1.50 KLM KLEDING Minder liefhebbers voor Eiffeltoren VRAAG EN AANBOD Museum Victor Hugo wordt vergeten „De kinderrechter grijpt in" Dubbel feest voor Fa. Jac. van Schuppen „Caecilia" gaf geslaagde winteruitvoering Scheltinga in Ritmeester schaaktoernooi Eis met klem merk KLM, want.... Kan Langer Mee HEBT U MORGEN 44.- TER BESCHIKKING? BEKENDMAKING American Cleaning Serv,ce Dry cleaning beter dan stomen COSTUUMS A Cf\ MANTELS S TRUITJES VESTEN ROKKEN PANTALONS REGENJASSEN OPENINGSREKLAME gedurende 14 dagen 20 ®/o KORTING DIVERSEN (Van onze correspondent) PARIJS, april. Van alle Parijse monumenten trekt de Eiffeltoren nog altijd de meeste bezoekers, maar.... het begint toch af te nemen. In 1957 betaalden er 1.632.647 personen hun stijggeld tegen in 1958 maar 1.591.005. Men maakt zich in Parijs al ongerust over deze dalende belangstelling, temeer omdat ook de voornaamste musea, van ouds trekpleisters, steeds minder kijkers boeken. Het stiefkind is nog altijd het uitermate aantrekkelijke museum Victor Hugo, dat jaarlijks nochtans maar een goede 10.000 bezoekers ontvangt tegen het Louvre 726.000 in 1958 en 762.000 in 1957. Als derde bezienswaardigheid volgt het plat form van de Are de Triomph op de Place de 1' Etoile. In 1958 bestegen er 375.000 toeristen deze triomfboog van Napoleon, ook weer acht ten honderd minder dan in 1957. De Sainte Chapelle, eens gebouwd door Lodewijk de Heilige om een waardige plaats te bieden aan de kruis- relikwieën geniet jaarlijks de belang stelling van 374.000 personen, maar de Conciergerie, waarin Marie-Antoinette en zoveel andere Franse groten het einde van de 18ae eeuw zagen naderen, brengt het hooguit tot 89.000 tegen 95.000 in 1957. Het museum van Cluny is uitermate sterk terug gelopen van 70.000 op 57.000 bezoekers en het be roemde Panthéon daalde van 175.000 op 156.000. Zelfs de torens van de Notre Dame genoten tien ten honderd minder belangstelling en kwamen nog maar op 160.000 kijkers. Toch heeft men van af deze torens een heerlijk en goed koop uitzicht over de hoofdstad. BEZOEK AAN PARIJS WORDT STEEDS KORTER Eén der oorzaken van het mindere bezoek is, dat het bezoek aan Parijs steeds korter wordt. De Amerikaanse reisagentschappen doen de hele stad in een namiddag. Honderdduizenden De Vereniging Rekkense Inrichtin gen komt op donderdag 16 april a.s. in gebouw Eltheto de film „De kinder rechter grijpt in" vertonen, die een beeld geeft van het leven der ver waarloosde jeugd en het werk van de reclassering en kinderbescherming. Het is een spannend verhaal, waarin de realiteit van de onderwereld niet onthouden wordt. Doch de humor ont breekt ook niet. En zeker niet de naas tenliefde, ook al lijkt het resultaat ho peloos. 's Middags om vijf uur vindt er een kindervoorstelling plaats in hetzelfde gebouw met de spannende film „Mike wint de race". Gisteren was het voor de firma Jac. van Schuppen, Gortstraat 39, een in dubbele betekenis heuglijke dag. Be halve dat een nieuw gebouwde toon- kamer werd geopend, was het tevens dertig jaar geleden dat de heer Van Schuppen zijn zaak in manufacturen, bedden en ledikanent oprichtte. Op dezelfde plaats waar nu een prachtige toonkamer is verrezen, begon de heer Van Schuppen vanuit een schuurtje, met een handkar zijn