de Valk" Hij valt op KOOMEN Lambert van den Bosch AUTORULES GeHa van Leeuwen EIJERS' Schoenhandel VERKOOPSTER DE VALLEI - UW BLAD WITTE KRUIS Wandbekleding is een belangrijke factor in het interieur (iLeAestf) -RHENEN HvefbCoof RHENEN atvn '«.ptzHiq Ldmt! RAM1N YANG PARANA PINE AFSELIA SAPELI MAHONIE SI PO MAHONIE GESTOOMD BEUKEN VUREN Wordt Canada een Italiaanse kolonie? Italianen importeren hun eigen zeden en gewoonten VRAAG EN AANBOD WITTE rLSLO ^ECHT! Geef voor H.M. de Koningin! Voor de vrouw door de perfecte vil pasvorm en Te huur Renault Dauphine 1958 kleurencombinatie van zijn kleding. Hij liet zich door ONS adviseren en kocht uiteraard bij ons. de IN HERENMODES DROST. moderne behangsels /Htimmerman DIVERSEN autorijles Volkswagen- verhuur A. Bakkenes makotóen Vï° A. W. de Haas DE SPECIAALZAAK REPARATIE Garage firma J. Hogendoorn Zn Gazon maaiers Hoofdstraat 110 - Tel. 2772 Fa Fr. Diepeveen MONTREAL, April. „Ons emigratiebeleid is onjuist. Als het zo door gaat krijgt Canada er een derde taal bij, het Italiaans. In plaats van ons te baseren op de oude, vertrouwde waarden streven we met de overdreven immigratie van Italianen een duidelijke ver-Italisering na...." „Hebben de Engelsen geen interesse meer om uit te wijken naar Canada, waar nog onmetelijke mogelijkheden liggen? Waar blijven onze Nederlandse vrienden, die hier zo uitstekend acclimatiseerden? Waar blijven de inwijkelingen uit Noorwegen. Denemarken. Zweden en Ierland? Ze komen niet meer. In hun plaats varen er tienduizenden Italianen heen, die zwaar hun stempel op het land drukken en ons hun zeden en gewoonten willen opdringen...." De hele Canadese pers, waaruit we de Canadezen Italiaans te leren. Hun bovenstaande zinnen overnamen, staat eigen restaurants vliegen als padde- de laatste weken in het teken van de stoelen uit de bodem. Nog altijd vol- Italiaanse immigratie. Voor het eerst gen de Italianen hun beproefd systeem: in de geschiedenis van het jonge land ze komen aanvankelijk alleen. Zodra bleek in 1958 het aantal Italiaanse im-1 ze goed werk hebben gevonden en migranten groter te zijn dan het Britse huisvesting, volgen een maand of zes contingent, waarmee de immigratie- later vrouw, kinderen, ouders, groot- politiek van Ellen Fairclough een rake ouders, ooms, tantes en zelfs neven en klap heeft gekregen. Het beleid van nichten, die allen rond de eersteling deze vrouwelijke minister is er op ge- hokken en een ware kolonie stichten in richt om onder iedere honderd nieuw- een bepaalde wijk. De Italiaanse wij- komers 48 Britten aan te treffen en ken van Montreal en Quebec groeien dan toch zonder de immigratie af te gestadig uit tot grote voorsteden met remmen. Het land heeft nu eenmaal Italiaans als voertaal, behoefte aan nieuwe inwoners. j „We hebben niks tegen de Italianen", Ze is er ook zelf niet gerust over en aldus een ander dagblad, „maar we daar ze er van overtuigd is, dat voor- zijn vooral zelf schuldig. Hun keuken lopig Italiaanse immigranten nog beter is beter dan de onze en hun charmante zijn als geen immigranten wil ze de zeden en gewoonten nemen wij ge- toevloed niet afremmen. Daarentegen makkelijk over. Maar we willen geen 1,per advertentie km. 10 woorden, elk woord meer 19 cent Te