de nachten uan cabiria Drukwerk WERKSTER Inruil Auto's een woonwinkelhuis VAN DIJK Waar is de kunstschilder BUFFET? Chevrolet 1951 f 1200.- Morris 1950 f1100.- Fiat 500 f1650.- Garage de Rhoter Rhenen - telefoon 200 GROOT en KLEIiN Ook knappe Anabel spoorloos verdwenen V A-1je RENSWOUDE Voor verven en stomen.... naar Hardeveld komen 4MER ONGEN OVERBERG ACHTERBERG BIO EIGEN GEBOUW J RHENEN 7 bandieten van Silver Springs Carmen Jones leraar bouwkunde Te koop Druk. ,De Gelderse Vallei' Mevr. N. Diepeveen Hout Hout 1 VRAAG EN 1 AANBOD raadsel aan de azurenkust diversen PLAATS EEN Kost slechts 1,00 VERGADERING VROUWENBOND De afdeling Renswoude van de Ned. Christen Vrouwenbond kwam donder dagavond j.l. voor de eerste maal in dit seizoen bijeen onder voorzitter schap van de presidente mevr. W. A. Hosang-Karsenaar. Spreker was deze avond de Wel- eerw. heer Ds. B. ter Linden van Zet ten, directeur van de Heldringgestich ten, over het onderwerp „Karakter kunde". De lezing werd door de aan wezigen met belangstelling gevolgd, terwijl voor velen nieuwe gezichts punten werden geopend. Beatrixstraat 37 - Telefoon 2415 ENIGST BEDRIJF TER PLAATSE DE LAMPEGIETERSAVOND Maandagavond 22 september a.s. zal in Renswoude wederom de traditionele lampegietersavond worden gehouden. Bij de organisatie zal de plaatselijke winkeliersvereniging met het Oranje comité samenwerken. Aan de deelne mers wordt verzocht met wagens, club jes en andere groeperingen op het kas teelplein aanwezig te willen zijn om 7 uur, alwaar de keuring zal plaats vinden en de prijzen zullen worden uitgereikt. Tevens wordt deze avond een inte ressante opsporingswedstrijd voor de jeugd uitgeschreven, waaraan kan wor den deelgenomen door betaling van 0,25 per persoon. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij de voor zitter van de winkeliersvereniging, de heer G. van Beek, terwijl de nadere bijzonderheden en de spelregels op die avond worden uitgereikt door de heer P. Vermeulen, Barneveldsestraat 6, voorzitter van het Oranjecomité, te 7.45 uur. Aan de muziekvereniging Ons Ge noegen is tenslotte verzocht haar me dewerking te willen verlenen. LEZING EN LEDENVERGADERING NUT Behalve de lezing van mevrouw H. Smit-Goeman, die dinsdagavond in het Clubhuis gehouden zal worden, is er ook nog een algemene ledenvergade ring van het plaatselijke Nutsdeparte- ment. Deze begint na de lezing over „Kleur en vorm in onze woning". De agenda voor de ledenvergadering vermeldt de gebruikelijke punten. Bij de bestuursverkiezing is aftredend de voorzitter dr. J. G. A. Kattenbusch, die zich niet meer herkiesbaar stelt OPBRENGST COLLECTE De jaarlijkse collecte voor de kan kerbestrijding heeft in de gemeente Amerongen opgebracht 475,25. Een belangrijk deel hiervan 90,59) kwam uit Overberg. Aan gevers en collectan ten betuigt het plaatselijk comité zijn hartelijke dank voor het mooie resul taat. BLOEMENTENTOONSTELLING O. L. SCHOOL Maandag j.l. werden op de o.l. school te Achterberg de door de leerlingen gekweekte bloemen tentoongesteld. Er werden ruim 80 geraniums, fuchsia's en begonia's meegeoracht, die door de jury, bestaande uit de heren Laros en De Jong, werkzaam bij de Plantsoen dienst te Rhenen, werden gekeurd. De uitslag was als volgt: Geraniums: le prijs Theunis Scheer, 2e prijs Jan van Kreel en 3e prijs Jo- han Bouman. Twee vierde prijzen resp. Jan Stam en Dicky van Beijnum. Fuchsia's: le prijs Wim van Kreel, 2e prijs Teuntje van Dolderen, 3e prijs Theo van de Pol, 