Hein van Schuppen toppers De Erven MANTELCOSTUUMS 15% KORTING Speciale aanbieding in en korte j 3 S j 0 S Bussumse kruidenier bouwt uniek flathotel- pension in Wijk aan Zee (mi mm vanaf f 39.- tot f 59.- een nette werkster De Vallei Uw blad! E. A. van de Broek vakkundige schilders een wonder van techniek een wonder in prijs DRAAGBARE RADIO Fa. W. HUIBERS JL !L zoeken kosthuis Cafetaria»Het GrooteDorp« Project van 350 mille qua opzet enig in de wereld „Bou Saada" Geluksland De vergeten commandant van de „Westerplatte" Veenendaal Zeer bijzondere aanbieding Door het vroege zomerse weer verkochten wij minder mantelkostuums dan wij gepland hadden. Omdat onze voorraad te groot is geven wij op dit artikel vanaf 12 tot 20 juni Tevens een 25 stuks tegen STERK verlaagde prijzenv Verder brengen wij nu een grote voorraad ZOMERSTOFFEN tegen sterk verlaagde prijzen. U kunt in onze étalages zien: Coupons, voldoende voor een japon v.a. I 8.- totf 15.- Mooie frisse ZOMERJAPONNEN omstreeks f 30.— kwamen deze week weer volop in ons bezit. N.V. VAN GEND EN LOOS Voordelige aanbieding Zwenk-Wandlamp Topper in zuiver wollen matting, vlot model in wit, geel, linde, koren, in diverse maten nu 29,75 Voor oudere dames Jasjes van tweedstof ook in grote maten 39,75 Stièdine jasjes in mooie leverkleur tot en met m. 48 42,50 Aparte ribfluwelen jasjes goed model 48,75 Ze hangen allemaal klaar in onze damesafdeling dus het wachten is op u. Plastic regenmantels in leuke frisse kleuren, verpakt in etui in alle maten 6,90 f 9,75 en 10,75 DAMES- EN KINDERKLEDING Tel. 2032 DE TIJD STAAT NIET STIL Drukkerij vvDe Gelderse Vallei VRAAG EN AANBOD Enige employé's EEN NET MEISJE Tevens EEN JUFFROUW ft Wandelend aan het strand van IJmuiden werd de idee geboren. „Als ik nu eens zo begon de Bussumse kruidenier D. J. Hiemstra, Europa-reiziger in zjjn vrye tyd, tot zijn echtgenote en dit „Als ik nu eensis uitgegroeid tot een gigantisch project. In de gedachten van de heer Hiemstra warrelden de beelden dooreen: „Dat kan ik doen en dat kan ik doen, dat kan er ook bij en voor de gezelligheid moet dat er ook maar komen." Ear.gzaam maar zeker werd de idee duidelijker, de gedachtenbeelden van de heer Hiemstra namen vastere vorm aan, en tenslotte kwam er een uitgewerkt idee op tafel dank zij de voort varende medewerking van de burgemeester van Beverwijk en tevens Wijk aan Zee, de heer Bruinsma, die een plaats in het boulevardplan van deze laatste gemeente tot beschikking van de heer Hiemstra stelde. De Bussumse architect Laurens W. de Jonge werd er bij gehaald en spoedig lag daar naar de gedachtengang van de Bussumse kruidenier, een bouwplan ge reed, dat in menig opzicht letterlijk en figuurlijk boven alle plannen, die in dit opzicht gemaakt worden, uitsteekt. „Bou Saada" zal het heten, besliste de heer Hiemstra, „als herinnering aan een tocht door de Sahara, die ik op een kameel maakte en waarbij ik moe en uitgeput in het plaatsje Bou Saada agnkwam." „Geluksland" betekent dit Arabische woord en in dit flathotel-pension met zijn originele opzet, hoopt de heer Hiemstra met zijn gezin het „geluksland" te vin den, evenals hij dit hoopt van de gezinnen, die hier hun vakantie komen door brengen. Evenals het Nederlands Katoen Instituut, geeft het Italiaans Katoen Instituut jaar lijks aan één of meerdere mode-ontwerpers opdracht tot het samenstellen van een speciale katoencollectie. liet in Rome gevestigde modehuis Simonetta heeft de zomer idylle van de hierbij afgedrukte foto bedacht. Ronde vormen door