Ant. DE RUITER 1P. Hoekstra VELE EXTRA KOOPJES DEZE DAGEN Feestelijke straten Feestelijke prijzen IJS Vakantie regeling Adverteren doet verkopen een groot bedrijfspand, V A-tfe C. DROST VEE1SEJSD4AL SCHERPENZEEL RENSWOUDE Maison Kramer Winkel-woonhuis Dames... j »l>a Mode« Flinke kracht Rietmatten TE KOOP ol TE HUUR gesloten J^NBNBN Voót 7ZHBNBN Garage Leewis Schuurblaadjes „TANTE BLANK" „DE VALLEI" Uw blad! Vervolg raadsverslag dV"l)e Concierge geeft stof tot PraJ®J\ Loopt U vooral even binnen bij: Weekreclame G. van Soest Veenendaalse Melkhandel MAANDAG 14 JULI TOT EN MET ZATERDAG 9 AUGUSTUS A.S. UITSLUITEND ROOMBOTER 2 ,,De Kwaliteitsbakkerij" UITSLUITEND ROOMBOTER Mits U dat doet in DE VALLEI tï A. W. de H a a s Slagerij C. Smit REPARATIES KUNSTGEBITTEN Voor begrafenisrijden VRAAG EN AANBOD DIVERSEN PLAATS EEN Kost slechts 95 cent SINGER naaimachine V.Z.C. WAS ZEIST VOLKOMEN DE BAAS Acht maal moest de Hongaarse keeper van de Zwemclub Zeist woensdagavond in het Bergbad de bal uit de touwen ha len; het Veenendaalse waterpolozevental was de Zeistenaren in alles de baas. Aan het eerste doelpunt van H. van de Loosdrecht, na een feilloos opgebouwde aanval, ging een langzaam en onzeker begin vooraf. Het bleef voor de rust vrij tam. Koomen scoorde nog éénmaal met een voor hem rustig schotje. In de tweede helft was het hek van de dam. Een doelpunt van Wim van der Meer werd opgevolgd door een keihard schot van H. van de Loosdrecht, nadat E. van de Loosdrecht de baan voor hem had vrij gemaakt. Een handig wipje met zijn voet bracht Koomen in het bezit van de bal; hij zwom zelf op doel af (50). Rompes, die de plaats van Ad Slotboom innam, onderschepte een Zeister aanval en de bal kwam uiteindelijk bij H. van de Loosdrecht, die maar voor het inleg gen had. Steffers maakte 80 en bijna had aan de andere kant keeper Jan Bak ker een strafworp gehouden, maar de bal glipte onder zijn arm door (71). Het was weer Steffers, die de laatste kans benutte (8i). Het 2e V.Z.C.-herenzevental bracht A.Z.P.C. 5 (Amersfoort) hiervoor een verdiende 51 nederlaag toe. Met de rust was het 30 voor V.Z.C. JUBILEUM Dezer dagen werd bij banketbakkerij van Snipperdag een feestavond gehouden ter gelegenheid van het feit, dat een der werknemers, de heer W. Davelaar, 121/* jaar in dienst der firma was. De heer Davelaar die zich heeft op gewerkt tot eerste ovenist, ontving uit handen van de directie een horloge, ter wijl de chef der bakkerij hem toesprak en namens het personeel een cadeau overhandigde. Ook de moeder van de jubilaris werd bedacht met een bouquet bloemen. UITSLAGEN „DE LUCHTPOST De luchtpost deed mede aan een wed vlucht vanaf Chauny. een afstand van 323 km. in concours waren 59 duiven en zil werden gelost om 6.45 uur en de eer ste duif arriveerde om 12-3(J^®- PerU1J." slagen waren: W. Wagensveld 1. 