4e prijs Jan v. Kreel. Begonia's: le prijs Teuntje v. Dolde ren, 2e prijs Henk van Roekei, 3e prijs Marri Scheer. Zondag 21 sept. 7.30 u. Vertoning van de prachtige ontroerende film GIUL1ETTA MASINA De actrice van het jaar, in de film van het jaar 's Nachts op de trottoirs van Rome speelt zich het fel bewogen leven af van het meisje CABIRIA. Een film van Frederico Fellini, de maker van „La Strada". AMADEO NAZZARI - FRANCO MARZI Giulietta Masina als de beste beschouwd. De jury van het 10e internatonale filmfesti val te Cannes heefc eenstemmig de Prijs voor de beste vrouwelijke vertolking toegekend aan Giulietta Masina voor haar rol in DE NACHTEN VAN CABIRIA ,De Telegraaf" Het is een heel subtiele film met vele prachtige groteske scenes. ',Het Parool" Fellini heeft opnieuw mensen van vlees en bloed geschapen. ..De Volkskrant" Aangrijpende film. „Algemeen Dagblad" De nachten van Cabiria is als „La Scrade" een ontroerende en poëtische film. .Algemeen Handelsblad" Aan Fellini de eer over zoveel creatief vermogen te beschikken dat hij zijn toe schouwers ademloos laat zitten tegenover die pathe tische nachten en aan Giulietta Masina de eer die men verschuldigd is aan begenadigde actrices. TOEGANG 18 JAAR Zaterdag 20 sept. 7.30 u. Zondag 21 sept. 3 u. Vertoning van de sensationele wild-west-film in kleu ren RANDOLPH SCOTT en GAIL RUSSEL. Avontuurlijk, vol actie en spanning met een verrassende ontknoping Toegang 14 jaar Donderdag 25 sept. 8 u. Vertoning van de prachtige muzikale film HARRY BELAFONTE en DOROTHY DANDRIDGE. In cinemaScope en kleuren. GEHEIM HUWELIJK? Buffet heeft Anabel voor de eerste maal ontmoet op 10 juli toen hij een enorm tuinfeest gaf op zijn Chateau d' Are. Anabel, vroeger mannequin, sedert kort een gevierde zangeres, was er onder de gasten. Buffet danste her haaldelijk met haar en al voor het middernacht was werd er gefluisterd over een op handen zijnde verloving. Liefde op het eerste gezicht? In Saint- Tropez waar Buffet en Anabel hun vakantie kwamen doorbrengen weet nu iedereen te vertellen, dat ze beiden diep in de nacht naar een klein dorpje in de Rhöne-delta zijn vertrokken om er in het geheim in het huwelijk te treden. De vrienden van de beroemde kunstschilder, die nog op het Chateau d' Are vertoeven beweren echter dat zulks onmogelijk is: „Bernard zou het ons hebben ge zegd. Hij ziet Anabel beslist graag, maarhij heeft geen onmiddellijke trouwplannen." Men wacht er vol ongeduld op de terugkeer van de hedendaagse meester, die overigens voldoende middelen heeft achtergelaten om zijn gasten een on gestoord verblijf te garanderen. Men begint zich niettemin ongerust te ma ken. Buffet verdween in de nacht van 12 op 13 augustus. Men heeft enkele vertrouwde speurders aan het werk gezet om hem op te sporen, maar zon der enig resultaat. IN GELEENDE SCHOENEN De vriendinnen van Mil. Schwood de Lure, de ware naam van Anabel, halen hun schouders op: „Wie weet? Anabel was de laatste weken smoor verliefd maar we hebben niet kunnen ontdekken op wie. Een verliefde Anabel is tot alles in staat?" In villa Miezon, die verscholen ligt achter een haag laurier en rozen, zei de heer Mèr ons vertrouwelijk: „Anabel logeerde bij ons. Ze ontmoette Bernard Buffet heel vaak en iedereen had de stellige indruk, dat het van beide kan ten ernst was. Ze heeft ons niet ver teld waarom ze heen ging en waar ze naar toe ging. Wel waren we erg ver rast door haar plotselinge vertrek, dat plaats vond na een kort telefoonge