het toepassen van een gesatineerde shantung, waarop een overbekend bloemcnmotief een geheel nieuw effect krijgt. Nederlandse is. Het reizen zit in het bloed van deze voortvarende kruidenier. Zijn eerste trip maakte hij al voordat hij het in feite kon beseffen. Geboren in Olde in Duitsland, kwam hij op zeer jonge leeftijd naar Ter Idzard in Friesland en van daaruit trok hij later naar Heerhugo- waard, o nee, niet met de trein en de kof- feds in het bagagenet, neen, per paard en wagen met de ganse familie en de ge hele inboedel. Dat herinnert hotelbouwer Hiemstra zich nog als de dag van giste ren. FAMILIEPENSION Sinds die tijd is de heer Hiemstra blij ven reizen. Naar Engeland, naar Frank rijk, naar Spanje, naar Turkije, kortom teveel om op te noemen. En hij maakte dia's en films. Terug in Nederland werd hij een veelgevraagd en veelgewaardeerd reisverhaler met de ietwat droge maar o zo humoristische inslag, die hem tot de dag van vandaag is gebleven. Op al deze reizen zag de heer Hiemstra de tekort komingen van de hotels en pensions en in zijn peinzen tot een volmaakt hotel werd eigenlijk de idee tot „Bou Saada" gebo ren. Een volmaakt hotel! Maar waar en hoe? Zijn ervaringen hebben hem veel ge leerd. Het hotel, dat nu gebouwd zal wor den en voor het zomerseizoen 1960 geheel gereed zal zijn, zal een echt familiepen sion worden tegen" belachelijk lage prij- zij. Ontbijt en diner zullen op de kamers worden opgediend, elke afdeling heeft zijn eigen waslokaal, zijn eigen keukentje en zijn centrifuge. Op elke afdeling zal 's avonds ook een baby-sit zijn, zodat de ouders ook van hun vakantie kunnen profiteren. NEW STYLE-HOTEL De heer Hiemstra heeft reeds zijn krui denierszaak verkocht. Zijn hotel zal de vorm van een n.v. krijgen, waarvan de heer Hiemstra eigenaar is. Het zal voorts een Bussumse aangelegenheid blijven, want was het reeds een Bussums architect die de plannen van de heer Hiemstra op papier uitwerkte, directeur van het hotel wordt de heer J. W. M. Marissing van de Kamerlingh Onnesweg te Bussum, die evenals de heer Hiemstra bijzonder en thousiast is over dit „new style-hotel" en ons vertelde dat er ook een midgetgolf- baan zal komen, een terras, waarover de zon naar hartelust zal kunnen schijnen, een panoramisch uitzicht op zee en duin en een conversatieruimte, waar desge wenst thee en koffie „in de pot" zal wor den gereserveerd om het dagelijkse fa milieleven zoveel mogelijk te benaderen en toch iets aparts te zijn. „Hij was echt niet meer met zijn volle aandacht bij de kruideniersbranchê" ver telt ons even later mevrouw Hiemstra onder het genot van een geurig kopje thee. „Gelukkig zal nu zijn grote ideaal in vervulling gaan, vooral omdat hij er zelf een werkzaam aandeel in zal heb ben, een aandeel, dat hem in de loop van zijn reisjaren tot een hobby is ge worden. In juni, zo ligt het in de bedoeling, 'zal het restaurant-gedeelte van dit imposante bouwwerk gereed moeten zijn en open gaan voor het publiek. Het is een pavil joen, dat als novum voor Nederland en als enige in de wereld, als zelfbediening' geïnstalleerd zal zijn. Dit is een van de talrijke nieuwigheden, die Bou Saada zal tellen. Het gehele plan bestaat uit een restaurant en voorts een twee- en vier- psrsoonskamers. Achter het hotel, dat een hoogte van 18 meter zal krijgen, komt een grote tuin en in die tuin een speeltuin voor de kinderen met, weer als nieuwigheid, eën tweetal grote ten ten, waarin een kleuterleidster bij slecht weer, kinderspelen kan houden. Een derde nieuwigheid