PAUK "Ac/tei D. I. Anbeek DJQ JnmEBv- Waarom wij aanbevelen! Kou Gevut? DAM PO Zaterdagmiddag start de tweede Wolmars in Veenendaal Wolmars 1958 RHENEN Officiële bekendmaking 'racht handen Burgerlijke stand Tlüeis zogoed. a£s RHENEN KERKDIENSTEN De eerste kennismaking OPTIEK WESTERA Eerste „O.C.B." ontspannings avond SPORTOVERZICHT Thans reeds een recordaantal inschrijvers En nu zaterdagvoetbal DINSDAG KOOPJES Kop en schotel Closet borstel De nieuwe voetgangersregeling Knipperbolvoorlichting van „Veilig Verkeer" LET OP VOETGANGERS! - VOETGANGERS, LET OP! EDE rummel Firma TAK Gevonden en verloren Marktberichten S.V.M.M.1 S.K.F.1 2-5 Zondagsdienst doktoren Ingekomen en vertrokken KORSETTENHUIS De daage worde korter en de aavunde beginne weer te lenge, beste minse. Met andere woorde: kooning Winter is an de noordpool al in de koets gesteege en be gint zoo langzaampiesan onze richting uit te rijje. Ik wil jelui heelegaar niet bang maake, mar laat de gruisboer mar vast es an- komme, want et is beeter om in deeze daage al vast een paar mud koole in et hok te hebbe. Et ken je ineens oovervalle. Daar heb ik De Bilt niet veur noodig, want ik ken zoo wel zien, dat et gien weer meer wordt om op je naakende boddie in de zon te gaan legge stoove. Alhoewel we een mooie naazoomer ach ter de rug hebbe. Waar hadde we et an verdiend, zee Bram. Wat ik me eige dan ok mar afvraag. Meteen bin mit die mooie naazoomer aldie kletspraatjies uit de weereld as zouwe we gien mooi weer meer kunne krijge, mit et oog op die at- toomproeve en zoo. Allemaal mar geleuter van cTe één of andere geleerde, die ze eige gek heb zitte prakkezeere en dur dan niet meer uit ken komme en die dur vervolleges mar een kappittel op los fanteseert. Nee, we kenne heus nog wel goed weer krijge. Dat is de afgeloope maand wel be- weeze. Mar nouw duike we dan toch binnekurt de nachtschuit weer in, mit alle per- bleeme daar an verbonde. In de eerste plaats het perbleem van et opvange. Da's een mooi woord van teugeswoordig. De jeugd mot opgevange worde en de ouwe van daage motte op gevange worde. Veurdat ze mit dur lui tijd gien raad meer weete en gekke din- ge gaan doen. Dur mot veur gezorgd worde, dat gien mins ze eige hoeft te verveele. De ouwe van daage kenne al weer te recht in dur eige centrum. Jammer ge- nog nog immer in de zaaltjies van El- theetoo. Ik veur mijn had wel gedocht, dat ze nouw al wel in et nieuwe gebouw onthaald zouwe worde, mar nog niks van dat alles. De eerste spaai mot nog in de grond gestooke worde. Mar dur wordt an gewerkt, want et oudjiespeleis is intusse al anbesteed. Lilleker is et met et jeugdgebouw. Dat had ik de jongelui bij me eige ok nog veur de winter toegedocht. Mar et ziet er wat dat angaat bar betrokke uit. Ik zouw haast zegge je hoort of je ziet er niks oover, as ik niet toevallig deeze week in een blaadjie geleeze had, dat de veurbereidende werkzaamheejes lang niet stil legge. Mar et zit em op andere grond een bietjie vast. Laat ik et mar kort en bon dig zegge: de sente bin dur nog niet hee- lemaal, want dat blijft krek eender as: de fienansje bin nog niet van dien aard, dat dur an de bouw begonne kan worde. Waarom, zoo vraag ik me eige af, dan niet in et heele Veen een keertie mit de bus gerammeld? Ik maak me sterk, dat et tekurt mit een bietjie goeie wil in een poossie bij mekander te