sprek. Ze ging er vandoor alsof het huis in brand stond. Ze is weggegaan zonder bagage mee te nemen en zelfs in geleende schoenen Waarheen zijn Buffet en Anabel ver trokken? Een legertje van een goede honderd journalisten speurt de Azuren- kust af. Drie hunner hebben zelfs met snelle motorboten onderzoekingstoch ten georganiseerd op de Middellandse Zee omdat het niet is uitgesloten, dat de beide verliefden per jacht zijn uit gevaren. Totnogtoe was de kunstschilder zijn achtervolgers te slim af. CHR. NIJVERHEIDS AVONDSCHOOL „TALMA- SCHOOL" VEENENDAAL Gevraagd per 1 oktober voor 2 avonden per week Sollicitaties in te zenden aan het secretariaat Helling 8, Veenendaal. Het Bestuur. omg. Juliana kerk Inl. Makelaarskantoor A. H. VAN WAGENSVELD Buurtlaan W 113 Tel. 3003 Veenendaal EEN FLINKE gevraagd voor maandag en vrijdag Kerkewijk 141 Veenendaal van spoorwagons afkom stig hout, waar alles van te maken is. Tegen zeer voordelige pryzen SLOOPWERKEN EN METAALHANDEL Dijkstraat 85 - Veenendaal Telefoon 2553 f 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent. Te huur Opel Reckord '55, all risk verzekerd voor bin nen- en buitenland, 18 ct p. km. Benzine vrij. H. van de Dikkenberg, Valleistraat 69, Veenendaal. Aangeboden net kosthuis v. 1 a 2 personen. Brieven on der nr. 4111 aan het bur. van dit blad. De hele Azurenkust staat op stelten. Bernard Buffet, de meest bekende hedendaagse kunstschilder, die zyn talloze doeken met groot gemak verkoopt voor één tot vyf miljoen, is spoorloos verdwenen met mede neming van de beeldschone Anabel, een zangeres van naam. Buffet heeft kortelings zyn tweede kasteel gekocht. Hy geldt voor één der rijkste mannen van Frankrijk. Wat is er aan de hand? Buffet en Anabel zouden inmiddels in het geheim zijn gehuwd, aldus de geruchten. Zeker is er nog niets. Niemand weet waar ze zyn, ook de naaste vrienden niet. Te ruil éénkamerwoning v. kamer-suite. Dr. Colijnstraat 64, Veenendaal. Te koop werkschoenen v.a. 5.- tot 8,-. Bosman t.o. de kerk, Eist (U.), tel. 280. Aangeboden gebruikte bin nen- en buiten-autobanden o.a. 32x6; 6.70x15; 185x400; 590x13 en een partijtje on derdelen o.a. richtingaanwij zers, lampjes 6 en 12 V., Bo- bines, koppelingplaten, dya- mo en schokbrekers. Bevr. KL Katerstraat 99, Veenen daal. Te koop prima eetaardappe- len ƒ7,- per mud. C. van Holland, Ruisseveen 8, Vee nendaal. Te koop bloemee, hand- en stoofperen, moesappels v.a. 10 ct per kg. Gebr. van Dol deren, Friesesteeg 15, Ach terberg, tel. 554. Te koop prima Noordelingen 8,- per mud. Franco thuis. J. Lagerweij, Prattenburg, Rhenen. Te koop prima consumptie aardappelen. M. van Ginkel, Cuneraweg 322, Rhenen. Te koop 4 stoelen en twee fauteuils. Te bevragen Da- vidsstraat 6, Veenendaal. Te koop prima aardappelen Noordelingen ƒ4,- per half mud. Bij wintervoorraad be langrijke korting. G. van Doorn, Nieuweweg 243, Vee nendaal. Te koop prima eetaardappe- len Noordelingen a 12 ct per kg. of 4,- per half mud. Kwekerij „De Dikkenberg", p/a J. Baars. N.Z. Oude Vee- nendaalse Grindweg 35 Ach terberg. Te koop prima klei-aardap- pelen 8,- per mud. Gratis thuisbezorgd, voor Veenen daal en omstreken. (Gr. Kw.) Levertijd: okt. monsters aan wezig G. van Zoest, Buurt laan 68. Veenendaal-oost. Te koop andijvie tevens een Solex. Molenstraat 37, Vee nendaal. Aangeboden twee 1-persoons eikenhouten ledikanten met soiraal. 