Nieuwsblad voor Veenendaal Omstreken Vcencndaalsc winkeliersvereniging biedt laatste kans de Wereldtentoon stelling gratis te bezichtigen 3.67 nUTSSPAARBAIIK volledig programma uiinheiuieeK A ^Muziekinstituut VAN ZANTEN^ J. F. TAK MULDER MET ENIGE AARZELING.... Expo onherroepelijk dicht op 19 oktober 32e jaargang WOENSDAG 24 SEPTEMBER 1958 Nr. 71 Uitgave: „De Gelderse Vallei" Veenendaal Verschijnt tweemaal per week in: Stichts en Gelders Veenendaal, Amerongen, Eist, Rhenen, Achterberg, O verberg, De Haar, Kade, Maanderbuurt, Ederveen, Renswoude, Scherpenzeel Tijdens winkelweek: twintig prijswinnaars per dag voor een reis naar de wereldtentoonstelling in Brussel en bovendien twee prijzen van tweehonderdvyftig gulden in contanten. Iedereen heeft een kans Ook nog geldprijzen! Verder een aantrekkelijk programma Winkels in Veenendaal tot 9 uur 's avonds open AM Eli OIXGEN Wat nu weer RENTEVERGOEDING: o Man lag bewusteloos op de Kerkewijk Vraag oranje bonnen Vrijdag 26 september: vanaf 9 uur uitgifte van oranje-bonnen 19.30 uur muzikale mars van militaire kapel uit Ede. Zaterdag 27 september: 14.30 uur start bij Hollandia trico tagefabriek van de Wolmars. 17.00- 18.00 uur bin nenkomst van wandelgroepen. Maandag 29 september: 14.00 uur tot 21.00 straatmarkt in het centrum van Veenendaal Dinsdag 30 september: 19.30 uur aanvang van speurtocht door Veenendaal. Donderdag 2 oktober: 15.00 uur en 19.30 uur start vanaf de Industrielaan van reclame-optocht. Vrijdag 3 oktober: normale koopavond. Zaterdag 4 oktober: laatste dag van uitgifte oranje-bonnen. LAAT UW KINDEREN MUZIEK STUDEREN! Geef Uw kinderen weer LEVERTRAAN Al ruim 33 miljoen bezoekers Buslicktingen Makelaarskantoor BROUWER Koffie met krentebol ASSURANTIEKANTOOR ALLE VERZEKERINGEN FINANCIERINGEN SCHLRPLNZLLL ELSE ACU1EKBERG O VERBERG ONGEVAL MET DODELIJKE AFLOOP MILli OFl Iitt ÖANTREKKÉDfc Route reclame-optocht Redactie en administratie: Parallelweg 10 Veenendaal Telefoon K 8385-2023 Girono. 5S3427 lied actie; W. F. ter Hoeven Advertenties en abonnementen kunnen ook worden opgegeven by de agentschappen van „De Vallei" in de plaatsen van verschijning VALLEI ADVERTENTIES Advertentieprijs per mm 15 cent Speciale contractprijzen ep aanvraag Minimum per advertentie 4,5® Rubriek Vraag en Aanbod 1-10 woorden 1,elk woord meer 10 cent Abonnementsprijs 1,65 per kwartaal Losse nummers 10 cent De Veenendaalse Winkeliersvereniging „Handel en Nijverheid" heeft met de in de achter ons lig gende maanden georganiseerde reisactie naar Brus sel zo'n groot succes geboekt, dat de Veenendaalse winkeliers besloten hebben tijdens deze najaars actie opnieuw 20 personen per dag „uit de bus" te laten komen en in de gelegenheid te stellen de Expo te bezichtigen. In de afgelopen maanden hebben vijftienhonderd prijswinnaars op kosten van de V.W.V. de wereld tentoonstelling bezichtigd en hebben aan deze dag een zeer prettige herinnering overgehouden. Bij al het moois wat men toen gezien heeft ontbrak één ding, n.l. de zeldzaam mooie verlichting van de Expo. Deze was toen helaas niet te bewonderen omdat het lang licht bleef in de zomermaanden en men vroeg tijdig de terugreis moest aanvaarden. En vanwege het grote succes van de vorige reisactie en om de mooie verlichting te zien, zullen dus ook nu weer de gelukkige prijswinnaars in de gelegenheid worden gesteld de Expo te bezichtigen, die op 19 oktober a.s. definitief haar poorten zal sluiten. Dan wordt 's werelds grootste tentoonstelling grotendeels afgebroken. Voor ieder dus nog een laatste kans om gratis de wereldtentoonstelling te bezichtigen en voorzover men de tentoonstelling reeds zag, zullen de meesten ongetwijfeld nogmaals gaarne de reis mee maken. Vrijdagmorgen 26 september om 9 uur geven de Veenendaalse winkeliers weer de bekende oranje-bonnen uit. Deze bon nen kan men in de rode V.W.V.