FaBcon KOSTER HYPOTHEKEN SPIEGELTJE SPIEGELTJE KORBAN DE TOONZAAL OPEL KAPITAN WANNEER MEN PRAAT OVER V& A-tje 100 gulden DEMONSTRATIE fa. Geha v. Leeuwen AS SU R ANTIEK AN fq.Ó.R A. H. VAN WAGENSVELD VRAAG EN j J AANBOD J SUPER TELEVISIE SUPER RADIO Fa. L. Heij BUURTLAAN W. 113 - VEEN END.-VAL TELEFOON 3003 HET OOG OP DE WEG Naar de zaak en 's zondags Gemakkelijke overwinning van VC Veenendaal I Schaaknieuws SCHERPETSZEEL diversen e PLAATS EEN Kost slechts ƒ1, de verschrikkelijke 43 cm beeld van 1175,voor 849,749 53 cm beeld van 1425,voor 949,OIO DE ROTTERDAMSE PRIJSBREKER Bakkerij YVcckend-rcclame RHENEN ACHTERBERG Vccncndaals Automobielbedrijf n.v. Hedenavond ledikantjes wiegen commodes boxen reiswiegen kinderstoelen babybesckermers vanaf 59u50 De spiegel is - wij mogen wel zeg gen: van nature - een typisch attribuut van de vrouw. Niet ten onrechte heeft men de „Venusspiegel" gekozen om het vrouwelijke geslacht aan te dui den. En mannen kijken nu eenmaal niet graag in de spiegel (althans dat zeggen ze) sedert de Griekse God Narcissus niet kon ophouden naar zijn eigen spie gelbeeld in het water te staren en tot een begrip is geworden Zou het - zo vragen wij ons af - de- ze min of meer natuurlijke „afkeer" van de spiegel zijn die veel mannen er van weerhoudt, regelmatig een blik in hun autospiegel te werpen? Mogen wij deze heren der schepping dan openlijk geruststellen met de mededeling, dat het odium, dat er blijkbaar op spiegel- kijken-door-mannen rust, niet voor autospiegels geldt? Om de eenvoudige reden dat men daarin - tenzij vrouw lief achter het stuur heeft gezeten en de lippen heeft „aangezet" - alles ziet be halve zichzelf. Dat derhalve de achter uitkijkspiegel voor iedere automobilist een onmisbaar hulpmiddel is, waarin - dat staat voor ons vast - alle Griekse goden op alle strijdwagens ongestraft zouden hebben mogen kijken. Hetzelfde geldt natuurlijk voor de zo nuttige bui tenspiegels. Ook daarin is het goed kij ken voor hen, die willen weten wat er in het verkeer links en rechts naast en achter hen gebeurt. En wie wil dat niet? Zonder van tijd tot tijd een blik te slaan in de spiegel(s) is men bij stop pen, inhalen, wegrijden, afslaan en wat dies meer zij, zijn leven niet zeker meer. Daarom zouden wij - terwille van uw en andermans veiligheid - willen uitroepen: iedere automobilist een Nar cissus. ER zit meer achter (u) dan u denkt! In het verkeer is het voor een automobilist noodzakelijk te weten, wat er achter en naast zijn wagen gebeurt. Kijk daarom in de spiegel. Kijk nog eens. Blijf regelmatig kijken! En doe als het Veilig-Verkeers- mannetje Wouter Wegwijs: Vanaf heden weer verkrijg baar bruine carbolineum. koolteer, groene carbolineum mat cn glans. Prima kwali teit. concurrerende prijzen. J. Kool. Holloweg 4, Veenen- daal. Tel. 2463. H. A. Sol. steunzolen breuk banden. corsetten enz. Zit ting iedere donderdag van 2 tot 5 uur in apotheek Zui- dersma. Hoofdstraat 53 