schraape is. Et is toch waarempel een zaak van onze heele plaats en dan kan toch ok de heele gemeente dur veur op draaie? Et lijkt mijn niet noodig om dat in een ampart kringie te houwe. Al mit al zitte we dur nog mar steeds dunnegies in. In de vergaaderzaale, de sportzaale en de sportvelde. Net zoo goed 's zoomers as 's winters kenne we hier niet goed uit de voete. In de zoomer- maande een Bergbadjie waar an alles- kante de badgaste uitpuile en 's winters: drie sportzaale (twee goeie, waarvan dur één niet is bestemd veur normaal ver- eenigingsgebruik en ééntjie, die dan nog mee doet, mar feitelik gien sportzaal is). Oover de sportvelde mar niet gesprooke O, et komt dur wel op den duur. Daar bin ik heelegaar niet bang veur. Mar gauw gaat et nouw meteen niet. Mar dat zei wel an mijn netuur ligge. An die haastege Wout Blauwkous. of de tweede of de derde met onze op- tiek-voorlichtings-service zal dat tevreden gevoel schenken van echt de juiste bril te hebben gevonden bij DROGISTERIJ Eig. H. v. d. Berg t./o. Gemeentehuis RHENEN De eerste ontspanningsavond voor de Veenendaalse bejaarden, zal in dit sei zoen worden gehouden op vrijdag 26 sep tember a.s. in „Eltheto". Voor de bejaarden zal dan het zo be kende toneelgezelschap N.A.O. optreden. Zij zullen spelen het stuk; „Jong leven op Morgenrood". Het bestuur van O.C.B. hoopt, dat ook nu weer vele bejaarden zullen komen genieten van het uitsteken de spel van N.A.O. Zij die niet op eigen gelegenheid kunnen komen, kunnen ge bruik maken van de extra bus. De dienst regeling hiervan is als volgt: Vertrek: 6.45 u. Parallelweg hoek Kerkewijk 6.47 Parallelweg/overweg 6.50 School Bosplein 6.54 Bergweg hoek Kerkewijk 6.57 Postkant. Slot. de Bruineplein 7.00 Patrim.laan hoek Sav. Lohmanstr. 7.05 „Sola Fide"-Eikenlaan 7.10 Eltheto 7.12 Achterkerkstr. hoek Kostverloren 7.14 Zandstraat hoek Gortstraat 7.16 Munnikenweg bij „Luxor" 7.18 Nieuweweg hoek Holleweg 7.20 Pr. Bernhardlaan hoek Buurtlaan. 7.22 Pr. Bernhardlaan hoek Muldersl. 7.24 Pr. Bernh.l. h. Gebr. v. Leeuwen 7.28 „Eltheto" Door de interlandvoetbalwedstryd Nederland-België, welke zondag a.s. wordt gespeeld, is er maar een klein voetbalprogramma vastgesteld voor het komende weekeind. Zaterdagmiddag is het normaal, maar zondag wordt in deze omgeving helemaal niet gespeeld. Naar de grote strijd van a.s. zondag wordt met belangstelling uitgezien, temeer daar weer enkele nieuwe spelers zyn opgesteld. Zo is in de achterhoede Kuys vervangen door Kraai van D.O.S., tcrwyl Notermans weer op de halfplaats speelt. De voorhoede ziet er als volgt uit, van recchts naar links: v. d. Kuil, v. Wissen, Kruyver, v. d. Linde en Moulijn. Lenstra' is wegens een zondag j.l. op gelopen blessure niet beschikbaar, terwijl Iiyvers en Kuys als reserve fungeren. Wat de uitslag van dit treffen zal worden is nog een open vraag, want ook onze zuiderburen hebben hun elftal een sterke wijziging doen ondergaan. Dat de oranjehemden echter alles zullen geven om een zo goed mogelijk resultaat te bereiken staat vast. Afwachten dus maar. Alvorens het voetbalprogramma in ons rayon te gaan bekijken, is er eerst nog een andere sport die de aandacht vraagt. Zaterdag wordt n.l. voor de tweede maal de wolmars gelopen, ge organiseerd door de wandelverenigin gen Hollandia Trico, Pehavee .en Scheepjes wol, onder auspiciën van de