/Hammerman Jonge Jenever KUIK EN BREIJINCK J. v. d. Bosch Ritmeester sigarenfabrieken N.V. Onderhouds monteur Mannelijke kracht ƒ4.90 REGENJASSEN 4.90 /4.90 VAN INGEN GENIET KOOP 'N P HILIP S RADIOTOESTEL W. Huibers j VRAAG EN AANBOD Drink C/aeryn a/s /y'onye 'moe/gy/?, AS SU R ANT^KAr OCJR A. H. VAN WAGENSVELD BUURTLAAN W. 113 VEENENDAAL TELEFOON 3003 moderne behangsels Super behandeling Super behandelinq Super behandeling DIVERSEN Weelc-End shirts No-Iron en Terlenka Blousons Lichtgewicht zomercoiberts voor exclusieve herenmodes "N JONGE MENSEN gevraagd 3e ASSISTENT 2e ASSISTENTEN ACCOUNTANTS Pels Ryckenstraat 5, Arnhem ZEER VEEL NIEUWS IN SPORT- COLBERTS! Firma Telefoon 2267 Hoofdstraat 2 VEENENDAAL plastic met nylon Voor dames of heren in alle maten en in de nieuwste kleuren FIETSCAPES2,90 voor kinderen vanaf2,40 Nergens beter en nergens goedkoper van de hedendaagse techniek DE PRIJZEN ZULLEN U BESLIST MEEVALLEN 7.90 per liter, excl. fles Sf 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent Jongeman, 21 jaar, zoekt te Rhenen prettig kosthuis, liefst in N.H. gezin. Br. lett. X. Boekh. C. Waiboer, Rhe nen. Te koop een kinderwagen, z.g.a.n. Jan van Nassaulaan 12, Geld. Veenendaal. Te koop 400 W.R. hennen, 7 weken oud. Geënt tegen v.p. en br. Spoorlaan 48, Veenendaal. Te koop goed onderhouden kinderwagen, half Engels. De Sav. Lohmanstraat 89, Veenendaal. Te koop 300 prachtige kern gezonde W.L. hennen, 7 w. oud. Achterkerkstraat 43, Veenendaal. Te koop trouwjapon met toebehoren (wit) ,maat 40. Brieven onder nr. 4476 aan het bur. van dit blad. Te huur Opel Olympia. N. J. Tollenaar, Dr. Wallerstr. 47, Rhenen. Te koop ruim 400 hennen, W.L.xH., 7 weken (ook in gedeelten) T. Haalboom. W. C. Beeremansstraat 8, Vee nendaal. Te koop 1 Berini en 3 Bata- vus bromfietsen. Dijkstraat 59, Veenendaal. Te koop Puch motor, 250 cc. bj. 1952, voor- en achterve ring 375,-. 2 leren broeken 10,- per stuk. Patrimo niumlaan 124, Veenendaal. Te koop klein model huis orgel. Erres wringer m. bok. Stationssingel 56, Veenen daal. Te koop mooie grijze kin derwagen, z.g.a.n., uitneem- baar, tevens als wandelwa gen te gebruiken. Schim- melpenninckstraat 8, Vee nendaal. Te koop Victoria bromfiets, 2200 kmgelopen. Kastanje laan 20, Veenendaal. Gevraagd huishoudster voor dag of d. en n. niet beneden 20 jaar. Dames Ten Cate, Nieuweweg 8, Wageningen. Heer vraagt net kosthuis bij voorkeur in centrum van Veenendaal. Brieven onder nr. 4477 aan het bur. van dit blad. Te koop prima Singer naai machine in salonkast 135,- 5 jaar garantie. G. van der Garde, Naaimachines, Cune- raweg 328, Rhenen. Te koop prima Singer hand naaimachine, 5 jaar garantie 35,-. G. van der Garde, Naaimachines, Cuneraweg 328, Rhenen. Gevraagd nette werkster, 1 x per 14 dagen. Bergweg 64, Veenendaal. Te koop prima zware kleer makers trapnaaimachine. Zeer geschikt voor stoffeer der 50,-. G. van der Garde Naaimachines, Cuneraweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332 Te koop gebr. gerev. hooi- schudders hooiharken hark- keerders, weidesiepen, nieu we tractor-cultifators en zeugkooien. Smederij Mer- kestein, tel. 223, Lienden. Nette werkster voor 1 x per week. Adres: A. van Geen huizen, Levendaalseweg 5, Rhenen. Enige nette dames en heren gevraagd, die door handel zich een mooie bijverdienste willen verschaffen. Br. on der nr. 4478 aan het bur. van dit blad. Vraagt gratis demonstratie met prima elektr. wasma chine en centrifuge voor la ge prijs. Brieven onder nr. 4479 aan het bur. van dit blad. Voor 1ste klas schoenrepa ratie. Specialist in naald hakken, naar Blankestein, Nieuweweg 81, tel. 2367 Vee