is, dat de ouders die weten dat hun kinderen prettig en aangenaam worden beziggehouden, deel kunnen nemen aan excursies, die door het hotel zelf worden georganiseerd. Daarvoor zijn de heer Hiemstra reeds verschillende faciliteiten in de omliggen de natuurreservaten toegezegd. Aan de vooravond van deze excursies, die de heer Hiemstra zich voorstelt driemaal per week te doen houden, zullen door hem persoonlijk dia's en filmflitsen van het te bezoeken excursiegebied worden getoond. ENIG IN DE WERELD Wij schreven het reeds: dit flathotel- pension wordt opgezet naar originele denkbeelden van de heer Hiemstra en daarmee zal een van zijn langgekoesterde wensen in vervulling gaan. Daarmee zal ook een eind komen aan het kruideniers vak van de heer Hiemstra, dat hij sedert zijn veertiende jaar reeds beoefend. Daar mee zal wellicht ook een einde gekomen zijn aan zijn reizen, want de Bussumse kruidenier is een echte Europa- en Afri- ka-„ontdekker". Hij was op zijn eentje in vrijwel elk land van het continent en hij reisde veelal op eigen houtje, doch wat hij in zijn hoofd had gezet bereikte hij ook. Als „reisbeschrijver" was hij op audiën tie bij de Paus, in Afrika was hij de gast van een echte sheik, wiens prinses een KATOEN IN DE FRANSE MODE. Alle modehuizen in Frankryk - de zeer bekende en de minder bekende - hebben in hun onlangs gepresenteerde haute couture collec ties een ruime plaats gegeven aan de katoenen stoffen. Zo verwerkte Pierre Cardin in deze deux piéces een bedrukte, gemakkelijk wasbare en tevens kreukherstellende poplin. Voor de vrouw echt iets aparts. In de internationale modewereld heerst de algemene opvatting, dat de moderne katoenen stoffen een hoogmodisch materiaal geworden zün, waarmee zeer bijzondere effecten bereikt kunnen worden. Dit is op de allereerste plaats te danken aan de enorme vooruitgang van de textieltechniek gedurende de laatste vijftien jaren, welke, met behoud van de zo zeer geprezen natuurlijke eigenschappen van de katoenvezel, geheel nieuwe methoden van bewerking en verwerking glansrijk heeft doen slagen. Zo heeft een zeer feestelijk katoenen stof, namelijk organdie in een zacht gele kleur, Madeleine de Ilauch geïnspireerd tot het elegante cocktailtoilet van deze foto. (Vervolg van pagina 1) Duitse tegenstander: Maar dat was zelfs de Duitser te veel en terwijl hij salueerde gaf de overwinnende generaal de degen aan zijn dappere eigenaar terug. „Uw degen komt mij niet toe NOG NIET VERLOREN De commandant van de Westerplatte heeft toen niet kunnen weten, hoe de strijd van zijn land zou uitgroeien tot een afschuwelijk werelddrama, waar mil joenen mensen aan opgeofferd zouden worden. Het voorbeeld van deze com mandant is ook onder vele van zijn land genoten bekend geworden en heeft veel bijgedragen tot de steeds weer oplaaien de vrijheidsstrijd. De strijd voor de vrij heid zit de Polen trouwens sinds over oude tijden in het bloed. Geen land bijna is zo fataal gelegen tussen agressieve Europese mogendheden, die er nimmer een bufferstaat in hebben gezien, maar altijd weer het lekkere been, waar de honden om vechten. De historie heeft ons duidelijk laten zien dat op prinsen niet te bouwen is. Warschau werd voor 85°/o verwoest. Sinds september 1939 kwamen hier alleen reeds 800.000 burgers om het leven. Polen ademt nog, al drukt de laars van de overweldiger zwaar. Maar zolang er Polen zijn, zoals de thans vergeten com mandant van de Westerplatte, zolang is Polen inderdaad nog niet verloren. VRAAG FOLDER EN KLEURADVIES