bedrijf. Geen wonder dat het de jubilerende firma bij de officiële opening niet aan be langstelling ontbrak. Naast de vele persoonlijke gelukwensen kwamen er niet minder dan zeventig bloemstukken binnen, die de nieuwe toonkamer een nog feestelijker aanzien gaven. Bij het binnentreden van de toonkamer valt het direct op dat er nergens een zo genaamde „dode hoek" is. Een voor een groot gedeelte uit glas bestaand plafond zorgt voor een juiste spreiding van het licht. Een keur van bedden, ledikanten, slaapkamerameublementen, gordijnstoffen enz. zijn met smaak ten toongesteld, waartoe de in diverse mo derne tinten geschilderde muren even eens bijdragen. Met leuk ontworpen rotanhekjes is de ruimte in vakken verdeeld en een vrij ver naar binnen gebouwd portiek maakt het mogelijk ook de artikelen achter in de toon kamer van buiten af duidelijk te on derschelden. Deze bekende Veenendaalse firma heeft met deze aanwinst een kroon op haar werk gezet, hetgeen tevens de vervulling van de hartewens van de heer Van Schuppen inhoudt. In de zaak achter het woonhuis (Gortstraat 39) blijft normaal de manufacturenafde- ling. Van handkar tot showroom is waarlijk een felicitatie waard! PROMOTIE Op de „Academie de Haute Mode de la Coiffure Francaise" te Parijs pro moveerde dezer dagen onze plaatsge noot de heer G. D. v. d. Kraats voor de nieuwe haarlijn 1959. minder gehaaste Europeanen, die hun vakantie in Parijs komen doorbrengen, offeren een paar hoofdstaddagen op om een verlengstuk te vinden in Versail les, in de vallei van Chavreuses enz. Parijs is de laatste jaren namelijk ook voor de toeristen veel vermoeiender geworden. Vooral tal van auto-toeris ten houden hun bezoek aan de Licht stad zo kort mogelijk om daarna wat op verhaal te komen in de bossen van Rambouillet, in de rustige dorpjes van het lie de France of aan de oevers van de met kastelen en paleizen omgeven Loire. In tegenstelling met eerder ge maakte opmerkingen is het geen kwes tie van geld, want nog altijd zijn de hotels en de restaurants in Parijs iets goedkoper dan buiten de hoofdstad. Geheel in overeenstemming met deze ontwikkelingsgang is het stijgende be zoek aan de bloemententoonstellingen. In het helaas bij vele landgenoten nog niet voldoende bekende Pare de Baga telle steeg de belangstelling van 220.000 tot 304.000. Ook de andere bloemen tentoonstellingen in de hoofdstad mo gen zich zowel van de eigen bevolking als van de toeristen in een steeds stij gende belangstelling verheugen. VERLAAT PAASVUUR Op het terrein van de Boxal N.V. aan de Dahliastraat hadden een stel knapen woensdag een (verlaat) Paas vuur ontstoken. Als voedsel voor het vuur diende een stel oude banden, die de jongelui bij garages hadden ont vreemd. De politie rekende de daders in, terwijl de betreffende ouders voor vergoeding van de onkosten zullen moeten zorgen. Een talrijk publiek heeft j.l. zater dagavond kunnen genieten van de win teruitvoering in het Verenigingsge bouw aan de Eikenlaan van de sup portersvereniging „Caecilia". De heer De Man opende de avond met een kort welkomstwoord en gaf vervolgens het woord aan de muzikanten, die met pit tige marsmuziek de juiste stemming wisten te brengen. Vooral de prima uitgevoerde taptoe vond een dankbaar gehoor. In