nendaal. VEtNENM" Gevraagd voor direct ka mer-werkmeisje, intern 35,- per week. Hotel ,Mun- zert', le Dorpsstraat 2, tel. K 3404-2223, Zeist. Te koop 100 hennen, 3 mnd. oud. 200 hennen, 7 weken WxH. Gebruik Hebride. Keuze uit 500 st. en 15 big gen tevens eetaardappelen. H. van Ravenhorst, Oude Holleweg 40, Renswoude, tel. 469. Te koop herenfiets. Jan van Goyenstraat 18, Veenendaal. Te koop jongensfiets met lamp, 8-12 jaar. Parallelweg 80, Veenendaal. Wilt u nog een berg of loods bouwen? Wij hebben nieuwe golfplaten vanaf 2,75 per stuk. W. van Haren, Neder- woud, Lunteren, tel. 648. Te koop prima eetaardappe len, Noordelingen, Appel doorn, Haarweg 5, Overberg Te koop 200 hennen WxR. G. van de Brandhof, Haar weg 67, Overberg. Te koop 2 fauteuils,, eiken en 1 herenfiets. Groeneveld- selaan 112, Veenendaal. Te koop Sparta bromfiets met telescope. Boslaan 135, Veenendaal. Te koop T.W.N. motor, 250 cc. geheel gerevideerd. Is ook genegen te ruilen voor een lichtere motor. Molenstr. 10, Veenendaal. Te koop 200 hennen WxH. Sav. Lohmanstraat 42, Vee nendaal. Te koop C.Z. motor met te lescope en buddy-seat, ook te ruil. Valleistraat 52, Vee nendaal. Te koop opvouwb. kinder wagen, i.pr.st. Mr. Heems kerkstraat 18, Veenendaal. Te koop kinderwagen z.g.an. Weverstraat 15, Rhenen. Te koop wringer en een kin derwagen. Te bevr. Hoofd straat 97, Veenendaal. Te koop kisten. Joro-Bazar, Davidsplein 9-10 Veenendaal Te koop HMW bromfiets. In prima staat. G. van Manen, Beatrixstraat 38 Veenendaal Te koop 2 borgwards 1950-'51 met open laadbak Motorisch en banden in prima staat. Irenestraat 2, Eist (Utr.) Te koop 600 kerngezonde hennen WxH, 8 weken oud. Bij E. J. van Ginkel, Kerk straat 4, Renswoude, tel. K 8387-312. Te koop een schuurberg 5x6 m. Zinken kap. Bij G. van Ravenswaay, Valleistr. 2, Veenendaal. Te koop aardappelen Noor delingen 3,25 per half mud A. van de Meijden, Wete- ringsteeg 55, Achterberg. Te koop kinderwagen. Kleur lichtgrijs met donkergrijze kap. Holleweg 2, Veenen daal. Te koop Sparta motorfiets 200 cc. als nieuw 550,- Ook genegen te ruilen v. brom fiets. Tevens Opel Rekord cabriolet, bj. 1954 2.000,- F. Hardeman, Haarweg 75, Overberg, tel. K 3431-390. Te koop bromfiets, Simplex i.pr.st. Rembrandtpark 78*. Veenendaal. Schoonmaaktijd: schoor steenvegen zonder stof te veroorzaken. Voor Rhenen, Veenendaal en omstreken. Fa. R. A. van Stokkum, Wilhelminastraat 34 Rhenen Reparatie van alle merken naaimachines Pfaff Naaima chinehuis Kerkewijk 9, tel. 3043, Veenendaal. Te huur 3 nieuwe Renault Dauphines, waarvan twee '58 en één 1959. Te bevr. bij G. van Wakeren, Jan v. Goyen straat 27, Veenendaal, tel. 2949. Te koop 500 hennen 9 weken oud. Valleistraat 105 tel. 2181 Veenendaal. Wilt u een heet waterreser voir in uw woning, vraagt dan inlichtingen bij C. Drost Boslaan 17, tel. 3364 Veenen daal. Aanleg tot 10 m. gratis betekent dat uw costuum volgens de nieuwste me thode en met de modernste apparatuur chemisch wordt gereinigd. betekent dat uw costuum een apprêt-nabehandeling ondergaat, waardoor de stof totaal verjongd wordt en het weefsel dus nieuw aanvoelt. betekent een unieke wijze van chemisch reinigen, waarbij de coupe volkomen hersteld wordt en u het costuum als nieuw terug ontvangt. ALLEEN CHEMISCH REINIGEN Depót J. BUDDING Nieuweweg 66 Tel. 3392 VEENENDAAL Voor Overberg G. v. d. Brandhof Haarweg 67 Overberg Ook reinigen wij uw origi neel suède-jas a 15, Volledig succes bij 't juiste adres! Te koop augurken-, kom kommer- en tomatenplanten Prima afgehard. Kwekerij A. Loef, einde Sandbrinkstraat Veenendaal. Te koop schuif- Jazz-trom- bone. K. E. Plantsoen 4, Rhenen. Te koop z.g.a.n. stofzuiger 55,- Dahliastraat 4, Vee nendaal. Te koop betonpalen en pla ten voor schuur van 6x9 m. en een van 3x6 m. Desge wenst ook groter of kleiner te leveren. Heikamp, beton bedrijf. Cuneraweg 336, Vee nendaal t.o. Julianaziekenh. Te koop afbraak. Dagelijks geopend. Aan het Marktter rein te Ederveen. Als plan ken, balken, deuren met ko zijn, pannen, ijzeren ramen, stenen enz. G. Vermeulen Zn. Van Reenenweg Zeist, tel. K 3404-3895. 