in wol. katoen, lastic. zeer voordelig Bij aankoop van een overhemd 1 paar crêpe nylon sokken CADEAU. Alleen bij Manufacturen - Compl. Woninginrichting Hoogstraat 12 - tel. 2627 - Veenendaal MET EEN PAAR kunt u uw kinderen in de vakantie geheel op eigen benen laten staan. de ROLSCHAATS met lichte loop onverwoestbare constructie vervangbare onderdelen bestuurbare wielen Kortom, de rolschaats waar vaart in zit. Hoogstraat 7, Veenendaal, Telefoon K 8385-2414 Wegens huwelijk van het te genwoordige gevraagd een rustig en helder meisje voor dag of d. en n. Zelfstandig het huishouden kunnende leiden in gezin van 2 volw. personen. Adres: Mevrouw Plant, Grebbeweg 25, Rhe nen. Te koop gebr. hooiharken, Nicholson, Jarmain en Mar tin en motormaaiers Fa. W. J. van Merkestein, smederij tel. 223, Lienden. Te koop 50 hennen WxH, Emmalaan 43, Geld. Veenen daal. Te koop gevraagd in goede st. zijnde Rap bromfiets. Eventueel ook in te ruilen tegen nieuwe Rap Super. Br. onder nr. 3952 aan het bur. van dit blad. Te koop Rotanwieg z.g.a.n. Pelikaanstraat 39, Veenen daal. Te koop enige vorkjesschud- ders en hooiharken. Trac- torenhandel N. Drost Zn., tel. 491, Rhenen. Woningruil: Nieuwe eenge zinswoning (hoekhuis) te Bennekom voor huis in Vee nendaal of omgeving (geen flat). Inl. Hoofdweg 9, Eder- veen. Te huur Opel Reckord '55. met radio, all risk verzekerd voor binnen- en buitenland, 18 ct per km. Benzine vrij. H. v. d. Dikkenberg. Vallei straat 69, Veenendaal. Gevraagd een net zelfst. meisje voor dag of dag en nacht in gezin met 4 kinde ren, waarvan 3 schoolgaand, -aanm. 's avonds na 7 uur Mevr. Stadig-de Ruiter, Dorpsstraat 64, Bennekom. Tel. 444. Gevraagd een nette werkster liefst voor de vrijdag of donderdag. Mevr. De Haas, Markt 11, Veenendaal. Heer 39 jaar, in het bezit v. motor, zoekt reisgezellin, v. het maken van buitenlandse vakantietocht 19 t.m. 30 juli. Br. onder nr. 3957 aan het bur. van dit blad. Gevraagd nette werkster. J. Kempen, J. P. C. Leinweber- straat 46, Veenendaal. .Gevraagd voor 2 dagen in de de week werkster. Mevr. G. J. de Ruiter, Julianastraat 17, Veenendaal. Eenvoudige juffr. m.l. wil gaarne kennismaken met be slist nette heer of in klein moederloos gezin. Brieven onder nr. 3958 aan het bur. van dit blad. Kapster en leerlingkapster gevraagd. Fa. J. van Eden Zn., Hoogstraat 24, Vee nendaal, tel. 2662. Te koop een toom beste big gen. T. Jansen Dijkstraat 138 Veenendaal. Te koop prima aardappelen, Noordelingen. G. Heikamp, Spoorlaan 67, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. divan met kleed. Nieuweweg 121, Vee nendaal. Moeders opgelet! Wie van uw kinderen heeft een ver keerde bril meegenomen uit het Badrestaurant? Inl. Ko ningstraat 4, Rhenen. Te koop een Batavus brom fiets 1954 g.o.h. Sav. Loh- manstraat 144, Veenendaal. Te koop een prima zaalorgel 6 1/5 spel, 22 registers, doorl. harp. Zeer geschikt voor ge bruik in evangelisatiege bouw of huiskamer. Brieven onder nr. 3953 aan het bur. van dit blad. Voor vaderdag te koop pri ma Remmington scheerappa raat, gloednieuw halve prijs. Heemskerkstraat 20 Veenen daal. Woningruil te Veenendaal. Aangeboden een woning in het Franse Gat, of in de Jac. van Ruijsdaelstraat. Voor grote nette woning met tuin liefst alleenstaand te Vee nendaal. Brieven onder nr. 3961 aan het bur. van dit blad. Woning of kamers gevraagd door echtp. op leeftijd in kl. plaats of dorp in prov. Utr. of Geld. H. Post, Amstelka- de 30"', Amsterdam-z. Gelegenheid gevraagd voor het fokken van mestkuikens op contract a 2,10 per kg. Inl. G. van Laar, Grindweg 19, Achterberg. Te koop een Goggo scooter, bj. '54. Bromfiets Puch met achtervering en Berini M 21 A. de Gelderst'raat 5, Vee nendaal. Te koop Solex, een jaar oud. Prijs 225,- R. van Bui-ken, Dorpsstraat 103, Renswoude Te koop grote keeshond. Pr. Bernhardlaan 115, Veenen daal. Te koop prima wit hooi en Luzerne hooi los en in