AUTORIJLES flinke werkster CHEF-STOFFEERDER Garage Leewis „De Vallei' uw blad HARDEVELD VRAAG EN AANBOD VOOR DE VROUW De voeding van zuigelingen en peuters EDER VEEN D. van Bruggen BIO RHENEN Jacht op een scherpschutter The Hunters trouwrijden EOIPS Gevestigd in 2200 postkantoren Rente 3 °/o Tot f 10.000,- rentegevend Bovendien: u kunt er practisch altijd terecht, zolang 't kantoor geopend is - dus ook na drieën! TE KOOP Kunstmoeders '0STKANT00R HET UW SPAARBANK net zelfstandig meisje -6/ev Te huur nieuwste OPEL REK0RD 1958 H. v. d. Dikkenberg VOOR STOMER"! BERTRIXSTR.37 TEL 24I5 VEENENDAAL autorijles Volkswagen- verhuur A. Bakkenes ROUW- Itrouwkleding I |HOOFDSTRAAT461 Kerk en zending staan op één niveau (Vervolg van pagina 1) Voorts ziet men een verschuiving van de zending naar de kerk. Het standpunt „hier de zending en daar de kerk" bestaat niet meer. In de Her vormde kerk is de zending lang buiten de kerk blijven staan door verschillen de oorzaken, o.a. richtingsproblemen en een soort liberalisme. De Gerefor meerden waren wat dat betreft de Her vormden vijftig jaar voor. Maar, zei drs. Tigehelaar, een kerk die werkt en leeft, beijvert zich in de zending. Een Christen, die getuigt van zijn Christen-zijn, die leeft pas. Wij moeten mensen zijn, waarvan het Evangelie uitstraalt. Niet alleen in woorden, maar ook in daden en in ons werk. Het Christen-zijn is geen zaak, die je voor jezelf moet behouden; niet om je ermee op te sluiten. Wij moeten het Evangelie zien als de Goede Bood schap, die verspreid moet worden. Spreker wees in dit verband op de Bijbelse termen: een zoutend zout, een licht en een stap op de berg. Zo moe ten wij zijn, zei drs. Tigehelaar met nadruk tot zijn jeugdig gehoor. Er moet een bepaalde smaak van ons uitgaan; wij moeten een lichtend voorbeeld zijn en men moet tegen ons opzien. En dan moet men niet zeggen ik kan dat niet, zoals ik nu nog ben, want als men zich door Christus laat gebruiken als getuige krijgt men vanzelf de vruchten van zijn werk. Die krijgt men niet steriel, m.a.w. als men het geloof en het vertrouwen voor zich alleen houdt. Spreker gaf ook antwoord op de vraag hoe men dit alles reëel kan doen. Namelijk door gebed, het gedenken van de collecte, medeleven met het zendingswerk en bovenal door in het eigen leven en het gewone gedrag la ten zien wat het is om het eigendom van Jezus Christus te zijn. Na deze inleiding - waarvan wij hier boven enkele hoofdtrekken hebben ge geven - werden de door drs. Tigehe laar gestelde vragen in verschillende discussiegroepen behandeld. De leiding van de bijeenkomst, die plaats vond in gebouw „Bethel" bij de Julianakerk, berustte, i.v.m. ziekte van voorzitter De Man, bij de heer Valken burg. Solistische medewerking ver leende mej. G. Leppers; het orgel werd bespeeld door de heer C. de Kleuver. MELKCONTROLEVERENIGING HIELD JAARVERGADERING De melkcontrolevereniging „Eder- veen en Omstreken" hield ^Dp maan dagavond j.l. haar jaarvergadering in café v. d. Linden. Na de opening door de voorzitter, de heer M. Hupkes, kreeg secretaris Snet- selaar gelegenheid tot het lezen van de notulen en het jaarverslag. Daar ieder lid al bij het begin van de vergadering in het bezit gesteld was van een keu rig gedrukt jaarverslag van de contro leur, de heer P. van Brummelen, kon thans de secretaris volstaan met enkele opmerkingen over het nut van de ver eniging en de stijging van het ledental. Dit ledental