Vee- nendaal. Sla uw tclcvisieslag bij de Toonzaal de Rotterdamse prijsbreker, Burg. van de Boschlaan 2. Leersum. Tel. 03434-664. Halte N.B.M. ge meentehuis. Financieringen van: Auto's, motoren, bromfietsen machi nes enz. Verzorgt voor u voordelig het Assurantie kantoor Brouwer. Kanaal- weg 2. Veenendaal. tel. 2918 Rijwielen te huur. per uur. per dag. per week en per maand. Tevens nog enkele goede 2e hands rijwielen te koop. Rijwielstalling „De Klomp. Tel. 241. Laat door ons uw schoor steen vegen. Schoonmaakbe drijf cn schoorstcenvegerij G. van Barneveld. Boslaan 62. Veenendaal. Tel. 3303. Voor autorijles garage Leeu- wis. Nieuwcweg 41, Veenen daal. Tel. 2535. Gewolmaniseerde palen heb ben een levensduur van ca 15 jaar. U koopt ze nergens voordeliger dan bij L. van den Bosch. Geerseweg 38. tel. 3014. Veenendaal. Schoonmaaktijd schoorsteen vegen zonder stof te ver oorzaken. Voor Rhencn. Veenendaal cn omstreken. Fa. R. A. van Stokkum. Wil- helminastraat 34. Rhenen. Glas in uw haarddcur. Laai het er nu inzetten. Binnen 48 uur klaar. Fa. Fr. Diepe- veen. Hoofdstraat 29. Vee nendaal. Te huur 2 Renault Dauphi- nes. nieuw cn 1 Fiat. tel 3168 All risk verz. G. Hardeman. Mulderslaan. Veenendaal. Te huur 4 nieuwe Renault Dauphincs. waarvan één '58 cn drie 1959-ers. Te bevra gen: G. van Wakeren. Jan v. Goycnstraat 27, Veenendaal. tel. 2949. De beste golfplaten zowel hoge als lage golf. koopt u bij L. van den Bosch. Geer seweg 38. tel. 3014, Veenen daal. Uw .Prutswinkel' Is Vebotex Kerkewijk 37. tel. 2730. Vee nendaal. Voor verhuur van stoelen, dissen cn serviesgoed naar Dirk van Assclt. Dennenlaan 38. tel. 3015 cn G. Gerritsen. Julianastr. 81. tel. 2691. Alles gratis thuisbezorgd. Iedere avond van 8 tot 10 uur. televisie-demonstraties met de nieuwste modellen. Komt u eens kijken? Gratis halen cn brengen voor een bezoek aan onze Toonzaal De Rotterdamse Prijsbreker. Leersum. tel. 03434-664. Halte NBM gemeentehuis. Vebotex levert 't 'm. Kerke wijk 37. tel. 2730. Veenendaal Sport en gewone merk da mes- of herenrijwielcn in kleuren. iets beschadigd 149.-. Kinderriiwielcn va 55.-. Wasmachines vanaf f 149.-. Centrifuges vanaf f 175.-. Tevens wasmachine en centrifuge verhuur, per uur en per dag. N. van Fk. Pr. Bernhardlaan 1 Veenen daal. tel. 2533. Glas in lood. panelen voor suitedeuren in moderne uit voering maakt voor u. Han delsvereniging Zimmerman tc Zn.. Sandbrinkstraat 1 (bij Postkantoor), Veenendaal. (57) Aram laat geen ogenblik verloren gaan. In een oogwenk is hij afgestegen. Hij scheurt zijn mantel aan flarden cn in enkele tellen is Ramar zo stevig gebon den, dat hij geen vin meer kan verroeren. Net heeft Aram de laatste knopen aangesjord, als de dikzak bij komt. „Wat zijt ge van plan?" vraagt hij spottend. „Wilt ge me nu toch doden? Dan hadt ge me beter aan die beer kunnen overlaten!" Aram schudt het hoofd. „Ik denk er niet aan," zegt hij. „Het is, dat ge voor die schurk van een Korban werkt, doch verder draag