balen. Franco per auto. Gerritsen, Fourages, Nieuweweg 61, tel. 298, Ederveen. Te koop 70 hennen WxH. Cuneraweg 396, Rhenen. Te koop bromfiets merk Sparta in prima staat. Jan Vermeerstraat 8, Veenendaal Te koop i.g.st.z. half Engelse kinderwagen. Achterkerk straat 61, Veenendaal. Gevraagd flink meisje woensdagmiddags en zater dagsmiddags en zondags vrij. Goed loon. W. Oosterbeek, Slagerij, Nieuweweg 89 Vee nendaal. met aangeknipte mouw, in diverse kleuren en maten met a/4 mouw met boothals in wit, geel, koren, tomaat f 5.90 f 7.90 f 9.25 f 9.75 met zeer fijne kantpas f 14.75 - f 19.75 - f 24.75 en f 29.75 t/m maat 50 Mannequin blouses in dobby in wit en creme f 16.75 ot..-. in wit poplin, zeer voordelig, maten 00 tot en met maat 8 (10 jaar) voor slechts f 2.10 in de maat 00 en f 3.40 in de maat 8 Verras Uw kinderen met zo'n leuk Terlenka rokje in effen grijs en leuke frisse ruitjes, voor de leeftijd van 3 t.e.m. 14 jaar. in licht-beige, lever, grijs zwart f 29.75 - f 35.75 en f 49.75 in zwart/wit, marine wit en gedekte tinten voor iets oudere dames. kwamen deze week weer binnen in nieuwe tinten en dessins. in leuke ruitjes met witte kraag f 39.75. Ook voor oudere dames in donkergrijs en zwart in afkledende modellen tot en met maat 50. Iets geheel nieuws een LeU TERLENKA MANTEL Zeer geschikt voor op reis, in donker grijs met streepje f 98.75 ERVEN Te koop zwaar werkpaard bij C. van Ede, Middellaan 118, Veenendaal. Duitser zoekt in Rhenen of naaste omgeving een tijd. net pension. Br. met prijsopg. onder nr. 1816 aan het bur. van dit blad. Te koop aangeboden in goe de staat zijnde tweeling-kin derwagen. Van de Pollstraat 29, Veenendaal. Te koop prachtige kinder wagen z.g.a.n. Half Engels, wit. Woudenberg, Traay 128, Driebergen. Net persoon zoekt bijver dienste ook boerenwerk be schikt over veel vrije tijd. Brieven onder nr. 3956 aan het bur. van dit blad. Te koop aangeboden goed onderhouden kinderwagen, half Engels, kleur zwart, 's avonds na 6 uur of zaterdag middag. Zuiderkade 6, Geld. Veenendaal. Te koop een bromfiets Ty phoon sport met 2 versnel, en H.M.W. motor, voor- en achtervering plus Batavus Bilonet. Te bevr. Nieuweweg 314, Veenendaal. Te koop D.K.W. 125 c.c. pr. motor. Ook te ruil. Zandstr. 90, Veenendaal. Te koop gevraagd een box. Liefst een driehoek. Dr. Co- lijnstraat 12, Veenendaal. Te koop glaskisten. Kratkis- ten in diverse maten. Han delsver. Zimmerman Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenen daal. Te koop knopaccordeon 120 bassen, 5 registers. Zo goed als nieuw. Talmastraat 6, Veenendaal. Te koop Kaptcin Mobylette S 2, 4000 km gelopen. Tal mastraat 6, Veenendaal. Wedn. 1 kind v. 4 jr. zoekt huishoudster leeft, tot 33 j. huwelijk niet uitgesl. Br. lett. Z. Boekhandel C. Wai boer, Rhenen. Gevraagd damcskapper(ster) vergevorderde en leerling. Maison Brunekreeff, Markt 12, tel. 2778, Veenendaal. DIVERSEN Voor schoenklompen naar Bosman t.o. de kerk, Eist, (U.), tel. 280. Gratis 2 lipsticks bij aankoop van een crême-puff. Drogis terij „De Helm", Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390, Veenendaal. Werkschoenen te koop van 5,- tot 8,50. Bosman t.o. de kerk, Eist (U.), tel. 280. Wat geeft het hoeveel u voor een zak voer betaalt als u maar goede winsten haalt. Hertog's Graanhandel, Nieu weweg 110, tel. 2139, Veenep- daal. Voor al uw vogel en dieren benodigdheden. Nieuweweg 69, tel. 2139, Veenendaal. Behang! Opnieuw een zen ding behang ontvangen, w.o. ook nog restanten! U kunt rustig bij ons uitzoeken. Drogisterij Rein Kok, hoek Hoogstraat 10, Veenendaal. Met Koopmans ochtendvoer en graan, zal het misschien wel beter gaan. Hertog's Graanhandel Nieuweweg 110 tel. 2139, Veenendaal. Motor- en bromfietskleding, leren dames- en herenjassen en vesten, regenkleding, schoenen, laarzen, U.S.A. legerkleding, jacks, broeken jassen, cape, dekens enz. Vos bij boterfabriek, Rens woude, tel. K 