steeg met 11 en klom tot 101. De penningmeester, de heer T. Boer, gewaagde van een nadelig saldo, maar er waren 'dit jaar eenmalige uitgaven geweest en er was nog wat tegoed aan subsidies e.d. zodat geen contributie verhoging was overwogen. Bij de ingekomen stukken was een schrijven van de gewestelijke controle dat monsternemers beneden 15 jaar niet konden worden getolereerd en dat de vereniging monsternemers bo ven deze leeftijd moest aanstellen. Hierover werd druk van gedachten gewisseld want het bleek niet eenvou dig krachten te vinden. Overigens werd ook goedgevonden dat meisjes of vrou wen dit werk konden doen. De controleur zal nu pogen enkele monsternemers aan te stellen. Bij de bestuursverkiezing werden de aftredende heren M. Hupkes, Joh. Met- horst en C. van Ginkel allen herkozen. Na de pauze ontvingen de veehou ders met de beste melkproducenten - in het afgelopen boekjaar een certificaat. Bij de rondvraag werd nog gediscus sieerd over al of geen berichtgeving voor het monsternemen of dit over de fabriek te laten lopen. Ook werd nog een suggestie gedaan om een deskundige uit te nodigen, die de leden zal voorlichten over het ma chinaal melken. Voor □aar Garage firma J. Hogendoorn Zn Telefoon 2454 Nieuweweg 151-155 Veenendaal Aluminium Jalouziën Levering door: Emmalaan 11, telefoon 2552 Veenendaal Bekwame STOFFEERDER heeft nog enkele dagen in de week vrij voor stoffeer derswerkzaamheden. Brieven onder nr. 4343 aan het bureau van dit blad SPECIAAL in BRILLEN Hoofdstraat 51 1 Veenendaal N.V. NEDERLANDSCHE MAATSCHAPPIJ VAN KOGELLAGERS TE VEENENDAAL ZOEKT VOOR DIRECT EEN voor het schoonhouden van kantoor- rnimsen. gangen, trappen enz. Aanmelding iedere werkdag van 9-11 uur bij de por tier N.V. MEUBELFABRIEK (^QJ^ CULEMBORG vraagt Vereisten': Leeftijd tot 40 jaar. Moet bekend zijn met tarief systemen en beschikken over organisatietalent. Alleen bekwame krachten gelieven te solliciteren. Sollicitaties te richten aan ons kantoor, A. van Diemenstraat 2, Culemborg. Zaterdag 21 febr. 7.30 u. zondag 22 febr. 3 uur De sensationele wild westfilm Cinemascope en kleuren Don Murray, Diane Varsi Toegang 14 jaar. Zondag 22 februari 7.30 uur Vertoning van de sensationele oorlogsfilm Robert Mitchum, Robert Wagner In cinemascope en color de luxe. Nimmer gaven de cinemascope-lenzen een indruk wekkender beeld van een gevleugelde jonge gene ratie, beladen met roem en bekend als de haviken van het Koreaanse slagveld. Toegang 14 jaar. Voor Uw adres Nieuweweg 41, V eenand aal Telefoon 2535 MODERNE BRUIDSAUTO EN 6-8 PERSOONS AUTO'S GEVRAAGD MEISJE voor het atelier W. van Manen Zn. Dames- en herenkleding naar maat Hoogstraat 17, Veenendaal Telefoon 2335 Elektr. geheel compleet bij VAN DE BERG Broederij - Stationsweg 401 Scherpenzeel (Geld.) Wij vragen voor direct een HOTEL „LA MONTAGNE' Veenendaal de 18 ct per km. Benzine vrij Valleistraat 69 Te koop Singer handnaaima chines als nieuw in koffer 115,- 5 jaar garantie G. van der Garde, Naaimachines, Cuneraweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. Te koop Singer inzinkbare trapnaaimachines, als nieuw 165,-. 