2, C. v. d Wetering 3, 15; H. v. Schalk 4, W. v. Ede 5,11; A. Marcus 6, 7; J. van Oostrum 8; P. v. d. Bovenkamp 9; J. A. Vink 10, C. Gijsbertsen 12, 13 en 14. (Vervolg van pagina 2.) de heer Hardeman, dat hiervoor geen^fi nancieringsmiddelen behoeven te worden aaDaar de Raad vervolgens eenstemmig besluit het gevraagde krediet te verlenen spreekt de voorzitter zijn verh®"g®°J" uit over het feit, dat nu zo spoedig mo gelijk tot de voorgestelde verbouwing kan worden overgegaan. Het gemeent^" personeel zal dan nu uiteindehjk tevens de beschikking krijgen over ^n behoor- liik toilet, hetgeen uitermate belangrijk is daar hét struikgewas bij het gemeen tehuis de laatste tijd grotendeels is \er- Zodra de woning in het gemeentehuis weer voor bewoning geschikt is zal te vens tot verhuring moeten worden over- gegaan. Bovendien is het noodzakelijk voor het gemeentehuis een concierge te benoemen, hetgeen reeds per 1 Juli a.s. dient te geschieden, zulks in verband met het vertrek van de fam. Teunissem Burgemeester en Wethouders meenden aanvankelijk voor deze vacature sollici tanten te moeten oproepen, doch gezien de reeds ontvangen sollicitaties en de heersende woningnood is hiervan afge- zien. Een toeloop van gegadigden, die in de eerste plaats een oplossing van hun woningproblemen zoeken, heeft geen en kele zin. zulks nog temeer nu één van de gegadigden, die zich hebben aangemeld, voor het conciergeschap volledig aan vaardbaar is. Het betreft hier de heer E Eskes, wonende aan de Taets v. Ame rongenweg no. 37, waarvoor deze benoe ming, woonruimtelijk gezien, geenszins een verbetering betekent. Op grond van vorenstaande overwe gingen stelden Burgemeester en Wet houders de Raad derhalve voor de heer E Eskes als zodanig te benoemen. De heer Hardeman was devoor gestel de persoon volledig onbekend en hij zou derhalve gaarne nog enige nadere inlich tingen ontvangen, terwijl de heer Zweers informeerde wie de andere gegadigden 21 De voorzitter antwoordde dat zich de volgende personen als gegadigden heb ben aangemeld: J. J. van Kooten, R-van Burken. W. van de Broek. J. B. Blank®a' J Leppers en L. H. Pater. Aangezien dit practisch allen personen zijn, die met huisvestingsmoeilijkheden kampen en ook een jong gezin in het gemeentehuis niet wenselijk moet worden geacht, wordt in dit geval verre de voorkeur ge geven aan de heer Eskes. De heer en mevr Eskes maken een zeer correcte in druk en ook de ingewonnen inlichtingen .zijn bijzonder goed. Deze kwestie is bovendien zeer belang rijk, temeer daar de gemeente in het ver- leden zeer goede ervaringen heeft gehad met de fam. Teunissen, in het bijzonder met mevr. Teunissen. D concierge neemt namelijk een vertrouwenspositie to, en daarmede moet rekening worden gehou- den. De heer Wolleswinkel kon zich voor stellen dat Burgemeester en Wethouders de voorgestelde weg hebben gekozen; nij achtte het echter onbillijk dat geen sol licitanten zijn opgeroepen, daar nu de Raad slechts zeer weinig keus heeft. Daar de heer Eskes bovendien aan alle raadsleden onbekend is, zou hij alsnog gaarne zien dat een advertentie werd ge plaatst. Tevens achtte hij het voorgestel de salaris van 1500,— per jaar wel wat hoog. De voorzitter was van mening dat toch practisch alle inwoners van Renswoude wel met het vertrek van de heer Teunis sen op de hoogte waren, zodat een adver tentie niet veel zin zou hebben, temeer nog omdat hierdoor vele woningzoeken- MANUFACTUREN CPL. WONINGINRICHTING Hoogstraat 12 Veenendaal Zwitserse schijven van 30 ct nu 25 ct per stuk. Onze bekende Zandrondjes van 65 ct nu 55 ct per 250 gram. Zandmoppen van 65 ct nu 60 ct per 250 gram. Moorkopjes van 100 ct voor 85 ct per 250 gram. Verder alle soorten Zandkoekjes 65 ct en 75 ct p 250 gr. Grote sortering gev. koekjes 100 ct. 250 gram. Het gevulde koekjeshuis Patrim.Iaan 74 Veenendaal Van vrijdag 4 juli t e m. d -nderdag 10 juli 1958 WEFKREKLAME van onze bekende Roomboterkoekjes 11.