-bussen werpen, welke iedere avond om 9 uur gelicht worden. Dezelfde jury als bij de vorige actie zal elke avond twintig per sonen aanwijzen die voor een prijs in aanmerking komen. De oranje-bonnen die u ontvangt van de winkelier bestaan uit twee gelijk ge nummerde delen. De ene helft behoudt u zelf als bewijsnummer, terwijl de an dere helft in de bussen gedeponeerd moet worden. Het is dus zaak dat de bonnen 's avonds voor 9 uur in de bus zitten, dan weet u de volgende dag al of u ook „in de bus" komt. Elke prijs zal bestaan uit een reis voor twee personen, zodat elke dag 10 prijswinnaars aangewezen zullen worden. Geheel nieuw is ditmaal de extra prijs van 250,- in contanten welke tijdens de reis, die op woensdag 15 oktober plaats vindt, aan twee prijswinnaars zal worden uitgekeerd. Twee deelnemers aan ge noemde reis zullen dus een niet te ver smaden geldprijs ontvangen. Een reis kaart naar Brussel krijgt hierdoor dan ook een bijzondere waarde. Behalve de gratis reizen naar Brussel is er verder een aantrekkelijke program ma opgesteld. Op de openingsdag vrijdag 26 september komt 's avonds om half acht de militaire kapel met drumband uit Ede en maakt een mars door het dorp. Zaterdagmiddag wordt in Veenendaal de Wolmars georganiseerd door de wandel verenigingen van de wolfabrieken. De start is om half drie van de kantine van de Hollandia Tricotagefabriek. In het centrum van Veenendaal wordt maandag een straatmarkt gehouden waar bij de winkelier behalve in zijn winkel, ook vanuit zijn kraam verkoopt. De straatmarkt begint 's middags om vier uur en duurt tot negen uur 's avonds. Aan de speurtocht, welke dinsdagavond om half acht begint, door Veenendaal, kan een ieder deelnemen. Deze actie wordt geleid door de mobilifoonwagen. Een vossenjacht in een nieuwe gedaante met spannende en vele verrassende ele menten. Op woensdag is er niets bijzonders. De woensdagmiddagsluiting blijft gehand- haaft, zodat de winkels om 1 uur sluiten. Op donderdag trekt 's middags en 's avonds een prachtige reclame-optocht door de straten van Veenendaal. Reeds weken tevoren hebben talrijke bekende fabrieken hun toezegging gedaan, om met hun reclame- of praalwagen aan deze op tocht deel te nemen, zodat nu reeds vast staat, dat het niet alleen een zeer lange maar bovendien een aantrekkelijke op tocht zal worden. De optocht start 's mid dags om 3 uur en 's avonds om half acht vanaf de Industrielaan. Voor de vrijdag staan ook geen bijzon dere gebeurtenissen op het programma. De gezellige koopavond gaat natuurlijk normaal door. De laatste actiedag zaterdag 4 oktober zijn de winkels tot 6 uur geopend. De bus lichting van de oranje-bonnen wordt ver schoven naar maandagavond 6 oktober, om iedereen in de gelegenheid te stellen zijn bonnen in de rode bussen te depo neren. Voor u nog een paar spannende dagen, want het kan heel goed mogelijk zijn, dat u nog juist bij de laatste geluk kigen behoort. Voor nadere bijzonderheden omtrent de winkelsluiting en buslichtingen verwijzen wij naar het volledige programma in dit blad. De winkels zullen gedurende de ko mende actiedagen geopend zijn: vrijdag 26 september tot 9 uur zaterdag 27 september tot 6 uur maandag 29 september tot 9 uur dinsdag 30 september tot 9 uur woensdag 1 oktober tot 1 uur donderdag 2 oktober tot 9 uur vrijdag 3 oktober tot 9 uur zaterdag 4 oktober tot 6 uur BAZAAR LEGER DES IIEILS Het Leger des Heils afdeling Veenen daal organiseert op vrijdag 26 septem ber een bazaar in de Eierhal. De opbrengst van deze bazaar is be stemd voor de zending. TONEELUITVOERING