koop 10-weekse hennen. Leghorn en Wit Hamps. Spoorlaan 45, Veenendaal. Te koop 2 Berini bromfiet sen. In prima staat. E. Re- bergen, Dijkstraat 48, Vee nendaal. Te koop Germaan bromfiets met Sachsmotor, 2 versn. voor- en achtervering. J. Willemsen, Panhuis 89, Vee nendaal. Te koop een zwaar eiken houten opklapbed en dres soir. Tevens 2-plaats elektr. stel. Nellestijn, Buurtlaan 60 Veenendaal. heeft ze er op gewezen, dat de Italianen zo snel mogelijk de zeden en gewoonten van het nieuwe vaderland moeten overnemen en niet omgekeerd. Noch tans zijn de Italianen al druk doende Kiespijn... maar ook ander® plagende pijnen stilt u het snelst met WITTE KRUIS. •tabletten, poeders of cachetsl Italiaanse kolonie worden en twee ta len voor één land (Engels en Frans) is al meer dan genoeg. De Italianen zul len moeten pogen Canadezen te worden en wij moeten proberen om Canadezen te blijven." Mrs. Ellen Fairclogh wil nu eerst met zachte hand proberen van de Ita lianen echte Canadezen te maken en als dat niet lukt zal zij de immigratie beperken. Zoals bekend heeft het Comité Ver jaarsgeschenk H.M. de Koningin zich in een oproep gericht tot de bevolking van het koninkrijk om onze vorstin op haar vijftigste verjaardag een ge zamenlijk geschenk aan te bieden. Voor hen die om een of andere reden nog niet in de gelegenheid zijn geweest hun bijdrage te storten, laten wij on derstaand de adressen volgen waar men dit kan $oen. Ten eerste kunnen gel den gestort worden op de postgiro nr. 640.000 Amsterdam en bij de Ned. Han del Mij te Amsterdam, beide ten gun ste van de rekening „Verjaarsgeschenk H.M. de Koningin". Verder bij alle plaatselijke bankkantoren, inclusief boerenleenbanken en spaarbanken. De wanden van onze woonruimte ne men zo'n voorname plaats in, dat het vanzelfsprekend is dat de mens, die zich prettig wil voelen in de besloten heid van zijn woning, zich al vanaf de oertijd heeft beijverd om de wanden te verfraaien. Van primitieve rots wandtekeningen in de holen en spe lonken en de gelooide en met aard- verven gekleurde dierenhuiden kwam men tot primitief geweven wandkle- ding (oorsprong in het oude Babyion en door de Kruistochten naar het westen gebracht), vele eeuwen later tot de kunstige gobelins (periode Lodewijk XIV). schilderwerk - met schabionen beschilderd papier dat daarna op de war.d werd geplakt - en tenslotte het behangselpapier zoals wij dit thans kennen. ONBEPERKTE KEUZE De hedendaagse Nederlandse behang selpapier-industrie biedt een vrijwel onbeperkte keuze van mogelijkheden om het interieur op verantwoorde wij ze te verfraaien met behangselpapier in vele kwaliteiten - de goedkope na- 'turelsoorten, die niet lichtecht zijn, de brijdrukken, lichtechte en zelfs afwas- bare plastiek behangsels - mooie des sins en moderne kleuren. De dessin- overdaad van de twintiger jaren is in de dertiger jaren geheel verdwenen. De patronen werden kleiner en kleiner en verdwenen nagenoeg geheel. Na 1952 komt het dessin weer wat tot leven. De invloed van de kleur is groot. Koele kleuren, zoals blauw, blauw-groen en groen hebben een ruimtelijk en wij kend effect, terwijl warme kleuren als rood, rose, geel en zacht oranje een naar ons toekomend effect hebben. Wil men dus een kleine