ik u geen kwaad hart toe. Alleen wil ik voor een paar dagen van uw aanwezigheid bevrijd zijn. Ik zal alleen naar de burcht terugkeren!" Ramar stoot een hinnikend lachje uit. „Hoor hem!" hoont hij. „En dan wilt ge zeker Korban trachten wijs te maken, dat ik verdwaald ben? Hahaha! Ge zult hier nog wel eens berouw van krijgen, vriend! Ik begrijp niet, waarom ge dat andere stel niet aan hun lot overlaat cn naar uw eigen land terugkeert! Nog hebt ge er de kans toe! Maak mij los en ik beloof u, dat ik mijn woord van daarnet gestand zal doenl" (Wordt vervolgd) Heel gemakkelijk won het eerste heren team van VCV de wedstrijd tegen VCM III uit Maarssen. Alleen in de eerste set heeft het er even om gespannen, toen de Veenendalers tegen een 6—1 achterstand aankeken, welke voornamelijk te wijten was aan te nonchalant spel. VCV liep echter snel in tot 9—9 om meteen door te gaan en met 15—9 de eerste set in de wacht te slepen. In de volgende twee sets was er van een redelijke tegenstand geen sprake meer en met 157 en 158 werd het een ruime 3—0 overwinning. Toch kleefden er wel enkele fouten aan het VCV-spel: Roel Sipkema reageerde vooral verdedigend te langzaam, terwijl Dick Recter technisch te kort kwam. Voortreffelijk speelde Ad Slik, die met zijn harde smash keer op keer door de blocks heen sloeg. Ook Piet van de Bosch kan terugzien op een goede wedstrijd. Behalve deze wedstrijd speelden nog de beide reserve-teams: het 2e herenteam was niet opgewassen tegen het sterke Nyenrodes I, doch toonde in vooral Gos- linga ernstige kandidaten voor het eerste team te bezitten. Uitslag: 515, 1513, 3—15, 5—15 (3—1). Het tweede damesteam overklaste Levu II volkomen: de setstanden spreken hier duidelijke taal: 154, 152 cn 155. Het wedstrijdprogramma voor de vol gende week ziet er als volgt uit: VC Veenendaal I uit tegen AMVJ in Amsterdam. Het 2c damesteam eveneens uit tegen GEVU (Utrecht). VCV I (hererJ uit tegen Salvo, terwijl VCV II thuis het op zal moeten nemen tegen Valboyol II. Zaterdag 24 oktober werd in ,,'t Tref punt de schaakwedstrijd Veenendaal 1 tegen SMB 2 (Nijmegen) gespeeld in de promotieklasse van de OSBÜ. De Vee nendalers, die in het voorjaar tegen het vierde tiental van deze sterke ver eniging met moeite een gelijk spel wis ten te bereiken, gingen deze strijd te gen het tweede van SMB uiteraard met weinig vertrouwen tegemoet. Het be gin gaf daar ook wel reden toe want enkele borden kwamen uitgesproken slecht te staan en vrij snel moest het eerste vcrlicspunt geïncasseerd worden. Maar naarmate de speeltijd vorder de, de openingsfase achter de rug was en enkele spelers met schermutselingen in het middenspel niet onverdienstelijk terrein hadden gewonnen, groeide het zelfvertrouwen en de hoop, dat er mis schien toch nog wel een gelijk spel te bereiken zou zijn. Na 5 uur spelen werd de stand opgemaakt: 4'/241/-, en in de afgebroken partij stond Veenendaal een paard tegen een pion voor! Een on verwacht