N.C.W.B. Volgens betrouwbare bron bestaat er grote belangstelling voor deze tocht. Niet alleen uit" Veenendaal en de naaste omgeving zijn inschrijvingen binnen gekomen, maar ook van verder weg, zoals de Haarlemse politie, wandelver enigingen uit Soest, Huizen, Zaltbom- mel. Waddenooyen, Culemborg en Wolfheze en verder nog vele plaatsen tussen Arnhem en Amersfoort. Wan neer het weer dus maar redelijk is, kan er zaterdag nog wel wat te beleven zijn in Veenendaal. Hollandia Trico en Pehavee lopen mee buiten mededin ging, terwijl de leden van Scheepjes wol zich belasten met werkzaamheden in de buitendienst. Het parcours is weer prima. Evenals vorig jaar hebben de organisatoren weer toestemming gekregen om het parcours gedeeltelijk over het landgoed Prattenburg te laten gaan, zodat de wandelaars volop genieten kunnen van de prachtige bosrijke omgeving. De start en de finish zijn op het ter rein van de Hollandia tricotagefabriek aan de Kerkewijk. Muzikale medewer king wordt verleend door de Scheep jes wolharmonie. Dan is er nog een sport die de aan dacht vraagt, n.l. korfbal. Het eerste twaalftal van SKF heeft nu al kans gezien om uit twee wedstrijden vier punten te boeken, de volle winst dus. Zaterdag spelen zij thuis tegen KVO 2. Wij houden het er op, dat dit de derde overwinning gaat worden. Dovo gaat naar Kampen om DOSK te ontmoeten. Hoewel deze nieuweling in de derde klasse wel alles in het werk zal stellen om Dovo er onder te hou den, is het toch wel mogelijk dat beide punten mee naar Veenendaal gebracht worden. GVVV brengt na drie overwinningen een bezoek aan Ermeló, om het tegen DVS '33 op te nemen. Hoewel de Buurt- laanbewoners een behoorlijke ploeg in het veld kunnen brengen, zal er zater dag toch wel bijzonder hard gewerkt moeten worden. Laten de Ermeloërs dan niet zo sterk meer zijn dan vroe ger, zij zullen wel geen kans onbenut laten, om het verloren terrein terug te winnen. De Merino's krijgen aan de Wage- ningselaan aan Lopik weer een lastige tegenstander. Toch kunnen de wolmen sen meer presteren dan zij tot nu toe gedaan hebben, maar dan zullen ze van de geboden kansen een beter gebruik moeten maken. Een gelijk spel moet er zeker inzitten. D.V.S.A. komt in dit seizoen wel royaal voor de dag, maar om uit van Hierden te winnen, dat wil wat zeg gen. Wanneer er eens een gelijk spel uitkomt, mogen de Amerongse jongens dik tevreden zijn. S.V. Panter krijgt Scherpenzeel op bezoek. Een overwinning durven we voor de Pantermensen echt niet meer te voorspellen. Toch moet het zaterdag mogelijk zijn om een gelijk spel te be halen. Triangelboys krijgt het in Barneveld tegen S.D.V.B. ook weer niet gemak kelijk. Zou Slotboom echter een paar goede kansen krijgen, dan moet winst niet uitgesloten geacht worden. Of Musketiers ook in staat zal zijn om het Utrechtse Posta te verrassen staat nog te bezien. Mogelijk is het wel, maar dan zal er goed gevoetbald moe ten worden. Advendo moet het eerste winstpuntje nog binnenhalen. Dat dit zaterdag te gen Hulshorst gebeuren zal, staat nog te bezien. Kulan moet de uitwedstrijd tegen Sportclub Rhenen kunnen winnen, maar dan is wat meer schotvaardigheid van de voorhoede zeker vereist, terwijl ook de achterhoede wat beter uit moet kijken. Dat N.S.V.S. het ook in Scherpenzeel tegen Valleivogels niet zal kunnen bol werken, staat bij voorbaat wel