UITGESTELD De aangekondigde toneeluitvoering van de „Vrije Spelers" welke zaterdag a.s. zou plaatsvinden, kan door omstandig heden geen doorgang hebben. De uitvoe ring is nu uitgesteld tot eind november. BIJEENKOMST NED. CHR. GEMEENSOHAPSBOND Donderdagavond komt de Ned. Chr. Gemeenschapsbond bijeen ten huize van mevrouw Wolf, Overstraat. Spreekster: Zr. Geene uit Utrecht. CONCERT In de Ned. Herv. Kerk te Amerongen zal op 27 september a.s. een concert worden gegeven door de organist Cees van Walsum, met medewerking van de sopraan Mevrouw A. Nomens-West- dijk. Het concert begint en wordt be sloten met samenzang, het programma vermeldt verder werken van Bach, Handel, Widor, e.a. De toegang is vrij, wel is er na afloop collecte. GROTE B.B.-DAG TE ARNHEM Onder het motto „Vertrouw op de Vrouw" zal zaterdagmiddag 27 september a.s. op de Markt te Arnhem een groot scheepse manifestatie worden gehouden van de Gelderse B.B. Het doel hiervan is te tonen, dat, indien in oorlogstijd de mankracht onvoldoende zal zijn voor bescherming van de bevol king, deze taak vrijwel geheel door de vrouw, na opleiding en oefening, kan worden verricht. Door een zevental vrouwenploegen zul len demonstraties gegeven worden ter wijl verder zeventien blokploegen uit de Gelderse gemeenten hun medewerking verlenen zullen. Canadees fruit en Canadese groente voor H. M. de Koningin. Donderdagmiddag heeft de Canadese ambassadeur in Neder land Z. E. de heer Thomas A. Stone, in het paleis Soestdijk aan Koningin Juliana een zending fruit en groente aangeboden, afkomstig van de Canadese tuinbouwraad en de vereniging van fruit- en groente- kwekers in Ontario. Deze foto laat zien hoe de Koningin en haar gast van de sappige vruchten proefden. We zouden hem Piet Pietersen kunnen noemen. Hy heet wel anders, maar met een verzonnen naam kunnen we het even goed, zo niet beter, doen. Vijfendertig jaar getrouwd, twee kinderen, beroep kantoorbediende. Hy had gesolliciteerd naar een nieuwe baan en werd door de personeelschef gemoedelijk ontvangen. Deze nam zijn sollicitatiebrief nog eens met hem door, zyn opleiding, zijn vroegere betrekkingen, de redenen waarom hy die voor andere had ver wisseld. Bij één betrekking, ongeveer tien jaar geleden, was die reden niet erg duidelijk. Een redelijk bezoldigde betrekking werd gevolgd door een andere op veel lager niveau. „Waarom bent u toen Er viel een pijnlijke stilte. Niet doordat Piet Pietersen in da war was gebracht door de vraag. Hoewel hij had gehoopt, dat zij achterwege zou blijven, had hij van tevoren al overwogen, dat hij twee dingen kon doen: eromheen praten of met de waarheid - die toch eens zou blij ken - voor de dag komen. Hij had het laatste gekozen. „Ik heb toen met de justitie te maken gehad - verduistering in dienstbetrekking - gearresteerd, twee maanden preventief - de rest voorwaardelijk - maar natuurlijk mijn baan kwijt." Stilte. Toen sprak de personeelschef weer. Hij was niet veranderd in die en kele ogenblikken, de personeelschef. Hij zette het gesprek voort. Alleen leek zijn toon iets minder gemoedelijk, dacht Piet, maar hij kon zich /ergissen. Men wordt gevoelig op dit pui Dit is geen sentimenteel verhaaltje. Er wordt niet in verteld, dat Piet Pietersen de betrekking niet kreeg, omdat hij tien jaar geleden een misdrijf had begaan, weliswaar als volkomen gereclasseerd kon worden beschouwd, maar toch niet geheel werd vertrouwd. Integendeel, hij kreeg de betrekking. De brief, waarin hem dit werd meegedeeld, begon met de In Amsterdam heeft een man in de nabijheid van het centraal station één van zijn manchetknopen verloren, die bezet was met briljanten en een waarde heeft van ongeveer 4000 gulden. Door de algemene