succes deze voorlopige uit slag, die waarschijnlijk een definitieve 5'/ï4'/» overwinning wordt! Hieronder een beknopt overzicht der partijen: Bord 1: J. Konings-Drs. F. Russcl ih'/s Een solide partij met weinig aanvals- kansen voor beide spelers. Na afruil der voornaamste stukken werd in ge lijke stelling tot een vredelievende re mise besloten. Bord 2: J. W. Boclcns-Drs. J. de Gruytcr 01 Een Spaanse partij waarin de zwart- speler de dekking van es verwaarloos de. Wit profiteerde hier afdoende van door de pion te veroveren, het centrum te bezetten cn van daaruit een aanval te dirigeren die onweerstaanbaar door sloeg. Capituleren is in zo'n geval de beste voortzetting! Bord 3: J. de Vries-A. Blewanus afgebr. Gedrukt spel van wit waardoor zwart positioneel voordeel kreeg en zelfs een krachtige aanval kon ondernemen. Het zag er zwart uit voor wit, temeer daar de klok hem weinig bedenktijd toeliet In zulke situaties is De Vries juist vin dingrijk en wanneer de tegenspeler zich, ondanks een zee van tijd, dan ook nog laat verleiden om eveneens vlug te spelen komen de fouten. Zwart ver loor een paard tegen een pion en in de afgebroken stand staat wit vrijwel ge wonnen. Bord 4: L. Ebskamp-Ir. A. v. Wieringcn 10 Een onsamenhangende partij met gro tere bewegingsvrijheid voor wit. Zwart verbruikte veel tijd om zich aan de druk te ontworstelen en slaagde er in een paard voor te komen. Toen was het pleit beslecht. Bord 5: J. N. Elenbaas-S. Visser 10 Een Siciliaanse partij met krachtig cen trum van wit en aanvalskansen op de koningsvleugel Het nivelleren van dit centrum-overwicht bracht zwart in moeilijkheden, hij moest twee pionnen prijs geven. De winst was toen nog slechts een kwestie van tijd. Bord 6: C. v. Gcndercn-Prof. Grossouw Vs-Vs In een Konings-Indische partij werd door beide spelers een solide stelling opgebouwd zonder zwakke plekken. Remise hing voortdurend in de lucht en aldus werd besloten. Bord 7: D. Willemscn-Ir. O. Grosch 01 In een Nimzo-Indische partij veroverde wit vrij spoedig een stuk en stond „ge heid" gewonnen. Een fout in de afwik keling bracht zwart op gelijke voet met aanval via de h-lijn. Wit gaf op! Wel wat te vroeg waarschijnlijk, want bij analyse bleken nog remisekansen aan wezig te zijn! Bord 8: M. Vink-W. Timmermans 01 Een onsamenhangende partij waarin aan beide kanten geblunderd werd en door zwart het meest en dus verloor Veenendaal deze partij. Bord 9: J. B. Griffiocn-H.Mooyaard */s Een gelijk opgaande partij met goed spel aan beide kanten. Remise was in derdaad het beste resultaat. Bord 10: D. J. v. Mancn-J. dc Witte 1—0 In een voor Van Manen moelijke posi tie wilde de witspeler een snelle winst forceren door een stuk te offeren. Vol komen ongemotiveerd, want zwart nam het stuk dankbaar in ontvangst en wik kelde meteen af naar een gewonnen eindspel. UITSLAGEN PUZZELRIT Voor de puzzelrit voor bromfietsers, uit geschreven door de winkeliersvereniging E.M.M. in het kader van de