vast. Kulan heeft het j.l. zaterdag ervaren, dat er goed gevoetbald moet worden om deze mensen een nederlaag toe te brengen. Creme, stevige kop voor dagelijks gebruik, royaal hoog model beslist 1ste keus U.49 eerste kwaliteit rubber borstel steel rood gelakt 1 .49 Alleen dinsdag 30 sept. Wij komen op de markt met diverse uitgezochte koopjes aanbiedingen. Hoofdstraat 7, Veenendaal, Tel. 3103 PARCOURS 20 KM. Rode pijlen. Iiollandia-Trico, links Kerkewijk, over 't spoor, le weg rechts Rem- brandtlaan, links Westersingel, rechts Dijkstraat, links Slaperdijk, links rode pijlen volgen naar Cuneraweg, links door afsluitboom, 1. richt. Prattenburg, rechts door bossen Prattenburg rode pijlen volgen naar Provinciale weg Eist-Veenendaal, rechts café Sportlust, Eist. RUST. Rechts Veenendaalseweg, bij Koetshuis links Prattenburg, rode pijlen volgen naar uitgang bij La Mon- tagne, links Kerkewijk, rechts Hollan- dia-Trico. PARCOURS 15 KM. Witte pijlen. Hollandia-Trico, links Kerkewijk, over 't spoor, le weg rechts Rembrandtlaan, links Westersingel, rechts Dijkstraat bij Toko, links naar Prattenburg, witte pijlen volgen naar Cuneraweg, links Cuneraweg, rechts witte pijlen volgen via Prattenburg naar Provinciale weg Eist-Veenendaal, rechts café Sportlust Eist, RUST, rechts Veenendaalseweg bij Defensieweg, rechts Prattenburg, witte pijlen volgen naar uitgang, links Oude Grindweg, rechts Veenendaalse weg, Kerkewijk, rechts Hollandia- Trico. PARCOURS 10 KM Oranje pijlen Hollandia-Trico, links Kerkewijk, over 't spoor, le weg rechts Rem brandtlaan, links Westersingel, rechts Dijkstraat, links Slaperdijk, links de oranje pijlen volgen naar Cuneraweg, links door afsluitboom, links richting Prattenburg, rechts door bossen Prat tenburg, oranje pijlen volgen naar uit gang bij La Montagne, links Kerkewijk, rechts Hollandia-Trico. Een voetganger heeft op deze oversteekplaats (zebra met oranje knipperbol) in het algemeen wel bescherming, maar niet zoals de heer op dit plaatje het opvat. De be scherming geldt n.l. als de voetganger zich BEVINDT op de voetgangersoversteekplaats. Hij mag er echter geen stap opzetten, als een voertuig of tram al zo dichtbij is, dat de bestuurder redelijkerwijs niet meer stoppen kan. Altijd vrij baan voor: politie, brandweer, ziekenauto (u hoort het aan de signalen), begrafenisstoet en militaire colonne. Uw extra aandacht hiervoor s.v.p.: binnen een afstand van 50 meter is een voetganger verplicht van de be schermde zebra gebruik te maken, tenzij hij gaat van een tram of bus naar het dichtstbijzijnde voetpad of omge keerd. (Wordt vervolgd.) BEVOLKINGSONDERZOEK OP TUBERCULOSE Zoals reeds werd gepubliceerd zal in de maand oktober a.s. een tweede bevol kingsonderzoek op tuberculose worden gehouden. In afwijking van hetgeen reeds werd bekend gemaakt zal geen huisbezoek plaats hebben, doch ontvangt een ieder boven dertien jaar een persoonlijke op roeping, vermeldende plaats en tijd, waarop hij/zij aan het onderzoek kan deelnemen. Een huis-aan-huis te verspreiden fol dertje bevat voorts nadere bijzonder heden omtrent het onderzoek. Rhenen, 24 september 1958 De burgemeester van Rhenen, L. BOSCH VAN ROSENTHAL. BEKENDMAKING Het hoofd van het gemeentebestuur van Ede maakt bekend, dat met ingang van 22 sept. 1958 gedurende 4 weken ter ge meentesecretarie met het daarop betrek king hebbende