ruimte een minder benauwde indruk doen maken dm verricht een blauwe wandbekle ding op de lengtemuren wonderen. Een deur aan het eind van een gang geven wij bijv. een rode kleur. Ook de ligging der kamers t.o.v. de zon speelt een rol. Het is aan te bevelen met de vakman behanger over de juiste kleuren te overleggen om overdaad te vermijden. EEN 50 SOORTEN WAND- BEKLEDING Er hebben zich vele nieuwe wand- bekledingssoorten gepresenteerd en tussen de vele soorten die door de be hangselpapierfabrikanten in de handel worden gebracht trof ons een tweetal. Daar is de wandbekleding waarvan de toplaag bestaat uit gesiliconeerde kunsthars. Deze Balamur is kras- en stootbestendig en bestand tegen water, vet en oplossingen van zuren en logen. Daardoor is deze wandbekleding, die praktisch geen onderhoud vraagt, bij uitstek geschikt voor keukens, bad kamers, douchecellen, toiletten en kin derkamers. Ze is leverbaar in vele kleuren, mat en glanzend met tegel motief en wordt met een speciale lijm op elke muur die droog, vast en vlak is, bevestigd. Is de toplaag van polivinylchloride (zegt u maar plastic) op een basis van veredeld papier dan is dat Balacuir. Ze wordt gemaakt in een groot aantal kleuren en dessins, die ook wel zijn voorzien van schaduw- of metaalef- 'f Te koop herenfiets. Patri- moniumiaan 9 bis, Veenen daal. Te koop kookkachel. Prins Bernhardlaan 15, Veenendaal Tc koop enkele pups van 8 weken. Spaniel en schapen does, Spaniel, Dominent 15,-. Aithuiseus, Beatrix- laan 6, Leersum. Aangeboden nieuwe boven woning (geen flat) met drie slaapkamers en zolder, Vee- nendaal-zuid. Voor woning of flat te Rhenen. Brieven onder nr. 4451 aan het bur. van dit blad. Te koop aardappelen. C. Versteeg, Cuneraweg 400, Achter „La Montagne" Vee nendaal. Te koop divan. Te bevr. Van Beek, De Sav. Lohmanstraat 94, Veenendaal. Te koop Vauxhall type 1950. In prima staat, desk. onderz. toegestaan. Brieven onder nr. 4452 aan het bur. van dit blad. Te koop aardappelen bij C. Bos, Haarweg 1, Overberg. Te koop een accordeon met pianoklavier en registers. Valleistraat 21-23, 'Veenen daal. Vaarskalf uitgebroken op de uiterwaarden te Eist. Ieder die inlichtingen kan geven vervoege zich bij A. van Spanje, Rijksstraatweg 127, Eist (U.) Te koop beste biggen. W. C. van Engelenburg, Cunera weg 376, (Vceneind). Te koop vloerkleed grote maat. Haarvelour 75,- en huiskamerlamp 10,-. Ro zenstraat 4, Veenendaal. Te koop aangeboden goed onderhouden Sparta brom fiets. Prijs 125,- Jan Steen laan 27, Veenendaal. Te koop broedeieren van Winhoe-, Lady-, Konings-, Goud- en Bosfazanten. A. Verkerk, „Kamp Overberg" te Overberg. Te koop jonge hond, lief ka rakter. Fred. v. d. Paltsof 16, Rhenen. Te koop Jawa motorrijwiel, model Junior 1956, als nieuw, 19000 km, 785,-. Eikenlaan 10, tel. 2425, Veenendaal. Te koop puike Noordelingen 4,50 per half mud. R. Ver steeg, Dijkstraat 436, Veenen daal. Te koop goed onderhouden arbeiderswoning met twee maanden leeg te aanvaarden Parallelweg 95, Veenendaal. Net meisje 23 jaar, zoekt nette vriendin. P.G. Brieven onder nr. 4449 aan het bur. van dit blad. Te koop goed onderhouden Kaptein Mobylette, tevens een Jazz-guitaar m. element. Paulus Potterstraat 16, Vee nendaal. fecten. Afwasbaar