POSTBUS 8032 - AMSTERDAM GEVRAAGD VOOR 1 DAG PER WEEK Aanmelden: Stationsplein 4, Veenendaal De ideale verlichting boven Uw eethoekje. Naar alle richtingen verstelbaar. Zeer solide uitvoering. Uittrek- baar tot ongeveer 75 cm. uit de wand. Nu slechts f 1 7.90. Electr. kachel 2 staafs electr. kachel met schakelaar. Stroomverbruik met volle warmte 7 cent per uur. Nu voor de zo- merprijs van f 1 3.90. Hoofdstraat 29 Veenendaal SCHILDERSBEDRIJF Hoofdstraat 52, Veenendaal, Tel. 2017 vraagt NIET ALLEEN MAAR OOK IS DE DIE WIJ BRENGEN VOOR DUITS FABRIKAAT MET DRIE MAANDEN GARANTIE Bergweg 15, Veenendaal, Telefoon 2623 Het moderne kleurendrukwerk neemt hand over hand toe. Laat uw artikelen in kleur afdrukken. Dit stimuleert de verkoop. De koper „ziet" wat hij koopt. Mogen wij u eens offerte maken? ii PARALLELWEG 10 VEENENDAAL TELEFOON 2023 KERKEWÏK 17 TEl:Z9Z4 VEENENDPRL 1,per advertentie t.m. 10 woorden, elk woord meer 10 cent Te koop i.g.st.z. C.Z., 150 cc. bj. 1950 en prima Solex. Ka stanjelaan 11, Veenendaal. Te koop wegens omstandig heden televisietoestel m. an tenne. Brieven onder nr. 4508 aan het bur. van dit blad. Dame op leeftijd, werkende stand in 't bez. van woning zoekt samenwonig met nette werkman Pr. Margrietstraat 2-1, Amerongen. Te koop pracht Leeuwen- stein naaimachine in salon- kast, 5 j. garantie 115,-. G. van der Garde, Naaimachi nes, Cuneraweg 328, Rhenen tel. K 8385-2332. Nette jongeman zoekt kost huis in Veenendaal. Brieven onder nr. 4509 aan het bur. van dit blad. Te koop aangeboden kinder wagen z.g.a.n. Beatrixstraat 21, Eist. Te koop pracht handnaai machine in luxe koffer ƒ85,- 5 jaar garan-tie. G. van der Garde, Naaimachines, Cune raweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. Te "koop DMF bromfiets, goed onderhouden. Kastan jelaan 10, Veenendaal. Woningruil: Gevraagd Ame- rongen-Veenendaal. Aangeb. hoekhuis, beneden grote ka mer, leuke bijkehken, boven 3 slaapkamers. Huurpr. 7,- Grote tuin. Gevraagd: wo ning in Veenendaal. Onver schillig wat. Inl. Ger. de Lairessestraat 4, Veenendaal Te koop z.g.a.n. ringspoel- naaimachine in pracht sa- lonkast 195,-, 5 jaar gar. G. van der Garde, Naaima chines, Cuneraweg 328, Rhe nen, tel. K 8385-2332. Te koop bromfiets Sparta, 1 jaar oud en herenfiets. Z.g.a.n. R. van Eek, Onder weg 5, Ederveen. Gevraagd te Rhenen voor jong meisje gemeubileerde kamer met pension, verwar ming en bewassing. Brieven met prijsopgave onder nr. 4510 aan het bur. van dit blad. Te koop een schuurtje 3x2 m. Te bevr. Haarweg 22, Overberg (U.) Te koop ledige kratkisten. Groot en klein formaat Han delsvereniging Zimmerman Zn, Sandbrinkstraat 1, Veenendaal. Chemisch reinigen. Depót: J. Budding, Nieuweweg 66, tel. 3392, Veenendaal. Vol ledig succes bij 't juiste adres! Te koop goed onderh. brom fiets, Typhoon Futura. Es doornlaan 34, Rhenen. Te koop 3 beergelten Buurt- laan 66, Veenendaal. Te koop prima 'haard, zelf- vuller. Ambachtstraat 22, Veenendaal. Biedt zich aan een werkster 2 halve dagen in de week en thuiswerk gevraagd Brieven onder nr. 4504 aan het bur. van dit blad. Te huur een bagagerek voor Volkswagen. Schimmelpen- ninckstraat 15, Veenendaal. Te koop Shelter-tent en pick-up in koffer m. 10 pla ten. Moet weg beide 40,-. Te bevr. Nieuweweg 66 Vee nendaal. Te' koop gevraagd 1 woon huis van niet te grote om vang. Brieven onder nr. 4505 aan het bur. van dit blad. Te koop kinderwagen z.g.a.n Fluitersstraat 27 Veenendaal Te koop diepvries ijskast in nieuwe staat, merk Prescold in bedrijf te zien. Te