de pauze werd een verloting ge houden waarvan de opbrengst bestemd was voor het uniformfonds. Vele ge lukkigen gingen met mooie prijzen naar huis terwijl de kas van genoemd fonds ongetwijfeld een aanmerkelijke stijging te zien gegeven zal hebben. Na de pauze werd het komische to neelspel „Tinus de Tiran" opgevoerd. De lachbuien waren niet van de lucht, hetgeen vooral te danken was aan het prima spel van de hoofdrolspeler Tinus, de boer. Wegens tijdnood moest het optreden van de Kappersband - vooral tot te leurstelling van de vele aanwezige jongeren - vervallen. De uitvoering werd besloten met het gezamenlijk zingen van het Wilhelmus. VOLKSUNIVERSITEIT VEENENDAAL Fotografie voor iedereen De amateur-fotografen uit Veenen- daal en omgeving kunnen 15, 22 en 29 april a.s. in gebouw ,,'t Trefpunt" hun kennis verrijken by de cursus „Fo tografie voor iedereen", die georgani seerd is door de Volksuniversiteit Vee- nendaal. Docent is de heer J. J. Hens. Het visuele vermogen van de mens is dank zij de foto en de film sterk ontwikkeld en men kan zich de hui dige maatschappij zonder de fotogra fie niet meer indenken. Het zijn de amateurs die haar tot een ongekende hoogte hebben opgevoerd. Ook als vrije-tijdsbesteding heeft de fotografie een grote betekenis. Levensmomenten worden vastgelegd, schijnbaar van weinig betekenis op het moment dat de foto genomen wordt, maar waarvan de waarde met de jaren in betekenis toeneemt. Tussen kijken en zien ligt een lange weg, want kijken kan Ieder een, zien moet men leren, zien in de betekenis van waarnemen. Deze ma terie behandelt de docent op de eerste cursus-avond welke woensdag 15 april gehouden wordt. Toegangskaarten voor deze avond zijn verkrijgbaar bij boek handel Davelaar, Hoofdstraat 41. GLADDE RIJBAAN DOOR OLIE Een onbekend gebleven tankwagen die over de Klompersteeg en de Nieuweweg in de richting van de snelweg reed, is er vorige week de oorzaak van geweest dat er op genoemde weggedeeltes slippar tijen zijn ontstaan die gelukkig nog goed afliepen. De tank, die of lek of niet goed afge sloten geweest is, liet een glibberig olie- spoor na, waardoor de rijbaan spiegel glad werd. Diverse automobilisten konden vooral in de S-bocht bij het kerkhof, hun wagen niet onder controle houden. Op last van de Kantonnier van de Rijkswa terstaat heeft men toen de rijbaan met een speciale zandauto met zand bestrooid. VAN DE WAL IN DE SLOOT Dinsdagmiddag is een vrachtauto van de Coöp. „De Klomp", bestuurd door V. op de Maanderbuurtweg bij het uitwijken voor -een tegemoetkomende militaire co lonne in de berm geraakt en vervolgens in de sloot beland. De auto werd flink beschadigd terwijl de chauffeur enkele niet-ernstige verwondingen opliep. Screven wij woensdagmiddag nog, dat N. Cortlever verhinderd was deel te ne men aan het Ritmeester schaaktournooi en dat daarom een andere deelnemer moest worden aangetrokken voor de hoofdgroep, woensdagavond lukte het wedstrijd lijder Blankestijn reeds - na een telefoongesprek van enkele minuten - beslag te leggen op de bekende schaker T. D. van Scheltinga. Naast deze zullen in de hoofdgroep dus uitkomen J. H. Donner (kampioen van Nederland), Drs. C. B. van den Berg en Mr. Ed Spanjaard. De inschrijving voor de andere groe pen van het