najaarswin kelweek en die dinsdagavond werd ge reden vanaf café Marktzicht, hadden zich negenentwintig deelnemers laten inschrij ven. De uitslagen waren als volgt: le S. Harskamp, 11 strafpnt.; 2e Verwcy, 12 strafpnt.; 3e G. ten Broek, 12 strafpnt.; 4e M. Veldhuizen, 15 strafpnt.; 5e G. v. d. Peut 56 strafpnt. Genoemde prijswinnaars waren allen Scherpenzelers. De wisselbe ker, die in handen was van D. van Eede kwam ditmaal in handen van S. Hars kamp. Gevraagd een huishoudelijke hulp voor dag of dag en nacht. Zelfstandig kunnende werken. Aanmelden mevr. Budding, Hoofdstr. 12, Vee nendaal. Tel. 3078. Lampenkappennaaistcr vraagt thuiswerk, le klasse afwerking. Billijke prijzen. Brieven onder no. 5014 aan het bureau van dit blad. Flinke jongen gevraagd voor de bakkerij. G. Hament, Ker kewijk 74, Veenendaal. Te koop eiken cabinet, Val- leiweg 83. Rhenen. Weggelopen rood poesje, ge lieve terug te bezorgen. Flui terstraat 16, Veenendaal. Tc koop draadh. foxterrier- pups, met stamboom. Prima afstand. M. H. van Keste- ren, Bergweg 45, Veenendaal. Autobox te huur, Beatrix- straat 5. Inlichtingen Flui terstraat 16, Veenendaal. Te koop i.g.st.z. huishoud- kachel, merk E. dc Jaarsma, bij Hardeman, Benedeneind 29, Veenendaal. Te koop kinderwagen, rede lijke prijs, 's avonds na 7 u. Dorpsstraat 56, Renswoude. Gevraagd in textielzaak net meisje, niet beneden 18 jaar, die ook genegen is 's mor gens een paar uur te helpen met het huiswerk. Goed loorf en een prettige werkkring aangeboden. Brieven onder no. 5015 aan het bureau van dit blad. Te koop elektrisch kookfor- nuis, 3 plaatcn. 2 autopetten, 1 motor, 3e P.K., alles z.g.a.n. Dorpsstraat 285, Scherpen- zeel. Te koop helft van dubbele woonhuis, centrum Veenen daal. Niet leeg te aanvaar^ den. Brieven onder no. 5061 aan het bureau van dit blad. Te koop een toom beste big gen. G. Koops, Oude Holle- weg 9, Renswoude. Gevraagd kapster of leer ling kapster. Fa. J. van Eden Zn., Hoogstraat 24, Vee nendaal. Thuiswerk gevraagd, onver schillig wat. Brieven onder no. 5017 aan het bureau van dit blad. Gevraagd zo spoedig moge lijk te leen 250,— tegen goede rente terugb. binnen »/'t jaar gewaarb. Vaste be trekking. Brieven onder no. 5019 aan het bureau van dit blad. Te koop z.g.a.n. stofzuiger (Holland Electro). Nieuwe strijkplank met mouwplank je. Stationssingel 44, Vee nendaal. Te koop een prima kinder wagen, te bevr. Jan v. Nas- saulaan 20', Geld. Veenen daal. Te koop z.g.a.n. kookkachel en een 2 pits gascomfoor. Van Barneveld. Leinweber-t straat 55, Veenendaal. Te koop aangeb. gebruikte radiotoestellen in pr. st. R. v. Laar, Cuneralaan 8. Rhe nen. Te koop i.g.st.z. Austin a 70. B.j. 1950. Te bevr. Nieuwc weg 294, Veenendaal. Te koop opvouwbare kinder wagen. Rembrandtparkt 52-11 Veenendaal. Maak uw huis tochtvrij met C.A.P. zelfplakkend tocht- strip. Firma GeHa van Leeu wen, Veenendaal. BITEX voorkomt nagelbij ten, onzichtbaar, onschade lijk, maakt de nagels niet