- per 250 gram. In onze automatiek Room - Bosbessen- Aardbeien- Kerkewijk 15 HET KWALITEITSHUIS Telefoon 2365 Veenendaal Volgens de richtlijnen van het Bedrijfschap voor Zuivel, maken wij bekend, dat voor de plaatse lijke melkhandel het vakantie-tijdvak is vastge steld van: In deze vakantie zal wel gevent, maar niet aan huis bezorgd worden. Er wordt bij u 2 X GEBELD ten teken dat de „melkslijter" voor uw woning staat. U wordt vriendelijk verzocht om de melk en melk- produkten aan de wagen of bakfiets AF TE HALEN. Tijdens deze vakantie wordt alleen tegen contante betaling afgeleverd. Vanzelfsprekend worden grootverbruikers, zieken en ouden van dagen, die bezwaarlijk melk kunnen halen, alsmede zij, die een verzoek indienen bij ons secretariaat (Koninginnelaan noord no. 5), aan huis bediend. Een dergelijk verzoek gelieve u dan vóór 14 juli a.s. bij ondergetekende in te dienen. Voor uw medewerking zeggen wij u bij voorbaat dank. Namens het bestuur, R. VAN DOORN, secretaris, Koninginnelaan noord 5, Veenendaal. TE KOOP GEVRAAGD: Hoofdstraat of centrum Veenendaal. Aanbieding bij D. DE VRIES, Bouwkundig Beëedigd Makelaar, Perseusstraat 59 (hoek Orionweg) Haar lem, telefoon 54708, of Acacialaan 21. Heeft U onze extra voordelige Hoedjes al gezien? Op al onze artikelen extra korting. Wilt U rustig kopen, komt dan s.v.p. 's morgens. Ook is dit het adres voor het werkelijk op knappen van Uw oude hoed. Voor het a.s. BRUIDJE, ALTIJD IETS MOOIS! Dit is het adres voor de goedgeklede vrouw. A. BOUMAN- VISÉE - Hoofdstr. 108 O co Z O O Q£ Vanaf heden wordt er in al onze koekjes en gebak uitsluitend Roomboter verwerkt. Deze week wordt als reclame de bestaande prijzen gerekend. UI n 4 Nic. Beetsstraat 2 Tel. 2812 cn po O O 2 oo O GEVRAAGD in R HENEN in levensmiddelenbedrijf een v. wijkwerk, event, v. win kel. Bezit rijbewijs vereist. Alleen zij, die over goede verkoopcapaciteiten beschik ken en bereid zijn te pionie ren, komen in aanm. Soil, onder lett. E, Boekhandel C. Waiboer, Rhenen. uit voorraad leverbaar door BOUWMATERIALEN v.h de Jong en Schoute Kanaalweg 36 Tel. 2625 VEENENDAAL VOOR UW den worden aangemoedigd. Het gezin Eskes is inderdaad in Renswoude niet al gemeen bekend, doch wordt alleszins be trouwbaar geacht, terwijl deze onbe kendheid juist voor een concierge een voordeel kan zijn. De heer Wolleswinkel is echter van oordeel, dat hij op grond van enkele per soonlijke omstandigheden van de heer Eskes, zijn stem niet aan deze benoe ming kan geven en stelt derhalve voor alsnog een oproep voor sollicitanten te plaatsen. Na enige discussie blijkt, dat ook de heren E. Zweers en W. van de Brandhof van mening zijn, dat het plaatsen van een advertentie noodzakelijk is. De voor zitter brengt vervolgens dit voorstel in stemming, hetgeen echter met 4 stem men tegen wordt verworpen. Bij de schriftelijke stemming, die daarna wordt gehouden voor de benoe ming van de concierge, worden 4 stem men op de heer Eskes en 3 blanco stem men uitgebracht. De heer Eskes blijkt derhalve met een geringe meerderheid te zijn