90 cm. br. Ook als litsjumeaux te gebruiken. T. van Beek, Achterkerkstraat 20, Veenendaal. Te koop prima Jaarsma haard. G. Heikamp, Cunera weg 336. t.o. Julianazieken- huis, Veenendaal. Wie wil boerderijtje ruilen in prov. Utrecht, 4 bunder weiland goede kleigrond, te gen klein boerderijtje in Veenendaal. Mag ook 3 bun der grond zijn. Brieven on der nr. 4112 aan het bur. van dit blad. Te koop een trouwjapon met toebehoren, maat 40-42. Br. onder nr. 4113 aan het bur. van dit blad. Te koop aangeboden eet- aardappelen a 4,- per half mud. Voor uw wintervoor raad speciale prijzen en gra tis thuisbezorgd. Bovendien zijn onze aardappelen be handeld met een anti-spruit- middel. A. van 't Voort, Spoorlaan 32, Veenendaal, tel. 2095. Te koop een dikke zeug tel ling 26 sept. Tevens zware biggen. J. Thijssen, Dijk 17, tel. K 8886-301, Kesteren. De heer Rouw, Middellaan 42, heeft nog af te geven, prima aardappelen Noorde lingen per roe en/of per mud Tevens inmaakandijvie voor handen. Te koop een in prima staat verkerende gaskachel (Gas- radiator), zeer geschikt voor klein kantoor of magazijn. Te bevragen: Patrimonium laan 22, Veenendaal. Te koop prima Noordelingen 3,50 per half mud. Tevens een toom beste biggen. G. van de Haar, Dijkstraat 112, Veenendaal. Te koop bromfiets Victoria, Munnikenweg 97 Veenendaal Noodwoning te koop aange boden bestaande uit: huis kamer, 2 sl.kamers, keuken, gang, toilet en grote berg plaats. Brinkersteeg 12, Vee nendaal. Op zeer korte ter mijn leeg te aanvaarden. Woningruil: Aangeb. nieuwe woning Westersingel te Vee nendaal voor woning omge ving centrum. Brieven onder nr. 4114 aan het bur. van dit blad. Te koop Davo kookhaard m. ingebouwde oven, in prima staat. Te bevr. bij wed. M. van Ginkel, „De Pollen" 17, Overberg, tel. K 3431-380. B.z.a. werkster voor hele da gen. Brieven onder nr. 4115 aan het bur. van dit blad. Werkster gevraagd Kerke wijk 97, Veenendaal. Net zelfst. meisje voor dag en nacht. Meerder hulp aan wezig. Grote was buitens huis. Aanv. salaris 130,- p. maand. Netto en 1 x reisk. vergoed per maand. Mevr. Gerritsen, Boulevard 33, Zeist. Gevraagd eiken ledikant, 2- pers. Brieven onder nr. 4119 aan het bur. van dit blad. Gevraagd een nette werk ster voor 2 of meer morgens per week. Mevr. Van Wa- gensveld, Buurtlaan w. 113, tel. 3003, Veenendaal. Mevr. L. de Ruijter-Bakker Bergweg 35a, vraagt flinke huisnaaister voor 1 dag per week. Garage-ruimte aangeb. aan Bergweg, Veenendaal. Brie ven onder nr. 4117 aan het bur. van dit blad. Te koop Am. studieorgel, 5 reg. in prima staat 95,-. Mulderslaan 55, Veenendaal. Te koop heteluchtkachel zeer geschikt voor kantoor. Te bevr. Ambachtstraat 16, Veenendaal. Te koop een Solex in prima staat. Emmalaan 36, Veenen daal. Wie kan een invalide vrouw helpen aan een oude maar bruikbare crapeaudstoel m. hoge poten? Van Deventer- straat 1, Rhenen. JE MOET HET VAN TWEE KANTEN jarige John Walsh is van mening, dat men BEKIJKEN. In Londen werd een in ternationale tentoonstelling gehouden van moderne „Kinderkunst". Foto: De twee voor een goede beoordeling, de zaak al tijd van twee kanten moet bekijken. Te koop kleine haard merk „Faber". Te bevr. Ambacht straat 18, Veenendaal. Te koop prima andijvie. Buurtlaan 128 west, Veenen daal. Te koop kinderfiets 5-9 jaar, z.g.a.n. 55,-. 2 motorwielen met banden 20,-. Meijer, Patrimoniumlaan 124, Vee nendaal. Inmaakandijvie te koop aan geboden. Parallelweg 49, Veenendaal. Te koop bromfiets N.S.U. Esdoornlaan 32, Rhenen. Te koop goed onderhouden kinderwagen, donkerrood en kinderstoel. Dennenweg 13, Rhenen. Te koop inmaakandijvie. Na 6 uur n.m. Cuneraweg 183, Achterberg. Golfsnede. Wij maken golf- snede in uw oude messen. Binnen 24 uur klaar 0,25 per stuk. Fr. Diepeveen, Hoofdstraat 29, Veenendaal. Te koop sport- en gewone merkrijwielen, iets bescha digd 150,-. Kinderrijwiel van 4 tot 6 jaar 55.