met water en zeep, bestand tegen schadelijke stoffen en met een grote kras- en slijtweerstand. Breedte 100 cm, dus minder plaknaden. De ondergrond is van papier waardoor de behanger deze wandbekleding op normale wijze kan aanbrengen. Een Nederlands kwaliteitsprodukt, waar voor ook in het buitenland, met name in Amerika, veel belangstelling bestaat. Een nieuwe wandbekleding, uitge dacht en gemaakt met Nederlands ver nuft en vakmanschap ware wellicht in overweging te nemen. zonder chauffeur Alle risk. verzekerd. Patrimoniumlaan 46 Telefoon 3262 Boslaan 15, Tel. 3364, Veenendaal. .v\\^ o' Gezocht woonruimte m. vrije keuken, Rhenen of directe omgeving. Brieven letter V, Boekh. C. Waiboer, Rhenen. Te koop 4 huisk. stoelen, 1 leunstoel, 1 schoorsteenklok. Esdoornlaan 15, Rhenen. Te koop aangeboden t/ouw- japon met toebehoren, maat 40-42. Adr. van Ostadelaan 10, Veenendaal. Te koop 1 jaar oude St. Ber- nardhond, kortharig, Zwit serse import. Prijs 100,-. tel. K 8379-2693. Te koop z.g.a.n. Volkswagen Eind 1956. 65000 km gelopen. Uiterlijke prijs 3750,-. Tel. K 8379-2693. Te koop z.g.a.n. Dresco bromfiets. Panhuis 89, Vee nendaal. Te koop z.g.a.n. Kodak box camera met leren tas, geel- filter, portretlens. zonnekap en flitsapparaat 30,- Jan v. Nassaulaan 42, Veenendaal. Wie kan gebruiken: een par tijtje verf, donkere kleuren voor schuren of iets derge lijks. Spotgoedkoop, prima verf. Drogisterij Rein Kok, Gelderland 10, Veenendaal. Te koop 60 achtweekse hen nen WxR Maanderbroekweg 2 (Eind Buurtlaan-oost) Vee nendaal. Te koop brniofiets N.S.U. bij Braafhart, Benedeneind 47, Veenendaal. Te koop een blauwe Vicky, i.pr.st. Dijkstraat 114. Vee nendaal. Nieuwe zig-zag naaimachines 395,- Fa. P. van de Let, Den Haag. Te bez. Jan van Goyenstraat 37, Veenendaal. Te koop bestelwagen Austin 1955, 500 kg laadvermogen, 1600,-. J. C. van de Boven- kamp, Zuivelstraat 9, Vee nendaal, t.o. Melkfabriek. Mevr. Van Ommen, vraagt flink dagmeisje of werkster. Grebbeweg 62, Rhenen. Te koop betonnen romp en ramen geschikt voor schuur of garage. Afm. 6,5 bij 4 m. Prijs billijk. Buurtlaan-oost 165, Geld. Veenendaal. In gezin van twee personen flink meisje gevraagd voor hele of halve dagen dat zelf standig de huishouding kan waarnemen. Mevr. Plant, Grebbeweg 25, Rhenen. Te koop afbraak. Dagelijks geopend rfan 't Marktterrein te Ederveen. Als planken, balken, deuren met kozijn, pannen, ijzeren ramen, ste nen enz. G. Vermeulen Zn Van Reenenweg 17, Zeist, tel. K 3404-3895. Woningruil: Aangeb. in Ben- nekom nieuwe woning. Ge vraagd woning in Veenen daal. Brieven onder nr. 4450 aan het bur. van dit blad. Te koop tuinameublement, tafel en 4 armstoelen. G. J. de Ruiter, Julianastraat 17, Veenendaal. Te koop aangeboden elektr. fornuis met aangeb. kolen- fornuis in prima staat. Pa trimoniumlaan 39, Veenen daal. Te koop prima H.M.W. brommer met versnelling. Dijkstraat 96, Veenendaal. Te koop prima HMW brom fiets, bj. 1956, Rembrandt- laan 7, Veenendaal. Te koop wegens plaatsgebr. een prima wasmachine. Zandstraat 125, Veenendaal. Te koop kinderwagen z.g.a.n half hoog model. Met bedje Lichtgrijs. Nieuweweg 140, Veenendaal. Woningruil Nieuwe beneden flat met tuin en e.v. garage Westersingel, voor gewoon