bevr. Huize „Berg en Dal" Nwe. Veenendaalseweg 234, Rhe nen. Te koop i.g.st.z Berini brom fiets. Gerard Terborchstraat 29, Veenendaal. Te koop prima blauw meis jesrijwiel mérk ,,RS". Leef tijd 9-13 jaar. Remnaaf com pleet 87,50. En prima he- rensportrijwiel grijs/groen merk Grüno, remnaaf com pleet 86,- Patrimoniumlaan 25, Veenendaal. Te koop jonge hennen W.H., 7 en 10 weken oud. W. van Yperënburg, Meikade 4, Ede Te koop goed onderhouden wandelwagentje. Van Eist, Sparrenlaan 15, Veenendaal. Te koop Jawa Twin, 250 cc. bj. 1954. Deskundig onder zoek toegestaan. W. Veenen daal, Dorpsstraat 151, Scher- penzeel, tel. K 3497-571. Te koop Sparta bromfiets, voor- en achtertelescope. Als nieuw. Julianastraat 44, Veenendaal. Te koop halve ha hooi- gras. Valleistraat 107, Vee nendaal. Te koop een haard Kerke- wijk 90, Veenendaal. Te koop eikenhouten bureau in prima staat. Kerkewijk 19 Veenendaal. Te koop compl. damesfiets 15,- Tevens te huur 1, 4 en 5 pers. tent en 1, 10 a 12 pers. tent. Te bevr. Nieuwe weg 314, Veenendaal, tel. 2310 Te koop 1 toom beste biggen Benedeneind 29, Veenendaal Te koop citroen sport 1951. geh. i.g.st. Banden als nieuw Desk. onderzoek toegestaan 1100,- Holleweg 42 tel. 2852 Veenendaal. Te koop 1 perceel hooigras. Nieuweweg 170, Geld. Vee nendaal. Te koop aangeboden z.g.a.n. Vespa scooter met veel ac- celaratie. L. van Ingen, Rijksstraatweg 28, Eist (U.) Te koop jongensfiets, leeft. 6 jaar. Middelbuurtseweg 16, Veenendaal. Te koop 2 drachtige geiten, bijna uitgeteld. Valleistraat 40, Veenendaal. Nette jongeman zoekt kost huis. Brieven onder nr. 4507 aan het bur. van dit blad. diversen Wasmachinefabriek heeft enige lichtbeschadigde was machines gloednieuw met garantie 125,- en 145.-. Centrifuges vanaf 145.- Vraagt demonstratie: Post bus 24, Zwijndrecht. Verhuur van tenten, lucht bedden en Imperials. U.S.A. Hal, Holleweg 3, Veenendaal Voor Juncker, Batavus, Sim plex, H.S. toer- en sportrii- wielen in kleur v.a. 149.50 Compl. naar Engelenhoven's Rijwielhandel Patrimonium laan 25, Veenendaal. Vissers opgelet! Nieuwe ca mouflagejassen zonder bult ƒ8.50 U.S.A. Hal, Holleweg 3, Veenendaal. Wenst u een lichtpunt of stoncontact aangelegd te hebben, dan naar Electro Techn. Installatiebedrijf T. Hasselaar. P. H. van Riin- straat 6, Veenendaal. tel. 3216 Geslepen glas, als legplaten voor tafels, etalages, ven sterbanken, vitrines en toon banken. Verzilverd glas. als oasspiegels v. winkel, was tafel- en gangspiegels. Alles direct uit voorraad lever baar in drie kwaliteiten. Handelsvereniging Zimmer man Zn. Sandbrinkstraat 1 (bij postkantoor) te Vee nendaal. Heden ontvangen collectie bloussons 7.95. In alle ma ten. P. van de Bovenkamp, Patrimoniumlaan 23, Vee nendaal, tel. 2637. Vebotex levert 't 'm. Ker kewijk 37, tel. 2730, Veenen daal. Voor keurige club- fauteuil stellen. Niet van nieuw te onderscheiden naar 't Veen- se-Verkoophuis, Verlaat 1, tel. 2209, Veenendaal. Voor tuinbanken, keuken stoelen en allerlei klein meu bilair naar 't Veense-Ver- koophuis, Verlaat 1, tel. 2209 Veenendaal. Gevraagd werkster. Aanm. Hotel-Restaurant „De Eek hoorn", Utrechtsestraatweg 3-5. Rhenen. Te koop prima Singer hand naaimachine, 5 jaar garantie 70,-. G. van der Garde, Naaimachines, Cuneraweg 328, Rhenen, tel. K 8385-2332. Glas in uw haarddeur. Laat het er nu inzetten. Binnen 48 uur klaar. Fa. Fr. Diepe- veen, Hoofdstraat 29, Vee nendaal. Te huur Renault Dauphine 1958. All risk verz. J. W. Drost, Boslaan 15, tel. 3364, Veenendaal. Sport en gewone merk