8387-307. Weer een nieuw Friesche Kip produkt. Het vol-ei voe der. Grote werkbesparing meer eieren Hertog's Graan handel, Nieuweweg 110, tel. 2139, Veenendaal. Voor goedpassende klompen naar Bosman t.o. de kerk, Eist (U.) tel. 280. Te koop bloeiende planten voor de tuin. Zaaiplanten, Chrysanten en Dahlia stek- planten. Kwekerij A. Loef, bij 't postkantoor te Vee nendaal. Wij handhaven onze lage prijzen. Slagerij B. v. Leeu wen Munnikenweg 2 tel. 2323 Veenendaal. Alleen dinsdag extra lage prijzen van varkensvlees. Slagerij B. van Leeuwen, Munnikenweg 2, tel. 2323, Veenendaal. Verhuur van caravans, ten ten, luchtbedden, kooktoe- stellen, meubelen, bij de er kende bondstenten-verhuur- der der A.N.W.B., Albers, Hoofdstraat 25, Veenendaal, tel. 2869. Wij kunnen u een goede bij verdienste bezorgen. Geen kosten, geheel vrijblijvend. Br. aan B.C. onder nr. 3959 aan het bur. van dit blad. Voor vaderdag a.s. zondag hebben wij leuke cadeautjes voor alle beurzen! Zie onze speciale vaderdag-geschen kentafel. „De Kleine Bijen korf" D. Slok Zn. tel. 207, Eist. Voor al uw verzekeringen naar J. van Barneveld, Bea- trixstraat 12, Veenendaal. Tel. 2381. Hoofdinspecteur v. de Provinciale verz. Mij. te Rotterdam. Speciale aanbieding! Pracht plastic boodschappentas in 4 kleuren, gr. maat. Nu 1,69. Alleen bij „De Kleine Bijen korf", D. Slok Zn., tel. 207 Eist (U.) Oude, verweerde spiegels kunt u laten herverzilveren en krijgt u als nieuw terug. Glas in lood voor suite-deu ren in prima uitvoering. Glazen schuifruiten voor boekenkastjes, theemeubels en dergelijke in een dag ge reed. Handelsvereniging Zimmerman Zn. Sand brinkstraat 1 te Veenendaal. H. A. Sol, steunzolen, breuk banden, corsetten enz., zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur in apotheek Zui- dersma, Hoofdstraat 53, Vee nendaal. Deze week uiterst voordelig interlock dameshemden zo lang de voorraad strekt, 's Maandags en donderdags tot 3 uur gesloten. Let op het juiste adres: Tricotagehandel H. J. Boers, Nieuweweg 204, Veenendaal. Voor reparatie en of aanleg van uw licht of krachtin stallatie naar C. Drost, Bos- laan 17, Veenendaal. Kijken verplicht niets tot kopen, maar wie bij ons komt kijken kan het kopen niet laten, omdat onze prij zen zo aanlokkelijk zijn! En waar vindt u beter kwali teit? Tricotagehandel H. J. Boers, Nieuweweg 204, Vee nendaal. Vanaf heden weer verkrijg- i baar bruine carbolineum, koolteer groene carbolineum I mat en glans. Prima kwal. j concurrerende prijzen. J. i Kool, Holleweg 4, tel. 2461, Geld. Veenendaal. Als uw schoenen konden spreken, zouden ze om de reparatie van Blankesteijn smeken. Tevens eerste Vee- nendaalse vergroot-inrich- ting onder volle garantie. Eerste klas mach. schoen reparatiebedrijf. D. Blanke steijn zonen, Helling 14, Veenendaal. Te koop sport- en gewone merkrij wielen, iets bescha digd 150,-. Kinderrijwiel 6 tot 8 jaar, met remnaaf 75,-. Kinderrijwielen van 8 tot 12 jaar, iets beschadigd met remnaaf 85,-. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1 Vee nendaal, tel. 2533. Voor vergroten van schoe nen naar Valkenburg. 0»k voor Durablé plastic zolen en naaldhakjes, zeer sterk, naar machinale schoenma kerij R. Valkenburg Zn. Gortstraat 38, Veenendaal. Te haar 2 nieuwe Fiats 600. Bij G. Hardeman, Mulders laan 80, Veenendaal, tel 3168 Rijwielen te huur, per uur. per dag, per week en per maand. Rijwielstalling „De Klomp", Tel. 241, De Klomp. Glas in haarddeur. Wij ma ken het binnen 48 uur. Fa. Fr. Diepeveen, Hoofdstraat 29. Veenendaal, tel. 2727. Financieringen van: auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw. 2. Veenendaal. tel. 2918. Hoortoestellen Philips Audium, batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel. 3184, Veenendaal. Laat uw gras maaien door Van Eden, Benedeneind 39, Veenendaal. Lm. tien woorden MAKELAARS- en AS S U RANTIEKANTOOR

De Vallei | 1958 | | pagina 6