bros. Drog. Rein Kok. Gel derland 10, hoek Hoogstraat, Veenendaal. Wist u dat wij hebben ont vangen een partij wol. Alle kleuren 1.per 100 gr. D. van Dijk, Pr. Bernhardlaan 213, naast Julianakerk, Vee nendaal. Wist u dat u bij onderstaand adres zowel nieuwe als ge bruikte naaimachines kunt kopen, op zeer gemakkelijke voorwaarden per week, per maand of per 3 maanden. Vraagt vrijblijvend inlichtin gen aan onderstaand adres ook resp. van huis, alles on der garantie. J. Koehoorn. Hogekamp 72, Renkum, Naaimachinehandel. Wij hebben pracht jurken gekregen, maat 38 t.c.m. 46 voor 19,95. D. van Dijk, Pr. Bernhardlaan 213, naast Julianakerk, Veenendaal. Steeds ruime sort, woon- cn slaapkamerbehang in voor raad, en niet duur. Machi naal afranden kost weinig. Drog. Rein Kok, Gelderland lo. hoek Hoogstraat, Veenen daal. Speciaal voor de vrijdag en zaterdag ruit overhemden, 4,98. D. van Dijk, Pr. Bern hardlaan 213, naast Juliana kerk, Veenendaal. Speciale aanbieding: Ty phoon bromfietsen 135, verlaagd in prijs Scooter- cn bromfietshandel T. van de Pol, Gelderland 9-11, Vee nendaal. 10 rijlessen 47.50. Gedipl. instructeur. Bonds autorijles- school „Marino" Julianastr. 44, Rhenen, Dijkstraat 15. Veenendaal. Tel. K 8383-3153 TELEVISIE vanaf 5.— per week. Radio, wasmachines, koelkasten en stofzuigers v.a. 5,p.w. Meubelen vanaf 5,p.w. w.o. zeer moder ne eetkamers, bankstellen, enz. Verkoopcomb. Pruden- tia, Wito, llama, Hejo en Terwa. H. Oswald, Beursstr. 17. Amsterdam. Plak-Plastic-Nelonzolen en hakken, enz. Leder, Fourni turen. Mach. Schoenmakerij. Valkenburg, Gortstraat 38. Veenendaal. „Stretch" kousenvoetjes, minder slijtage aan uw kou sen. „Tempo", Zandstraat 84, Veenendaal. Naaistersfournituren, 'n uit gelezen sortering. „Tempo", Zandstraat 84. Veenendaal. „Stretch"-slips. in 12 kleu ren, ook kindermaten. ..Tem po", Zandstraat 84, Veenen daal. „Bcol de Paris". Een Euro- marktprodukt, met of zon der naad. Ook in 70 Denier. „Tempo", Zandstraat 84, Vee nendaal. Stofknopen, gespen cn cein tuurs elk gewenst model of breedte, ook met de nieuw ste slcutelgatnoksluiting. „Tempo", Zandstr. 84, Vee nendaal. Alle textielreparaties „Tem po", Zandstraat 84, Veenen daal. 1,per advertentie J f t.m. 10 woorden, elk J f woord meer 10 cent Gevraagd flinke cn vriende lijk meisje, ongeveer 15 jaar, voor div. werkzaamheden. Aanmelden liefst maandag avond na 7 uur. B. W. Smud- de, Zelfbediening, Dr. Slot. de Bruïneplein 1, Veenen daal. Wij hebben leuke schooljurk- jes van 6 t.e.m. 10 jaar voor 8,95. D. van Dijk. Pr. Bern hardlaan 213, naast Juliana kerk, Veenendaal. De beste gebruikte cn nieu we meubelen, wasmachines, wringers, enz., enz. koopt of ruilt u het voordeligst bij M. Vlastuin, Nieuwcweg GO, Veenendaal. Tel. 3052. Te koop mooie haard (olie- stook), merk Tarakan, 1 jaar oud. J. Belker, Vier zinne- straat 6, Scherpenzeel. Aangeboden: pracht Sparta bromfiets. B.j. 1958. Nieuwe Veenendaalseweg 151, Rhe nen. Te koop z.g.a.n. winterman- tclpakjc, maat 40. Brieven onder no. 5021 aan het bu reau van dit blad. Te koop aangeb. partij de kens, 2 stuks voor 25.