renvooi ter inzage ligt het ontwerp van de partiële wijziging 1958 van het uitbreidingsplan in hoofdzaak voor de gemeente Ede (rioolwaterzuive ring Ederveen), betrekking hebbende op een perceel grond ter grootte van onge veer 75 are en gelegen ongeveer 875 m. ten westën van de Hoofdweg en ongeveer 150 meter ten zuiden van de Schras te Ederveen, welk perceel zal worden be stemd voor de rioolwaterzuiveringsinstal latie. Gedurende bovenvermelde termijn kun nen belanghebbenden tegen genoemd ont werp bezwaren indienen bij de gemeente raad. GELEGENHEID TOT INENTING TEGEN KINDERVERLAMMING Teneinde de kinderen van de jaarklas sen 1952 tot en met 1957, die wegens ziekte of andere geldige reden, niet of slechts één of tweemaal zijn ingeënt tegen kin derverlamming, daartoe alsnog in de ge legenheid te stellen, zal tot nadere aan kondiging op elke eerste donderdag van de maand zitting worden gehouden in het ALWEER ZO'N MOOIE BRIL VAN Tijd. verkoop Hoofdstr. 106, Veenen iaal. Tel. 08385-2576 Erkend Ziekenfonds Leverancier gebouw van de Gemeentelijke Genees kundige Dienst, Brouwerstraat 3 te Ede, van 14 tot 15 uur. Dit geldt voor kinderen uit de verschil lende dorpen der gemeente. Indien men niet meer beschikt over een oproepingskaart, dient men zich te voren te vervoegen ter gemeentesecre tarie, afdeling bevolking. Tussen de eerste en tweede inenting dient in het algemeen een termijn van 4-8 weken en tussen de tweede en derde injectie een termijn van 6 a 7 maanden in acht worden genomen. Kinderen die nog geen 4 weken geleden tegen pokken zijn ingeënt, mogen geen polio-inenting ontvangen. I en nimmer I ruw of schraal.» a Tube 95 et. Het is de Hamamelis die het 'm doet RHENEN Aan het politiebureau van Rhenen wer den over de afgelopen week de volgende voorwerpen aangegeven: Gevonden: zwarte damesportem.; klein zwart poesje plm. 8 weken oud; enve loppe met vier zilveren guldens; zilveren broche met rode steen. Verloren: zwart lederen fietstas inh. gereedschap; plastic regenkleding en handschoenen; fototoestel in bruin lede ren tas, aan de voorzijde van het toestel ontbreekt zwarte bekleding, binnenzijde van de tas heeft paarse binnenvoering; zwarte gummi regenbroek; damesregen jasje en zwart turnpakje; bruin lederen portem. inh. drie bankbiljetten van 25,-, enkele zilverbonnen van 1,-, wisselgeld en drie oude munten met opschrift „Zee- landia", alsmede een loonbriefje van de firma Bijker; kleine rode portem. inh. twee dubbeltjes en twee stuivers; kleine gouden zegelring met letters en kroontje in de steen; varkenslederen dameshand schoenen met aan bovenzijde haakwerk; rode portef. inh. 2,50, wisselgeld en foto's; étui inh. zwart grijze vulpen en ballpoint, blauw van kleur met goud kleurige dop. RENSWOUDE Gevonden: bankbiljet van 10, Verloren: zilveren armband. VEENENDAAL. Eiermarkt: aanvoer 105.000 stuks. Prijzen van 16,tot 16,50 voor de grote eieren en 8, tot 14,voor de kleine exemplaren. Handel redelijk. Biggenmarkt: aanvoer 80 stuks. Prijzen van 50,tot 65, per stuk. Handel matig. In de korf bal wedstrijd SVMM 1 SKF 1 kwam SKF als overwinnaar uit de strijd. In de eerste helft kon het sterker spelend SKF-team de korf niet vinden en het was dan ook tegen de spelverhouding in dat SVMM bij de rust een 2-0 voorsprong had genomen. Na rust gingen de Veenendalers het beter doen en na ongeveer