Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Mevr. Bakker stelde Hoofdstraat in gebruik Müm oinmti Voor de KANTONRECHTER Volgende week begint het kindervakantiewerk MULDER Vreugdevol moment voor winkeliers: ELST 32e jaargang WOENSDAG 9 JULI 1958 Nr. 50 Uitgave: „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Stichts en Gelders Veenendaal, Amerongen, Eist, Rhenen, Achterberg, Overberg, De Haar, Kade, Maanderbuurt, Ederveen, Renswoude, Scherpenzeei Hervormde kerkeraad vraagt kleuterschool Chr. Nat. school in Franse Gat Raadsvergadering Zilveren „Rietvoorn" liield receptie W inkeliers zetten ceremonie in één week op touw Uitvoerder Kroezen herdacht Kosten: 4I/4 ton Bijenmarkt dit jaar op 15 juli Met mes in de hand gestoken Veenendaler houdt niet van rust Een door de Haagse politie gezochte zat in tuin aan de Hoofdstraat 'Bromfietser viel bij uitwijken Jongetje viel uit boom ALLE VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN EN FINANCIERINGEN Redactie en administratie: Parallelweg 10 Veenendaal Telefoon K 8385-2023 - Girono. 563427 Redactie: W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven by de agentschappen van „De Vallei" In de plaatsen van versohyning DE VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprys per mm 15 cent Speciale contractprijzen op aanvraag Minimum per advertentie 3.60 Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 95 cent, elk woord meer 7 cent Abonnementsprys 1,65 per kwartaal Losse nummers 10 cent De kerkeraad van de Ned. Herv. ge meente alhier heeft de gemeenteraad om medewerking verzocht tot het stichten van een kleuterschool in de omgeving van de Patrimoniumschool. In dit gebouw wil men de kleuterschool die thans in de Patrimoniumschool is on dergebracht en slechts over één lokaal beschikt, vestigen. B. en W. zijn het er in hun voorstel aan de raad mee eens, dat de stichting van een nieuwe school nood zakelijk is. Op een terreintje, gelegen tussen de Jan Vermeerstraat, de Jan Steenlaan en de Frans Halslaan wil de ver. voor chr. nat. schoolonderwijs, van welke ver. ook de chr. nat. school I en II uitgaan, een nieuwe school bouwen. Bij het verzoek aan de raad, dat aan de eisen voldoet, zijn o.a. overlegd: een zgn. ouderverklaring, met 60 namen van leerlingen, die de school zullen bezoeken en een verklaring, dat de school ruimte moet bieden voor 211 leerlingen en 6 lo kalen zal bevatten. De gemeenteraad van Veenendaal komt morgenavond om half acht, onder voor zitterschap van burgemeester A. Bakker in openbare vergadering bijeen. De Veenendaalse hengelsportvereni ging „De Rietvoorn" herdacht vrijdag het feit, dat 25 jaar geleden enkele enthousiaste vissers de koppen bij el kaar staken om te komen tot oprichting van deze vereniging. Na aanvankelijk met een klein aantal visliefhebbers de moeilijkheden het hoofd geboden te hebben, is deze gemeenschap thans uitgegroeid tot ruim 300 leden. Het is vanzelfsprekend dat het bereiken van een dergelijke mijlpaal niet ongemerkt voorbij kon gaan. De feestelijkheden aangaande dit zilveren jubileum wer den dan ook vrijdagavond geopend met een keurig verzorgde receptie in hotel „De Korenbeurs" op de Markt. Velen maakten dan ook van de ge legenheid gebruik om de jubilerende vereniging te feliciteren met dit 25- jarig bestaan. Onder de aanwezigen merkte we o.a. op het voltallig college van B. en W. en de gemeentesecretaris van Veenen daal. Inspecteur Dekker, korpschef van de Veenendaalse politie en zusterver enigingen uit Wageningen, Rhenen, Oosterbeek en Ede. De Algemene Hengelaarsbond werd vertegenwoordigd door de voorzitter, de heer Bode. In een nogal omvangrijke toespraak gaf hij een uitvoerige uit eenzetting van het sportvissen in an dere landen. De felicitaties namens de bond