—. Textielhandel Ballast, Klaas Katerstraat 77, Veenendaal. Aangeboden: net kosthuis v. echtpaar zonder kinderen. Brieven onder no. 5010 aan het bureau van dit blad. Wil de dame die maandag avond een konijn meegeno men heeft deze terugbezor gen? Dijkstraat 69, Veenen daal. Net meisje, 19 jaar, b.z.a. voor vrijdagavond cn zater dagmiddag. Utrechtseweg 22, Renswoude. Tel. 08387-307. Werkster gevraagd voor de vrijdagmorgen. Larikslaan 25, Veenendaal. Het Groene Kruis, Kerke wijk 28, vraagt net meisje tegen 23 november. Aanmel den mevr. Hogenboom. Po- puliercnlaan 6, Veenendaal. Gev'r. ongcmcubileerde ka mer. Liefst met gebruik van keuken. Brieven onder no. 5011 aan het bureau van dit blad. Te koop mooie woning met grote tuin in centrum. Di rect leeg te aanvaarden. Br. onder no. 5012 aan het bu reau van dit blad. Gevraagd slagersbcdicndc cn loopjongen. Bromfiets aan wezig. J. van Rhee's Slage rij, Valleistraat 23, Veenen daal. Tel. 3373. Woningruil: aangeboden te Ede nieuwe woning, huur 9,25 per week. Gevraagd woning te Veenendaal. Liefst lagere huur. Brieven onder no. 5013 aan het bureau van dit blad. t.m. tien woorden Thuiswerk gevraagd. Geen typewerk. Brieven onder no. 5020 aan het bureau van dit blad. Gevraagd een dienstbode voor dag of dag cn nacht. Niet beneden 17 jaar. Mevr. H. van Leeuwen. Kerkewijk 43. Veenendaal. Tel. 2874. De grootste sortering vuren hout vindt u bij L. van den Bosch. Geerseweg 38. tel 3014 Veenendaal. Laat uw koeien elektrisch scheren door J. D. van de Glind, Overbcrg. Tel. 03431- 367. SLAUWSLAG (tijdelijke aanbieding) VOOR UW OUDE RADIO (in welke staat ook) met ingebouwde Super ontvanger, ongeëvenaard scherp diepte beeld, continu klankkleurregeling, zeer hoge gevoeligheid door gebruik van P. C. C. 88 in kanalenkiezer, automatische lichtregeling met foto-elektrische cel e.d. afstemoog voor radio en televisie, 6 druktoetsen, pick-up aansluiting. Moderne montage door gedrukte bedrading. Inruil oude radio 100,— Inruil oude radio 100,— 9 Hoge kortingen op LOEWE OPTA NORD MENDE N.B.M.-halte gemeentehuis, Tel. 0 3434-G61 LEERSUM - Burg. v. d. Boschlaan 2 Amandelstaven per stuk 11.- Siagroomtrulfels 100 gr. f 0 50 Hcrenstraat-Grebbcwcg SUPER COMFORT TOT IN HET KLEINSTE DETAIL Industrielaan 12 - Veenendaal - Tel. 08385-2450 VAN SURFORM GEREEDSCHAPPEN EN MILLER Goed voor de helo week en elk weer. Bij ons vindt U Falcons in oen ruime sortering. Een uitblinker in onze collectie is de Oregonmoderne krachtige lijn - soepele poplin - stevig gestikt - prettig geprijsd. Wij zullen U gaarne adviseren. leuikaj FALLS ELEKTRiSCHE HOBBY-SETS Tel. 24M Hoogstraat 7 IJZERWAREN, GEREEDSCHAPPEN EN HUISH. ARTIKELEN model Oregon DAN DENKT U OPEENS WEER AAN DIE ENORME COLLECTIE BIJ HOOFDSTRAAT 43-4S TEL 216S FRANS HALSLAAN 26 TEL. 3044

De Vallei | 1959 | | pagina 4