5 jaar gar. G. van der Garde, Naaimachines, Cuneraweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. NIET ALLEEN VOOR MAAR OOK VOOR NAAR Pakhuisweg 6, Veenendaal Telefoon 08387-332 Te koop i.pr.st.z. keukenfor nuis, merk „Woeste" form. 80x52. Parallelweg 30, Vee nendaal. VERHUUR 1,per advertentie tm. 10 woorden, elk woord meer 10 cent Woningruil: Benedenflat Rembrandtpark voor eenge zinswoning omgeving Vee- nendaal-zuid. Brieven onder nr. 4344 aan het bur. van dit blad. Woningruil: Aangeb. te Vee nendaal voor woning Ede zuid. Te bevragen Wester singel2, Veenendaal. Kamers gevraagd: Jong echt paar zonder kinderen zoekt kamers. J. H. Diteweg, Em malaan 33, Veenendaal. Te koop witte bruidsjapon, 7/8, maat 42. Dijkstraat 59, Veenendaal. Te koop wasforniuspot, mo tor C.Z. V. en A.-vering, witte trouwjapon maat 42. Cuneraweg 444. Rhenen. Te koop enige percelen zwa re sparren en wallen hak hout te bevr. J. W. Luimers, Haarweg 22. Overberg. Jong echtpaar zonder kinde ren zoekt woonruimte in Veenendaal. Brieven onder nr. 4345 aan het bur. van dit blad. Te koop partij varkens- en kippenmest, desgew. franco te leveren. Gerritsen. Nieu weweg 61, tel. 298, Ederveen. Groenkraag bieten leveren wij franco huis per autola- Te koop gloednieuwe Duitse elektr. naaimachines met in gebouwde verlichting inge richt voor stoppen met app. in pracht koffer 275,-. 10 j. garantie. G. van der Garde. Naaimachines. Cuneraw. 328. Rhenen, tel. K 8385-2332. Te koop een stel schuifdeu ren met kozijn, bezet met blank glas in lood en twee tuindeuren. Geerseweg 37, Veenendaal. Te koop hand- en trapnaai machines met 5 jaar garantie zeer voordelig. G. van der Garde, Naaimachines, Cune raweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. ding. Gerritsen Fouragehan- del, tel. 298, Ederveen. Te koop 2 zware biggen. J. van Herikhuizen, Renswoud- seweg 15, Ederveen. Te koop 60 mooie hennen, W x H. 8 weken oud, ook in gedeelten Beeremansstr. 14 Veenendaal. Te huur nieuwe Renault Dauphine. All verz. Drost, Boslaan 15, tel. 3364, Veenen daal. Te koop jongensfiets van 8 tot 12 jaar. Spoorlaan 72, Veenendaal. Te koop goudreinetten 20 kg 3,-. D. Stam, Cuneraweg 145, Achterberg. Gevraagd bekwame chauf feur, zij die bekend zijn met onderhoud van de wagen, genieten voorkeur. H. van Bennekom. Nieuweweg 229, Veenendaal. Te koop zo goed als nieuwe kinderwagen, half Engels. Kleur licht grijs. Tevens gr. kinderledikantje aan hetzelf de adres. Te koop 220 hen nen van 7 weken oud W x R. G. van Burken, Polderweg 4 Geld. Veenendaal. Te koop aangeboden legbat terijen tegen elk aanneme lijk bod. Parallelweg 49 Vee nendaal. Te koop fototoestel met tas. Beatrixstraat 40, Veenendaal Te koop siio-mais. Te bevr. G. Jansen, Schalm 13, Rens- woude. Te koop varkensmest plm. 10 ms. A. van de Meijden, Mid- delbuurtseweg 27, Veenen daal. Te koop een leren jas. Mo lenstraat 48, Veenendaal. Te koop plm. 250 jonge hen nen, 8 weken, WH x R. Te vens motoroverall. Parallel weg 65, Veenendaal. Te koop 150 jonge hennen, H x R Dorland Sav. Lohman- straat 56, Veenendaal. Wegens overcompl. te koop petroleumvergasser. merk „Clarus", langwerpig. Den nenlaan 12, Veenendaal. Te koop i.g.st.z. kinderwagen Tevens 140 hennen. Stations straat 36, Veenendaal. Woningruil: Aangeb. arbei derswoning 6,- per week. Gevr. andere woning (geen flat). .Hogere huur geen be zwaar Brieven onder nr. 4346 aan het bur. van dit blad. Weggelopen zondagavond een zwart poesje, luisterend naar de naam Moortje. Te gen beloning terug te be zorgen W. J. Meijer, De Sav. Lohmanstraat 160. tel. 2306. Veenendaal. Te koop 225 jonge hennen. Reds 7 weken. Taets van Amerongenw. 