17, Te koop een bromfiets merk NSU Te bevr. Pr. Bernhard- laan 41, Veenendaal. Te koop z.g.a.n. gitaar 45,- J. Snel, Achterbergsestraat- weg 62, Rhenen. Te koop bloeiende afrikanen Petunia's, Salvia's, Dahlia's, stekplanten enz. Kwekerij Loef, einde Sandbrinkstraat Veenendaal. Te koop prima Noordelingen ƒ3,75 per mud. G. Hei kamp, Spoorlaan 67, Vee nendaal. Weet u niet hoe u doen zult en welk materiaal u gebrui ken moet? Vraag het dan aan Vebotex, Kerkewijk 37, tel. 2730, Veenendaal. Meubeltoonzalen v. J. Kreu- ger zijn Stationsweg 337-379 Scherpenzeel, tel. K 3497-215 In- en verkoop en inruiling, nieuwe en gebruikte meube len. w.o. huiskamers, slaap kamers, dressoirs, buffets, tafels, stoelen, ledikanten, spiralen, vaste vloerbedek kingen en cocoslopers enz. Pracht collectie bedden, de kens, vloerkleden, stalen slaapkamers, bureaus enz. Komt u eens kijken, er is allicht wat voor u bij in alle prijzen. Verhuur van wasmachines (blijft bij de huurder aan huis staan) vanaf 2,50 per week. Fa. Hiensch, Zandstr. 64. Uit voorraad leverbaar Mar- ne-, Zonne II, Adelaar-, Civena- en Zege Haver; Herta- en Piroline Gerst, 1 nab. alles kiem I waardering I. Ook het aangewezen adres voor Voederbietenzaden Se lectie gras- en klaverzaden; weidemengsels; Serradella; Lupinen, enz. Pootaardappe- len alle soorten. Depót N.V. J. L. Robertus, Zaadhandel, tel. 68 en 550, Barneveld. Voor verhuur van stoelen, dissen en serviesgoed naar Dirk van Asselt. Dennenlaan 38. tel. 3015 en G. Gerritsen, Julianastr. 81, tel. 2691. Alles gratis thuisbezorgd. Bonds- tentenverhuurinrich- ting „Sunny-Camp" Slotlaan 184. Zeist, tel. K 3404-6737. Verhuur van alle kampeer- benodigdheden, (ook combi natietenten) en auto-Impe- rial. Vraag folder of inlich tingen. Chemisch reinigen voordeli ger en beter bij Budding, „De Valk" Nieuweweg 66, tel. 3392, Veenendaal. Haal uw motorrijbewijs op de nieuwste Jawa. La Bo hème les-scooter. Lesgeld 5,- per uur. 10 lessen 45,- Geen theorie tijdens de rij les. Gratis halen en brengen Erkende B.E.A. auto- en scooterrijschool „Marino" Julianastraat 44, Rhenen. Dijkstraat 15, Veenendaal. Iedere vrijdagavond gratis verkeersles, tel. K 8385-3153. Geslepen glas, als legplaten v. tafels, etalages, venster banken, vitrines en toonban ken. Verzilverd glas, als pas-spiegels voor winkels, wastafel- en gangspiegels. Alles direct uit voorraad leverbaar in drie kwalitei ten. Handelsvereniging Zim merman Zn. Sandbrink straat 1 (bij postkantoor) te Veenendaal. Attentie! Attentie! 10 tot 15*/» korting op de winkel prijzen, geeft textielbedrijf op lakens, slopen, baddoe ken, theedoeken, dekens enz enz. van bekende merken. Brieven onder nr. 4475 aan het bur. van dit blad. Voor een leuke japon naar Nic. van Leeuwen, Achter kerkstraat 65 (naast de Eier- hal) Veenendaal. Als u nu een leuke week-end shirt koopt heeft u er de hele zomer plezier van Wij hebben een bijzonder mooie sortering vooral in Ook in hebben wij een zeer aparte collectie in alle modekleuren met bijpassende Terlenka pantalons Goed van VAN DER ZEE gaat langer mee HOOFDSTRAAT 75 VEENENDAAL in het bezit van H.B.S.