liet hij vergezeld gaan van een prachtige beker, waar het bestuur van de „Rietvoorn" naar eigen inzicht mee handelen kan. Namens de visserij-inspectie sprak de heer Zwart, die de jubilerende vereni ging naast een lang leven, steeds goed viswater toewenste. Zoals gebruikelijk,1» gingen vele feli citaties vergezeld van bloemen en de onmisbare enveloppen met inhoud. Donderdag- en vrijdagavond a.s. is er in de „Samenwerking" feest voor de leden. Medewerking wordt hieraan ver leend door de Zaza Band, terwijl de avond besloten wordt met een gezellig bal. IN VEENENDAAL ZIJN GEEN TUINDERS Aangezien in Veenendaal geen tuinders zijn gevestigd, zo zeggen B. en W., advi seren zij de raad niet deel te nemen in de Stichting Waarborginstituut voor Tuinbouw in de prov. Utrecht. Deze stichting verschaft borgstellingen aan vakbekwame en betrouwbare tuin ders, die een levensvatbaar bedrijf heb ben, doch niet over voldoende eigen ka pitaal beschikken. FINSTERWOLDE TEGEN KERN EXPLOSIES Het gemeentebestuur vanFinsterwolde heeft de Veenendaalse gemeenteraad verzocht adhesie te betuigen aan het be sluit van de raad van Finsterwolde aan de suggestie van de zeven geleerden, dat gericht is aan de minister van defensie en betrekking heeft op diverse te nemen maatregelen ter opheffing van de grote gevaren, die kernexplosies voor menselijk en dierlijk leven met zich meebrengen. B. en W. stellen voor het verzoek voor kennisgeving aan te nemen. CENTR. V.G.L.O.-SCHOOL KRIJGT GYMNASTIEKONDERWIJZER B. enW. stellen deraad voor het bestuur van de centr. V.G.L.O.-school de kosten te vergoeden, verbonden aan het in- dienst nemen van een vakonderwijzer voor gymnastiek. Aan deze school is geen tot het geven van gymnastiekonderwijs bevoegde leerkracht verbonden. „Wie Veenendaal kent en wie de Veenendaalse winkeliers kent, die weet wel, dat dit juist niet de mensen zijn, die nieuwe straten, als deze, rustig en zonder vlagvertoon in gebruik laten nemen." Deze woorden sprak Veenendaals burgemeester, de heer A. Bakker onder meer op vrydagavonö j.l. vóór het gemeentehuis, waar zich een grote menigte had verzameld om even later getuige te zijn van het heuglyke feit, dat de echtgenote van de burgemeester, mevrouw A. A. Bakker-Maatjes door het doorknippen van een lint de Hoofdstraat en de Hoogstraat officieel opende. Voor het zover was hadden zich midden in de Hoofdstraat, aan beide zijden van het lint twee Veenendaalse muziekkorpsen opgesteld, de Veenendaalse harmonie „Caecilia" en de harmonie van de Koninklijke Scheepjeswolfabrieken en was het verkeer door de politie omgelegd. De heer D. J. Bruil, die als eerste het woord voerde, ging in gedachten terug naar de zestiende april van dit jaar. De dag, waarop de uitvoerder van de N.V. Bruil, de heer Kroezen, bij de uitvoering van zijn werkzaamheden on der een vrachtauto kwam en aan de gevolgen, waarvan, deze enkele weken geleden is overleden. De heer Bruil noemde dit een zwarte dag in de anna len van de N.V. en op zijn verzoek na men de aanwezigen één minuut stilte in acht. Het is tien jaar geleden, zo vervolgde de heer Bruil, dat onze N.V. in Vee nendaal de eerste spade in de grond stak en in die tien jaar hebben wij veel in Veenendaal mogen doen. In guldens omgezet had de N.V. Bruil voor 3x/i miljoen in Veenendaal aangelegd. Hartelijk dank bracht de heer Bruil hiervoor aan het Veenendaalse ge meentebestuur en de raad. Buitenge woon prettig noemde hij voorts de sa menwerking met het gemeentebesuur en de dienst van gemeentewerken. Hierna bood de heer Bruil de wegen namens de N.V. aan het gemeentebe stuur aan. Burgemeester Bakker kon het be grijpen en waarderen, dat de Hoofd straat- en Hoogstraatwinkeliers er geen prijs op stelden om de wegen zonder een officieel tintje in gebruik te