1, Renswoude Wegens overcompl. te koop i.pr.st.z. haard en een in goe de st. verk. hangklok. Buurt- steeg 52, Veenendaal. Man op leeftijd zoekt kost huis voor de gehele week m. was of een éénkamerwoning te Veenendaal. Brieven met opgaaf van kostgeld of huur onder nr. 4347 aan het bur. van dit blad. Werkster gevraagd van 8.30 tot 12 uur vm. G. C. Berends Middellaan 55, Veenendaal. Gevr. liefst tegen 1 maart a.s. werkster v. enige mid dagen. Chr. Huishoudschool, Stationssingel 46 Veenendaal Te koop zo goed als nieuwe, luxe metalen bureau, afm. 150x85 cm. merk Arend Glo be, roodbruin gemoffeld, m. 5 grote laden. Te bevragen Kanaalweg 19. Uitsluitend zaterdagmiddag van 13 -15 uur. DIVERSEN Voor alle soorten keuken- uitzetten naar J. van Viegene Rijksstraatweg 59, Eist (U.) Reparatie van alle merken naaimachines. Pfaff, Naai machinehuis, Kerkewijk 9, tel. 3043, Veenendaal. 't Beste chemisch reinigen is volledig chemisch reinigen Depót ,De Valk' Nieuweweg 66, tel. 2886, Veenendaal. Motor- en bromfietskleding leren dames- en herenjassen en vesten, regenkleding, USA legerkleding, schoenen, laarsen, dekens, truien enz. Vos, bij boterfabriek, Rens woude, tel. K 8387-307. H. A. Sol, steunzolen, breuk banden. corsetten enz. Zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur in aptheek Zui- dersma, Hoofdstraat 53, Vee nendaal. Overhemdreparaties. Boord met origineel Permastiftvoe- ring. „Tempo", Zandstraat 84 Veenendaal. Kleinvakartikelen uitgebreid sortiment. „Tempo", Zand straat 84, Veenendaal. Adresverandering: Assuran tie- en financieringskantoor Koenders, Van Wilhelmina- straat 37 naar Rembrandt- laan 63. Veenendaal, tel. tij delijk 2091 of 2531. De beste golfplaten levert Lambert van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Vee nendaal. Het goedkoopste hout heeft Lambert van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Vee nendaal. Te koop merk sportrijwielen in kleuren iets beschadigd 149,50. Ellex wasmachine iets beschadigd 155.-. Kin derrijwielen vanaf 55,- Te vens wasmachine en centri fuge te huur. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1, Veenen daal, tel. 2533. Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde was machines gloednieuw m. gar. 125,- en 145,- Centrifuges vanaf 145,-. Vraagt demon stratie: Postbus 24, Zwijn- drecht. Haardblokken koopt u nog voordeliger bij Lambert van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Veenendaal. Geslepen glas, als legplaten voor tafels, etalages, venster banken, vitrines en toonban ken. Verzilverd glas, als pas- spiegels voor winkels, was tafel- en gangspiegels. Alles direct uit voorraad leverbaar in drie kwaliteiten. Handels vereniging Zimmerman Zn., Sandbrinkstraat 1 (bij Postkantoor), Veenendaal. Te huur 3 nieuwe Renault Dauphines waarvan twee '58 en een 1959. Te bevragen bij: G. van Wakeren, Jan van Goyenstraat 27, tel. 2949, Veenendaal. Goedkope binnendeuren met kleine schade v.a. 12,50 heeft Vebotex, Kerkewijk 37, tel. 2730, Veenendaal. Vebotex levert 't 'm. Kerke wijk 37, tel. 2730. Veenendaal U bent van harte welkom., op de motoren- en scooter show van Jan Jansen Zn. Nieuweweg 190. Veenendaal. tel. 2536. Op 19, 20 en 21 maart van 2-10 uur in Elthe- to, Fluitersstraat Veenendaal Gewolmaniseerde palen heb ben levensduur van circa 15 jaar. U koopt ze bij Lambert van den Bosch. Geerseweg 38, tel. 3014, Veenendaal. Geschaafd en geploegd hout kcopt u vanaf 3,75 p wer kende m2. Bij Lambert van den Bosch, Geerseweg 38. tel. 3014, Veenendaal. Voor