een half uur spelen was de stand reeds 4-2 in het voordeel van SKF door doelpunten van mej. G. de Wit en de heren Diel- grond, Schoeman en Van Jaarsveld. Tien minuten voor tijd stelde P. de Jong met een verre treffer de zege veilig. VEENENDAAL Geboren: Carolina, d. v. D. J. Ooster beek en W. Middelhoven; Aalbartus, z. v. H. Brouwer en G. J. C. Meerveld; Johan nes, z. v. J. van Schaik en J. E. Versteeg; Antonie Arris, z. v. P. Valkenburg en M. Verkuyl; Aartje, d. v. W. van Capelle- veen en J. M. Bouman; Wilhelmina, d. v. H. van Ravenswaaij en W. van Wijk; Gommert Marinus, z. v. J. Zandee en F. Brinkhuis; Hendrik Cornelis, z. v. P. J. de Jong en J. G. Dam. Ondertrouwd: J. B. Helms en J. van Doorn; W. Klumpenaar en C. M. van Wa keren. Getrouwd: H. Smit en E. Welles; W. Gaasbeek en A. van de Pol; B. Vonk en T. C .M. Niggendijker; J. J. Hannisse en A. M. van Leur. GELDERS VEENENDAAL EN EDERVEEN Geboren: Albertha W., d. v. R. M. van Beek en J. Gaasbeek; Aartje, d. v. G. v. Kruistum en H. Geijtenbeek. Getrouwd: R. M. J. Wolf en G. H. Gijs- bers. RHENEN Geboren: Hendrika Maria, d. v. G. J. de Wit en C. Ballast; Wessel, z. v. J. Kok en E. Bor; Hendrik Jan, z. v. D. van den Brink en H. S. Henken. Ondertrouwd: H. de Leeuw en G. van Breenen; B. van de Weerdhof en J. W. G. Mater. Getrouwd: Th. ter Hoeven en D. Die- peveen; J. G. Baars en A. E. de Fluiter; M. van Ingen en A. J. van Veenendaal. Overleden: Margrieta Johanna de Roo- der, 47 jaar, geh. met J. van Capelleveen; Jan van Daalen, 81 jaar, wedn. van G. v. Veenendaal. RENSWOUDE Geboren: Rijk, z. v. W. C. van den Heu vel en W. van Dijk; Hendrika, d. v. C. Lagerweij en J. van de Fliert. SCHERPENZEEL Geboren: Wilhelmina, d. v. W. Nab en B. v. d. Berg. Ondertrouwd: E. J. van Kampen en H. van Bruchem. Alleen voor zeer dringende gevallen, van zaterdagmiddag 12 uur tot maandag morgen 8 uur. VEENENDAAL. Dr. G. Annot, Kerkewijk, tel. 3198. RHENEN. Dr. G. E. Wijchers, tel. 328 ELST, AMERONGEN, LEERSUM. Dr. A. C. Kars te Amerongen, tel. K 3434-273. EDERVEEN, DE KLOMP, LUNTEREN. Dr. v. d. Scheur, Boslaan, Lunteren, tel. K 8388-460. RENSWOUDE. Dr. TH. S. ter Velde, tel. 450 (eigen praktijk). SCHERPENZEEL. Dr. J. H. Henken, Ho- levoetplein, tel. K 3497-250. RHENENSE SCHAKERS VERSLOEGEN LEERSUM De Rhenense schaakclub speelde een vriendschappelijke wedstrijd tegen Leer- sum, welke in een 5-7 overwinning voor de Rhenenaren eindigde. De volledige uitslag luidt als volgt: Leersum Rhenen H. J. Hofstede Sr. J. D. Busch V2-V2 W. v. d. Broek E. J. Olvers 01 J. Zandvliet F. A. André 10 Jac. Zandvliet G. de Jager 01 L. Schulz J. Verwoert 10 P. Jansen M. ter Haar0—1 H. J. Hofstede Jr. J. Kat V2-V2 G. van Kooten G. J. Coops 01 Ten Donkelaar B. van Doorn 01 Van Dam J. van Beek 10 Van Soest Es veld 10 Bontebal De Jeu0—1 VEENENDAAL Oude kerk Markt 9.30 uur ds Wisgerhof, 5 uur ds Tigchelaar. Julianakerk 9.30 uur ds De Bruin van Barneveld, 5 uur ds Vermaas. Vredeskerk 9 en 10.30 uur ds Vroeginde- weij, 5 uur ds Wisgerhof. Sionskerk 9.30 uur ds Tigchelaar, 5 uur ds Vroegindeweij. Veeneind 3 uur ds Vroegindeweij. Dijkstraat 2.45 uur ds Wisgerhof. Ned. Herv. Evang. „Sola Fide" 10 uur ds Goedhart, 5.30 uur ds Van Rhee van Amsterdam (jeugddienst). Ger. Kerk Kerkewijk 9 en 10.30 uur ds Van Enk, 5 uur ds Overduin. Ger. Kerk (art. 31 D.K.O.) 8.15 en 3 uur ds Smelik. Chr. Ger. Kerk Beatrixstraat 9.30 en 5 uur ds Heerma. Chr. Ger. Kerk Hoofdstraat 9.30 en 5 uur ds Kok. Ger. Gem. syn. geb. „Eltheto" 9.30 en 5 uur leesdienst, donderdag 2 okt. 7.30 uur ds H. van Gilst van Dirksland. Ger. Gem. Fluitersstraat 9.30 en" 5 uur leesdienst, zaterdag 27 sept. 7.30 uur ds Mallan. Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds De Pree van Veenendaal. Leger des Heils zaterdag 10 u. heiligings- dienst, zondag 12 uur zondagsschool, 6.45 uur openluchtsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Herst. Apost. Gem. i.d. eenh. d. Apost. 10.15 en 16 uur dienst, woensdag 19.30 u. R.K. Kerk Nieuweweg en Salvatorkerk 8 uur H. Mis, 10.15 uur Hoogmis, 5 uur Lof in de kerk aan de Nieuweweg en 7 uur Lof in de Salvatorkerk. RHENEN Herv. Gem. 10 uur ds J. Dijkstra, 6 uur ds N. Kooreman. Ned. Herv. (Ger.) Evang. 10 en 5 uur ds Timmer van Woerden. Ned. Prot. Bond geen dienst. Ger. Kerk 10 en 5 uur ds Reeve v. Utrecht Ger. Gem. syn. 10 en 6 uur ds P. v. d. Bijl, donderdag 2 okt. 7.30 uur ds P. v. d. Bijl. Ger. Gem. Plantsoen 10 en 5.30 uur lees dienst. Oud Ger. Gem. 10 en 6 uur leesdienst dinsdag 30 sept. 7 uur ds Toes van Kin derdijk. ELST Ned. Herv. Kerk 10 uur ds Vermaas van Veenendaal, 6 uur ds v. d. Pol van Vee nendaal. Ger. Gem. 10 en 5.30 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 10 en 5.30 uur leesdienst. EDERVEEN Ned. Herv. Kerk 10 uur ds Bouw van Ede H.A., 6.30 uur ds Troelstra van Wage- ningen. Ger. Gem. 9.30 en 6.45 uur leesdienst. Oud Ger. Gem. 9.30 en 3 uur leesdienst. OVERBERG Ned. Herv. Kerk 10 en 6.30 uur dhr J. van Noort. Oud Ger. Gem. 10 en 6.30 uur leesdienst, donderdag 2 okt. ds v. d. Poel van Ede. ACHTERBERG Herv. Gem. 10 en 6.30 uur ds Van Viegen. Oud Ger. Gem. 10 en 4.30 uur leesdienst. SCHERPENZEEL Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds H. v. d. Linden. Vrijz. Herv. 9.45 uur ds J. Schmidt. Ger. Kerk 10 en 6.30 uur ds P. v. d. Veen. Ger. Gem. 10 en 6.30 uur dhr B. Roest. Ger. Gem. noodgeb. 10 en 6.30 uur lees dienst. RENSWOUDE Ned. Herv. Kerk 9.30 en 6.30 uur ds L. v. d. Peut. Ger. Kerk 10 uur ds Troost van Kootwijk, 6.30 uur ds D. G. Molenaar. AMERONGEN Ned. Herv. Kerk 10 uur ds Jager, 5 uur ds Heusink van Eek en Wiel. Ger. Kerk 10 en 5 uur ds Impeta. RHENEN Vertrokken: H. L. Spils naar Baarle- Nassau; G. P. Lentze naar Muiden; P. Nagelkerken naar Rotterdam; P. N. Heij (gez.) naar Ede; Th. B. Heij naar Ede; A. A. Heij naar Ede; J. Kanis naar Ede; P. de Graaff (gez.) naar Veenendaal. Pas-Tunette biedt u als enige een Neder lands maatsysteem dat volledig is aan gepast aan het fi guur van de Neder landse vrouw. Beha en corset zijn speciaal voor u gemaakt en hebben daardoor de de ideale pasvorm. Onze vakkundige corsetière toont u graag de nieuwe Frans-Amerikaanse Pas-Tunette collectie. En let u ook eens op de prijzen! Beha met fraai geborduurde sanfor poplin. Elastisch rugpand f12.'5 ,,Form-controll- gaine Gepatenteerd voorpand geeft extra steun aan de buik. Zijsluiting met rits f23.50 Zelfde model met Form-controll voor- en achterpand f31.50 Zware uitvoering f 35.50 HOOFDSTRAAT 66a - VEENENDAAL Pas-Tunette corsetlen hebben 3 wetenschappelijk berekende heupwijdten per taillemaat. Lid van de Nederl. vereniging van Korset-speciaalzaken ALLEENVERKOOP VOOR VEENENDAAL EN OMSTREKEN

De Vallei | 1958 | | pagina 2