benoemd. Zonder hoofdelijke stemming worden vervolgens de 5e, 6e en 7e begrotingswij ziging voor het dienstjaar 1957, de 2e begrotingswijziging van het woningbe drijf voor het dienstjaar 1957, en de 2e wijziging van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1958 vastgesteld. Vleeskeuring in Renswoude op de helling Alvorens over te gaan tot de rond vraag doet de voorzitter nog mededeling van de besprekingen, die zijn gevoerd In zake de opheffing van de vleeskeurings dienst Scherpenzeel en de overgang van de daarbij aangesloten gemeenten Wou denberg, Renswoude en Scherpenzeel naar de vleeskeuringsdienst Barneveld. Tijdens de discussie, die zich daarop ont wikkelt, worden tevens nog de andere mogelijkheden besproken, zoals de aan sluiting van Woudenberg bij Amersfoort en van Renswoude bij Veenendaal. Het voorstel van de voorzitter om Burgemeester en Wethouders te machti gen de meest wenselijke en voordelige beslissing te nemen wordt tenslotte door de raad aangenomen. Wordt de grenswijziging wederom uitgesteld Het onderwerp Grenswijziging werd vervolgens ter tafel gebracht. De voor zitter deelde mede, dat juist op die dag een zitting was gehouden door de vaste commissie van Binnenlandse Zaken voor de grenswijzigingen in huize De Treek te Leusden. Deze commissie bestaat uit 19 kamerleden, terwijl bovendien de com missarissen der Koningin in de provin cies Utrecht en Gelderland, enkele leden van de Colleges van Gedeputeerde Staten en enige hoofdambtenaren aanwezig wa ren. De gemeentebesturen konden hier hun bezwaren tegen de bestaande plannen nader toelichten, waarbij ook voor Rens woude 15 minuten waren gereserveerd. Het College van Burgemeester en Wet houders heeft hiervan vanzelfsprekend gebruik gemaakt en de bekende bezwa ren nog eens naar voren gebracht bij monde van de burgemeester. Of dit ech ter resultaat zal hebben wordt ten zeer ste betwijfeld. Tevens deelde de burge meester mede, dat de heer Achterberg, wonende aan de Munnikenweg, een aktie op touw heeft gezet voor de verzameling van handtekeningen van inwoners van Renswoude, die na de grenswijziging bij Veenendaal zullen komen. Practisch alle inwoners hebben dit verzoek onderte kend en daarmede hun voorkeur voor Renswoude uitgesproken. Slechts een tiental personen heeft uit vrees voor maatregelen na de grenswijziging niet getekend. De burgemeester was tenslotte van mening dat de definitieve wijziging van de gemeentelijke en de provinciale gren- met auto's zijn wij SPE CIAAL ingericht 4-8 pers. auto's disponibel. Tevens inlichtingen ver krijgbaar (ook 's avonds): Dr. Colijnstraat 47 en J. P. C. Leinweberstraat 79 N.V. v/h Fa. Wed. Kerkewijk 91 Tel. 2845 VEENENDAAL zen nog wel enige tijd zal duren. Voor de rondvraag bestond wederom behoorlijke belangstelling. De heer J. van den Brandhof vroeg aandacht voor het storten van vuilnis achter het dorp en de verbetering van de Parallelweg langs de spoorlijn op Em- minkhuizen. De voorzitter bevreemdde het dat nu de gemeentelijke vuilnisophaaldienst toch regelmatig het huisvuil ophaalt nog storting op particulier terrein plaats vindt. Een onderzoek zal echter worden ingesteld. Inzake de verbetering van de Parallelweg, is juist contact opgenomen met de Ned. Spoorwegen. Dit dient der halve te worden