personeelsschaarste bij hotels in Kaapstad wordt de gasten de Doe Het Zelf-theorie aanbevolen. In de eerste rangs hotels moeten de gasten nu zelf hun bed opmaken en voor ontbijt zorgen. Toen men in Neveda (VS) een oude fabriek afbrak, onderzocht men de waar deloos geworden waterleidingbuizen. Het bleek dat in de loop der tijden de buizen zilver, terwaarde van liefst 23.000 had den vergaard. De cholera-epedimie heeft in oostelijk India een geheel dorp uitgeroeid. De vijf honderd inwoners zijn in enkele dagen tijds allen gestorven aan deze ziekte. Al leen een klein kind bleef in leven. Bij Gravedona in Noord-Italië is het verkeer uren gestremd geweest door hon derdduizenden bijen. De dieren kwamen op de honing af die een passerende boer had verloren. 50 personen moesten zich onder doktersbehandeling stellen. Een meisje van twaalf jaar is moeder geworden. In het ziekenhuis te Glasgow bracht zij een baby van ruim zeven pond ter wereld. Moeder en dochter maken het uitstekend. In het land van Uncle Sam begint men weer met de bouw van Zeppelins, die ongeveer 300 meter lang zullen wor den. Een tochtje Amsterdam-New-York zal dan ongeveer 200 gulden kosten. De Expo zal op 6 oktober a.s. de Sow- j et-premier Croesjtsjef ontvangen. Een week daarvóór komt Prinses Margaret een bezoek aan de Wereldtentoonstelling brengen. Een 20-jarige Zweedse kok, vrijgezel en eenzaam, wierp een lege bierfles in zee met daarin een briefje waarin hij vroeg om een meisje. Nu, drie jaar later, trouwt hij een 15-jarige Siciliaanse schone die de fles vond. (direct opvraagbaar) Wageningen Rhenen Veenendaal woorden „met enige aarzeling" en be sloot met de zin: „Wij hopen, dat er in uw gedrag geen enkel element zal zijn, dat ons deze beslissing doet betreuren." Dat was fijntjes gezegd. Fijntjes en dui delijk. Duidelijk voor de goede verstaan der, die slechts een half woord nodig heeft. Piet antwoordde, dat hij de be trekking gaarne aanvaardde en dat hij zijn best zou doen. Waarom dit verhaaltje zonder begin en zonder eind? Wel, hierom. Van de mensen, die met de justitie in aanraking komen, overkomt dit de mees ten slechts eenmaal in hun leven. Hun misdrijf moet worden gestraft. Of dit nu geschiedt door een voorwaardelijke of een onvoorwaardelijke straf, op dit punt zijn we het wel eens, dat onze maatschap pij het in het algemeen niet zonder de straf in enigerlei vorm kan stellen. Maar aan die straf moet een eind komen, vroeg of laat. En daarna behoort de man of de vrouw weer een reële kans te hebben in het leven. In de periode na het misdrijf, tijdens de bestraffing en tijdens de pogingen om weer een plaats in de maatschappij te veroveren, staat de reclassering klaar om de „reclassent" te helpen. Over wat dit „helpen" inhoudt, zullen we nu niet uit weiden. In het algemeen zou men kunnen zeggen: een brug slaan tussen het ver leden van de reclassent en de maatschap pij. Indien die brug geslagen wordt, is dat voor de reclassent belangrijk, maar ook niet zonder belang voor de maatschappij. En heeft het geen zin, noch voor de maatschappij, noch voor de gereclasseer- de, eraan te herinneren, dat die brug eens geslagen móest worden. De reclassering kan haar werk niet al leen doen. Ze heeft daartoe nodig werk gevers en medewerknemers, vrienden en buren, leden van de club en van de bond, die bereid zijn de man of de vrouw weer te aanvaarden als een medemens. Een medemens tegenover wie we niet „met enige aarzeling" staan. Een groep prijswinnaars in de vorige actie, gereed om naar Brussel te ver trekken. De reizen werden gemaakt in nieuwe touringcars. Bent u er de vol gende keer by? Voorbijgangers zagen in de nacht van vrijdag op zaterdag j.l. op de Kerkewijk, nabij de