huis met tuin te Veenendaal- zuid. Brieven onder nr. 4453 aan het bur. van dit blad. Te koop gebr. gerev. hooi- schudders, hooiharken hark- keerders, weidesiepen, nieu we tractor-cultifators en zeugkooien Smederij Merke- stein, tel. 223, Lienden. Te koop Zündapp motor, bj. 1953, 200 cc. of te ruil voor bromfiets. Tevens Batavus bromfiets te koop. Dijkstraat 59, Veenendaal. Net dagmeisje gevraagd in klein gezin. Mevrouw Welk- zijn, Stationsstraat 86, Vee nendaal. Flinke werkster gevraagd 2 x per week. Mevrouw B. van Eden, Bergweg 1, tel. 2109, Veenendaal. Gevraagd voor het a.s. sei zoen net meisje in- of extern Pension „Casa Rusticana", Utrechtseweg 35/ Heelsum. Gevraagd bij wed. en zoon een nette huishoudster, P.G. Brieven onder nr. 4454 aan het bur. van dit blad. Nette werkster gevraagd Mevr. H. de Ruiter, Nieuwe weg 7, Veenendaal. Woningruil: Aangeb. groot hoek-winkelhuis met schuur en tuin. Gevraagd: kleinere woning. Brieven onder nr. 4455 aan het bur. van dit blad. Te koop kinderwagen, in pr. staat. Mr. Heemskerkstraat 18, Veenendaal. Uit voorraad leverbaar Mar- ne-, Zonne II, Adelaar-, Civena- en Zege Haver; Herta- en Piroline Gerst, 1 nab. alles kiem I waardering 1. Ook het aange(wezen adres voor Voederbietenzaden; Se lectie gras- en klaverzaden; weidemengsels; Serradella; Lupinen, enz. Pootaardappe- len alle soorten. Depót N.V. J. L. Robertus, Zaadhandel, tel. 68 en 550, Barneveld. Overhemdreparaties. Nieuw boord met origineel „Perma- stift" voering „Tempo" Zandstraat 84, Veenendaal. Te huur Renault Dauphine 1958. All risk verz. J. W. Drost, Boslaan 15, tel. 3364, Veenendaal. Kleinvakartikelen. Uitgebr. sortiment „Tempo" Zand straat 84, Veenendaal. Voor aanleg- en of reparatie van uw licht- of krachtin stallatie naar C. Drost, Bos laan 17, tel. 3364, Veenendaal Stofknopen, gespen en cein tuurs, roestvrij en wasbaar. „Tempo" Zandstraat 84, Vee nendaal. Wilt u een heetwaterreser- voir in uw woning, vraagt dan inl. bij C. Drost, Boslaan 17, tel. 3364, Veenendaal. Aanleg tot 10 m. gratis. Nylons „Beol de Paris" een Euromarktprodukt met en zonder naad 2,95. „Tempo" Zandstraat 84, Veenendaal. Met Flexa-verf alleen het beste resultaat. Verkrijgbaar bij Drogisterij „De Helm", Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390 Veenendaal. Hand en machinale stoppage „Tempo" Zandstraat 84, Vee nendaal. Hoortoestellen. Philips Audium, batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel. 3184, Veenendaal. Chemisch reinigen voordeli ger en beter bij Budding, „De Valk" Nieuweweg 66, Veenendaal, tel. 2986. Sport en gewone merk da mes- of herenrijwielen in kl. iets beschadigd 149,-. Kin derrijwielen vanaf 55,-. Wasmachines vanaf 149,-. Centrifuges vanaf 175,-. Tevens wasmachine en cen trifuge verhuur, per uur en per dag. N. van Ek, Prins Bernhardlaan 1, Veenendaal tel. 2533. H. A. Sol, steunzolen, breuk banden, corsetten enz. Zit ting iedere donderdag var. 2 tot 5 uur in apotheek Zui- dersma, Hoofdstraat 53, Vee nendaal. Asbest golfplaten en asbest- board in alle maten uit voor raad leverb. of rechtstreeks van de fabriek. Prijzen ver beneden iedere concurrentie Vraag niet hoe het kan, maar profiteer ervan! J. Kool Hol- leweg 4. tel. K 8385-2463, Veenendaal. Weet