-diploma of die daarvoor nog examen moeten doen, om opgeleid te worden tot Tevens is er nog plaats voor Schriftelijke sollicitatiebrieven worden gaarne ingewacht aan ons adres: Nieuws ls er in stoffen. Nieuws is er in dessins. Nieuws is er ook in kleuren. Die zijn lichter over de hele linie - de Italiaanse invloed is onmiskenbaar. En.... enorm is onze keuze in bijpassende pantalons! Wij advise ren Terlenka: altijd „pas geperst" zelfs na maanden dragen. Goed idee: kom eens kijken en passen in onze zaak. In een onzer afdelingen, waar sigaren machinaal worden vervaardigd, kan worden geplaatst een In deze afdeling wordt in ploegen gewerkt. Vereisten: Diploma L.T.S. Militaire dienstplicht vervuld hebbende. In de afdeling elektrische sigarendrogerij is een plaats vakant voor een Moet ook in staat zijn eenvoudige administratieve werk zaamheden te verrichten. Minimum leeftijd 25 jaar. Sollicitanten kunnen zich melden bij de afdeling Personeels zaken, Kerkewijk 115 te Veenendaal. Gelieve er rekening mee te houden, dat ons gehele bedrtyf gesloten is van zaterdag 16 mei tot en met dinsdag 19 mei. Alleen bij ROZENSTRAAT 7 VEENENDAAL Vrijdagsavonds van 6 tot 9 uur Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde was machines gloednieuw m. gar. 125,- en 145,-. Centrifu ges vanaf 145,-. Vraagt demonstratie: Postbus 24, Zwijndrecht. Financieringen van: Auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. Verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw 2. Veenendaal, tel. 2918. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg D 120. Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuisbe zorgd. Lange en korte spijkerbroe ken. Leuke blousons voor jongens en heren. Nic. van Leeuwen, Achterkerkstr. 65, (naast de Eierhal) Veenen daal. Sport en gewone merk da mes- en herenrijwielen in kleuren, iets beschadigd 149,-. Kinderrijwielen v.a. 55,-. Wasmachines vanaf 149,- Centrifuges v.a ƒ175,- Tevens wasmachine en cen trifuge-verhuur, per uur en p. dag N. van Ek, Pr. Bern- hardlaan 1, Veenendaal, tel. 2533. Vraag vrijblijvend inlichtingen Elektro-technisch installatiebureau Bergweg 15, Veenendaal, Telef. 2623 Vraag en keur Claeryn, de lekkerste onder de jonge jenevers. Kenners (en zij die het hopen te worden) zullen deze eerlijke drank met vreugde en smaak drinken. Claeryn: de tintelende, frisse „jonge" in de fles, die u „pakt"! Voor aanleg- en of reparatie van uw licht- of krachtin stallatie naar C. Drost, Bos laan 17, tel. 3364, Veenendaal Grote sortering kinderjurk jes, alle maten, Nic. van Leeuwen, Achterkerkstr. 65. (naast de Eierhal) Veenen daal. Volkswagen-bezitters! Klei ne beschadigingen kunt u nu zelf bijspuiten in de juis te kleur, indien uw wagen niet ouder dan 2 jaar is. Handige spuitbussen 6,50 Klaar voor gebruik. Alleen bij Handelsvereniging Zim merman Zn. Sandbrink straat 1, Veenendaal. Hoortoestellen. Philips Audium. batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 31, tel. 3184, Veenendaal. Grote voorraad keurige ge bruikte meubelen. Waarvan veel als nieuw. Vindt u in .,'t Veense Verkoophuis", Veenendaal. Voor plasticzolen 6 x sterker, nylonhakjes, vergroten en verbreden van schoenen en Tana voor elke schoen. Naar machinale schoenmakerij R. Valkenburg Zn. Gortstraat 38, Veenendaal. Emmalaan 39 Te huur Renault Dauphine 1958. All risk verz. J. W. Drost, Boslaan 15, tel. 3364, Veenendaal. Big-Ben, Masta en Debo pij pen bij A. van Walsem, Ach terkerkstraat 26, Veenen daal, tel. 3179. Te hnnr 2 nieuwe Fiats en Renault Dauphine. Bij G. Hardeman, Mulderslaan 80 tel. 3168, VeenendaaL Te koop 7, 9 en 11-weekse hennen WxH. Spoorlaan 4f, Veenendaal. DE SPECIAALZAAK® KERKEW9K 17 TELZ9ZA ■Bjgl VEENENDAAL

De Vallei | 1959 | | pagina 4