nemen. Hij kon zich ook voorstellen, dat deze opening - georganiseerd door de win keliers van beide straten - juist op vrijdagavond moest vallen. Op vrijdagavond is het koopavond in Veenendaal. Op deze avond zien de winkeliers graag veel mensen op de been. En waar mensen zijn, zijn allicht ook klanten, aldus burgemeester Bak ker. En afgezien daarvan houdt men er in onze plaats van om zo nu en dan het nodige tam-tam te maken. De slechte toestand van de oude we gen was iedereen opgevallen. Ook vreemdelingen. Meermalen had men de burgemeester toegevoegd: Laat eens naar de Hoofdstraat kijken, want je breekt er je auto en je nek. In één opzicht noemde de burge meester de wegen een achteruitgang. De bomen moesten worden opgeofferd aan het verkeer. Doch hiervoor in de plaats, heeft men nu een asfaltweg a la Bruil. En dat wilde volgens burge meester Bakker zeggen: het beste van het beste. Niet om met de spoorwegen te spreken veilig, vlug, voordelig, want voordelig noemde de burgemeester het allerminst. Tenminste op het moment niet, maar óp de duur zeer zeker. De Hoofdstraat alleen heeft 4Vi ton gekost. Een groot bedrag voor zo'n stukje straat maar zeer zeker goed besteed. Burgemeester Bakker prees ook nog de voorbeeldige ijver van de overleden uitvoerder Kroezen en dankte enkele heren van gemeentewerken voor werk zaamheden: de heer N. Th. van der Veen als de ontwerper, de heer R. S. Bakker als opzichter en de heer J. H. J. de Jong voor de voorbereidende werkzaamheden. Tot besluit wenste de burgemeester speciaal de winkeliers van harte geluk met de straten en hij hoopte, dat zij De jaarlijkse, traditionele, Veenendaal se bijenmarkt zal worden gehouden op dinsdag 15 juli. Het markterrein is gelegen aan de Nieuweweg, nabij de R.K.-Kerk. GESLAAGD VOOR TOELATINGS EXAMEN N. B. v. Wakeren en B. Diepeveen, bei den leerlingen van de Chr. Technische School („Talmaschool") alhier slaagden voor het toelatingsexamen van de Dr. Philipsschool te Hilversum. Van dezelfde school slaagden de vol gende leerlingen voor het toelatingsexa- amen van de Uitgebreid Technische scool te Arnhem: a. Schakelklas: W. van Wijk, M. v. Ravenswaay, J. v. Scherren- burg. b. Voor de le klas: Th. de Lange, D. van der Meijden. Mevr. B.-N. uit de Zandstraat stak zich zaterdagmiddag bij werkzaamheden in de slagerij met een mes in de hand. Voor het verbinden van de ernstige wond moest geneeskundige hulp worden ingeroepen. Maandag 14 juli a.s. zal in Veenendaal voor de eerste maal worden gestart met vakantiewerk voor de schooljeugd op uit gebreide schaal. De Veenendaalse politie verrichtte met de jeugdvoetbalcompetitie reeds nuttig werk voor een bepaald deel van onze schoolgaande bevolking, doch met ingang van dit seizoen zal het vakan tiewerk belangrijk worden uitgebreid. Alle leeftijdsgroepen, en zowel meisjes als jongens, zullen worden beziggehou den en voor dit doel heeft het betreffen de comité een uitvoerig programma op gesteld. Drie weken lang, n.l. van maandag 14 juli tot zaterdag 8 augustus zal er iedere werkdag iets voor de jeugd te doen zijn. In de fabrieksvakantieweek zal er uiteraard niets worden gedaan. Aan vele attracties kunnen alle kinde ren meedoen, die op de lagere school gaan en die voorzien zijn van een kaart met hun naam en leeftijd. Deze kaarten zijn vanaf heden verkrijgbaar. De kosten behoeven voor geen enkel kind bezwaar lijk te zijn, daar de ouders een gezins- De echtgenote van Veenendaals burge meester op het moment, dat z(j de schaar zet in het lint. Een seconde later viel het lint in twee stukken: de Hoofdstraat en Hoogstraat waren open! Rechts van me vrouw Bakker: Lineke en Hetty van Hardeveld, die de schaar en een ruiker aanboden. mochten bijdragen tot de groei en de bloei van Veenendaal. De officiële