u niet hoe u doen zult en welk materiaal u ge bruiken moet? Vraag het dan aan Vebotex, Kerkewijk 37, tel. 2730, Veenendaal. Voor 1ste klas schoenrepara tie. Specialiteit in naaldhak ken naar: Blankestein, Nieu weweg 81, tel. 2367, Veenen daal. „La Mode" repareert uw pa raplu, goed en voordelig. Breng ons dus uw paraplu. Hoofdstraat 108, Veenendaal. Dames! Bij ons eerste keus nylons al vanaf 1,95. De ijzersterke kous met ladder stop „La Mode" Hoofdstraat 108, Veenendaal. Voor het a.s. bruidje heb ben wij prachtige tulle kap jes, tasjes, handschoenen, enz. Alles wordt naar wens gemaakt. „La Mode" Hoofd straat 108, Veenendaal. Het adres voor betaalzegels. Voor een mooie paraplu naar .La Mode" Hoofdstraat 108, Veenendaal. Voor het huren van stola's is het adres „La Mode", Hoofdstraat 108, Veenendaal. Te koop 70 jonge hennen. R.I.R. 7 weken. Kerngezond. L. Hol. Zuiderkade 27, Geld. Veenendaal. Te koop bromfiets, merk „Locomotief" 2 versn. voor- en achtervering. Middei- buurtseweg 16, Veenendaal. Te koop D.K.W. motor, 200 c.c., 14000 km gelopen. Dr. Colijnstraat 53, Veenendaal. Te koop H.M.W. bromfiets, Sparta motorfiets 1939 en kinderwagen. Alles in prima staat. Fluitersstraat 13e Vee nendaal. Voor het a.s. bruidje is het adres „La Mode" Hoofdstr. 108, Veenendaal. Jongensspijkerbroeken in blauw en zwart. Nic. van Leeuwen, naast de Eierhal, Achterkerkstraat 65, Veenen daal. Schoonmaaktijd: ramen was sen, gevelwassen, daklijsten schoonmaken. Voor Rhenen, Veenendaal omstreken Fa. R. A. van Stokkum, Wilhel- minastraat 34, Rhenen. Te huur 3 nieuwe Renault Dauphines, waarvan twee '58 en één 1959. Te bevr. G. van Wakeren, Jan van Goyenstr. 27, Veenendaal, tel. 2949. Schoonmaaktijd, sausen in moderne kleuren, witten en al uw schoonmaakwerk voor Rhenen, Veenendaal en om streken. Fa. R. A. van Stok kum, Wilhelminastraat 34, Rhenen. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt, Dennenlaan 38, tel. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81, tel. 2091. Alles gratis thuisbezorgd. Rijwielen te huur, per uur, per dag, per week en per maand. Rijwielstalling „De Klomp", tel. 241. De Klomp. Voor plasticzolen 6 x sterker, nylonhakjes, vergroten en verbreden van schoenen en Tana voor elke schoen. Naar machinale schoenmakerij R. Valkenburg Zn. Gortstraat 38, Veenendaal. Emmalaan 39 Financieringen van: Auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. Verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw. 2, Veenendaal, tel. 2918. Te hnur 2 nieuwe Fiats en Renault Dauphine. Bij G. Hardeman, Mulderslaan 80 tei. 3168, VeenendaaL Volkswagenbezitters! Kleine beschadigingen kunt u nu zelf bijspuiten in de juiste kleur, indien uw }jragen niet ouder dan 2 jaar is. Handige spuitbussen a 6,50. Klaar voor gebruik, alleen bij Han delsvereniging Zimmerman Zn, Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. Super behandeling betekent dat uw costuum volgens de nieuwste me thode en met de modernste apparatuur chemisch wordt gereinigd. Super behandeling betekent dat uw costuum een apprêt-nabehandeling ondergaat, waardoor de stof totaal verjongd wordt en het weefsel dus nieuw aanvoelt. Super behandeling betekent een unieke wijze van chemisch reinigen, waarbij de coupe volkomen hersteld wordt en u het costuum als nieuw terug ontvangt. ALLEEN CHEMISCH REINIGEN Depót J. BUDDING Nieuweweg 66 - Tel. 2986 VEENENDAAL Voor Overberg: G. v. d. Brandhof Haarweg 67 - Overberg Ook reinigen wij uw origi neel suède-jas. Volledig succes bij 't juiste adres! NIET ALLEEN VOOR MAAR OOK VOOR NAAR Pakhuisweg 6, Veenendaal Telefoon 08387-332 VOOR UW met auto's zijn wij SPE CIAAL ingericht. 