keukenuitzetten alle bekende merken als: DRU, Edy, BK, Kat, Beccon en Neerlandia naar: Galanterie huis „De Kleine Bijenkorf", D. Slok Zn Rijksstraatweg 107, Eist (U.) tel. K 8377-207. Kuikenfokkers! Wist u dat u met de nieuwe Havé olie- stook kuikenkachel de beste resultaten hebt bij het op fokken van uw kuikens. De ze kachel verwarmt het ge hele hok, waardoor de ziek tekansen zeer gering zijn. Gaarne geven wij op aan vraag adressen waar deze kachels in gebruik zijn. Vraag uw handelaar uitslui tend naar deze kachel. H. v. Veldhuizen. Klomperweg 19, Lunteren, tel. K 8388-381. Wilt u gaan behangen? Vraagt dan ons stalenboek even en u hebt de ruimste keuze. Drogisterij ,De Helm' Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390, Veenendaal. Mooie damesnachtjapon fla nel in drie kleuren alle ma ten voor 4,85 Fa. Ant. Ach terberg, Dr. Slot. de Bruïne plein 29, tel. 2091 Veenendaal Klavarscribo-lessen voor or gel, piano, guitaar en blok fluiten hebben wij steeds voorradig. Muziekhandel A. van de Weerd, Beatrixstraat 60, tel. 2102, Veenendaal. Kousenreparatie. „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Guitaren, grote sortering in prijzen van 36,50 tot 135,- Steeds voorradig bij muziek handel A. van de Weerd, Beatrixstraat 60, tel. 2102, Veenendaal. Stoffeerdersknopen met me taaloog, stofsok of nagel. „Tempo" Zandstraat 84 Vee nendaal. Nylons met of zonder naad, voor 1,95. Fa. Ant. Achter berg, Dr. Slot. de Bruïne plein 29, tel. 2091, Veenen daal. Stofknopen, gespen en cein tuurs, roestvrij en wasbaar. „Tempo" Zandstraat 84 Vee nendaal. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt, Dennenlaan 38, tel. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81, tel. 2091. Alles gratis thuisbezorgd. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg D 120. Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuisbe zorgd. Elke donderdag verkoop van nieuwe meubelen bij „Eris" Stationsweg 379, w.o. huisk. slaapkamers, tafels, stoelen, ledikanten, spiralen en bed den, dekens, vloerkleden, schrijfbureaus, haarden, ka chels, wasmachines enz. J. Kreuger, Stationsweg 316, tel. 03497-215, Scherpenzeel. Rijwielen te huur, per uur, per dag, per week en per maand. Rijwielstalling „De Klomp", tel. 241. De Klomp. Te huur 2 nieuwe Fiats en Renault Dauphine. Bij G. Hardeman, Mulderslaan 80, tel. 3168, Veenendaal. Financieringen van: auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. Verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw. 2, Veenendaal, tel. 2918. Voor plasticzolen 6 x sterker, nylonhakjes, vergroten en verbreden van schoenen en Tana voor elke schoen. Naar machinale schoenmakerij R. Valkenburg Zn. Gortstraat 38, Veenendaal. Emmalaan 39 Hoortoestellen Philips Audium, batterijen. Melis Optiek. Hoofdstraat 51, tel. 3284, Veenendaal. Gulden regels Uw kind wordt een grage eter' wan neer u de volgende regels in acht neemt: -ft Laat kinderen op vaste tijden eten. Wen ze van jongsaf aan orde en regel maat. -ft Door het spelen in de buitenlucht wordt een gezonde eetlust opgewekt. Voorkom echter dat de kinderen over vermoeid aan tafel kernen. Laat hen voldoende slapen. BOUWKUNDIGE VERRASSINGEN IN MUIDERSLOT. Bij de grote inwendige restauratie van het Muiderslot is men, behalve op verrotte eiken balken en ver gane muurgedeelten, ook gestuit op di verse verrassingen. Op verschillende plaatsen zijn bouwkundige bijzonderhe den aan het licht