spoorwegovergang, een man lig gen met naast hem een fiets. Bij nader onderzoek bleek de man bewusteloos te zijn, terwijl hij een bloedende hoofd wond had. De inmiddels gewaarschuwde Veenen daalse politie constateerde dat de man - een zekere V. E. uit Ede - meer alcohol op had, dan goed voor hem was en daar door waarschijnlijk de macht over het stuur moest hebben verloren. Per ziekenauto werd hij naar zijn wo ning te Ede overgebracht. TONEELVOORSTELLING VAN O.B.C. Op vrijdagavond 26 september komt het bekende toneelgezelschap „NAO" een voorstelling verzorgen voor het Ontspanningscentrum Bejaarden in ge bouw „Eltheto". Genoemd gezelschap, dat reeds eer der optrad voor de bejaarden, zal de oudjes ongetwijfeld weer een genoeg lijke avond bezorgen. De nieuwe actie van de Veenendaalse Winkeliersvereniging „Handel en Nij verheid" duurt maar kort: van 26 sep tember tot en met 4 oktober. Doe deze week dus bij voorbaat uw inkopen in Veenendaal bij die winkeliers, die de oranje bonnen uitgeven. Dan kan de vijftiende oktober wellicht een onver getelijke dag worden. ORANJE BOVEN BIJ TREINBRIEVEN Voor de verzending van treinbrieven is de N.S. overgegaan tot het laten ont werpen van opvallende enveloppen met oranje gekleurde vakken. Deze speciale enveloppe zal een vlot te verzending in de'hand werken, om dat het personeel dat die brieven moet behandelen door de kleur en het for maat daarvan wordt gealarmeerd en ervan doordrongen dat het een bijzon dere treinbrief betreft. Deze enveloppen die uitsluitend be doeld zijn voor spoedeisende beschei den zijn niet aan de stations verkrijg baar, maar moeten besteld worden bij het Algemeen Magazijn van Drukwer ken, 2e Daalsedijk 4, Utrecht. Men mag deze enveloppen ook zelf laten druk ken mits aan de indeling de hand wordt gehouden. Markt 7 bis Telefoon 2270 Veenendaal b.v. PIANO. VIOOL, FLUIT. BLOKFLUIT, ORGEL, enz.. later zullen ze U er dankbaar voor zijn, daar het zélf musiceren de meesten voldoening schenkt. Gaarne willen wij U advies geven en alle inlichtingen omtrent de mogelijkheid van voorbereidend onderwijs of de deelname aan onze zangklassen. verpakt in de bekende ronde flesjes rijk aan vitaminen. SINATRAN, SANOSTOL, HALLITRAN druppels, capsules vitamine A D Tel. 2576 Hoofdstraat 106 Naar aanleiding van geruchten, als zou de Wereldtentoonstelling te Brussel worden verlengd, deelt het Belgische Commissariaat-Generaal mede, dat de tentoonstelling op de vastgestelde datum - 19 oktober a.s. - onherroepelijk haar poorten zal sluiten. Verlenging is niet mogelijk krachtens de bepalingen van de, in 1928 te Parys gesloten conventie aangaande de organisatie van internationale tentoonstellingen. Deze conventie beperkt namelijk de duur van deze tentoon stellingen tot zes maanden. Tot en met de 19e september, dus precies een maand voor de sluiting, had de Wereldtentoonstelling 33.127.9o8 be zoekers geboekt. In 1954 werd door de bekende Zweedse statisticus professor Bjorkman het totale bezoekersaantal gedurende de zes maanden dat de ten toonstelling open zal zijn, geschat op 30 tot 35 miljoen. Verwacht mag worden dat deze schatting gemakkelijk zal wor den overschreden. De dageiijkse bezoe- kerscijfers gedurende de eerste helft van september zijn namelijk zeer con stant en vertonen weinig neiging tot dalen. Het eind van het officiële va kantieseizoen heeft tot nu toe weinig invloed gehad. De zomerse dagen, waarop september ons heeft vergast, hebben natuurlijk een zeer gunstige in- De rode bussen van de V.W.V., die u weer kunt vinden bij het bureau van de V.W.V., Hoofdstraat 98, Nieuweweg 36 en Patrimoniumlaan 23, worden 's avonds precies om 9 uur gelicht op: vrydag 26 september, zaterdag 27 september, maandag 29 september, dinsdag 30 september, donderdag 2 oktober, vrydag 3 oktober, maandag 6 oktober. De uitslagen zijn de volgende dag verkrijgbaar aan het bureau der VWV, of worden op verzoek per post toege zonden. Bovendien zullen de uitslagen in de plaatselijke bladen van Veenen daal bekend gemaakt worden. De prijzen moeten worden afgehaald vóór maandag 13 oktober 1958. Wij verzorgen voor U: Alle verzekeringen Hypotheken Verkoop vaste goederen Woningbeheer Financieringen Taxaties gevestigd Kanaalweg 2, telef. 