tournooi is nog open tot 13 april a.s., mits het maximum aantal deel nemers nog niet bereikt is, aangezien in verband met de beperkte speelruimte niet meer dan 180 personen kunnen worden geplaatst. Schaakliefhebbers, die nog niet hebben ingeschreven, wordt aangeraden zich zo spoedig mogelijk op te geven bij de wed strijdleider, de heer G. A. Blankestijn, Dr. Colijnstraat 117, Veenendaal, Tel. 3197. RHENEN PARKAANLEG FLATWIJK-RHENEN GEREED De plantsoenendienst van de gemeente is gereed gekomen met de aanleg van de parken in de flatwijk aan de Dr. Wal- lerstraat en de bungalowbouw aan de Bantuinweg. Op smaakvolle wijze is hier een beplanting aangebracht van sierhees ters en bomen, bestaande uit diverse soorten en variëteiten, afgewisseld door rozenvakken. De langs de voorzijde der flatwoningen aangebrachte groenbeplan- tingen symboliseren ook gedurende de maanden dat Koning Winter zijn scepter zwaait, de altijd levende natuur. Hier en daar zullen binnenkort nog perken wor den beplant met zomerbloeisters. Onge twijfeld zullen de taluds, beplant met Cotonaester Horizontalis, een grootse in druk geven wanneer deze t.z.t. met haar kleurige bessen pronken. De gazons zijn dezer dagen ingezaaid, zodat zeer binnenkort groene tapijten het geheel smaakvol completeren. GEVRAAGD GEROUTINEERDE HUISNAAISTERS voor plastic te naaien Brieven onder no. 4415 a. h. bureau van dit blad Als U 'n KLM overall draagt loopt U geen enkel risico. U hebt volle garantie en U weet 't Verkrijgbaar bij: Scherpenzeel: Fa. B. Methorst, Plein 1940 Tel. K 3497-306 Ant. de Ruiter Veenendaal: Fa. Ant. de Ruiter, Hoogstr. 12; Fa. Jac van Schuppen, Gort straat 39 Dan hoeft u niet in een miezerige stemming te raken door regen regen regen Want mei een Mercury of Guildhall Egyptisch ka toenen regenjas verzekert u zich daar afdoende tegen! Zelfs in de grootste plensbui keurig en voornaam van snit. Zo blijft u heer in de regen. Zo blijft u - ook al regent het pijpestelen - altijd in een zonnige stemming! W m W Wr ^^0 w '1 VEENENDAAL - WAGENINGEN BENNEKOM ƒ1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer lt oent Te koop aangeboden i.g.st.z. haard. Beatrixstraat 27, Vee nendaal Te koop z.g.a.n. kinderwagen te bevr. bij de Schele, Fran- seweg 77, Eist (U.) Te koop hennen WxH en een droogcloset, Boslandweg 14, Rhenen. Te koop Solex, 3 jaar oud 110,- Dorpsstraat 103 Rens- woude. Te koop Singer trapnaaima- chine met 5 jaar garantie. 65,- G. van der Garde .He renstraat 21 ingang Munt straat), Rhenen. Te koop z.g.a.n. Rotanwieg. Hoofdstraat 39, Veenendaal. Te koop witte bruidsjapon maat 40 met toebehoren. Go- vert Flinckstraat 43 Veenen daal. Te koop Colebri sportbrom- fiets, voor- en achtertele- scope, duo en voetrusten. 3 maanden oud. Dorpsstr. 103 Renswoude. Te koop prima Singer hand naaimachine in pracht koffer 125,-. 5 jaar garantie. G van der Garde, Naaimachi nes, Cuneraweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. Te koop prima handnaaima chine, 5 jaar garantie 40,- G. van der Garde, Naaima chines, Cuneraweg 328, Rhe nen, tel. K 8385-2332. Te koop een z.g.a.n. Mos quito met fiets compl. 45,- Damesfiets compl. met lamp 22,50. Dorpsstr. 