4-8 pers. auto's disponibel. Tevens inlichtingen ver krijgbaar (ook 's avonds) Dr. Colijnstraat 47 en J. P. C. Leinweberstraat 79 N.V. v/h Fa. Wed. Kerkewijk 91, Telef. 2845 VEENENDAAL Jongensblousons grote sor tering Nic. van Leeuwen, naast de Eierhal, Achter kerkstraat 65, Veenendaal. Pracht damesjaponnen. De nieuwste modellen. Nic van Leeuwen, naast de Eierhal, Achterkerkstraat 65, Veenen daal. Het adres voor betaalzegels is „La Mode" Hoofdstraat 108, Veenendaal. Weer ontvangen kinderjurk jes. Nic. van Leeuwen, naast de Eierhal, Achterkerkstraat 65, Veenendaal. Tentenverhuur-inrichting „Sunny-Camp" Slotlaan 184. Zeist, tel. K 3404-6737. Ver huur van alle kampeerbeno- digdheden, prima materiaal. Lage prijzen. Vraagt folder. (Bondstenten-verhuurder A.N.W.B.) Schoonmaaktijd schoorsteen vegen zonder stof te veroor zaken. Voor Rhenen Veenen daal omstreken. Fa. R. A. van Stokkum, Wilhelmina straat 34, Rhenen. Wilt u gaan behangen? Vraagt dan ons stalenboek even en u hebt de ruimste keuze. Drogisterij „De Helm" Dr. Slot. de Bruïneplein 25, tel. 2390, Veenendaal. Schoonmaaktijd: schoonma ken en onderhoud van fa brieken, kantoren, kerken en instellingen. Tarieven vol gens N.B.O.G. Voor Rhenen, Veenendaal omstreken Fa. R. A. van Stokkum, Wilhel minastraat 34, Rhenen. Gewolmaniseerde palen heb ben levensduur van circa 15 jaar. U koopt ze bij Lambert van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Veenendaal. KERKEWIJK 17. TEL. 2924 VEENENDAAL Voor naar Telefoon 2454 Nieuweweg 151-155 Veenendaal Het goedkoopste hout heeft Lambert van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Vee nendaal. Glas in lood, panelen voor suite-deuren in moderne uit voering maakt voor u Han delsvereniging Zimmerman Zn, Sandbrinkstraat 1, (bij Postkantoor) te Veenendaal. De beste golfplaten levert Lambert van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014, Vee nendaal. Wij hebben ontvangen zeer mooie collectie tropische vo gels o.a, Mozambiek, sijsjes, Tijgervinken, Zebravinkcn, enz. Blankestein, Nieuweweg 81, tel. 2367, Veenendaal. Petty-Coats voor groot en klein. Nic. van Leeuwen, Naast de Eierhal, Achter kerkstraat 65, Veenendaal. Wij leveren u gazonmaaiers reeds vanaf 39,75 Ook» voor motorgazonmaaiers kunt u bij ons terecht Tuinnetten - Gazonharken - Verplantschopjes Schoffels - Tuinharken enz. TUINSLANG, volledig gegarandeerd, in ver schillende prijzen Hoogstraat 7 - Veenendaal - Telefoon 2414 Weet u, dat er ook voor van die leuke, gezellige schoenen zijn, waarop u niet moe kunt worden? Gevraagd wegens huwelijk der tegenwoordige leeftijd 18 jaar of ouder HOOFDSTRAAT 29 uit Borneo uit Siam r uit Amerika uit Afrika uit Afrika-Oost uit Afrika-Oost uit Tsjecho-Slowakije uit Zweden Al dit hout vindt U bij Geerseweg 38 Tel. 3014 Veenendaal

De Vallei | 1959 | | pagina 4