opening verrichtte mevr. Bakker met het doorknippen van een over de Hoofdstraat gespannen lint. Op dat moment floepte ook de feest verlichting, waarin het gemeentehuis was gestoken, aan. Lineke en Hetty van Hardeveld boden mevr. Bakker een ruiker aan, terwijl de burgemeester een presentje in ontvangst mocht nemen. „Hier is iets groots verricht" zei Mr. J. F. van Leeuwen, de woordvoerder van de Hoofdstraat- en Hoogstraat winkeliers. Hij prees alle gemeente lijke instanties voor het tot stand bren gen van een verbinding tussen Noord en Zuid-Veenendaal, die een ieder be wondering moet afdwingen. Het opzetten van een feestelijkheid in Veenendaal noemde Mr. v. Leeuwen niet zo'n grote toer. Er is moeilijk een plaats te bedenken, waar zo vaak iets te doen is. Mr. Van Leeuwen schetste de ge schiedenis van de straten en was blij, dat de vroede vaderen zo wijs geweest waren om het verkeer dwars door Vee nendaal heen te leiden. Want de Vee nendaler houdt niet van rust, aldus spreker. Mr. Van Leeuwen eindigde met dank te brengen aan allen, die medegewerkt hadden bij het tot stand komen van de straten en besloot met: En nu op naar een groter Veenendaal. De vele belangstellenden verspreidden zich door de straten en de beide mu ziekkorpsen strooiden hun muzikale to nen rond op hun marsen. Kortom, het was een bijzondere koopavond met nog aparte voordeeltjes voor het publiek, want onbekenden deelden met gulle hand bonnen uit, waarop de winkeliers waardevolle prijzen verstrekten. Met een taptoe door „Caecilia" met drumband werd de gezellige avond be sloten. Vele genodigden woonden de seremo- nie bij, o.m. het voltallige college van B. en W. met hun dames, de gemeente voor hcal h«t qezifx..! MET GESLEPEH GIAIEN De heer M., winkelier in de Hoofdstr., zag in de nacht van zaterdag op zondag omstreeks drie uur een vreemdeling in zijn tuin zitten. Hij waaschuwde de politie, die de man, die onder invloed van sterke drank ver keerde, inrekende. Bij nader onderzoek bleek het de 40-jarige B. uit Den Haag te zijn, die door de Haagse politie werd ge zocht omdat men nog een appeltje met hem te schillen had. De man was waar schijnlijk vanaf de Fluitersstraat in de tuin gkomen. Onmiddellijk onderzocht de Veenen daalse politie, onder leiding van inspec teur Dekker, de hele omgeving af. Het onderzoek vergde^ enkele uren. Van een inbraak bleek evenwel niets, terwijl ook geen andere verdachte personen werden aangetroffen. De aangehoudene werd maandagmor gen op transport naar Den Haag gesteld. Hoofdstr 51, tel. 31 84, Veenendaal secretaris, directeur van gemeentewer ken, inspecteur van politie, directie en personeel van de N.V. Bruil, personeel van gemeentewerken, gas, waterleiding en elektriciteit en een groot aantal raadsleden. FEESTAVOND VAN 25-JARIGE RIETVOORN Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan geeft de Hengelsportvereniging „De Rietvoorn" op donderdag 10 juli a.s. een feestavond voor haar leden in de „Sa menwerking". Medewerking verleend de „Zaza" band. Toen de '50-jarige bromfietser N. uit Eist vrijdagavond op de Kerkewijk moest uitwijken voor een wielrijder kwam hij zo ernstig te vallen, dat hij inwendige kneuzingen opliep. Nadat dokter G. Annot de eerste hulp had verleend werd de heer N. naar zijn woning overgebracht. G. B., landbouwer te Rhenen had op de Bergweg in zijn woonplaats gefietst zon der brandend rood achterlicht. Ik wist niet, dat het lichtje het niet meer deed, verklaarde B. vrijdag voor het Wageningse kantongerecht. Waarom controleerde u dat dan niet even. Een keer achterom kijken is toch zo'n moeite niet, meende de rechter. Ik kwam van huis af en was nog maii: pas op de weg, beweerde verdachte. Net toen ik even achterom wilde zien of het brandde hield een agent me aan en kreeg ik een bonnetje. Ik kreeg gewoon de tijd niet voor controle. Het werd f 5.