103, Rens woude. Te koop pracht Singer in- zinkbare trapnaaimachine, 5 jaar garantie 150,-. G. van der Garde, Naaimachines. Cuneraweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. Te koop elektr. Hawaiian gitaar met luidspreker, mi crofoon en 2 versterkers. Inl. De Sav. Lohmanstraat 29, Veenendaal. Te koop Singer handnaaima chine in koffer met 5 jaar garantie 75,- G. van der Garde Herenstraat 21 (in gang Muntstraat) Rhenen. Te koop prachtige witte bruidsjapon met toebehoren maat 42. Voor elk aanneme lijk bod. Brieven onder nr. 4429 aa nhet bur. van dit blad. Woonruimte gevraagd: Jong echtpaar met baby zoekt on- gem. woonruimte te Veenen daal of omgeving. Brieven onder nr. 4430 aan het bur. van dit blad. Te koop 150 hennen. Molen straat 10, Veenendaal. Te koop wegens omstandigh. N.S.U. Fox in prima staat, bj. 1955. Molenstraat 18, Vee nendaal. Te koop een hit, zeer mak, aan hetzelfde adres een kort-machine. Bij E. Ver woerd, Middelbuurtseweg 33 Veenendaal. Te koop schrijfmachine. Zui- velstraat 9, t.o. Melkfabriek Veenendaal. Te koop bonenstaken, krui perijs en erwtenhout. De Haas, Pr. Bernhardlaan 92, Veenendaal. Te koop kruiperijs en erw tenhout. De Sav. Lohmanstr. 128, Veenendaal. Te koop buffet, boekenkast en theemeubel. Alles prima eikenhout. Tegen elk aann- bod. Kerkewijk 163, boven, Veenendaal. Te koop 300 hennen WxR Dorland. De Sav. Lohman straat 56, Veenendaal. Te koop leren damesjas met voorschoot. Maat 42-44. Dr. Colijnstraat 40, Veenendaal Aangeboden: 2 crapeauds en 4 stoelen, voordelig. Kerke wijk 163, Veenendaal. Te koop motor merk C.Z., 150 c.c. bj. 1953. 29.000 km. gelopen. Zandstraat 29, Vee nendaal. (Bij geen gehoor achterom). Te koop motorfiets i.g.st.z. H. van de Weerd, Achter kerkstraat 55, Veenendaal. Te koop een drachtige zeug, 15 weken en een roodbonte kalfvaars, telling 21 april. Bij Wed. A. J. van Alfen, Hoogmeien 6, Lienden. Te koop afbraak. Dagelijks geopend aan 't Marktterrein te Ederveen. Als planken, balken, deuren met kozijn, pannen, ijzeren ramen, ste nen enz. G. Vermeulen Zn Van Reenenweg 17, Zeist, tel. K 3404-3895 Te koop prima hennen WxR 7 weken. Stationsstraat 132, Veenendaal. Aangeboden nieuwe golfpla ten 2.15 m. lang. 87 breed. 4,75 per stuk. Ook andere maten. W. van Harten. Ne- derwoud, Lunteren. tel. 648. Te koop zo goed als nieuwe Veritas ringspoel naaimachi ne in pracht salonkast 175,- 5 jaar garantie. G. van der Garde, Naaimachines, Cune raweg 328, Rhenen, tel K 8385-2332. Prins Bernhardlaan 156 Alles met 3 dagen retour ONZE PRIJZEN: (incl. waterdicht) i 4- PRINS BERNHARDLAAN 156 Te koop prima Singer in sa lonkast 135,-. 5 jaar gar. G. van der Garde, Naaima chines, Cuneraweg 328, Rhe nen. tel. K 8385-2332. Wie helpt mij aan een zit- slaapkamer met stookgel. en mogelijk met v.w. en ged. pension. Zelf in bezit van opklapbed met toebehoren. Brieven onder nr. 4433 aan het bur .van dit blad. Te koop prima Naumann handnaaimachine ringspoel. 