afgewacht. De melkverwerkende industrie had de aandacht van de heer Wolleswinkel, als ook de slechte toestand van de Barne- veldsestraat en de daarlangs gelegen slo ten. De voorzitter kan hieromtrent nog niets definitief mededelen, doch wel ver wachtte hij, dat de grond binnenkort de finitief zal worden overgedragen. Bij de heer Zweers waren klachten in gediend over het hondenasyl aan de Taets van Amerongenweg en het slechte uitzicht in de bochten van de Emmink- huizerlaan. De voorzitter deed de toezegging, dat in beide gevallen zal worden getracht een oplossing te vinden, wat het hondenasyl betreft, zal dit echter niet eenvoudig zijn. De heer Hardeman informeerde tenslotte nog naar de mogelijkheid van een dorps- omroeper. Blijkens mededeling van de voorzitter bestond hiervoor van de zijde van de inwoners blijkbaar geen belang stelling. Niets meer aan de orde zijnde sloot de voorzitter daarop de vergadering. bevattende 2 WOONHUIZEN. WINKEL. KANTOOR. MAGAZIJN. WERKPLAATS (17 x 12 groot). Brieven onder no. 3994 aan bureau van dit blad. Zandstraat 55 Is a.s. woen dag 9 Juni wegens huwelijk de gehele dag Sneller, beter en goedkoper! ACHTERBERG Pr. Bemhardlaan 317, V'daal Te koop wegens overcompl. een z.g.a.n. bromfiets Puch met 2 versn. voor- en achter- telescope jaar oud en Be- rini M 21 IV» j. ook als nieuw. Prijs billijk, voor pr. staat wordt voor 100% inge staan. Een klein bericht en u krijgt hem thuis te zien. D. van Burken, bij kasteel Sterkenburg, Driebergen. Rijwielen te huur, per uur. per dag, per week en per maand. Rijwielstalling „De Klomp", Tel. 241. De Klomp. Te huur 2 nieuwe Fiats 600. Bij G. Hardeman, Mulders laan 80, Veenendaal, tel 3168 Hoortoestellen Philips Audium, batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel. 3184, Veenendaal. Te koop prima nieuwe aard appelen, bij J. E. van Roekei Zuiderkade 37, Ede. Financlèringen van: auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer. Kanaalw. 2. Veenendaal. tel. 2918 Te koop nieuwe (overjarige) Sachs bromfietsen met 2 versn. zware banden, volle naven enz. van 685,- voor 575.- ook inruil mogelijk. Rijwielhandel A. Prette, Zandstraat, Veenendaal. Voor plasticzolen 6 x sterker, nylonhakjes, vergroten en verbreden van schoenen en Tana voor elke schoen. Naar machinale schoenmakerij R. Valkenburg Zn. Gortstraat 38 Veenendaal. Emmalaan 39 Te koop modern mahonie dressoir. Heemskerkstraat 40 Veenendaal. Te koop Sparta motor 125 cc voetversn. en D.M.F. brom fiets, Spoorlaan 73, Veenen daal. Te koop handkar op lucht banden geschikt voor pony (als nieuw). Utrechtsestraat- 16, Amerongen. Na 6 uur. Te koop kinderwagen z.g.a.n Kastanjelaan 5, Veenendaal. Tent te huur, geschikt voor 2 3 personen. Adres: Nieu- weweg 66. Veenendaal. Bij aankoop van 4 baddoe ken krijgt u deze week 1 baddoek gratis. Van Beek, Zandstraat 101, Veenendaal. Te koop nieuwe aardappelen bij J. Hardeman, Griftweg 6 Geld. Veenendaal. Lijkauto's en 6-8 persoons auto's Nieuweweg 41, Veenendaal Telefoon 2535 SPECIAAL in BRILLE N Hoofdstraat 51 Veenendaal ickirea de fornaispliat direct spiegelbliitk 95 et. per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 7 cent Verhuur van tenten, lucht bedden. kooktoestellen meu belen. bij de erkende bonds- tentenverhuurder der ANWB, Albers, Hoofdstraat 25, tel. 2869, Veenendaal. Te koop Philips 10-platen- wisselaar, 78 toeren tegen elk aannemelijk bod. Bea- trixstraat 74. Te koop een toom beste big gen. G. van de Haar, Dijk- straat 112, Veenendaal. Te koop wegens plaatsge brek gr. Sansaveria Paral lelweg 32, Veenendaal. Te koop aangeb. 