- of 2 d. J. S., lakspuiter te Rhenen, had op de Herenstraat in zijn woonplaats op een motor gereden zonder in het bezit te zijn van een rijbewijs. Dat is nu al de derde keer dat u voor een dergelijk feit bekeurd wordt, zei rechter Tiddens vrijdag voor het Wage ningse kantongerecht. Verdachte gaf het toe, maar zo verklaarde hij: In de vorige gevallen lag het heel anders. Toen had ik zelf een motor, maar deze was niet van mij en daarom heb ik deze keer he- lemaal onbewust gereden. Het gerecht vond het vaag, waarna S. uitlegde, dat hij -werkloos zijnde- bij een kennis op bezoek was geweest, die hem gulden had geboden zo hij zijn motor even voor een kleine reparatie naar een smid in de buurt had willen rijden. Het was slechts op een tweehonderd meter afstand en S. had zich die kans niet wil len laten ontgaan. F. 25.- of 10 d. eiste de officier, doch de rechter verlaagde voor dit onbewuste ge val tot f 20.- of 4 d. Mevrouw de weduwe Van H.-de K. had toen zij onlangs van Bennekom naar Wageningen verhuisde wat meubilair en andere zaken, waarop zij niet langer prijs stelde door een bediende naar een ver kooplokaal laten brengen, doch daar bleek, dat de man behalve huishoude lijke spullen ook een handgranaat en een brisantgranaat meegepakt had. De brisantgranaat was leeg, doch de handgranaat niet. Daarin bevond zich de springlading nog en die leverde derhalve een dreigend gevaar op. Vrijdag, toen ze wegens overtreding van de vuurwapenwet voor het "Wage ningse kantongerecht moest verschijnen vertelde ze niet de minste weet van het door haar veroorzaakte risico gehad te hebben. De projectielen dateerden nog uit de oorlog en de politie had ze al eens gecontroleerd, doch die had er niets van gezegd, dat de handgranaat nog spring stof bevatte. Overigens had ze zich het bezit van die dingen ook niet meer ge realiseerd. De bediende had ze op zolder gevonden en ze bij de meubels gevoegd die naar het verkooplokaal getranspo- teerd moesten worden. Het gerecht vond het echter een ern stig feit, gelet op de ongelukken, die bij voorbeeld zouden kunnen ontstaan, wan neer de granaat op de schroothoop was beland. Eis f 50.- of 20 d. met verbeurt- verklaring. Vonnis f 40.- of 4 d. met ver beurdverklaring. ■fi- B. C. S., rijinstructeur in Rhenen, was op de avond van de zestiende september -het werd al schemerig- bezig een leer ling een auto op de weg te laten keren, een manouvre, die de meeste adspirant rijbewijsbezitters niet zo een twee drie onder de knie plegen te hebben. Zo was het ook met deze leerling het geval en toen in de verte -het gebeurde op de lijn- weg in Rhenen- een andere auto naderde, vond S. het veiliger de wagen achteruit de berm in te laten rijden om te voor komen, dat de andere automobilist door de leswagen gehinderd zou worden. De auto bleef echter nog net iets met de voorwielen op de weg staan, maar ter compensatie ontstak S. het grote licht, waardoor naar zijn mening voldoende duidelijk werd, dat zich een obstakel op de weg bevond. (Zie verder 2e blad.) kaart kunnen kopen. Een dergelijke ge- zinskaart kost slechts één gulden voor alle drie de vakantieweken. Op één kaart kunnen dan alle kinderen uit één gezin meedoen. De toegangskaarten worden in gevuld voor elk kind apart. Hiervoor moet worden opgegeven de naam en de leeftijd van het kind. De kaarten zijn verkrijgbaar bij: Kleefsmans Boekhuis, Patrimoniumlaan 22; Sig. magazijn A. van Walsum, Achter- kerkstr. 