- met remnaaf, 6 tot 8 jaar met remnaaf 75,-. Kinderrij wielen van 8 tot 12 jaar. iets beschadigd, met remnaaf 85,-. Tevens elektr. was machine en centrifuge te huur per uur en per dag. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1, Veenendaal. tel. 2533. Glas in haarddeur. Wij ma ken het binnen 48 uur. Fa. Fr. Diepeveen, Hoofdstraat 29, Veenendaal, tel. 2727. Te koop een zwartbont i vaarskalf bij G. Vlastuin, 2e Melmseweg 8, Veenendaal. Te koop prima aardappelen Noordelingen, zeer bloemig. Bij 5 mud gelijk voor 7,- per mud. Thuisbezorgd. Gra tis monster bij Emmalaan 36 Veenendaal. J. Hoogeweg, Dorpsstraat 65, Renswoude. Te koop 12 zuivere Reds hennen. Ingeënt 4'/ï maand. J. van Amerongen, Spoor laan 15, Veenendaal. Te koop kinderledikant met matrasje en commode Spoor- baanweg 23, Rhenen. Te koop i.g.st.z. Jaarsma haard. W. Sukkel, Hoofdweg 6, Ederveen. Te koop wegens aansch. van een grotere, een Jaarsma haard. Buurtlaan 94, west, Veenendaal. Net dagmeisje gevraagd in gezin van 2 pers. Mevrouw Welkzijn, Stationsstraat 86, Veenendaal. Te koop Philips radio i.g.st. Gortstraat 64, Veenendaal. Te koop prima andijvie. Grotere stronken 5 ct per stuk. Bij N. Baars, „De Dik kenberg", Achterberg. Te koop le klas handperen en moesappelen. R. van Dijk Achterbergsestraatweg 189, Achterberg. Wegens vertrek te koop scooter Lambretta. Bouwjaar 1955. Kerkewijk 150, Veenen daal. De tijd is daar om een leren jas te kopen. Dan eerst bij Bosman binnen lopen. Heeft u een buitengewoon postuur, wij meten ze aan en niet duur. Bosman t.o. de kerk Eist (U.), tel. 280. Hallo! Hallo! hier is J. Ger ritsen met zijn noordelingen aardappelen 7,- per mud. Bij afname van grote hoe veelheid, flinke reductie. Middellaan 35, Veenendaal. Afrasteringpaaltjes al of niet gewolmaniseerd levert Hout handel L. v. d. Bosch, C.V., Geerseweg, Veenendaal. Deze week: 250 gr. tonge worst 59 ct. 250 gr. boter hamworst 59 ct., 500 gr. le verworst 70 ct. Slagerij B. v. Leeuwen, Munnikenweg 2, tel. 2323, Veenendaal. H.H. Veehouders, koetouwen gegarandeerd prima kwali teit 0,25 per stuk tot 27 sept. Koopt u nu. Drost, Eist Octerno maatcorsetten. 100'/# tevredenheid gegarandeerd. Mevr. Van der Meijden, Hoofdstraat 46, tel. 2639. Maatnemen bij voorkeur donderdags. Gebruikte kruiwagens 10,- per stuk. Koopt er één want zonder kruiwagen kom je er niet. Drost, Eist. Zwarte costuums in huur v. begrafenissen 10,-. D. v. d. Meijden, Hoofdstraat 46, Veenendaal. Nieuw! Nieuw! Tinncespons onverwoestbaar. Half jaar garantie met garantie-bewijs ƒ1,35. Drost Eist. Als u soms onverwacht vi site krijgt, voor zoete en hartige hapjes, bier en alle soorten limonades, kunt u bij ons terecht. Zondags ook open. Koffiehuis „De Herte- kop" Veeneind. Thans weer vrij gem. kamers met vrije keuken t.m. mei '59 Pension „De Hertekop", Veeneind. Doe het zelf! Nog enkele beschadigde bankschroeven. ƒ19,50. Drost, Eist. Tygerplastic meubeldoppen hebben wij in voorraad in: 50 soorten en 3 kleuren. Ve- botex Kerkewijk 37 Veenen daal, tel. 2730. Schoorsteenvegen. Het van ouds bekende adres: G. van Barneveld, Boslaan 62, Vee nendaal. H. A. Sol, steunzolen, breuk banden, corsetten enz. Zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur, in apotheek Zui- dersma. Hoofdstraat 53, Vee nendaal. Uw trouwpartij in Restau rant Stuyvenberg te Eist Te huur 2 nieuwe Fiats en Renault Dauphine. Bij G Hardeman. Mulderslaan 80 tel. 3168. Veenendaal. 