12 Marklin rails no. 5000 40 ct. per st. 1 Marklin brug no 7163 7.50 1 Marklin loc. no 3004 32.50 1 Marklin Loc. no. 3008 60,- Van den Bosch, Hoogstraat 9-11, Veenendaal. Naadloze knie nylons 2.99. Kousenhuis „Tempo" Zand straat 84, Veenendaal. Piano's: Wij ontvingen enige gebruikte, moderne piano's laag model als nieuw, prijs 950,-. Fa. B. van Hees, Markt 3, Veenendaal. Weekreclame: 200 gr. rauwe ham 0,88. Slagerij B. van Leeuwen, Munnikenweg 2, tel. 2323, Veenendaal. Indien u bij ons een overall of manchesterbroek koopt, krijgt u voor uw oude 1.50 terug. Alleen bij Van Beek, Zandstraat 101, Veenendaal. Ten Cate kwaliteitsnylons 2,95, 3,50 en 3,95. Kousen huis „Tempo", Zandstraat 84 Veenendaal. Voor al uw verzekeringen naar J. van Barneveld. Bea- trixstraat 12. Veenendaal. Tel. 2381. Hoofdinspecteur v. de Prov. Verzekerings Mij., te Rotterdam. Te koop jonge hennen 9 en 11 weken oud. G. Verweijs, Bruinhorsterweg 4 Ederveen Gevraagd net meisje liefst voor dag en nacht. Aanm. tussen 7-7.30 uur. Mej. H. G. van Schuppen, Kerkewijk 32 Veenendaal. Te koop kippenhok 2Vjx2 m. Schoolweg 7, Eist (U.) Te huur Opel Reckord '55 m. radio. All risk verzekerd voor binnen- en buitenland, 18 ct. per km. Benzine vrij. H. v. d. Dikkenberg, Vallei straat 69, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. kinderledi- kantje met bedje en dekens. Achterberg, Westersingel 127", Veenendaal. Te koop zo goed als nieuwe pick-up, 2 snelheden met platen. Valleistraat 69, Vee nendaal. Te huur gevraagd kamers voor jong echtpaar zonder kinderen omgeving Veenen daal of Ede. Brieven onder nr. 284. Boekhandel Fa. Jac.. van Hardeveld, Veenendaal. Te koop melsjesfiets leeftijd 8-10 jaar Dr Slot. de Bruïne- straat 12, Veenendaal. Te koop aangeboden zo goed als nieuwe kinderwagen. KI. Katerstraat 85, Veenendaal. Te huur zonder chauffeur, 6-pers. Chevrolet, 18 ct. per km. G. Haalboom, Jan Steen laan 27, Veenendaal. Te koop in pr. staat H.M.W. bromfiets met voor- en ach ter telescope en kickstarter, b.j. '56. Tevens z.g.a.n. divan met kleed. Boslaan 135, Vee nendaal. Te ruil aangeboden nieuwe flat voor andere woning. Br. onder nr. 3992 aan het bur. van dit blad. Te koop bandrecorder met ingebouwde luidspreker en drie banden, in koffer. Ach terkerkstraat 35, Veenendaal Vanaf heden meikersen voor de weck, bij R. van Dijk, Achterbergsestraatweg Ach terberg. Tenten verhuur „Sunny- Camp" Slotlaan 184. Zeist. Tel. K 3404-6737. Verhuur van alle kamneerbenodlgd- heden o.a. luchtbedden, Bu- tagas. Autoimperials, com- natietenten enz. Vraagt prijslijst of inlichtingen. Naodloze nylons 2.50. 2.75 en 2.95. Ook Micro- Mesn. Kousenhuis „TemDo" Zand straat 84, Veenendaal. Te huur zonder chauffeur Renault DauDhine all risk j verzekerd 0,17 per km. G. van Wakeren, Westersingel 129". Veenendaal. Het gesneden brood uit de „Kwaliteitsbakkerij" is een ware delicatesse. P. Hoek stra, Nic. Beetsstraat 2, tel. 2812. Oude, verweerde sDiegels kunt u laten herverzilveren en krijgt u als nieuw terug. Glas in lood voor suite-deu ren in prima uitvoering. Glazen schuifruiten voor boekenkasties. theemeubels en dergeliike in één dag ge reed. Handelsvereniging Zimmerman Zn.. Sand- brinkstraat 1, Veenendaal. Ook voor klein brood naar de ..Kwaliteitsbakkerij" P. Hoekstra, Nic. Beetsstraat 2, tel. 2812. Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde was machines. gloednieuw met garantie 125.- en 145.-. Vraagt demonstratie: Post bus 24. Zwijndrecht. Te koop een i.pr.st.z. Jawa 250 c.c. Barneveldsestraat 30, Renswoude. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool. Holleweg D 120. Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuis bezorgd. Huur uw koelkast bij: Fr. Diepeveen. Hoofdstraat 29. Veenendaal. Voor al uw brood, koek en banket naar de ..Kwaliteits- bakkerii" P. Hoekstra, Nic. Beetsstraat 2, tel. 2812. In de ..Kwaliteitsbakkerij" wordt uitsluitend roomboter verwerkt. P. Hoekstra. Nic. Beetsstraat 2, tel. 2812, Vee nendaal. Voor verhuur van stoelen dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt. Dennenlaan 38. tel. 3015 en G. Gerritsen Julianastr. 81. tel 2091. Alles gratis thuisbezorgd Te koop bromfiets Batavus. Van de Pollstraat 23, Vee nendaal. Te huur een 4-pers. tent. Bij Oudhuizen. Kastanjelaan 22, Veenendaal. Als uw schoenen konden spreken, zouden ze om de reparatie van Blankesteijn smeken Tevens eerste Vee nendaalse vergroot-inrich- ting onder volle garantie Eerste klas mach. schoen- reparatiebedrijf. D. Blanke steijn zonen. Helling 14. Vpenendaal Glas in haarddeur. Wij ma ken het binnen 48 uur. Fa. Fr. Diepeveen. Hoofdstraat 29. Veenendaal. tel. 2727. Pin-Point nylons laddervrij 3,75. Kousenhuis „Tempo" Zandstraat 84. Veenendaal. Te koop sport- en gewone merkrijwielen. iets bescha digd 150.-. Kinderrilwiel fi tot 8 laar. met remnaaf f 75.-. Kinderriiwielen van R tot 12 jaar. iets beschadigd met remnaaf f R5.-. N van Ek. Pr Bernhardlaan 1 Vee nendaal. tel. 2533 Te koop 5 zware blanke biggen. Hoofdweg 98, Eder veen. Te koop een goed onderhou den kinderwagen. Hoog mo del. (Wit). Hoofdweg 63, Ederveen. Te koop drachtige gelten, bijna uitgeteld. Bil J. Hen ken. Cuneraweg 200, Achter berg. Te koop 300 roeden rogge. G. Berkhof, Cuneraweg 174, Achterberg. Te koop motor Matchless 350 c.c. of te ruil voor brom fiets. Nic. Beetsstraat 4 Vee nendaal. Te koop kinderwagen licht grijs. half Engels. Dahliastr. 15, Veenendaal. Te koop een bruidstoilet, comDleet. Te bevr. Zandstr. 29. Veenendaal. Te koop een pracht herders hond. Hoofdstraat 13, Vee nendaal. In juli, Scheveningen, zit- slaapkamcr te huur voor 1 2 pers. Gelegenheid koken Dicht bij strand. Te bevr. ijssalon Hollandia, Achter kerkstraat 30. Veenendaal. Te ruil aangeboden nieuwe benedenflat voor oudere wo ning op Stichts of Gelders. Brieven onder nr. 3993 aan het bur. van dit blad. Te koop 120 WxR. 10-weekse hennen. J. H. v. Beusichem, Vogelenzangseweg 26, Lien- den. Voor prima wit hooi en Lu zerne hooi in balen J. H. Gerritsen, fourages, tel. 298, Ederveen. Lm. tien woorden UW ADRES VOOR EEN NIEUWE OF REPARATIE IS Dr. Colijnstraat 75 - VEENENDAAL voor rayon: Vcenendaaal, Renswoude. Scherpenzeel, Woudenberg, Maarsbergen. Amerongen en Eist (U.)

De Vallei | 1958 | | pagina 4