26; Sig. magazijn Abma, Hoofd straat 86 en Sig. magazijn Wed. G. van Kooten, Zandstraat 125. Ook als het werk reeds begonnen is, is het nog mogelijk om kaarten te krijgen. Ouders, die meer kunnen betalen dan een gulden per gezin worden dringend ver zocht dit ook te doen. Het werk vraagt veel geld en verdient aller steun en sym pathie. Het comité richt tenslotte nog een zeer dringende oproep tot alle inwoners van Veenendaal. Men kampt nog steeds met een tekort aan mensen, die leiding kun nen geven en behulpzaam kunnen zijn bij de verschillende onderdelen van het werk. Men verzoekt dan ook degenen, die één of meer morgens willen helpen dit zo spoedig mogelijk op te geven bij de heer A. H. van Pijpen, jeugdleider, Wes tersingel 23. Vanaf 18 jaar is iedereen zeer welkom. Het programma voor de eerste week van het vakantiewerk is elders in dit nummer opgenomen. Programma voor de week van 14 t.e.m. 19 juli a.s. Maandag 14 juli, 9-12 uur: vliegers maken in de Eierhal. Leeftijd 6-14 jaar. Geen materiaal meebrengen. Dinsdag 15 juli, 9-12 uur: vliegers ma ken, idem. 2-4 uur: vertelmiddag in het gymnastieklokaal aan de Hoog straat. Leeftijd 6-8 jaar. (Uitsluitend voor kinderen vanaf de Nieuweweg tot de Spoorlijn) Woensdag 16 juli, 9-12 uur: Volksspelen (steltlopen, paalgooien, ballonnenrace, boogschieten, kreeftenloop) op een nader bekend te maken plaats. Leef tijd 6-14 jaar. Donderdag 17 juli, 9-12 uur: Speurtocht in de omgeving. Leeftijd 8-14 jaar. Start bij de Bisschop Davidsbank, Da- vidsplein. 2-4 uur: vertelmiddag op een nader bekend te maken plaats Leeftijd 6-18 jaar. (uitsluitend voor kinderen vanaf de spoorlijn tot de Bergweg) Vrijdag 18 juli, 9-12 uur: Badmintonwed- strijden op het gemeentelijk sport terrein achter het Postkantoor Leef tijd 10-14 jaar. Zaterdag 19 juli, 3-5 uur: vliegerwed strijd op het gemeentelijk sportter rein. van 3-4 uur voor de 6-10 jarigen van 4-5 uur voor de 10-14 jarigen Ténslotte zijn er dan elke middag de wedstrijden voor de jeugdvoetbalcompe titie, geleid door de plaatselijke politie. Nu wordt reeds meegedeeld, dat op za terdag 2 aug. een zeepkistenrace zal wor den gehouden. De „racekarretjes" moeten thuis worden gemaakt, doch een handlei ding hiervoor is bij de kaartverkoopa dressen verkrijgbaar. Het 6-jarig jongetje Tj. heeft het „boom pje-klimmen" met een gebroken been moeten bekopen. Hij klom in een boom bij de woning van zijn ouders aan de Tweede Achterkerkdwarsstraat, viel er uit en moest met een gebroken been naar het Juliana ziekenhuis te Veenendaal worden vervoerd. MEVR. SCHOLTE NEEMT BENOEMING TOT RAADSLID AAN Bij de ingekomen stukken voor de a.s. raadsvergadering is een schrijven van de voorzitter van het centraal stembureau waarbij deze bericht, van Mevr. P. J. B. Scholte-Bleuel een mededeling te hebben ontvangen, dat zij de benoeming tot lid van de raad aanneemt. Mevr. Scholte werd onlangs benoemd tot raadslid in de vacature ontstaan door het vertrek van de heer H. J. Verwoerd (P.v.d.A.) naar Utrecht. WANDELING VAN 70 KM Twee leden van de Elsterse wandel vereniging „De Rijnkanters" hebben za terdag aan de 70 km wandeltocht uit Amersfoort deelgenomen. Zoals te ver wachten was hebben J. Voerman en A. Roest deze tocht ook tot een goed einde gebracht zodat zij de prachtige medaille in ontvangst konden nemen. A.s. zaterdag zullen „De Rijnkanters" aan de Valkenheide wandeltocht deel nemen. RAADSELACHTIGE VAL Zondagmiddag is de wielrijdster mevr. v. V. uit het Kostverloren te Veenendaal op het Amerongse fietspad nabij Pratten- burg op onverklaarbare wijze ten val ge komen. Haar echtgenoot die voor haar uit fietste merkte het pas toen zijn vrouw al op de grond lag. Mevr. v. V. liep zulke ernstige kwetsuren op dat zij naar het Juliana ziekenhuis moest worden ver voerd. Toen zij weer bij kennis was kon zij zich niet herinneren waardoor de val was ontstaan. ASSURANTIEKANTOOR KERKEWIJK 1«7 -TEL.3000 - VEE NE NOAAl Gevolmachtigde van de Insurance Company of North America

De Vallei | 1958 | | pagina 1