41s uw schoenen konder «preken, zouden ze om de reparatie van Blankesteijn smeken Tevens eerste Vee- nendaalse vergroot-inrich- Hng onder volle garantie Eerste klas mach. schoen- -eparatiebedrijf. D. Blanke steijn zonen. Helling 14 Veenendaal. Wij leveren u de nieuwste Sparta bromfiets, prijzen v.a. 498,-. Vraagt demonstratie, desgewenst gaan wij gratis met u naar de Spartafabriek Tel. 2533, N. van Ek, motor en rijwielhandel, Pr. Bern hardlaan 1, Veenendaal. Hoortoestellen Philips Audium, batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel 3184, Veenendaal. Rijwielen te huur, per uur. per dag. per week en per maand. Rijwielstalling ..De Klomp", Tel. 241, De Klomp Voor plasticzolen 6 x sterker, nylonhakjes, vergroten en verbreden van schoenen en Tana voor elke schoen. Naar machinale schoenmakerij R Valkenburg Zn. Gortstraat 38 Veenendaal. Emmalaan 39 Financieringen van: auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw. 2, Veenendaal, tel. 2918. Vanaf heden weer verkrijg baar bruine carbolineum, koolteer groene carbolineum mat en glans. Prima kwal. concurrerende prijzen. J. Kool, Holleweg 4, tel. 2461, Geld. Veenendaal. Met Koopmans ochtendvoer en graan, zal het misschien wel beter gaan. Hertog's Graanhandel Nieuweweg 110 tel. 2139. Veenendaal. Weer een nieuw Friesche Kip produkt. Het vol-ei voe der. Grote werkbesparing meer eieren Hertog's Graan handel, Nieuweweg 110, tel. 2139. Veenendaal. Wat geeft het, hoeveel u voor een zak voer betaalt. Als u maar goede winsten haalt. Hertog's graanhandel Nieuweweg 110. Voor ai uw vogel en dieren benodigdheden. Nieuweweg 69, tel. 2139, Veenendaal. Geslepen glasplaten voor etalages, vitrines, dressoirs, salontafels en vensterbanken worden snel, goed en goed koop gemaakt door de glas slijperij van Handelsvereni ging Zimmerman Zn., Sandbrinkstraat 1, Veenen daal. Gegarandeerd de beste golf platen e.v. met hulpstukken heeft Lambert v. d. Bosch, Houthandel, Veenendaal. Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde was machines gloednieuw met garantie 125,- en 145,-. Vraagt demonstratie: Post bus 24, Zwijndrecht. Partij mooie kristal nylons en naadloze net nylons 1,95 per paar. Fa. Ant. Achter berg, Dr. Slot. de Bruïne- plein 29, Veenendaal tel. 2091 Laat nu uw winterkleding chemisch reinigen „De Valk" (sinds 1834). Handhaaft nog steeds extra reclame-prijzen. Depot: J. Budding, Nieuwe weg 66, tel. 2986, Veenendaal Prima zandaardappelen, 13 ct. per kg. Noordelingen 4,- per half mud. Winter voorraad belangrijk minder. J. de Haas, Pr. Bernhard laan 92, Veenendaal. Jaarbeursmonsters: Nieuwe elektr. wasmachines groot rond model met tijdklok. 85 ltr. inhoud, 2 jaar garantie. Van 284,- v. slechts 198,- Brieven onder nr. 4118 aan het bur. van dit blad. Verhoogt uw weerstand door het gebruik van onze vita mines. Uw adres hiervoor Drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390. Weer verkrijgbaar honing in de raat. Het zuivere natuur- produkt. Tevens slingerho ning op het vanouds beken de adres: C. van Holland, Ruisseveen 8, Veenendaal. Voor levertraan in verschil lende vormen en smaken naarDrogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruïne plein 25, tel. 2390. t.m. tien woorden

De Vallei | 1958 | | pagina 4