gekomen, welke door latere verbouwingen aan het oog waren onttrokken. De slotvoogd, de heer Ton Koot uit Amsterdam, is vrijwel dagelijks aanwezig om het herstel van zijn gelief de slot op de voet te volgen en kennis te nemen van de interessante nieuwe gegevens. Foto links: boven een raam in de keuken, welke grondig wordt nage zien en waar o.m. eiken balken zijn ver nieuwd, is bij de restauratie de toog van een 18de eeuws raam tevoorschijn ge komen, welke hier door de heer Koot (links op de ladder) wordt onderzocht. Rechts: in de dikke muur tussen keuken en bisschopskamer is een soort primitie ve lift koker ontdekt, waardoor vroeger de emmers kokende olie ter bestrijding van de vijand, van de bakkerij in de kelder naar de weergang bij het dak werden gehesen. ■ft Laat de kinderen rustig eten. Maak geen spelletje van de maaltijden, maar zorg voor een opgewekte stemming aan tafel. ■ft Zorg ervoor, dat de kinderen gemak kelijk kunnen eten. Zorg, dat de stoel waarop zij zitten, niet te laag is. Geef hun, als zij zonder hulp beginnen te eten, praktisch en liefst onbreekbaar eetgerei, geëmailleerde of plastic bord jes, bekers of kroesjes (deze kunnen het beste met twee handjes worden vastgehouden), een paplepel, een thee lepel, een schuiver en voor de boter ham met stroop of jam een vorkje, ■ft Leer de kinderen vanaf jongsaf alle gerechten eten, die zij voorgezet krij- Kieskeurige mensen zijn een last voor zichzelf en voor hun medemensen. Geef zelf het goede voorbeeld! Kinde ren doen volwassenen graag na. ■ft Geef de kleuters een afgepaste hoe veelheid. ft Vermijd onnodige aandacht voor het kind bij het eten. De bereiding van het voedsel voor onze peuters Deze bereiding moet zó geschieden, dat daarbij zo min mogelijk waardevolle voe dingsstoffen verloren gaan, terwijl de aanwezigheid van schadelijke stoffen vermeden wordt. Dat wil zeggen, dat men - zo vers mogelijke voedingsmiddelen ge bruikt (dit geldt speciaal voor melk. groenten, fruit en vis); - de groenten en aardappelen met weinig water opzet en vooral niet langer kookt dan nodig is; - de peuter altijd vers gekookt eten geeft en geen opgewarmd prakje, omdat door opwarmen het voedsel in waarde ach teruit gaat; vooral 's zomers dagelijks verse melk neemt, deze dadelijk kookt, snel af koelt, op een koele frisse plaats wegzet en met een doekje of gaas tegen vliegen beschermt; zoals bij alle voedselbereiding ook bij het klaarmaken van het eten voor de kleintjes zo zindelijk mogelijk te werk gaat en zorgt voor een schone omge ving daarbij. Pap van rijstebloem of meel (kindermeel) De voorgeschreven hoeveelheden rijs tebloem (-meel) en melk nemen. Het bindmiddel tot een dun papje aanmengen met een deel van de melk (met water). De rest van de melk (met water) aan de kook brengen en het papje er al roerende aan toevoegen. Onder voortdurend roeren de pap enige minuten laten doorkoken en suiker toe voegen volgens voorschrift. Karnemelksepap De voorgeschreven hoeveelheden bind middel en karnemelk nemen. De tarwe bloem, rijstebloem of -meel of maizena tot een dun papje aanmengen met een deel van de karnemelk. De klontjes goed stuk roeren. Het grootste deel van de kar nemelk hieraan toevoegen. Het mengsel onder voortdurend roeren op een zacht vuur aan de kook brengen. De rest van de karnemelk en de suiker toevoegen en de pap al roerende nog 3 5 minuten laten doorkoken. (Wordt vervolgd.)

De Vallei | 1959 | | pagina 4