da- mes- en herenrijwielen in kleuren, iets beschadigd 149,-. Kinderrijwielen v.a. 55,-. Wasmachines vanaf 149,-. Centrifuges vanaf 175,-. Tevens wasmachine en centrifuge verhuur, per uur en per dag. N. van Ek, Pr. Bernhardlaan 1, Veenen daal, tel. 2533 De grootste sortering vuren hout vindt u bij L. van den Bosch Geerseweg 38 tel. 3014 Veenendaal. Hoortoestellen, Philips, Audium, batterijen. Melis Optiek, Hoofdstraat 51, tel. 3184, Veenendaal. Gewolmaniseerde palen heb ben een levensduur van ca. 15 jaar. U koopt ze nergens voordeliger dan bij L. van den Bosch, Geerseweg 38, tel. 3014. Veenendaal. Schoonmaaktijd schoorsteen vegen zonder stof te veroor zaken. Voor Rhenen, Vee nendaal en Omstreken. Fa. R. A. van Stokkum, Wilhel- minastraat 34, Rhenen. Knippatronen van Herbilon verkrijgbaar bij Hiensch. Hoofdstraat 27, Veenendaal. Uw „prutswinkel" is Vebo tex, Kerkewijk 37, tel. 2730, Veenendaal. Te huur 3 nieuwe Renault Dauphines. waarvan twee '58 en één 1959. Te bevr. bij G. van Wakeren. Jan v. Goyen- straat 27, Veenendaal, tel. 2949. Voor 1ste klas schoenrepa ratie. Specialist in naald hakken naar Blankestein, Nieuweweg 81, tel. 2367 Vee nendaal. De beste golfplaten zowel hoge als lage golf, koopt u bij L. van den Bosch. Geer seweg 38, tel. 3014, Veenen daal. Rijwielen Magneet en Grüno Prijzen vanaf 142,50. Rij wielhandel C. Sennef. Ju lianastraat 59, tel. 2858, Vee nendaal. De nieuwste modellen Grü no en Magneetrijwielen, zo wel sport als tour. Reeds vanaf 142,50. Rijwielhan del C. Sennef. Julianastraat 59. tel. 2858, Veenendaal. Hout voor uw rustiek tuin hek. koopt u natuurlijk bij L. van den Bosch. Geerse weg 38, tel. 3014. Veenendaal Bondstenten verhuurinrich- ting „Sunny-Camp", Slot- laan 184, Zeist, tel. K 3404- 6737. Verhuur van alle kam- peerbenodigdheden ook (combinatie-tenten) en auto- Imperials. Vraag folder of inlichtingen. Meubeltoonzalen v. J. Kreu- ger zijn Stationsweg 337-379. Scherpenzeel, tel. K 3497-215 In- en verkoop en inruiling nieuwe en gebruikte meube len, w.o. huiskamers, slaap kamers, dressoirs, buffets, tafels, stoelen, ledikanten, spiralen, vaste vloerbedek kingen en cocoslopers enz. Pracht collectie bedden, de kens, vloerkleden, stalen slaapkamers, bureaus enz. Komt u eens kijken, er is allicht wat voor u bij in alle prijzen. Voor verhuur van stoelen, dissen, glas- en aardewerk, naar J. Kool, Holleweg D 120. Tel. 2463. Alles prima materiaal en gratis thuisbe zorgd. Rijwielen te huur. per uur, Der dag. oer week en per maand. Rijwielstalling .De Klomp", tel. 241. De Klomp Vnor plasticzolen fi x sterker, nvlonhnkies. vergreten en verbreden van schoenen en Tana vnnr elke schoen Naar machinale schoenmaVprii R. Valkenburg Zn Gortstraat 18. Veenendaal. Eromalaan 39 Financieringen van: Auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. Verzorgt voor u voordelig bet Assurantie kantoor Brouwer, Kanaalw 1. Veenendaal. tel. 2918 Te hnnr 2 nieuwe Flats en Renault Daunhine Rii G Hardeman Muldorslaan 80 tol 11RS Voenonrlanl Voor verhuur van itno'pn, dissen en sprvies<»ood naar Dirk van Asselt. Ponnenlaan 38. tel. 3015 en G. Gerritsen. .Tuliannstr 81. tel 2691. Alles ffratis thuisbezorgd (j aarbetrekking) VAN OUWEHANDS DIERENPARK Brieven aan Ouwehands Dierenpark te Rhenen. In ons gemoderniseerd bedrijf vragen wij voor verkoop ijsbuffet. Kan ook voor tijdelijk geplaatst worden. voor enkele morgens of enige uren per morgen per week, voor schoonhouden zaak enz. Aanbiedingen Hoofdstraat 21, Veenendaal

De Vallei | 1959 | | pagina 4