2918 Tijdens de komende winkelweek in Veenendaal hebben verschillende tex tielzaken weer het plan om op dins dag 30 september weer aan hun klan ten van buiten een kop koffie met een krentebol aan te bieden en op deze manier iets van die oude gezellige sfeer terug te roepen. KERKEWIJK 167 -TEL.3000 VEENEN DAAL Gevolmachtigde van de Insurance Company of North America vloed gehad. Bovendien worden de avonden snel korter, wat betekent dat de indrukwekkende verlichting van de tentoonstelling vroeger gaat branden, zodat in de avonduren de belangstel ling stijgt. TEN TOON SI ELLIN G Donderdagavond zai de burge meester van Scherpenzeel de Floraiia- tentoonsteiiing in de geióeemeiyke eierhal openen. Naast de plantjes, uit gereikt aan de schoolkinderen, zyn er üUÜ dahiiastekken uitgegeven. De par ticulieren worden verzocht om hun planten of bioemstukKen woensdag avond van 7 tot y uur in te leveren, ue len toons telling is geopend donderdag avond van 7.30 uur tot 10 uur. Vrydag van 2 tot 5 en 's avonds van 7 tot 10 uur. Zaterdags van 2 tot 5 uur en 's avonds van 7 tot 9.30 uur. Hierna verloting en verkoop van het materiaal. ORAN'JE-YVU. JEUGD VIERDE FEEST In verband met net 25-jarig bestaan van de sportvereniging oranje-wit, neeft de jeugd van bovengenoemde ver eniging gezenig feest gevierd in de zaai van Van i_.eth. Hel goed verzorgde programma, waarmee ae jeugd de gehele miduag werd vermaakt, oestond uit goocneien, poppenkast en een muziek-ensemuie dat gevormd was uit de jeugdleden. Het was een uitstekend georganiseerd feest dat goed in de smaas viei by de kinderen. Aan het einde van de mid dag werden de kinderen rykeiyk ge- tracteerd. Üok de minder-vanae kin deren van Eist waren op dit leest uit genodigd. ORGEL WORDT IN' GEBRUIK GENOMEN Op vrijdag 26 september wordt het orgel in de Ned. Herv. kerk te Achterberg in gebruik genomen. Organisten op deze avond zijn L. Voort huizen, organist te Achterberg en L. van Stempvoort, organist van de Cunerakerk te Rhenen. Zondagavond omstreeks half twaalf heeft in Overberg een ongeval plaats ge had, waarbij de 22-jarige A. Lieftink uit Renswoude het leven verloor. Het slacht offer, die in een gehuurde auto reed kwam in botsing met de trein die om 22.45 uur uit Utrecht was vertrokken. De auto werd totaal vernield. Het treinver keer Utrecht-Arnhem ondervond meer dan een half uur vertraging. De knipper lichtinstallatie ter plaatse werkte ten tijde van het ongeval normaal. De politie stelt een onderzoek in. GESLAAGD Onze 19-jarige plaatsgenoot M. Appel doorn slaagde dezer dagen voor onder wijzer met hoofdakte, wat gezien de leef tijd een bijzondere prestatie is. SPECIAALZAAK l€ De reclame-optocht welke op don derdag 2 oktober zal plaats hebben, wordt opgesteld op de Industrielaan en trekt 's middags om 3 uur en 's avonds om half acht door de volgende straten: Kerkewijk, Patrimoniumlaan, Klaas Katerstraat, Bergweg, Kerkewijk, Hoofdstraat, Hoogstraat, Prins Bern- hardlaan, Buurtlaan, Holleweg, Gort straat, Zandstraat, Hoofdstraat, Kerke wijk, Industrielaan. IN DE BETERE BRIL- SOORTEN DOOR'ft DIE BV UW GELAAT...! HOOFDSTRAAT 51 - TELEF. 3184 VEENENDAAL Ziekenfondsleverancier

De Vallei | 1958 | | pagina 1