65,- 5 jaar garantie. G. van der Garde, Naaimachines, Cuneraweg 328. Rhenen, tel. K 8385-2332. Woningruil: Huis in Veenen- daal-west met grote tuin, voor nieuwere woning. Br onder nr. 4434 aan het bur. van dit blad. Te koop aangeb. gebruikte radiotoestellen, in prima st. vanaf 35,-. R. van Laar. Radiohandel, Cuneralaan 8, Rhenen. Te koop prima jonge hennen WxH, A. van Dijk. Parallel weg 87. Veenendaal. Te koop keukentafel met 2 stoelen. Pelikaanstraat 12, Veenendaal. Te koop een damessportfiets i.g.st. Parallelweg 80. Vee nendaal. Woningruil: Aangeb. een du- plexwonig, huur 9,80. Ge vraagd een benedenwoning met tuin. Jan Steenlaan 10', Veenendaal. Te koop meisjesfiets leeftijd 6-10 jaar. Middelbuurtseweg 16. Veenendaal Te koop handwagentje op luchtbanden, wielmaat 26x2. Middelbuurtseweg 16. Vee nendaal. Te koop 2 drachtige gelten uitgeteld 20 april. Middel buurtseweg 16, Veenendaal. Te koop een dressoir. Ker kewijk 9, Veenendaal-zuid. pelen. Dijkstr. 104, Veenen- pelen. Dijkstraat 14, Veenen daal. Te koop winkelpui, 2.15 bij 2.17 m. en deur 2.15 bij 1.10 m. Met zonnescherm. Nieu weweg 89, Veenendaal. Nette werkster gevraagd v. 3 4 morgens per week. Mevrouw Ertman Beatrixstr. 46, Veenendaal. Wegens huwelijk spoedig ge vraagd nette dienstbode v.g. g.v. intern, goed loon. Bos- laan 14. Maarn. tel. K 3432- 216 Het Groene Kruis, Kerke wijk vraagt een net dag meisje, liefst zo spoedig mo gelijk. Aanmelden Mevrouw M. Hoogenboom, Populieren laan 6, Veenendaal. Gevraagd voor het a.s. sei zoen net meisje in- of extern Pension Casa Rusticana, Utrechtseweg 35, Heelsum. Gevraagd winkeljuffrouw niet beneden 17 jaar. Liefst met het vak bekend. Levens- middelenbedrijf Wed. Gaas- oeek, Parallelweg 103, Vee nendaal. Gevraagd: nette werkster, v. Vt dag per week, voor het schoonhouden van kantoor. Aanmelden Mevr. Van Eden Kerkewijk 106, Veenendaal. Net meisje gevraagd voor de middaguren. Rembrandtlaan 65, Veenendaal. Te koop pracht inzinkbare Singer trapnaaimachine met 10 jaar garantie 225,- G. van der Garde, Herenstraat 21, (ingang Muntstraat) Rhe nen. Grote collectie damesblouses zowel korte als 3/< mouw, vanaf 4,75 Fa. Ant. Achter berg, Veenendaal-zuid. Grammofoonplaten Populair klassiek. Muziekhandel A. v. d. Weerd, Beatrixstraat 60, tel. 2102, Veenendaal. Culvita Compost per zak van 25 kg. 3.85. G. van Bree- nen, Molenstraat 10, Rhenen. Wij ontvingen een pracht partij A-keus baddoeken zeer voordelig in prijs. Fa. Ant. Achterberg, Veenendaal zuid. Overhemdreparaties. Nieuw boord met origineel „Permn- stift" voering. „Tempo", Zandstraat 84. Veenendaal. Te huur Renault Dauphine 1958. All. risk. verz. J. W. Drost, Boslaan 15, Tel. 3364. Veenendaal. Kleinvakartikelen. Uitge breid sortiment. „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Met Flexa verf alleen. Het beste resultaat. Verkrijgbaar bij: Drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruineplein 25, Tel. 2390, Veenendaal. Stofknopen, gespen en cein tuurs, roestvrij en wasbaar. „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Sport- en gewone merk Da mes- en Herenrijwielen in kleuren, iets beschadigd 149.Kinderrijwielen v. a. 55.Wasmachines v.a. 149.—. Centrifuges vanaf 175.Tevens wasmachine en centrifuge verhuur, per uur en per dag. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1, Veenen daal, Tel. 2533. Asbest-golfplaten en Asbest- Board in alle maten uit voorraad leverbaar of recht streeks van de fabriek. Prij zen ver beneden iedere con- curentie. Vraag niet hoe het kan maar profiteer ervan. J. Kool, Holleweg 4, Tel. 0 8385-2463, Veenendaal. Accordeons en mondorgels, daarvoor naar: Muziekhan del A. van de Weerd, Bea trixstraat 60, tel. 2102, Vee nendaal. Nylons met of zonder naad ook net-nylons vanaf 1,79. Ook drie sterren nylons 1,98 per paar. Fa. Ant. Achterberg Veenendaal-zuid Guitaren en Ukeleles. Grote sortering. Muziekhandel A. van de Weerd, Beatrixstraat 60, tel. 2102, Veenendaal. Wie kan ons helpen aan woongelegenheid (middenst.) b.v. woon- en slaapkamer en gebruik van keuken. Brieven onder nr. 4435 aan het bur. van dit blad. Dames! Bij ons eerste keus nylons al vanaf 1,95. De ijzersterke kous met ladder stop „La Mode" Hoofdstraat 108, Veenendaal. Voor het huren van een sto la, hoed, bruidskeepje, slui ers enz. is het adres „La Mo de" Hoofdstraat 108, Veenen daal. Uit voorraad leverbaar Mar- ne-, Zonne II-, Adelaar-, Civena- en Zege Haver; Herta- en Piroline Gerst, 1 nab. alles kiem I waardering I. Ook het aangewezen adres voor Voederbietenzaden; Se lectie gras- en klaverzaden; weidemengsels; Serradella; Lupinen, enz. Pootaardappe- len alle soorten. Depót N.V. J. L. Robertus, Zaadhandel, tel. 68 en 550, Barneveld. Ontvangen nieuwste collec tie behang van 1959, vanaf 0.78. Ook pracht soorten schoorsteenbehang. Dit alles bij Uw Ralston dealer: Ga lanteriehuis „De Kleine Bij enkorf", D. Slok Zn., Rijksstraatweg 107, Eist (U.) Tel. 0 8377-207. Zeer zware luier 89 ct. per stuk, of 6 stuks voor 5,-. Fa. Ant. Achterberg, Veenen daal-zuid. H. A. Sol, steunzolen, breuk banden, corsetten enz. zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur in Apotheek Zui- dersma, Hoofdstraat 53, Vee nendaal. Culvita Stalmest per zak v. 100 m2 bemesting 7.50. G. van Breenen, Molenstraat 10, Rhenen. Chemisch reinigen voorde liger en beter bij Budding. „De Valk", Nieuweweg 66. Tel. 2986, Veenendaal. Culvita Stalmest per zak v. 30 m2 bemesting 3.90. G. van Breennen, Molenstr. 10, Rhenen. Te huur 3 nieuwe Renault Dauphines, waarvan twee 1958 en één 1959. Te bevr. bij G. van Wakeren, Jan v. Goyenstraat 27, Veenendaal, Tel. 2949. Particulier heeft nog enige tijd beschikbaar voor het geven van accordeonles. Br. onder nr. 4428 aan het bur. van dit blad. Nette heer m.l. zoekt kennis making met nette dame plm. 40 jaar. Brieven onder nr. 4431 aan het bur. van dit blad. Ervaren gedipl. boekhouder heeft nog enkele ochtenden vrij. Goede referenties. Br. onder nr. 4432 aan het bur. van dit blad. Hand- en machinale stoppa ge. „Tempo", Zandstraat 84. Veenendaal. Wilt U gaan behangen? Vraagt dan ons stalenboek even en U hebt de ruimste keuze. Drogisterij ,De Helm', Dr. Slot. de Bruineplein 25. Tel. 2390, Veenendaal. Wasmachinefabriek heeft gloednieuwe wasmachines m. garantie. Door grote' om zet enorme kortingen. Nor male prijs 179.nu 139.- Vraagt vrijblijvend demon stratie. Raadhuisplein 12, Tel. 0 1831-390, Arkel-Z.H. Tentenverhuur-inrichting „Sunny-Camp", Slotlaan 184. Zeist. Tel. 0 3404-6737. Ver huur van alle kampeerbe- nodigdheden, prima ma teriaal. Lage prijzen. Vraagt folder. (Bondstenten ver huurder A.N.W.B.). Voor 1ste klas schoenrepa ratie. Specialiteit in naald hakken. Naar: Blankestein, Nieuweweg 81, Tel. 2367, Veenendaal. Nylons „Beol de Paris", Een Euromarkt produkt met en zonder naad 2.95. „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal.

De Vallei | 1959 | | pagina 4